Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 15:31:36

Автор Тема: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.  (Прочетена 33979 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #120 -: Февруари 23, 2019, 19:56:38 »
ми аз навремето го бях титулувал "форумен дебил", даже по едно време до имбецил я докара, гледам че продължава да дълбае дъното.

буратино, престани с идиотизмите. късметът, при това дебилно вкаран в употреба с цел да се обяснят действията на човек, пропагандирал идеите си и умрял за тях?!

неква тотална тотална гнус е тва твоето.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #121 -: Февруари 23, 2019, 19:58:53 »
... Да върти трафик, което е полезно за един сайт в началото, знаеш, onzi.  :smokin:
в началото обаче се изгражда и физиономията на сайта. ако ти искаш да струи дебилизъм отвсякъде в името на многото мнения, то аз имам малко по-друго виждане.

Mr. Blue

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #122 -: Февруари 23, 2019, 20:05:01 »
И тука нещо сте се напиперчили... :t0136:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #123 -: Февруари 23, 2019, 20:07:04 »
И тука нещо сте се напиперчили... :t0136:

Аз от думи не прихващам, със спирала съм.
Да си пишат каквото искат по мой адрес, то е израз на "душевността им". :beer-405: :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #124 -: Февруари 23, 2019, 20:09:39 »
Quote (selected)
за всяко нещо търся алтернативна гледна точка
алтернативно интелигентен.

дай ми алтернативна гледна точка - на колко е равно 1 - 1?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #125 -: Февруари 23, 2019, 20:16:19 »
Не е това което предполагаш, знам само, че природата не търпи празни пространства  (с малки изключения като някой колеги по форум ), а математиката е с който се опитваме да опишем и подредим  природата по свое виждане иначе няма за какво да съществува.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #126 -: Февруари 23, 2019, 20:20:17 »
Не е това което предполагаш, знам само, че природата не търпи празни пространства  (с малки изключения като някой колеги по форум ), а математиката е с който се опитваме да опишем и подредим  природата по свое виждане иначе няма за какво да съществува.
тва пак отива към българския за ниво начално образование. математиката е с който не е буратино.

не се хаби да ми отговаряш, не ме интересува поредния ти дебилизъм.

Mr. Blonde

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #127 -: Февруари 23, 2019, 20:23:34 »
Хайде да установим правило да не коментираме Левски и Ботев.
Някакви възражения?
« Последна редакция: Февруари 23, 2019, 20:25:57 от Mr. Blue »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #128 -: Февруари 23, 2019, 20:24:38 »
Няма проблем.
Никой не е съвършен, даже аз.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #129 -: Февруари 23, 2019, 20:37:12 »
А!
Тва точно навреме!
Таман щях да исфърлям от прозореца иконата на Спасителя.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #130 -: Февруари 23, 2019, 21:11:57 »
Quote (selected)
Ти си спомни родители и учители дали са се борили да възпитават в нас правилната сексуална ориентация?

- Не ми се приема подобна теза или да преливаме от Пусто в Празно - с най-голямо уважение го казвам! Просто защото, ако на някое момче би минало през междуушието идеята да се прави на хюмне, то освен, че хлапетата наоколо щяха да му ударят една гора бой, ама и родителите нямаше да останат назад. Да не говорим, че подобна извратеност на никой и не му е минавало да възприеме на сериозно. Аз се усетих, че имало педери чак в гимназията, и то защото един приятел от друга гимназия в София, ми разправи, че имало разни дето го подкачали - а тяхното свърталище пък било в кино Култура - на пл. Славейков. и се хилехме на воля... После разбрах за Парцалев и по-късно, когато се запознах с него заради участия в концерти разни, имах пример за едно по особено държание. Но въпреки това чоглаво чувство (той тогава и не се опита нищо по така, че да има за какво да се злослови тук) си беше нормален човек.

А сега всичко живо се изпедерасти, тея имат права бетер от тези на тъпият плебс дето ги търпи и на всичко отгоре разни мъжеложци, както от вчера вечер (постинга по-назад), се втурват да глаголстват и да мътят главите на така или иначе умишлено изпростачвания млад плебс. С каква ли цел, Ъ?

А най-гнусното е, че самата държава заради користните цели и слугиндаж по върховете 'и, става проводник на всички тези перверзии и дори сама ги насажда. За което, както се знае и се е практикувало с успех - следва терапия пред военен трибунал и финален край. Но сега и най-голямата мерзост е основание да следват високи отличия, награди и стават Светъл пример за подражание. Това е и смисъла на тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #131 -: Февруари 23, 2019, 21:13:33 »
От ЦУМ, от ЦУМ се пазете!!!  :sad-3295:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #132 -: Февруари 23, 2019, 23:13:45 »
Искам първо да поздравя Джузепе за темата.  :clap-3332:

Прочетох всичко, беше ми интересно и ноо жалко, че сте се отплеснали яко от нея. А това проличава още в края на 1–ва страница с намесата на SvSophia:

Просто недоумявам, чак до възхита от уменията на другите, как е възможно най-, ама най-неуместни неща да се привличат като аргументи в определен диалог.

Кво е оПШТото например между Ботев и "друго", вменено като трети пол в анкета на 9-годишни деца за дигиталното образование по модела "Прозореца на Овертон"? Освен по принципа на връзката на всичко с всичко?
Браво, Софѝ!  :raise_the_roof-1045:

П.П. И нема никъф смисъл Ботев да се извежда ОТТУК в отделна тема. Или се създава нова, или не.
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 13:10:28 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #133 -: Февруари 24, 2019, 08:05:21 »
в началото обаче се изгражда и физиономията на сайта. ако ти искаш да струи дебилизъм отвсякъде в името на многото мнения, то аз имам малко по-друго виждане.

Не че искам, само споменавам, че от лимони става лимонада. :)

И все пак е жалко, че не можем да си говорим с нормален тон за Левски и Ботев. И когато се случи от идиотска тема да минем случайно на тях, това да е нарушение на етикета.
По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #134 -: Февруари 24, 2019, 09:21:55 »
Quote (selected)
По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.

Оттатък под темата за Левски наистина стана много интересно.
Русофобията на Пъстрия провокира да се извадят много неизвестни за мен неща.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Чок觧

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #135 -: Февруари 24, 2019, 09:26:33 »
в началото обаче се изгражда и физиономията на сайта. ако ти искаш да струи дебилизъм отвсякъде в името на многото мнения, то аз имам малко по-друго виждане.

Не че искам, само споменавам, че от лимони става лимонада. :)

И все пак е жалко, че не можем да си говорим с нормален тон за Левски и Ботев. И когато се случи от идиотска тема да минем случайно на тях, това да е нарушение на етикета.
По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.
За тия 30 години доста платени уроди се постараха да фалшифицират историята ни , да зомбират подрастващите и за вече 35-45 годишните Левски е лайно , а Ботев е бандит .
 Но аз се чудя на друго - не останаха ли българи-патриоти , родолюбци в България , та като излезе един да каже такава гнусотия да стане и да му натроши зъбите ?
Нещо повече - хулителите на Ботев и Левски дори осъдили медиите !Отворете линка и прочетете !
https://retro.bg/komentari/skandal-stolichna-sdiyka-v-kombina-s-khulitelya-na-levski-leketo-emil-dzhasim-sdiya-khazrbasanova-levski-layno-li-e_18882.html

Чок觧

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #136 -: Февруари 24, 2019, 09:29:16 »
Quote (selected)
По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.

Оттатък под темата за Левски наистина стана много интересно.
Русофобията на Пъстрия провокира да се извадят много неизвестни за мен неща.

Неизвестни или новонаписани фалшификации ? И ти се ловиш като шаран на гола кука ? ?  :pissed-891:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #137 -: Февруари 24, 2019, 09:29:20 »
Quote (selected)
Русофобията на Пъстрия провокира да се извадят много неизвестни за мен неща.

Аз това го прескачам още от преди години, когато на един 3 март изцвъка поредната си провокация(изкара бан на точно двама души). Това, ако не е на работа за жалки сребърници,  е тотално промит мозък, но и в двата случая комуникацията с подобно нещо е извън рамките на приличието. Човек трябва да бъде грижлив към нервните си клетки. Подозирам, че на живо подобен екземпляр е доста по-предпазлив, щото няма как да е наясно откъде ще му дойдат шамарите и ритниците. Сигурно ще има доста изкушени и няма да се чувства в безопасност :smokin:

А, относно ментетата(те са няколко на брой, но упорито тиражирани от куп неграмотници и нещастници) досежно Ботев и Левски отдавна съм се изказала в онзи форум и дори по едно време тролските съединения бяха позапуснали тези глупости. Пък и щастлифтият им роско се издъни зверски в парламента на тема Левски и беше публично осмян.
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 09:32:14 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #138 -: Февруари 24, 2019, 09:31:26 »
Quote (selected)
Неизвестни или новонаписани фалшификации ?
Не коментирам пъстрия, други форумци извадиха доста малко известна ( или непозната за мен ) история.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Чок觧

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #139 -: Февруари 24, 2019, 09:37:52 »
Дай линк да не си губя времето да я търся темата - аз вече избягвам да го отварям тоя жълт парцал

Пешо

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #140 -: Февруари 24, 2019, 09:42:16 »
Quote (selected)
Lillian :

…..и, аз мисля,че няма една истина, да ме прости народът

…..изобщо не харесвам хора, които са си присвоили заклеймяващия патос
:way_to_go-1308:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #141 -: Февруари 24, 2019, 09:46:59 »
https://www.segabg.com/forum-topic/pochitame-deloto-na-vasil-levski

И днес продилжават да са активни.
Пет дена.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #142 -: Февруари 24, 2019, 09:48:26 »
Quote (selected)
Джокондата не струва милиарди ( Леонардо да Винчи е невероятен като архитект и инженер с това е известен сред съвременниците си),

Въпреки че нямам навика да оценявам гениите в изкуството в пари, така и аз си мислех за Джокондата преди да я видя на живо....ами, и до ден днешен не мога да си го обясня, но тази картина ме развълнува много.
Любопитно как си успяла да я видиш през тълпата китайци-корейци-японци, щракащи с хоботите. Че и да почувстваш ?

За музея d'Orsay съм съгласен, че е по-приятно място.

Пешо

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #143 -: Февруари 24, 2019, 09:52:23 »
Quote (selected)
за всяко нещо търся алтернативна гледна точка

дай ми алтернативна гледна точка - на колко е равно 1 - 1?
Като отчетеш, че съществуването на "1" е постулат (Пеано), може да е равно на каквото си иска. Например, при любимия котарак Румен е друг вид удивителен знак.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #144 -: Февруари 24, 2019, 10:13:22 »
Търпение, Калки. Три дни съм трамбовала в Лувъра и не само него съм отваряла и затваряла. Такава съм си открай време - почти не припарвам по молове и магазини, а вися по музеи и забележителности. От дете много неща, за които съм чела и видяла, съм мечтала да ги видя на живо един ден. И успях да постигна част от тях (да си призная Париж по-скоро ме разочарова и не вярвах, че харесам повече Рим или Мадрид от него). Засега не съм осъществила най-голямата си мечта - Питер.

А, Буратино, сега видях, че Команча отново е разбивал митовете за владетелите на трите морета и как за всичките ни беди има сал един виновник. Ми, какво да кажа!? Аз винаги съм била на неговото мнение в това отношение :D
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 10:24:48 от Асол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #145 -: Февруари 24, 2019, 10:46:43 »
Това автентичният Команч ли е, все се колебая?
п.п. В Питер ще започнеш да се колебаеш не между Орси и Лувъра, а между Ермитажа и другите.
И едно малко музейче, по скоро съкровищница - Елмазния фонд в Москва. Не знам сега как е с възможностите за посещения там, но ако искаш да ти станат безразлични всякакви диаманти, изумруди и произведения на изкуството със скъпоценни камъни - час ще ти стигне.
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 10:53:56 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #146 -: Февруари 24, 2019, 10:48:45 »
Автентичният е. Толкова е характерен, че никога не е имало вариант да не го позная...той си го знае, естествено :D

Има определена група никове, които ми е много трудно да не разпозная. Твоят също е един от тях, между другото :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #147 -: Февруари 24, 2019, 10:52:34 »
Quote (selected)
А, Буратино, сега видях, че Команча отново е разбивал митовете за владетелите на трите морета и как за всичките ни беди има сал един виновник. Ми, какво да кажа!? Аз винаги съм била на неговото мнение в това отношение
За митовете или за виновника?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #148 -: Февруари 24, 2019, 11:00:50 »
Най-много да се наложи отваряне на нова тема "Разговори с Буратино за изкуство". :))

Тц, или „разговори с буратино“ или „разговори за изкуство“. Трето не е позволено :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #149 -: Февруари 24, 2019, 11:01:00 »
Quote (selected)
Има определена група никове,
Хъмм...не бъди толкова сигурна, просто му отпуснах края, щото и без това бях решил да правя крачка встрани, само и само да се избегнат стари натрупани баласти, но след като не се получи - олабих.
Напр. ползвах един Гюроф на друго място, като ми додея да ме банват за нищо, И навъртях над 2000 поста, не е като да не е имало матрял за разсъждения...
 :cocktail:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #150 -: Февруари 24, 2019, 11:03:37 »
И двете, Буратино. И Бонго се е включил в "каузата пердута" - образоването на пъстрия. Безсмислен труд, щото това е пуснато по форумите да спами глупотевини подготвени от други, но пък е полезно за четящите форума. Не, че СЕГА има аудитория, която се нуждае от промиване - вестникът дълги години беше нещо като "кръчма" за по-елитен контингент и силно се съмнявам, че е присъединил или ще присъедини масите, както и да си мени редакционната политика. Българското племе е безкрайно затъпяло и продължава да се придържа новите стандарти, така че шиши-медиите и подобни са заели пазара. Жалко, но това е положението и за съжаление аз не виждам как могат да се поправят нещата за по-широка част от населението. Островчетата на познание и интелект винаги си ги е имало и ще ги има, докато не ги погълне вълната от неграмотници

Знам за Гюроф и не само за него, но си имам правило да не разказвам за никовете на дружки. Ся, и аз в някои случаи прибягвам до двойни стандарти... :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #151 -: Февруари 24, 2019, 11:12:18 »
 :D
Бреййй!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #152 -: Февруари 24, 2019, 11:17:07 »
Няма "бреййй". Само се чудя, от теб и 66 кой е натворил повече деривати..по едно време им изпуснах края. Бачо, Команча и Тути, например, са аматьори в сравнение с вас :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #153 -: Февруари 24, 2019, 11:29:50 »
Ами след като си изтърпях чинно едно банване за година и две по 6 месеца и след като тъкмо влизам на топло оттатък и пак ми засилиха за "здрасти" и убеден съм - безпричинно още месец, взех и аз да се правя на партизанин.
Без повече задръжки.
Бачо, Команча и Тути не мисля че са криввали у леву.
Я тъй и тъй разводних темата, а ако пускам нова ще ме накацат, да ви пусна един поздрав заради вчера.
Може да мине и като антиджендърски, демек - по темата.
Щото съм убеден, че тези, от поздрава, никога няма да станат от пол 1 и пол 2 в пол 3 или т.н.
https://www.youtube.com/watch?v=7p-kjtohPiY
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #154 -: Февруари 24, 2019, 11:31:31 »
Quote (selected)
Бачо, Команча и Тути не мисля че са криввали у леву.
:giggle-3307:

Ми двама от тях са тук, питай ги - само като признание, де

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #155 -: Февруари 24, 2019, 11:39:40 »
Джузепе хубав поздрав.
Обаче по темата май ще ти е по близка:
https://www.youtube.com/watch?v=WOS1YxYa3Mk

Прекарал си доста мигове под прикритие във вълчата бърлога. :D
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #156 -: Февруари 24, 2019, 11:51:44 »
При това прикритията му бяха доста добри. Мноо "врагове" изобщо не се усетиха :D

А поздравът е повече от уместен!

Mr. Blonde

  • Гост
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #157 -: Февруари 24, 2019, 11:53:08 »
 :t1233:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #158 -: Февруари 24, 2019, 13:01:19 »
Quote (selected)
По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.

Оттатък под темата за Левски наистина стана много интересно.
Русофобията на Пъстрия провокира да се извадят много неизвестни за мен неща.
Неизвестни или новонаписани фалшификации ? И ти се ловиш като шаран на гола кука ? ?  :pissed-891:

Не, и аз съм се заяждала с Памфуций, че вади документи от нечувани гестаповски подземия и аргументи ad ignorantiam в политическите теми, но в тази тема, която не я разглежда като политическа, а чисто историческа, той се опира на оригинални източници като например Симеон Радев, за които знае много и развива тезите си възхитително.
Ще вземе да отвори очите на пъстрия след още седмица-две дискусия. :))

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #159 -: Февруари 24, 2019, 13:02:27 »
Quote (selected)
Ще вземе да отвори очите на пъстрия след още седмица-две дискусия

Това вече не може да се нарече оптимизъм, а чист наивитет :D

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #160 -: Февруари 24, 2019, 13:03:50 »
Престорен наивитет. :) Иронийка.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7430
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #161 -: Февруари 24, 2019, 13:29:50 »
Аз пък съм сигурен, че този Команч не е онзи Команч.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #162 -: Февруари 24, 2019, 13:31:31 »
И все пак е жалко, че не можем да си говорим с нормален тон за Левски и Ботев. И когато се случи от идиотска тема да минем случайно на тях, това да е нарушение на етикета.

По-често е обратното, от темата за тях разговорът да се отплесва в идиотщини, но пък това да провокира някой с познания по история да сподели интересни неща.
:way_to_go-1308:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #163 -: Февруари 24, 2019, 13:45:08 »
Quote (selected)
Аз пък съм сигурен, че този Команч не е онзи Команч.

Пълно покритие, просто за конфекцията сме на несближаеми позиции и затова се дразниш

По темата за анкетата.
Аз, лично съм попълнила декларация, в която съм изрично споменала, че никой няма право да подлага на каквито и да било анкети, да включва в обучения, семинари, лекции и прочее дъщеря ми - без моето изрично разрешение, като всеки случай се обсъжда сам за себе си. И понеже тези неща се обсъждат на родителски срещи, моментално моето решение (в две различни училища се случи вече) беше взето на въоръжение от всички останали присъстващи родители
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 13:48:18 от Асол »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #164 -: Февруари 24, 2019, 13:56:25 »
Не са ли по-притеснителни декларациите, които подписваме за чуждите езици и ограниченията за часове на седмица, поради които децата не могат да научат един език в училище? Казват, че е заради турския, за да са мирни "патриотите", но всъщност е заради руския.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #165 -: Февруари 24, 2019, 13:56:53 »
никой няма право да подлага на каквито и да било анкети, да включва в обучения, семинари, лекции и прочее дъщеря ми - без моето изрично разрешение,

Дреме им каква декларация си попълнила. В неолибералната държава децата не принадлежат на семейството. А разправят, че Пол Пот бил льош.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #166 -: Февруари 24, 2019, 13:58:43 »
никой няма право да подлага на каквито и да било анкети, да включва в обучения, семинари, лекции и прочее дъщеря ми - без моето изрично разрешение,

Дреме им каква декларация си попълнила. В неолибералната държава децата не принадлежат на семейството. А разправят, че Пол Пот бил льош.

Абсолютно.
И ако много се противи, могат и детето да го вземат и да го дадат за осиновяване...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #167 -: Февруари 24, 2019, 14:00:08 »
Не съм попълвала подобни декларации, Банши. В нашето училище си има руски език и една от паралелките го изучава засилено като СИП. При избора ни за догодина(нямам никакви съмнения, че ще влезе там, където иска) сме съобразявали, вторият език да е руски. Проблемът е, че учителите по руски език се оказаха страшно дефицитни (вярвай ми!), а пък в руския културен център е страшен наплив (и то него ще стигнем, ако се наложи, ама първо да завърши тази година, щото е важна)

Отврат, това не е вярно! В нашето училище не си позволяват подобни неща - изключено е! То, затова им се провалиха и куп "европейски" проекти, де. Колко е лошо, че знам за какви глупости се пилеят пари - неслучайно в декларацията съм отбелязала участието в проекти, както и съм обяснила, за който се е поинтересувал за темите, на които може да бъдат обучавани децата.
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 14:03:00 от Асол »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #168 -: Февруари 24, 2019, 14:02:53 »
И ако много се противи, могат и детето да го вземат и да го дадат за осиновяване...

Одма! По Скандинавско е достатъчно съседката да се обади, че "май има нещо там", защото детето било два дни с едни и същи марафонки - и си готов.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #169 -: Февруари 24, 2019, 14:06:53 »
Е, значи другият настойник е подписвал, родител 2 . :) За всяко езиково училище е това, ма сега и толкова е езиково, като учебниците по другите предмети са на български. Но това може и да е от беднотията на държавата. Обаче има и ограничения за часовете по чужди езици. Нещо, което го нямаше при социализма, ако правилно помня. 

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #170 -: Февруари 24, 2019, 14:07:29 »
В нашето училище не си позволяват подобни неща - изключено е!

На знам за вашето училище, но тези неща ги спускат отгоре и училището няма думата. Ти какво ще направиш ако те престъпят декларацията ти? Не можеш да ги осъдиш. тя няма правна стойност. А ако им наредят, училището няма как да спре тези НПО-та, които са налазили школата.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #171 -: Февруари 24, 2019, 14:08:52 »
Е, нашето е засилено с математика и български, допълнително руски извън основния английски език. Все пак първите два предмета до 7 клас са ми далеч по-приоритетни от чуждите езици.
Quote (selected)
Ти какво ще направиш ако те престъпят декларацията ти?

Не са я пристъпвали. Питат ме - отказвам писмено - дъщеря ми носи бележката и не присъства. Случва се редовно и никой от МОН или инспекторатите не е правил проблеми.
Тя е предупредена, дори, че без мое разрешение е длъжна да откаже участие и да остави на мен да се разправям. Що да ги съдя, като детето ми не участва?
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 14:12:04 от Асол »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #172 -: Февруари 24, 2019, 14:10:54 »
С две думи, не те притесняват тия декларации за учебните часове, повече те притесняват половите анкети.  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #173 -: Февруари 24, 2019, 14:12:16 »
С две думи, не те притесняват тия декларации за учебните часове, повече те притесняват половите анкети.  :D

 :0005: :0005:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #174 -: Февруари 24, 2019, 14:12:57 »
Казах ти, че декларации за ограничаване на езиково обучение не съм попълвала!

И защо реши, че "проекти, семинари, обучения, анкети" включва само полови такива? Наистина ли нямаш елементарна представа за какво се дават пари?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #175 -: Февруари 24, 2019, 14:16:04 »
Питат ме - отказвам писмено

Е, щом питат - добре! Накарай я да завърши по-бързо, защото скоро ще стане страшно. Родителите няма да имат глас.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #176 -: Февруари 24, 2019, 14:16:37 »
Е, няма как да я накарам да завърши по-бързо. На 13 и половина години е все пак :D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #177 -: Февруари 24, 2019, 14:21:24 »
Е, няма как да я накарам да завърши по-бързо.

 :b0201:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11165
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #178 -: Февруари 24, 2019, 14:43:55 »
Quote (selected)
А разправят, че Пол Пот бил льош.
А, що да бием път чак до майната си ф Азия?
Норвегия ей гъ дей!
И там не е само от Пот, ами съзнателно, от социалните. И не, не се отнася само за тяхната стока, а и за вносна - нали си спомняте за онази българка, която по телевизията се чудеше как да си върне детето?
А спомнете си, че не ми се търси в нета.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Темата за анкетата сред 9-годишните ученици.
« Отговор #179 -: Февруари 24, 2019, 15:03:20 »
С две думи, не те притесняват тия декларации за учебните часове, повече те притесняват половите анкети.

Полови анкети в училищата не трябва да има – като постулат!!!
И FUCK за Истанбулския парцал!  :army:

По Виктория Нюланд – бивш помощник-държавен секретар на САЩ по въпросите на Европа и Евразия  :bigok:
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 15:35:47 от Джиджи »