Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 08:05:38

Автор Тема: Цветанов няма да подава оставка ! А , вече я подал ?  (Прочетена 56797 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #300 -: Март 26, 2019, 17:27:53 »
ква банка, от скрина са:
Quote (selected)
Г-н Цветанов, от къде взехте парите? - пита следователят.
- От скрина - отговаря Цветанов.
- А там кой ги слага? - продължава следователят.
- Тъстът ми ги слага - отговаря Цветанов.
- А на него кой ги дава? - пак пита следователят.
- Аз му ги давам - казва Цветанов.
- Добре, а Вие от къде ги взимате? - пита следователят.
- От скрина.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #301 -: Март 26, 2019, 17:42:48 »
Впрочем "ударът" не е лошо премерен.
Таргет групата е горната средна класа или около това, т.е. хора купили или планиращи да купят "пазарен" апартамент.
Целта да кажат "мамицата ви ...."
И ето съществена "хапка". С малко бабуване и некое ново  дясно мое се пръкне на местните в София. Ся мое и некъф сбириток от люспи, семки .... ма мисля ще е ново и че ги засмуче.
То нема и де другаде де, освен в София.

ква таргет група?
цецо си е купил луксозен имот с пари, дошли од данъкоплатеца. Кредитът, който е взел, за да си го доплати, ще бъде опслужван с пари, дошли од данъкоплатеца. Същевременно индиректно е ощетил фиска, купувайки апартамента на по-ниски од пазарните цени.

Теа работи дразнят фсички класи.

Дразнят ама различно.
За да "подскочи" българинат требе се почувсква лично засегнат.
Примерно "Аз глей кви лихви плащам, а тези ....."
И т.н.
 
Тъй че таргет група си има.
Разбира се ефектите не са ограничени само до нея.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #302 -: Март 26, 2019, 17:55:35 »
Примерно "Аз глей кви лихви плащам, а тези ....."

За лихви - не знам. Но много бизнесмени ще кажат "аз какви отчисления плащам, за да си купуват баровски апартаменти".

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #303 -: Март 26, 2019, 18:00:00 »
Примерно "Аз глей кви лихви плащам, а тези ....."

За лихви - не знам. Но много бизнесмени ще кажат "аз какви отчисления плащам, за да си купуват баровски апартаменти".

Много... какви?!? :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #304 -: Март 26, 2019, 18:13:16 »
ЩО се смееш. Говореше се за 40%.
При ДПС беха 10. И при мистер 10% па толкова.
Та тва е 400% инфлация.
Ма НСИ не ги брои и глей кви смешки се получават.
 
Ма ка скимтят отатъка под Нинова.
Даже се не усещат.
За колко бил приватизиран, кво беше гехноимпекс май.
Ми кой е бил Шефче на АП тогаз, А?
И кой го турнал, Църен Ваню или как.
« Последна редакция: Март 26, 2019, 18:17:30 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #305 -: Март 26, 2019, 18:27:45 »
Сделката с апартамента е законна,о неморална.
По закон ЦЦ е невинен.
Ако сам си признае или фирмата признае че цената е толкова, ама са платени други пари тогава може да е подсъдно.
Няма самоубийци,поне  в ОПГ-то.
Наказанието на Цвъки може да бъде само по партийна линия за уронване на престижа или някой дето му е прикипяло да вземе правосъдието в свои ръце.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #306 -: Март 26, 2019, 18:36:24 »
ЩО се смееш. Говореше се за 40%.

Има и 40%. Зависи за каква поръчка става въпрос. За малките е 10%, някои зимат 20%. Има и по 30%. Има и наглеци, които искат %-те върху общата сума с ДДС.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #307 -: Март 26, 2019, 19:57:20 »
Quote (selected)
Ако сам си признае или фирмата признае че цената е толкова, ама са платени други пари тогава може да е подсъдно.
Точно тук няма заек. Фирмата след теглене на чертата е получила 570 хил лева за апартамент 240 квадрата с гараж. Въобще не е нереална цената. Ако е на шпакловка и замазка даже е доста висока. Единствено ако има някакви суперлуксозни довършителни неща, може да е по-ниска от реалната. Шитото с бял конец е твърдението за цени в района от 2600 евро на квадрат, тоест цена на апартамента и гаража към 700 хил евро и сравняване с данъчната оценка (не "пазарна цена") на двата заменени апартамента (пак в района) от примерно 200 хил евро. Ерго, Цецо е купил с половин милион евро или един милион лева по-евтино. Въпроси защо година и нещо след завършването на сградата този апартамент не е бил продаден на такава цена няма. Чакали са Цецо да му го подарят.
Доста пари са ръснати и нещо доста по-голямо от Цецо е зад храста.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #308 -: Март 26, 2019, 19:58:28 »
ЩО се смееш. Говореше се за 40%.

Има и 40%. Зависи за каква поръчка става въпрос. За малките е 10%, някои зимат 20%. Има и по 30%. Има и наглеци, които искат %-те върху общата сума с ДДС.
Има и такива, които дават.
Не по-малко виновни.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #309 -: Март 26, 2019, 20:03:19 »
Quote (selected)
Точно тук няма заек.

Няма заек, няма цацаратура или някаква агенция КНО........ , забравих какво беше да могат да се хванат.
Освен за палците, което и правят.
Обаче го правят с много страст, перверзна страст.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #310 -: Март 26, 2019, 20:15:03 »
Е ти си късметлия - знаеш поне защо си баннат, аз мога само да предполагам за причините, както и за сроковете. При такова отношение към участващите във форума, не мога да им желая нищо добро.

аналогичен случай в наше село. :faint-2220: вероятно на т.н. модератори са им връчили по едно лиШче и нали те пусто са закърмени с евро, транс и пр. атлантически ценности...  :i_didnt_do_it!-2146:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #311 -: Март 26, 2019, 20:16:12 »
Има и такива, които дават.
Не по-малко виновни.


Ако не даваш - няма бизнес. А единственият бизнес е с държавата.

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #312 -: Март 26, 2019, 20:25:20 »

Малийййй!


http://afera.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1.html
 :too_happy-1067:
мълиии! тоз ще да е излязъл директно от някоя от снимките на хай буй с представителки на жгреб!  :b0201:
« Последна редакция: Март 26, 2019, 21:06:56 от Mr. Blue »


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #314 -: Март 26, 2019, 20:45:16 »
Приятелски потупвания?
Или ВИС отвръща на удара?
Голям майтап, Борисов с малко частно УБО.
Цвъки като малък Химлер с неговото "общество Туле" и паранормални практики с руни.
Е поне ще е весело.
През сълзи, ама весело.
« Последна редакция: Март 26, 2019, 20:48:42 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #315 -: Март 27, 2019, 01:02:50 »
Днес май не бях влизала тук, а сега поглеждам отгоре–отгоре.

И … опаааа – отговор на въпроса ми от вчера, откъде били парите на Цецо:

ква банка, от скрина са:
Quote (selected)
Г-н Цветанов, от къде взехте парите? - пита следователят.
- От скрина - отговаря Цветанов.
- А там кой ги слага? - продължава следователят.
- Тъстът ми ги слага - отговаря Цветанов.
- А на него кой ги дава? - пак пита следователят.
- Аз му ги давам - казва Цветанов.
- Добре, а Вие от къде ги взимате? - пита следователят.
- От скрина.
  :too_funny-1052:
Да си жив и здрав, Онци, и ЧРД /вече на патерица!/!!!  :b0203:

Чок觧

  • Гост
Член на ВСС, предложен от Цветан Цветанов и Данаил Кирилов за поста, също се е сдобил с луксозен апартамент от „Артекс“. Става дума за Гергана Мутафова, която е бивш районен прокурор на Пловдив.
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;topic=860.0;last_msg=27694

Чок觧

  • Гост
Журналист: Фейк новината за Лозан Панов- всички се въргалят в калта, само на прасетата им харесва
За да разберете как работят мозъците на ченгеджийницата, трябва внимателно да проследите еволюцията на днешното класическо активно мероприятие, което цели да: а) премести фокуса от болната на здравата глава; б) да очерни Лозан Панов, набутвайки го в кочината при истинските прасета!
Късно снощи, около 22:00 часа свинска медия пуска абсолютен фейк, според който съпругата на Лозан Панов също си купила апартамент от Артекс, при това на рекордно ниска цена - само 225 евро на квадрат. Статията е базирана на половин копиран от Имотния регистър (който е публичен) документ, безсмислено блябосване и претопляне на стари, вкиснали манджи.
Текстът е набързо цитиран от други свински медии и сайтове, чиито собственици толкова откровено злорадстват, че чак им личи...
Разбира се, дори и половинката цитиран документ е досттатъчен да схване човек, че вижда фейк новина, защото от него се вижда реалността:
Фирма, собственост на тогавашната г-жа Ганева , през 2013 г. преотстъпва право на строеж на Артекс, срещу което е овъзмездена с апартамент и два гаража в бъдещата сграда. Сделката е "евтина", защото е сключена на единствената възможна в такива случаи цена - данъчна оценка. Няма размяна на пари.
Поради очевидната си несъстоятелност, скандалът би заглъхнал тук. Но не това е идеята, разбира се.
Рано тази сутрин куп журналисти получихме снимка от екран, на който е извадено брачното свидетелство на Лозан и Бети, вече Панова.
За разлика от Имотния, Брачният регистър не е публичен. Т.е. някой архивен плъх трябва да е получил от някой с достъп (а достъп до брачните свидетелства имат малко, ама много малко хора в държавата!) до онази част на регистъра, в която са споменати не само имената на брачната двойка, но и кумовете им... После някой чевръст PR разпространява снимката до журналистите в списъка на приятелите си.
... По обед скандалът вече не е, че бъдещата г-жа Панова купила евтин имот (защото тази глупост е вече разобличена), а че собствениците на Артекст Пламен и Весела Мирянови са кумували на сватбата й с Лозан Панов през февруари 2015.
Ужас, шок, боНба!  Всички са маскари и 'сички ше омреме!
Разбира се, истинският скандал - търговията на власт срещу облаги - веднага е забравен!
Транслирани от всички налични тролски фабрики и свински медии, опорните точки вече твърдят, че приятелският огън на "Америка за България", поразявайки пътем Цветанов, уцелил Лозан Панов! Даже и читави медии са принудени да пуснат свидетелството, за да не бъдат обвинени, че се държат непрофесионално, пропускайки гореща новина!
А защо? Мирянови да не са серийни убийци, та да ти кумуват през 2015 г. да е било укоримо? Те не бяха ли по-скоро жертви на политическо изнудване от страна на хора във властта, па макар и относително доброволна жертва...?
Ето, така работи ченгеджийската фабрика за активни мероприятия: фокусът е отместен, всички се въргалят в калта, но само на прасетата им харесва!
Ако Артекс си търсят жертви, които да съдят за уронване на престиж, да погледнат внимателно сред малцината оторизирани да работят с брачния регистър. Ще се изненадат колко малко са те.

 Журналистката Весислава Танчева, Фейсбук
https://frognews.bg/obshtestvo/naroden-glas/jurnalist-mozatsite-chengedjiinitsite-rodiha-aktivnoto-meropriiatie-lozan-panov-jena.html
 
« Последна редакция: Март 27, 2019, 09:24:40 от Чок觧 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #318 -: Март 27, 2019, 10:34:16 »
От свинските сайтове

За това каква би могла да е реалната сума, платена от Елисавета Панова за закупуването на имота, говори една от клаузите в нотариалния акт. Според нея – в случай, че купувачът бъде отстранен от някой или от всички недвижими имоти, то дружеството-продавач дължи връщане в двоен размер на всички получени суми – цената за покупка на правото на строеж и стойността на строителни работи, плюс неустойка в размер на 110 000 евро.

Дори и да се приеме, че е практика платено капаро да се възстановява в двоен размер, то изникват поредица от въпроси – защо "Артекс" приема да дължи едни 110 000 евро на "Ганева 2000" ЕООД - сума, която сериозно надвишава размера на цената, на която е изповядана сделката?


http://epicenter.bg/article/Platila-li-e-vsichko-po-bankov-pat-saprugata-na-shefa-na-VKS-za-apartamenta-s-dva-garazha-ot--quot-Arteks-quot--/178619/2/0


Няма съмнение че всичко е законно.
Дребна работа е че някой не показва доходи и не плаща данъци.
Те така правят всички в България.
Дори и жената на Лозан Панов преди да се разпише с него.
Няма лошо.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #319 -: Март 27, 2019, 10:50:09 »
Предполагам, че в момента ГЕРБаджиите от всички нива копаят за имотни далавери на БСП-деятели  /едва ли някой се съмнява, че и те са го правили/.
Странното е , че нищо не са изкарали на показ.
Трупат папки, може би.
 И скоро ще ги извадят.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Фейкнюза за Лозан Панов - всички се въргалят в калта, само на прасетата им харесва

Журналистката Весислава Танчева, Фейсбук
https://frognews.bg/obshtestvo/naroden-glas/jurnalist-mozatsite-chengedjiinitsite-rodiha-aktivnoto-meropriiatie-lozan-panov-jena.html
:0006:

Следва поредица от извинения за всяка плювка срещу Лозан Панов:

:i_sheepish:    :i_sheepish:    :i_sheepish:    :i_sheepish:    :i_sheepish:    :i_sheepish:
« Последна редакция: Март 27, 2019, 11:12:01 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #321 -: Март 27, 2019, 11:09:24 »
Quote (selected)
Следва поредица от извинения за всяка плювка срещу Лозан Панов

Изпървом намираш два апартамента по 200-300 еврака квадрата в съседство с Цеца ни мамина за мен и Анонимус и извиненията мигом ще завалят.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #322 -: Март 27, 2019, 11:19:00 »
Разбери се първо с Чоки.  :b0315:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #323 -: Март 27, 2019, 11:27:21 »
Антикризисният ПиаР на Цецоу ще включва един силен аргумент - всички са маскари. Първата  извън ГЕРБ е Лозан Панов.
И като се замисли човек, наистина са маскари. Щото в изпълнителната, законодателната и съдебната власт е пълно с балезнано амбициозни, и с  алчни, и с  властолюбиви, и с отмъстителни и с доста посредствени типове.

Но е много рядко явление да срещнеш индивид, събрал всички тия качества в неразрушим интегритет...

Чок觧

  • Гост
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #324 -: Март 27, 2019, 11:32:35 »
Разбери се първо с Чоки.  :b0315:

Той да се научи първо да чете !
 Първо , че строежа е върху НЕИН ИМОТ ; второ - че не е в завършен вид ; трето , че Лозан Панов през 2013г си е нямал хал хабер от мацката , четвърто , че апартамента е закупен ПРЕДИ сватбата и се явява ЛИЧНА , а не СЕМЕЙНА собственост !
***
 Не ти е за първи път да не четеш или да четеш първите два реда и да реагираш първосигнално ! Така беше и за Костадин Костадинов или Владимир Павлов , така е и сега ! Поне махни този аватар , за да не срамиш човека - той едва ли реагира така като теб , иначе едва ли щеше да е на този пост . Тури си на Жириновски - по ще ти мяза .
Специално за такива като теб съм болднал/удебелил шрифта , белким го видиш , ама явно и това не помага !
« Последна редакция: Март 27, 2019, 11:35:34 от Чок觧 »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #325 -: Март 27, 2019, 11:51:22 »
той нотариалният акт е озаглавен "продажба на право на строеж", а не "продажба на апартамент", ама то сигурно щото апартаментът е завършен, че и обзаведен.


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #326 -: Март 27, 2019, 12:32:21 »
Quote (selected)
Той да се научи първо да чете !
 Първо , че строежа е върху НЕИН ИМОТ ; второ - че не е в завършен вид ; трето , че Лозан Панов през 2013г си е нямал хал хабер от мацката , четвърто , че апартамента е закупен ПРЕДИ сватбата и се явява ЛИЧНА , а не СЕМЕЙНА собственост !
Да чете това ли:
"Журналистката Весислава Танчева, Фейсбук"
Може би мога да се науча да чета и такива свинщини, но не искам!
Ся по точките:
1. Щом имота е бил неин би трябвало да бъде овъзмездена. Ясно е - или кеш, или имот. Въпросната пача, която Чоки неистово желае да се науча да чета твърди, че данъчната оценка е 225 еврака. Не знам, не съм софиянец и не мога да кажа, ама е доста ниска според мен. Става въпрос за едни данъци в последствие. И други евентуални екстри, но няма да занимавам умен Чоки с тях.
2. Не завършен вид означава че няма Акт 16. Т.е. строеж. Тя и Цеца изкоп си купила, ама малко по-скъпичко.
3. Дали Панов по имени Лозан е познавал мацката аз не знам. Нито пък искам да знам. Освен това с Джиджи се рабрахме да не ровим под юрганите. Може и да не са се познавали. Те и американците може и да са ходили на Луната...
4. Имота се явява ФИРМЕНА, а не ЛИЧНА собственост! Иначе казано - мацката е спестила максимума който може да се спести, че и отгоре. Ако имаше фирма щеше да ме разбереш.

Послепис:
За мен въпросното лице е г-н НИКОЙ и е също толкова разпознаваемо, колкото и г-н Цвък примерно.
Т.е. НИКОЛКО. С думи прости: всичките са ми еднакви!
Вие си ги защитавайте, лошо няма. Аз повече няма да се мешам в тази кочина.
Допълнение на послеписа:
Послеписа и обяснява моето мнение по темата "какво очаквате от изборите". До толкова НИЩО, че чак не го и написах, изглежда ми излишен пост.
Имам да гласувам след три лета за "шофьор на самолет", до тогава не ме занимавайте с глупости!
« Последна редакция: Март 27, 2019, 12:51:54 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #327 -: Март 27, 2019, 12:38:53 »
епицентър /цък/:
Quote (selected)
Цветан Цветанов е приел всички условия на премиера и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов, научи Епицентър.БГ от източници от партията.

Председателят на ПГ на ГЕРБ, който днес се завръща от САЩ, ПОДАВА ОСТАВКА от всички постове като народен представител и напуска парламента.

Решението на Борисов е заместикът му да ОСВОБОДИ  ТРИ ПОСТА  - като председател на парламентарната Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред, като председател на парламентарната група на ГЕРБ и като депутат.

Цветанов остава зам.председател на партията и председател на предизлорния щаб, както Епицентър.бг написа още преди два дни.

Цветанов каца в София днес около 13 часа и вече съобщихме, че първата му среща ще е с Борисов.

В последните няколко дни Борисов и Цветанов са разговаряли по телефона многократно. В крайна сметка премиерът е успял да го убеди, че съхраняването на ГЕРБ и стабилността в държавата са над всичко.

Цветанов е премислил и се е отказал от първоначалните си намерения да активира структури в партията и депутати, които да го подкрепят.

"Война в ГЕРБ няма да има", заявиха пред Епицентър.бг високопоставени изтоници от партията.

Припомняме информациаята не от преди два дни, когато Борисов бе обсъдил позицията си с членовете на Изпълнителната комисия на ГЕРБ и бе получил подкрепата на съпартийците си в ръководството на партията.

Очаква се събиране на Изпълнителната комисия и изявление на Цветан Цветанов.

Чок觧

  • Гост
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #328 -: Март 27, 2019, 12:55:04 »
Quote (selected)
Той да се научи първо да чете !
 Първо , че строежа е върху НЕИН ИМОТ ; второ - че не е в завършен вид ; трето , че Лозан Панов през 2013г си е нямал хал хабер от мацката , четвърто , че апартамента е закупен ПРЕДИ сватбата и се явява ЛИЧНА , а не СЕМЕЙНА собственост !
Да чете това ли:
"Журналистката Весислава Танчева, Фейсбук"
Може би мога да се науча да чета и такива свинщини, но не искам!
Ся по точките:
1. Щом имота е бил неин би трябвало да бъде овъзмездена. Ясно е - или кеш, или имот. Въпросната пача, която Чоки неистово желае да се науча да чета твърди, че данъчната оценка е 225 еврака. Не знам, не съм софиянец и не мога да кажа, ама е доста ниска според мен. Става въпрос за едни данъци в последствие. И други евентуални екстри, но няма да занимавам умен Чоки с тях.
2. Не завършен вид означава че няма Акт 16. Т.е. строеж. Тя и Цеца изкоп си купила, ама малко по-скъпичко.
3. Дали Панов по имени Лозан е познавал мацката аз не знам. Нито пък искам да знам. Освен това с Джиджи се рабрахме да не ровим под юрганите. Може и да не са се познавали. Те и американците може и да са ходили на Луната...
4. Имота се явява ФИРМЕНА, а не ЛИЧНА собственост! Иначе казано - мацката е спестила максимума който може да се спести, че и отгоре. Ако имаше фирма щеше да ме разбереш.
Умен Чоки - не си дорасъл , че да ме оценяваш умен ли съм или не !
Лична или Фирмена - не е семейна !
Щом закона ѝ позволява - ще си спести 20% . Направи си и ти фирма и ги спести !
Журналистката не е "пача"  и ако чете тук може да отнесеш ти или сайта един съдебен иск за обида ! Така , че си мери приказките и си изтрий глупостите !

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #329 -: Март 27, 2019, 12:59:14 »
Антикризисният ПиаР на Цецоу ще включва един силен аргумент - всички са маскари.

Първо, това е изтъркано до болка клише; и второ, не означава нищо!!!

Quote (selected)
И като се замисли човек, наистина са маскари. Щото в изпълнителната, законодателната и съдебната власт е пълно с болезнено амбициозни, и с  алчни, и с  властолюбиви, и с отмъстителни и с доста посредствени типове.

Именно! А и защото с „всички са маскари” виновните си измиват ръцете и с това се приключва всичко. Защото не само го разрешава самата СИСТЕМА, но и насърчава подобни типове да драпат нагоре по стълбицата на властта. Затова и президентът Радев „се е наточил” на тази система, която ако не бъде премахната, можеш да го пишеш бегАл българският народ.  :sad-3295:

Но за следното имаш моите искрени поздравления и либоф:

Quote (selected)
Но е много рядко явление да срещнеш индивид, събрал всички тия качества в неразрушим интегритет...
  :bravo-1290:



Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #330 -: Март 27, 2019, 13:04:00 »
Quote (selected)
Журналистката не е "пача"  и ако чете тук може да отнесеш ти или сайта един съдебен иск за обида ! Така , че си мери приказките и си изтрий глупостите !

Тъй ли?!
Не съм съгласен тъй като попрехвърлих диагонално бълвоча който е изтресла вероятно в суратя, с препечат от фрог-а.
Аз просто писах в НЕЙНИЯ стил!
Има модератори - те решават. Аз изказвам ЛИЧНО мнение и умен Чоки с нищо не може да ми го промени. Тем более с някаква пача от някакъв сураттефтер!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #331 -: Март 27, 2019, 13:06:50 »
Quote (selected)
Очаква се събиране на Изпълнителната комисия и изявление на Цветан Цветанов.

Някой тук има ли представа КОГА и КЪДЕ ще бъде направено това изявление, щото друго си е да го види и чуе човек от първа ръка.  :yes-1289:
« Последна редакция: Март 27, 2019, 13:11:07 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #332 -: Март 27, 2019, 13:10:22 »
подозирам тълпа репортерки на летището, дебнещи около вип зоната. така де, може ли човек със собствен асансьор да не е вип?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #333 -: Март 27, 2019, 13:13:43 »
Пуснала съм телевизора на БНТ1. Нещо шумоли оттатък, но май все още няма нищо.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #334 -: Март 27, 2019, 13:31:12 »
Мда. Това което имаме като Цвък долетя ли?
Имаме ли входиране на летището?
 
А с Панов, верно голема оливка.
То и Акта си е озаглавен.
И страните по сделката са наобратно.
Ма кой да гледа

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #335 -: Март 27, 2019, 13:45:53 »
А ако гледаме практиката по летищата, български депутат не мое е вип персона.
Вип персона мое е примерно некоя крава с френцки паспорт, вписана в последствие в пасолството.
Депутата секи сулю мое го дпира, разпитва и му праи забележки.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #336 -: Март 27, 2019, 13:50:27 »
ВИП е отделен вход/изход.
Плащаш, ползваш.
Когато има кой да плати депутатите са ВИП, може и като обикновен пасажер да минеш през ВИП зоната ако се бръкнеш дълбоко.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #338 -: Март 27, 2019, 14:30:20 »
.......
Така сладката сделка е запечаната и от роднинство, а блюстителят на закона заживява в този дом, без изобщо да се замисли дали това не влиза в противоречие с клетвата му пред Темида. Нешо повече, досега Лозан Панов никога не е посочвал в декларациите си луксозното жилище, защото то е придобито не от Елисавета Панова, а от фирмата на Елисавета Панова. Така с вратичка в закона Върховният съдия в държавата заобикаля Закона. Нищо да не прави "Артекст", достатъчно е, че е кум на Съдия №1. Индулгенция, нали?

С вратична в закона мамят държавата и правосъдният, вече в оставка, министър Цецка Цачева, която закупува пак от "Артекс" ВИП апартамент на данъчна оценка, и председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов, и зам.минстри. Ще кажете - всички го правят, щом има дупка в закона.

Да, но министри и законотворци не само не могат да го правят, а досега е трябвало да предложат решение за запушване на дупката в Закона.

Вместо това се шири практиката -  щом на всички е позволено да са андрешковци, значи и за министър може, и за депутатът- също.
Такова е мисленето.
.......


http://epicenter.bg/article/Valeriya-Veleva--Darzhavata-kato-OPG---Organizirana-prestapna-grupa--/178669/11/0

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #339 -: Март 27, 2019, 14:43:44 »
Анонимус, много грубо!
Отнесе фейсбук пачата на умен Чоки като товарен влак цинкова кофа...
Да видим какво ще измецат завалиите. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #340 -: Март 27, 2019, 14:45:36 »
Тея верно си просят кютека, пардон присъдата.
Нищо такова няма, обратното е. Строителната фирма е придобила, възмездно - срещу един апартамент, правото на строеж.
Прекрасна сделка за тях. Често дават по три-четири апартамента на наследници.
 
Интересното е друго. Ка беха отстреляни за нула време и министър и замове и .....
Никой не протестира .....
Не е читава тази работа. Явно има некви големи говна изодзад. Не е имидж, избори и то ойро и прочия дъфки за пред иликтуратя

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #341 -: Март 27, 2019, 14:49:27 »
Всички закони у нас (и не само у нас) се правят с умишлени дупки, и то такива, че не всеки да може да се възползва от тях. Няма случайни дупки. Както по принцип няма нищо случайно в света.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #342 -: Март 27, 2019, 16:08:10 »
Интересното е друго. Ка беха отстреляни за нула време и министър и замове и .....
Никой не протестира .....

Туй е все едно да речеш "всички са маскари", което оневинява всички. Поради което аргументът ти отпада моменталически. Виж кво съм писАла по–горе.  :ive_got_it-1379:

Quote (selected)
Не е читава тази работа. Явно има некви големи говна изодзад. Не е имидж, избори и то ойро и прочия дъфки за пред иликтуратя

А тук наистина си напипал некви "големи ... неща изодзад", които обаче НЕ МОГАТ да бъдат приети в никакъв случай като дъфка от иликтуратя:too_happy-1067:

« Последна редакция: Март 27, 2019, 16:19:33 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #343 -: Март 27, 2019, 16:15:30 »
кво стана с личноактувания? не трябваше ли да се е изокал досега?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #344 -: Март 27, 2019, 16:18:28 »
Quote (selected)
Туй е все едно да речеш "всички са маскари", което оневинява всички.
Ти да си чувала за Народен съд? И за едни елити на нацията...
Върви натрупване. Ако резултата е Корнела мин-пред, значи сме прецакани за пореден път.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #345 -: Март 27, 2019, 16:41:59 »
Quote (selected)
Премиерът Бойко Борисов е напуснал Министерския съвет, предаде репортер на "24 часа". Вероятно срещата му с Цветан Цветанов ще е в премиерската вила в Бояна, но няма да е в Министерския съвет.
Борисов е излизал за малко след заседанието на МС, после се върнал на "Дондуков" 1, но отново е излязъл. Джипът му не е в гаража на Министерския съвет, твърди източник от сградата.
Очаква се към 17 ч. Цветан Цветанов да даде изявление в сградата на парламента.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7368143
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #346 -: Март 27, 2019, 17:07:14 »
Цветановото излияние започна.
Аз невинен, значи.
 :m0941:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #347 -: Март 27, 2019, 17:15:14 »
епицентър ми предлагат да го гледам на живо. мерси, значи. предпочитам превод.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #348 -: Март 27, 2019, 17:15:49 »
И да не подаде оставка, ударът е огромен. Герп няма да излезе от него. Още по-страшно ще стане ако Цвъ. Цвъ. манипулира евроизборите, а след тях и местните. Тогава вече някои ще запеят Марсилезата.
Днес в трамвая граждани коментираха, че Корни е получила сертификат за съответствие от Козяк.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #349 -: Март 27, 2019, 17:17:24 »
И да не подаде оставка, ударът е огромен. Герп няма да излезе от него. Още по-страшно ще стане ако Цвъ. Цвъ. манипулира евроизборите, а след тях и местните. Тогава вече някои ще запеят Марсилезата.
Днес в трамвая граждани коментираха, че Корни е получила сертификат за съответствие от Козяк.

Тва благодарение на проруските ѝ позиции ли?  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #350 -: Март 27, 2019, 17:18:07 »
Днес в трамвая граждани коментираха...
тва модерният вариант на ежк ли е :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #351 -: Март 27, 2019, 17:24:39 »
появяват се първите версии на български...
Quote (selected)
"Когато хората се вкарват в заблуждение, се появява напрежение. Това бе направено от хората, които са искали да създадат напрежение.

"Знам, че в едно семейство, ако има развод, страдат децата. Винаги съм изповядвал това да има екип. Ако вземеш решение под влиянието на емоции правиш дупки, правиш езера. Няма никаква драма от това, че председателят на ПГ на ГЕРБ ще напусне 44-ия парламент", обяви отново Цветанов.

"Взел съм решението съвсем обосновано", каза още Цветанов.

Копирано от standartnews.com

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #352 -: Март 27, 2019, 17:26:31 »
Тва благодарение на проруските ѝ позиции ли?

Ами, проруски! Щом Жан за всичко кършеше ръце "Какво ще кажат американците", какво остава за Корни.
Тоя кюляф на Цвъ. Цвъ. не доди от БГ-то. Някои дистанционно го пусна по пързалката.

тва модерният вариант на ежк ли е

Не знам, но аз винаги се возя в трамвая, защото гржданите там много познават. Всички интриги знаят, даге!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #353 -: Март 27, 2019, 17:28:46 »
Цвъц тъкмо подаде някаква оставка.
micky харесва това. Временно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #354 -: Март 27, 2019, 17:29:16 »
Знам, че в едно семейство, ако има развод, страдат децата.
Винаги съм изповядвал това да има екип. Ако вземеш решение
 под влиянието на емоции правиш дупки, правиш езера.

:piss2::bluegrab::piss:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #355 -: Март 27, 2019, 17:34:10 »
правиш дупки

"Филей Дракуль де дупка!" на румънски значело "Даге и дупката!"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #356 -: Март 27, 2019, 17:34:45 »
   Джиджи, душицо.
Какво не схванА.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #357 -: Март 27, 2019, 17:36:43 »
всяко езеро е една втечнена емоция цветанова. без изключения.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #358 -: Март 27, 2019, 17:38:33 »
Днес в трамвая граждани коментираха
Ама "граждани за развитие на ..." или истински граждани ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Цветанов няма да подава оставка
« Отговор #359 -: Март 27, 2019, 17:40:29 »
." или истински граждани ?

Истински, бе! С билетчета и карти. Но явно много осведомени, защото контролата ги подмина уважително.