Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:58:46

Автор Тема: Искане за извинение  (Прочетена 5723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Искане за извинение
« -: Май 10, 2020, 17:42:46 »
Относно следните мнения вчера с един и същи автор:

скийте ся, фашистващите
Ясно е, че това не е ваша победа и се гърчите до състояние да предизвикате състрадание у нормалните хора.

както казах, фашагите яко се гърчат и се чудят каква гнусотия да изпльокат само и само да предизвикат скандалче....
...
а оня май си докара второ предупреждение

Не мога да разбера що им е на чадата на фашистите и нацистите да се пънат да окепазят усещането за победа в победителите.
Бе смазаха ви бе, цялото арийско войнство с претенции за превъзходство, биха ви както не сте си можели и да си го представите...
И цялата ви сила е да изпльокате едно ловко и мазно, върху победата, и да почнете да си дигате палчета и да се заливате от кеф кви сте велики и гадни....
Ми знаем си ви. Не е нужно навсякъде да се навирате с гнусотиите си напред.
Та така.
На фашистващите - празнувайте си квот си искате и пишете квот си искате.
Днес антифашистите празнуват победата.
Вие пак в стройни редици подтичквайте след хер ви хитлер...

Моят проблем с написаното в следният - "фашистващите", "чадата на фашистите и нацистите" и "фашагите" са все отправки към мен и към буч в разговора, който тръгна от "честит ден на европа!", което, както подчертах нееднократно още вчера, не е с цел да омаловажи или да елиминира деня на победата.

В нищо от написаното от мен вчера, а и изобщо, няма прослава на фашизма (или каквато и да е отправка към него) или отрицание на победата на СССР във Втората световна, или отправка към ролята на САЩ/Англия, без която съветската победа може би не би била възможна, или твърдение, че денят на победата не бива да се празнува. Няма каквото и да е мое мнение/твърдение, което би могло по какъвто и да е начин да ме квалифицира като "фашистващ", "фашага" или като "чадо на фашистите и нацистите", нито пък "в стройни редици подтичквам след хер хитлер". Не виждам нищо подобно и в мненията на буч от вчера.

Всяка от горните квалификации е обидна (в ежедневен и особено в правен смисъл) и необоснована и бих искал да паралелепипед да се извини и да се въздържа занапред от подобни непремислени изказвания.

Накрая ще му припомня и нещо, което той сам е писал, и което може би е показателно за разликата между думи и дела:

Мисли за втория администратор като за преводач от компютърен на човешки.
А не като за супер модератор с нереализирано его и бързокликаща мишка....

Благодаря.


Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Искане за извинение
« Отговор #1 -: Май 11, 2020, 10:10:54 »
Странно, никъде не съм указвал на теб....

Що тогава извинения искаш?

Не си бил такъв? Явно нещо в собственото ти поведение тук те кара сам да се припознаваш като такъв?
Проблема си е лично твой.

И да, доста мисля преди да кликам. А и нямам и какво и кому да доказвам.
Пусто имам някакви задръжки и илюзии, че все пак имате поне елементарно възпитание, та все давах шанс и не замразявах още при първите псувни из форума.
Еле колко го траях примерно фирминчо, преди за първи път да го пипна и то след три предупреждения.

Много пъти съм казвал - превърнахте свободата тук във тотална слободия и осиране на пейзажа.
Направо да му е гадно на човек да чете форума....

Не мога да се извинявам за това, че почнах да прилагам елементарна хигиена.
Освен може би за това, че се забавям доста.

Така че - като се държите като гаменчета не изисквайте с вас да се държат като с лордове

Моля.