Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 03:57:41

Анкета

По изключение имаме двама колеги (силивряк и 67), които са съгласни със следния модел. А Вие?

И аз, и аз!
4 (66.7%)
Абе що не си ...
0 (0%)
Да бе, да, а моя вариант, а?
2 (33.3%)

Общ брой гласове: 5

Гласуването приключено: Ноември 25, 2018, 01:27:40

Автор Тема: Форумна структура - предложение - Силивряк-67  (Прочетена 22563 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Предложение 1.2 (карашик с още предложения)
Категории *, раздели # ,теми -

*Защо сме тук

# Организационни. Правила. Обявления.
       -
# Технически, Помощ /само относно ползването на форума/
       -
# Добре дошли.
       - 

*Преглед на печата и паяжината.(Актуални)

# Събития
(Заглавният пост трябва да информира за събитие и да привежда връзки, ако информаторът не е личен участник)

# Коментари
       -
(Заглавният пост трябва да се състои от личното мнение на постващия или да е цитатна препечатка с връзки към оригиналния коментар. Ако е препечатка, първият пост е само за информация за препечатката (да речем, има ли съгласието на автора/изданието) за цялостно препечатване или се цитира само част и се дава връзка). Вторият пост може да си съдържа мнението на препостващия и за какъв точно чеп на каца го е довлякъл тук. )


*Теми

# Класика
(вариант "Наследство", обаче как ще се реши въпросът с авторските права на "наследниците" е малко объркано. Част от тях може да се окажат несъгласни, затова може да се направи реверанс в заглавния пост към оригинала, а заглавието да е новичко.)
# Злободневни (политика, икономика, технологии, общество, разследвания, годишнини...)
      -
# Физици (наука, технологии, медицина ...)
      -
# Лирици (култура)
      -
# Спорт (агитки, фенове и хулигани в кафенето)/вервам ви/
      -
*Кафене ...или разговори на други питиета
 
# За Живота, Вселената, Зоната на здрача и всичко останало дето се сетим.
       -
# Другарско рамо/Взаимопомощ/
         -
# (кафеджията ще вади още маси при поискване)
     -. (каквито си щем)


Некои съображения:

(Мисля, че за момента нямаме капацитет за новинарски форум, но ако вземе да стане, винаги може да се добавят горещи новини. Като се има предвид, че живеем по цялото земно кълбенце, това, което за мен е горещо, за вас може да е претоплено, и обратното.) О.К.

В Злободневни - ляво, дясно, мутри и ост. сволач

# За Живота, Вселената, Зоната на здрача и всичко останало дето се сетим. - може и в Теми

 Приемат се възражения (
« Последна редакция: Ноември 22, 2018, 15:19:28 от 67 »

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2018, 01:43:52 »
Цитат
По изключение имаме двама колеги (силивряк и 67), които са съгласни със следния модел. А Вие?
Изключение, според мен, би било ако 4785 са съгласни с едно нещо!!! :giggle-3307:
Двама само... са си стандарт!
Току що си дадох мнението по въпроса за структурата тук.
Бих искал да се гласуват и други предложения, все пак.

А за така предложения вариант 1.2 - ами има мисъл в предложението.
Това ще го подкрепя, но трябва да има и други, като ако се образува нова анкета за друга алтернатива, трябва да можем да гласуваме и за нея. В смисъл, че това гласуване тук, не трябва да бъде окончателно, при положение, че е само едно.
Като на времето, когато гласуванията бяха безалтернативни.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2018, 01:58:26 »
Предложение 1.2 (карашик с още предложения)
Категории *, раздели # ,теми -

*Защо сме тук

# Организационни. Правила. Обявления.
       -
# Технически, Помощ /само относно ползването на форума/
       -
# Добре дошли.
       - 

*Преглед на печата и паяжината.(Актуални)

# Събития
(Заглавният пост трябва да информира за събитие и да привежда връзки, ако информаторът не е личен участник)

# Коментари
       -
(Заглавният пост трябва да се състои от личното мнение на постващия или да е цитатна препечатка с връзки към оригиналния коментар. Ако е препечатка, първият пост е само за информация за препечатката (да речем, има ли съгласието на автора/изданието) за цялостно препечатване или се цитира само част и се дава връзка). Вторият пост може да си съдържа мнението на препостващия и за какъв точно чеп на каца го е довлякъл тук. )


*Теми

# Класика
(вариант "Наследство", обаче как ще се реши въпросът с авторските права на "наследниците" е малко объркано. Част от тях може да се окажат несъгласни, затова може да се направи реверанс в заглавния пост към оригинала, а заглавието да е новичко.)
# Злободневни (политика, икономика, технологии, общество, разследвания, годишнини...)
      -
# Физици (наука, технологии, медицина ...)
      -
# Лирици (култура)
      -
# Спорт (агитки, фенове и хулигани в кафенето)/вервам ви/
      -
*Кафене ...или разговори на други питиета
 
# За Живота, Вселената, Зоната на здрача и всичко останало дето се сетим.
       -
# Другарско рамо/Взаимопомощ/
         -
# (кафеджията ще вади още маси при поискване)
     -. (каквито си щем)


Некои съображения:

(Мисля, че за момента нямаме капацитет за новинарски форум, но ако вземе да стане, винаги може да се добавят горещи новини. Като се има предвид, че живеем по цялото земно кълбенце, това, което за мен е горещо, за вас може да е претоплено, и обратното.) О.К.

В Злободневни - ляво, дясно, мутри и ост. сволач

# За Живота, Вселената, Зоната на здрача и всичко останало дето се сетим. - може и в Теми

 Приемат се възражения (

Сметам, че сички бъркате малце и конкретизирате разделите прибързано.

Има три категории по подразбиране.
Дайте първо да решим колко раздела да има сяка категория и как да се казват, в идеалния вариант не бива да са повече от 5-6 на категория.
После е по-лесно.
Не е толко важно, но е добре да се приключи с тоя въпрос.

Така или иначе винаги ще има теми, които няма да са на мястото си, както и теми, за които по-трудно ще се намери удачното място.
« Последна редакция: Ноември 22, 2018, 02:04:38 от SgtTroy »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2018, 03:26:48 »
Така де:
Категории 3 броя - "Защо сме тук", "Преглед на печата и паяжината.(Актуални)" и "Теми". Ако администраторът отпусне още една категория - "Кафене ...или разговори на други питиета" (предполага се вариант на чат/дъска за бързи едноредови съобщения може би? Нещо като тичаща пътечка, но не толкова досадно мърдащо?)Ако не отпусне - в "Темите"
Раздели в първата категория 3, във втората категория 2 и в третата категория 6. Хипотетичната четвърта категория е с три раздела.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2018, 11:00:52 »
Аз като прагматик изказвам некои съображения. Като помниш една тема, ама тя е паднала някъде и се чудиш къде беше, как ще я откриеш? Всичко друго ми е се тая в крайна сметка.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2018, 11:04:00 »
Така де:
Категории 3 броя - "Защо сме тук", "Преглед на печата и паяжината.(Актуални)" и "Теми". Ако администраторът отпусне още една категория - "Кафене ...или разговори на други питиета" (предполага се вариант на чат/дъска за бързи едноредови съобщения може би? Нещо като тичаща пътечка, но не толкова досадно мърдащо?)Ако не отпусне - в "Темите"
Раздели в първата категория 3, във втората категория 2 и в третата категория 6. Хипотетичната четвърта категория е с три раздела.

Ами оформи го като предложение, с някакво разпознаваемо име, същото да направи и Туткалчев и който още има предложения, да пускаме анкета за гласуване и да оставяме тази драма най-после зад себе си.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2018, 11:05:59 »
Аз като прагматик изказвам некои съображения. Като помниш една тема, ама тя е паднала някъде и се чудиш къде беше, как ще я откриеш?

Ами по същия начин, по който откриваш някакъв сайт, който помниш, но на който си забравила адреса.

И аз като прагматик казвам, че разлика няма никаква.
the lamers club honourable member …

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2018, 14:42:07 »
Е да, ама колкото са по-малко разделите, толкова е по-лесно за откриване.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2018, 15:17:29 »
Ами оформи го като предложение, с някакво разпознаваемо име, същото да направи и Туткалчев и който още има предложения, да пускаме анкета за гласуване и да оставяме тази драма най-после зад себе си.
А аз какво съм направила? Ей там най-отгоре си има анкета с цели ТРИ въпроса, предложението е оформено под нея, сега ще отида да го прекръстя и ГОТОВ ЙЕ!

Пешо

  • Гост
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2018, 15:34:35 »
Твърде сложно и детайлизирано.
Подкрепям по-опростена структура, така че гласувам 'против'

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2018, 15:43:43 »
Ами оформи го като предложение, с някакво разпознаваемо име, същото да направи и Туткалчев и който още има предложения, да пускаме анкета за гласуване и да оставяме тази драма най-после зад себе си.
А аз какво съм направила? Ей там най-отгоре си има анкета с цели ТРИ въпроса, предложението е оформено под нея, сега ще отида да го прекръстя и ГОТОВ ЙЕ!

Ами хубаво, макар че не мислех за всяко предложение да има отделна анкета, но това е бял кахър.

Сега остава и Туткалчев да пусне анкета за неговото предложение, както и всеки друг, който стои сериозно зад предложенията си. И да гледаме какво ще стане на 30.11.2018 г.

Но е добре да има въпрос и за запазване на сегашната структура ­— за да няма после ред сълзи, ред сополи от някой пренебрегнат.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2018, 15:43:51 »
Третата и Четвърта категории* - прекалено много раздели#
 Опростете ги малко .
« Последна редакция: Ноември 22, 2018, 15:46:18 от Чок觧 »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2018, 16:32:54 »
Третата и Четвърта категории* - прекалено много раздели#
 Опростете ги малко .
Чоки, общо са девет, но ако "Кафенето" мине в "Темите", вероятно ще се редуцират на 7. Мисля, че не са прекалено много, поне различните течения ще си имат свои "постоянно плаващи и непотъващи" теми, без наденичките да се мешат с андронните колайдери, а Модерния Ляв с Модерна.  :t1202: :ouch-2147:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2018, 21:30:23 »
Мии, скромничко бях предложил и вариант Бъ, ама угасна тока и никой май не го видя.
Цитат
Цитат

    Значи аз предлагам да се опрости максимално дизайнът. И да не се правят толкова много разбивки, разклонения и подразклонения. Щото после не може да се намери нищо, като го търсиш. Абе имаше тука една тема, ама къде ли беше....
"малко противоречиво ама нейсе"
======
* Организационни
* Теми. Новини. Коментари.
* Клуб
Хем уж подреденко, хем разхвърленко. Кръчме е, не петзвезден ресторант.
Предложената структура (1.2 реликт & 67) прави форума по прегледен и лесен за четене.
Съдейки по липсата на интерес от повечето форумци и да си остане сегашната структура, не е проблем.
Може само да се пипнат някои от разделите, за повече прегледност.
 :t0328: на 67

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2018, 14:28:50 »
Е да, ама колкото са по-малко разделите, толкова е по-лесно за откриване.
  :clap-3332:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2018, 14:35:41 »
Твърде сложно и детайлизирано.
Подкрепям по-опростена структура, така че гласувам 'против'
  :t2002:

Аз съм ПРОТИВ по същите причини.  :cool-1084:

Затова най-добре вижте по-горе в „Технически” предложението на Бачо Кольо от Ноември 22, 2018, 10:23:45 22 и коментирано от мен днес, Ноември 23, 2018 в 13:40:40 часа. За да не го препоствам тук.  :light_bulb-1377:

И, ако може, нека и то да участва в анкетата, плийз.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение
« Отговор #16 -: Ноември 23, 2018, 14:54:56 »
Ами хубаво, макар че не мислех за всяко предложение да има отделна анкета, но това е бял кахър.

Но е добре да има въпрос и за запазване на сегашната структура ­— за да няма после ред сълзи, ред сополи от някой пренебрегнат.

А аз току-що излязох в подкрепа на предложението на Бачо Кольо от „Технически”. Него какво ще го правите?

И, много моля, отговорите при анкетата да са традиционните: ДА, НЕ и ВЪЗДЪРЖАЛ СЕ”, а не като по-горе, все едно, че сме в детската градина:

•    И аз, и аз!

•    Абе що не си ...
•    Да бе, да, а мояТ вариант, а?  :t0115:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 15:05:44 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #17 -: Ноември 23, 2018, 15:14:08 »
Според мен така няма да стане.
Не виждам защо трябва да се съглавям със структура от 50 елемента, при положение че моге да съм съгласен с 49 и несъгласен с един.
 
Първо направете енкета колко категории да има. 2,3,4. И евентуално заглавия на категориите.
Като приемем да са три категории, например започваме с разделите в първата, после втората и докато се уточни всичко.
э
Така няма да стане.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #18 -: Ноември 23, 2018, 16:31:42 »
Според мен така няма да стане.
 
Първо направете анкета колко категории да има. 2,3,4. И евентуално заглавия на категориите.
Като приемем да са три категории, например започваме с разделите в първата, после втората и докато се уточни всичко.

Така няма да стане.

Вярно е, че така няма да стане. Затова първо препоствам тук предложението на Бачо Кольо от „Технически”, което /поне за мен!/ е с 3 ясно формулирани и обхващащи почти всичко КАТЕГОРИИ:

1. Актуално /напр. "Турски поток през България"/

2. Анализи / напр. коментари, предизвикани от  меко казано странната статия за фашизма/

3. Оттук-оттам /имамбаялдъ, "Пепел от рози"- 189-ти епизод, макраме/ … 

И второ, нека както казва 66, първо да се разберем окончателно за броя на категориите и техните наименования, а чак след това да пристъпим към „тюрлю-гювеча” с РАЗДЕЛИТЕ в рамките на тези категории, а?  :stumble-2155:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 16:35:26 от Джиджи »

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2018, 19:15:30 »
Добре, дотук станахме бая, които искаме максимално опростена структура - аз, джиджи, тути, бачо киро - искаме почти едно и също. Май и още бяха на тоя акъл.
Съгласна с тия три категории и съгласна с това им наименование. Плюс още една като Връзка с началството - молби, клепане, технически въпроси.
Даже съм съгласна вътре да няма раздели повече.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2018, 19:20:01 »
Цитат
По изключение имаме двама колеги (силивряк и 67), които са съгласни със следния модел. А Вие?

А за какво са съгласни колегите?
Приветствам съгласието, но ми се иска да знам и за какво са се съгласили.
Един два реда ако може.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2018, 19:53:57 »
Добре, дотук станахме бая, които искаме максимално опростена структура - аз, джиджи, тути, бачо киро - искаме почти едно и също. Май и още бяха на тоя акъл.
Съгласна с тия три категории и съгласна с това им наименование. Плюс още една като Връзка с началството - молби, клепане, технически въпроси.
Даже съм съгласна вътре да няма раздели повече.

Кайли, никога не съм се съмнявала в здравия ти разум, и то не единствено заради „третото ти око”.  :cool-1084:

Да, има още доста колеги на тоя акъл, но поне засега аз не мога да ги издирвам, а и нека те се обявят тук в подкрепа или не на следното, което ти, заедно с нас – останалите трима /+ Тути?/ вече сме обявили:

-   предложените по-горе от Бачо Кольо 3 КАТЕГОРИИ, заедно с техните наименования;

-   предложената от теб 4-та КАТЕГОРИЯ /с която аз съм съгласна!/: „Връзка с началството - молби, клепане, технически въпроси”, която може и да не бъде наименувана точно така, но духът ѝ требе да бъде запазен.  :t1817:

И чак след като се изясни и уточни този въпрос, да преминем към РАЗДЕЛИТЕ, защото без тях няма да можем да минем, мила. Но поне едно нещо ще бъде вече абсолютно уточнено, дай Боже, и то скоро!  :yes-1289:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 20:07:47 от Джиджи »

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2018, 19:58:25 »
Цитат
„Връзка с началството - молби, клепане, технически въпроси”, която може и да не бъде наименувана точно така, но духът ѝ требе да бъде запазен.  :t1817:
Да! Тва ми харесва! Най паче - клепането! Тва е солта на земята! Трябва да го има - аз съм ЗА!
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2018, 20:14:43 »
Цитат
„Връзка с началството - молби, клепане, технически въпроси”, която може и да не бъде наименувана точно така, но духът ѝ требе да бъде запазен.  :t1817:
Да! Тва ми харесва! Най паче - клепането! Тва е солта на земята! Трябва да го има - аз съм ЗА!
Супер, значи вече станахме 5!  :yes-1289:
Обичам те, Олди, и винаги съм те обичала - ти си знайш!  :raise_the_roof-1045:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2018, 20:26:24 »
Добре, дотук станахме бая, които искаме максимално опростена структура - аз, джиджи, тути, бачо киро - искаме почти едно и също. Май и още бяха на тоя акъл.
За Бачо Киро и Поп Харитон не сме сигурни.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #25 -: Ноември 23, 2018, 20:44:51 »
Добре, дотук станахме бая, които искаме максимално опростена структура - аз, джиджи, тути, бачо киро - искаме почти едно и също. Май и още бяха на тоя акъл.
За Бачо Киро и Поп Харитон не сме сигурни.

 :blush-3296: Errare humanum est, Бачи!  :ive_got_it-1379:
Вероятно е било и при Бачо Киро, и при Поп Харитон ... :lightbulb_idea-1364:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 21:41:16 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #26 -: Ноември 23, 2018, 20:47:43 »
За да не ме обвините че просто си мрънкам
  • Категории - *
  • раздели - #
  • теми - -

Първата категория е безпроблемна.

*Защо сме тук (работно заглавие)

Според мен разделите би трябвало да са разписани малко по-подробно. Примерно:
#Правила.
# Добре дошли.
# Защо сме тук   
# Технически, Помощ (само относно ползването на форума).
# Взаимопомощ (относно ползването на форума).
# Обяви.
 
Ако искате да се концентрираме на тази категория и да я изчистим.
За другите две или три е по-сложно. На първо време прави впечатление че в предложението има известен дисбаланс като бройка на раздели.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #27 -: Ноември 23, 2018, 21:39:57 »
За да не ме обвините че просто си мрънкам
Първата категория е безпроблемна.
Ако искате да се концентрираме на тази категория и да я изчистим.
За другите две или три е по-сложно. На първо време прави впечатление че в предложението има известен дисбаланс като бройка на раздели.  

Абе ние четем ли се тук един друг или само се пра'им на геньални?!  :animated-smileys-stargate-015

Току-що 5 души по-горе постигнахме съгласие първо да се одобрят ИЛИ НЕ  предложените от нас категории, а след това да се продължи с разделите.


Що сЪ цепиш?! Защото, както си тръгнал, се стига неминуемо до МАНДЖА С ГРОЗДЕ!  :ouch-2144:
И кръгът отново се затваря и се стига до безкрайност!!!  :no-883:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 21:51:24 от Джиджи »

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #28 -: Ноември 23, 2018, 23:07:40 »



Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #29 -: Ноември 23, 2018, 23:24:47 »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #30 -: Ноември 23, 2018, 23:28:42 »
За да не ме обвините че просто си мрънкам
  • Категории - *
  • раздели - #
  • теми - -

Първата категория е безпроблемна.

*Защо сме тук (работно заглавие)

Според мен разделите би трябвало да са разписани малко по-подробно. Примерно:
#Правила.
# Добре дошли.
# Защо сме тук   
# Технически, Помощ (само относно ползването на форума).
# Взаимопомощ (относно ползването на форума).
# Обяви.
 
Ако искате да се концентрираме на тази категория и да я изчистим.
За другите две или три е по-сложно. На първо време прави впечатление че в предложението има известен дисбаланс като бройка на раздели.
Впрочем, аз съм съгласна с горното. Мисля, че и колегата силивряк сега ще даде малко пуканки насам и ще даде съгласие с пуканките!  :t0328:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #31 -: Ноември 23, 2018, 23:32:50 »
Усъвършенстване на квадратното колело в триъгълно - спестява едно друсане.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #32 -: Ноември 23, 2018, 23:36:33 »
Усъвършенстване на квадратното колело в триъгълно - спестява едно друсане.

Нъц, превръщане на триъгълното колело в шестоъгълно. По принцип като увеличаваш до безкрайност количеството ъгли в този правилен многоъгълник, все ще стигнеш до удобно въртящо се колело!  :light_bulb-1377:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #33 -: Ноември 23, 2018, 23:42:05 »



Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумна структура - предложение - Силивряк-67
« Отговор #35 -: Ноември 24, 2018, 00:20:50 »
Страхотни сте!  :clap-3332:

Но да му мислят Herr fon zu Gossinger и ddantgwyn /дано дан'съм сбъркала нещо при Herr-а!/, щото при таз ваша напоритост ф момента, а ако и те случайно ни изоставят, тук неминуемо ше настъпи "ефектът на доминото", ей така:

 :faint-2220: :faint-2220: :faint-2220: :faint-2220: :faint-2220:

Бай дъ уей, Принце, има ли некъф начин преди да си тръгнеш, да внесеш неква последователност ф тея припадания, щото инак за поколенията ше остане абсолютно погрешната престава, че сичко се е срутило наведнъж.  :t0115:
ЛЕКА !  :love_song-1086:

 
« Последна редакция: Ноември 24, 2018, 00:33:17 от Джиджи »