Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 01:33:50

Автор Тема: МАЯ МАНОЛОВА – омбудсман на Р. България и кандидат за кмет на София  (Прочетена 136853 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил


какво изобщо обозначаваме с народ? другите? адът?
Лили, този разговор почти същия го водихме малко преди да се разсърдиш (между другото, добре дошла отново!). Естествено, че не става дума за целия народ, а за преобладаващата част от него. Когато и да се пръкне нещо читаво, масовката бърза да му резне зелката...ади пак - чети си историята!



ти пък ме поздрави "между другото"  :smokin: :smokin:
не бях разсърдена ,Асолка, просто бях другаде известно време и да речем ,че се върнах освестена :smokin:
а ,разговор за народа ни сме водили много пъти, но пак настоявам, да не бъде дребнаво окачествяван
нека помислим има ли кой да го дръпне поне малко напред? има ли водители?
пренебрегвам затрогващия ентусиазъм на тв проекти и млади кандидати за кметове
говоря за власт, каквато й идеология да изповяда, която да има такава цел
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 18:46:54 от Lillian »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Оооо, Лиле - добре дошла!
Ся остава и Кайлето да се прибере. Ше си чакаме...
добре съм те заварила

Туй го има като превод само в турските сериали.  :D

А не трябва ли, след като мъж те е поздравил, Лиле, да отговориш с "Добре заварил"?

Само питам, не пипам ... :m1708:
не Джиджи, аз съм го заварила, не той мен
но, не се тревожи, такава грешка се допуска масово :D
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 18:51:06 от Lillian »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
нека помислим има ли кой да го дръпне поне малко напред? има ли водители?
Нец! Няма кой да го дръпне. Няма "водители". Има изпълнители.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Лили и Джиджи, пестете се малко една друга, за по-дълго удоволствие.  :D 

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Здравей Лилиан, драго ми е да те видя.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
А по темата, преди малко с отворена уста изгледах и изслушах как г-жа Мая Манолова атакува отдясно Фандъкова, че нейното не било никакво дясно управление. :too_happy-1067:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А по темата, преди малко с отворена уста изгледах и изслушах как г-жа Мая Манолова атакува отдясно Фандъкова, че нейното не било никакво дясно управление. :too_happy-1067:

Тва правото й на отговор при Цъфтанка ли!? Щото аз го гледах и нищо от това, което си написал не отговаря на истината.  :smokin:

ЕЙ го е
Quote (selected)
"Тази сутрин във вашата телевизия беше един арогантен човек, който избълва редица клевети, обиди и грозни внушения. Срам ме е заради него, срам ме е, че това е човекът, който ни представлява пред света".


Това заяви Мая Манолова в право на отговор в предаването „Лице в лице” по повод на твърдения, изказани тази сутрин от лидера на ГЕРБ и премиер Бойко Борисов

"Човекът, който пусна Братя Галеви да избягат от правосъдието, докато беше премиер, твърди, че те били фактор в изборите за София. Никога не съм била техен адвокат, никога не са работили за мен, но за него - да, за ГЕРБ -  да. Те са работили за техните кампании.

Нескопосаният колаж, който ГЕРБ разпространява в интернет пространството e пълен фалшификат. Тези хора са издирвани с червена бюлетина и, ако Борисов е във връзка с тях, настоявам незабавно да информира Интерпол”.

 

Тя настоя Борисов да се извини на гражданите във Волуяк, които е нарекъл „роми, дошли да се сговарят с нея”: „На срещата нямаше нито един ром, не деля хората, но във Волуяк няма ромска махала, там не живеят роми. Абсолютен фаворит и победител на ромския вот в София е г-жа Фандъкова, което се вижда от протоколите на ЦИК.

Гласовете за госпожа Фандъкова съвпадат изцяло с гласовете за листата на ДПС в редица изборни секции. Страхът е изключително лош съветник. Очевидно господин Борисов е обладан от страх и паника, че може да загуби София. Затова той показа истинското си лице, показа кой реално управлява София, кой се бори за София, с какви средства се бори за София.

Ще кажа на столичани, на моите съграждани – Ако не искате повече да бъдете управлявани и обиждани по този начин, излезте и гласувайте, изправете се и те ще паднат”, заяви още Мая Манолова.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Обличам си за пет минути кожухчето на 67, да река че ...
Ей така тЪ убичам, щото не се сещам за Ной-ка!!!  :cocktail:

А за "НЕнулирането" на Славейков, от мен получаваш само  :t2017:

Quote (selected)
Славейков нищо не е нулирал, щото пак пита
"И вслушах се... И близо, и далеко
все пак тоз глас: "Ах, помощ иде ли?"
Въздъхнах аз и толкоз само рекох:
"О, спи ли бог? О, бог не види ли?""
Значи, този път помощта вече требе да е божествена, щото останалата част от земната помощна система е вдигнала ръце!

И защо трябва след толкоз години, след като кой каквото е имал да каже навремето си, го е казал, ние днес трябва да му приписваме неща, които не само че не е казал, но и не си е помислял?!
Нямаме изобщо никакво право на това!!! :t2102:
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 19:11:35 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Тва правото й на отговор при Цъфтанка ли!?
Не, по държавната телевизия, предаването след новините в 18.00.  Съвсем случайно попаднах, но още съм с отворена уста.  :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
изправете се и те ще паднат”, заяви още Мая Манолова.
Е, явно при Цветанка цитира (без кавички) Фидел Кастро, а в Канал 1 атакува ГЕРБ отдясно.  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Оооо, Лиле - добре дошла!
Ся остава и Кайлето да се прибере. Ше си чакаме...
добре съм те заварила

Туй го има като превод само в турските сериали.  :D

А не трябва ли, след като мъж те е поздравил, Лиле, да отговориш с "Добре заварил"?

Само питам, не пипам ... :m1708:
не Джиджи, аз съм го заварила, не той мен
но, не се тревожи, такава грешка се допуска масово

Не съм сигурна, че е грешка, Лили, защото второто е добило отдавна гражданственост, а това не е. И естествено няма да споря.

Питах само от лингвистична гледна точка /но сепак оставям разговора за некой друг път/.  :t0328:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
На срещата нямаше нито един ром

Коректна и почтена, както обикновено!  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
а в Канал 1 атакува ГЕРБ отдясно.

Това ми се ще да го видя/прочета точно преди да направя подобен извод. Ще ме извиниш, но предпочитам наистина дет се вика "око да види и ръка да пипне" :smokin:

Апропо, да не е казала нещо за "Топлофикация"? Ти там си най-чувствителен, щото... :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Калинчо, тоя фейк /според МаяМа/ е една от причините другаря Борисов да бъде съден за лъжа.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
да не бъде дребнаво окачествяван
нека помислим има ли кой да го дръпне поне малко напред? има ли водители?


Има водители тоз народ, има! Бойко Борисов, Цветан Цветанов, Цвета Караянчева и плеяда други какистократи.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
а в Канал 1 атакува ГЕРБ отдясно.

Това ми се ще да го видя/прочета точно преди да направя подобен извод. Ще ме извиниш, но предпочитам наистина дет се вика "око да види и ръка да пипне" :smokin:

Апропо, да не е казала нещо за "Топлофикация"? Ти там си най-чувствителен, щото... :D
Абсолютно задължително е да се види и чуе. Ако на мен ми кажат такова нещо, без да съм видял и чул, ще си помисля за плоска и груба шега.
За топлофикацията в конкретното предаване не каза нищо, но в кампанията е ясно какво ще прави - по Кайлината метода - одит и нещата се оправят.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А по темата, преди малко с отворена уста изгледах и изслушах как г-жа Мая Манолова атакува отдясно Фандъкова, че нейното не било никакво дясно управление.
ГЕРБ НЕ Е дясна партия!  :ive_got_it-1379:

Направиха я такава и я туриха в редиците на европейското ЕНП, тъй като се оказа, че ще съществува още дълго време като водеща партия в България – държава-членка на ЕС.

А за това – каква точно партия е, си турям самоцензура, щото не ми се иска да си развалям рахатлъка.  :D
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 19:50:42 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Между другото, справянето на Мая Манолова с Топлофикацията е едно от изключително малкото неща, поради които бих желал да я вида като кмет на София.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
ГЕРБ НЕ Е дясна партия!
Е, и? Това ги прави неуязвими към винтовката, или ме лишава хАвтоматически от правото да ги отстрелвам?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Калинчо, тоя фейк /според МаяМа/ е една от причините другаря Борисов да бъде съден за лъжа.
Снимката ли е фейк?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Между другото, справянето на Мая Манолова с Топлофикацията е едно от изключително малкото неща, поради които бих желал да я вида като кмет на София.
:D

Ти бъди рахат! Щото, ако я изберем в неделя, ще се справи не само с "Топлофикация", но и с едва ли не всички неудачи по време на управлението на Фънди!!!  :bigok:

Или, както рече днес адв. Михаил Екимджиев /по памет!/:

Quote (selected)
Не харесвах Мая преди да стане Омбудсман.

Но като Омбудсман направи чудеса!!!

Което няма да ѝ попречи да направи същите чудеса, ако бъде избрана за кмет на София.


Гласувайте в неделя за Мая Манолова!!!
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:03:21 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Калинчо, тоя фейк /според МаяМа/ е една от причините другаря Борисов да бъде съден за лъжа.
Снимката ли е фейк?
Да. Повтарям: според МаяМа, не според мен. Не съм нито експерт, нито аналлизатор.
Все пак ше си позволя да обърна внимание че нито лицето на Мая се вижда, нито въпросната групичка мяза на типични циганета.
Мое мнение - некви МИЛИ ХОРА на сбирка на хелуин.
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:29:35 от Ной »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Калинчо, тоя фейк /според МаяМа/ е една от причините другаря Борисов да бъде съден за лъжа.
Снимката ли е фейк?
Да. Повтарям: според МаяМа, не според мен. Не съм нито експерт, нито аналлизатор.
Все пак ше си позволя да обърна внимание че нито лицето на Мая се вижда, нито въпросната групичка мяза на типични циганета.
Мое мнение - некви МИЛИ ХОРА на сбирка на хелуин.
Снимката всъщност нищо не доказва, освен наличието на роми на сбирката. Според текстовете, снимките са разпространени от кандидата за районен кмет от БСП, който е придружавал Манолова.
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:28:57 от Ной »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Калинчо, тоя фейк /според МаяМа/ е една от причините другаря Борисов да бъде съден за лъжа.
Снимката ли е фейк?
Да. Повтарям: според МаяМа, не според мен. Не съм нито експерт, нито аналлизатор.
Все пак ше си позволя да обърна внимание че нито лицето на Мая се вижда, нито въпросната групичка мяза на типични циганета.
Мое мнение - некви тъпаци на сбирка на хелуин.
Снимката всъщност нищо не доказва, освен наличието на роми на сбирката. Според текстовете, снимките са разпространени от кандидата за районен кмет от БСП, който е придружавал Манолова.
На снимката цигани (незнайно защо наричани роми) според мен няма.
Има МИЛИ ХОРА* тип софиянци.
Ма тва си е мое мнение, не ми е тема. Аз си маам по руските топори. :smokin:

*Промяната е от Ной, мики беше предупреден! Къде срещна обида, ще я трансформирам!  :t10502:
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:28:19 от Ной »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Ной
Значи, този път помощта вече требе да е божествена
И предните два пъти беше такава, и този път ще е. Само че тоя път вежливите божии пратеници, след като ни измъкнат от ямата (която си копаем за пореден път), ще ни поиздърпат ушите. Не съвсем вежливо.
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:28:27 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Па ли некви снимки?
Предните дето МВР-то Му ги извади за тоз архитекта ги пропущих,
сега пак.
 
И кво имАло на снимките?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
 Само да попитам. Тук или другаде да има такива, дето разпознават ромите, както СД щандартенфюрер Ханс Ланда надушва евреите? Не ви ли се струва, че мнозина попрекалиха с ромската "сюжетна линия" в тези избори? От двете страни, от двете.  >:(

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ъмм, ами то в родната страна много неща не са си на мястото, ама да бъде оценявана партията на дребното, средно и едро чиновничество ГЕРБ като дясна партия, а партията с абсолютно неясен членски сбор от носталгично възрастни и модерно буржоазни елементи (нещо като недоразбъркана майонеза) БСП като лява партия - това избива рибата, потрошава фаянса, ритва бакърчето на политическия живот въобще. Две малки файтончета от хора, изповядващи съвършенно неизяснена философия, са приписани към крайно десните. Момци, дето не са стреляли през живота си, а униформата, в която биха могли да бъдат натъпкани, е само полковата палатка (плащ-палатката може да покрие само срамотиите как се носи колан за чукове и отвертки вместо силях и то наобратно!) биват представяни за Вътрешна Македонска Революционна Организация, макар за чеп за зеле на нито едно от четирите не стават. Покрилият-се-под-маса и неговите каменохвъргачи се самоопределят като патриоти, само дето Патрията от това свят й се вие по де що летища и хотели стигнат. "Български орел" дали поради липса на ориз на времето, дали поради други недостатъци, отиде у небитието. Къде се запиляха Оземлената Земеделка Мозер и нейната саксиена партия, заедно с всички останали земеделци - не става ясно, може би поради заличаването на земеделството и тях ги няма. Синият лъв сдаде сградата, девойчето, наръчника по скачане и вувузелите и също зачезна да разговаря с флората.
В небесния киносалон се премести последният автентичен актьор в политиката, дето искаше българинът като събирателен образ да не го гледа така, лека му пръст!
Остана един Йоло Денев, който от край до край е предан на идеята си, колкото и странна да е тя.
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:34:19 от Ной »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Цитат на: Ной
Значи, този път помощта вече требе да е божествена
И предните два пъти беше такава, и този път ще е. Само че тоя път, след като ни измъкнат от тресавището, ще ни поиздърпат ушите.
Този път е много вероятно да ни заровят. Може би имаме още един шанс... Но... Може би!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
И кво имАло на снимките?

Според Калин  - цигани. На мен не ми приличат на такива, но наш Калин може да е последовател на Менгеле и да ги хваща още по снимките

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
На една от снимките има цигани, за да сме по-точни. На другите май няма, но са същите сподвижници на г-жа Манолова, същите дрешки, същите шапки, а и маските за Вси Светии подсказват датата...
Пак да си кажа, снимките не показват какво се е говорело там, а само, че е имало и цигани, сравнено с твърденията, че е нямало и там изобщо няма.
По преброяването, във Волуяк 14 човека официално са се декларирали като роми, което също показва, че може би някакъв такъв етнос има в населеното място.
Между другото, резултатите във Волуяк при първия тур са интересни, от гледна точка на място за агитация между двата тура.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Другият остро сюжетен въпрос по кадрото е:
Има ли цигани във Волуяк (къде на мамата си е туй чудо?!?) или няма.
Шото оттатък спореха че там цигани нямало, демек привнесени от друга маала.

Всъщност, второто нещо за което Бацо ше го съдят. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Ной
Значи, този път помощта вече требе да е божествена
И предните два пъти беше такава, и този път ще е. Само че тоя път, след като ни измъкнат от тресавището, ще ни поиздърпат ушите.
Този път е много вероятно да ни заровят. Може би имаме още един шанс... Но... Може би!
:D :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На една от снимките има цигани, за да сме по-точни. На другите май няма, но са същите сподвижници на г-жа Манолова, същите дрешки, същите шапки, а и маските за Вси Светии подсказват датата...
Пак да си кажа, снимките не показват какво се е говорело там, а само, че е имало и цигани, сравнено с твърденията, че е нямало и там изобщо няма.
По преброяването, във Волуяк 14 човека официално са се декларирали като роми, което също показва, че може би някакъв такъв етнос има в населеното място.
Между другото, резултатите във Волуяк при първия тур са интересни, от гледна точка на място за агитация между двата тура.

За тез цигани ли иде реч?!

:giggle-3307:
à propos! Самите цигани се гнявят, като ги наричат "роми".  :ive_got_it-1379:

Информация – от първа ръка !!!  :D

« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 20:58:15 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Калинчо, ако имаш и други кадри от социалките, или от сайтове - давай.
Шото не сме в темата като гледам бая народ. А Бацо така яко се е изрязал че на мен ми стои като страшен автогол...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Някакво дребнотемие се получава, но щом си рекъл...
Има основание да се подозира някаква уйдурма, дали такава каквато твърди Баце вече е друг въпрос.
Във Волуяк, кандидатът за кмет на ГЕРБ печели от раз (към 66%), за кмет на София се е гласувало основно за Фандъкова и Манолова, в съотношение приблизително 2:1. Няма значим брой гласове за други кандидати, които да се привличат. От гледна точка на кампания преди балотаж е с практически нулева полза. Да се хабят броените часове от кампанията за да се ходи там в този момент изглежда малко странно.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
ъв Волуяк, кандидатът за кмет на ГЕРБ печели от раз (към 66%), за кмет на София се е гласувало основно за Фандъкова и Манолова, в съотношение приблизително 2:1. Няма значим брой гласове за други кандидати, които да се привличат. От гледна точка на кампания преди балотаж е с практически нулева полза. Да се хабят броените часове от кампанията за да се ходи там в този момент изглежда малко странно.

Мноо е странно, наистина. Волуяк е в район Връбница, а кандидатът на БСП за района е на балотаж срещу гербав индивид и на всичкото отгоре е бил с Мая Манолова. Не ти ли е неудобно малко? :smokin:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Е хуу де, а що му беше на Бацо това пръцкане по телевизора? Шото всички дръжки на микрофони, пардон жорналиски мигом се наакаха.
Не съм го гледал, няма и да го гледам, ама много ми завива на изцепката с една мама на една нация...

И хиените го захапаха в движение. :)
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 21:13:22 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Майка ми се казваше Лили, та добре дошла... :smokin:

Гледам снимката по-горе... Какви цигани бре, само вампири пълно наоколо - на сите очите им светят като на лисици в Курник. Но ... няма значение, важно е на фандъчката да 'и пооредят фъндъците! Не, че победата 'и не ще е подкрепена с кашони, кашони донесени бюлетини за подмяна. Сещам се как в един китен (е не като най-китният, но е в съседство, все пак...) град, през май са подменяли бюлетините преспокойно. А "комисията" се пооблажила с по няколко хилядарки всеки... :t10502:

Така, че които, там, каквото заслужават. Нема да се хабиме за тея...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
ъв Волуяк, кандидатът за кмет на ГЕРБ печели от раз (към 66%), за кмет на София се е гласувало основно за Фандъкова и Манолова, в съотношение приблизително 2:1. Няма значим брой гласове за други кандидати, които да се привличат. От гледна точка на кампания преди балотаж е с практически нулева полза. Да се хабят броените часове от кампанията за да се ходи там в този момент изглежда малко странно.

Мноо е странно, наистина. Волуяк е в район Връбница, а кандидатът на БСП за района е на балотаж срещу гербав индивид и на всичкото отгоре е бил с Мая Манолова. Не ти ли е неудобно малко? :smokin:
За какво да ми е неудобно? Във Волуяк очевидно гласуват ГЕРБ - БСП в съотношение 2:1 и няма никакви сериозни бройки гласове за други. Нито едните, нито другите (ГЕРБ- БСП) ще си променят вота между туровете. Не ми се търси, но сигурно и във Връбница има много места, където не е точно така и могат да се търсят реални гласове за балотажа.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Quote (selected)
да се ходи там в този момент изглежда малко странно.
Бе странно е и ич не малко, ама изпускането на нервите на Боко по талавизора.
До там, че рискува да го подгонат за расизъм и ксенофобия. А с тея работи шега не бива.
Явно има нещо. Като първа хипотеза страх че някой може да се разприказва.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
ъв Волуяк, кандидатът за кмет на ГЕРБ печели от раз (към 66%), за кмет на София се е гласувало основно за Фандъкова и Манолова, в съотношение приблизително 2:1. Няма значим брой гласове за други кандидати, които да се привличат. От гледна точка на кампания преди балотаж е с практически нулева полза. Да се хабят броените часове от кампанията за да се ходи там в този момент изглежда малко странно.

Мноо е странно, наистина. Волуяк е в район Връбница, а кандидатът на БСП за района е на балотаж срещу гербав индивид и на всичкото отгоре е бил с Мая Манолова. Не ти ли е неудобно малко? :smokin:
За какво да ми е неудобно? Във Волуяк очевидно гласуват ГЕРБ - БСП в съотношение 2:1 и няма никакви сериозни бройки гласове за други. Нито едните, нито другите (ГЕРБ- БСП) ще си променят вота между туровете. Не ми се търси, но сигурно и във Връбница има много места, където не е точно така и могат да се търсят реални гласове за балотажа.

След като вече уточнихме, че във Волуяк няма цигани, ти изнамери 14 броя според преброяването. След като се разбра, че кмет на кмество е избран, ама кмет на район не е, запя друга песен, че нямало смисъл да ходят там. Ти изобщо усещаш ли се какви ги дрънкаш, или после ще ми обясниш, че нищо подобно не си твърдял (като в случая на архитектина), ами си изказвал хипотетична възможност? И тва хипотетичното се намила и извърта секак вече два часа, само и само да се поароматизира вмирисания сикаджийски задник, щото Мая Манолова не ти е приятна. Последното не ти дава право да се хващаш за всякакви фишеци и откровени смрадливи инсинуации

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Асол сваля ли го калинчо?  :image008:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Асол сваля ли го калинчо?  :image008:
И ти си тъп като американец. Или си трол?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Явно има нещо. Като първа хипотеза страх че някой може да се разприказва.
Че има нещо е ясно, какво е нещото е неясно. Ако е за расизъм, Манолова (или някой от щаба) първи започна да брои вот по етнически признак. Чак толкова тъпа не е, да не прави разлика между купуване на гласове и корпоративен вот. При 1600 от 2200 гласа (70-75%) нещата мязат не на купуване, а на корпоративен вот. Е, едното не изключва другото, но "купените" секции са с над 90%. Има такива, и за ГЕРБ и за други интересни партии (ВМРО, Атака), но са капка в морето.
Най-вероятното е просто да се търсят минути и часове безплатна реклама. Ако е нещо по-интересно, шансовете да разберем какво е ми се виждат малки.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
След като вече уточнихме, че във Волуяк няма цигани, ти изнамери 14 броя според преброяването.
Не знам какво сте уточнявали, а и не съм "изнамирал" а само цитирам бройка от последното официално преброяване. Снимката е от вашия кандидат за Връбница, та и там нямам пръст. :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
На тази снимката, ти и Шебекът изнамерихте цигани..Ламброзо ви диша прахта. Да не говорим пък, че лично патронът ти повдигна този въпрос и подшебеците МУ се видеха в чудо да замазват простотиите му на специала пресконференция, като подлогата Биков даже си призна, че са следили Мая Манолова :smokin:
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 22:03:58 от Асол »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
щото Мая Манолова не ти е приятна
Никога не съм го крил, но това е отделна тема. Очевидно се изпусна момента за национално съгласие всички срещу ГЕРБ, сега става въпрос вече само за кмет на София. Като оставим настрана личните предпочитания, неизбежният колапс в обозримото бъдеще и с ваш човек кмет ще ви изхвърли от властта за десетилетия. Ясно е, че Баце четвърти мандат едва ли ще има, въпросът е и вас ли ще завлече.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Да не говорим пък, че лично патронът ти повдигна този въпрос
Кой въпрос?  :image008:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
90+процента говори не за купен вот, а за купена комисия и подменен вот.
Повтарям. За мен е интересна истеричната реакция на Борисов.
Другото са хипотези.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Да не говорим пък, че лично патронът ти повдигна този въпрос
Кой въпрос?  :image008:

За Манолова и циганите във Волуяк, които били взлели пари и гласували за фъндъка, пък после Мая ги купила да се признаят и да накиснат опг-то..бе некаква такава несвързана шебешка поредица беше..не я запомних точно - словесен мишмаш като за гербави гласопродавници беше

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
90+процента говори не за купен вот, а за купена комисия и подменен вот.
Повтарям. За мен е интересна истеричната реакция на Борисов.
Другото са хипотези.

Има и по-тежък случай. В Доспат гербавият кмет е избран с близо 90 %, както и целият общински съвет - сал цветенца...няма един да ги напсува там :D

Естествено сатирът МУ не вижда абцелютно никакъв проблем там..
« Последна редакция: Ноември 01, 2019, 22:18:46 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Абе да не би Бацо да сваля Мая? :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Да не говорим пък, че лично патронът ти повдигна този въпрос
Кой въпрос?  :image008:

За Манолова и циганите във Волуяк, които били взлели пари и гласували за фъндъка, пък после Мая ги купила да се признаят и да накиснат опг-то..бе некаква такава несвързана шебешка поредица беше..не я запомних точно - словесен мишмаш като за гербави гласопродавници беше
Хем не помниш Патрона какво е казал, хем ми го натякваш.
Та Патрона каза, че ММ ходила да се среща във Волуяк с цигански барони, за да пазари провокация (уйдурма)- да бъдат "хванати" цигани уж платени от ГЕРБ за да гласуват за Фандъкова. Това, че във Волуяк са цигани, или че циганите са от Волуяк, са творчески интерпретации от ММ и нейните хора и медийни деятелчета.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Интерпретирай това!

Quote (selected)
Може да попитате, Манолова снощи е била при циганите във Волуяк да прави уйдурма. Спазаряват се вече кои роми да излязат и да кажат, че ГЕРБ им платил да гласуват за Фандъкова


Та, кво викаш? Пиарски измислици били, м? Или твоят преразказ ти звучи по -приемливо, щото има бая отлики с горния текст. Същото като пуч и бунт и метеж - съвсем са еднакви работите

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Та, кво викаш? Пиарски измислици били, м?
Една от възможностите е и пиарски измислици (Естествено, след време това няма да се представя като хипотеза, а като мое твърдение  :D ). Мая с показване на цигански вот за Данчето, демонстрира на умнокрасиви избиратели с кого ще се равняват, ако не гласуват за нея. Патронът естествено отвръща със същата монета - ето я тази с какви се среща, вие такива ли сте?
Успя ли да изгледаш атаката отдясно на Данчето? Дали това са точните думи или някой ги преиначава?  :image008:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Същото като пуч и бунт и метеж - съвсем са еднакви работите
Бачо Фирмин ще ти се кара мисля. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не съм гледала "атаката срещу Данчето", но след горното ти тълкувание на Боцо, се съмнявам, че ще видя и чуя същото като теб. Сигурно, щото правя разлика между пуч, бунт и метеж :image008:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Не съм гледала "атаката срещу Данчето", но след горното ти тълкувание на Боцо, се съмнявам, че ще видя и чуя същото като теб. Сигурно, щото правя разлика между пуч, бунт и метеж :image008:
Ще пропуснеш сега да видиш с картинка и звук? Или ще изчакаш да мине време и тогава ще интерпретираш... :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Същото като пуч и бунт и метеж - съвсем са еднакви работите
Бачо Фирмин ще ти се кара мисля.

И Джиджито, и Джиджито!!!  :0004: C:-) :0004: