Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 22, 2024, 15:55:07

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1917864 пъти)

0 Потребители и 84 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18600 -: Август 27, 2021, 22:07:14 »
Всъщност "Септември" на Гео Милев е анархстична поема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18601 -: Август 27, 2021, 22:12:40 »
Поетите затова са различни, ползват повече хиперболи, ако не могат да създадат илюзия не ги четат.
Малка първична форма на пропаганда, сега зомбирането стигна върхове и поетите ги пенсионираха като непотребни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18602 -: Август 27, 2021, 22:16:29 »
Неее! Ушко и Зъбчо.

Не беха лоши. Милко и Морко по ми харесваха, ама тея най паче - Патафил и Филопат

https://www.youtube.com/watch?v=YQE2A_z7O00
Класиката си е емзеперикс.
Особено култавото - Човекът от 21-ви век не е по-умен от първобитния човек  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18603 -: Август 27, 2021, 22:17:20 »
Класиката си е емзеперикс.
Особено култавото - Човекът от 21-ви век не е по-умен от първобитния човек  :smokin:
Любим! :th_up:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11315
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18604 -: Август 27, 2021, 22:21:25 »
Има може би и полза от това губене на време - който може, ще си направи изводите. То който не може - няма и никога да може.
В началото изглеждаше, че просто имаме работа с чалгари, малко откачени, егоцентрични, правещи се на интересни, но общо взето хора, с които е допустимо да се работи.
Ми не!
Може и да има такива хора в ИТН, но ако останат в тази формация, значи и те са по скоро пациенти.
В крайна сметка, клиентелистите на мутрю поне са ясни - келепира!
Тук намирисва на болестно състояние, ако не и тотално пренебрежение на природата при изпълнение на  задълженията и в определени моменти.
Тръпки ме побиват, като си помисля, че можеше да се реализира първия мандат!
 :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18605 -: Август 27, 2021, 22:26:41 »
Както е тръгнало ще изкараме година с "къси" парламенти, ако не и повече, със "служебно" президентско управление(де са храчещите "фигурант" ?)
Доколкото знам, авторът на определението "фигурант" си е още в Дубай. Година със служебно правителство е ясно, че ще ви харесва, стига да има за малко парламент и мнозинство в него да гласува пари за харчене и да си стои Фигурантът да назначава това или подобно правителство. Ако на 20.1.2022 има нов президент и той си назначи свое правителство, дали пак така ще ви харесва?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18606 -: Август 27, 2021, 22:27:17 »
Прудон,Бакунин,Кропоткин също са анархисти.Но това е етикет.За пръв път се сблъсках  с реалният анархизъм осемдесетте.Дядо ме взе на сбор (израстналите под похлупак в елтни гимназии нямат представа какво са селските сборове в "етноетажна България" ) в дълбокия Делиорман.Отидохме сутринта, събота-имаше някакъв празник и освен сбора съботата също беше неприсъствен-ако помните България беше на шестневка и за работещи и за ученици) та докато се събират гостите с внука на домакина изследвахме улиците и околните гьолове...ставам свидетел на нетипичен селски скандал- двама се псуват-единия вика на другия"терорист" -другият псува и го нарича "фашист"...Питам Ж кви са тия -"интернирани".Единия капитан Г,-адютант на Царя, от на негово Величество конногвардейският полк, другият Попето- осъден ба смърт от петорката на Леон Таджер за запалването на цистерните в русе, след това с две смъртни присъди след девети и два пъти помилван...Интересни старци,

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11315
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18607 -: Август 27, 2021, 22:33:57 »
Quote (selected)
дали пак така ще ви харесва?
Да, стига да държи Баце ти по далеч от властта!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18608 -: Август 27, 2021, 22:38:27 »
Баце оттече.Проблемът е с комплекса Батька,Баце,Бащица,Тато. Това са казионните,Другото го обявявате за анархизъм
Искате си Силната ръка и задник за близане,йерархия и всяка жаба да си знае гьола от роцдение.С което фашизмът има благодатна почва у нас.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18609 -: Август 27, 2021, 22:39:47 »
Я кажете, Бойко Василев беше ли се сторил на изтривалка или да?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18610 -: Август 27, 2021, 22:40:48 »
без да гледам-сигурно се и приплакнал

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18611 -: Август 27, 2021, 22:41:01 »
Да, стига да държи Баце ти по далеч от властта!
 :smokin:
А манеркин по-скоро в сектата на гнома-генерал го търси.
Той Бочко го търпи с отвращение и го гласува. ЩОт нъл комунистите шъ додат :t0135:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18612 -: Август 27, 2021, 22:42:54 »
Не много. опита се да зададе някакви неудобни въпроси, не му отговориха.
Интервюто е снимано 4 часа пред това ( тогава е почнало) не е ясно колко дубъла са правени, камерата хващаше единият или другият лесен начин да не се хваша рязането и съшиването с бели конци.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11315
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18613 -: Август 27, 2021, 22:43:04 »
.,
Ами няма само анархизъм и тоталитаризъм, има и богата палитра от средни положения, но се оказва, че към всичко това трябвало и малко повече IQ, а немааааа!
Кво прайм тогава - това кажи.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18614 -: Август 27, 2021, 22:44:44 »
Десницата винаги ще припознава фашизма и авторитаризма.дори и с отвращение.Манеркин представяш ли си го след фалит да почва не от нула, а от минус двеста.Само му гарантирай че няма да се поти щото е избран по рождение и до там с либерализъм и демокрация.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11315
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18615 -: Август 27, 2021, 22:45:33 »
Я кажете, Бойко Василев беше ли се сторил на изтривалка или да?
Аз гледах само една - първата минута, може и две да са - докато учиндолеца отговори на първия въпрос.
Беше си същият като друг път.
Тоест - да!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18616 -: Август 27, 2021, 22:47:47 »
Мерсим, немах съмнения, ма сепак да питам ...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18617 -: Август 27, 2021, 22:49:25 »
изгвърли телевизора или просто го включи за монитор към таблета или лаптопа

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18618 -: Август 27, 2021, 22:53:20 »
В края на краищатата - данни  е едно,но само структурираната информация има значение.За пример- мадам В се отваря само ако поне трима заслужаващи доверие рецензенти посочат сайта и като източник и тогава преценяваш сам.Въпрос на хигиена

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18619 -: Август 27, 2021, 23:04:00 »
оф топик- моя селекция за ежедневна употреба

Сега, Офнюз- това е сравнително неутрална.Левица- автентична- Барикада, следва казионната- преглед на Поглед щото Дума е разгромена, остава притурката на Монд Дипломатик.Корнелианци-поглеждам ГласовеЛибертарианци- Дневник и си купувам "дебелият " Капитал(Прокопи наистина има добри журналисти) За останолото проверявам Луркморе.то и остатъчният Редут.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18620 -: Август 27, 2021, 23:09:06 »
Междудругото Чалгаря излъга, поне веднъж.
Че не той канил министрите от служебното, а те отишле при него.
Това естествено нема как да се провери, но че излъга е очевидно.
Просто не се прави така.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18621 -: Август 27, 2021, 23:15:25 »
Не е много сигурно.По изключение може да е истина.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18622 -: Август 27, 2021, 23:18:19 »
Специално за Петков имам основателни съмнения че има някакви скрупули.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18623 -: Август 27, 2021, 23:27:56 »
Не мисля. Не се прави така. Някой те препоръчва :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18624 -: Август 27, 2021, 23:33:35 »
КАто влязах за пръв път в Слънчака инвеститора ми проведе инструктаж"тук си това , което казваш- и смени тия дънки, ще пратя секретарката да ти избере нещо с подходящ етикет който се вижда от километър"

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18625 -: Август 27, 2021, 23:38:09 »
Пацо Шнорхела и Петков са братя по душа.Презентация и CV,Дали вършиш работа е второстепенен въпрос.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18626 -: Август 27, 2021, 23:47:23 »
В една администрация винаги има "работни коне".Обикновено са ""експерти" или "главни експерти" и стоят на едно бюро с десетилетия и изготвят реалните решения.Отмятат рутината, вземат си заплатата и си заминават в къщи след работа погребали мечтите за кариера.Калинките ги изпреварват като се самопредлагат по кариерната стълбица , но ги търпят щото някой требе и да бачка.Вместо да инвестираш в "политически връзки" ги намери.Даже не е необгодимо да им плащаш- достатъчно е документите да са ти в ред и вече да го знаят, а ако има нещо на ръба да ги предупредиш предварително.Тези лишени от амбиция мъце(обикновено) или стари моми ще ти решат проблемите без шум и ще пробутат преписката за подпис в купа, стига и ти да не се набиваш на очи.Без да плащаш рушвети- само щото си грамотен и им спестяваш досадна работа.А Петков не съм му фен.Такива съм ги виждал.
« Последна редакция: Август 27, 2021, 23:54:42 от . »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18627 -: Август 27, 2021, 23:59:52 »
УБО поемаше слугинажа на всички членове на политбюро и семействата им.По-скоро икономи и шофьори отколкото охрана.

Ъхъ... само дето беха въоръжени.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18628 -: Август 28, 2021, 00:00:51 »
е.и?Да си чул за застрелян от УБО?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18629 -: Август 28, 2021, 00:01:43 »
И аз не мога да кажа че съм фен на Петков, но според мен Чалгаря излъга.
Просто в случая избива засегнатото его, че са му отказали.
 
Въпреки, че както казах не може да се провери.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18630 -: Август 28, 2021, 00:01:52 »
Пищовът и колата с перденца бяха регалии на Властта.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18631 -: Август 28, 2021, 00:03:39 »
Боце "прани гащи" беше в УБО.Биографията му беше прочистена от този факт.Включително в нета.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5270
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18632 -: Август 28, 2021, 00:22:10 »
Quote (selected)
Случайни израстъци като Асол в БСП са по-скоро екзотика.

Изключително много грешиш!!! За членската маса става дума...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18633 -: Август 28, 2021, 00:39:46 »
Изключително много грешиш!!! За членската маса става дума...
Масите вървят след победителите, даже и в БСП.
Ръководството се равнява по Козяк и води стадото където му наредят.
Редовият член с надежда чака някой да каже добра дума за Русия, едва ли ще дочака.
Не съм чул реакция срещу санкциите, няма и "градивна критика" спрямо САЩ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18634 -: Август 28, 2021, 07:58:34 »
Тъй... Причиних си го. От средата нататък все пак изгледах Явление Славча народу. Дано и лекари са го гледали.
Е, не е като световно по-известни лица с психопатологии да са увличали цели народи и нападали други, но за нашата територийка като една човешка длан ми се вижда множко сектата на Върховното божество да увлече 10% от населяващите я и ненаселяващи я, но милеещи за нея.
Ся, Върховното божество вероятно е чело, а може и експерти да са го (под)учили, че масите се увличат с простички послания като правене на всичко правилно, квото каже суверенът, свобода, отговорност, предатели, мъдрост, морал, смирение, политиците ми замазаха референдума, аз също съм летят със самолет (съобщава се личният приятел/благодетел), президентът ми е бил на гости в шоуто (Борисов обичаше да припомня, че му е козирувал), ние върнахме 1 милион от субсидията и в заключение никой не знае аз как се чувствам като си лягам, но снощната поза на Мъченик Безсребреник, който отдавна не бил гримиран, остави у мен тягостно впечатление.
Впрочем Божеството и малките му боженца натрупаха доста повече от 1 милион от опростачването на и без това не особено взискателната публика през последните 25 години, та някак не ме трогва връщането на субсидията и даренията за едно или друго. Още повече, че решението им да влязат в политиката ми прилича на инвестиция в следващ бизнес проект поради износването на досегашния.
« Последна редакция: Август 28, 2021, 09:00:27 от Simplified Solutions »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18635 -: Август 28, 2021, 08:03:37 »
Валерия Велева за Славчу снощи:
Quote (selected)
МЕСИЯТА
Тази вечер новият Господ слезе от екрана на земята и, както се зарече, си свърши работата - изправи Суверена окончателно пред трети избори. 
Тъжно е, че съдбата на България се оказа в ръцете на човек с тежки комплекси, видими проблеми, емоционално неуравновесен и политически неграмотен. Откъснат от действителността, който си живее в своя измислен, илюзорен свят. С несвързана, затруднена реч, без политически послания, но с недостижимо его, да е жив и здрав! Затова пък през офиса му се е низала върволица от просители: Христо Иванов, Мая Манолова, Кирил Петков, Асен Василев - последните двама даже му се предлагали за министри...
БНТ обслужи несъстоялия се Спасител. И показа целия му образ. Не разбрах само от какъв зор бе това интервю в праймтайма на БНТ. Чак отпуската на Бойко Василев прекъснали.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18636 -: Август 28, 2021, 08:07:59 »
Не съм чела Мадам В, но кво друго да кажеш за очевидното.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18637 -: Август 28, 2021, 08:16:19 »
Очевидно е само за нормалните и мислещите.
За останалите е поредното велико славчуво откровение.
Яд ме е на простотията на кресливите чалгари и техните избиратели. Яд ме е че врещяха без прекъсване как ще оправят нещата, а такова осир@не скоро не е имало.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18638 -: Август 28, 2021, 08:18:29 »
Quote (selected)
- Какво означава това? Може ли Борисов да се върне начело на българската политика по някакъв начин?
- От него си зависи. Той е в луксозната позиция да е постигнал почти всичко, което може да бъде постигнато. Може да се върне, за да се наслади на още един триумф. Може да предпочете да играе роля като тази на Качински в Полша - да слага и сваля правителства от позицията просто на партиен лидер. Може да му хареса и по-задкулисната роля на някакво почетно председателство. Във всеки случай унищожаването на Борисов не се получи и противниците му тепърва ще усетят последствията.
https://glasove.com/categories/intervyuta/news/petr-nikolov-borisov-izpitva-neratsionalen-respekt-km-demokratite-slavi-trifonov-gi-prezira
Общо взето изчегъркването не върви по план, даже от пренапрягане да се говори вместо да се действа се получава замазване, размиване на проблема.
"Времето лекува" - още два три бързи избора и спомените за бедствието ГЕРБ ще избледнеят, ще останат само добрият спомен за това безвремие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18639 -: Август 28, 2021, 08:31:51 »
След предните избори и фиаското БСП отпадна от списъка на "статуквото", с нея вече може да се говори, неприятел, но "конструктивен".
В сегашната ситуация ДПС също отпада от списъка на архивраговете, контактът с нея не е токсичен, приемат ги като част от процеса на изчистване макар и като част от мътната пяна.
Вече се чуват гласове за диалог и с ГЕРБ - това ще се случи в следващият парламент и накрая след половин година ще се получи "единение" в смисъл на групово съешаване.
Не е далеч денят когато ще си получим кадаифа от глисти с който така свикнахме 30 години.
Синьо-червената мъгла се вдигна, сега ще имаме мъгла с цветовете на дъгата, шепа социопати пак ще водят бащина дружина към нищото.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18640 -: Август 28, 2021, 08:42:55 »
Ндааа... Интелегентыыы...
Кстати - про интелигентов:
"С одной стороны, интеллигенция невозбранно свободна, независима и не любит власть. С другой, власти на неё пофиг, а чтобы выживать, необходимо примазаться к фонду, СМИ или ещё какому-то тёплому месту, т.к. в условиях бесплатных СМИ рассуждения интеллигента о том, как обустроить Россию, заведомо убыточны. Необходимость выслуживаться перед мудаками и ругать далёкую власть необратимо плющит психику и доводит до когнитивного диссонанса.

Цвет нации систематически уничтожался и никогда не ценился в должной мере;
Интеллигенция слишком хороша для этой страны, этого времени и ЭТОГО МИРА в целом;
Дайте ей другой народ/зрителя/читателя/глобус! Дайте два!
Дайте ей другую власть — эта её душит/ей плевать на интеллигенцию/на ее высокие страдания/идеалы/знания;
Истинная элита общества получает непростительно маленькое жалованье;
Время идет неправильно «я родился не в свое время»; «я опередил своё время», «время для моей книги/фильма/статьи/ЖЖ блога еще не пришло»;
Мозги куда-то утекли...
Разбира се - горното не се отнася до уважаемите форумци...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4156
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18641 -: Август 28, 2021, 08:46:27 »
Синьо-червената мъгла се вдигна, сега ще имаме мъгла с цветовете на дъгата, шепа социопати пак ще водят бащина дружина към нищото.
:well_done-1299:  И то под звуците на духова музика - фолк оркестър "Ку-ку бенд" Учиндол

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18642 -: Август 28, 2021, 09:15:00 »
Както е тръгнало, скоро никой няма да ходи на избори.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18643 -: Август 28, 2021, 09:31:18 »
Слушах по нова некъф младеж от БСП, май Явор беше.
Много добре се справя.ВИж мисирката беше ужасно досадна. Голямо и непрекъснато каканижене не на място.
 
Само с едно не съм съгласен. Прекалено мноо внимание на Чалгаря. Той не е ИТН, въпреки че мноо му се изка.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18644 -: Август 28, 2021, 09:31:49 »
Сега видях това:

Quote (selected)
В началото изглеждаше, че просто имаме работа с чалгари, малко откачени, егоцентрични, правещи се на интересни, но общо взето хора, с които е допустимо да се работи.
Ми не!
Може и да има такива хора в ИТН, но ако останат в тази формация, значи и те са по скоро пациенти.

Ми не. Не са пациенти. Интересчии са. Решили са, че начинанието е перспективно (а то наистина изглеждаше така) и са се включили. Пациенти са масата  гласуващи за Божеството и известно количество наивници, че може да им свърши работа.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18645 -: Август 28, 2021, 09:34:23 »
Слушах по нова некъф младеж от БСП, май Явор беше.
Много добре се справя.ВИж мисирката беше ужасно досадна. Голямо и непрекъснато каканижене не на място.
 
Само с едно не съм съгласен. Прекалено мноо внимание на Чалгаря. Той не е ИТН, въпреки че мноо му се изка.

Явор Божанков.
И не - Славчо Е итн и итн Е Славчо.

Впрочем във фейса, където се изявяват Славчо и сценаристите Му, снимката на страницата на Славчо е ефектна снимка на Протеста, демек Протестът това съм аз, а снимката на страницата на ИТН е на Славчо, демек Славчо е ИТН. Простички внушения като за простички избиратели.  :smokin:

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1411
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18646 -: Август 28, 2021, 09:37:25 »
Пацо Шнорхела и Петков са братя по душа.Презентация и CV,Дали вършиш работа е второстепенен въпрос.
Ха! Че то навсякъде е така.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18647 -: Август 28, 2021, 09:38:45 »
Явор Божанков.
И не - Славчо Е итн и итн Е Славчо.
Ще видим. Бая отдавна казах, че при третия мандат ще е различно. Включва се мощен фактор - Личния интерес :smokin:
То балета (магаданс) му би дузпата, та депутатите ли?
 
Апропо в %интервюто" имаше още един интересен момент.
Явно почва осъзнава че се е набутал в лайняното блато и го израе "костя".
И те били върнали субсидията, като Възраждане :smokin:
« Последна редакция: Август 28, 2021, 09:54:23 от 66 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18648 -: Август 28, 2021, 10:35:16 »
Трябва се изрови от архива на БНТ онуй предаване, де Трифонов се яви по ичове. Ще подействува много отрезвяващо за много хора.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18649 -: Август 28, 2021, 11:55:33 »
Дам... По повод вчерашната изцепка на Славчо, че двамата стужебни министри Кирил Петков и Асен Василев са ходили да му се предлагат, днес президентът каза, че е чул от тях друга история.
Ще ми се момчетата да оставят за момент настрана деликатността, с която обясниха отказа си от участие в правителство на славчовците и да разкажат в детайли тази история. Защото от скритите от публиката разговори на славчовците с другите политически сили и ядното после хвърляне на вина върху несъгласните произлязоха само интриги, а снощната славчова изцепка е нищо друго освен злобно интригантстване. 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18650 -: Август 28, 2021, 11:58:38 »
Според Слави Петков се е предлагал и редил екип...В интервюто В. не присъства лично - видно от контекста.

"Дойде Кирил Петков, защото го поканих да говорим. Аз му казах, че той трябва да продължи да бъде част от следващо правителство, защото се справя добре. Той каза, че Асен Василев трябва да бъде министър на финансите. Аз казах, че ние ще определим министъра на финансите, а Василев може да бъде министър на европейските пари. Започнаха разговори с Кирил Петков и Асен Василев. Петков започна да има ултимативно поведение. Аз не съм привърженик на ултимативното поведение, затова преценихме, че няма да се разберем и така и не се договорихме, твърди Трифонов."
« Последна редакция: Август 28, 2021, 12:27:28 от . »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18651 -: Август 28, 2021, 12:32:02 »
Гешев не ги ли е подслушвал със СРС? Чия собственост са ти СРС и информацията от тях всъщност?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18652 -: Август 28, 2021, 12:33:52 »
отчитайки Славчовият натюрел-срещите са записани от него.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18653 -: Август 28, 2021, 12:36:52 »
обърни внимание-Петков набляга на технически подробности, не на съдържанието на пазарлъците.При все показната му "гласност" и "откритост".

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23971
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18654 -: Август 28, 2021, 12:38:51 »
Quote (selected)
Петков започна да има ултимативно поведение. Аз не съм привърженик на ултимативното поведение,

Тук някъде смотолеви :
"спрямо мен"
Иначе няма нищо против сам да поставя ултиматуми.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18655 -: Август 28, 2021, 12:40:47 »
Дам... По повод вчерашната изцепка на Славчо, че двамата стужебни министри Кирил Петков и Асен Василев са ходили да му се предлагат, днес президентът каза, че е чул от тях друга история.
Ще ми се момчетата да оставят за момент настрана деликатността, с която обясниха отказа си от участие в правителство на славчовците и да разкажат в детайли тази история. Защото от скритите от публиката разговори на славчовците с другите политически сили и ядното после хвърляне на вина върху несъгласните произлязоха само интриги, а снощната славчова изцепка е нищо друго освен злобно интригантстване.
А може би не е. Може би казва истината. Поне за Петков му вярвам.

"Дойде Кирил Петков, защото го поканих да говорим. [....]  Започнаха разговори с Кирил Петков и Асен Василев. Петков започна да има ултимативно поведение. Аз не съм привърженик на ултимативното поведение, затова преценихме, че няма да се разберем и така и не се договорихме, твърди Трифонов."
За това става въпрос. Помня отчетливо, че Петков заяви (по памет) "за да бъда министър трябва да имам свободата да постъпвам както нямеря за добре, а не да се съобразявам с чужди идеи." Това може би е възможно при едно служебно правителство, но не и при партийно. Така че - в случая Слави е прав, че Петков е имал ултимативно поведение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18656 -: Август 28, 2021, 12:47:30 »
За  Слави ИТН е персонал.За ИТН Слави е Шефа. Той плаща и поръчва музиката.Някога Сидеров ги бе накарал да подпишат Запис на заповед, няма да се учудя депутатите от ИТН  да са с трудов договор в 7/8-и.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18657 -: Август 28, 2021, 13:29:04 »
Quote (selected)
Така че - в случая Слави е прав, че Петков е имал ултимативно поведение.

Кое му е ултимативното? Славчо го поканил, Петков му казал как работи. И разошлись как в море корабли. Ако правителството на Славчо е зависело от кефа на Петков, да кажем, че се е държал ултимативно и е извивал ръце, но това не е така. Славчо нали уж има цяла партия експерти? Поканил го е, за да закачи от рейтинга на двамата министри.
Ултимативно се държи Славчо. Много добре знае, че редовно правителство е страшно необходимо и извива ръцете на формациите, които би трябвало да го подкрепят тъкмо заради тази необходимост.

Вчера Бойко Василев му припомни по колко месеца вървят преговорите (преговори, не разговори!) и се градят коалициите в белите държави, и какво представляват коалиционните договори. Някаква реакция у Божеството? Някакъв поне мъничък проблясък на здрав разум? Тва, че за след следващите предсрочни Славчо приказва за мъдрост, морал, смирение и кво беше още, не е проблясък, а измъкване.

Ако въобще в бъдеще се водят някакви разговори със сценаристчетата Му, трябва да се водят само на живо и само пред камери и микрофони от първата до последната секунда.
« Последна редакция: Август 28, 2021, 13:36:29 от Simplified Solutions »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18658 -: Август 28, 2021, 13:29:36 »
С коя, с тази на Брут и Касий ли?

Ти друга снимка ли коментираш?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8143
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18659 -: Август 28, 2021, 13:30:07 »
"Дойде Кирил Петков, защото го поканих да говорим
Кво повече да коментираме чалгаря  :smokin: