Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 01, 2024, 19:19:37

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1873928 пъти)

0 Потребители и 71 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18780 -: Август 29, 2021, 09:54:52 »
„Такива градски дупета ( да не се бърка с юпЕта ) ако им изкараш знамето с дъгата изотзадзе ще се спихнат.„

Маалиий!
Мислех че тук аз съм най смелоциничната, но.. :crying_with_laughter-3302:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18781 -: Август 29, 2021, 09:59:20 »
Подозирам, че нещо ти е убегнало.
Не може да приветстваш и двамата ам. президенти като руски агенти.
Отнюд
Има малки нюанси.
Тръмп искаше да запази САЩ силни като се договори с Путин.
Байдън просто иска да затрие САЩ.
Двамата обаче яко наливат вода в мелницата на РФ.
Труден момент за американците, мотика дебне от всякъде.:ouch-2147:
« Последна редакция: Август 29, 2021, 10:05:00 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18782 -: Август 29, 2021, 10:01:37 »
Лично мое мнение по отношение на Ристю, Отврат:

Ами, отврат е. Отблъсква всеки средно интелигентен човек. Радвам се, че накрая си го проумяла. Друг път не се заплесвай по въздухари.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18783 -: Август 29, 2021, 10:04:39 »
Quote (selected)
Цитат на: Алиса .. в Днес в 09:49:53

    Подозирам, че нещо ти е убегнало.
    Не може да приветстваш и двамата ам. президенти като руски агенти.
    Отнюд

Има малки нюанси.
Тръмп искаше да запази САЩ силни като се договори с Путин.
Байдън просто иска да затрие САЩ.
Двамата обаче яко наливат вода в мелницата на РФnuts

Ти самият си NUTS ...  :nuts: :lol:

« Последна редакция: Август 29, 2021, 10:22:57 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18784 -: Август 29, 2021, 10:09:31 »
Лично мое мнение по отношение на Ристю, Отврат:

Ами, отврат е. Отблъсква всеки средно интелигентен човек.
Радвам се, че накрая си го проумяла.
Друг път не се заплесвай по въздухари.

Абе, аз по кого се заплесвам си е лично моя работа, n'est-ce pas?  :lol:

А ти и некои други коУеги тук се научете най сетне да разчитате препинателните знаци, за да не ми се налага на мен да ги оцветявам спецялно ф червено, че могат за това да ме бият през пръстите ...
Независимо от това, че самите вие не ги 'путребявате ... :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Август 29, 2021, 10:21:29 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18785 -: Август 29, 2021, 10:14:16 »
и САЩ и Съв. Съюз да се обединят,
:lol: :lol: Прощавай, но това е толкова трогателно наивно. Хищниците да се обединят с тревопасните, вълчо с прасенцата и козленцата, та самият Тръмп казва: Убий конкуренцията!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7412
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18786 -: Август 29, 2021, 10:28:20 »
Да. Да!
Помня кога Сакса  доведе Николай Василев и Милен Велчев, и ни ги представи като юпита.
Единият професионалист от Голдман Сакс, другият от Мерил Линч.

Дрън-дрън, аз говоря за произхода на думата, а не за онези двамата, защото някой питаше какво е „юпи“, а вие помнете каквото искате.

Така по-ясно ли е?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7412
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18787 -: Август 29, 2021, 10:30:36 »
Е, не е съвсем късно ...

абсолютно късно е, даже е безнадеждно вече. надявам се да разбираш защо.

и пак да повторя -- времето за това беше през 90-те години на миналия век, но някои се бяха опиянили от набедената си победа в студената война и искаха всичко за себе си.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7412
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18788 -: Август 29, 2021, 10:33:28 »
за да не ми се налага на мен да ги оцветявам спецялно ф червено, че могат за това да ме бият през пръстите ...

просто не се поддавай на първичните си напъни и няма да се наложи да те бия(т) през пръстите, n'est-ce pas (това трябва ли да го удебеля или оцветя?).
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18789 -: Август 29, 2021, 10:33:40 »
Може да не е късно, " ще е време все е пред нас", даже май е рано.
Когато евроатлантическия пудинг се спихне и ако РФ не се опияни може да се случи обединение.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7412
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18790 -: Август 29, 2021, 10:37:57 »
Може да не е късно, " ще е време все е пред нас", даже май е рано.
Когато евроатлантическия пудинг се спихне и ако РФ не се опияни може да се случи обединение.

сам го казваш -- ако евроатлантическият пудинг (тоест ЕС) се спихне. значи е безнадеждно късно.

ако бяха приели Русия в ЕС (хайде нека бъде ЕИО) и NATO през 90-те години на миналия век (вярно, ЕС е конституиран малко по-късно) можеше и да не се стигне до появата на Путин (imho).
the lamers club honourable member …

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18791 -: Август 29, 2021, 10:38:01 »
Може да не е късно, " ще е време все е пред нас", даже май е рано.
Когато евроатлантическия пудинг се спихне и ако РФ не се опияни може да се случи обединение.
Това на което може да се надяваме, е да попаднем в руската, а не в турската сфера на влеяние.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18792 -: Август 29, 2021, 10:46:43 »
:lol: :lol: Прощавай, но това е толкова трогателно наивно. Хищниците да се обединят с тревопасните, вълчо с прасенцата и козленцата, та самият Тръмп казва: Убий конкуренцията!

Въпрос на различни информационни нива.
Обединението е подготвяно още по време на ВСВ.
И тогава Бритиш Емпайър щеше да окончателно да хапне дръвцето, и на нас нямаше да ни се налага да преминаваме това, което минаваме сега.
И историята би се развила по друг начин.
Но никога не е късно за поправката и.
Рузвелт е бил болен, неговият вицерезидент Уолас е бил съв. агент, по убеждения, не за пари, и след смъртта на Рузвелт Уолас е щял да стане президент на САЩ. А следващият в партийната стълбица на Демократическата партия, който да заеме поста на вицепрезидент също е бил съветски агегент. Така и президентът  и вицепрезидентът на САЩ са щели да бъдат хора на Съветите. НО проанглийският кръг в Дем.партия организират на вътрешните избори в партията яка офанзива срещу Уолас, и Труман става вицепрезидент малко  преди смъртта на Рузвелт. Която злите езици говорят, че не била много естествена.
Неслучайно Тръмп спомена Уолас в края на мандата си.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18793 -: Август 29, 2021, 10:47:14 »
ЕС в този си вид е нежизнеспособен или ще се промени или ще затихне.
Създаден като икономически съюз прераснал в политически и израстнал до предимно лоши политики.
Стабилна организация може да съществува само на икономическа база, политико-философска  не е лошо да има, но не трябва да е фактор при вземане на решенията.
Имаме проблем с базата/основата, после каквато и фасада да спретнем ще е податлива на всеки вълк решил да мине от тук и да закуси с нас.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18794 -: Август 29, 2021, 10:48:07 »
Русия в ЕС?! Още една илюзия, ЕС е дългосрочен проект на САЩ за доминация, американска агентура го е правила, и как си предствяте Русия съвзела се и откопчила се от САЩ, сега да коленичи и се предаде доброволно на САЩ, да се върнат пак времената на Елцин от 90-те, а и руският елит си разби илюзиите, че Западът ще го приеме като равен, вместо да го изяде с парцалите.

Вижте нашия елит, оставили са им само дребни нискотехнологични бизнеси и краденето на обществени пари, да не мислите че не го знаят?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18795 -: Август 29, 2021, 10:52:19 »
Звучи ми като една стара песничка, която пееха батковците,
Москва, Калкута, Лос Анджелис,
 обединились, в один колхоз...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18796 -: Август 29, 2021, 10:58:46 »
Нещо като Лозенец и Лозана - една селищна система.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18797 -: Август 29, 2021, 11:00:26 »
ЕС е дългосрочен проект на САЩ за доминация, американска агентура го е правила,
:t0135:

И да знаеш, че аз като бия с бухалката по главЪтЪ, съм не толкоз 100% наясно със собствената си правота, а 100% наясно по съответния въпрос!!!

Щото подробностите около създаването на ЕС – еми ТОВА Е ЧАСТ ОТ РАБОТАТА МИ!!!
Затуй, спри най сетне да пишеш тук откровени ГЛУПОСТИ от рода на "едно си баба знае, едно си бае"!!! :t0135:

« Последна редакция: Август 29, 2021, 12:31:04 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18798 -: Август 29, 2021, 11:02:19 »
:t0135:

И да знаеш, че аз като бия с бухалката по главЪтЪ, съм не 100% наясно със собствената си правота, а 100% наясно по съответния въпрос!!!

Щото подробностите около създаването на ЕС
– еми ТОВА МИ Е РАБОТАТА !!!  :ive_got_it-1379:
Кат ти е "работа" що я гледаш "през пръсти"? :crying_with_laughter-3302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18799 -: Август 29, 2021, 11:03:01 »
Щото подробностите около създаването на ЕС – еми ТОВА МИ Е РАБОТАТА !!! 
ха ха ха "Fuck the EU" как ти звучи?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18800 -: Август 29, 2021, 11:06:14 »
Имам въпрос към Памфуций.
Памфуций, можеш ли да ми обясниш защо в момента Христо Иванов сипва на Нинова, но се увърта около Славчо?
Христо трябвало да говори с него, защото избирателите решили така. Важно му било да говори лично с него, да го убеди в..., абе ще го чуеш, по НОВА е. Обаче избирателите решиха и за Нинова, и за Христо, и за всички останали.
Ся, вярно е, че всички вече са в предизборна кампания и се стараят да привлекат повече гласове, обаче Нинова е в лявата половина на полето! Какви гласове търси Христо Иванов там,  вместо да се старае да привлече гласове от ИТН?
Не разбирам.  :t0174:

това "сипва" е явно от кочинския новоговор, подобно на "случване" и "обран" - и трите аз намирам невероятно тъпи, противни и досадни, горе-долу колкото абревиатурите на разни ултра досадници

Активен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8909
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #18801 -: Август 29, 2021, 11:07:01 »
Нека да продължим темата за анархизма с гражданина безвластник. Великите личности, които изброихте, може и анархисти да са, но според мен не се побират в никаква класификация. Твърде големи са! Много интересно е било на селския сбор, който описахте, наистина. Моето запознанство с анархизма пък беше... с тачанката на "татко Ангел":



Анархистите винаги са ми били симпатични, защото са безсребърници, отдадени на идеята за по-справедливо обществено устройство, и при това атеисти! Но мисля, че идеите им не са реалистични. Рожава е просто част от Сирия, макар и автономна, и част от нея може наистина да се управлява от анархисти, не знам. Но е далеч от това да бъде пълноценна държава, да не говорим за световна система. Когато си във война (а ние не сме преставали да бъдем, просто минахме от другата страна на фронта), не можеш да си позволиш да пренебрегнеш йерархичната система на управление. Комунистическото самоуправление е може би много по-близко до анархизма, но и при него има съвети по различните въпроси.



А сега искам да повдигна темата за олевяващите ни интелектуалци от хуманитарен тип. Петър Георгиев (Волгин) беше десен, но олевя доста, макар че е доста еклектичен. Явор Дачков беше десен, сега е доста по-вляво, макар че е повече циник, отколкото ляв. Но най-интересен ми е Добри Божилов (да не се бърка с министър-председателя от царско време). Той също беше десен, но дори тогава ми беше симпатичен, защото мислеше със собствения си мозък, а не робуваше на шаблони, клишета и мантри. Сега си е направо крайно ляв! Написал е книга, в която две глави са премахнати от цензурата и ги е поместил на сайта си, http://komentari.com . Едната от тях е за бригадирското движение, а в другата Никола Гешев е на съветска служба! Това ми дойде малко в повече, иначе бих си купил книгата му:


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18802 -: Август 29, 2021, 11:07:33 »
Да не пропускаме "входирам", от речника на ПКП.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18803 -: Август 29, 2021, 11:09:35 »
Щото подробностите около създаването на ЕС – еми ТОВА Е ЧАСТ ОТ РАБОТАТА МИ!!!

Калпаво си я свършила тая работа. Малко като the dog at the field. После да не се чудиш защо за всички дивотии в ЕС ще те обвиняваме тебе.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18804 -: Август 29, 2021, 11:11:38 »
Ми кажи бе Джиджи, кажи за сър Ланселот, за рицарите, за Кръглата маса, за Опус Дей, за евроатлантически ориентираните англосакси.
Щото разбираме гнева ти.
Всяко ниво на ЕС и НАТО се контролира от английската аристокрация, а тук  обиждат.
Някакви си гринговци и царевичари били основали ЕС....

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18805 -: Август 29, 2021, 11:20:01 »
Et tu, Brute?  :t1815:
А, сакън, само за проба  :t0328:
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18806 -: Август 29, 2021, 11:34:41 »
Сега го слушам Ристю. Това момче наистина не е с всичкия. Хем бил обещал на "избирателите си" да не подкрепя кабинет с мандат на БСП, но това не пречело "да разговарят" по политики???? Лъже, маже и демагогства, ама нали си има шилета да го гледат зинали. От бъртвежите му е ясно, че и него го е обхванала шизофренийката. С шоото не ще; с герп не ще; с ДПс не ще; с БСП не ще. А с кого, бе, умен? Само с Маяма ли? Добре, ще му предам.
Че на Хр.Ив. не му е чист косъма го отбелязах (и го писах тук) още по време на миналогодишните представления в Росенец. Тогава мислех, че е дълбок играч, ама той май ще излезе обикновен смотаняк. :t1816:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18807 -: Август 29, 2021, 11:36:40 »
това "сипва" е явно от кочинския новоговор, подобно на "случване" и "обран" - и трите аз намирам невероятно тъпи, противни и досадни, горе-долу колкото абревиатурите на разни ултра досадници
Мда. Помня добре кой го употреби за пръв път във форума - тъкмо експертът по новопис.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18808 -: Август 29, 2021, 11:44:02 »
Той в игнор списъка влиза, но мненията му остават отворени. Не е трагедия. Извинявам се за безпокойството.
Няма такъв нещо, игнора си работи точно както се очаква. Проблема си е в твоя телевизор.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18809 -: Август 29, 2021, 11:45:01 »
Че на Хр.Ив. не му е чист косъма го отбелязах (и го писах тук) още по време на миналогодишните представления в Росенец.

Да, точно затова е смешник, защото звездата му изгря на гърба на ДПС. Ако една муха като него няма идеи, най-лесното е да добие слава като се ерчи на ДПС-то. А на шилетата толкова им трябва да му кажат евала. Той е абсолютно политически безполов либерал-центрист. Ще танцува гюбеци на всеки, който си плати. който г

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18810 -: Август 29, 2021, 11:46:57 »
ако бяха приели Русия в ЕС (хайде нека бъде ЕИО) и NATO през 90-те години на миналия век (вярно, ЕС е конституиран малко по-късно)
можеше и да не се стигне до появата на Путин (imho).

Що бе, кво му е на Путин?!?  :t1815:

И Путин е ПИЧ ...
:lol:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18811 -: Август 29, 2021, 11:48:00 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 09:54:15

    Е, не е съвсем късно ...

абсолютно късно е, даже е безнадеждно вече. надявам се да разбираш защо.
Вярно! А грешката ми е, че не обозначих иронията си с емоджи ...  :t0120:

Quote (selected)
и пак да повторя -- времето за това беше през 90-те години на миналия век,
но някои се бяха опиянили от набедената си победа в студената война и искаха всичко за себе си.

Туй, удебеленото от мен по-горе, май не е точно така, а аз защо ли пак се сетих за индоктринацията ...  :lol:

Защото по туй време май имаше и некви разговори за включването и на Русия в рамките на ЕС, а и за самата Евразия, ама аз бях още переводчик-аджамия и не мога да си спомня точно, а не ми се и рови ...

« Последна редакция: Август 29, 2021, 12:18:53 от Джиджи »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18812 -: Август 29, 2021, 11:51:10 »
А, сакън, само за проба  :t0328:
Знам, майтапя се...

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18813 -: Август 29, 2021, 11:51:55 »
Па съм я.
Преди да се запия със селските бандюги вРезерв (мноо приятно занимание, особено когато те носят мръвката, аз пека и ям на корем), се разговорих надългоинашироко с едно от юначетата на Портеста - мноо интересни неща ми разказа за дните преди узурпирането му от Тримцата. Как Плешивонашмърканото ГрозноПатеРичеБоково им отмъкна Плячката ми е още забавно. А още по-забавно ми е като си помисля ХерА к'ви щети търпи докато разплита конците на кукличките си.
Принципно е вярно, че архетипа на Бащицата ще даде временен откат (поне в главите на ентелегецията), но моделът си е психоАтрактор към който мазохистичната тълпа винаги ще клони. И когато ювигиХанът окуцее, окьоравее и прояви прочие слабости, развалящи нивото на натрупана Харизма, му налупват горящата гума връз раменете и го пускат да потича гол с освиркване. Чакам следващият ХаризматикБалкански да подаде рогцата си  след спихване на Лутането.
И понеже мернах, че otvrat споменава многоръката Шива - нейната лийла е много по-жестока, макар и името ѝ да е друго. По-черна от нощта, шегите ѝ са най-красиви, а Погледът ѝ превъзхожда Тришула, Чакрама и Лотуса накуп. Джай Мата Д.

                                                                                       https://youtu.be/SzNYJ1MXV0s?t=51
*********   ✹    *********

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18814 -: Август 29, 2021, 11:53:59 »
КАК БНТ ГОСТУВА В ШОУТО НА СЛАВИ
От Асен Григоров

https://boulevardbulgaria.bg/articles/spetsialno-kak-bnt-gostuva-v-shouto-na-slavi?fbclid=IwAR1Je3UQRx1rT2uUlOwuIfJZuOgoWHu4JozUHylX3sd4Mo67nd27vJY9bC4

 :smokin:

Готино. Не съм гледал въпросната постановка, но съм убеден, че е било точно така. БНТ отдавна се превърна в парцал. За огромно съжаление.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18815 -: Август 29, 2021, 12:00:02 »
Помня как преди 2-3 години излъчиха един "документален" филм за теракта в Беслан. Филм на BBC или някаква подобна помия. Тогава си рекох, че с тия к@пути няма никъв смисъл да си губя времето. Сега затвърждавам.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18816 -: Август 29, 2021, 12:02:50 »
Май е станало точно както кюстендилската легхорна беше казала - някой е "обещал" нещо на ицко (връчване на мандат) и после не са му го дали.
Само голям наивник, да не кажа друго, би повярвал, че Радев ще загърби партията, която  издигна кандидатурата му за президент и на практика го направи президент, и ще даде мандата на некъф въздухар.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18817 -: Август 29, 2021, 12:10:27 »
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже... рече с натъжен глас Бочко - масажирайки с лявата си ръка оперирания менискус на дясното си коляно :t23145:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18818 -: Август 29, 2021, 12:11:58 »
Май, май...ГолемиятНаивник даже си има име ;))))
А дъщерята на оная с дините и пипоните мяркал ли си я таз година, че аз не сварих да погледна натам?

Апропо, моля сопственичката на селски галош номер 37ми да извинява, че го ѝ го изфърлих, вместо да я диря. Мислех да го подфърля на покойния Магнолий Чекмеджиев, ма той си има чепичката на МатаХари и няма да му трябва друга.
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18819 -: Август 29, 2021, 12:14:20 »
Почва ми става мъчно за Мустафата, все на куци коне залага, ще ѝ дърпат ушите, следваща работна дестинация някъде в Ботсвана.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18820 -: Август 29, 2021, 12:23:57 »
Почва ми става мъчно за Мустафата, все на куци коне залага, ще ѝ дърпат ушите,
следваща работна дестинация някъде в Ботсвана.
:t26157:

Ф Кабул – Афганистан!

:tongue_:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23811
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18821 -: Август 29, 2021, 12:28:08 »
А що не и в Кюрдистан? :beer:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18822 -: Август 29, 2021, 12:34:14 »
Оххх... И тоя Аффганистан мий грижа...  Братята фащци голем бой ядоха... и куту ядоха - избягаха... И оставиха тов. Вова, тов. Си и околности да си блъскат главите... и да разквартируват нови поделения по афганските граници...  :t23145:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18823 -: Август 29, 2021, 12:38:31 »
Филм на BBC или някаква подобна помия. Тогава си рекох, че с тия к@пути няма никъв смисъл да си губя времето

BBC като цяло има все повече почитатели у нас, некои други предпочитаме BBW ;))
*********   ✹    *********

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18824 -: Август 29, 2021, 12:45:04 »
А дъщерята на оная с дините и пипоните мяркал ли си я таз година, че аз не сварих да погледна натам?
----------------------------------
Няма я тая година, май гледа дечица...

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18825 -: Август 29, 2021, 12:52:52 »
А, сигурно има ново - дъщеричката ѝ трябва да е на около 5, не иска кой знае кво гледане вече.
*********   ✹    *********

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18826 -: Август 29, 2021, 12:57:31 »
Ся реднеците имат по-голям дерт от Афганистан.

Към Луизиана се е насочил монументалния ураган "Ида". Най-силния от 50-100  или направо от 150 години.

И в София вали, но това, което се задава в "блусарските щати" е изключително.

Сетих се за един от най -великите блусове тематично свързан с дъжд и наводнение. Разбира се е кавър, но какъв само....

https://www.youtube.com/watch?v=fOEQTJV_3-w

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18827 -: Август 29, 2021, 13:00:20 »
Сигурно, знаеш как е при тях.
Предполагам, изпитваш лека тъга от факта, че некъф мургаф муньо лашка това пищно тяло... :walking_home_crying-1328:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18828 -: Август 29, 2021, 13:13:05 »
Щом вика "Ида" сигурно нема да дойде. Ма нека си навиват плашилките, да не губят тренинг.

Тъгата - проницателно, Ловки, макар да съм я заровил под стабилен пласт завист.
По-дебел от асфалтеца на Бащицата, със сигурност.
Немам време да я крадна, пък с две ремаркета - съвсем изключено.
Язък за момчето, изгоре момичето :)))))
*********   ✹    *********

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18829 -: Август 29, 2021, 13:18:19 »
 :thup:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18830 -: Август 29, 2021, 13:54:57 »
Слушах ей ся Киро при С.Великова. Пооправил е българския, обаче 'ба си дърдоркото. Заболяха ме ушите. Тоя може да надприказва и МаяМаНа от раз. Което, съгласете се, е Висша лига.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18831 -: Август 29, 2021, 14:02:25 »
Чета, че въпреки че никоя от трите формации няма да подкрепи правиетелство с мандата на БСП, Нинова ще го задържи до 7 или 15 септември, за да може парламентът да приеме поне актуализацията на бюджета. Разумно, както очаквах.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18832 -: Август 29, 2021, 14:03:05 »
Кой Киро? Ако е Петков кво вика?
 
Мен ми е интересно в качеството си на какво се изказва Бабикян. Той нъл игнорира политиката.
Явно е плъзнала неква учиндолска епидемия сред мисирките. Мислят си че могат правят полит. наклон. В случая със "събеседници"

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18833 -: Август 29, 2021, 14:06:51 »
« Отговор #18737 -: Август 28, 2021, 20:49:07 »
Quote (selected)
Боце Първи бе любимецът на фризьорките и домакините.Но надебеля...Sic transit gloria mundi казъм(кузу е друго)

  Казере, дали и аз не съм мислил за Джи като за казъм, па съм писАл кузум??

      Ама тия турцизми, не са ми ясни...  Хич не съм филологичен..
   Как можах да мисля, че глагола възгащисвам :t0174: идва от европско - румунски, ми тая наставка - свам, показва отде иде..
  Като боядисвам, сапунисвам, натаманисвам, урадисвам, бендисвам..

  Ако идваше от Европа тоз глагол щеше да има наставка - рирам... кеширам, препарирам, входирам.. итн...

       П За текущата политика си мълча. Гледайки я  тия дни, снощя пак ми се прииска да ставам турски циганин..

    Неща да съм българин.. / За кой ли път?../

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18834 -: Август 29, 2021, 14:08:03 »
Чета, че въпреки че никоя от трите формации няма да подкрепи правиетелство с мандата на БСП,

Taка каза мухата Ристю. Не можело да подкрепят БСП, но ако мандатът бил отшъл при тях или маямите, БСП трябвало да ги подкрепи. Слави №2 по неадекватност

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18835 -: Август 29, 2021, 14:09:00 »
Чета, че въпреки че никоя от трите формации няма да подкрепи правиетелство с мандата на БСП, Нинова ще го задържи до 7 или 15 септември, за да може парламентът да приеме поне актуализацията на бюджета. Разумно, както очаквах.
Тва с подкрепата не е ясно, все още. Ако е правителството на Радев, одма теглят къса клечка. Янев не е казвал "не", даже коментари в противоположна посока имаше. Рашков е винаги готов. Петков, Василев, Денковспоред мен ще пробват..... то тва е достатъчно :smokin:
Освен бюджета има президентски избори да насрочват и един-два шамара на Гешов да отперат  :smokin:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18836 -: Август 29, 2021, 14:12:42 »
Чета, че въпреки че никоя от трите формации няма да подкрепи правиетелство с мандата на БСП,

Taка каза мухата Ристю. Не можело да подкрепят БСП, но ако мандатът бил отшъл при тях или маямите, БСП трябвало да ги подкрепи. Слави №2 по неадекватност

Ми да го видим в следващия парламент.
Засега БСП са единствените адекватни.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #18837 -: Август 29, 2021, 14:18:13 »
Тва с подкрепата не е ясно, все още. Ако е правителството на Радев, одма теглят къса клечка. Янев не е казвал "не", даже коментари в противоположна посока имаше. Рашков е винаги готов. Петков, Василев, Денковспоред мен ще пробват..... то тва е достатъчно :smokin:
Освен бюджета има президентски избори да насрочват и един-два шамара на Гешов да отперат  :smokin:

Говорим за редовно правителство и е ясно, че такова няма да има. Нинова ще тупа топката до последно, за да може парламентът да работи и да свърши няколко важни неща, като бюджетът е най-важното.
Правителството на Радев е служебно и не става дума за него. Дали след този парламент ще е същото или с някакви промени си е работа на президента. По-вероятно е да е почти съвсем същото, за да могат служебните министри да продължат започнатите промени, които са им в пълномощията.
Тва е положението.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18838 -: Август 29, 2021, 14:23:52 »
Правителството на Радев е служебно и не става дума за него.
Абе имаше едни решения...
Quote (selected)
БСП ще предложи служебният кабинет да бъде одобрен за редовен от парламента, без да се променя съставът му, ако третият мандат стигне до столетницата. Такова решение е взела партията на Националния съвет, съобщи Корнелия Нинова.
https://nova.bg/news/view/2021/08/04/335742/%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B0%D0%BA%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B5-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81-%D1%89%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BC-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE/

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7412
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #18839 -: Август 29, 2021, 14:27:57 »
Туй, удебеленото от мен по-горе, май не е точно така, а аз защо ли пак се сетих за индоктринацията ... 

може би защото ти самата си индоктринирана? и не може да видиш по-далеч от носа, нея :lol: :lol:.

колкото до опиянението -- има достатъчно материали даже и на френски, може да ги потърсиш в паяжината :smokin:
the lamers club honourable member …