Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 16, 2024, 11:42:44

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1899849 пъти)

0 Потребители и 57 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4362
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19440 -: Септември 01, 2021, 18:41:54 »
От нас повече не може да дърпа...ще дърпа от другите

Колко повече? БСП без бой предаде обширни електорални територии преди на Атака, сега на Възраждане.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19441 -: Септември 01, 2021, 18:47:16 »
Quote (selected)
Колко повече?

Е нали и аз това казвам. Квото можеше - дръпна. И то в лош вариант - млади и наемен труд. Тва е сърцето на левицата по принцип. Хубавото е, че при определени условия може да си ги върнем

п. п. Ся да ти разкажа една истинска случка. Седа Коцето в една пълна кръчма и се радва на интерес от посетителите. Докато не тръгва да прави забележка, що се е пуснала гръцка песен/тва било поздрав за рожден ден/ - требвало да звучи само българска. Не го повярвах като го чух, но познавам хората, които ми разказаха и те бяха адски възмутени. И бяха гласували за него. Направо беха пред припадък...викаха, абе ей...как ще ми забраняваш каква музика да слушам, аз грък няма да стана, но що ме занимаваш с глупости, тва ли е най-важното
« Последна редакция: Септември 01, 2021, 18:54:54 от Aсол »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19442 -: Септември 01, 2021, 18:50:25 »
Единствения вариант Радев да има проблеми на изборите е ако допусне да се създаде неква партия на база на служебното правителство и го свържат с нея  :smokin:
Така че това ломотене как Петков и Василев щели направят партия е много и то много опасно
А, има си темичка за дискредитирането на Радев, можем да се преместим там. Откога се е зора зазорила, оттогаз се е почнало. Но остава малко време, а е есен, хладилниците са още пълни от селските буркан-банк, основните "политически сили" са заети със скубане на коси (където има) и ритане по кокалчетата (слава Богу, такива всички имат поне). Радев трябва адски силно да сгреши някъде, за да може сегашните невям политици да извадят по-едра карта за оставащото време.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19443 -: Септември 01, 2021, 18:58:41 »
Quote (selected)
Радев трябва адски силно да сгреши някъде,

Мчи той вече го направи. Га ни ашладиса "синегрията" с реднеците. Тряя само ена още малка крачка, ако не броим цирка с реколтата в Пловдивско заради удобството на вашия Континент

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19444 -: Септември 01, 2021, 19:13:16 »
От нас повече не може да дърпа...ще дърпа от другите
Що така мислиш?
Там в оная очуканата от градушка община дяли няма някой омерзен симпатизант на БСП?
Това само от тая седмица, ми от ония в цеха дето ги "умиротвориха" американци?
И други, много други "дребни" събития.
Или и ти по кайзерски "селяните да го д...т"?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1712
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19445 -: Септември 01, 2021, 19:14:30 »
....някои представя ли си Найо Тицин като първа дама на републиката?

За всеки случай питам, гледам вече глаголите как Радев ще загуби, досущ Пешката Стоянов преди 20 години.

Cooooool  !
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19446 -: Септември 01, 2021, 19:15:00 »
Мчи той вече го направи. Га ни ашладиса "синегрията" с реднеците. Тряя само ена още малка крачка, ако не броим цирка с реколтата в Пловдивско заради удобството на вашия Континент
Щом Радев отговаря за сушата, кишата и градушката в Пловдивско, няма начин да не сгреши!
Тамън четях цитат от Слави Трифонов в "Сега" и се присетих за Дон Корлеоне. Значи не е било напразно, и тук е приложимо, само че друга част от цитата.
"Ето защо дон Корлеоне не се ядоса. Отдавна бе разбрал, че обществото налага обиди, които трябва да се понасят, и единственото успокоение беше, че и най-слабият, ако си отваря очите, може да отмъсти и на най-силния. И защото знаеше това, той никога не позволяваше да го напусне онази кротост, от която се възхищаваха всичките му приятели."
Радев е наясно от коя страна на силата стои като ръководител на дребна, военно заобиколима държавичка в средата на бурен котел. И си отваря очите.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2995
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19447 -: Септември 01, 2021, 19:19:48 »
То и аз го гледам под лупа, ама е хитър и се не показва...
А след като БСП не може да се ангажира открито с антинатовска линия не виждам нищо лошо КК да свърши малко работа по въпроса. Тоя циливизациочен избол хич не е окончателен и неотменен, дааа...И без това като троянскипферд не пичелим нищо.

...атлантически окЯн...гечежим ирландска гайда...стига еее:
https://www.youtube.com/watch?v=6aRkU6Gek-g

ПП абе не е баш заобиколима...турете поне ценоразписссс...


*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19448 -: Септември 01, 2021, 19:21:53 »
Quote (selected)
Щом Радев отговаря за сушата, кишата и градушката в Пловдивско, няма начин да не сгреши!

Мила госожо, ние разполагаме със служебно правителство, формирно по вкуса на Радев. Според теб, кой се е погрижил за реднешкия самальот и е прецакал работата на агенцията по градушките!? Снаа ми Гюргя?

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19449 -: Септември 01, 2021, 19:27:02 »
Щом Радев отговаря за сушата, кишата и градушката в Пловдивско, няма начин да не сгреши!
Едно време според прогресивното обществено мнение за всичко това отговаряше Баце. На кой ли е прехвърлена тази отговорност сега?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19450 -: Септември 01, 2021, 19:27:50 »
Мила госожо, ние разполагаме със служебно правителство, формирно по вкуса на Радев. Според теб, кой се е погрижил за реднешкия самальот и е прецакал работата на агенцията по градушките!? Снаа ми Гюргя?
Служебното още не е бъркало в РВД, за малкото време не може да оправи цялата държава, там са още мутренските калинки и до тях ще стигнат.
Сегашното "събитие" е добър повод да ги мятат веднага.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19451 -: Септември 01, 2021, 19:29:15 »
Мила госожо, ние разполагаме със служебно правителство, формирно по вкуса на Радев. Според теб, кой се е погрижил за реднешкия самальот и е прецакал работата на агенцията по градушките!? Снаа ми Гюргя?
Ама реднешките самальоти вече искат разрешение от правителството да кацнат??? Ма ний сме били адски независима страна - бях останала с впечатлението, че тези самолети са си у дома си. Още повече, че обслужващият ги персонал си прави ученията по съседските цехове.
Да се претака зелето така, че решението на едни диспечери на летище да се пришие на правителството, което пък било на Радев (щото няма друг начин, а можеше да е на БСП от предишните парламентарни избори, портията имаше мандат, ако не се лъжа!) е много, ама много отнесено далеч от реалността.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19452 -: Септември 01, 2021, 19:29:58 »
Едно време според прогресивното обществено мнение за всичко това отговаряше Баце. На кой ли е прехвърлена тази отговорност сега?
На кого, на кого, то си пише, на Радев! Щото други нема, този връх висок е, вси ще го съзрат!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19453 -: Септември 01, 2021, 19:31:34 »
Служебното още не е бъркало в РВД, за малкото време не може да оправи цялата държава, там са още мутренските калинки и до тях ще стигнат.
Сегашното "събитие" е добър повод да ги мятат веднага.

РВД нема нищо общо с казуса! Кой е наредил да се прецака работата на инженерите от агецията за борба с градушките, щото некой требва да кацне тутакси некъде? РВД е непричем! Аз знам кой може да го нареди, ся очаквам вашите предположения... :smokin:

67, ти си токова неадекватна досежно актуалната родна политическа ситуация, че ще е по-добре да се отдадеш от сърце в темата за кюфтетата. Пряко и/или косвено ти го заяви повече от половината форум..да ти го кажа, ако не си усетила намеците и натъртванията

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19454 -: Септември 01, 2021, 19:32:49 »
РВД нема нищо общо с казуса! Кой е наредил да се прецака работата на инженерите от агецията за борба с градушките, щото некой требва да кацне тутакси некъде? РВД е непричем! Аз знам кой може да го нареди, ся очаквам вашите предположения... :smokin:
Точно РВД, то контролира и самолетите и ракетните площадки, може да пренарежда пъзела както реши.

Quote (selected)
Аз знам кой може да го нареди, ся очаквам вашите предположения... :smokin:
Не е Радев, не е и минпреда  колкото и да ти се иска, може да имат такива правомощия,но едва ли се занимават с всеки самолет.
Виж за ППО на БСП не знам, може пък да сте оторизирани.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19455 -: Септември 01, 2021, 19:37:15 »
Точно РВД, то контролира и самолетите и ракетните площадки, може да пренарежда пъзела както реши.
Не е Радев, не е и минпреда  колкото и да ти се иска, може да имат такива правомощия,но едва ли се занимават с всеки самолет.

Не се излагай! Да, не е Радев, но не е и РВД - тва е неописуем абсурд! Те нямат подобни права и възможности!

Джокер - МО!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19456 -: Септември 01, 2021, 19:39:27 »
Не се излагай! Да, не е Радев, но не е и РВД - тва е неописуем абсурд! Те нямат подобни права и възможности!

Джокер - МО!
МИ не, даже МО съгласува планираните полети с РВД, при специална нужда или учение иска диспечерите да му осигурят коридор, ама последни са ония в кулата.
В мирно време - каквото е сега военните са отдоле, ама много отдоле, даже под полюционерите.
Че РВД са се окъкали е видно и без да се качваш на самолет, та и там трябва да има рязане на квот се реже.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2995
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19457 -: Септември 01, 2021, 19:39:51 »
...самальот летит, градушки лопает  :think:
А с чешнегировската жертва кво стана, че забраих?
https://www.marica.bg/plovdiv/krimi/tragediq-samoubi-se-mlad-oficer-svarzan-s-shturma-na-ceh-do-cheshnegirovo
*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19458 -: Септември 01, 2021, 19:42:45 »
МИ не, даже МО съгласува планираните полети с РВД, при специална нужда или учение иска диспечерите да му осигурят коридор, ама последни са ония в кулата.

Глупости! Тва е решение на МО/и РВД тогава скача в тон и без въпроси/ и си залагам главата, че е вярно! Непознаването на законите не е извинение!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19459 -: Септември 01, 2021, 19:44:54 »
Глупости! Тва е решение на МО/и РВД тогава скача в тон и без въпроси/ и си залагам главата, че е вярно! Непознаването на законите не е извинение!
Пожелателното мислене как фуражките са над всичко също не е извинение.
Даже МО има макар и формален "граждански надзор" в мирно време.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19460 -: Септември 01, 2021, 19:48:10 »
67, ти си токова неадекватна досежно актуалната родна политическа ситуация, че ще е по-добре да се отдадеш от сърце в темата за кюфтетата. Пряко и/или косвено ти го заяви повече от половината форум..да ти го кажа, ако не си усетила намеците и натъртванията
Аз малце като Лот ще постъпя, виж там за двайсет праведника, за десет, за колкото дойде!
Отдавам се само по собствено желание, а не по желание на половин форум и повече. Твърда глава македонска, не увира! Ох, ама това с варенето си е направо за кюфтетата, божкее!  :tongue_:

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2995
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19461 -: Септември 01, 2021, 19:49:50 »
Quote (selected)
„Затова призовах и нашите европейски партньори натискът да не бъде само върху България, тъй като има неща, които трябва да се свършат от страна на Република Северна Македония и те са във фундамента на ЕС. Това са европейските ценности за гражданските свободи“, посочи още президентът. Румен Радев изрази увереност, че с общи усилия по възможно най-бързия начин ще бъде намерено устойчиво решение, което няма как да бъде обаче за сметка на гражданите на Република Северна Македония с българско самосъзнание...

 ...Президентът призова и парламентарно представените политически партии в България, от които зависи съставянето на редовно правителство, да си дават ясна сметка, че натискът върху България ще се засилва и възможно най-скоро страната ни се нуждае от редовно правителство и работещ парламент, които ясно да отстояват българската национална позиция пред международните партньори. „Ние се нуждаем от такава политика, която да помогне максимално на нашите приятели от Република Северна Македония, така че да намерим заедно тези устойчиви и необратими решения в името на нашето общо европейско бъдеще“, добави още държавният глава.
 
https://www.marica.bg/svqt/rumen-radev-sas-silni-dumi-za-svobodata-na-balgarite-v-severna-makedoniq-snimki

Я, показал сеее....  :think:
*********   ✹    *********

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19462 -: Септември 01, 2021, 19:52:42 »
Всъщност лафът е за как увира шопска, а не македонска глава. Рецептата е следната - туряш едно паве отгоре и като уври павето, още два часа. Не знам ква точно ти е връзката с македонско, щото моята е съсем  пряка - съпруга ми. Някога някой нещото ти е разказвал, ама не е баш така...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19463 -: Септември 01, 2021, 19:55:52 »
Quote (selected)
„В следващия парламент, ако има повече разум, ще направим голямата промяна“, завърши срещата Тошко Йорданов.
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/sreshtata-mejdu-bsp-i-itn-proteche-byrzo-i-formalno-334750/
Липсата или намаленото присъствие на ИТН в следващото НС определено ще вдигне средният разум там.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19464 -: Септември 01, 2021, 19:58:02 »
Ама реднешките самальоти вече искат разрешение от правителството да кацнат???
Не, не искат никакво разрешение, просто уведомяват, кога да им се очисти небето, и нашия колониален елит изпълнява, защото иначе няма да папка - няма крадене, плеймейтки, пачки и кюлчета... И няма леви, десни, центристи, либерали и консерватори!

И Радев е колониален "президент", по-точно е колониален губернатор, на тази територия.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19465 -: Септември 01, 2021, 20:00:55 »
Всъщност лафът е за как увира шопска, а не македонска глава. Рецептата е следната - туряш едно паве отгоре и като уври павето, още два часа. Не знам ква точно ти е връзката с македонско, щото моята е съсем  пряка - съпруга ми. Някога някой нещото ти е разказвал, ама не е баш така...
Това шопската глава много мека била! За македонската е известно, че коги камикът омекне, главата е наполовина готова. Връзката ми с македонско е лична и пряка, фамилното ми име е оттам, хаванът и хромелът ми също, и една аспра, малко роднини и наследствена тяга към оръжия. От другата страна на родата имам от всички бежанци по малко, а пред някои от тях македонската глава е като домашно сирене.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2995
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19466 -: Септември 01, 2021, 20:10:30 »
Натискат тия двечките bot-шафтерки, натискаат...ама парламенцата - нанайсо...ша чакат...чакалнята е на гарата - да се облекат подходящо.
А тия "необратими решения" в горния цитат върло ме притесняват, доколкото необратим е недотам далечен синоним на фатален.
*********   ✹    *********

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4362
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19467 -: Септември 01, 2021, 20:15:46 »

Радев е наясно от коя страна на силата стои като ръководител на дребна, военно заобиколима държавичка в средата на бурен котел. И си отваря очите.
:th_up:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19468 -: Септември 01, 2021, 20:18:52 »
Това шопската глава много мека била! За македонската е известно, че коги камикът омекне, главата е наполовина готова. Връзката ми с македонско е лична и пряка, фамилното ми име е оттам, хаванът и хромелът ми също, и една аспра, малко роднини и наследствена тяга към оръжия. От другата страна на родата имам от всички бежанци по малко, а пред някои от тях македонската глава е като домашно сирене.

В родата на мъжа ми всичките са бежанци от гръцко. Ама фамилното им име още си седи там, а ти го промотираш като наследство по форумите. Сопри се малко! Пловдив града може и да е мека на търгашите, приспособленците и прислугата, но никога не е бил Мека на революциите. Личи по сичко и  даже по това,  където разхождате туристите.  :smokin:

п. п. Вероятно не го казвам за първи път, но не харесвам Пловдив и преобладаащата част от жителите му. И това датира отпреди 30 години. Мноо сте ми лъзгави и интриганти...така ви възприемам и до ден днешен. Разбира се, има и изключения, но

п. п. п. Много харесвам, обаче, бургазлийте - тва са най - добрите ми приятели
« Последна редакция: Септември 01, 2021, 20:27:25 от Aсол »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8119
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19469 -: Септември 01, 2021, 20:36:52 »
За градушката не сте прави.
Предния път май бяха некви прошляци, дето правителството им платило чартъра да додат да се плацикат тук за кефа на мутрите у туризъма.
Требе се сменат проритетите.
КОгато ще има стрелби по градоносни облаци въздушния коридор се затваря.
Той мое се затвори по сумА ти причини.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19470 -: Септември 01, 2021, 20:40:02 »
В родата на мъжа ми всичките са бежанци от гръцко. Ама фамилното им име още си седи там, а ти го промотираш като наследство по форумите. Сопри се малко! Пловдив града може и да е мека на търгашите, приспособленците и прислугата, но никога не е бил Мека на революциите. Личи по сичко и  даже по това,  където разхождате туристите.  :smokin:

п. п. Вероятно не го казвам за първи път, но не харесвам Пловдив и преобладаащата част от жителите му. И това датира отпреди 30 години. Мноо сте ми лъзгави и интриганти...така ви възприемам и до ден днешен. Разбира се, има и изключения, но

п. п. п. Много харесвам, обаче, бургазлийте - тва са най - добрите ми приятели
Моето фамилно име си е мое лично наследство и ще си правя с него каквото си поискам.

Да не забравяме, че в тази Мека на търгашите, приспособленците и прислугата е извършено Съединението на България, което ще се чества след няколко дни. И в него, впрочем, участват мои предци, включително онази, що им е извезала знамето.
 
Разхождаме туристите, щото има къде, все пак Пловдив е шестият най-стар все още обитаем град в света. Има и за туристите, има и за местните. Не помня столицата да са я пробутвали за европейска столица на културата, а Пловдив два пъти се врежда, за годината впрочем поради настойчивостта на една дама от БСП.
Да спрем дотук, че носът ми повече не може да се навири!

За бургазлии съм съгласна - освен, че имам доста чудна рода оттам, и приятелите са гот!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19471 -: Септември 01, 2021, 20:42:27 »
За градушката не сте прави.
Предния път май бяха некви прошляци, дето правителството им платило чартура да додат да се плацикат тук за кефа на мутрите у туризъма.
Требе се сменат проритетите.
КОгато ще има стрелби по градоносни облаци въздушния коридор се затваря.
Той мое се затвори по сумА ти причини.
е
Приятелю, единствената причина заради която не е стреляно е, че имало нареждане уж за "национална сигурност". Такива възможности имат само две министерства у нас - МВР и МО/според действащото законодателство/. И тъй като се разбра, че е требавало да каца реднешки самальот - виновникът е ясен. Нема нужда да дирим изпод вола теле...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11275
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19472 -: Септември 01, 2021, 20:43:28 »
Хм, пък преди няколко страници ме питаха нещо от сорта "че квомуй на форума".
Отговорих.
Комуто би потрябвало - да си го търси.
П.с. вече минахме 2015.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19473 -: Септември 01, 2021, 20:48:12 »
е
Quote (selected)
извършено Съединението на България, к
Тва са ми любимите глупости. Без Освобождение щеше да гледаш през крив макарон преекспонираното Съединение. И даже и това не е било достатъчно, ами накрая ни откупиха със злато. Абе що толкова много ви пречи да видите истината? Кво друго ще пострада освен собстения ви неприличен и изкуствен героичен ореол? Не сте революционери, не сте изненада....абе ...аре да се оправдая с "присъствието" и с неговото определене - рая

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19474 -: Септември 01, 2021, 20:49:14 »
Я какво е изръсил днеска мухата-месрка Ристю:

"Има обществени реалности, с които трябва да боравим. Докато ГЕРБ не се разграничат от Борисов, няма как да преговаряме с тях. Не е моя работа да им давам акъл, но такова разграничение се очаква от нашите избиратели, при такива условия сме склонни да преговаряме с всички, дори и с ГЕРБ“ - това са изреченията на съпредседателя на "Демократична България" (ДБ), добили голяма публичност за няколко часа.

На мама мушморока-демократ.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19475 -: Септември 01, 2021, 20:55:08 »
Не му е сефте да преговаря и да се догаваря с ГЕРБ и сега ще е  за ВИМЕТО на България.
Бе хубаво казват селяните:
Едно куче научи ли се да си яде л@йната направо го трепи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8119
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19476 -: Септември 01, 2021, 20:56:58 »
е
Приятелю, единствената причина заради която не е стреляно е, че имало нареждане уж за "национална сигурност". Такива възможности имат само две министерства у нас - МВР и МО/според действащото законодателство/. И тъй като се разбра, че е требавало да каца реднешки самальот - виновникът е ясен. Нема нужда да дирим изпод вола теле...
Не си права. Не стрелят когато има полет.
Но това не значи да не се представи сметката от щетите на американците.
Самолета е техен.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19477 -: Септември 01, 2021, 20:57:39 »
но такова разграничение се очаква от нашите избиратели,

Тука има некои хора, дето са гласували за Ристю. Нека чистосърдечно си признаят, че очакват точно това, за да се сдушат с герп.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19478 -: Септември 01, 2021, 21:14:48 »
еТва са ми любимите глупости. Без Освобождение щеше да гледаш през крив макарон преекспонираното Съединение. И даже и това не е било достатъчно, ами накрая ни откупиха със злато. Абе що толкова много ви пречи да видите истината? Кво друго ще пострада освен собстения ви неприличен и изкуствен героичен ореол? Не сте революционери, не сте изненада....абе ...аре да се оправдая с "присъствието" и с неговото определене - рая
Така, така, няма добро сторено от българи, всичкото е чужбинско! Дали руско преди, дали американско сега, френско, немско и изобщо каквото дойде, според епохата.
То верно, че от Искаро по-глибоко нема, ама как беше онази пиеса, "Криворазбраната цивилизация"?
Хи-хи-хи, това с "преекспонираното Съединение" много гила на партийната политика!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19479 -: Септември 01, 2021, 21:15:18 »
Уважаеми колеги, президентът Радев има голям проблем - аз не мога и не искам да накарам родителите си да гласуват за него. За тях той се е позиционирал като реднешко прокси - неумолими са. Нещо повече - аз самата съм на косъм.
Така че вимателно със социологическите проучвания
Quote (selected)
много гила на партийната политика!

Мноо се изложи лично ти през последната година. Почини си по актуалните български теми и се отдай на кюфтета. Повечето ще забравят, но аз не мога да ти обещая нищо подобно :smokin:
« Последна редакция: Септември 01, 2021, 21:24:34 от Aсол »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19480 -: Септември 01, 2021, 21:16:14 »
Тука има некои хора, дето са гласували за Ристю. Нека чистосърдечно си признаят, че очакват точно това, за да се сдушат с герп.
Ама естествено, и ще ни пазят от комунизма, и Путин, а Антон Тодоров ще напише "Шайка 2". И Веселин Маринов песен ще изпее...  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19481 -: Септември 01, 2021, 21:47:47 »
Уважаеми колеги, президентът Радев има голям проблем - аз не мога и не искам да накарам родителите си да гласуват за него. За тях той се е позиционирал като реднешко прокси - неумолими са. Нещо повече - аз самата съм на косъм.
Така че вимателно със социологическите проучвания
Мноо се изложи лично ти през последната година. Почини си по актуалните български теми и се отдай на кюфтета. Повечето ще забравят, но аз не мога да ти обещая нищо подобно :smokin:
Проблемът ти е, че си мислиш, че имаш монопол над паметта. Това не е така.
Мен ме пиши  бегала, което и съм. Но в България е основната част български гласоподаватели. За четящите в тукашния форум ти си представителна извадка на партията, която представляваш. Ще минат и тези избори, и следващите, но вкусът на "Кочината" като определение на страната, която е била и е тяхна, ще остане.  И ще бъде свързан не с "Асол", а с БСП. Дума дупка не прави само в поговорките.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19482 -: Септември 01, 2021, 21:57:08 »

За всеки случай питам, гледам вече глаголите как Радев ще загуби, досущ Пешката Стоянов преди 20 години.

Cooooool  !
Щом форумният дамски триумвират ( и на асол мама и татю) е решил да не гласува за него - нема начин Радев да не загуби изборите :nuts:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19483 -: Септември 01, 2021, 21:58:45 »
на този етап някой да знае кой е претендента?Поне едно име?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19484 -: Септември 01, 2021, 21:59:05 »
 
Quote (selected)
но вкусът на "Кочината" като определение на страната, която е била и е тяхна, ще остане.  И ще бъде свързан не с "Асол", а с БСП.

Почини си! В личен план и контакти никога не пропускам да отбележа, че дъжавата ни се е превърнала в Кочина и това нема нищо общо с Асол и БСП, а е всеобща констатация. Дет се вика имаме сближаване на позициите като за начало...почини си...ти мноо от отдавна не познаваш България, ако и да си петимна да даваш добри съвети :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19485 -: Септември 01, 2021, 22:00:10 »
още подскачате за глупости.Я си сипете едно...

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19486 -: Септември 01, 2021, 22:03:01 »
Quote (selected)
аз не мога и не искам да накарам родителите си да гласуват за него
Ония в държавата, дето се вълнуват от това кой чие прокси бил, са сбрани в Дневник, Гласове и тук.
Аз лично кат гледам руските проксита Боко, Мустафа, Красьо и Коце, не съм особено вдъхновен от руския проксицизъм.
От немския - тоже, по дефиниция.
Виж, ако некой политик цъфне по талавизора с фабелка "Мениджър свежест", одма получава гласа ми.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19487 -: Септември 01, 2021, 22:03:10 »
 :popcorn:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19488 -: Септември 01, 2021, 22:03:28 »
Quote (selected)
ти мноо от отдавна не познаваш България
Не само Ной, то и ние не познаваме България само си екстраполираме мирогледа върху цялата територия.
Виж, доста хора я "опознаха" в библейския смисъл, нека не се нареждаме сред тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19489 -: Септември 01, 2021, 22:09:51 »

Почини си! В личен план и контакти никога не пропускам да отбележа, че дъжавата ни се е превърнала в Кочина и това нема нищо общо с Асол и БСП, а е всеобща констатация. Дет се вика имаме сближаване на позициите като за начало...почини си...ти мноо от отдавна не познаваш България, ако и да си петимна да даваш добри съвети
Извинете за любопитството, ама и БСП няма нищо общо с превръщането на България в това, което е в момента? Пак те целите в бяло, а циркът в *****

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19490 -: Септември 01, 2021, 22:11:53 »
Ония в държавата, дето се вълнуват от това кой чие прокси бил, са сбрани в Дневник, Гласове и тук.
Аз лично кат гледам руските проксита Боко, Мустафа, Красьо и Коце, не съм особено вдъхновен от руския проксицизъм.
От немския - тоже, по дефиниция.
Виж, ако некой политик цъфне по талавизора с фабелка "Мениджър свежест", одма получава гласа ми.

Нали не искаш да ме убедиш, че си се фанал на въдицата за руски проксита на официално ниво? Ти поне разбираш от история...тва нема как стане, докато не ги видят на Дунава образно казано - тогва ще са гюбеците и ....отвратителното измекярско поведение, което е мноо на почит по тукашните географски ширини

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19491 -: Септември 01, 2021, 22:13:45 »
Не е моя работа да давам акъл на БСП, ама като гледам близката ( таз седмична ) история, едни "козари" 20 години се опъваха и накрая победиха отвъд океанския Шейтан.
БСП со кротце со благо се върти все около софрата 30 години и се чуди що само огризки получава.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19492 -: Септември 01, 2021, 22:16:55 »
От повече от една година пиша тук че БСП няма да управляв в близките две години. Не ни трябва! Кво още ще коментираме?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19493 -: Септември 01, 2021, 22:18:35 »
Една изгладняла лисица видяла да висят от една лозница узрели черни гроздове. Тя опитала всичките си хитрини, за да се добере до тях, но усилията й били напразни, тъй като не можела да ги достигне. Накрая се отказала, но скрила разочарованието си и заявила:

— Гроздето е кисело, а не е узряло, както си мислех.
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19494 -: Септември 01, 2021, 22:18:40 »
От повече от една година пиша тук че БСП няма да управляв в близките две години. Не ни трябва! Кво още ще коментираме?
Добре де, не ви трябва, ама защо тогава се опитвате?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19495 -: Септември 01, 2021, 22:22:00 »
Добре де, не ви трябва, ама защо тогава се опитвате?

Ще трябва сама да си намериш отговора, що си толкова нелепа..няма да ти помогна

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19496 -: Септември 01, 2021, 22:23:36 »
Ще трябва сама да си намериш отговора, що си толкова нелепа..няма да ти помогна
Пак ти казвам, отговорът е необходим повече на хората, които гласуват за партия, която изначално казва, абе я други да прекопат нивата, пък като дойде момента за баницата, калесайте ни пак!
Българските народни приказки са непреходни, оттам е алюзията.
"Аз вино пих, аз пита ядох, сега пак аз да копам ли?"
 :t1815:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19497 -: Септември 01, 2021, 22:24:12 »
Quote (selected)
Нали не искаш да ме убедиш, че си се фанал на въдицата за руски проксита на официално ниво?
А, не, не са такива, само така им се получава без да искат ...
Във всеки случай доста добре издържат дък-теста.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19498 -: Септември 01, 2021, 22:27:24 »
Трябва да бъдем обективни, последните 11 години БСП беше единствената която не си стисна ръцете с ГЕРБ - нещо което не можем да кажем за никой от настоящите протестъри вживяли се в ролите си на отхвърлени бивши фаворитки.
Може да е малко, но от другите и толкова не получихме, че и пак са склонни да се договарят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19499 -: Септември 01, 2021, 22:31:13 »
А, не, не са такива, само така им се получава без да искат ...
Във всеки случай доста добре издържат дък-теста.

По таз логика, по- вътрешноинтерчийските европци ни водят с поне една обиколка в полза на руснаците и корусофилията. Ама то е щото си гледат интересите, а тука...фили и фоби - естествен резултат за държава, чиито поданици катоцяло не са положили почти никакво усилие за нейното съществуване. Направили са им я и те са продължили с добре познатите традиции пред султаня - подлизурсвто, интриганство и тотална липса на достойнство