Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:54:37

Автор Тема: Re: Калина Андролова: Очакваме "интелигентността" на шайката "Корнела" да реши в  (Прочетена 9245 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Миналата година в Канада при екстрена ситуация наругаха премиера, щото бил дошъл и забавил работата с мотането на екипа си, за сравнение.

Ной, това ДА!
Тук обаче не критикуваме нашето ... да кажем премиер че е отишло на авариен обект и е превърнало аварията в двучасова фото сесия. Критикуваме лидер на опозицията че е отишъл да се среща с местните.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
сега слушам какво точно казва нинова при цъфтанка. накратко:

1. срещата няма как да е отказана, защото не е поискана.
2. той да си гледа кметската работа, а политическата да остави на нас.
3. чуваме се с него редовно, идва и в централата, и в парламента.
4. кризата с водата е политическа и национална.
5. директно насмете ивелина василева (герб, калинка и екс-министърка) и с документ от горанов доказа, че лъже.
6. в бобов дол се извършва геноцид. горят се боклуци, смесени с въглища, и остатъците се заравят в открития рудник.
7. във враца четвърти ден не могат да установят собственика.
8. през 2015 поставих въпроси след наводнението в мизия. оттогава досега отчитат над 400 язовира в аварийно състояние и 113 язовира с неустановени собственици.
9. водата се е вдигнала три пъти за десет години.
https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/kornelija-ninova-v-bobov-dol-se-karat-desetki-kamioni-s-bokluk-ot-tretija-svjat.html

цъфтанка видя заговор за сваляне на кабинета. и много искаше да знае защо парламентарната група е гласувала шарено за цаци :bigok:

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Дочувам жужене и посъскване от либералното ни гнезденце. Лошо няма, кошерляка требе да се рита периодично инак джендърните пчелици ше се обърнат на сущи търтеи.  :nuts:
Малце по същество:
1. Беляне-то е обрасло с такваз гъста брада лъжи, поверия, грацки легенди и байки, че в днешно време непредубеден потребител в интернета ше се фане за главицата, ако разчита на инфо оттам. Според блогосферата числото на лежалите в Беляне е приблизително равен на населението в провинция/окръг Хъбей. Отделно, че за шес лазарника секи лагерник е бил изплюскан от гуцките баре шеснаесе пъти.
2. Да отгърмиш такъв срок по това време и то там, като изключим съдебна грешка за която ще се извиня, трябва яко да си се "постарал" и даже "преуспял в старанието". Тука има хора вещи в онези дела и години - нека потвърдят или отхвърлят написаното от мен.
3. Фирминеното форумно досие е дотолкоз препълнено с малоумщини, лъжи и преки подлоги, че понякога Стоян Спая ми изглежда мил персонаж.Понякога чак се чудя, дали изобщо става дума за лице от м.р. или е някоя истерясала домакиня, съдейки по климактерните изплисквания характерни за подобни типажи.
4. Виртуалните обиди в нета, по общопризнатото определение валидно до ден днешен, издават само пълното безсилие и злобна дребна душица, която си ги позволява.
ПП "Сапьорната" персона едва ли щеше да повтори вулгаризмите си на разстояние няколко метра, ако ще да държи лопатка във всеки свой крайник.
ППП Отчитам съскането дека е зарад "небоебляка" андролова, демек нали им е гъз... пърдон, знаме на псевдосоцалягите, кат гореупоменатия.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Сталинисткия копролит, по всяко време, на всяко място, което си избереш, в памет на дядо ми, ще ти  :pissed-891: :pissed-891: :pissed-891: Със или без сапьорната лопатка. Ще ти дам аз на теб едно леке и олигофрен, гадино недотрепана.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Злагад, така се пише само, ако искаш да убедиш хората в обратното на това, което уж твърдиш. Като фона-спая, само че още по-просташки и мракобесно.
Или ако си прекарал последните петдесетина година в пещера и си загубил "връзка с центъра".
Точка 1 имам предвид най-вече. Аз също мисля, че престъпленията в българските трудови лагери са пропагандно преувеличавани, защото и аз познавах няколко човека, които са били наистина в такива и си бяха останали нормални хора, не бяха озлобени. Ма като ви чета вас и си ви представям, почвам да се чудя.
С останалото никого не можете да изненадате тук, няколко такива брьогела се вихрят в тази стилистика, та пушек се дига.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Интересно, Нинова отговорно ли твърди, че кметската работа е нещо отделно от политиката?! Леле-мале! И това е политически лидер, а? Смех голям!

Да сложим чертата, тогава, подвести итоги, както се казва. Десантът и в Перник до какво доведе. Създаде интрига с един от малкото избрани кметове на общини от БСП, посред криза и бедствено положение, обявено от него. Кметът и скръцна със зъби. Главният прокурор и тегли сиктирите. Влезе в обяснителен режим. ГЕРБ, вместо те да се обясняват, си умряха от смях, да я подиграват. Предстои и вот на недоверие, по темата. Негодна и некадърна. Пълно фиаско. Факт. ???
« Последна редакция: Януари 07, 2020, 22:11:30 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Firmin подчинен на мнозинство от onzi-та? Ти се шегуваш!  :crazy-2239: Когато onzi-та, Nor1-чета и otvrat-чета станат мнозинство в БСП, Firmin просто ще си сложи партийната карта на масата в ОбС на БСП. Това вече няма да е неговата партия.

Айде бе!
Изпренадохме се все фърляш, фърляш ама не книжката а гюбеци.
В твоя случай ако искаш наистина да плашиш заплаши че ще останеш.
Заради теб Онци не иска да подаде документи за кандидатстване. Когато все пак се случи бленуваното събитие свиркай. Може и аз да поизчакам да се поизмирише и да кандидатствам. :bigok:

Пропуснал съм, в списъка с buratinob-четата, а? И ревнуваш. О, извинявай.  То аслъ, само ти и липсваш на БСП, с благоуханието ти, че да цъфне и върже и ... да я накацат мухите-лайнарки  :t2407: :pissed-891:.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Интересно, Нинова отговорно ли твърди, че кметската работа е нещо отделно от политиката?! Леле-мале! И това е политически лидер, а? Смех голям!

това ти първо го твърдеше, подлецо. като обосновка защо е трябвало да отсвири нинова, едва ли не срещата с нинова противоречала на конституцията.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
фирмин от днес прескочи на следващото ниво, вече е не само лъжец, а и подлец. подъл лъжец или лъжлив подлец.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Интересно, Нинова отговорно ли твърди, че кметската работа е нещо отделно от политиката?! Леле-мале! И това е политически лидер, а? Смех голям!

това ти първо го твърдеше, подлецо. като обосновка защо е трябвало да отсвири нинова, едва ли не срещата с нинова противоречала на конституцията.

onzi, кой пък ще губи време и сили да обяснява на тъпо парче като теб, бе. Кога съм писал бе, тъпак безпросветен, че среща на кмет на община с народен представител противоречи на Конституцията? Дори Нинова се усети как се  :t10502:, та сега е взела да маже. Обърна плочата, демек. А ти мен наричаш подлец. Жалка картинка. Ама в тая държава, и в тази партия дори, не са само позитански тролчета като теб, слава богу. Виждат хората за що иде реч. Че е очевадно.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Ной, моля те, закрий темата!
Тя преизпълни мисията  си с раждането и утвърждаването на великия термин "недоебляк".
 След него - само скука, интриги и бабаитски заплахи...
 Закрий я, любезна...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
фирмин от днес прескочи на следващото ниво, вече е не само лъжец, а и подлец. подъл лъжец или лъжлив подлец.

Ругай, нещастнико, ругай. От туй по-умен няма да станеш. Дръж се плътно до задника на Нинова, там ти е мястото,  :t2407: олигавен.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ругаеш ти, подлецо лъжлив. защото ти свършиха аргументите и почна с обидите. подлец си, защото приши нинова към дуото баци-гешев. а лъжец си отдавна. новите ти лъжи са просто допълнение към старите.

а учебникът, в който пише нещо, което не можеш да обясниш... без коментар :bigok:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Firmin, отново демонстрираш възпитание и ерудиция.
Так держать

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
На кмета на община Перник Владимиров му предстои мандат, в който не може да разчита на мнозинство в общински съвет. Там групата на БСП е от 7 съветника. 7 от общо 41. Групата на ГЕРБ е от 13 съветника. Общината е в тежка криза, бедства. Как да се справи? В тежка кръгова отбрана, между два десанта на Нинова скрит в кабинета си? Като антураж на пресконференциите и? Като фикус? Или като "борец срещу статуквото", както го наставлява и порицава Нинова? Да, ама хората си искат водата. И "статуквото", барабар с Нинова им е през оная работа. Искат резултати. Не щат да изпият кръвчицата на виновните. Вода искат да пият. Вода.

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Ако ще се закрива темата, следва фирмената лопатка да се охлади. Смислен аргументиран отговор НЕ ВИДЯХ, освен отново виртуални закани и обиди, които вече квалифицирахме.
За баншито - баншитата са много хитри и умели същества според Саймък/Симак. Няма кого да убеждавам, нима очаквате интернет фрустрирания екземпляр да го убедя!?!? Да не ме е таквозил луд, че да го правя. Лелята /по манталитет/ доказа безброй пъти, че има личностни проблеми, ако тука все пак помагаме - това е християнско.
Нека дочакаме, както казах, или капитана или някой вещ в ония времена и нрави, на лопатаджи вече му видяхме нивото безброй пъти.
ПП Дедо му вероятно е и дедото на Баце и Цуца, дет`савика един е по съвместителство.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
На кмета на община Перник Владимиров му предстои мандат, в който не може да разчита на мнозинство в общински съвет. Там групата на БСП е от 7 съветника. 7 от общо 41. Групата на ГЕРБ е от 13 съветника. Общината е в тежка криза, бедства. Как да се справи?

като полегне на герб. поне досега така действа. а ти си подлец. лъжлив. подлец. подъл. лъжец.

Quote (selected)
Да, ама хората си искат водата. И "статуквото", барабар с Нинова им е през оная работа. Искат резултати. Не щат да изпият кръвчицата на виновните. Вода искат да пият. Вода.
много бързо им мина на хората мерака да намерят виновните. достатъчно беше едно посещение на баци. едно. а вода още нямат. вода. и няма и да имат скоро.

а ти си подлец. и лъжец.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
ругаеш ти, подлецо лъжлив. защото ти свършиха аргументите и почна с обидите. подлец си, защото приши нинова към дуото баци-гешев. а лъжец си отдавна. новите ти лъжи са просто допълнение към старите.

а учебникът, в който пише нещо, което не можеш да обясниш... без коментар :bigok:

Голям майтап е точно ти да споменаваш аргументи. Какви аргументи, боже прости? Това за теб е нещо непонятгно и ментално непостижимо. Халал да са и на Нинова такива като теб. Купонът ще е безкраен, сигурен съм. Отсега е видно.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
аргументите напоследък ти идват на теб дефицитни, лъжецо. дето само можеш да плюеш. не се правело така. по учебник. как се прави, бе? колко време ти трябва да изгенерираш нещо смислено? баси диването си, честно.

лъжи, подлост, храчки - това е фирмин напоследък. плюс лопатката и конфуций.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Като гледам, през новата година като през старата. Няма ли нещо по-ново и интересно, че Нинова стана вече съвсем банална, даже и ругатните се подесетват а не се повтарят. Скука.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
забравих лицемерието - той бил пишел за анонимните четящи, да ги просвети. не може нещастникът да обясни, ама за анонимните пишел. щото анонимните не могат да му напишат какво головодие е.

пфу.

и цялото това тръгна от кретенизма
По учебник, как НЕ се прави.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
На кмета на община Перник Владимиров му предстои мандат, в който не може да разчита на мнозинство в общински съвет. Там групата на БСП е от 7 съветника. 7 от общо 41. Групата на ГЕРБ е от 13 съветника. Общината е в тежка криза, бедства. Как да се справи?

като полегне на герб. поне досега така действа. а ти си подлец. лъжлив. подлец. подъл. лъжец.

Quote (selected)
Да, ама хората си искат водата. И "статуквото", барабар с Нинова им е през оная работа. Искат резултати. Не щат да изпият кръвчицата на виновните. Вода искат да пият. Вода.
много бързо им мина на хората мерака да намерят виновните. достатъчно беше едно посещение на баци. едно. а вода още нямат. вода. и няма и да имат скоро.

а ти си подлец. и лъжец.

Ти, драги, си ми любимец - светъл пример за това защо и камъни да падат от небето, БСП власт няма да види в тази страна. Щото сте с Нинова сонм некадърни негодници. Хората ли са ти криви? Че си искат водата? Кметът? Че се опитва да се справи? Да се вдигнат, че да дадат власт на Нинова, а и на такива като теб - покрай нея? Ама на, не щат. Искат ... вода. Нинова може ли да им я докара, да им я осигури? Не. Тя им осигурява виновници. Виновници. Хубаво. Ама не стават за пиене. Какъв е резултатът ли? Очевидният - браво, Нинова! чудесна опозиция си! давай! Но ... не. Не ставаш за управление. Затова и така ще я караме - Боце на власт, че ще ни докара водата, ти - опозиция, че чного те бива с виновните. Не вярваш? Ами ако щеш, драги. Ще почакаш до следващите избори, да се увериш. За пореден път.

А Нинова не става. Крамолата върви с нея, навсякъде. Обаче на хората им писна от крамоли, писна им от нея. От некомпетентността и.

Мислен експеримент. Представи си, за миг, че не Нинова, а, да речем, Паргов, беше в Перник. Сещаш ли се? Не, нали. Нямаше да си onzi иначе.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Интересно, Нинова отговорно ли твърди, че кметската работа е нещо отделно от политиката?! Леле-мале! И това е политически лидер, а? Смех голям!

това ти първо го твърдеше, подлецо. като обосновка защо е трябвало да отсвири нинова, едва ли не срещата с нинова противоречала на конституцията.

onzi, кой пък ще губи време и сили да обяснява на тъпо парче като теб, бе. Кога съм писал бе, тъпак безпросветен, че среща на кмет на община с народен представител противоречи на Конституцията? Дори Нинова се усети как се  :t10502:, та сега е взела да маже. Обърна плочата, демек. А ти мен наричаш подлец. Жалка картинка. Ама в тая държава, и в тази партия дори, не са само позитански тролчета като теб, слава богу. Виждат хората за що иде реч. Че е очевадно.
Ниновизмът наистина е жалка картинка.
Колкото по яко се осира Нинова, толкова по яко се вкопчват в нея ниновистите.
Да честитим на Баце и Бацевистите следващия мандат, който Корни ще осигури на Баце. Корни е троянският кон на Баце в БСП.
☭☭☭☭☭☭
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
аргументите напоследък ти идват на теб дефицитни, лъжецо. дето само можеш да плюеш. не се правело така. по учебник. как се прави, бе? колко време ти трябва да изгенерираш нещо смислено? баси диването си, честно.

лъжи, подлост, храчки - това е фирмин напоследък. плюс лопатката и конфуций.

Смешник, ти ли ме питаш дали съм "изгенерирал нещо смислено"? На кое отгоре бе, хубавец? Ти какво си "изгенерирал смислено" в този живот? Дето ми разправяш, че стоя в БСП, за да ми се възхищават колко съм велик?  Ох, милият. Хабер си нямаш. Нямам нужда от БСП за тази цел. От достатъчно други места и хора съм получил оценка и признание. Които ценя. Въобще не се оплаквам.  ???

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Хората ли са ти криви? Че си искат водата?
хората искаха виновни, като беше нинова там. молеха. после баци ги навести и спряха. а вода имат ли?

Quote (selected)
Кметът? Че се опитва да се справи?
оптитва се, с полягане. може и да успее в личен план.

Quote (selected)
Да се вдигнат, че да дадат власт на Нинова, а и на такива като теб - покрай нея?
ти още не си разбрал, че аз власт не искам. искаш ти.

Quote (selected)
Ама на, не щат. Искат ... вода. Нинова може ли да им я докара, да им я осигури? Не. Тя им осигурява виновници. Виновници. Хубаво. Ама не стават за пиене. Какъв е резултатът ли? Очевидният - браво, Нинова! чудесна опозиция си! давай! Но ... не. Не ставаш за управление. Затова и така ще я караме - Боце на власт, че ще ни докара водата, ти - опозиция, че чного те бива с виновните. Не вярваш? Ами ако щеш, драги. Ще почакаш до следващите избори, да се увериш. За пореден път.
отлично. да продължават със същите. и после може да се чудят що все една и съща мотика настъпват.

Quote (selected)
А Нинова не става. Крамолата върви с нея, навсякъде. Обаче на хората им писна от крамоли, писна им от нея. От некомпетентността и.
не ставаш ти. и тези като теб. нинова просто е излишно мека с такива подлеци. станишев и миков гонеха. изключваха. нинова още никого не е наритала. а трябва.

Quote (selected)
Мислен експеримент. Представи си, за миг, че не Нинова, а, да речем, Паргов, беше в Перник.
какво по-различно щеше да стане? нямаше да искат виновните на първата среща? нямаше да има декларации след бацеявление? какво?

а ти сещаш ли се, че това е едната от спирките по искането на вот за недоверие за вода и въздух? а? подлецо? как без посещение на място може да се разбере какво става?
« Последна редакция: Януари 07, 2020, 23:15:54 от onzi »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
енгелсчо, минаха ли ти синините по гъза от електричките и водородките, та реши да се подадеш?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ти ли ме питаш дали съм "изгенерирал нещо смислено"?

не те питам, подлецо. констатирам, че освен храчки друго не успя да сътвориш.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Ако по пленуми и събрания дискусиите са такива, започвам да се замислям дали и  аз да не стана партиен член. Театърът е осигурен срещу левче членски внос.  :smokin:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
На кмета на община Перник Владимиров му предстои мандат, в който не може да разчита на мнозинство в общински съвет. Там групата на БСП е от 7 съветника. 7 от общо 41. Групата на ГЕРБ е от 13 съветника. Общината е в тежка криза, бедства. Как да се справи?

като полегне на герб. поне досега така действа. а ти си подлец. лъжлив. подлец. подъл. лъжец.

Quote (selected)
Да, ама хората си искат водата. И "статуквото", барабар с Нинова им е през оная работа. Искат резултати. Не щат да изпият кръвчицата на виновните. Вода искат да пият. Вода.
много бързо им мина на хората мерака да намерят виновните. достатъчно беше едно посещение на баци. едно. а вода още нямат. вода. и няма и да имат скоро.

а ти си подлец. и лъжец.

Ти, драги, си ми любимец - светъл пример за това защо и камъни да падат от небето, БСП власт няма да види в тази страна. Щото сте с Нинова сонм некадърни негодници. Хората ли са ти криви? Че си искат водата? Кметът? Че се опитва да се справи? Да се вдигнат, че да дадат власт на Нинова, а и на такива като теб - покрай нея? Ама на, не щат. Искат ... вода. Нинова може ли да им я докара, да им я осигури? Не. Тя им осигурява виновници. Виновници. Хубаво. Ама не стават за пиене. Какъв е резултатът ли? Очевидният - браво, Нинова! чудесна опозиция си! давай! Но ... не. Не ставаш за управление. Затова и така ще я караме - Боце на власт, че ще ни докара водата, ти - опозиция, че чного те бива с виновните. Не вярваш? Ами ако щеш, драги. Ще почакаш до следващите избори, да се увериш. За пореден път.

А Нинова не става. Крамолата върви с нея, навсякъде. Обаче на хората им писна от крамоли, писна им от нея. От некомпетентността и.

Мислен експеримент. Представи си, за миг, че не Нинова, а, да речем, Паргов, беше в Перник. Сещаш ли се? Не, нали. Нямаше да си onzi иначе.
И на мен Онцито ми е голям любимец, още от стария форум се влюбих в него. Там през ден го пращаха във фризера. Много често ми липсваше. Толкова е компетентен, че няма как да не ми е любимец. Но все пак е спорно дали на мен или на теб е по голям любимец.
 :m1731:
« Последна редакция: Януари 08, 2020, 01:33:32 от Engels »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
енгелсчо, минаха ли ти синините по гъза от електричките и водородките, та реши да се подадеш?
Кажи любов моя ненагледна, само заради теб съм тук.
Въпреки че съм доста зает, за разлика от теб.
Но сън не ме хваща, докато не прочета няколко от блестящите ти мисли.
Откакто германците закъсаха за работници и събраха там куцо кьораво и сакато много ми липсваш.
 :bigok: :bigok:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Според мен Госинджър некак откачи ботовете от статистиката и "форумът" си показва ок 80-90 зрители и десетина участници.
Което си е даже страшно много за чат стаята "Проблеми на БСП или Защо Онци обича Корнелия повече от другарката си"  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
куцо, кьораво, сакато, ама клошари като енгелс не щат, да се чудиш що :image008:

айде лека ти, някои утре сме на работа, други си имате цигани за наглеждане :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
сержант трол, всъщност името на стаята е 'комплексите на фирмин или как да хвърлим некоя и друга храчка, даже и без основание'.

за липсата на основание може да проследиш днешните мнения.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Едно нещо не разбирам: Какво толкова делите тук?

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Не разбирам защо се "дерете" за Корнела. Тя не е проблема, не е част от решението а по-скоро част от пейзажа. Като "води" съглашателска и опортюнистка партия какво очаквате от нея? Нали съгласува с посолствата, или поне едно от тях? Или не?
Ще води същата колониална политика. Ако има възможност. Пфу...(по параграфа)

PS Бачо ви го е казал, преди мен.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
куцо, кьораво, сакато, ама клошари като енгелс не щат, да се чудиш що :image008:

айде лека ти, някои утре сме на работа, други си имате цигани за наглеждане :bigok:
Писнало ми е от германци, за разлика от теб.
А циганите най лесно последно време ги вземат в Германия.
Ще ви пратим колкото можем повече, сега е моментът, докато там вземат куцо, кьораво и сакато.
Никой не би стоял в Германия, ако можеше да вади пари в България.
Да беше в Барселона, че да ти завиди човек.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
сержант трол, всъщност името на стаята е 'комплексите на фирмин или как да хвърлим некоя и друга храчка, даже и без основание'.

за липсата на основание може да проследиш днешните мнения.

Кои комплекси на Firmin, бе,  глухарче лекопухкаво? Кои? Четири години секретар на община, дванадесет години общински съветник в опозиция, председател на групата съветници от БСП, председател на постоянна комисия. Към тях едни други четиринадесет години на едно друго място, дето не ти полага да знаеш кое. Кои комплекси? От твоя опит, невям? От знанията ти? От уменията ти? От стажа ти в БСП, в най-трудните и години? Я беж, че ще взема да кихна без да искам и ще те събираме из полята.  ???

Прочее, Паргов ти го дадох пример, щото знае и може две неща, потребни, кои Нинова не знае и не може - знае какво е местно самоуправление и може да консолидира. Той нямаше да се натресе като слон в стъкларски магазин. Поне така ми се струва.

Апропо, тези дни epicenter.bg нещо взе да пуска едни кофти снимки на Нинова. Мадам В. да не я е разлюбила? Или някои други, в сенките, зад нея, са поохладняли в симпатиите си? Кой знай ...  ???

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Според мен Госинджър некак откачи ботовете от статистиката и "форумът" си показва ок 80-90 зрители и десетина участници.
Което си е даже страшно много за чат стаята "Проблеми на БСП или Защо Онци обича Корнелия повече от другарката си"  :nuts:
Да беше повече само от другарката си, ама е доста по зле положението на Онци.
 :nuts:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Едно нещо не разбирам: Какво толкова делите тук?
Ами то не остана нищо за делене, ама поне да си покажем кой кого не може да понася.
И на кой от кого му се повдига и повръща.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Не разбирам защо се "дерете" за Корнела. Тя не е проблема, не е част от решението а по-скоро част от пейзажа. Като "води" съглашателска и опортюнистка партия какво очаквате от нея? Нали съгласува с посолствата, или поне едно от тях? Или не?
Ще води същата колониална политика. Ако има възможност. Пфу...(по параграфа)
Всичко това много трудно може да бъде обяснено на Ниновистите.
Те са убедени, че за разлика от царя, ако Корни дойде на власт ще оправи България.
Истината е че ще се справя дори по зле от Баце, който поне има административни наклонности. Тоест от трън, та на глог.
Ако някой може да убеди Ниновистите, че Корни не е част от решението, ще е достоен за Нобелова награда.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил

Чак сега видех тая смешка. Баце ти имАл наклонности. Административни...
Енгелсе, що не се пробваш да разправяш смешки по баровете, може и да изкараш някой леФ...