Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 09:21:19

Автор Тема: Re: "Граждани срещу кражбите на деца" скочи срещу стратегията за детето  (Прочетена 1160 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Целта на българската държава отдавна не е "световний комунизъм", а пък да унищожи традиционното семейство - никога не е и била.

Целта на фирмините по света е такава. Като приемат всевъзможни уродливи закони за тази цел.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Целта на българската държава отдавна не е "световний комунизъм", а пък да унищожи традиционното семейство - никога не е и била.

Целта на фирмините по света е такава. Като приемат всевъзможни уродливи закони за тази цел.

Пикльо, недей учи баща си да прави деца. Кога създадеш семейство като на Firmin, отгледаш и възпиташ дете, тогава ще се занимаваш с "фирмините по света" и "уродливите им закони". Дотогава отдай сили връз това да изясниш дали земята е плоска, били ли са американците на Луната и други такива полезни за млечните ти зъбки "орехчета". Традиционните семейства после.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Цитат на: Firmin
Пикльо, недей учи баща си да прави деца.

Пикльо ще викаш на баща си, че те е правил с пикня, педераст гнусен, жалък и побъркан!
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.