Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 14:10:33

Автор Тема: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ  (Прочетена 147525 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #360 -: Април 09, 2019, 19:19:06 »
Много ми е любопитно какво ще стане с кандидат евродепутатката Иванчева.
Как мислите, защо се кандидатира - заради заплатата или имунитета?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #361 -: Април 09, 2019, 19:22:30 »
Много ми е любопитно какво ще стане с кандидат евродепутатката Иванчева.
Как мислите, защо се кандидатира - заради заплатата или имунитета?
За да прецаква катили . Както може, откъдето може и с каквото може.
« Последна редакция: Април 09, 2019, 19:26:15 от Mr. Blue »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23745
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #362 -: Април 09, 2019, 19:26:13 »
Както вече писах, ГЕРБ не са лоши, а прости.
Кандидатурата на Иванчева не е лоша, а глупава.
България със 17 евродепутата не може да прецака никого в ЕС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #363 -: Април 09, 2019, 19:32:04 »
Иванчева може да прецака само наивниците, които биха гласували за нея. Затова се питах какъв ще й бъде келепирът - заплатата, имунитета или и двете.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #364 -: Април 09, 2019, 19:33:31 »
Иванчева може да прецака само наивниците, които биха гласували за нея. Затова се питах какъв ще й бъде келепирът - заплатата, имунитета или и двете.
Ти от къде знаеш какво може и какво иска?
Освен ако не си и гадже..
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23745
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #365 -: Април 09, 2019, 19:35:56 »
Иванчева може да прецака само наивниците, които биха гласували за нея. Затова се питах какъв ще й бъде келепирът - заплатата, имунитета или и двете.

Днес делото се е пообърнало, може ( аз като виден невярващ в доброто ) да я пуснат да отвлече малко гласове на на недоволни, като активираните АБВ.
ОПГ-то много е закъсало, може да направи и немислимото.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #366 -: Април 09, 2019, 19:37:08 »
 .
« Последна редакция: Април 09, 2019, 19:40:43 от Minderbinder »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #367 -: Април 09, 2019, 19:42:24 »
Защо мислите, че не може да отвлече гласове и/най-вече от опегето?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #368 -: Април 09, 2019, 19:52:24 »

Quote (selected)
Защо мислите, че не може да отвлече гласове и/най-вече от опегето?
Да спечели противниците си на своя страна?
Интересна логика!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7420
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #369 -: Април 09, 2019, 19:54:15 »
Те са сплотени като бетон (и също толкова умни) и никой не може да ги откърти ... докато има далавера да са в ГЕРБ.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23745
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #370 -: Април 09, 2019, 19:55:15 »
Защо мислите, че не може да отвлече гласове и/най-вече от опегето?

Те там се оттичат с или без Иванчева.
Важното е да не отидат в БСП.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #371 -: Април 09, 2019, 19:58:20 »
Да спечели противниците си на своя страна?
Интересна логика!
 :smokin:


Нали говорим за електората на опг-то, а там има и безкористни мускулопипачки и други, търсещи опора в бащинската фигура на Бойко, също и преследвани насън от руснаци и комунисти. Такива лесно проглеждат в подходящ момент, че са били заблуждавани. :))

Кмет, пречил достатъчно на опг-то, че да бъде вкаран в затвора по филмова схема, може да им вдъхне повече доверие от непознати чиновници, декламиращи клишета.
« Последна редакция: Април 09, 2019, 20:03:43 от Banshee »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #372 -: Април 09, 2019, 20:07:01 »
Защо мислите, че не може да отвлече гласове и/най-вече от опегето?
Защото, на първо място, няма "фац" за европарламента.  :t0115:

Което се отразява на всичко останало ...

Виж, на "селските избори" есенеска може и да спечели. Пожелавам ѝ сичко добро!

Чок觧

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #373 -: Април 09, 2019, 20:17:57 »
.
« Последна редакция: Април 11, 2019, 09:42:53 от Чок觧 »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #374 -: Април 09, 2019, 20:24:13 »
Сещам се за Бареков и Джамбазки.  ;D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #375 -: Април 09, 2019, 21:17:18 »
То па у европарламента една "фаца" ... забраих кои български овци бяха там . Че и другите участници в клоунадата .

За "фацата"  :b0201:

Сещам се за Бареков и Джамбазки.

Ся, тук е различно.

Джамбазки винаги ми е бил най–симпатичен от целата българска клоунада там: винаги изтупан по брюкселските бюрократични стандарти като "фаца", но най–вече за това, което говори, и КАК го говори – стегнато, логично и без излишни приказки.

Колкото до Бареков, винаги щом го видя, в ушите ми ОТЕКВА безупречният му английски език  :D, а с очите си виждам вентилатора, който продължава да разпръсква равномерно натвореното през годините от него. 
Защото е НОГУ !!! :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Април 09, 2019, 21:25:04 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23745
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #376 -: Април 09, 2019, 21:23:15 »
Сещам се за Бареков и Джамбазки.  ;D

То верно европарламента е бардак, ама съвсем се отплеснахте.
Ще ги гласувате ли,ще ги целивате ли? :m1731:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #377 -: Април 09, 2019, 21:26:25 »
За пореден път се убеждавам, колко е вярна поговорката за "плъховете първи напукащи потъващия кораб". Сутринта даде плаха заявка йованчо кръстев, сега този


Quote (selected)
Калоян Методиев: „Апартаментгейт“ тръгна от американска държавна медия. Това не е случайно!
http://epicenter.bg/article/Kaloyan-Metodiev--Parviyat-signal-za--Apartamentgeyt--doyde-ot-amerikanska-darzhavna-mediya/179765/11/0

На тоз господин редовно му чета нещата и за първи път попадам на такава неприкрита критика към гербавите. Хич няма да се учудя, ако до месец, два най-късно и Дайнов забие по Цепелин  :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #378 -: Април 09, 2019, 21:27:53 »
Quote (selected)
Ще ги гласувате ли,ще ги целивате ли?
Ми като нямат снайпери, даже и елементарни калаши - кво да ги правят?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #379 -: Април 09, 2019, 21:39:00 »
Quote (selected)
Ще ги гласувате ли,ще ги целивате ли?
Буратино, не предположих, че на някого може да му навеят такива мисли точно тия.  :D 

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23745
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #380 -: Април 09, 2019, 21:40:20 »
Quote (selected)
Ще ги гласувате ли,ще ги целивате ли?
Буратино, не предположих, че на някого може да му навеят такива мисли точно тия.  :D
А, не знам за фацата говорихте дамите!
Не исках да бъда по-смел че ще посинея. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #381 -: Април 09, 2019, 22:16:01 »
Асол

Quote (selected)
Калоян Методиев

КОЙ е тоя?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7420
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #382 -: Април 09, 2019, 22:21:28 »
http://epicenter.bg/article/Kaloyan-Metodiev--Parviyat-signal-za--Apartamentgeyt--doyde-ot-amerikanska-darzhavna-mediya/179765/11/0
.
.
"България може да се превърне в нов воденичен камък за Европа по начина, по който функционира като държава в момента "

Почва да им светва какво става с тези, които ни завладеят  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #383 -: Април 09, 2019, 22:27:16 »
Quote (selected)
Ще ги гласувате ли,ще ги целивате ли?
Буратино, не предположих, че на някого може да му навеят такива мисли точно тия. 

Що, бе, некои могат и да ги гласуват. За другото не знам ...  8)

Като – за гласуването – например АЗ.

Преди да се кандидатира Радан, и преди да излезе тук въпросът "какво бих направила аз, ако Радан няма шанс, а около 100 000 седесари ще гласуват за БСП, "за да се отървем от шебеците", аз обещах тук, че за таа кауза, ше гласувам за БСП.

В противен случай щях да гласувам за ДЖАМБАЗКИ!

Персонално, а не за неговата партия!!!
« Последна редакция: Април 09, 2019, 22:34:06 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #384 -: Април 09, 2019, 22:27:26 »
Е хубава работа, Джиджи, тва седесарите гаче сте поне със стогодишна история, та не се помните. Пък и гюрюлтиите сте си забравили ( не взе страната на Надка, когато дойде нейният ред за отстрел) :D

Политолог, бивш млад седесар/бунтар (лидер на т. нар. млажежко СДС), бивш файтонджия от поредната люспа, настоящ  НПО - служител, и прибран от президента в Стратегическия му съвет :D
« Последна редакция: Април 09, 2019, 22:31:03 от Асол »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #385 -: Април 09, 2019, 22:30:34 »
Quote (selected)
КОЙ е тоя?
Беше шеф на младежкото СДС, от надкините хора. После се опитваха някаквипартии да правят, десни и обединителни разбира се, но и файтон хора не събраха.
Впрочем помисли добре какво искаш да кажеш и питаш, защото напоследък се е залепил при вашите хора, на доста интересно място. :image008:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #386 -: Април 09, 2019, 22:32:25 »
Явно едновременно сме писали с Асол.  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #387 -: Април 09, 2019, 22:38:30 »
Е хубава работа, Джиджи, тва седесарите гаче сте поне със стогодишна история, та не се помните. Пък и гюрюлтиите сте си забравили ( не взе страната на Надка, когато дойде нейният ред за отстрел) :D

Политолог, бивш млад седесар/бунтар (лидер на т. нар. млажежко СДС), бивш файтонджия от поредната люспа, настоящ  НПО - служител, и прибран от президента в Стратегическия му съвет :D
Уф! Туй целото ми иде малко ногу! А не се ли разбрахме, че ти си по детайлите?  :b0315:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #388 -: Април 09, 2019, 22:46:21 »
Не е просто взиране в детайлите, а професионална деформация. Трябва да знаеш с кого си имаш работа...най-малкото да не се оставиш да те подведат

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #389 -: Април 09, 2019, 22:48:01 »
Важно е кой го е казал, но също и какво е казал. Що го пропускате?
Quote (selected)
Моята теза е, че има две Българии и едната е излишна. Избирането на Радев беше пробив в системата на добре смазаната машина на функциониране по начин, който не удовлетворява интересите на българското общество. Гласуването за Радев беше гласуване за промяна. И тогава не разбраха сигнала управляващите, защото там комбинацията, която загуби тогава изборите и която днес се противопоставя на идеята за ново начало в политиката, е една и съща. Има две Българии, очевидно. И едната е излишна – пак го казвам, за да може да се разбере до каква степен имаме различия цивилизационни и ценностни между двете групи. Не могат да го карат, както досега. Опитват да се запазят една конструкция, която очевидно се тресе, очевидно се разпада подобно на стара барака и й падат ламарините. Въпреки това са се вкопчили в този модел и се събират още повече един с друг, за да се предпазват. Няма как да стане.
Сега очаквам и АЗБ да запее в същия минор.
« Последна редакция: Април 09, 2019, 22:51:14 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #390 -: Април 09, 2019, 22:50:47 »
Е хубава работа, Джиджи, тва седесарите гаче сте поне със стогодишна история, та не се помните. Пък и гюрюлтиите сте си забравили ( не взе страната на Надка, когато дойде нейният ред за отстрел)

Политолог, бивш млад седесар/бунтар (лидер на т. нар. млажежко СДС), бивш файтонджия от поредната люспа, настоящ  НПО - служител, и прибран от президента в Стратегическия му съвет 
Детайлите съм ги оста'ила на теб, мила, щото си ненадмината в тва отношение!  :blow_kisses-1105:

А за мен остава по–тривиалната страна на нещата – общ поглед върху ситуацията ОТГОРЕ и евентуална преценка накъде може да тръгне оттук нататък:0007: :0007: :0007:
« Последна редакция: Април 09, 2019, 22:54:00 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #391 -: Април 09, 2019, 22:51:14 »
Попадна ми едно интервю на Фокус с г-жа Габриел от 2014 г.

Мария Габриел: Бежанците не са заплаха за сигурността на България, а са шанс за развитие на икономиката ни.
.......
Така че за нас като европейци е много важно – да, бежанците, за тях се грижим, мобилизираме средства, но максимално работим със страните на произход и транзит, за да предотвратяваме трафика на хора и максимално работим с нашите си собствени граждани, европейски, за да им покажем ползата от икономическите мигранти. Защото, нека бъдем откровени – Европа е изправена пред две огромни предизвикателства. Икономическата криза, но другото голямо предизвикателство е демографската криза. Ние имаме нужда от мигранти, имаме нужда от имигранти, които да позволяват икономиката да е динамична.
.......
Това е друг свят, това е друга култура, друго светоусещане. Но това трябва да го виждаме не като непреодолима трудност и не като пречка за собственото ни спокойствие, а по-скоро като предизвикателство преди едно по-голямо обогатяване. Така че имаме тук ние като страна, която се сблъсква с този проблем сравнително от скоро, доста работа.
.......

http://www.focus-news.net/opinion/2014/12/10/31054/mariya-gabriel-bezhantsite-ne-sa-zaplaha-za-sigurnostta-na-balgariya-a-sa-shans-za-razvitie-na-ikonomikata-ni.html?fbclid=IwAR2Hjm1p3pvkuNxiNHUOsmMtwYk0xsut2E36y2Ui4jrMOL2tVw-f0uTr6U0

Иска ми се да я попитам затова ли 2 000 000 българи заминаха на гурбет, за да дойдат мигрантите да направят икономиката ни динамична и да чакаме по-голямо обогатяване?
Пфу какво пият и пушат в Брюксел и как се учат да говорят толкова глупости с умен вид?
Какво общо има вече с България г-жата освен че е начело на листата на ГЕРБ?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #392 -: Април 09, 2019, 22:51:32 »
Важно е кой го е казал, но също и какво е казал. Що го пропускате?
Quote (selected)
Моята теза е, че има две Българии и едната е излишна. Избирането на Радев беше пробив в системата на добре смазаната машина на функциониране по начин, който не удовлетворява интересите на българското общество. Гласуването за Радев беше гласуване за промяна. И тогава не разбраха сигнала управляващите, защото там комбинацията, която загуби тогава изборите и която днес се противопоставя на идеята за ново начало в политиката, е една и съща. Има две Българии, очевидно. И едната е излишна – пак го казвам, за да може да се разбере до каква степен имаме различия цивилизационни и ценностни между двете групи. Не могат да го карат, както досега. Опитват да се запазят една конструкция, която очевидно се тресе, очевидно се разпада подобно на стара барака и й падат ламарините. Въпреки това са се вкопчили в този модел и се събират още повече един с друг, за да се предпазват. Няма как да стане.

Нищо не съм пропуснала. Заради това дадох линк и отбелязах, че съдържанието е забележително..е, не точно със същите думи, но...

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #393 -: Април 09, 2019, 22:53:38 »
Олд Джузепе
 :way_to_go-1308:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #394 -: Април 09, 2019, 23:01:14 »
Не е просто взиране в детайлите, а професионална деформация. Трябва да знаеш с кого си имаш работа...най-малкото да не се оставиш да те подведат

Всеки си има професионални деформации. Аз също!
Важното е да ги има!!! :bravo-1290:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #395 -: Април 09, 2019, 23:04:48 »
Сега очаквам и АЗБ да запее в същия минор.
къв минор, то това си е чист зор мажор :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #396 -: Април 09, 2019, 23:19:15 »
Не знам дали ще се разделят с радост с мутрю, по скоро едва ли!
Какъвто и зор да имат - не им е готов още резервния проект и в суматохата може да си усложнят работата.
Току виж станало реалност онова дето преди толкова време го дуднех - серия от служебни правителства, до изчистване на кочината, но при чистенето ще дадат фира доста примитиви и като се разприказвааат...ще стане мазало.
Извън контрола на спусналите априлския пленум /този, не онзи/ бългериъна може да завие не ф посоката която им се иска. После зор за оправяне...абе сложна става.
По скоро ще се разделят с мутрю с нежелание, щото с оставането му- още по зле, значи да инкасират още от същото!
Ще видим, мутрю се понаучи на пиеските как да фърля пешкира, трябва да наблюдаваме нюансите. 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #397 -: Април 09, 2019, 23:21:41 »
Тая "Габриел" некъде от чужбина ли я изкопаха?
Тва предполагам след излагацията на стрина е било.
Питам щот ни съм я чувАл. И не ме интересува де.
Просто видех, че Съсела и е идеалин за подгласник.
Или тя за подгласник на Съсела.
Бе да се оправят там по бруселски, па Боко че слуша "началниците".

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #398 -: Април 09, 2019, 23:23:52 »
Не знам дали ще се разделят с радост с мутрю, по скоро едва ли!
Какъвто и зор да имат - не им е готов още резервния проект и в суматохата може да си усложнят работата.
Току виж станало реалност онова дето преди толкова време го дуднех - серия от служебни правителства, до изчистване на кочината, но при чистенето ще дадат фира доста примитиви и като се разприказвааат...ще стане мазало.
Извън контрола на спусналите априлския пленум /този, не онзи/ бългериъна може да завие не ф посоката която им се иска. После зор за оправяне...абе сложна става.
По скоро ще се разделят с мутрю с нежелание, щото с оставането му- още по зле, значи да инкасират още от същото!
Ще видим, мутрю се понаучи на пиеските как да фърля пешкира, трябва да наблюдаваме нюансите.

От подобни съображения твърдя от самото начало, че това не е американска работа, а нашенско си изпълнение. Съществува и друг вариант - тръмп срещу соросите на наш терен се тестват и се мерят, но...пък със сигурност резултатите ще надминат всякакви техни очаквания(ако са имали такива), накратко ще ни сдадат за своя сметка..но пък е възможно и да са ни отписали. От последното като по чудо можем да минем на печалба

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #399 -: Април 09, 2019, 23:29:18 »
Quote (selected)
тръмп срещу соросите на наш терен се тестват и се мерят
Абсурд! Точно в слабото място - военните си имат това-онова на ум.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Чок觧

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #400 -: Април 09, 2019, 23:30:23 »
Те могат да ни "отпишат" и с цел тук да се сблъскат интересите на Русия и Турция и ние да послужим като "клин" между двете страни , което е в интерес на Запада .

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #401 -: Април 09, 2019, 23:32:24 »
Quote (selected)
тръмп срещу соросите на наш терен се тестват и се мерят
Абсурд! Точно в слабото място - военните си имат това-онова на ум.

Изобщо не е абсурд. АЗБ е на Сорос, РСЕ на тръмповете. Абцелютно е възможно да се пробват тук, в задния двор, като си мислят, че е най-безопасно.... :nuts:

Quote (selected)
тук да се сблъскат интересите на Русия и Турция и ние да послужим като "клин"
На Ердоган му стига дотолкова акълът, че да е наясно, че ние не сме кюрдите...не казвам, обаче, че американците не си мислят, че горното ще е някакъв клин
« Последна редакция: Април 09, 2019, 23:34:42 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #402 -: Април 09, 2019, 23:32:53 »
Важно е кой го е казал, но също и какво е казал. Що го пропускате?
Джузепе, ти наистина ли си Олди? Защото ако си, :raise_the_roof-1045:

Но цитата, който си коментирал, оставям за утре. Щото ментичката + прясно мляко, на която я карам от преди малко тук, май вече ми идва ногу.
ЛЕКА :b0302:



« Последна редакция: Април 09, 2019, 23:38:10 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #403 -: Април 09, 2019, 23:33:47 »
Не могат! Това може и да е трагедията на територията ни - изключително проветрива.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #404 -: Април 09, 2019, 23:48:52 »
Много е мътна.
Наистина нямат подготвен проект, а с развитията напоследък май нямат и шансове да подготвят.
От друга страна непремерената паническа реакция сочи че са те. Нема кой дотолкова да страхува Боко. А той требе е наясно.
 
Във всеки случай ми се чини че става дума за отсрочка. До евроизборите.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7420
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #405 -: Април 09, 2019, 23:57:23 »
Джузепе, ти наистина ли си Олди? Защото ако си, :raise_the_roof-1045:
На мен и двамата ми харесват и нямам нищо против да пишат заедно  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Mr. Blonde

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #406 -: Април 10, 2019, 00:58:40 »
Джузепе, ти наистина ли си Олди? Защото ако си, :raise_the_roof-1045:
На мен и двамата ми харесват и нямам нищо против да пишат заедно  :way_to_go-1308:

Човек си е един и същ, дори и с 10 профила. А и в относително камерен форум, където бан от средно един-два дни се случва веднъж на един-два месеца, колкото да не е без хич, едва ли има нужда и смисъл.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #407 -: Април 10, 2019, 01:03:44 »
Аз само питам Джузепе, дали е Олди. Което ми е важно.

Ако реши, ще ми каже ТОЙ. Ако не реши – НЯМА!!!
Каква е вашата работа тук? Неква цензура ли?  :t0116:
« Последна редакция: Април 10, 2019, 01:16:18 от Джиджи »

Mr. Blonde

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #408 -: Април 10, 2019, 01:43:48 »
Аз само питам Джузепе, дали е Олди. Което ми е важно.

Ако реши, ще ми каже ТОЙ. Ако не реши – НЯМА!!!
Каква е вашата работа тук? Неква цензура ли?  :t0116:

Ако случайно сте забелязала, коментарът ми беше в отговор на Nor1, не на Ваше мнение. Не за първи път Ви се обръща внимание да сте по-въздържана и да не скачате несвързано с повод и без повод. Далеч нямам предвид само репликата Ви към мен и тази по-рано днес към Mr. Blue. Подобен тон ще държите вкъщи и сред близки, а по форуми ще се въздържате от непредизвикани и самоцелни спорове с другите участници и с модераторите. Ще си починете за 7 дни, което силно се съмнявам да доведе до някаква преоценка на поведението Ви от Ваша страна, но също така отчитам колко много ще Ви липсва трибуна за изява.

Mr. Blue

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #409 -: Април 10, 2019, 06:03:55 »
:

Но цитата, който си коментирал, оставям за утре. Щото ментичката + прясно мляко, на която я карам от преди малко тук, май вече ми идва ногу.
ЛЕКА :b0302:

Защо наистина не си легна, като ти е дошла много ментичката, а си отвори раничка и на нас - работа бе миличко? :(

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #410 -: Април 10, 2019, 06:41:19 »
Тая "Габриел" некъде от чужбина ли я изкопаха?
Тва предполагам след излагацията на стрина е било.
Питам щот ни съм я чувАл. И не ме интересува де.
Просто видех, че Съсела и е идеалин за подгласник.
Или тя за подгласник на Съсела.
Бе да се оправят там по бруселски, па Боко че слуша "началниците".

Наше момиче от село си е. Беше зам председател на жените на ЕНП (да не си помислиш, че е някаква смешна длъжност, по едно време беше пък председател на комисията по пчелите и опрашването) и се омъжи за някакъв евронароден политик с такава фамилия.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #411 -: Април 10, 2019, 12:30:19 »
Quote (selected)
Гласувах „против“ оставката на Делян Добрев, защото дори и в политиката трябва да има здрав разум. Този отвратителен процес, на който сме свидетели, трябва да бъде прекратен. Това каза лидерът на НФСБ Валери Симеонов пред журналисти във връзка с оставката на Делян Добрев от ГЕРБ, съобщи Novini.bg.

Той уточни, че колегите му от НФСБ също са гласували „против“ оставката.

"В следващото Народно събрание никой, който няма апартамент, не дай си Боже да има фирма, да не си помисля да се кандидатира. За народни представители трябва да се кандидатират само малоимотни хора. Хора, които нямат собственост, които спят под мостовете на Перловска река и които са клошари. Те ще бъдат с предимство. Само такива хора има право да бъдат в политиката. С други думи свидетели сме на едно опростачване в политиката“, заяви Симеонов.

Той уточни, че това е с активното съдействие на медиите. „Това опростачване експлоатира и спекулира с най-ниските чувства на българския народ, със злобата и завистта и неудовлетвореността от живота“, подчерта Симеонов.

Валери Симеонов каза още: "Когато масово принуждаваш членове от ръководството на твоята партия за оставки, неизбежно изниква въпросът и за твоята. Фокусът се насочва последователно върху отделни хора и се стига до това обезкръвяване на това Народно събрание и няма как да отречем, че за това има заслуга и министър-председателя“.

По думите му Бойко Борисов има основна заслуга за процеса, който върви в момента, защото приема оставки на килограм и демонстрира, че не му пука за капацитета на парламента и изпълнителната власт. „Или някой си въобразява, че кадърните кадри в България са неизчерпаем източник. Непрекъснато се генерират от някъде. Делян Добрев е кадърен, отговорен човек. Изключителен специалист“, допълни Симеонов.

Според него по-скоро на Делян Добрев му е писнало, защото всеки си има предел на търпението. „Всеки, освен помиярите нямат предел на търпение. Много хора визирам“, коментира Симеонов.

Според него процесите в държавата ни приближават към времето на великата културна революция на Мао Дзъдун, когато се е разчиствал политическият елит точно с такива мерки и такива клеветнически кампании. „Ако някой от вас знае въобще за какво говоря. Надали сте чували за великата китайска културна революция“, каза Симеонов.

Във връзка с аргументите на премиера за оставките с морала, Симеонов призова да не му дърпат езика. „Мисля, че се прекалява. С тази кампания по разчистване на кадърни хора. В крайна сметка, когато масово принуждаваш членове от ръководството на твоята партия, хора, които са на ръководни длъжности, неизбежно изниква въпроса и за твоята оставка. Какво означава това? Това означава, че тази партия няма право да управлява и да участва в управлението на държавата. Няколко оставки – да, но хора, които без всякакви причини са принуждавани да си подават оставка, че техните роднини имали някакви имоти, това е болшевизъм. Това е връщане на времената в първите дни след 9 септември“, допълни Симеонов.
Валери Симеонов обобщи, че сме свидетели на болшевизация на обществото


Представлението продължава :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #412 -: Април 10, 2019, 12:42:06 »
Симеонов не заслужава даже да го коментираме.
ПФ (Паричен фронт).
С това е казано всичко.

Що се отнася до Делян Добрев. Оказва се че НС е плащало 1 200 лв. наем на фирмата на майка му защото живеел в неин апартамент, а той нямал жилище в София.
Измислят всякакви схеми, а след това се правят на невинно ущипани.


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #413 -: Април 10, 2019, 12:47:43 »
Quote (selected)
Що се отнася до Делян Добрев. Оказва се че НС е плащало 1 200 лв. наем на фирмата на майка му защото живеел в неин апартамент, а той нямал жилище в София.

Още по-интересното е, че парите за наема му са отделно от заплатата. Полагат му се като на депутат.  :nuts:

Да преведем - изплащаме му и жилището, което майка му после ще му дари. Открай време съм наясно, че са мноо прости и тъпи и че ако не бяха закупените "медии", отдавна да са на боклука

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #414 -: Април 10, 2019, 12:51:47 »
Quote (selected)
отдавна да са на боклука
А на тяхно място?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #415 -: Април 10, 2019, 12:57:51 »
на тяхно място некви десни - който се дореди. иначе тва за медийния комфорт е вярно, и даже съм учуден, че почва да се пропуква - нали от герберите зависи финансирането с разни рекламки и прочие.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #416 -: Април 10, 2019, 12:59:44 »
Quote (selected)
отдавна да са на боклука
А на тяхно място?
Това вече ми прилича на циклене все за едно и също - ми всички останали са по-добре от тях. Обсъждано е многократно. Няма нищо по-лошо от много прости и неграмотни хора на високи позиции

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #417 -: Април 10, 2019, 13:03:57 »
Значи все пак да си изберем някакво малко зло? И после ше го мислиме... :)
Въпросът е драматично провокативен и то не е случайно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #418 -: Април 10, 2019, 13:07:35 »
Quote (selected)
Значи все пак да си изберем някакво малко зло? И после ше го мислиме...

Трябва последващ контрол на злото. Ще се сваля, докато се научат на ред. А, и да се забрани финансиране на медиите от държавния бюджет/европейски средства. Който иска телевизия - да й плаща с партийни пари. Останалите да се издържат от реклам и/и или от журналистическа дейност(какво говоря пък аз! :D)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #419 -: Април 10, 2019, 13:15:39 »
Quote (selected)
какво говоря пък аз!
Глупости. В смисъл такъв:
- да си плащат партийни телевизори, а кинтите от невинни спонсори?
- да се научат на ред на стари години?!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!