Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:39:44

Автор Тема: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ  (Прочетена 143854 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #180 -: Април 04, 2019, 20:06:01 »
Според Блиц горните три були са:

Красота, стил и власт - така могат да бъдат определени дамите от партията на премиера Борисов

https://blitz.bg/layfstayl/za-damite/nay-vliyatelnite-zheni-v-gerb-predizvikakha-istinski-furor-unikalni-snimki_news666082.html
« Последна редакция: Април 04, 2019, 20:09:39 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #181 -: Април 04, 2019, 20:12:23 »
Габриел е изтипосана отделно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #182 -: Април 04, 2019, 21:16:14 »
Днес, гледайки новините по Нова, към 14 мин. дават репортаж за назначаването на Барни за Министър.
Бърборят нещо, сетне мутрата тръгва да излиза, до вратата го чака Барни, мутрата нещо почва да му говори, Барни сграбчва ръката му и понечва да я целува. Това пред камери. Мутрата бързо я дърпа...записът спира.
Скочих и реших да запиша момента на компа!
Уви, скоростно го бяха резнали и дават Барни стърчи като пън от някаква снимка, а излизането от пресконференцията на мутрата е подменено с нещо като монолог на Ръбъла.
Въпрос към знаещите. Може ли някъде да е останала следа от гафа на Нова, т.е. на Ръбъла и как може да се намери.
Жалко! Не успях навреме.
Някой да е гледал новините по нова?
Някой има ли човек в Нова?
« Последна редакция: Април 04, 2019, 21:19:11 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #183 -: Април 04, 2019, 21:34:21 »
Няма, изтрили са го, търсих го и по други сайтове даващи достъп до новините им. Интересно не го ли записват на живо? След 15.11 мин.
« Последна редакция: Април 04, 2019, 21:50:10 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #184 -: Април 04, 2019, 21:52:43 »
Днес, гледайки новините по Нова, към 14 мин. дават репортаж за назначаването на Барни за Министър.
Бърборят нещо, сетне мутрата тръгва да излиза, до вратата го чака Барни, мутрата нещо почва да му говори, Барни сграбчва ръката му и понечва да я целува. Това пред камери. Мутрата бързо я дърпа...записът спира.
Скочих и реших да запиша момента на компа!
Уви, скоростно го бяха резнали и дават Барни стърчи като пън от някаква снимка, а излизането от пресконференцията на мутрата е подменено с нещо като монолог на Ръбъла.
:t0116:

Неактивен марпъл

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 33
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #185 -: Април 04, 2019, 22:01:52 »
баси майката! как се чисти туй нещо?! и десет години стояхме и гледахме... или заминавахме... нинова прави нещо много смело. срамота ще е, ако не я подкрепим!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #186 -: Април 04, 2019, 22:02:16 »
Министър Захариева облече неочаквано красиво кимоно!


Ама нещо талията ѝ, дето трябва да бъде като на японка, се губи?!  :t0115:
А над колана е „по–гладка” и от японка!  :t2689:
« Последна редакция: Април 05, 2019, 14:44:15 от Mr. Blue »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #187 -: Април 04, 2019, 22:09:41 »
Quote (selected)
Въпрос към знаещите. Може ли някъде да е останала следа от гафа на Нова, т.е. на Ръбъла и как може да се намери.
Жалко! Не успях навреме.
Някой да е гледал новините по нова?
Където има IPTV новините могат да се връщат изцяло. Можеш да попиташ познати дали имат такава, не е рядкост, да върнат предаването и да запишат.
Ако кажеш приблизително в колко часа е било, мога и аз да опитам да го видя.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #188 -: Април 04, 2019, 22:16:05 »
Ако кажеш приблизително в колко часа е било, мога и аз да опитам да го видя.

Ше го пуснеш ли и тук? Плийз!!!  :love_song-1086:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #190 -: Април 04, 2019, 23:16:10 »


Браво, noooo!!!  :0007: :0007: :0007:

И молба към модераторите: Бихте ли написали отново тук, или по–добре в "Технически", доколко да намаляваме [size /width] на публикуваните от нас картинки, за да ги уеднаквяваме сами и да не ви създаваме допълнителна работа.

Благодаря!
« Последна редакция: Април 05, 2019, 13:12:49 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #192 -: Април 04, 2019, 23:37:08 »
Quote (selected)
Гербаджии целуват ръка на Бойко Борисов
  :blush-3296: :no-883:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #193 -: Април 05, 2019, 07:43:26 »

Браво, noooo!!!  :0007: :0007: :0007:

И молба към модераторите: Бихте ли написали отново тук, или по–добре в "Технически", доколко да намаляваме [size /width] на публикуваните от нас картинки, за да ги уеднаквяваме сами и да не ви създаваме допълнителна работа.

добавянето на width=600 вътре в тага img ще е достатъчно.

и помислете дали да не бъдат и центрирани картинките :m1731:
« Последна редакция: Април 05, 2019, 14:42:06 от Mr. Blue »
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #194 -: Април 05, 2019, 07:46:05 »
Аз ги намалявам с програмка за рисуване

Излишен труд е, особено ако картинката е качена някъде другаде (imho).

Най-лесно става с добавянето на width=600 вътре в тага img.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #195 -: Април 05, 2019, 07:57:00 »
А как да центровам снимка от компютъра си , като въобще нищо не се вижда в полето ? Че и ме кара да пиша текст иначе се появява грешка ?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #196 -: Април 05, 2019, 09:01:22 »
Благодаря на всички за направените усилия и отделеното време!
Толкова бързо стана, че не повярвах на очите си. И само минута по късно вече го нямаше по Нова!!!
Баси кочината, баси мафиотщината, баси - не знам на кой свят се намираме!!! :t0115:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #197 -: Април 05, 2019, 13:18:11 »
От днес:


https://www.segabg.com/hot/120-glasa-parlamentut-izbra-danail-kirilov-za-ministur-na-pravosudieto

П.П. Вече не смея да пипам картинките, тъй като след като добавих width=600 вътре в тага на мой коментар по–горе #190, се получи едно нищо. А и не знам как да ги центрирам.

Но въпросите ми остават за утре тъй като в "Технически" Принца е уведомил с FYI всички ни, че днес най–малко до 18:00 hrs. не може да бъде на наше разположение.
« Последна редакция: Април 05, 2019, 14:39:00 от Mr. Blue »

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #198 -: Април 05, 2019, 13:21:51 »
Това е стара снимка.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #199 -: Април 05, 2019, 13:26:18 »
Ето още една от същата серия https://novini.bg/bylgariya/politika/491817

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #200 -: Април 05, 2019, 13:42:21 »
Quote (selected)
Йончева: Апартаментите и частните асансьори са само върхът на айсберга

04.04.2019 | 18:35

Страната се намира в парламентарна криза и тотална липса на доверие в институциите. Нужни са нови избори, защото това е възможност за рестарт на цялата система. Това заяви говорителят на ПГ на "БСП за България" и водач на листата на левицата за изборите за ЕП Елена Йончева в "Червена линия" по радио "Фокус".

Тя коментира, че след като и човекът, който оглави антикорупционната комисия, вече е обект на подигравки, сме достигнали дъното. И припомни, че социалистите са поискали отстраняването на Пламен Георгиев като председател на КПКОНПИ. „Той трябва да си тръгне, а не да си взема дълга отпуска, за да бъде спасен от отговорност и след няколко месеца да се върне обратно. Председателят на КОНПИ е бил избран от новата коалиция - ГЕРБ, ОП, ДПС и ВОЛЯ."

"Няма начин една комисия да реши какъвто и да е проблем, ако тя се избира от управляващите, които и да са те. Затова очакваме на КСНС при президента да бъде повдигната темата за корупцията и как държавните институции могат да се справят с проблема.”

 
https://novini.bg/bylgariya/politika/532168

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #201 -: Април 05, 2019, 19:23:45 »
В нормална държава Цацаров вече(за пореден път) трябваше да си стяга багажа за затвора. На територията вместо това го обявяват за най-добър главен прокурор на държавата.

Quote (selected)
Адв. Екимджиев: Цацаров е купил имот на цена, занижена 120 пъти
https://frognews.bg/inteviu/adv-ekimdjiev-tsatsarov-kupil-imot-tsena-zanijena-120-pati.html
Главният прокурор Сотир Цацаров обяви, че ще разпореди проверка на Пламен Георгиев, на сина на Борислав Сарафов и на съпругата на Лозан Панов сякаш прокуратурата не е служебно задължена по Конституция в подобни случаи да се самосезира и да прави това автоматично, без пиар обещания. Ключов обаче е въпросът дали главният прокурор ще изпусне тематичният и медиен повод да възложи проверка спрямо себе си и съпругата си, тъй като по данни на „Бивол” от 21 ноември 2012 г. през 2008 г. Цацарови са купили имот, в чийто нотариален акт е отразена цена 120 пъти по-ниска от реалната. Тази информация не беше отречена от Цацаров, а в интервю по Би Ти Ви той обясни, че семейството му едва ли не било принудено да подпише документите с невярно съдържание от продавачката, която държала да се впише фиктивната цена. При изслушването на Цацаров от ВСС преди встъпването му в длъжност поставих въпрос, свързан с това придобиване. Коментарът му беше в смисъл: „Нищо нередно не съм направил, законът позволява това”. Действително законът позволява имоти да бъдат придобивани на данъчна оценка, но не позволява да има разминаване между вписаната в нотариалния акт данъчна оценка и реално платената продажна цена. Това е неправомерно, тъй като на първо място е измама спрямо фиска, тъй като се спестяват значителни такси, дължими за нотариалната сделка. На второ място– продавачът спестява данъците, които би платил върху реалната цена на имота. На трето място, тази „симулация“ е много удобно прикритие на доходи с неясен произход – много по-лесно е да оправдаеш посочената в нотариалния акт цена от 50 хиляди, отколкото реалната цена от 500 хиляди. Дано този ажиотаж около имотите на Цветанов, на Пламен Георгиев, а защо не и на Цацарови бъде използван за прекратяване на това масово и лицемерно ощетяване на държавата, от което, по разбираеми причини, се възползват най-вече хората от властта и свързаните с тях фирми в строителния бранш.
« Последна редакция: Април 05, 2019, 19:41:57 от Mr. Blue »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #202 -: Април 05, 2019, 19:44:32 »
Същата работа и с другата маймуна.

168 часа преди 8 г. за "първия милион" на Ангелкова: Татко и щерка в пътния фонд

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/168-chasa-predi-8-g-za-pyrviya-milion-na-angelkova-tatko-i-shterka-v-pytniya-fond

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #203 -: Април 05, 2019, 22:55:32 »
Аз пък, абсолютно изненадващо и за мен,  ще споделя добри впечатления от един от новоназначените министри на ГЕРБ преди „Апартаментгейт”:

Росен Желязковминистър на транспорта на мястото на непроявилия се дълги години с нищо бивш министър на транспорта – Ивайло Московски.

Слушах го тази вечер в „Панорама” и единственото, което мога да кажа, е:

Изключително съм впечатлена – РЕСПЕКТ!!!


Говори много добре, разбира си от работата и е дотолкова навътре в нещата, че успя да обясни ясно и точно проблемите на нашите превозвачи в Брюксел във връзка с пакета „Мобилност”. Но най–вече лобизма на големите западноевропейски държави, които поддържат този пакет.
Браво, Росене!!!   :thumbs_up-3334:
« Последна редакция: Април 05, 2019, 23:04:49 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #204 -: Април 05, 2019, 23:27:22 »
"успя да обясни ясно и точно проблемите на нашите превозвачи в Брюксел във връзка с пакета „Мобилност”"

То това трябваше да се обяснява преди година. Не да се прави Б.Х. на Ганьо ЗападноБалкански.
Вече и ръченица да тропат гербавите - все тая.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #205 -: Април 05, 2019, 23:44:52 »
точно от росен костинбродски ли намери да се впечатлиш?!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #206 -: Април 05, 2019, 23:49:11 »
точно от росен костинбродски ли намери да се впечатлиш?!

Абе не знам какъв е, но за да пиша тук, наистина ме впечатли.
А аз не съм от тея, дето съ фпечатляват лесно.  :cool-1084:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #207 -: Април 05, 2019, 23:55:55 »
Вече и ръченица да тропат гербавите - все тая.
Аз да съм казала нещо за гербавите?  :b0412:

Казах, че ме впечатли приятно един български министър, което не ми се е случвало не помня от кога.  :t0112:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #208 -: Април 06, 2019, 00:05:06 »
Не бързай да се впечатляваш от едно участие с изрепетирани въпроси и отговори. Ако беше стока, нямаше да Му е министър.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #210 -: Април 06, 2019, 10:41:31 »
едно участие с изрепетирани въпроси и отговори

Ми, аз силно се надявам да мога да правя разлика между „изрепетирани въпроси и отговори” и интелигентното участие в предаване на специалист с достатъчно background, който първо има мозък, а след това и ВРЪЗКИ в главата си. Причинно–следствени!!!

Което вероятно е професионална деформация от дългогодишното ми „разхождане” из главите на кого ли не.  :loser:

Включително и на Дедо Симо, за когото съм установила отдавна тоталната липса на такива връзки, която мнозина отдават на недоброто владеене на българския език. Което пък се оказа, че не е така, тъй като колежки и с испански, и с френски език са потвърждавали многократно моята констатация.

А мнозина от вас твърдяха, че и на президента Радев му били пишели речите, а той ги бил учил наизуст?! Явно при нас, синхронните преводачи /с достатъчно опит!/ е достатъчно да чуем съвсем малко от това, КАК говори човек, за да можем да го определим какво представлява.

Което се случи с мен по време на предизборната кампания на Румен Радев, което ме накара да направя веднага избора си. И явно не съм сгрешила – вече две  и кусур години!!!  :too_happy-1067:
« Последна редакция: Април 06, 2019, 10:45:52 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #211 -: Април 06, 2019, 11:25:34 »
Д-р Михайлов
  :aplause:  :aplause:

Quote (selected)
Д-р Николай Михайлов: Когато формацията "Борисов - ГЕРБ" е в опасна фаза, паниката расте

Интервю на Даниела Големинова с д-р Николай Михайлов за предаването “Хоризонт за вас“ по програма “Хоризонт“

„Ако организмът е болен, той трябва да се лекува. Но ако е смъртно болен, терапевтичните усилия са безплодни“. Така психологът, богослов и политически анализатор д-р Николай Михайлов коментира пред БНР темата – има ли воля сред управляващите да преборят корупцията.

„Какво мисля аз за нашия ГЕРБ, Бойко Борисов и неговите хора, които в момента са на прицел в предизборна ситуация. Аз мисля, че те не могат другояче. Публичните коментари на тяхното поведение, на отделните му представители, на имотните им саги и пр., са проява на факт, който може да бъде осъзнат лесно от самото начало: че те не могат да играят демократичната игра“.

„Това са хора, събрани около фигурата на човек, който не е лишен от известни умения да управлява други хора, но произхожда от здрачната страна на българската публичност – от нива, които са по начало под знака на голямото съмнение. Говоря за биографията на г-н Борисов. Той е възпитаван като силов играч и човек с инстинкт да се бори с конкуренцията по начин, който не е нито рационален, нито прозрачен, нито демократичен в новоевропейския смисъл на думата“.

„Сега обаче, когато формацията „Борисов – ГЕРБ“ е в опасна фаза на възможна загуба на избори и началото на упадък, който може да се окаже необратим, паниката нараства. Защото всеки прецедент на корупция повлича системата. А натискът отвън поражда хаос, защото самата система е корумпирана. “.
 
„Паниката и уволненията, които Борисов предприема в своя защита, са двуостри. Борисов прави нелеп опит да чисти собствените си обори, но докато ги чисти, изхвърля хора. С което става ясно, че:

Първо
, той косвено признава вината на тези хора, защото не може да ги защити публично, тъй като те са незащитими; и

Второ, тези случаи, трупани един след друг в общата картина на противоправно или неморално поведение, описват самата корумпирана система на власт.”
:yes-1289:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #212 -: Април 06, 2019, 11:39:57 »
Мда,
Не фърли Боко остафката февруари както е традицията при него и сега проблеми.
 
Що бре Боко не си гледаш интереса ми се пънеш да устискваш до ойро вота?

Чок觧

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #213 -: Април 06, 2019, 19:35:38 »
От Фейсбук :
Joro Rosinov‎
до
 НЕ на "Борисов 3" и ГЕРБ
22 часа

Бившият зам.-кмет на Младост - Биляна Петрова /Biliana Petrova/ с разследване за бащата на зам.-главния прокурор Иван Гешев, замесен в имотна схема с щети за държавата за над 13 милиона лева!

Молим ви да споделите публикацията! Засега националните медии, конкретно bTV, NOVA, BNT и @BNR не съобщават тази новина, която им изпратихме днес преди обяд.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #214 -: Април 06, 2019, 19:38:35 »
Дай линк, че ние маймуните без профил във ФБ не можем да видим.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #215 -: Април 06, 2019, 19:42:45 »
Дай линк, че ние маймуните без профил във ФБ не можем да видим.

 :way_to_go-1308:

Чок觧

  • Гост
« Последна редакция: Април 06, 2019, 20:00:45 от Чок觧 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #217 -: Април 06, 2019, 20:08:59 »
Бившият зам.-кмет на Младост - Биляна Петрова /Biliana Petrova/ с разследване за бащата на зам.-главния прокурор Иван Гешев, замесен в имотна схема с щети за държавата за над 13 милиона лева! 
:0013: :too_happy-1067: :0013:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #218 -: Април 06, 2019, 20:14:00 »
Това е тъпотия.
История преди 19 години при това с бащата..........
Имаме такива  с действащ премиер и неговата изгора.
Там даже едни банки се менкат.
От тоя храст няма да излезе заяЦ, даже калинка няма да излети.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #219 -: Април 06, 2019, 20:17:19 »
https://offnews.bg/temida/biliana-petrova-prati-do-mediite-svoe-prouchvane-za-sdelki-svarzani-s-700710.html?fbclid=IwAR07JRilYWqT6hUYpfZhhO_tsvenZCYrwM4AUXKk_I9uYsVLkCwjuR1iYCs

Още един линк със същата информация може би:
https://5gmedia.bg/1575/bilyana-petrova-koy-shche-razsledva-bashchata-na-zamestnik-glavniya-prokuror-ivan-geshev

Потвърждава се моето мнение че са навързани като свински черва.
Лошото е че няма спасение.
Спасението минава само през голямо пречистване, което предполага изрязване на това което трябва да се резне.
Май няма такива хора, които след като резнат могат да се дръпнат настрани.
По-скоро няма хора които могат да резнат. Жалко.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #220 -: Април 06, 2019, 20:17:56 »
От тоя храст няма да излезе заяЦ, даже калинка няма да излети.

Ти ше кажеш!  :0013: :too_happy-1067: :0013:
« Последна редакция: Април 06, 2019, 20:20:25 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #221 -: Април 06, 2019, 20:21:30 »
Писах, че няма да излетят даже и калинки.
За Джиджита не съм се произнасял.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #222 -: Април 06, 2019, 20:26:25 »
По-скоро няма хора които могат да резнат. Жалко.

Аз вече не съм сигурна. Мноо се насъбра!!!
И както са наточили секирата, нищо чудно да има и  :t0127:, и  :t0147:

Още много мъъъничко трябва, за да се катурне каруцата ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #223 -: Април 06, 2019, 20:30:39 »
По-скоро няма хора които могат да резнат. Жалко.

Аз вече не съм сигурна. Мноо се насъбра!!!
И както са наточили секирата, нищо чудно да има и  :t0127:, и  :t0147:

Още много мъъъничко трябва, за да се катурне каруцата ...

В историята на България не съм срещал подобни събития.
Моля да ми посочиш ако имам пропуски в знанията.
Ще се радвам, ще бъде щастие за всички нас.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #224 -: Април 06, 2019, 21:20:46 »
FYI
Quote (selected)
"Демократична България" се регистрира за европейските избори

https://www.segabg.com/hot/demokratichna-bulgariya-se-registrira-za-evropeyskite-izbori

И аз ще имам възможност да гласувам за Радан!  :0008: :0005:

« Последна редакция: Април 06, 2019, 21:34:03 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #226 -: Април 06, 2019, 22:49:07 »
 :thank_you-1098:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #227 -: Април 06, 2019, 23:08:53 »
джидже, ти нали беше дабългарка? тоз твоя знаменния що се фаща с фалшивци, м?
Quote (selected)
ЦИК да спре незабавно опита на "Демократична България" да направят фалшива регистрация за евроизборите на 26 май на коалиция между ДСБ, "Да,България" и Зелените. Такава политическа партия Зелените не съществува. Това е факт от 26 февруари, съгласно решение на Върховният касационен съд. Има една автентична партия и тя е "Партия на зелените". Това се казва в писмо на "Партия на зелените" изпратено днес до ЦИК, по повод информациите,че днес е регистрирана коалиция "Демократична България" с участие на ПП Зелените.
цък

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #228 -: Април 06, 2019, 23:31:12 »
Тва "Дай България" на РадКъ лий партийката  :m1731:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #229 -: Април 06, 2019, 23:34:20 »
ъхъ, баш неговата, гъзознаменната :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #230 -: Април 06, 2019, 23:47:18 »
джидже, ти нали беше дабългарка?

Тва "Дай България" на РадКъ лий партийката

ъхъ, баш неговата, гъзознаменната
  :finger: :finger:

А тва е само ф рамките на квотата ми от единствено 2 /големи!/ емотикона.  :sad-3295:
« Последна редакция: Април 06, 2019, 23:54:35 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #231 -: Април 06, 2019, 23:55:30 »
Отпущам ти един от мойта квота (емотикони).
Излей си душата

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #232 -: Април 07, 2019, 00:00:01 »
Кво повече да река?!

В момента Радан се кандидатира самостоятелно от името само на неговата си партия – "Демократична България" и това е добре, за да не ми задавате повече тъпи въпроси като горните!  :aplause:  :aplause:
« Последна редакция: Април 07, 2019, 00:14:56 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #233 -: Април 07, 2019, 00:04:48 »
Отпущам ти един от мойта квота (емотикони).
Излей си душата
Неам никва нужда, щото има и допълнителни. Като например този:  :t9409:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #234 -: Април 07, 2019, 04:00:27 »
специалист с достатъчно background, който първо има мозък, а след това и ВРЪЗКИ в главата си
A аз пак ще посоча (без въобще да е нужно да съм гледал или слушал въпросния), че ако беше читав, нямаше да Му стане министър. Още повече в този момент.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #235 -: Април 07, 2019, 10:27:14 »
Още повече в този момент.

А "този момент", т.е. сегашният, не е ли доста след "онзи момент," когато фактически му станА министер?

В случай, че с "този момент" визираш най–вече "Апартаментгейт".

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #236 -: Април 07, 2019, 10:34:20 »
Почвам вече като Кайли да правя мусака от няколко времена и измерения  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #237 -: Април 07, 2019, 10:56:01 »
Bon chance! Et bon appétit!!


:wacky-3318:  :wacky-3318:
« Последна редакция: Април 07, 2019, 11:01:39 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #238 -: Април 07, 2019, 11:24:09 »
Не може да се отрече смелостта на Радан да се кандидатира на такова място, непосредствено зад което стои Стефан Тафров.  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: ЦЦ–ФОСТАФКА – ГЕРБ–ЕВРОИЗБОРИ
« Отговор #239 -: Април 07, 2019, 11:30:17 »
В момента Радан се кандидатира самостоятелно от името само на неговата си партия – "Демократична България"
той кога се е преименувал? нали първата дума беше "да"?

верно, че не следя особено усърдно новините за десните файтони, ама те пък нещо много се разшаваха, все едно грант са им предложили.