Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:07:16

Автор Тема: "В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050  (Прочетена 293754 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Джиджи
Извинявам се.
Беше неудачен опит да се пошегувам.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи
Извинявам се.
Беше неудачен опит да се пошегувам.
:t2626:

Не, Анонимъс, напротив!!! :D
Тъкмо ми се отдаде случай да споделя тук пред повече хора що за  :t10502: е това  :t10516:

 :cool-1084:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Това Котаракът Леополд с неговото "Ребята, давайте жить дружно!" може само репички да дъвче в ъгъла, на фона на този дружен живот!

и

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
....дедо?

Поправям се  - дедо К. щото дедовците тук се множат, даге....
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 14:18:16 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
-

Това истина ли е или само некъв колаж?  :m1708:

За "Граф Игнатиев" питам, де ...   :D
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 19:43:23 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Това истина ли е или само некъв колаж?  :m1708:
За "Граф Игнатиев" питам, де ...   :D
Джиджи, стига с тези твоите предположения - ами ако улицата е кръстена на неизвестен нам, но иначе популярен в квартала график, който се казва Натиев?! Такова дащно име, що да няма и човек такъв? Дай да мислим положително и да спретнем група по издирването му!  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
След Ханко Брат: Социалната мрежа изригна с График Натиев СНИМКА

https://trafficnews.bg/absurdi/sled-hanko-brat-sotsialnata-mrezha-izrigna-grafik-natiev-89525/

Quote (selected)
Рамбо Силек
Сър Пичук
Дърт Aнян и тримата му с китари
Смело с ръце
Дон Дуков 2
Мони кабел учи
Арнолд Шварц е негър
Фанта с магории
Пияни виж ни!
Питат ли Медей Зората?
Николайко Перник
Доко, гащи чакам
Института по метеорология КАМБАН
Донки Ход
Ей, сиди си
Паренка ша духа
Родна реч, о, майна сладка...

Колаж
https://19min.bg/news/4/94878.html

Quote (selected)
Водени от номерата на картинката, си направихме труда да намерим въпросната табела и да я заснемем, за да я видите.


 
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 20:13:21 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
-

Това истина ли е или само некъв колаж?  :m1708:

За "Граф Игнатиев" питам, де ...   :D

Колаж. Беше подробно коментиран в стария форум.

Но това не е колаж:

the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Колаж.

Не е колаж.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Колаж.

Не е колаж.

Колаж е. Аз лично ходих да проверявам и съм сигурна, че е така. В стария форум се разправяхме с Хатерас на тази тема - той се оказа прав. Колегата е и в този форум, ще го потвърди

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Колаж.

Не е колаж.

Хубаво, фалшификат да бъде. Така по-добре ли ти е?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Колаж.

Не е колаж.

Колаж е. Аз лично ходих да проверявам и съм сигурна, че е така. В стария форум се разправяхме с Хатерас на тази тема - той се оказа прав. Колегата е и в този форум, ще го потвърди

Беше някъде края на 2017 година. Аз не можех да отида да проверя, затова ти отиде.

Но отврата се заяжда за думата -- колаж е нещо друго. Това си е чист фалшификат.
the lamers club honourable member …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Отврат, стегни се! Това за "Граф Игнатиев" е партенка. След публикацията ходих да проверя - никъде по цялата улица няма подобна табела! Неграмотността и простотията у нас се ширя достатъчно..една измислена табела в повече - нищо не променя!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
-

Това истина ли е или само некъв колаж? 

За "Граф Игнатиев" питам, де ... 

Колаж. Беше подробно коментиран в стария форум.

Жалко, пропущила съм.  :sad-3295: Ама явно е било "преди мен".  :D

Quote (selected)
Но това не е колаж:


Без изненада! Има ги отдавна под път и над път ...

Но за жалост, не само в малките населени места, където дъщерята на кмета превежда на ВСИЧКИ чужди езици ВСИЧКО, което е необходимо ...   :D

... но и в столицата на Р. България!!! :nuts:

Където дъщерята на Фънди – независимо от това, дали има дъщеря или не! – се правя доста успешно!!!  :0014: :0014: :0014:
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 22:20:33 от Ной »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Отврат, стегни се! Това за "Граф Игнатиев" е партенка. След публикацията ходих да проверя ...
:b0303:
Ако бях на твое място, със сигурност щях да отида да проверя и аз!!!  :b0205:

Беше някъде края на 2017 година. Аз не можех да отида да проверя, затова ти отиде.

Но отврата се заяжда за думата -- колаж е нещо друго. Това си е чист фалшификат.

Това, че Отврат-а се заяжда за думата, изобщо не е нов феномен! :nuts:

Отдавна изтощи мен, днес сабале изтощи и Светицата, но явно вече на мушката му си попаднал ти ...  :m1731:

« Последна редакция: Януари 16, 2020, 22:49:36 от Джиджи »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Не разбирам какво не ви харесва това "Marfi" !?!
След като има стандартна транслитерация по БДС и в нея е прието, че звукът "ъ" се изписва с латинската буква "а" , а звукът "ф"  - с буквата "f",  това означава , че Marfi - то е единствено правилното изписване на "латински" език.
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 23:12:04 от Bacho Кольо »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Не разбирам какво не ви харесва това "Marfi" !?!
След като има стандартна транслитерация по БДС и в нея е прието, че звукът "ъ" се изписва с латинската буква "а" , а звукът "ф"  - с буквата "f",  това означава , че Marfi - то е единствено правилното изписване на "латински" език.

а да ти е хрумвало, че мърфи всъщност е чужденец и че на чуждия език името му не се изписва така?

аре, не говорим за шандор петьофи или за баучър. или дори за владислав варненчик.
с мърфи е кристално ясно  :smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
а да ти е хрумвало, че мърфи всъщност е чужденец и че на чуждия език името му не се изписва така?
Защо на мен трябва да ми хрумва?!?
Това нещо трябва да хрумва (и съм сигурен, че  е хрумнало) на авторите на БДС-то.
Сега не знам, но в доброто старо време , на последната страница  на всяко БДС с малки букви бе написано "Настоящият стандарт е със силата на закон и неспазването му  се счита за нарушение "

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
а да ти е хрумвало, че мърфи всъщност е чужденец и че на чуждия език името му не се изписва така?
Защо на мен трябва да ми хрумва?!?
Това нещо трябва да хрумва (и съм сигурен, че  е хрумнало) на авторите на БДС-то.
Сега не знам, но в доброто старо време , на последната страница  на всяко БДС с малки букви бе написано "Настоящият стандарт е със силата на закон и неспазването му  се счита за нарушение "

Защото е глупост да транслитерираш на латиница име, което има оригинално изписване на същата тази латиница, откъдето всъщност е транслитерирано на български. Обратната транслитерация е напълно ненужна.

Същият проблем беше и с транслитерирането на латиница на булевард „Джеймс Баучър“ преди години.

Освен това, въпросът  с табелките по улиците на София не е от компетентността на авторите на БДС.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Sándor Petőfi

Władysław Warneńczyk

James Bourchier

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Това също се е получило забавно донякъде :m1731:

the lamers club honourable member …

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Освен това, въпросът  с табелките по улиците на София не е от компетентността на авторите на БДС.

Да ме прощаваш, колега, ама ако транслитерацията , регламентирана в БДС ISO 9:2001 е ирелевантна към латинското изписване на табелките по улиците на София (и не само на София), та за къф чеп ни е тая транслитерация и това БДС?!?
« Последна редакция: Януари 16, 2020, 23:56:31 от Bacho Кольо »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
за транслитерация на български имена?  :m1731:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Защото е глупост да транслитерираш на латиница име, което има оригинално изписване на същата тази латиница, откъдето всъщност е транслитерирано на български. Обратната транслитерация е напълно ненужна.
:clap-3332:

Точно както нас ни учеха още в първи курс, че да накараш някого да преведе от български на английски нещо, което вече е било преведено от същия този език на български, и да очакваш същия ефект на английски, е пълна ТЪПНЯ!!!

Quote (selected)
Освен това, въпросът  с табелките по улиците на София не е от компетентността на авторите на БДС.
Въпреки че в такъв случай остава в компетентността на "дъщерята на кмета"?!  :t1814:
« Последна редакция: Януари 17, 2020, 00:12:15 от Джиджи »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Някакво неразбиране ли долавям?!?

Целта за изписване на имената на улиците по българските градове на латиница не е да покажем колко сме начетени и колко знаем как се пише Вашку да Гама на португалски или Гжегош Пшепинипичкевич на полски.

Целта е  чужденци от различни страни (напр. китайци, японци, или катарци) с минимални познания по английски (немски, испански)  да могат да прочетат името на глас,  максимално близо до произнасянето на български.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Някакво неразбиране ли долавям?!?

Целта за изписване на имената на улиците по българските градове на латиница не е да покажем колко сме начетени и колко знаем как се пише Вашку да Гама на португалски или Гжегош Пшепинипичкевич на полски.

Целта е  чужденци от различни страни (напр. китайци, японци, или катарци) с минимални познания по английски (немски, испански)  да могат да прочетат името на глас,  максимално близо до произнасянето на български.

Dzhordzh Vashington

по-ясно и по-близо няма как
дано и чужденците го разберат  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
максимално близо до произнасянето на български.
:t2618:

Не "на български", а изписано фонетично – така както си е! – на латиница!!!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Dzhordzh Vashington
по-ясно и по-близо няма как
дано и чужденците го разберат


Ще го разберат и още как . Във всеки случай няма да им бъде по-трудно , отколкото на боровански циганин,  питащ за дюнерджийницата на    Carl  Gottlieb von Clausewitz strasse  в  Хановер.
« Последна редакция: Януари 17, 2020, 01:22:03 от Bacho Кольо »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Уместно сравнение. "Мarfi" май е писано точно от боровански циганин.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Старозагорчани не падат по-долу от софиянци!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Надписа с митницата като да е някакъв "стандарт".
Срещал съм го на много табели. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Надписа с митницата като да е някакъв "стандарт".
Срещал съм го на много табели.

Toя е от Пирдоп. И двата аз съм си ги снимал.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Надписа с митницата като да е някакъв "стандарт".
Срещал съм го на много табели.

Toя е от Пирдоп. И двата аз съм си ги снимал.

Вероятно да насочва местните "латини" че много станаха.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
« Последна редакция: Януари 17, 2020, 21:57:42 от Kerpeden »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Антонов ден е ! На имениците - честито и да почерпят!!!
 :t0328: :beer-405: :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Младата дама е длъжна да има вид невинен, но не и глупав.

От едно близко на предходния линк място:
http://webstage.bg/li-ri-chni-otkloneniya/5318-mladata-dama-e-dlazhna-da-ima-vid-nevinen-no-ne-i-glupav-pravilata-na-svetskiya-etiket-1896-g.html
ЕС е вреден за вашето здраве!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...дедо К ?

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
...дедо К ?
Съм на линия.Вече.Имах други занимания по викенда , а от телефон мразя да пиша.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Някой , ако не е успял да прочете Чичовий опус , ал сана ,можете да му се насладите. Прочее може  евентуално да бъда напсуван заради  чичифичовизма си , но при него , ако тезите му са спорни  за някой,поне взе да пише доста интересно. С една дума позволявам си да извикам чичофичовий дух в таз честна кръчма, пък вие .... всеки според каквото го тегли...
http://glasove.com/categories/na-fokus/news/polsha-i-baltijskite-republiki-dylzhat-syshtestvuvaneto-si-kato-nezavisimi-dyrzhavi-na-pobedata-na-sssr-nad-rajha?fbclid=IwAR0d4dmeoSWprQBNiivx9iJ1VdzD7wPY9glXX1BMyA1N8MJk1Iif9lcF89Q

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Това ли е "чичо Фичо"?
Опитах да го чета сутринта.
Такъв бърз разбор на цяла източна Европа от северните балтийски до южните мачки ( котета )  на гладно не ми се получи, па за "финладизация" ми дойде в повече. Само за готите и гетите ми хареса.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Някой, ако не е успял да прочете Чичовий опус, ал сана, можете да му се насладите. Прочее може  евентуално да бъда напсуван заради  чичифичовизма си, но при него, ако тезите му са спорни за някой, поне взе да пише доста интересно. 
:way_to_go-1308:

Деди, за мен е изключително интересно, тъй като аз "се включих" в СИГА след като чичо Фичо беше престанал вече да пише там. А нямам намерение да изследвам писанията му ...  :D

Затова ще следя тук с удоволствие всяко негово нещо, което евентуално ще коментираш ти, имайки най-вече предвид това, че "е започнал да пише интересно" въз основа на изречения от Хераклит афоризъм Panta Rhei. :nuts:

Quote (selected)
Но днес нещата стоят диаметрално противоположно. При всичките си кусури, Русия стана признат лидер на народите от цял свят срещу псевдолибералния глобализъм, а всъщност срещу наглия диктат на западните глобални корпорации чрез техните подчинени западни правителства.

Страните от Източна Европа, които поради историческо късогледство и инерция продължават да нагнетяват геополитическа русофобия, сами рискуват скоро да бъдат обявени за „реакционни“. От европейското обществено мнение.

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/polsha-i-baltijskite-republiki-dylzhat-syshtestvuvaneto-si-kato-nezavisimi-dyrzhavi-na-pobedata-na-sssr-nad-rajha?fbclid=IwAR0d4dmeoSWprQBNiivx9iJ1VdzD7wPY9glXX1BMyA1N8MJk1Iif9lcF89Q
:aplause:

« Последна редакция: Януари 20, 2020, 18:58:24 от Джиджи »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо К., имам Пътечка към Вал Хаджийски, да,  'зема да го поканя в кръчмата?
Сондирам, може и Недялка да се на тресе, става сложно...
А?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Намигвания от древността:

---------------

Анонимен 51

[Анонимен]


Чичо Фичо Тантелата обичаше да си похапва, да си попйива чат-пат и да попрескача през чужди плетища (кога не беше зает у форумо), ама кой му връзваше кусур! Охолен човекът, няма да му вречи, няма да му кречи. Хванал си едно момче на дюкяна пъргаво, устато - и дрипите на гърба му работят. Алъш-вериша му с негрите от Бронкс върви, та пушек се дига. Прякорът му излезе задето вика на жените тантели. За него няма Неделка, няма Гана, няма насрана - сите се Тантели. Той и друг прякор има - Чичо Лустратков, ама той е по-неизвестен, засега.
Стрина Недялка Парашкева, стопанката му, клетата, още не си е чула името от неговите уста.
- Хайде Тантело - ще й рече - ела да ми изуеш щифалите! - Или пък: Ха, Тантелке, да идеш да наточиш от мискетеното буре със зелената пахарка. И да не забравиш от тофуто! Убивам та ей с тая ръка, дет я ползвам нощес и за други работи....
Рядко само когато е кефлия, ще й каже къзъм: Ха къзъм я ела да ме почешеш по топките, че ме засърбяха.
Като си похапне на обяд и му опъне две пахарки негърска пикня, кривне калпак като делия и дорде стигне до Сентръл Парк, или с уста си подсвирва, или си тананика:
Юнак върви из горица зелена
тютюн пуши с лулица червена
Щом наближи парка, сваля капата и сяда на тротоара да проси, зер - парите от дюкяна не стигат, пък Неделка я контошче, я некакви ботушки ще си поиска - изнемогваше човечеца.
През лятото се нареждаше добре. Прати жена си за два месеца в България на баните да си цери краката, А Назлъм Станка - на другия лустриран консул жена му, от парцал-махле идваше да му шета. Метеше му жената, переше го, изтърсваше му потурите и кога настине му разтриваше вратните жили. Вечерно време като се спотаи квартала и месецът цъфне на небето, често се чуваше у тях ситно да ситни тамбурата му и Назлъм Станка крехко да се киска, ама кепенците на мазата, в която живееше прилепнали като шамари на бъбрива уста, та нищо се не види.
Тъй си я караше Чичо Фичо от как го помня. Есенес налетя на зло клетият. Хванали го негри та го оправили на бърза ръка. Губил се ден, губил се два, а на третия дойде хабер чак от големите езера, че го намерили там мъртъв. Ходи полиция, разследваха - какво излезе накрая не можах да разбера. Едни разправяха, че налетял на едрогърда негърка и мъжът й ги спипал, други казват че бастисал на един полицай баба му, та внука стрелял на място - какви ли не ги чухме!
Каквото щото, умря си човекът и туй за туй. Пренесоха го в Манхатън, в мазата, писнаха близки и роднини, реве и Назлъм Станка, че най-много пищи стрина Недялка. Плаче горката, коси скубе и нарежда:
Фичооо, Фичоо, стопанино на скайфорум.. на кого ме оставяш. Сама жена, сама да лустрирам на тоя и на оня нещата. Как ще те прежаля, кой ще ми носи вече нови контошчета. Назлъм Станка седнала от дясната и страна, навела глава, хълца и тихо приглася
-Тъй, тъй мари сестрооо....
Фичооо, Фичооо стопаниноооо - реди стрина Недялка-Парашкева - кога си дойдеше някога кефлия, че като викнеш: "Ставай Тантелооо!"... че стана,
Фичо, че почна, и ти свириш, а аз играя, ти свириш, аз играя. После га влезим двамата у форумо, га почнем да лустрираме - до петляно време. Счупваме се да мейлваме до Лъчо, белким изтрие тоя и оня.
- Тъй мари сестро, тъй беше - на втори глас каканиже Назъм Станка.
- Свириш свириш ръченица, Фичо, че го обърнеш на кючееек! - че хем свириш, хем чаткаш по клавиатурата и громиш противника, хем аз играя, дорде каталясаме и двамата....
-Оооох, не е тъй мари Неделке, не е тъй! - прекъсна я Назлъм Станка. И той играеше ма сестро, и той. Хем играе, хем гюбеци фърля. Чудила съм се и маяла какво беше това сърце неговото... Хеле пък кога си завре и метлата... Мушне я сестро отзад на пояса и той се кълчи, а тя се мята като опашкааа!
А Чичо Фичо, опънал снага на кревата, с нови щифали и нов калпак, накичен с цветя около ушите, с клавиатурата в ръка и мишката в уста, лежи си като жив. Лявото му око полуотворено гледа към Назлъм Станка и сякаш и смига, смига....


Създадено: 24.10.2003 г. 17:31:58 Редактирай мнението Изтрий мнението
Палосич! Палосич!

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Дедо К., имам Пътечка към Вал Хаджийски, да,  'зема да го поканя в кръчмата?
Сондирам, може и Недялка да се на тресе, става сложно...
А?
Можеш да изпаднеш в ситуация "Умно село" на Доньо Донев след една такваз инициатива... или в ситуацията на горския ,който седял и размишлявал що , аджеба ме у трябвало да проявява инициатива... :smokin: :nuts:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 14:03:24 от Captain Buddy »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Намигвания от древността

За Delius –  :0004:  :cool-1084: :0004:





Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Чудомировият ремикс, Джиджидж, е създаден във времената на кипящите и гънещи се от интелект, пера и колоритна простотия Мониторски и Скай форуми - ноевите ковчези на потъналия форум Континент и на шъпа колонисти от соц.цултуре.бг.

Когато... пролетта напираше, звездите на Фамагуста бяха едри, рокенролът беше млад, а Джиджидж е била голичко, нахално и младо пърхащо абитуриентче и форумно-съвсем-девица.

Шарж, сътворен от одиозна, позната на повечето от нас форумка, да бъде светла паметта ѝ.

Така че... аплаузите са за нея; 'ногу молим.

Делиус е само един... унуша буеден и прашасал архиварин.
Палосич! Палосич!

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Чудомировият ремикс, Джиджидж, е създаден във времената на кипящите и гънещи се от интелект, пера и колоритна простотия Мониторски и Скай форуми - ноевите ковчези на потъналия форум Континент и на шъпа колонисти от соц.цултуре.бг.

Когато... пролетта напираше, звездите на Фамагуста бяха едри, рокенролът беше млад, а Джиджидж е била голичко, нахално и младо пърхащо абитуриентче и форумно-съвсем-девица.

Шарж, сътворен от одиозна, позната на повечето от нас форумка, да бъде светла паметта ѝ.

Така че... аплаузите са за нея; 'ногу молим.

Делиус е само един... унуша буеден и прашасал архиварин.
Похвално начинание! Отворил си старото "тюфтерче" ,както казваше тази необикновена жена, мирна праха и и елей на костите и!
Ако има в твойто "тюфтерче" нещо от проф.Поповски , пусни,моля, за  да видят младите за какво иде реч. Какви времена ,какви вримена!!! И това не е вопъл на изтръпнал пенсионер , а възхищение от преминалите без време  в един по-добър форум блестящи пера и ярки индивидуалисти, дай,  Боже живите да са и здрави!!!
« Последна редакция: Януари 21, 2020, 15:22:55 от Kerpeden »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо К., имам Пътечка към Вал Хаджийски, да,  'зема да го поканя в кръчмата?
Сондирам, може и Недялка да се на тресе, става сложно...
А?
Можеш да изпаднеш в ситуация "Умно село" на Доньо Донев след една такваз инициатива... или в ситуацията на горския ,който седял и размишлявал що , аджеба ме у трябвало да проявява инициатива... :smokin: :nuts:
...`ми хубаво, досущ БойБор, оттеглям предложението.
Бива ли така?

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Дедо К., имам Пътечка към Вал Хаджийски, да,  'зема да го поканя в кръчмата?
Сондирам, може и Недялка да се на тресе, става сложно...
А?
Можеш да изпаднеш в ситуация "Умно село" на Доньо Донев след една такваз инициатива... или в ситуацията на горския ,който седял и размишлявал що , аджеба ме у трябвало да проявява инициатива... :smokin: :nuts:
...`ми хубаво, досущ БойБор, оттеглям предложението.
Бива ли така?

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Дедо К., имам Пътечка към Вал Хаджийски, да,  'зема да го поканя в кръчмата?
Сондирам, може и Недялка да се на тресе, става сложно...
А?
Можеш да изпаднеш в ситуация "Умно село" на Доньо Донев след една такваз инициатива... или в ситуацията на горския ,който седял и размишлявал що , аджеба ме у трябвало да проявява инициатива... :smokin: :nuts:
...`ми хубаво, досущ БойБор, оттеглям предложението.
Бива ли така?
Приема се!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 14:02:53 от Captain Buddy »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 14:02:26 от Captain Buddy »