Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 04:33:38

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 362289 пъти)

Accipiter, Eisblock и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
този вариант успешно е приложен през 1901-1904
Едва ли сега мое да бъде приложен Ото, матряла ф мамковината изглежда е мутирал до стадо.
Имаш и по пресни примери - натирили Симеонча, барабар с родата му, а той се върна на бял конь да ни дооправи за 800 дни. Поне така бе посрещнат де и нали знаеш що навалица се тълпеше да му целива...?
Не е до последователите Ото, нито до разбирания, по надълбоко ще да е. По близо като оценка е шопа - "я не сакам я да съм добре..." и така нататък. Откъде е дошла тази черта мааму, кога се е пречупил българския дух на лоялност и вярност /конницата не може без такива черти на характера/ - не знам, или може би през турско.
Май още от тогава не можем да се оправим.Такъв белег ни е нанесло това, и с такъв продължителен хоризонт, че номерът на китайката изглежда детска закачка.
По нататък и великите сили още от Бисмарк та чак до сега не се свенят да ни налагат такива решения тук на балканите и то най вече на славянството, че винаги да сме ако не гуша за гуша то поне да сме готови да се хванем всеки момент.
Там ни е май слабото място.
И изгонване на една част от стадото ще има ефект толкова, колкото на средновековно лекарско "кръвопускане".
Бая кръвопускания сме си направили - не лекарски, ами реални  и те виждаш не са помогнали.
   
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Откъде е дошла тази черта мааму, кога се е пречупил българския дух на лоялност и вярност /конницата не може без такива черти на характера/ - не знам, или може би през турско.
Май още от тогава не можем да се оправим.Такъв белег ни е нанесло това, и с такъв продължителен хоризонт, че номерът на китайката изглежда детска закачка.

Удобно е да се оправдаваме с турско, но да не забравяме, че 5 века България е била част от османската империя с любезното съдействие на разни родни велможи, поставяли се в услуга на туците за да прецакат конкурентния си местен феодал. Друга ще да е причината..

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
На 20 април, 1984 г. в 18 ч. 15 минути , българският алпинист Христо Проданов (24 февруари 1943 - 22 април 1984 ) изкачи Покрива на света - Еверест (8848 m) по Западния (непалски) гребен (“Жестокия път”) – сам и без кислороден апарат (13-ти в света).

...мдааа, явно остарявам бързо - още помня като, че ли беще вчера, каква радост и гордост беше в службата, когато чухме новината по радиоточката ... след това обаче се появиха сквернословията и коментарите по повод решението му да го направи ... Бепе, помниш ли, даге?

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2947
    • Профил
Цитат на: AnonimusBG
Няма друг вариант.

Има. Изхвърляне на вонящия "цвят на нацията" от България. Вечно изгнание на тях и техните потомци.
...този вариант успешно е приложен през 1901-1904 и след това непосредствено след първата война - някои услужливо забравят, че има "държавен" съд (цели два, ако не броим проведения от Стамболийски) и осъдените политици, вкл. министър-председатели са натирени в изгнание, някои до смъртта се ...
А, много добра намеса, фелдкурат. Все чаках някой да се сети за държавния съд. Не виждам, обаче, защо не броиш третия.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Третият "народен" съд е ни е предписан (наред с останалите европейски страни) от един международен докюмент, няма да обадя кой и от кого е подписан, да има съспенс ...

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Магърдич Халваджиян за убития снощи в катастрофа Милен Цветков.

Quote (selected)
"Поста ми ще е гневен! И ще е свързан с поста ми за безотговорните , които напуснаха София! Ако е вярно това, че надрусан младеж се е врязал в колата на Милен, докато е чакал на червен светофар, всичко си идва на мястото!

Да умреш в центъра на празна София по този нелеп начин, значи само едно: Безотговорни сме! Към всичко! Безотговорни към себе си, към децата си, към работата си, към здравето си, към обществото и към живота!

Днес ще поработим между другото, утре ще си гледаме децата между другото, после ще спазваме правилата, ама уж, и накрая ще обвиним света, че ни е крив!

Е, да, не всички сме такива! Но критичната маса е такава! Сигурно звучи болезнено! Но и мен ме боли! Зверски ме боли за Милен!

Той все се мъчеше да разбере защо сме толкова криви! И си отиде убит от същата тази безотговорност!

Днес, ще е дрогирано момче, утре ще е корумпиран и безотговорен към държавата политик, вдругиден мързелив и некомпетентен чиновник! Има ги много! И са навсякъде! Сбогом, Милене!

Дано там горе откриеш истината за нас! Истината за това какво, по дяволите, ни има!

Лек път, човече!"

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Някой да е чул Ной?
Някакъв (поредният) изрод е изпозастрелял 15-ина души в малък градец в Канада!!!
Дано всичко да е наред!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
Бепе, помниш ли, даге?
Помня, Ото, помня! Фсе още помня, ако и на някои да им идва ф повичи моето помнене.
Още чувам виковете по радиостанцията на шефа на групата ни -"...не заспивай Христо, ти си голям мъж...само не заспивай, всички сме с теб...".
И след това батериите падат, Христо явно заспива...
И колкото и да се гордеехме тогава с ината български и аз Ото не мога да се освободя от чувството, че колкото и да си голям - природата е по силна и това трябва да се разбира.
Все се изкушавам, да го отдавам отчасти и на голямото му его, после пък съм си мислил, че в такива екстремни обстоятелства човек започва да не разсъждава съвсем логично и преценките му се губят, после пък си спомням, че човекът е профи, не е вчерашен катерач, че да не знае...сетне като гледах и "Лавина" пак си мислех, че тия хора са малко куку, после пак си мисля, че ако ги няма пък такива - джендърията да ни е удавила досега...абе сложно е.
Светла му памет.
Едно е ясно - малко са такива хора, а даже и ми се струва, че вече ги няма такива сред нас.
Сега имаме други "ценности".
Доброто е, че все още не всички ги имаме, явно не сме достойни.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Цитат на: ddantgwyn
А аз си задавам въпроса защо му е било тялото на Исус при възкръсването? Нали то е само временно убежище за душата, докато пребивава на земята?

Юдейско-християнската концепция за тяло и душа е различна от представата на повечето хора за това.
"Жива душа" е съчетанието от тяло и Дух, вдъхнат от Бог. След смъртта, при възкресението, всички ще бъдат възстановени в телата си, както е бил възстановен Исус. Телата на праведните ще бъдат обаче трансформирани в по-висш вид - ще бъдат нетленни. неправедните ще бъдат изгорени с телата си - "хвърлени в огнено езеро".

Нещо такова.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Някой да е чул Ной?
Някакъв (поредният) изрод е изпозастрелял 15-ина души в малък градец в Канада!!!
Дано всичко да е наред!
Малкият градец в Канада е доста далеч физически от мен, иначе какво му е наред, след като и зъболекарите взеха да изперкват. Адски неканадско, цялата история намирисва, но ще се замете под килима.Понеже в тарапаната има убита полицайка, вероятността да го гепнат стрелеца жив беше по-ниска процентно от келвиновата нула в целзиеви градуси. Другата причина, по която ще го заметат под килима, е да не врътнат други след него, че жаждащи слава вагон и малка ръчна количка отгоре. Жалко за застреляните, полицайката е майка на две, има още сирачета. Жертвите вероятно ще са повече, защото има още неотчетен народ, който липсва.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
А аз си задавам въпроса защо му е било тялото на Исус при възкръсването? Нали то е само временно убежище за душата, докато пребивава на земята?
Така де, да не искаш 40 дена да лети като Кентърбърийското привидение и да не може чаша вино да си налее?!
Виж, защо му е требвало тялото при ВЪЗНЕСЕНИЕТО, това вече ми е интересно! Същото с Богородица, Успението си е успение, но възнесението е за какъв номер?!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Номерът е че светците са нетленни. Представи си ако някой богоизбран народ разполагаше с тялото на Бога или Майка Му.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
А аз си задавам въпроса защо му е било тялото на Исус при възкръсването? Нали то е само временно убежище за душата, докато пребивава на земята?
Така де, да не искаш 40 дена да лети като Кентърбърийското привидение и да не може чаша вино да си налее?!

Виж, защо му е требвало тялото при ВЪЗНЕСЕНИЕТО, това вече ми е интересно! Същото с Богородица, Успението си е успение, но възнесението е за какъв номер?!

Е, освен да сливам възкресение и възнесение в едно и също нещо. Защото и аз това се чудя?
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Е, освен да сливам възкресение и възнесение в едно и също нещо. Защото и аз това се чудя?
Струва ми се, че двете събития са се насложили. Значи, Христос се измъква иззад камико, търчи 40 дни, доказва, че не е камила, но кой знае защо вече никой (практически) не се интересува от това и той почтено си взема тялото и се възнася на 40-я ден, инак известен като Жур дьо Спас, Спасовден.
С тялото на майка си Христос постъпва по-малко изнервящо, направо го отнася иззад нейния камик, като в бързината забравя плащаницата, та я намира вечно закъсняващият Тома.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Номерът е че светците са нетленни. Представи си ако някой богоизбран народ разполагаше с тялото на Бога или Майка Му.
Епа съседният, макар и по-малко богоизбран народ, разполага с телата на колкото си искаш богове, че и майките им, и котките им, и чашите им за бира, и какво?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Цитат на: Kole
Представи си ако някой богоизбран народ разполагаше с тялото на Бога или Майка Му.
Сакън да не те чуят наш'те вардарски братя  :blurry_drunk-2127:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
« Последна редакция: Януари 18, 2021, 08:56:36 от Vançe »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2947
    • Профил
Третият "народен" съд е ни е предписан (наред с останалите европейски страни) от един международен докюмент, няма да обадя кой и от кого е подписан, да има съспенс ...
Бе, то и четвъртият 'народен' съд не е изцяло нашенска инвенция.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4337
    • Профил
Днес прочетох за една мярка на властите, свързана със смъртта на Милен Цветков. НАП щяла да прави пълна проверка на компаниите на убиеца и  майка му.
Това нещо е изслючително важно и най-вече - навременно. Възможно е , ако открият интерсни факти около фирмите, това да върне живота на загиналия журналист.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
https://www.facebook.com/gmarinchev/videos/3403387769676052/

камера от кръстовището по време на инцидента, не е за хора със слаби нерви.

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Христос возтресе

Имам подобен случай, пак от дете.
Великден, хората се поздравяват по познатия начин. Малкият ги слуша и по едно време се изцепва и той:
Христос го втресе!
Интресното беше, че в този ден беше много студено и това някак се вписа в обстановката.
Оттогава насам ... ами как да го забравиш това?!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8763
  • Fuck the EU
    • Профил
SgtTroy, камерата странно насича, като че е от преди 20 г. А каква била работата, някой е "забавил" клипа, дали за да се вижда по-добре, или за да се скрие реалната скорост на аудито?

https://www.youtube.com/watch?v=q_BEMxFowcY&feature=youtu.be
Вие си ги избрахте!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Незнам, обаче при удар отзад да се причини смърт и то в предния автомобил....
Явно на некви много яки наркотици са в прокуратурата.
 
Бе миленча изследваха ли го за Ковид-19?
 
Не знам какво насича, но от представеното във видеото може да се очакват тежки поражения върху пътниците във втория автомобил,  а не в първия. Само че те са си живи и здрави и ако верваме на прокуратурата си се отдалечават на собствен ход (без шофиращия) и даже средни наранявания нямат.
Та как става тази работа?
« Последна редакция: Април 23, 2020, 20:24:55 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
66,
автомобила на Милен е изхвърлен 20 метра напред!!!
От спряло положение!
Нали си представяш камшичния удар на шията какво представлява и никаква стойка зад главата не може да помогне - предполагам че му е счупен врата,което е най малкото, а след това обратния удар напред е размазал до такава степен лицето на Милен, че не са могли да го познаят - по късно по документите е разпознат.
Не знам дали е имало друго, не съм спец, просто лични размишления.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Незнам Giuseppe,
От видеото се вижда че двата автомобила почват да се движат напред. Какво става след това?
Всъщност ударът е отзад, в дясно. Обратната на шьофора страна, освен ако миленчо не е докарал неква ингилизка таратайка. Има дим, вероятно от триеща се в асфалта гума, сега дали от блокирана от спирачките в аудито или от огъната ламарина в предния автомобил не е ясно.....
Тоест имаме около 20 метра спирачен път след катастрофата. Което се връзва с леките поражения във аудито но не се връзва със смъртта на миленча.
А за "камшичния удар". Всички автомобили модел този век, а някои и преди това имат вградени в седалките подпори за главата, които дори в долно положение би трябвало да го предотвратят. Се пак автомобила на миленча не е модел 60-те доколкото се вижда.
Има много неясноти. Задейсвали ли са се въздушните възглавници, изправни ли са били ...... Това каква скорост и енергия на удара предполага ......
Другото интересно. Пешеходците успяват да реагират. Това не са киборги та да имат наносекунди време за реакция. Дори да приемем чисто инстинктивна реакция, което е много съмнително времето за протичане на нервен импулс, реакция на мускулатурата .... е значително ...
Ако на операторчето дето експериментира с клипа му изкочи автомобил движещ се със сто километра на примерно десет метра, то няма да може даже главата си да завърти .....
и т.н. и т.н.
За мен е странно, бих казал много странно, че във втория автомобил щетите са минимални.
Не се връзва!
« Последна редакция: Април 23, 2020, 21:23:21 от 66 »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
ми на светофар, особено 20-30 секунди преди тръгване, какъвто май е бил случаят, положението на шофьора не е задължително облегнато плътно до седалката - може да се е навел/наклонил напред и т.н. - физиците да кажат дали тва би променило пораженията.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
66,
автомобила на Милен е изхвърлен 20 метра напред!!!
От спряло положение!
Нали си представяш камшичния удар на шията какво представлява и никаква стойка зад главата не може да помогне - предполагам че му е счупен врата,което е най малкото, а след това обратния удар напред е размазал до такава степен лицето на Милен, че не са могли да го познаят - по късно по документите е разпознат.
Не знам дали е имало друго, не съм спец, просто лични размишления.
Освен камшичният удар, при такова рязко ударно ускорение, на човек с отпуснати мускули, вътрешните органи търпят доста сериозни разкъсвания със съответните вътрешни кръвоизливи, което в повечето случаи е фатално.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Забравете за камшичният удар. След такъв следват поражения на вратните прешлени и смъртта е много бърза. А се вижда, че Милен излиза от колата, което за мен изключва категорично версията за камшичен удар. А и аутопсията казва какви вътрешни поражения са довели до смъртта му.

По-скоро се чудя дали тези 10 минути минали от удара и обаждането на 112 са могли да бъдат фатални за него? Но и от такова чудене няма голяма полза според мен, освен за поуки за бъдещи събития.
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Отваряне на въздушна възглавница  понякога предизвиква подобни поражения.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
А каква била работата, някой е "забавил" клипа, дали за да се вижда по-добре, или за да се скрие реалната скорост на аудито?
От автотехническа експертиза скоростта,, особено в този случай няма как да се скрие. Сигурно в конкретния случай ще е с точност до метри а не километри в час. По-скоро споменаването на много висока скорост (140 км/ч) е малко странно. Или е дошъл със завой от Козяк на 100 метра от кръстовището, или е минал с много висока скорост през яка гърбица на Ибсен пак на 150 метра от катастрофата. За 100-150 м да ускориш от 20 до 140 е доста екстремно, особено за тежка кола.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Quote (selected)
А каква била работата, някой е "забавил" клипа, дали за да се вижда по-добре, или за да се скрие реалната скорост на аудито?
От автотехническа експертиза скоростта,, особено в този случай няма как да се скрие. Сигурно в конкретния случай ще е с точност до метри а не километри в час. По-скоро споменаването на много висока скорост (140 км/ч) е малко странно. Или е дошъл със завой от Козяк на 100 метра от кръстовището, или е минал с много висока скорост през яка гърбица на Ибсен пак на 150 метра от катастрофата. За 100-150 м да ускориш от 20 до 140 е доста екстремно, особено за тежка кола.

Разстоянието от светофара на „Козяк“ и „Хенри Ибсен“ до светофара на „Черни връх“ е над 300 m, така че място за ускоряване е имал според мен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
А каква била работата, някой е "забавил" клипа, дали за да се вижда по-добре, или за да се скрие реалната скорост на аудито?
От автотехническа експертиза скоростта,, особено в този случай няма как да се скрие. Сигурно в конкретния случай ще е с точност до метри а не километри в час. По-скоро споменаването на много висока скорост (140 км/ч) е малко странно. Или е дошъл със завой от Козяк на 100 метра от кръстовището, или е минал с много висока скорост през яка гърбица на Ибсен пак на 150 метра от катастрофата. За 100-150 м да ускориш от 20 до 140 е доста екстремно, особено за тежка кола.

Разстоянието от светофара на „Козяк“ и „Хенри Ибсен“ до светофара на „Черни връх“ е над 300 m, така че място за ускоряване е имал според мен.
Да, наистина е над или около 300 метра, грешно съм оценил разстоянието до Козяк, което е към 200 метра.
При това положение, ако е минал през гърбицата с 40 км в час, технически е възможно да стигне 140 км в час, но с газ до ламарината и нещо като изпитание колко максимално може да ускорява колата. Всъщност аналог на изпитание за ускорение от 0 до 100 км в час за 5-6 секунди. Ако е така, това е откровен убиец, защото в условията на това място, ако не е била колата на Милен Цветков, щяла е да бъде някоя друга съвсем близо.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Хм, 140 км е сериозна скорост.
При удар в дърво, камион ... резултата е почти сигурна смърт. И за тримата.
Тук ударът е в автомобил със сравнима маса, но и така е крайно невероятно на пътуващите в аудито да им няма нищо.
 
Журналята ще пищът, прокурорите ще се пънат, но това не отменя физиката и здравия разум.
Ще видим кво ще излезе от експертизите ..... нооо опитът сочи че наскоро излезе трийсеинещо стинки на квадратен метър до плажа  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Има явно нарушение, има причинена смърт, има регистрирана употреба на наркотици, нататък мисля че и Господ да стане адвокат на този нещастник - не мое го спаси - мин 3 години ше го ебат.
Ся, има и извънгосподни работи, а именно туземната правосъдна система.
Е, там - мълча! За там не е необходим и адвокат като Господ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
66, 140км/ч. ги определих още от видимите щети по возилата... Но това е без значение.

Интересно е, че другите две съпровождащи лица, са (може би) без видими щети - не знам да има техни снимки след като са са били на "спявка" където трябва... Но да кажем, че нямат щети - това означава, че са се държали кански здраво, предупредени от шофьора, че "сега ще думнем един отпред - дръжте се!".

- Имаше някакви забежки из пороят коментари в посока сатанинско ритуално убийство на връх Великден. Ако е такова - тогава едно предупреждение преди удара, пасва.

Но имаше и други варианти - някои твърдят, че М.Ц. се е возел на задната седалка, вече добре обработен - видеото май не показва измъкването му от колата - КОИ са били самаряните? Откъде доприпкаха толкоз хора след удара? От затвореният мол ли и мурабетата из софето ли, в тази вечер из Божем "столицата"?

Освен това се питам, защо видеото започва със спряната кола на М. на светофара - но от колко време е тя там, спряла? Кой е обработил и най-вече - пуснал записа в последствие от камерата из публичното пространство?

AnonimusBG

  • Гост
Дали ще публикуват резултатите от аутопсията?
Тогава ще стане ясно.
Има вероятност и еърбегът да е причината.
Което естествено не оправдава дрогирания пикльо.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Ако наистина е слязъл сам от колата, както казва принца, бих искал да му видя медицинския картон. Въпреки че сега той ще е топ сикрет.
Щото отиваме на вариант "поничките". При това там има физичен контакт и много повече доводи за "убийство", а тук има само контакт на автомобилите.
 
Quote (selected)
66, 140км/ч. ги определих още от видимите щети по возилата...
Хм, не ми се вижда вероятно на фона на това че возещите се в задния автомобил не са наранени.
Другото за което се загледах, е че хората на пътеката реагират. Ако ненадейно ти изкочи автомобил със 100+ километра в час на 10 метра няма да можеш да мръднеш преди да те отнесе. И нервите и мускулите имат време на реакция.
 
Както и дае. Аз за първи път сега погледнах видеото дето операторчето се напъваше кат глист на буца с кадрите. Пък и изобщо не съм се интересувал, М.Ц. е твърде лигав за да е интересен. Гледам съм го един два пъти за малко като водещ и до там.
 
Междудругото за "спявката".....
Май още на този етап момчето във втората кола твърди, че му е оказван натиск при разпита и са изготвяли фалшиви показания и са го карали да го разпише ...
 
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:27:26 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Забравете за камшичният удар. След такъв следват поражения на вратните прешлени и смъртта е много бърза. А се вижда, че Милен излиза от колата, което за мен изключва категорично версията за камшичен удар. А и аутопсията казва какви вътрешни поражения са довели до смъртта му.

По-скоро се чудя дали тези 10 минути минали от удара и обаждането на 112 са могли да бъдат фатални за него? Но и от такова чудене няма голяма полза според мен, освен за поуки за бъдещи събития.

BULLSHIT!!!

А ти, да си чувал някога за вътрешни разкъсвания в подобни случаи, причинени от високата скорост и НАХЛУЗВАНИЯ във ВОЛАНА?!!


« Последна редакция: Април 27, 2020, 00:33:33 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Забравете за камшичният удар. След такъв следват поражения на вратните прешлени и смъртта е много бърза. А се вижда, че Милен излиза от колата, което за мен изключва категорично версията за камшичен удар. А и аутопсията казва какви вътрешни поражения са довели до смъртта му.

По-скоро се чудя дали тези 10 минути минали от удара и обаждането на 112 са могли да бъдат фатални за него? Но и от такова чудене няма голяма полза според мен, освен за поуки за бъдещи събития.

BULLSHIT!!!

А ти, да си чувал някога за вътрешни разкъсвания в подобни случаи, причинени от високата скорост и НАХЛУЗВАНИЯ във ВОЛАНА?!!



BULLSHIT
е твоето мнение. Какво общо има камшичният удар, който се обсъжда, с вътрешните разкъсвания, които ти споменаваш?!

Но ако може кратко и ясно и без емотикони.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Има един автор, Michael Connelly. Чрез своя централен герой Хари Бош писателят си казва своето разбиране: "Everybody counts or nobody counts".
В тази връзка не разбирам споровете около убийството на Милен Цветков.
Имаше в БГ достатъчно случай на арогантни "инциденти". Убито пеленаче в количка на тротоар от пиян военен, имаше убити 4-5 младежи на тротоар...Имаше танцьор който уби младеж на морето, направи момиче инвалид...
Виновниците получиха ли от 10 до 20 години? Случайте бяха с превишена скорост и "under the influence".
Въпросът ми е: Защо се реагира различно при смъртта на журналиста?
« Последна редакция: Април 28, 2020, 00:41:33 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Забравете за камшичният удар. След такъв следват поражения на вратните прешлени и смъртта е много бърза. А се вижда, че Милен излиза от колата, което за мен изключва категорично версията за камшичен удар. А и аутопсията казва какви вътрешни поражения са довели до смъртта му.

По-скоро се чудя дали тези 10 минути минали от удара и обаждането на 112 са могли да бъдат фатални за него? Но и от такова чудене няма голяма полза според мен, освен за поуки за бъдещи събития.

Quote (selected)

Джиджи

BULLSHIT!!!


А ти, да си чувал някога за вътрешни разкъсвания в подобни случаи, причинени от високата скорост и НАХЛУЗВАНИЯ във ВОЛАНА?!!

Quote (selected)
Ддантгуин

BULLSHIT е твоето мнение. Какво общо има камшичният удар, който се обсъжда, с вътрешните разкъсвания, които ти споменаваш?!

Но ако може кратко и ясно и без емотикони.

Не, не може!!! Нито кратко, нито ясно, както по принцип си пиша!!!

А единствено заради факта, че не си ми отговорил на съобщението ми до теб на ЛИЧНИ от преди 2-3 дни, в което в рамките на цял хартиен формат А4 съм ти писала ЗАЩО мисля така по конкретен въпрос.

И съм те попитала ЗАЩО евентуално ТИ мислиш различно.

Но отговор до ден днешен нямам!!!
« Последна редакция: Април 28, 2020, 20:43:52 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Забравете за камшичният удар. След такъв следват поражения на вратните прешлени и смъртта е много бърза. А се вижда, че Милен излиза от колата, което за мен изключва категорично версията за камшичен удар. А и аутопсията казва какви вътрешни поражения са довели до смъртта му.

По-скоро се чудя дали тези 10 минути минали от удара и обаждането на 112 са могли да бъдат фатални за него? Но и от такова чудене няма голяма полза според мен, освен за поуки за бъдещи събития.

Quote (selected)

Джиджи

BULLSHIT!!!


А ти, да си чувал някога за вътрешни разкъсвания в подобни случаи, причинени от високата скорост и НАХЛУЗВАНИЯ във ВОЛАНА?!!

Quote (selected)
Ддантгуин

BULLSHIT е твоето мнение. Какво общо има камшичният удар, който се обсъжда, с вътрешните разкъсвания, които ти споменаваш?!

Но ако може кратко и ясно и без емотикони.

Не, не може!!! Нито кратко, нито ясно, както по принцип си пиша!!!

А единствено заради факта, че не си ми отговорил на съобщението ми до теб на ЛИЧНИ от преди 2-3 дни, в което в рамките на цял хартиен формат А4 съм ти писала ЗАЩО мисля така по конкретен въпрос.

И съм те попитала ЗАЩО евентуално ТИ мислиш различно.

Но отговор до ден днешен нямам!!!

Да попитам ли пак какво си пушила, докато си писала този отговор?
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Вземете си стая.

И на Джузепе вземете една, аз ще му се явя на платения канал  :smoking_a_joint-408:

За онци има най-новото плюене на деца, а за норчо - униформи и ред - строг, но справедлив  :yes-1289:

П Вербис и/или рорик биха ли жижи или тя ги би?
« Последна редакция: Април 28, 2020, 21:52:25 от SgtTroy »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Вземете си стая.

И на Джузепе вземете една, аз ще му се явя на платения канал  :smoking_a_joint-408:

П Вербис и/или рорик биха ли жижи или тя ги би?

Джиджи, Рюриковна, Миранда и Лилиана са мноо яко каре белотаджийки по тикваджийски. Предполагам, че мноо ги кефи карото като тату на юниформата и пиката като Косата от филмите, дето гледат преди припиване .. :nuts:

рюриковна има и сантименти с личния си петел..по-отворена е към естестванета си среда..другите три се срамуват от нея, ако и отпечатъкът й да се види от километри :D
« Последна редакция: Април 28, 2020, 21:51:18 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Вербиса слага сички в малкото си джобче  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Вербиса слага сички в малкото си джобче  :smokin:

Не знам кой е това..не чета внимателно оттатък. Следя само познатите ми никове и почти веднага регистрирам новите инкарнации. Бармалей вече се е поефраимчил..гурметаджията със синята лента, любител напържено е махнАл мая от ника си, но правилно се е членувал с непълен член..тва си е направо и находка и подсъзнателно признание
« Последна редакция: Април 28, 2020, 21:54:58 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
verbisverbis, тука гастролираше като "заместващ"

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
verbisverbis, тука гастролираше като "заместващ"

Съмнявам се. Стилът е различен

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЕЩИЧКИ И ВЕЩЕРИ!
На 30 април срещу 1 май всички вещици по света отбелязват своя професионален празник наречен още Валпургиева нощ.
Средновековната и ренесансовата традиция смята, че по време на Валпургийската нощ вещиците празнували сабат и злите сили са били най-силни.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ми, ше чаекаме злите сили в полунощ да се изокат колко сме зле, колко чувала са приготвили за трупове.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
На 30 април срещу 1 май всички вещици по света отбелязват своя професионален празник
Жив и здраф да си Ото, че подсещаш за такива празници - мен ич ме няма!
Та да се възползвам - Честит празник Banshee, няма значение през барикадата ли се казва или от едната страна - празникът си е празник!
« Последна редакция: Април 30, 2020, 20:22:15 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Вземете си стая.
  :D

Май вие с Асол требе да си вземете – Тройчо и Асольчик!!!  :0008: :0005:

Ама да се включите и към некъф ТВ канал, за да предавате на живо борбата за надмощие във форума на в-к СИГА!!!
 

Quote (selected)
SgtTroy

Вербис и/или рорик биха ли жижи или тя ги би?
:P
« Последна редакция: Април 30, 2020, 20:37:23 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
verbisverbis, тука гастролираше като "заместващ"

Съмнявам се. Стилът е различен

Когато си права, си права!  :way_to_go-1308:

Защото, доколкото си спомням, "заместващата" беше некво "охлюфче", живеещо в Гърция.  :image008:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Джиджи, към абстракционизъм ли те е бутнала карантията?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Дъска за съобщения - честит рожден ден...
« Отговор #955 -: Май 01, 2020, 03:27:51 »
Ave, von und zu Gossinger

Честит рожден ден - бъди здрав, дядо!
« Последна редакция: Май 01, 2020, 03:31:39 от фелдкурат Ото Катц »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Цитат на: Giuseppe
Джиджи, към абстракционизъм ли те е бутнала карантията?  :smokin:

Към мутафчизъм  ;D
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: Дъска за съобщения - честит рожден ден...
« Отговор #957 -: Май 01, 2020, 03:48:41 »
Ave, von und zu Gossinger

Честит рожден ден - бъди здрав, дядо!
Аве!
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Дъска за съобщения - честит рожден ден...
« Отговор #958 -: Май 01, 2020, 04:05:18 »
Ave, von und zu Gossinger

Честит рожден ден - бъди здрав, дядо!
Аве!
Аве! (с торта)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Дъска за съобщения - честит рожден ден...
« Отговор #959 -: Май 01, 2020, 10:04:14 »
Ave, von und zu Gossinger

Честит рожден ден - бъди здрав, дядо!

аве и наздраве :t0328: