Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:50:04

Автор Тема: Корнелия срещу Баце  (Прочетена 265899 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #60 -: Октомври 17, 2018, 23:30:39 »
Трикраки, за по-кратко - добрите стари траки.  :image008:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #61 -: Октомври 17, 2018, 23:36:03 »
Quote (selected)
имаха три пипала май, с които ядяха хора.
Не. три крака. Всъщност, оттам им е името.



пипалото им беше като камшик и беше отровно...четох я тая книга на дванаесе за два дни, много беше страшна  :smokin:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #62 -: Октомври 18, 2018, 15:27:28 »
корективно приклякане на любимата прежде, газета

Ти да видиш ...

За любимите неща се воюва. За любима газета - тоже. Стига да не си я разлюбил, де.

Ей на, виж Дърева днес как се бие. За ДУМА се бие, да поясня. Не за другия, дето тук от приличие не споменувам. Старата школа. Здраво удря, пък и има за какво.

http://epicenter.bg/article/Velislava-Dareva--Za-nashiya-dom--za-nashata-DUMA/166082/11/33

Кой кой е можеш позна и по застъпника. Пиар на Нинова е мадам В. Мадам В. срещу Дърева. Лесен избор. Къде да застанеш. Ако въобще ти се застава, де.

То тия дни заставането не е много на почит. Ха си застанал, ха някой решил, че имаш позиция. Пък що ти е.

Млада жена или стар ревматизъм са достатъчни. Винаги са били. И мисъл кат суджук също. Или пък за суджука.

То и с БСП така. И млада жена, и стар ревматизъм, и мисъл безконечна ... То и аз, отде ли ся подсетих за тия трите, покрай ДУМА. Кво ли общо ... Гоня си Михаля ... Михале, Михале, де си, да видиш ...

Прочее, ни зимата, ни нощта.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #63 -: Октомври 18, 2018, 17:59:53 »
фирмин,

а ти прочете ли отговора на изпълнителното бюро? те го тука - цък

щото нинова е права, а дърева - не. отваряш "дума" от 08.02.2018 /взех броя наслука/, ето го тук, отиваш на стр. 22 и четеш:
Quote (selected)
И. д. главен редактор
Таня Джаджева
tgeneva@duma.bg
отваряш днешния брой, ей го - цък, пак отиваш на стр. 22:
Quote (selected)
И. д. главен редактор
Йордан Мичев
ymichev@duma.bg
ако главният редактор е толко важна фигура, защо миков не е сторил необходимото да я назначи съгласно устава? и защо сега и той е нареден сред "опозиционерите"? защо?

защо миков, пирински, дърева и компания лъжат за длъжността "главен редактор" на "дума"? защо?

напиши, моля, какво мислиш за петте точки на изпълнителното бюро, които правят на пух и прах подписката. напиши и какво мислиш за това развяване на кирливи ризи сред обществото, па на сичкото отгоре и лъжливи кирливи ризи?

какво би си помислил страничен човек, който прочете тези лъжи? защо воювате с лъжи? според теб това ли е начинът да се бориш за справедлива кауза?

защо, фирмин? защо лъжи? щото не може с истина? защо си привърженик на група, която разпространява фейк новини? защо?

само не казвай, че така позициите на бсп ще се усилят.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #64 -: Октомври 18, 2018, 18:06:59 »
естествено, отговорът на изпълнителното бюро не е толко атрактивен като предишната помия, затова не е и отразен практически никъде, освен в "дума". или поне гугъл не може да индексира такива сайтове.

а фирмин си вкара автогол с това мнение на дърева. и /поне за мен/ показа, че се бори за любимия си вестник, който обаче не чете :bigok:

пс. дърева очевидно също не чете "дума". или е гьонсурат и не се интересува от фактите. ако аз бях на нейно място и бях прочел вестника сутринта, нямаше по обед да пратя точно такъв коментар.
« Последна редакция: Октомври 18, 2018, 18:16:59 от onzi »

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #65 -: Октомври 18, 2018, 20:02:32 »
Quote (selected)
Опитвам се да намеря и прочета отново "Сивите мравки", но забравих автора.
Кирилл Домбровский - ето http://books.rusf.ru/unzip/add-on/xussr_gk/dombrk12.htm?1/32
На руски език.

Чок觧

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #66 -: Октомври 18, 2018, 20:12:21 »
 
Quote (selected)
Опитвам се да намеря и прочета отново "Сивите мравки", но забравих автора.
Кирилл Домбровский - ето http://books.rusf.ru/unzip/add-on/xussr_gk/dombrk12.htm?1/32
На руски език.
Благодаря !


Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #67 -: Октомври 18, 2018, 20:31:05 »
Моля!
В руските библиотечни сайтове можеш да намериш почти всичко печатано някога пускано в пространството.

Чок觧

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #68 -: Октомври 18, 2018, 21:09:02 »
Моля!
В руските библиотечни сайтове можеш да намериш почти всичко печатано някога пускано в пространството.

Току що намерих и друг любим разказ :" Медленное стекло"(Свет былого) . Остана съм с впечатление , че съм го чел на български , но не го намерих и като го написах на руски - веднага "цъфна" ! Ще си го прочета и него ! :)
https://www.e-reading.club/chapter.php/119975/50/Kaleiidoskop._Nauchno-fantasticheskie_povesti_i_rasskazy.html

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #69 -: Октомври 18, 2018, 23:21:19 »
и миков се е изказал - цък, и той не изглежда да е чел вестника, за който се "бори". иначе в гласовете има съкратен вариант на отговора на иб.

кажи, фирмин, миков с какви очи търси сметка на нинова за това, че повтаря неговите действия? как се викаше на такова? гьотферен? темерут? нахал? наглец? обикновен лъжец? как?

щял да иска оставката на нинова... а може ли? май не е прочел и устава на партията си - председателят нали вече се избира пряко? откъде-накъде такива като миков ще искат оставки? ей на, устав, на един клик разстояние:
Quote (selected)
Чл. 17. (1) Правомощията на Председателя на БСП се прекратяват предсрочно:

1. по негово искане;
2. по искане на повече от половината от членовете на БСП;
3. по решение на Конгреса след промени в Устава;
4. при фактическа невъзможност да изпълнява задълженията си повече от 6 месеца;
5. при смърт
миков половината от членовете на бсп ли е, та да добавим дърева и оня аристократ пирински, та да изпълнят т. 2?

баси, като ги чета такива тъпи, ме фаща гнус. а наш фирмин намерил към кого да се прилепи :t2412:
« Последна редакция: Октомври 18, 2018, 23:23:21 от onzi »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #70 -: Октомври 18, 2018, 23:26:00 »
Без да навлизам в устава, мисля, че е нормално един член пък бил той и Миков да инициира искане за оставка.
Ако го подкрепят повече от половината печели, ако не не.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #71 -: Октомври 18, 2018, 23:46:57 »
и миков се е изказал - цък, и той не изглежда да е чел вестника, за който се "бори". иначе в гласовете има съкратен вариант на отговора на иб.

кажи, фирмин, миков с какви очи търси сметка на нинова за това, че повтаря неговите действия? как се викаше на такова? гьотферен? темерут? нахал? наглец? обикновен лъжец? как?

щял да иска оставката на нинова... а може ли? май не е прочел и устава на партията си - председателят нали вече се избира пряко? откъде-накъде такива като миков ще искат оставки? ей на, устав, на един клик разстояние:
Quote (selected)
Чл. 17. (1) Правомощията на Председателя на БСП се прекратяват предсрочно:

1. по негово искане;
2. по искане на повече от половината от членовете на БСП;
3. по решение на Конгреса след промени в Устава;
4. при фактическа невъзможност да изпълнява задълженията си повече от 6 месеца;
5. при смърт
миков половината от членовете на бсп ли е, та да добавим дърева и оня аристократ пирински, та да изпълнят т. 2?

баси, като ги чета такива тъпи, ме фаща гнус. а наш фирмин намерил към кого да се прилепи :t2412:

онци, ти са корнелия ли коментираш, баце ли, миков ли или в крайна сметка фирмин, до когото, забелязвам, с почти обсесивно-компулсивно постоянство неизбежно опираш, м?

свободен форум е, отвори си тема "що не ме кефи фирмин" и си пиши, ако госингер дьо катцгуин реши да те остави. ма така поне ше знаем да не я четем оная тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #72 -: Октомври 19, 2018, 07:40:20 »
коментирам мнението, сардж. мнението на фирмин, с което се обяви за битка за любимия си вестник заедно с дърева и миков. и високопарните му думи до кого бил застанал.

в конкретния случай е застанал до лъжци.

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #73 -: Октомври 19, 2018, 08:44:02 »
коментирам мнението, сардж. мнението на фирмин, с което се обяви за битка за любимия си вестник заедно с дърева и миков. и високопарните му думи до кого бил застанал.

в конкретния случай е застанал до лъжци.
Зарежи го Фирмина. И аз много му се дразнех,  щото откакто го помня вечно е против БСП ( против " моята партия" хаха) -ръководството ли ще е,  програмата ли,  друго нещо. И все така високопарно патетичен. Появи ли се някаква вътрешна опозиция веднага се присъединява.
Станал е съвсем предсказуем и безинтересен
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 08:45:40 от Пешо »

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #74 -: Октомври 19, 2018, 09:35:30 »
Дон'т тъч Фирмина!
Като конска муха на стадо магарета е!
А както знаем, ако стадото остане без конска муха, започва да прави магарии.
По добре вътрешни за стадото къчове, отколкото чифтета извън ньега.
Само маалко да понамалят шоата се иска, щото не са атрактивни, а стават смешни.
Атрактивни шоа мое да прави само Баце и чать-пать Цеццоооу, ама те не са партия, а партида и това си моат-тва си правят.
И не трябва да се водят по тях.
И още нещо. Трябва да има съгласуваност. Къчове навънь - само от Корни. Тя ги може. Другите нье. Ено време и Ру.5коф ги правеше, ама сега няма кой.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #75 -: Октомври 19, 2018, 09:48:53 »
И все така високопарно патетичен.

Скептично-иронично циничен, би било по-точно.  :cool-1084:

onzi, вчера ти бях написал тговор на питанията, но после го затрих без да ща, че не съм му свикнал на този форум на техниката. Айде, щом тъй учтиво молиш, да повторя. По точки, да не ти е мъка.

защо миков, пирински, дърева и компания лъжат за длъжността "главен редактор" на "дума"? защо?

Не лъжат. Чрез трикове като "и.д." и "срок на изпитване" по същество се заобикаля Устава. За съществен период от време, когато партията се готви за заседание на конгреса и два поредни избора през 2019, функциите на главен редактор на ДУМА, орган на партията, ще се изпълняват от наместник на Нинова.

напиши, моля, какво мислиш за петте точки на изпълнителното бюро, които правят на пух и прах подписката. напиши и какво мислиш за това развяване на кирливи ризи сред обществото, па на сичкото отгоре и лъжливи кирливи ризи?

Пух и прах ... Лъжливи кирливи ризи ... Бре-бре-бре ...

ИБ, ако да беше последователно и принципно, следваше да вземе отношение по въпроса за това как чрез домуз-пезевенка Г. драгият на цял народ Б. е напазарувал на едро 50 члена на Националния съвет на партията за скромната сума от 43 милиона лева народна пара. Тъй рече Госпожа Истина. Ама не би ... И що тъй?

какво би си помислил страничен човек, който прочете тези лъжи? защо воювате с лъжи? според теб това ли е начинът да се бориш за справедлива кауза?

Ти този въпрос зададе ли го на Госпожа Истина? Или като ИБ свенливо пропускаш нейните изцепки?

защо, фирмин? защо лъжи? щото не може с истина? защо си привърженик на група, която разпространява фейк новини? защо?

Аз нямам никаква необходимост да лъжа. Това, което знам за партията и което помня, ми е достатъчно - както да си съставя мнение, така и да се аргументирам, когато го споделя. Аз не съм привърженик на "група". По простата причина, че в нея има различни хора. Някои от тях със съществен принос за въздигането на Нинова. Такива, дето сега си смятат колко ще им излезе пишманлъкът. Нищо лично, щото. Просто бизнесът им е такъв.

А ти защо си привърженик на Нинова, дето разпространява фейк новини? Истина или лъжа е, че с 43-те милиона на сделката във Варна са платени "услугите" на тези 50 или на част от тях? Нинова застава ли зад тази теза, неколкократно повторена от нея? Ще носи ли политическа отговорност за нея? Или и ние, подобно Авраам, да вземем да се пазарим и да питаме какво ако сред тези 50 има до десет без грях?

само не казвай, че така позициите на бсп ще се усилят.

Ако нещо е набрало, да се пука и да изтече. В този си вид и кондиция партията не може да изпълни задачите си през 2019 година и отговорността за това е ясно чия - на първо място, на Нинова. Но, и ако твърдим, че при нас водещо е колективното начало, то и на Националния съвет. Всъщност и на Конгреса. А и на цялата партия.

От друга страна, ако приемем, че всички въвлечени в този конфликт са водени от най-чисти помисли, то той може да се окаже проекция на задълбочаващи се обективни идеологически и политически противоречия в БСП и в левицата, като цяло. Простичкият въпрос, който ще възникне тогава ще е абе, другари, вие какво въобще правите в една партия един до друг. И това е важният въпрос. Идеологическите и политическите различия, които прозират зад този конфликт, са съществените. Щото сред многото въпроси, дето си ми задал, го няма този, дето наистина би ме затруднил. Да ти помогна, щом тъй ти се ще да полемизираш с мен. Въпросът е: Firmin, ти какво правиш още в една партия с Нинова и с тези, дето я подкрепят? Е, виж това вече ще ми е трудно да "отстрелям".  :sad-3295:

Колкото до ДУМА, тук си уцелил. Не чета ДУМА. Доста отдавна. Ако нещо там си струва да бъде прочетено, то се появява и другаде. А Дърева я чета от времето, когато пишеше в "Комсомолска искра". Виж тоз вестник го четях от пионерче още, едно четиридесет години оттогава и отгоре. (После, когато Дърева вървеше по улиците, я поздравявахме почтително, още тогава, че и по после. Щото добре знаехме коя е, каква е и какво и струва това.) Имаше щото в него един престижен кореспондентски конкурс по ... математика. Решавах и пращах. А покрай това четях. "Комсомолска искра" ми го пазеха в РЕП-а. Щото свършваше много бързо. Както и ДУМА ми пазеха, когато свършваше бързо. При Продев, светла му памет.

Битката за ДУМА е битка за тези, дето освен ДУМА друго не четат, предимно. За тях написаното в ДУМА е партийната линия, която да следват. Затова и е важна на Нинова газетата. Да придаде легитимност на "линията" и.

И преди да си попитал кой орган печатен на партията чета, да ти отговоря - "Ново време". И бюлетина на НС, кога не ги домързи да го издадат милите ми другари на Позитано 20. Прочее, ти за моето четене дерт нямай. Не си обяснявам аз света през партийните издания. Още от времето, когато четях "Комсомолска искра"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #76 -: Октомври 19, 2018, 10:02:33 »
Quote (selected)
Не лъжат. Чрез трикове като "и.д." и "срок на изпитване" по същество се заобикаля Устава.
глупости. лъжат. и разликата между истина и лъжа са буквичките "и.д.". всяка длъжност си има изпитателен срок. това и.д. назначение колко време продължи при миков? въобше откога "дума" няма главен редактор, а има само и.д, и откога изведнъж това почна да прави впечатление, та трябва да се развяват лъжи?
Quote (selected)
ИБ, ако да беше последователно и принципно, следваше да вземе отношение по въпроса за това как чрез домуз-пезевенка Г. драгият на цял народ Б. е напазарувал на едро 50 члена на Националния съвет на партията за скромната сума от 43 милиона лева народна пара. Тъй рече Госпожа Истина. Ама не би ... И що тъй?
кво сега, изместваш темата? а откъде знаеш, че не вземат отношение? не си отговорил на въпросите ми.
Quote (selected)
какво би си помислил страничен човек, който прочете тези лъжи? защо воювате с лъжи? според теб това ли е начинът да се бориш за справедлива кауза?
на тези въпроси не си отговорил. пак изместваш темата.
Quote (selected)
Аз нямам никаква необходимост да лъжа.
но очевидно изпитваш огромна необходимост да застанеш до доказани лъжци. защо? щото мразиш нинова и това замъглява преценката ти?

зашо миков, дърева, пирински и компания не рзчепкаха този въпрос на пленума, където му е мястото? защо включват лайномета след него, представяйки каузата си като спешна и справедлива - тя не е нито едно от двете. защо?

в резюме: група "вътрешни опозиционери" овоняват атмосферата, пускайки доказани лъжи. наш фирмин гордо застава до тях. никой от групата не забелязва, че на "позицията" им е отговорено в "любимия им вестник, за който се борят". на въпросите ми фирмин предпочита да се изсуква, като подхваща нова тема - за милионите във варна.

фирмин, като излезе становище и по тази тема, какво ще подхванеш?


пп сега видях края на мнението ти - очевидно съм го затрил, докато ти отговарях. поредно доказателство, че не четеш "дума". как това се връзва с патетиката ти
Quote (selected)
За любимите неща се воюва. За любима газета - тоже. Стига да не си я разлюбил, де.
разлюбил ли си обекта на борбата си?
Quote (selected)
И преди да си попитал кой орган печатен на партията чета, да ти отговоря - "Ново време".
това ли - цък? ако да - благодаря, още един източник на информация. полезен, надявам се. ако не - посочи, моля, линк.
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 10:08:44 от onzi »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #77 -: Октомври 19, 2018, 10:19:12 »
Ох-ох-ох-ох, караш ме да съжалявам, че съм губил време да ти отговарям. Ти, види се, не губиш време да помислиш върху това, дето съм ти писал.
Не аз се боря за ДУМА. Писал бях за това как Дърева се бори за ДУМА.
Не аз повдигам въпроса за аферата във Варна. Нинова постави писмото на 50-те в тази рамка и държи то да се интерпретира точно в нея.
Да, това е "Ново време". Уставен орган на партията, също. Ето и още за четене и политпросвета.
http://www.ponedelnik.bg/MONDAY-7-8-2018_WEB.pdf
От по-дебеличките четива е, верно. Но като си спестиш време от това да четеш и пишеш на Firmin по форумите, току виж останало и за тях.  :cool-1084:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #78 -: Октомври 19, 2018, 10:30:43 »
Quote (selected)
Писал бях за това как Дърева се бори за ДУМА.
да, само дето не писа, че си служи с лъжи.

така и не коментира отговора на иб. щото това "Бре-бре-бре ... " не го броя за коментар, ако ме разбираш. то и не е.
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 13:39:34 от onzi »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #79 -: Октомври 19, 2018, 13:53:00 »
малко ретроспекция, преди малко като отворих "дума.бг" и реших да се върна малко назад. сайтът има архив на вестника от 2009. та ето:
Quote (selected)
ВТОРНИК 3 ЯНУАРИ 2017
И. д. главен редактор
Таня Джаджева
Quote (selected)
ВТОРНИК 5 ЯНУАРИ 2016
И. д. главен редактор
Таня Джаджева
Quote (selected)
ВТОРНИК 6 ЯНУАРИ 2015
И. д. главен редактор
Юрий Борисов
Quote (selected)
ПЕТЪК 3 ЯНУАРИ 2014
И. д. главен редактор
Юрий Борисов
Quote (selected)
ЧЕТВЪРТЪК 3 ЯНУАРИ 2013
И. д. главен редактор
Юрий Борисов
Quote (selected)
ВТОРНИК 3 ЯНУАРИ 2012
И. д. главен редактор
Юрий Борисов
Quote (selected)
ПОНЕДЕЛНИК 3 ЯНУАРИ 2011
Главен редактор
Ивелин Николов
накратко, вестникът няма главен редактор от 2011 г. след кратко търсене /цък/:
Quote (selected)
Вестник "Дума" с временен главен редактор
15.11.2011 | 17:14 по статията работи:
Юрий Борисов ще изпълнява длъжността временно. Новият главен редактор ще бъде избран през декември

Юрий Борисов временно ще изпълнява длъжността главен редактор на вестник "Дума". Това каза пред журналисти в парламента депутатът от БСП Антон Кутев, предаде Агенция "Фокус".

До този развой се стигна, след като издателят на партийния орган Николай Малинов и член на тясното партийно ръководство преди седмица прекрати договора за авторство на главния редактор Ивелин Николов, смятан за близък до президента Георги Първанов, и на практика ограничи достъпа му до редакцията.

В договора от 2008 г. между Националния съвет на БСП, фондация "Ново време", която държи правата на марката "Дума", и "Дума 2008" ЕООД (100% собственост на Николай Малинов) е записано, че главният редактор се избира от Изпълнителното бюро. Малинов е нарушил този договор, но едва ли ще последват някакви санкции за него, информира Дневник.bg.

В ръководството на БСП не се харесва действието по уволнението на бившия вече главен редактор Ивелин Николов и то не заради Ивелин Николов, а защото действието е незаконосъобразно, превишава права и т.н., каза Кутев. Той посочи, че на този етап не са обмислени санкции, но със сигурност ще има последици за издателя на вестника "Дума".

Въпросът с главния редактор на в-к "Дума" ще бъде поставен на първия пленум на БСП, който се очаква да бъде през декември. Досега той е бил избиран от Изпълнителното бюро. според новия устав на БСП той трябва да бъде избран от Националния съвет на партията, информира БТА.

Националният съвет е сериозен донор за "Дума", става дума за стотици хиляди годишно, каза Кутев. Според него 3-4 имена се въртят за главен редактор на изданието. Впоследствие депутатът допълни: "Вариант за смяна на издател не може да се случи, има вариант БСП да издава сама вестника. Убеден съм, че това ще се случи. Кога ще стане това зависи от финансовото състояние на БСП".
добре, че не са написали годината, в която трябва да поставят въпроса на пленум, само декември са споменали :bigok:

някак си се натрапва изводът, че разни плювачи са се организират да плюят, след като седем години са си почесвали квото там имат за почесване. очевидно битката е за друго, това е само лайномет. фирмин, ще бъдеш ли така добър да ни осветлиш за какво точно се борят тези, до които стоиш гордо?

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #80 -: Октомври 19, 2018, 14:06:42 »
Като страничен наблюдател, понеже и Баце и Нинова са ми неприятни, първият доста повече, виждам следното.
Баце е класически соц администратор(справка"Понеделник започва в събота").
Още като млад дихател силно го е привличала административната дейност.
Треньорът му твърдеше същото, когато го сравняваше с Трактора.
За разлика от Нинова, Баце има и мутренски опит.
И понеже родният ни бизнес е на мутренска основа, Баце е идеалното компромисно решение за целокупната ни мутроолигархия.
Е, между отделните мутренски кланове винаги е имало разногласия, но Баце за сега успява да поддържа някакво равновесие.
 Може да се каже, че вече имаме завършен преход към мутроолигархична държава.
Ако Нинова дойде на власт и се опита да промени положението, мутроолигархията ще я бойкотира. Възможностите на Нинова да промени нещо по сериозно в държавата клонят към нулата.
Ако нещо се променя в държавата, то е само под външен натиск, особено когато трябва да се защитават външни интереси. 
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 14:08:21 от Engels »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #81 -: Октомври 19, 2018, 14:18:14 »
Да бе, тя БСП изобщо не е мутренска. Щото. Ако Нинова дойде на власт, нищо няма да се промени, както нищо не се променя от 30 години насам, освен към по-лошо.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #82 -: Октомври 19, 2018, 14:35:42 »
фирмин, ще бъдеш ли така добър да ни осветлиш за какво точно се борят тези, до които стоиш гордо?

Кой тва? Аз ли? Аз не съм застанал гордо. Аз, кат една конска муха, съм просто къде хергелето.

То пак добре, че ако бях муха лайнарка, къде ли щях да бъда.  :sad-3295:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #83 -: Октомври 19, 2018, 14:45:04 »
Господа офицери,

хайде да охладите дискусията за 24 часа.

Вървите към вадене на саби (или пистолети), а това не се харесва на управата на форума 8)
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #84 -: Октомври 19, 2018, 14:47:34 »
фирмин, ще бъдеш ли така добър да ни осветлиш за какво точно се борят тези, до които стоиш гордо?

Кой тва? Аз ли? Аз не съм застанал гордо. Аз, кат една конска муха, съм просто къде хергелето.

То пак добре, че ако бях муха лайнарка, къде ли щях да бъда.  :sad-3295:

Ако искаш коментарите ти да изглеждат по-добре форматирани, може да използваш бутона „цитат“ над коментара, на който искаш да отговориш.

Друг начин за цитиране е да използваш таговете [ quote] и [ /quote] (без интервала в началото) за да отделиш цитата от твоя текст.
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #85 -: Октомври 19, 2018, 15:57:44 »
Quote (selected)
Кой тва? Аз ли? Аз не съм застанал гордо.
уф. а тва кой го писа? помниш ли?
Quote (selected)
Кой кой е можеш позна и по застъпника. Пиар на Нинова е мадам В. Мадам В. срещу Дърева. Лесен избор. Къде да застанеш.
и сериозно, ако можеш, сподели за какво всъщност е това ритане по кокалчетата. щото е ясно, че не е за "дума". т.нар. "позиция" е просто кофа екскременти, засилена към вентилаторите - само виж на колко места излезе. и на колко места излезе отговорът.
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 15:59:23 от onzi »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #86 -: Октомври 19, 2018, 16:07:25 »
Господа офицери,

хайде да охладите дискусията за 24 часа.

Вървите към вадене на саби (или пистолети), а това не се харесва на управата на форума 8)

Да не се харесваме на управата нам е съдба, види се.

А дискусията тук въобще не е жежка. Ако я охладим още, току виж премръзнала. И след 24 часа ще трябва да я претопляме.Което ме сеща за дядо Миньо Попа.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #87 -: Октомври 19, 2018, 16:19:26 »
т.нар. "позиция" е просто кофа екскременти, засилена към вентилаторите - само виж на колко места излезе. и на колко места излезе отговорът.

Абе знаех си аз, че ги разбираш ти тези работи, с ... "екскрементите".

Някой би се подвел, както и ти, види се, да си помисли, че да застана до хора като Анжел Вагенщайн, проф. Андрей Пантев и Велислава Дърева би било гордо. Е, не е точно така, уви.

Всъщност, ми е омерзително да съм около Нинова, пиарката ѝ мадам В. и сонм техни подобия в БСП и извън нея.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #88 -: Октомври 19, 2018, 16:47:39 »
Господа офицери,

хайде да охладите дискусията за 24 часа.

Вървите към вадене на саби (или пистолети), а това не се харесва на управата на форума 8)

Да не се харесваме на управата нам е съдба, види се.

А не мислиш ли, че именно защото се харесвате на управата, тя е избрала този подход към вас 8)

Quote (selected)
А дискусията тук въобще не е жежка. Ако я охладим още, току виж премръзнала. И след 24 часа ще трябва да я претопляме. Което ме сеща за дядо Миньо Попа.

Е, все пак съм писал, че вървите, а не че сте стигнали, нали?
the lamers club honourable member …

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #89 -: Октомври 19, 2018, 16:55:54 »
Quote (selected)
И все така високопарно патетичен.

Скептично-иронично циничен, би било по-точно.
... би било невярно.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #90 -: Октомври 19, 2018, 16:57:13 »
Quote (selected)
Всъщност, ми е омерзително да съм около Нинова...
то това ясно. и се връткаш - уж лесно се избира до кого да седиш, пък не седиш... пък както не седиш, внисаш тука разни лъжи, от тези, до които не седиш...

също както се сучеш и бит информация не обелваш за какво беше всъщност цялата тази идиотщина.

а бе и твоята не е лесна.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #91 -: Октомври 19, 2018, 17:18:05 »
Quote (selected)
И все така високопарно патетичен.

Скептично-иронично циничен, би било по-точно.
... би било невярно.

Наивно-уважително благочестив, невям, съм? :cool-1084:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #92 -: Октомври 19, 2018, 17:31:44 »
Quote (selected)
Всъщност, ми е омерзително да съм около Нинова...
а бе и твоята не е лесна.

О, напротив. Аз съм тотално неотговорен фактор.  :cool-1084:


Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #93 -: Октомври 19, 2018, 17:58:27 »
Quote (selected)
Цитат

    Всъщност, ми е омерзително да съм около Нинова...

то това ясно. и се връткаш - уж лесно се избира до кого да седиш, пък не седиш... пък както не седиш, внисаш тука разни лъжи, от тези, до които не седиш...
Бе то седенето до Нинова не е въпрос само на 'искам - не искам'. Трябва и да те допуснат там, пък теб май не те. Което, подозирам, е в основата на поведението ти.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #94 -: Октомври 19, 2018, 19:57:34 »
Така!
Ако се съгласите, че и в най добрите семейства се случват скандали / а не виждам как няма да се съгласите/, то ще трябва да се съгласите, че дори и в не толкова добрите семейства не си излагат нааканите гащи по простора! Ако все още има някакво уважение между партньорите. Ако няма - достойната позиция е развод. Единият, напуска другия! Не е успял да го промени, не може вече да го търпи - ами достойно е не да излагаш в кръчмата кусурите на половинката си като я оплюваш, а да си вземеш парцалките и да се изнесеш. Всичко друго е - "ем сърби, ем боли".
Няма лошо, има маса такива хора, но когато към манджата се прибавят и претенциозност, че и демонстративна претенциозност - тогава за съседите идва в повече, дори да са семейни приятели.
По тази причина и на мен ми омръзна тази дискусия. Ще се опитам да не си губя повече времето.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #95 -: Октомври 19, 2018, 20:16:44 »
Нито от ГЕРБ и другите "десни", нито от фалшиво-социалистическата БСП ще дочакаме нещо добро.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Златопер

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 15
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #96 -: Октомври 19, 2018, 20:40:06 »
Мисля че написаното от Engels,  в пост № 80 дава най точното описание за това псевдо-противопоставяне между две жалки марионетки с  мизерно IQ. Цялата тази заешка тупурдия която се вихри в този млад форум по темата Корнелия срещу Баце, не заслужава дори положените усилия за натиск върху клавиатурата, за да се сътворят тези многобройни опуси...
Нека да се обсъждат по сериозни и фундаментални теми които заслужават труда и интелектуалните усилия на хора доказали се в близкото минало като интелигентни форумци. Само така ще може да се осигури дълъг и достоен живот на форума.
« Последна редакция: Октомври 19, 2018, 20:42:14 от Златопер »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #97 -: Октомври 19, 2018, 21:28:56 »
Мисля че написаното от Engels,  в пост № 80 дава най точното описание за това псевдо-противопоставяне между две жалки марионетки с  мизерно IQ. Цялата тази заешка тупурдия която се вихри в този млад форум по темата Корнелия срещу Баце, не заслужава дори положените усилия за натиск върху клавиатурата, за да се сътворят тези многобройни опуси...

Нека да се обсъждат по сериозни и фундаментални теми които заслужават труда и интелектуалните усилия на хора доказали се в близкото минало като интелигентни форумци. Само така ще може да се осигури дълъг и достоен живот на форума.

Я, добре престрашил се :)
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #98 -: Октомври 19, 2018, 22:33:51 »
Мислех , че Златопера ще има аватар рибар с въдица , пък той... :) Добре дошъл и от мен !

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #99 -: Октомври 19, 2018, 23:19:56 »
А какъв е плодът на аватара на Златопер?

И нещо интересно!
41 гости има в момента!
Ами това е целият форум + редакцията. Съвокупно! :t2042: :sunshine-1072:

Чок觧

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #100 -: Октомври 20, 2018, 08:10:30 »
Я пак "да разлая кучетата" :БСП се управлява с мантри https://www.segabg.com/category-observer/bsp-se-upravlyava-mantri
***
Плодът трябва да е нар така , както го виждам .

Неактивен Златопер

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 15
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #101 -: Октомври 20, 2018, 10:19:27 »
Не, не нар а узрели червени ябълки. Просто намек че имам намерение да излагам само "зрели" мнения, когато мога да формулирам такива. ;D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #102 -: Октомври 20, 2018, 10:50:09 »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #103 -: Октомври 20, 2018, 12:15:25 »
Чоко, дълго време се колебах да реагирам ли или не.
В оня форум Атанас Димитров и Фирмин споделиха, че наскоро (в рамките на това десетилетия) са станали социалисти.
Аз бях приет в оная овикана партия на 22 април 1977 година и не съм я сменял до сега,  бях депутат на последния конгрес, проведен в партийния дом, присъствах и гласувах против смяната на името и символа (друг път, ако стане дума, ще разкажа кой наклони везните към новото име и символ).
~~~~~
Защо считам, че заглавието е лековато и подвеждащо - въпросът не е до тези две (случайни) личности, въпросът е до същността на двете партии, които те ръководят.

Въпроси като:
- каква партия е БСП, чии интереси защитава? На оня конгрес надделя линията "Лилов", самият аз съм лукановист по този въпрос;
- какво ще стане с ГЕРБ - при загуба на избори? ...при изчезването на Борисов? Витае мнението, че ГЕРБ ше се разпадне, че е лидерска партия, не вярвам;
- каква партия е ГЕРБ? (не ми казвайте "крадлива")
- какви партии са БСП и ГЕРБ? ... наскоро говорих с форумно другарче за феномена Volkspartei в Австрия и Германия (и някои съседни държави) в следвоенните години, искат ли, могат ли, знаят ли нашите какво е това, как става? Защо тези Volkspartei сее дънят през последните години;

И редица други въпроси, свързани с ГЕРБ и БСП (и не само) са интересни, които би трябвало търпеливо да се обсъждат, а ние Боко срещу Корнела, толкоз.
~~~~~~~
Преди десетилетие във форума-майка Принцът се опита да предизвика дискусия за "лявото и дясното" на базата на един руски текст, хубаво би било той (принцът) да мегтне тази темичка и тук, а?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #104 -: Октомври 20, 2018, 12:27:04 »
аз в оня текст намерих една явна лъжа и това ми стига, за да зачекрна поредния вътрешноопозиционен напън.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #105 -: Октомври 20, 2018, 13:09:02 »
Обаче Боце продължава да блести с интелект

Quote (selected)
Бойко Борисов от Брюксел: „Няколко пъти преди европредседателството кибератаките срещу Министерския съвет и основни министерства бяха ужасни. Един петък, за да не заразят цялата система, ги накарах да изключат машините от контактите, за да предотвратим такъв набег“.
:m1731:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #106 -: Октомври 20, 2018, 16:57:04 »
още един, дето като мен смята, че "дума" има малко общо с истинската причина за подписката:
Quote (selected)
Изгладнялото крило, което иска да е във властта се изнервя, че Нинова е твърд опозиционер и я натиска, за да започне да прави компромиси. По-голямата част от подписалите са управлявали БСП през годините, имали са влияние и ако ги беше грижа за “Дума” щяха да направят от този вестник голяма и влиятелна медия. При твърд електорат от 800 хил. души това не е много трудно. Вместо да го направят, защото е разумно, те вкупом превърнаха този вестник в маргинално издание, защото никой от тях в своя личен и политически егоизъм не се интересуваше от него. Оставиха го да се дави в дългове и не направиха минимално усилие, за да го стабилизират и да го развият.

Впрочем така постъпи навремето и СДС с “Демокрация”, която имаше над един милион тираж в първите години на прехода и можеше да се превърне в значим и влиятелен вестник, ако поне на един от партийните функционери му пукаше за нея, а във върхушката на СДС имаше поне малко ум.

Подписката срещу Нинова не е за “Дума”, а за власт. Категоричната позиция на лидера срещу Бойко Борисов и ГЕРБ изнервя част от апарата и елита на партията. Впрочем само двама-трима от т. нар. бунтовници биха могли с лични средства да издържат вестник “Дума” поне до 2060 г., но не я разбират така солидарността...
цялото - цък

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #107 -: Октомври 20, 2018, 18:38:24 »
Quote (selected)
още един, дето като мен смята, че "дума" има малко общо с истинската причина за подписката:
Това е повече оот очевидно.
Много добър материал на Дачков, препоръчвам го на всички. Ще цитирам още един абзац - специално за др. Фърмин:
Quote (selected)
Липсата на единство е основен български проблем, който, уви, не се проявява само в политиката. Но понеже сега говорим за нея само ще припомня, че БСП можеше на два пъти да бие ГЕРБ, ако нейният собствен бивш лидер и президент Георги Първанов не направи опит да я разцепи и не открадна едни 5-6 процента през годините.

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #108 -: Октомври 21, 2018, 10:17:45 »
Quote (selected)
Защо считам, че заглавието е лековато и подвеждащо - въпросът не е до тези две (случайни) личности, въпросът е до същността на двете партии, които те ръководят.

Въпроси като:
- каква партия е БСП, чии интереси защитава? На оня конгрес надделя линията "Лилов", самият аз съм лукановист по този въпрос;
- какво ще стане с ГЕРБ - при загуба на избори? ...при изчезването на Борисов? Витае мнението, че ГЕРБ ше се разпадне, че е лидерска партия, не вярвам;
- каква партия е ГЕРБ? (не ми казвайте "крадлива")
- какви партии са БСП и ГЕРБ? ... наскоро говорих с форумно другарче за феномена Volkspartei в Австрия и Германия (и някои съседни държави) в следвоенните години, искат ли, могат ли, знаят ли нашите какво е това, как става? Защо тези Volkspartei сее дънят през последните години;

Интересни въпроси. Не вярвам да се получи дискусия, но ще дам моите 5 стинки.

- не знам каква партия е БСП, да кажат партийните членове. Знам само, че е единствената значима партия в Бг, в която има вътрешнопартийна демокрация. Не мисля, че защитава интереси въобще, освен собствените си.

- ГЕРБ е клиентелистко-меркантилна партия, с масов членски състав от опортюнисти. Затова е много вероятно бързо да се разпадне при загуба на властта. Виж, при оттегляне на Борисов е трудно да предположа. Цветанов има безспорно много силни позиции, но не е лидерски тип, а ГЕРБ е генетично лидерска партия. Други изявени личности не се появяват в публичното пространство. Все пак, ако са на власт, е много вероятно да оцелеят и без Борисов.

- Дали БСП и ГЕРБ са Volkspartei ? По-скоро не. И двете партии развиват силна негативна риторика, така е няма как. НДСВ се опитваше да бъде такава партия, струва ми се.

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #109 -: Октомври 21, 2018, 10:20:36 »
Quote (selected)
Преди десетилетие във форума-майка Принцът се опита да предизвика дискусия за "лявото и дясното" на базата на един руски текст, хубаво би било той (принцът) да мегтне тази темичка и тук, а?

Да, добре би било.

Още по-добре би било и да се поднови философският разговор по темата "Истинска лява партия - що е то ?"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #110 -: Октомври 21, 2018, 11:56:40 »
Quote (selected)
Преди десетилетие във форума-майка Принцът се опита да предизвика дискусия за "лявото и дясното" на базата на един руски текст, хубаво би било той (принцът) да мегтне тази темичка и тук, а?

Да, добре би било.

Готово, в раздела „Преводи …“.
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #111 -: Октомври 21, 2018, 12:13:10 »
Quote (selected)
"Истинска лява партия - що е то ?"
имам спомен, че беше не истинска, а автентична - една дъвка, която партнерите много обичаха да дъвчат, и да търсят автентичното ляво, щото бсп не била такваз. даже тема бях открил преди 4-5 години - цък

там има линк към "тема на протестиращите", която на нищо не прилича, щото мъркюри се е изпозатрила. но си личат тъпотата на ганю и напъните на дъртия реалист.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #112 -: Октомври 21, 2018, 12:24:01 »
Quote (selected)
но си личат тъпотата на ганю и напъните на дъртия реалист.

Автентичните комунисти/социалисти като Ганю са намерили своя представител в лицето на каро мафиозо, ака д-р Борисов, нищо че Калки им вика опортюнисти (това е нещо с което съм напълно съгласна) :cool-1084:

Неактивен Курти Кенаров

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 16
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #113 -: Октомври 25, 2018, 16:06:21 »
Нинова ми е много мътна. Изглежда тъпа, ама до доказване на твърдението, смятам че се прави на такава.

Нинова се бори за власт. Сметнала е, че моментът е да се справи с тия, що използва да я промотират за преЦедателка. Ония и те не са пасли трева, та ѝ отвръщат подобаващо.

Има и полезни идиоти, например Дърева. На 100 години станала, ама не разбрала, че я вкарват в мазните борби на Гергов срещу Нинова и на СтаниШеф срещу Нинова. Има и такива хора. Уважавам идеалистите. Дърева изглежда честен човек, нищо лошо срещу нея няма да напиша.

Много, много наум срещу Нинова имам. Ама щом е срещу котерията на СтаниШеф, то има моите симпатии за момента.
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 16:41:22 от Курти Кенаров »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #114 -: Октомври 25, 2018, 16:26:08 »
Quote (selected)
Нинова се бори за власт. Сметнала е, че момента е да се справи с тия, що използва да я промотират за преЦедателка. Ония и те не са пасли трева, та ѝ отвръщат подобаващо.
за мен основното е, че раздвижи позастоялата вода, па и не смята да векува - въведе мандатност на ръководните длъжности и пряк избор на председателя, като с прекия избор се отърва до голяма степен от промотиралите я. все пак едно е да издигнеш кандидат, друго да го избереш с тайно гласуване на всички членове на партията.

за мен нинова е с ясното съзнание, че е за малко. като при това досега поне не съм я хванал да обещае нещо и после да се отметне. което е най-голямата разлика с баци.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #115 -: Октомври 25, 2018, 16:28:24 »
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 09:25:34 от Captain Buddy »

Неактивен Курти Кенаров

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 16
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #116 -: Октомври 25, 2018, 17:38:52 »
онзи,

8 години не са малко време за да овладее партията и да стане нещо като почетен Ахмед Доган, почетен председател, де. И тоя срок се увеличава, ако партията дойде на власт и се засилят пасионариите (срокът не тече за времето на премиерстването).

Нинова си е направила сметките. Дали с кръчмаря или го е пропуснала, ще видим.
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 17:45:11 от Курти Кенаров »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #117 -: Октомври 25, 2018, 18:09:26 »
Quote (selected)
да стане нещо като почетен Ахмед Доган, почетен председател, де
тва не вярвам да е възможно, нямам спомен някога бкп или бсп да са имали такъв.

Неактивен Курти Кенаров

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 16
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #118 -: Октомври 25, 2018, 18:29:00 »
Мераци е имало.

Пешо

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #119 -: Октомври 26, 2018, 10:03:38 »