Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:25:19

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 348836 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
В залисия покрай фирмини, нинови, гергови и фся остальная сволочь, да не забравяме какво ще се случи само след по–малко от два часа:

JULY MORNING


Ако това от кадрото се случи след по-малко от два часа, работата е много, много, много зле!
Така греят атомните слънца.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
В залисия покрай ..., да не забравяме какво ще се случи само след по–малко от два часа:
JULY MORNING

ноу важно  :peeing-2085:

В нашата бълг. традиция 1 юли е Ден на билкарите и лечителите  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
В залисия покрай ..., да не забравяме какво ще се случи само след по–малко от два часа:
JULY MORNING

ноу важно  :peeing-2085:

В нашата бълг. традиция 1 юли е Ден на билкарите и лечителите

А да си чувал да ЕНЬОВДЕН?!  :t0133:
« Последна редакция: Юли 03, 2019, 08:05:58 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
А да си чувал да ЕНЬОВДЕН?!
Мина. На 24-ти, затова го и помня може да си провериш.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
В залисия покрай ..., да не забравяме какво ще се случи само след по–малко от два часа:
JULY MORNING

ноу важно  :peeing-2085:

В нашата бълг. традиция 1 юли е Ден на билкарите и лечителите  :way_to_go-1308:

А да си чувал да ЕНЬОВДЕН?!  :t0133:

Джиджи ние Джулая си го помним.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
В залисия покрай ..., да не забравяме какво ще се случи само след по–малко от два часа:
JULY MORNING

А може би е добре да светнат малко атомните слънца!
Quote (selected)
От утре поскъпват парното, токът и топлата вода
От мъничетата - килотонките. Ако сега ги джаснат по едни тераси на едни хора, до сабаля ще изстине. Времето е прохладно. :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
А да си чувал да ЕНЬОВДЕН?!  :t0133:
Чувал съм, булка. Те ти го Еньовден преди 1 седмица  :mooning-448:
(благородно няма да пусна картинка с маймунски среден пръст  :bigok:)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Uriah Heep - July Morning, 1971 (With David Byron)
https://www.youtube.com/watch?v=awOCEQ7wh5o

Известно ми е, Анонимъс, но не исках да зачеквам тази гадна тема.

С празнуването на July Morning в България на КАМЕН БРЯГ от намколкоси вече години насам – всяка година с участието на John Lawton, който едва ли не по този повод си беше купил къща в Каварна.

https://www.youtube.com/watch?v=MS5jS3SLkCc

Но преди две години ена  :t10502: гъска го прогони да пее на ТУТРАКАНСКОТО КРАЙБРЕЖИЕ на река Дунав.  :animated-smileys-stargate-015
« Последна редакция: Юли 03, 2019, 08:10:27 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Джулая не е ли добър повод за една темичка, да не обосираме тази?
Аз имам некои въпроси към тия езически простотии щото, може да ги покъдрим.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Аз не виждам какво имате против празнуването на July Morning.

ЗАДРЪСТЕНЯЦИ!!! :sniperer: :m1313:

 :army:

AnonimusBG

  • Гост
Джиджи доколкото помня зависеше от кмета на Каварна.
Не зная бившия от кои беше, но Джулая си беше нормално събитие на 01.07.
Защо новият кмет му е**л мамата и от кои е той и защо Джулаята трябва да е в Тутракан не зная.
Е**л с*м им м***та.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Добре де, празнувайте си. :t0328: :beer-405: :t0328:
Нямам нищо напреки всякакви празници - купон да има!
Прочее 10-на минутки останаха, дано не светне преди сабале.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Същото, каквото имам и против празнуването на Хелоуин, Рамазан и посрещането на папата - НЕ СА НАШИ !
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи доколкото помня зависеше от кмета на Каварна.
Не зная бившия от кои беше, но Джулая си беше нормално събитие на 01.07.
Защо новият кмет му е**л мамата и от кои е той и защо Джулаята трябва да е в Тутракан не зная.
Е**л с*м им м***та.

Имам пространен отговор, но нека го оставим за утре. ОБЕЩАВАМ!!! :beer-405:
« Последна редакция: Юни 30, 2019, 23:58:36 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Есенцията на „посланието” JULY MORNING е простичко:

Quote (selected)
There I was on a July morning,

looking for love.

With the strength of a new day dawning

and the beautiful sun.

А днес за "крамолите" в Каварна пак не остана време. Затуй "следва продължение" ...
« Последна редакция: Юли 01, 2019, 22:22:48 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Есенцията на „посланието” JULY MORNING” е простичко:

Quote (selected)
There I was on a July morning,

looking for love.

With the strength of a new day dawning

and the beautiful sun.
Тогава се обичате, что ли?
Иначе Слънцето си изгрява както във всички останали 354 /понякога 355/ дни в годината.
Джидж, и аз ги харесвах. Но на дърти години тия езически ритуали не ме кефят.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Иначе Слънцето си изгрява както във всички останали 354 /понякога 355/ дни в годината.
И какво, в останалите 11 не изгрява изобщо? Мики, виж там от коя планета пишеш, да не бъркаме календарчетата!  :beer-405:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Иначе Слънцето си изгрява както във всички останали 354 /понякога 355/ дни в годината.
И какво, в останалите 11 не изгрява изобщо? Мики, виж там от коя планета пишеш, да не бъркаме календарчетата!  :beer-405:
Оооопс! Печатна грешка. Втората 5-ца да се чете 6-ца. :t0328:
А един го приспадам щото си беше изгряли по план-график...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джидж, и аз ги харесвах. Но на дърти години тия езически ритуали не ме кефят.

Некои /вероятно като теб?!/ са го нарочили за езически, Мики! И почват да се престарават да го изПРАВОСЛАВЯТ ... :cool-1084:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/dzhulaj-morning-muzika-liturgija-i-litijno-shestvie-v-kavarna.html

А той отдавна е приет у нас като празник на "свободния дух", в което аз не виждам нищо лошо. Напротив!!!

И понеже не ми се рови за точни имена и дати, ще нахвърлям с две думи тук славната история на July Morning в Каварна, която завърши безславно преди 2–3 години с идването на власт на новата кметица. Която прокуди "Джулая" в Тутракан – на дунавския бряг, колкото да има за фон малко водица.  :D

И едва ли не принуди и Джон Лоутън от "Юрая Хиийп", с когото се беше провеждал празникът на Камен бряг повече от 10 години, да продаде къщата си в Каварна, тъй като нямало какво повече да прави там.

Защото същата тази проклетница бастиса и рок–феста в Каварна, който беше също "творение" на бившия кмет Цонко Цонев, известен като Кметъла.

Свидетел съм на всички тези събития и естествено пристрастна. Затова по–добре да не продължавам.  :t23127:
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 11:29:56 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Некои /вероятно като теб?!/ са го нарочили за езически, Мики?! И почват да се престарават да го изПРАВОСЛАВЯТ ... :cool-1084:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/dzhulaj-morning-muzika-liturgija-i-litijno-shestvie-v-kavarna.html

А той отдавна е приет у нас като празник на "свободния дух", в което аз не виждам нищо лошо. Напротив!!!
Аз съм скаран еднакво с всички религии Джидж. Така че нищо не изправославям.
Имало празник - ми празнувайте бе! :t0328:
Писах, ще го повторя, ако трябва ще потретя - колкото повече празници, толкова повече кеф.
Живеем в твърде интересни за съжаление времена и е хубаво народа да има с какво да се забавлява.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Аз съм скаран еднакво с всички религии Джидж. Така че нищо не изправославям.

Не става въпрос за теб, а за следното:

Quote (selected)
В социалните мрежи набра скорост инициатива за „Православен Джулай”.
:too_funny-1052:

Което няма как да не е иницЯтива на същата тази кметица–кукавелница. Която е толкоз индоктринирана, че НЯМА СМИ да обявявам тук партийните ѝ пристрастия.  :D

А е млада. И доста хубавка … ???

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Която прокуди "Джулая" в Тутракан – на дунавския бряг, колкото да има за фон малко водица.

Жижи, а защо трябва да има водица на юлския Жулай морниг? В текста никъде не се споменава море или друг воден басейн. И какъв свободен дух, когато лирическият герой страда, че си няма любовничка?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Която прокуди "Джулая" в Тутракан – на дунавския бряг, колкото да има за фон малко водица.

Жижи, а защо трябва да има водица на юлския Жулай морниг? В текста никъде не се споменава море или друг воден басейн.

Ти го мАни текста! А и ме принуждаваш да прибягвам до клишета.  :D

Тук не иде реч за никви водни басейни или за неква "водица" а за морето и океана, които са символи на свободния дух.  :yes-1289:

Quote (selected)
И какъв свободен дух, когато лирическият герой страда, че си няма любовничка?
Можеш да питаш него ...  :loser:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Тук не иде реч за никви водни басейни или за неква "водица" а за морето и океана, които са символи на свободния дух.
Че кво му е на небето?
Примерно, да не бараме Космоса...
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 12:16:46 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
За небето и Космоса мойш да си хортуваш с Кайлето.
А мен мойш да мЪ питаш защо съм си купила "втори дом" на брега на морето.  :ive_got_it-1379:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Хич няма и да питам, ясна е работата.
Пожелавам ти да си купиш лодка и да си я караш със здраве! :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
а за морето и океана, които са символи на свободния дух.

Ма, нали това ти обяснявам, че в песента не се пее за никакви морета, океани и свободен дух, а за търсене на любовничка. Тоест духът е потиснат и изтормозен от мерак. Все едно песента "За мен ти си морска сирена" да се празнува на Балкана със самодиви и да е символ на хайдушкия дух.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Първоюлската сбирка е един измислен и ненужен празник - познавачите вече десетилетия спорят дали за първи път са празнували на Яйлата или в с. Варвара, Ахтополско .

Чел съм спомени на варненци, обясняващи, цитиращи имена и култови заведения, където се била зародила тази идея.

Познавам рокери и софийски бохеми, твърдящи, че е станало в с. Варвара.

'се ми е тая.

И песента не е нещо особено, лично (като един от онова поколение) харесвам повече Sunrise или ако щете, When a Blind Man cries на Deep Purple, а най-вече Stairway to hеaven на единствените и неповторими...

Толкоз, може да си откриете темичка за музикантски дискусии, макар че вече има такава...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Първоюлската сбирка е един измислен и ненужен празник

Всички празници са "измислени" по един или друг начин. А са "ненужни" само за тези, които не ги разбират. Затуй е по–добре да си траят!!! :too_happy-1067:

Quote (selected)
може да си откриете темичка за музикантски дискусии, макар че вече има такава...

Тази темичка си я ползУваме по предназначение.

А тук Анонимъс зададе въпроси, на които чакаше отговор. И се оказа, че мога да му отговоря аз.
Толкоз!!! Данби да чакаш да ти сЪ извинявам!  :tongue-out:
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 17:36:35 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Всички празници са "измислени" по един или друг начин. А са "ненужни" само за тези, които не ги разбират. Затуй е по–добре да си траят!!!
Имаме си наши празници. Които се прехласват по чужди празници и ритуали, да заминават да си ги празнуват в чужбина.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Всички празници са "измислени" по един или друг начин. А са "ненужни" само за тези, които не ги разбират. Затуй е по–добре да си траят!!!
Имаме си наши празници.

Ами докажи ми, че "Джулая" е НЕнаш.  8)

С история на отбелязването му по света. НЯМА ТАКАВА!

Самата песен съществува отдавна, но като "празник" се отбелязва единствено в България!!! :yes-1289:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
От колко българи се "отбелязва" тоя "празник" ?
Нищо против ЮХ нямам, нито против песента, ама туй не значи, че трябва да си изсмукваме "празници" от пръстите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Отбелязват го хора със специфични потребности.
Потребността да пиеш много бира, да крещиш и да си развяваш татуировките, абе "свобода Е бе"!
По-страшни са празниците насочени към малките като Хелоуин като заместител на денят на будителите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
От колко българи се "отбелязва" тоя "празник" ?

А теб кво тъ брига /дето съм писала и в съседната одая!/?  :D
Одбелязваме го точно толкоз българи, колкото си искаме! И ни е кеф!!!  :yes-1289:

Quote (selected)
Нищо против ЮХ нямам, нито против песента, ама туй не значи, че трябва да си изсмукваме "празници" от пръстите.
Що, бе? Ти можеш "да си ги изсмукваш" и от друго място ...  :giggle-3307:
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 19:13:13 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Отбелязват го хора със специфични потребности.
Потребността да пиеш много бира, да крещиш и да си развяваш татуировките, абе "свобода Е бе"!
По-страшни са празниците насочени към малките като Хелоуин като заместител на денят на будителите.


За което си прав, прав си. Но "Джулая" няма нищо общо с "Хелоуийн".

За жалост обаче аз нямам татуировки, които да си развявам ...  :t2618:

И, ако може, айде КРАЙ НА ГЛУПОСТИТЕ, а? :pissed-891:

« Последна редакция: Юли 03, 2019, 08:25:23 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Отбелязват го хора със специфични потребности.
Потребността да пиеш много бира, да крещиш и да си развяваш татуировките, абе "свобода Е бе"!
:way_to_go-1308:
Изсмукват си ги от бутилките  :bigok:

« Последна редакция: Юли 02, 2019, 19:22:47 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Днес е световният ден на НЛО.
Нещо парад, прайд? :too_happy-1067:

Quote (selected)
На 2 юли се отбелязва Международният ден на неидентифицираните летящи обекти. Изборът на датата не е случаен. През 1947 година на този ден е станал т.нар. розуелски инцидент: край американския град Розуел се разбива летателен апарат. Мнозина са на мнение, че това е космически кораб на извънземни – летяща чиния с пришълци на борда.
https://razgradnews.net/2019/07/02/dnes-e-svetovniya-den-na-nlo
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
А е млада. И доста хубавка
Ми... да си я употребява убостта по предназначение!
Предният кмет докара емблематични фигури от рока у нас.
Тази действа, както действат гербаджийските кметьове, а не е от ГЕРБ.
Което говори за наличие/отсъствие на способности, единствено.
Бе... той и Цецо е убаф!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Предният кмет докара емблематични фигури от рока у нас.
Това е голяма смешка.
Никога, при никое управление в България или в някоя кашла не е идвал "емблематичен" музикант, идвали са само динозаври и паднали звезди.
Идвали са бивши звезди склонни да пеят за петаче, никога в апогея си.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Предният кмет докара емблематични фигури от рока у нас.

Това е голяма смешка.
Никога, при никое управление в България или в някоя кашла не е идвал "емблематичен" музикант, идвали са само динозаври и паднали звезди.

Това не е вярно! Освен ако не оставяш Елтън Джон извън класацията на "емблематичните" музиканти. Или пък легендарните "Уайтснейк", които са участвали преди 2–3 дни на рок–феста "Хилс ъф Рок" в Пловдив. Да не изброявам ...  :t0112:

И какво им е на рок–динозаврите? Много от които можеш да видиш изрисувани по стените на каварненските къщи!!!

А най–големият скандал в Каварна бе предизвикан от сегашната кметуваща фльорца, която продаде ретро–колата, по която Кметъла бе събирал в продължение на години автографите на световноизвестни рокаджии, участвали в рок–фестовете, организирани от самия него на стадиона в града.

Но ... млъкни сърце ...  :m1708:
« Последна редакция: Юли 03, 2019, 09:11:04 от Джиджи »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Първоюлската сбирка е един измислен и ненужен празник - познавачите вече десетилетия спорят дали за първи път са празнували на Яйлата или в с. Варвара, Ахтополско .

Чел съм спомени на варненци, обясняващи, цитиращи имена и култови заведения, където се била зародила тази идея.

Познавам рокери и софийски бохеми, твърдящи, че е станало в с. Варвара.

'се ми е тая.

И песента не е нещо особено, лично (като един от онова поколение) харесвам повече Sunrise или ако щете, When a Blind Man cries на Deep Purple, а най-вече Stairway to hеaven на единствените и неповторими...

Толкоз, може да си откриете темичка за музикантски дискусии, макар че вече има такава...
Дали празникът е нужен или ненужен, това всеки го решава сам за себе си*. Същото се отнася и за музикалните вкусове.

Но мястото естествено и логично е на най-източната точка на България, нос Шабла. Което не пречи да се празнува и в Долно Уйно.
____
* - Щом не е официален
« Последна редакция: Юли 04, 2019, 12:07:04 от g_ringo »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
И кво им е на рок-динозаврите?
Ми ... нищо не им е.
А! Да. МОГАТ ГО!!!
Те тва им е...!
Що се сетих за оня виц:
Е-е-е-й! На времето... какви курви имаше - балерини!
А сегашните балерини - курви!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
На днешния ден е родена Паша Христова /Родена Парашкева Христова / (16 юли 1946 - 21 декември 1971)

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Във връзка със Сезоня ни налазиха Софийските Гладни и Жадни Скакалци  :bigok:, сл. излизам в Отпуск...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Go, Ганий, go!
Go, Отпуск, go!
 :t0138: :0007:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Днес е годишнина от рождението на Васил Левски.
182 години и още не сме го стъпкали, не че не пробват!
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Днес е годишнина от рождението на Васил Левски.
182 години и още не сме го стъпкали, не че не пробват!

Карловци положиха цветя на гроба на Гина Кунчева, почитат Апостола с тържествена програма

https://plovdivnow.bg/obshtina-karlovo/karlovtsi-polozhiha-tsvetia-groba-gina-kuncheva-pochitat-21168/

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
System Administrator Appreciation Day
July 26, 2019 – 20th Annual
Your network is secure, your computer is up and running, and your printer is jam-free. Why? Because you’ve got an awesome sysadmin (or maybe a whole IT department) keeping your business up and running. So say IT loud; say IT proud …

Happy SysAdmin Day!

 :t0328:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
На 26 юли трябва да отдадем почит към Крум – най-славният български владетел

http://epicenter.bg/article/Petko-Dobrev--Na-26-yuli-tryabva-da-otdadem-pochit-kam-Krum---nay-slavniyat-balgarski-vladetel-/189023/11/0

Quote (selected)
Няма друго законодателство в Европа от този период, което до такава степен да гарантира човешкото съществуване. Но това не се случва и в последващите епохи. Няма подобен пример и днес.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
System Administrator Appreciation Day
July 26, 2019 – 20th Annual
Your network is secure, your computer is up and running, and your printer is jam-free. Why? Because you’ve got an awesome sysadmin (or maybe a whole IT department) keeping your business up and running. So say IT loud; say IT proud …

Happy SysAdmin Day!

 :t0328:

Наздраве. Таман се прибрах :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Почина видният българомразец Алекс Алексиев
« Отговор #231 -: Юли 28, 2019, 19:48:30 »
Почина видният българомразец Алекс Алексиев, още явен цереушник и дълги години е работил в корпорация RAND.

За да не отварям нова тема. Но е свързана с нашата подчиненост на САЩ.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
За да не отварям нова тема.

Сакън!!! Щото напоследък май само туй пра'иш ...  :D

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Кое, отварям или не нови теми, не разбрах?

А не разбирам защо дъвчем едно и също, историята се забързва все повече, днес нищо не е каквото е било вчера, ролите се разменят, бъдещето е непредсказуемо, а ние Корнела, Бузлуджа, Баце...

Като исихастите, втренчили сме се в пъпа си, докато османските орди нахлуват.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Всичко мога да преглътна, ама от това  "България загуби един от най-големите си синове" ми се гади.
А по повод на смъртта на баща му, Райко Алексиев, не ти ли се гади?  :t0116:
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 20:13:32 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
А за баща му, Райко Алексиев, не ти ли се гади?

Талантлив карикатурист с грешна представа за света или "политкиректен" за тогавашната политика. Такива нормално стават жертви, ако беше успял да преживее дните на терора щеше да стане любимец на Димитров,  Югов, а защо не и на Т.Ж.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Кое, отварям или не нови теми, не разбрах?

Само когато няма вече отворена такава, в която можеш да се вместиш СКРОМНО.  :D
А не в нова – с апломб!  :b0205:
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 20:33:08 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
А за баща му, Райко Алексиев, не ти ли се гади?

Талантлив карикатурист с грешна представа за света или "политкиректен" за тогавашната политика. Такива нормално стават жертви, ако беше успял да преживее дните на терора щеше да стане любимец на Димитров,  Югов, а защо не и на Т.Ж.

Известно ми е КОЙ е!!!
Питам за смъртта му ... :t0103:

И ми е интересно, дали от тази СМЪРТ на някого се гади тук ...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Джиджи, аде да не вадим картите с черепите и картите на загиналите антифашисти да си ги мерим.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ми вий точно тва пра'ите!

Щото не може да няма асоциации ...