Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 10, 2024, 22:51:06

Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 193248 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #900 -: Март 29, 2021, 00:30:35 »
Май се заяждаш? Не ми дреме.

"Аха, а в резюмето пише ли както какъв точно е работил? Защото на един студент най-често не се дава работа, изискваща особена креативност."

В резюмето пишеш какви проекти си работил. Даваш възможност на интервю да те питат как си постигнал резултат. Но аз пиша за САЩ и по белия свят. Как третират в БГ студентите не знам.

А на мен не ми дреме за какво ти дреме. Иначе си пиши, и на мен не ми дреме.

Сам го каза -- пише в какви проекти си работил. И обикновено не пише, че си ръководител на проекта. И като кажеш, че си правил справки за професора в google scholar как мислиш, че ще се отрази това на интервюто?
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #901 -: Март 29, 2021, 00:48:05 »
Не смятам да се наддумвам с теб. Дори не е ясно какво твърдиш. Менажментът на този форум ми е ясен. Запушихте устата на форумец, че има друго мнение, несъвпадащо с вашето. Като смятате, че е "фашист" да бяхте го осъдили, що му спряхте достъпа? Да бе. Това можете, това правите.
Това за което си загубих времето днес е да ви пиша, че БСП не е част от решението, а е част от проблема. Или от пейзажа...
На важните въпроси които по-горе поставих за БСП, ми се отговаря, че НАТО, това, онова... Ама какво щяло да стане с БСП ако вземе различна позиция? Мрън, мрън... Или си наковалня или си чук. Вашият лидер го е казал.
БСП е дребно буржоазна партия и дребно буржоазните партии са винаги за съглашателство с капитала. Като ще е капитализъм, младежите ви ще продължават да ходят там където капитализмът е натурален.  Не е смес с феодализъм.
Дрънка се за чужди инвестиции. Какво мисли БСП за инвестиции които българската държава ще направи и ще печели?
Какво мисли БСП за прескъпите самолетчета? За защита на българското небе едно силно ПВО, щеше да е по-адекватно.
Какво смята БСП за медицинското обслужване в БГ? Ако ще се запази същото, защо да ги сменяте ГЕРБ?
Какво мисли БСП за българското злато в чужбина? За златото и други метали които се вадят от БГ сега и си отиват в чужбина?
Китай е силен, защото има силен държавен сектор. Не разчитат на някакъв си Брюксел, или на някаква евроатлантическа тъпотия (солидарност, ценности).
Това дали ще е Корни или Гергов не е интересно.


« Последна редакция: Март 29, 2021, 01:34:21 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #902 -: Март 29, 2021, 07:43:19 »
Не смятам да се наддумвам с теб. Дори не е ясно какво твърдиш. Менажментът на този форум ми е ясен. Запушихте устата на форумец, че има друго мнение, несъвпадащо с вашето. Като смятате, че е "фашист" да бяхте го осъдили, що му спряхте достъпа? Да бе. Това можете, това правите.

Но продължаваш да го правиш. И не само да се наддумваш, а и да се заяждаш.

Колкото до наказания форумец -- пробвай да изкажеш неговите тези във форума на New York Times или някой друг подобен. И се опитай да араламбиш по същия начин и там. А и ти беше обяснено какви последствия за целия форум може да има неговото поведение. Ама няма кой да го разбере това.

Колкото до това какво твърдя -- твърдя, че цитатът, който съм посочил в коментара си до теб е голяма глупост. И в следващите отговори до теб се опитвам да те накарам да разбереш защо е така. Ти да разбереш, а не аз да ти обяснявам. Сега по-ясно ли е?

Това за което си загубих времето днес е да ви пиша, че БСП не е част от решението, а е част от проблема. Или от пейзажа...

На важните въпроси които по-горе поставих за БСП, ми се отговаря, че НАТО, това, онова... Ама какво щяло да стане с БСП ако вземе различна позиция? Мрън, мрън... Или си наковалня или си чук. Вашият лидер го е казал.

БСП е дребно буржоазна партия и дребно буржоазните партии са винаги за съглашателство с капитала. Като ще е капитализъм, младежите ви ще продължават да ходят там където капитализмът е натурален.  Не е смес с феодализъм.

Дрънка се за чужди инвестиции. Какво мисли БСП за инвестиции които българската държава ще направи и ще печели?

Какво мисли БСП за прескъпите самолетчета? За защита на българското небе едно силно ПВО, щеше да е по-адекватно.

Какво смята БСП за медицинското обслужване в БГ? Ако ще се запази същото, защо да ги сменяте ГЕРБ?

Какво мисли БСП за българското злато в чужбина? За златото и други метали които се вадят от БГ сега и си отиват в чужбина?

Китай е силен, защото има силен държавен сектор. Не разчитат на някакъв си Брюксел, или на някаква евроатлантическа тъпотия (солидарност, ценности).

Това дали ще е Корни или Гергов не е интересно.

И продължаваш да араламбиш.

Даже и да ти се даде отговор на въпросите, които задаваш, а тях всъщност трябва да зададеш на ръководството на БСП, ти ще продължиш да се заяждаш.

Това е. Дано да го разбереш.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #903 -: Март 29, 2021, 08:49:44 »
Какво стана сега, улегна ли праха от снощната тупурдия?
Медиана преди 4 дни-

https://www.standartnews.com/parlamentarni-izbori-2021/10-dni-predi-vota-4-sigurni-partii-v-ns-456308.html
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #904 -: Март 29, 2021, 08:52:34 »
Ако това са реалните стойности, май всичко зависи от това дали ВМРО и Марешкия ше влезат.
Влезат ли - става мазало.
Отпадне ли поне една от тези формации - май е възможен ОФ макар и с клизма.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #905 -: Март 29, 2021, 08:59:39 »
Прави добро впечатление тръгването от по ниски позиции на "Изправи се..." и напреднаха доста.
Май част от Ристю е отишла при тях, друга част от Ристю се е присъединила към "само и само комунистите да не дойдат..." и първоначалните много проценти станаа - нъръбъ.
БСП също има по голям потенциал, те винаги са така.
Не знам каква роля ще изиграе т.н. пандемия и рестрикции.
Но пък щом се прави така както е - значи са сметнали експертите им, че ще намажат филията повече с тези плашения на стадото.
Стига да не са се излъгали с много.
Абе доста непредсказуемо и то за първи път не от това кой ще влезе, а кой няма да влезе.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #906 -: Март 29, 2021, 10:52:35 »
Според мен Бочко си изигра лошо картите.
Народа претръпна на "страшалките". Времето се затопля и , че го изненадат изодзоад с висока активност.
Единствения му шанс е другата седмица по над 30 иляди теста и заразените над 5 даже над 6 иляди.
Ама едва ли.
И тва зарад келнерите.
Требеше "пикът да си расте постепенно и регулярно, а не баш в решителниа момент да се колебае.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4353
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #907 -: Март 29, 2021, 11:27:22 »
Не смятам да се наддумвам с теб. Дори не е ясно какво твърдиш. Менажментът на този форум ми е ясен. Запушихте устата на форумец, че има друго мнение, несъвпадащо с вашето.
===

БСП е дребно буржоазна партия и дребно буржоазните партии са винаги за съглашателство с капитала. Като ще е капитализъм, младежите ви ще продължават да ходят там където капитализмът е натурален.  Не е смес с феодализъм.
Дрънка се за чужди инвестиции. Какво мисли БСП за инвестиции които българската държава ще направи и ще печели?
Какво мисли БСП за прескъпите самолетчета? За защита на българското небе едно силно ПВО, щеше да е по-адекватно.
Какво смята БСП за медицинското обслужване в БГ? Ако ще се запази същото, защо да ги сменяте ГЕРБ?
Какво мисли БСП за българското злато в чужбина? За златото и други метали които се вадят от БГ сега и си отиват в чужбина?
Китай е силен, защото има силен държавен сектор. Не разчитат на някакъв си Брюксел, или на някаква евроатлантическа тъпотия (солидарност, ценности).

1. По мое скромно мнение, въпросният форумец положи страшно много усилия, за да заслужи наказението си. И фактът, че има друго мнение, няма нищо общо с това.
2. За забележките , които си направил по отношение на БСП и за въпросите, които си задал -  :well_done-1299:
Има остра необходимост да разберем мнението на БСП по въпросите на здравеопазването, по съотношението частен-държавен сектор в икономиката, по отношение на самостоятелната външна политика на България, тогава, когато тази на НАТО и на ЕС е в явно противоречие с националния интерес и с мнението на българите...


...все въпроси, на които кръгът около Нинова не е дал внятен отговор

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #908 -: Март 29, 2021, 12:06:16 »
забележките, които е задал, показват придобитата му тъпота и мързел - вместо да прочете какво са казали от бсп по въпроса, той очевидно иска някой да му го сдъвче. а ти, като му вдигаш палче, заслужаваш същите комплименти. не мога да не отбележа, че пак неподготвен се мъчиш да се вреш между шамарите.

подобно идиотско държание се забелязваше у кайлето навремето, сега обаче покрай короната се е заела да търси и да намира информацията, която я интересува. което трябва да бъде адмирирано  :well_done-1299:

за самообучение, и за да не се задават тъпи въпроси: https://bsp.bg/files/predizborna-platforma.pdf

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #909 -: Март 29, 2021, 12:43:16 »
Quote (selected)
"Демократична България" и "Мутри вън!" ще защитават интересите на гейове и лесбийки в следващия парламент
https://glasove.com/categories/skandalyt/news/demokratichna-blgariya-i-mutri-vn-shche-zashchitavat-interesite-na-geyove-i-lesbiyki-v-sledvashchiya-parlament
Чакам коментар на Джи!
Може и с емотикони! :ouch-2147:

Ако това е така, тогава Джи отива одма при Слави!!!  O:-)


Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3598
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #910 -: Март 29, 2021, 12:46:33 »
Quote (selected)
вместо да прочете какво са казали от бсп по въпроса, той очевидно иска някой да му го сдъвче
Повечето гласоподаватели също няма да се хвърлят да търсят и щудират съществуващи някъде полускрити мнения на БСП. И са прави да постъпват така. Работа на БСП е да заявява ясно и чуваемо какво мисли по всичките тези въпроси, защото те са изключително важни. А не съм забелязал да го правят дори в собствената си телевизия. Шушумиги са си те.
Между другото, pdf-ът от сайта на БСП, който цитираш, е така неграмотно направен, че „текстът“ в него е просто рисунка – не можеш да търсиш в него с Ctrl-F и т.н. Дори само това е признак за некомпетентност, мърлящина и фактическа незаинтересованост да привлекат привърженици. Това не е предизборна работа, а пародия на партийна дейност.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #911 -: Март 29, 2021, 12:49:46 »
Quote (selected)
цитат на Ной:

щото тези избори ще ги спечели Цветан Цветанов без въпроси.
:t1818:

А аз, да отвърна на Ной от преди две вечери:

Quote (selected)
:t1818: и  :t1818:

Само дето тук не е смешно!!!
:t0120:

« Последна редакция: Март 29, 2021, 13:17:02 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #912 -: Март 29, 2021, 13:11:27 »
Медиана преди 4 дни-

https://www.standartnews.com/parlamentarni-izbori-2021/10-dni-predi-vota-4-sigurni-partii-v-ns-456308.html
Аааа ...!!! "Републиканците" на Цвък и на НойКа тук изопщо ги няма  :crying_with_laughter-3302:

"Изправи се! Мутри вън!" са дръпнали пред ДБ-то, а и Слафчу е изпреварил ДеПеСе-ту ...

Като така може наистина да им се получи с ОФ-то!!!
  :0007:

« Последна редакция: Март 29, 2021, 14:25:59 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #913 -: Март 29, 2021, 13:47:48 »
Повечето гласоподаватели също няма да се хвърлят да търсят и щудират съществуващи някъде полускрити мнения на БСП.
ъхъ, полускрити в случая значи да отвориш сайта, да забележиш, че има меню за парламентарните избори, и да кликнеш на него. не полу, съвсем скрито е, дааа.

Quote (selected)
И са прави да постъпват така.
естествено, че не са прави. да бъде информиран е лично решение на всеки. ако не е информиран, той не може да направи информиран избор, нали? или?

Quote (selected)
Работа на БСП е да заявява ясно и чуваемо какво мисли по всичките тези въпроси, защото те са изключително важни. А не съм забелязал да го правят дори в собствената си телевизия. Шушумиги са си те.
виж по-горе. аз някак си съм успял да се информирам и без да гледам телевизията им. също и без да следя т.нар. 'дебати' по сутрешните блокове /баси малоумието, да превърнеш информацията относно основното конституционно право в сутрешно надвикване, което се поема заедно с кафето/.

Quote (selected)
Между другото, pdf-ът от сайта на БСП, който цитираш, е така неграмотно направен, че „текстът“ в него е просто рисунка – не можеш да търсиш в него с Ctrl-F и т.н. Дори само това е признак за некомпетентност, мърлящина и фактическа незаинтересованост да привлекат привърженици. Това не е предизборна работа, а пародия на партийна дейност.
хехе. значи след като подам информация почва чумерене, че не била съвсем хубава и не можело да се търси с ctfl-f, т.е. ще трябва да се минеш да прочетеш цяла глава, за да намериш интересуващото те. пак мързел.

ако толко настояваш, най-долу в сайта на бсп има контакти, прати им един мейл.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #914 -: Март 29, 2021, 13:52:25 »
БСП и ГЕРБ в люта битка за четвъртото място в предизборната анкета на OFFNews

https://offnews.bg/izbori/bsp-i-gerb-v-liuta-bitka-za-chetvartoto-miasto-v-predizbornata-anketa-748684.html

 :bigok:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #915 -: Март 29, 2021, 14:02:54 »
На Цвък са републиканци бре. Кви демокрадци. :smokin:
А иначе и Църен Манго го нема. Ф анкетата
« Последна редакция: Март 29, 2021, 14:05:02 от 66 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3598
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #916 -: Март 29, 2021, 14:09:03 »
onzi,
Може да не ти харесва каквото казвам, но сам разбираш, че съм прав. С подчертано пасивното си държане бесепе няма да привлече никакви привърженици. Явно не е заинтересована. Тогава няма защо и хората да се интересуват от нея.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #917 -: Март 29, 2021, 14:09:54 »
На Цвък са републиканци бре. Кви демокрадци.

Пррраф си  :t0120: поправих го ...


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #918 -: Март 29, 2021, 14:23:35 »
БСП и ГЕРБ в люта битка за четвъртото място в предизборната анкета на OFFNews

https://offnews.bg/izbori/bsp-i-gerb-v-liuta-bitka-za-chetvartoto-miasto-v-predizbornata-anketa-748684.html

Интересно ... и даже доста неочаквано за мен!

А тея, да бяха пуснали поне една таблица, за по-нагледно, щото вече ми изтекоха очите ...  :m1329:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #919 -: Март 29, 2021, 14:27:38 »
Всъщност това е съществената графика

Ф проучването
« Последна редакция: Март 29, 2021, 14:32:11 от 66 »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #920 -: Март 29, 2021, 14:45:20 »
Пояснявам. 1 към 2.5
Това не е 60/40 или нещо по близко до 50/50
Това е повече от "квалифицирано" мнозинство.
ЕРГО, ГЕРП няма да е първа политичска сила на тези избори!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #921 -: Март 29, 2021, 14:47:06 »
Всъщност това е съществената графика

Ф проучването

Аз нямах предвид тази трафика, а исках някаква таблица в линка на Дозирис.

А и в тази графика резултатите са фейк, тъй като по време на протестите през лятото процентът на желаещите правителство без ГЕРБ беше някъде около 67 ...

Не може да се е променил за толкова кратко време, а и няма никакви причини за това!!! :nuts:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #922 -: Март 29, 2021, 14:54:55 »
Лятото не е имало избори.
Въпреки, че ако е имал капка акъл Боко да е подал остафка тогава, а още по-добре есента на по-миналата година.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #923 -: Март 29, 2021, 16:02:39 »
Здрасти компанията. Много нещо сте изписали, бъдете живи и здрави и ''на'ще'' и опонентите. Та как една ''превзета домакиня'' вижда възможните сценарии от понеделник, Априлий пети нататък:
1. ГЕРБСДС е първа ПС и прави правителство в коалиция с ИТН, защото са втори, ВМРО и хората на Скатмен и Аптекаря. Избирателите на Слави окупират разярени входа на НС и го викат да го бият. Той и другите депутати на ИТН излизат пеейки ''Къде си вярна ти любов народна''. Народът кърти павета с голи ръце и настава мазало. :nuts:
2. БСП е първа ПС, но няма желаещи да се коалират с нея. Социалистите си знаят, че няма как да съставят правителство на малцинството, защото Народът ще кърти павета с голи ръце и ще стане мазало. Г-жа Нинова разплакана връща мандата, докато Hародът пее на площада ''Любе Тудоро, Тудорке''. ГЕРБСДС го получават  на тепсия. Славчовите отказват да участват в съставянето на новото правителство, защото знаят, че техните ще ги бият. ГЕРБ предлагат на Татяна с Маяма и стават пишман, защото двете се пазарят за постове като в арабски сук. :nuts:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 16:10:49 от Здравка »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #924 -: Март 29, 2021, 16:17:28 »
Варант 2.
Боко ще се пъне и ще лази, щото за него е екзистенциален проблем.
Накрая ги вика горския, пардон Президента и им спуска за "изпълнение"правителство, до президентските избори есента.
Който не е навит - "марш на скок" от Шейново до Шипка, по сокака  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #925 -: Март 29, 2021, 16:22:36 »
Аз вярвам, че във всеки човек има някакъв талант.
Здравче, просто се чудя колко много рецепти бе постнала оттатък.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #926 -: Март 29, 2021, 16:52:46 »
Здрасти компанията. Много нещо сте изписали, бъдете живи и здрави и ''на'ще'' и опонентите. Та как една ''превзета домакиня'' вижда възможните сценарии от понеделник, Априлий пети нататък:
1. ГЕРБСДС е първа ПС и прави правителство в коалиция с ИТН, защото са втори, ВМРО и хората на Скатмен и Аптекаря. Избирателите на Слави окупират разярени входа на НС и го викат да го бият. Той и другите депутати на ИТН излизат пеейки ''Къде си вярна ти любов народна''. Народът кърти павета с голи ръце и настава мазало. :nuts:
2. БСП е първа ПС, но няма желаещи да се коалират с нея. Социалистите си знаят, че няма как да съставят правителство на малцинството, защото Народът ще кърти павета с голи ръце и ще стане мазало. Г-жа Нинова разплакана връща мандата, докато Hародът пее на площада ''Любе Тудоро, Тудорке''. ГЕРБСДС го получават  на тепсия. Славчовите отказват да участват в съставянето на новото правителство, защото знаят, че техните ще ги бият. ГЕРБ предлагат на Татяна с Маяма и стават пишман, защото двете се пазарят за постове като в арабски сук. :nuts:

фтва нема ноо смисъл, освен къртенето на павета, фкоето нема апсолютно никакъф смисъл.

Оддругастрана, ноо обичам, когато некой ползва изрази од сорта на "народа", "българина" и "бизнеса".

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #927 -: Март 29, 2021, 17:12:20 »
Рекидж, ако имаше смисъл нямаше да има смисъл. Важното е да не се вземаме на сериозно, че става една пяна, се едно си изтървал пълна бутилка с шампоан във ваната. К'ъф е смисълът да 'абиш материала?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #928 -: Март 29, 2021, 17:14:19 »
на баци ще му окапят ушите, направо трагедия, навсякъде стърчат:


ето как се преодолява този проблем:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #929 -: Март 29, 2021, 17:32:59 »


Оддругастрана, ноо обичам, когато некой ползва изрази од сорта на "народа", "българина" и "бизнеса".
Как иначе ще кажеш? "Народът обича пръжки с лук" или "Народът обича бахур". :lol:

Като писах "бахур": Къде е Ловкия?  :smokin:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #930 -: Март 29, 2021, 17:36:26 »
Като писах "бахур": Къде е Ловкия?  :smokin:
Предполагам, че в Сухата Река.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #931 -: Март 29, 2021, 17:37:45 »
Лофкия фандък мое се е накиснал в нечия супа.
Тва е типично з фандъците и космите ф частност :smokin:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 17:40:04 от 66 »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #932 -: Март 29, 2021, 17:40:46 »
Като писах "бахур": Къде е Ловкия?  :smokin:
Предполагам, че в Сухата Река.
Може да е в Аскюу, County Харманли. :lol:
Не питам къде е Фон-а, както не питам, къде са сноудените от миналата година. :m1329:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 17:43:52 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #933 -: Март 29, 2021, 17:49:08 »
Не питам къде е Фон-а, както не питам, къде са сноудените от миналата година. :m1329:
Гледат кино, такова например:
Вы не можете улыбнуться?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #934 -: Март 29, 2021, 17:50:25 »
Ох майка!
Дългия удари джакпота с Джи!
Това да не е по преводаческа линия, че и Славиту виден англоглаголещ. :bouncy-1054:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #935 -: Март 29, 2021, 17:58:47 »
Ох майка!
Дългия удари джакпота с Джи!
Това да не е по преводаческа линия, че и Славиту виден англоглаголещ. :bouncy-1054:
Магаданска школа!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #936 -: Март 29, 2021, 18:44:20 »
аз ноо не следя предизборната кампания, но неам фпечатление Слави да е обещавал да защити Джиджи од гейовете и лесбийките. Доколкото той и политическият му субект ИТН(И Така Нататък)не казват нищо, човек е напълно свободен да проектира квото му кефне върху Слави. Може да твърди, че Слави ще насъска гейовете и лесбийките срещу...фсички, или че ще разположи България на три морета, или на четри...фсичко може.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #937 -: Март 29, 2021, 18:47:09 »
wreckage, на кой му пука за Слави?
Страхуванията ни са основно за "развитието" на Джи. :beer:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 18:53:42 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #938 -: Март 29, 2021, 18:54:32 »
не знам, обаче доколкото схванах, Джиджи ще гласува за тоа политически субект, който се наеме да я защити од попълзновенията на теа две специфични конфесионални малцинства. Явно фсички други аспекти на битието ѝ са уредени задоволително, за което я поздравявам. Повечето хора немат тоа късмет, само гейовете и лезбийките да им нарушават хармонията.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #939 -: Март 29, 2021, 19:01:18 »
Не може гейовете и лесбийките в общ кюп!
Остаи тея 50 полови джендърщини.
Едните са коренно население на Лесбос. Другите "модерно" извращение :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #940 -: Март 29, 2021, 19:04:27 »
конкретно в ситуацията , Слави е мизансцен.
Интересна е еволюцията, от файтона, към знамето г.. през Ристю, маяма, татянко1 та на учиндолския. :0007:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #941 -: Март 29, 2021, 19:11:45 »
БСП твърдо е решила да се пребори за малко власт.
Затова е заела мъглява интерпартийна позиция, което е логично, предвид това, че ще и се наложи да прави противоречиви коалиции, за да се докопа до власт.
Неясната позиция на БСП по много въпроси, дава идеална възможност за такива коалиции.
 :cool-1084:
« Последна редакция: Март 29, 2021, 19:15:38 от Engels »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #942 -: Март 29, 2021, 19:27:49 »

На това се надяваше Баце.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #944 -: Март 29, 2021, 20:04:35 »
Quote (selected)
Електорална географска традиция и системни партии: прогнозни пропорции за изборите през 2021

    Проф. Марин РУСЕВ, гл. ас. Павлинка ВЛАДИМИРОВА, Ралица ЛУКАНОВА, ас. Кристиян ЛУКАНОВ*
    15 Март 2021

Всяка географски обособена част от обитаемото пространство (страна,  област, община, селище) се отличава със специфична природна среда, социално-икономически и етно-културен облик. До голяма степен, макар и в по-тесни хронологични рамки, това се отнася и за преобладаващите поведенчески стереотипи, като цяло, и за електоралното поведение, в частност.

Човешкото поведение е главен предмет на изследване в обществени науки като психология, социология и десетките им интердисциплинарни съчетания с философия, логика, биология, история, политология,  икономика и много други. Всички те в една или друга степен отчитат факторното влияние на определена околна среда, чиито конкретни пространствени измерения се базират на геометода като универсален научен подход.



https://geopolitica.eu/aktualno/3340-elektoralna-geografska-traditsiya-i-sistemni-partii-prognozni-proportsii-za-izborite-prez-2021

електоралните нагласи за парламентарните избори, погледнати от малко по-различен от традиционните ъгъл.
the lamers club honourable member …

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #945 -: Март 29, 2021, 20:09:38 »
Quote (selected)
Обръщам се към Вас, уважаеми политици:
Имам усещането, че Вашата битка, не е битка за справедливост!
Компроматите, с които взаимно се заливате, нямат нищо общо с намирането на решения за по-доброто бъдеще на България. Не виждам нищо по-различно от ново драпане за власт и манипулативно лаене в ефир. Все неща, на които сме се нагледали, та вече чак ни се повръща.
Всички Вие, които през следващите седмици отново ще се борите за нашия глас: Стига евтини лъжи!
Омръзнаха ни празните ви обещания, двуличието, безпринципните коалиции, задкулисните Ви договорки, долните Ви крадливи и алчни мераци, наглото Ви безочливо поведение.
Къде Ви е достойнството бе хора, къде ви е честта, къде са Ви сърцата, къде Ви е любовта към собствения Ви народ?!
Самозабравихте се, изгубихте се.
Толкова сте объркани, че чак болни от алчност. Хронично болни.
Вие се провалихте!
Щом и Пулев е разбрал за какво става въпрос, има надежда и други да разберат.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #946 -: Март 29, 2021, 20:22:16 »
За Пулев аз си имам друго обяснение.
Баце много го "харесваше" когато беше претендент, след фиаското гербавите го забравиха.
Прелъстен и изоставен.
Поредният  Цецо.
« Последна редакция: Март 29, 2021, 20:24:47 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #947 -: Март 29, 2021, 20:39:11 »
Quote (selected)
Електорална географска традиция и системни партии: прогнозни пропорции за изборите през 2021

Идеята е добра, съмнително е обаче колко са добри алгоритмите.
Отклоненията като гледам са над 2%, много близо и същевременно много далеч от реалността.
При това са изключени новите играчи, те верно не са "черни лебеди" но и като черни глупави гъски могат да размътят много резултатите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3598
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #948 -: Март 29, 2021, 20:42:05 »
Quote (selected)
Щом и Пулев е разбрал за какво става въпрос
Не знам какво е разбрал. Това е pro Boco, леко завоалирано.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #949 -: Март 29, 2021, 20:50:24 »
Quote (selected)
Електорална географска традиция и системни партии: прогнозни пропорции за изборите през 2021

Идеята е добра, съмнително е обаче колко са добри алгоритмите.
Отклоненията като гледам са над 2%, много близо и същевременно много далеч от реалността.
При това са изключени новите играчи, те верно не са "черни лебеди" но и като черни глупави гъски могат да размътят много резултатите.
Алгоритъма куца.
Специално за Русе представеното на графиките е невъзможно.
Русе се събуди. Видя се вече.
А по традиция освобождението на Българиа тръгва от там.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
Не се очертават сериозни размествания в политическото пространство дори в хипотезите за следизборно управление, коментират от Института за модерна политика.
ГЕРБ привлича десния център, БСП губи левия.
Хипотезата е, че това се дължи главно на два фактора. Първият е, че част от десните избиратели са склонни да се консолидират ситуационно около ГЕРБ, а не например около „Демократична България“, защото са отблъснати от левичарския либерално-прогресистки уклон на формацията, водена от Христо Иванов.
В листите си ГЕРБ бяха включили и разпознаваеми личности, които не са партийно обвързани с тях, но отварят партията към политическия център.
Според политолозите всичко това помага на ГЕРБ да привлича центристки вот.
Института за модерна политика прогнозират, че заради това БСП най-вероятно ще загуби политическия център и в тези избори.
Партията изглежда херметично затворена в своите партийни коловози. Червените листи са съставени главно на апаратно-роднински принцип, не носят никакви послания към политически активните хора извън БСП, не включват личности със самостоятелно присъствие в обществения живот извън самата БСП, потвърждават наблюденията си политолозите.
Те смятат, че предизборната им коалиция в познатия формат „БСП за България“ е напълно формална и не носи нищо извън традиционните избиратели на партията. Всичко това може да се окаже решаващо за крайния резултат на 4 април.
Пет хипотези за следизборно управление
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #951 -: Март 29, 2021, 22:08:05 »
„Победоносните воини първо печелят битката и след това отиват на война. Победените воини първо отиват на война и след това се стремят да спечелят битката“
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7496
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #952 -: Март 30, 2021, 01:09:09 »
По-добре загуба като социалистическа партия, отколкото победа като лявоеврогейска.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #953 -: Март 30, 2021, 06:23:00 »
„Победоносните воини първо печелят битката и след това отиват на война. Победените воини първо отиват на война и след това се стремят да спечелят битката“
 :cool-1084:
Тва ми мяза на "мъдрост" от времето на "заселването" в хамерка.  :smokin:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #954 -: Март 30, 2021, 06:34:17 »
„Победоносните воини първо печелят битката и след това отиват на война. Победените воини първо отиват на война и след това се стремят да спечелят битката“
 :cool-1084:
Тва ми мяза на "мъдрост" от времето на "заселването" в хамерка.  :smokin:
"Изкуството на войната"
https://chitanka.info/text/3433-izkustvoto-na-vojnata
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #955 -: Март 30, 2021, 08:12:37 »
Бе ти да не си регистрирал Енгелс&Firmin Ltd. нещо, напоследък те влече ф съмнителна посока.
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #956 -: Март 30, 2021, 09:10:10 »
Аз нямах предвид тази трафика, а исках някаква таблица в линка на Дозирис.

А и в тази графика резултатите са фейк, тъй като по време на протестите през лятото процентът на желаещите правителство без ГЕРБ беше някъде около 67% ...

Не може да се е променил за толкова кратко време, а и няма никакви причини за това!!!

Лятото не е имало избори.
Но пък е имаЛО протести.

Както и ЦоЦологически агенциЙ да измерват настроенията на народонаселението ф онзий момент ... :bigok:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #957 -: Март 30, 2021, 09:28:29 »
wreckage, на кой кого му пука за Слави?

Страхуванията ни са основно за "развитието" на Джи.

Ми то, и любимата ни Модераторка има подобни "страхувания" или, да ги наречем, притеснения ...  :think:

Затова аз викам, да я оставим малце да менажира тя създадената И от нея темичка "Джиджи донт ноу", за да види как се плава самостоятелно срещу ветъро ф бурно море ...  :m1273:

« Последна редакция: Март 30, 2021, 09:30:35 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #958 -: Март 30, 2021, 09:46:20 »
Quote (selected)
срещу ветъро ф бурно море
Срещу ветъро, даже и в тихо море с лек вятър, се плава винаги на зиг-заг.
Във вербалното море, на тва може да му се вика и по Езоповски.
п.с. отделно, тук се сещам, че тойзи мурафет за плаване срещу ветъро може да бъде полезен на Бъч, сам да си отговори на сите ветърничеви въпроси, дето ги задаваше вчера.
« Последна редакция: Март 30, 2021, 09:53:40 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #959 -: Март 30, 2021, 10:00:47 »
Не може гейовете и лесбийките в общ кюп!
Едните са коренно население на Лесбос.
Другите "модерно" извращение

Ни съ излагай – никой не е рекъл никъде, че на остров Лесбос живеят или са живели само лесбийки.

Quote (selected)
Названието произхожда от името на гръцкия остров Лесбос. Смисълът, в който го разбираме днес, произтича от факта, че древногръцката поетеса Сафо, която е имала любовни увлечения и към двата пола (съдейки по нейната поезия, автобиографични бележки нямаме оставени или запазени) е била родена и живяла на острова през 6 век пр.н.е.

От различни древни писания, историците са заключили, че група от млади жени са били оставени на опеката и възпитанието на Сафо, което вероятно означава, че тя е имала хомосексуални връзки с някои от тях, подобно на връзките, които възрастните мъже са имали с по-млади момчета в Древна Гърция.

В древността думата лесбийка е означавала по-скоро живущите на острова жени и това значение на думата се запазва и до днес, макар по-рядко да се използва точно в този смисъл.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Лесбийка
А остров Лесбос може да се види от турския бряг – на една ръка разстояние е!

« Последна редакция: Март 30, 2021, 10:11:18 от Джиджи »