Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 12, 2024, 00:13:50

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1893071 пъти)

0 Потребители и 79 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13560 -: Август 07, 2021, 10:08:18 »
Quote (selected)
Цитат на: buratinob в Днес в 07:48:26

    Че правителството на Слави няма да мине ако не го подкрепят гербавите със златен среден пръст е сигурно.
    Нинова това, онова, спасявала кожата, ама и на Бочко болката Му е голяма, още два-три месеца с това служебно правителство и ще спечели раиран костюм.

Ма нека мине - минпред од Горна Оряховица, партиен лидер од Учиндол и прецедател на пг од Ямбол е най-добрата реклама на децентрализацията и на по-голямото ангажиране фуправлението на страната на провинциални кадри бес управленски опит като контрапункт на жълтопаветността и на елитаризма ф София и, донякъде, ф Бургас

А аз тук, освен на Буратино за "раирания костюм на Бочко" / :lol:/, би трябвало да дигна палче и на Сержанта за "децентрализацията на управлението в страната ни с провинциални кадри" ...

« Последна редакция: Август 07, 2021, 10:18:40 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13561 -: Август 07, 2021, 10:26:47 »
Колко подкрепяха оследното правителство на ГЕРБ, би ли ни напомнил?
Няма проблем, но и смисъл. Засега не се предлага последното правителство на ГЕРБ да е новото редовно, нито значителна част от онези министри да участват.
Данните не са за или против този и онзи, а за нивата на разделение в обществото ни. Това пък засяга и този и онзи.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13562 -: Август 07, 2021, 10:36:10 »
Няма проблем, но и смисъл. Засега не се предлага последното правителство на ГЕРБ да е новото редовно, нито значителна част от онези министри да участват.
Данните не са за или против този и онзи, а за нивата на разделение в обществото ни. Това пък засяга и този и онзи.
Логично е предвид позициите и опитите на ИТН и ГЕРБ да злепоставят правителството.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13563 -: Август 07, 2021, 10:59:34 »
Логично е предвид позициите и опитите на ИТН и ГЕРБ да злепоставят правителството.
Несъмнено и тези неща имат голямо значение, даже без да се отбелязва изрично, че и за правителството на ГЕРБ и за проекта на ИТН също се правят доста усилия в тази посока.
Проблемът е какво става с правителство (не само служебното), което започва да управлява в изключително благоприятна икономическа среда с да кажем равни дялове одобрение и неодобрение, а на близкия хоризонт се виждат едни много черни облаци.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13564 -: Август 07, 2021, 11:02:12 »
Добре де, траете си.
Да видим тогава.
Ристювите и Маините да ги броим против и ще са прави.
Турците са предпазливи, може би ще пасуват и те са си прави.
ИТН са за, ясно и те са си прави, макар и да не знаят кво правят.
БСП...не знам, може да са за, щото уж постигнаха сближаване, може да са и против, ако пък няма писмено споразумение, но сам по себе си вота им няма да е решаващ при горните условия.
И така стигаме до мутрюфчетата. Ако не се избере това правителство, нараства верояятнността служебното да стане редовно и тогава за тях нараства и вероятността по скоро да се сдобият с раирани костюмчета, поне някои от тях.
Демек може и да предпочетат безхаберниците от предлаганото.
Нали и без това главния безхаберник се заусуква закомпромиси?
И кво става, има възможност да се сдобием с правителство, което май никой не харесва, но пък ще си го имаме.
Нататък кой ще го свали, ако се одриска, което е много вероятно?
ИТН? Не,няма да се гръмнат сами!
Гробарите? Не, ше го крепят докато затънем до уши.
Другите не могат.
Всяко едно предположение горе е с малка вероятност, цялостно-още по малко но! Възможно!
Ще бъдем отново уникални!
Баси, дали съдбата ще ни подреди така?
 :t1818:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13565 -: Август 07, 2021, 11:11:57 »
Весело се живее в кочината, верно че "нема такава държава" - тука изрода е прав.
Държава, в която избори да спечели такъв фОрмен кретен наистина нема.
Смешките продължават, след пацо терасата - пацо шнорхела.
Супер веселба ни очаква :t1813:

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13566 -: Август 07, 2021, 11:16:23 »
Аз предполагам, че боко ще се дръпне, не е такъв гюро михайлов като асолката; може още малко да поддържа огъня заради тези около него, но в един момент ще му писне.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13567 -: Август 07, 2021, 11:17:44 »
Движение ''Зелените'', което е част от коалиция ДБО е взело решение да гласува против проекто правителството на ИТН. :t2015: :thup:
За Т. Дончева в снощната ''Панорама''  :thup:. Изтървах началото, но за мен беше невъзможно да не се съглася с всяка изказана от нея дума. И винаги съм я харесвала.
++++
За Lillian
Ние Лиле с теб поодумахме мъжете по висшите етажи на бг политиката и управлението на държавата, които са хубави и харизматични, обаче как можахме и двете да пропуснем адв. Хаджигенов?!  :tongue_: Колкото повече го слушам, толкова повече ме кефи. И за гледане определено става.
За Ной.
Няма време за кораб, натоварен с пуканки от Китай, че ей къде е сряда. Пускат ми каргото по зелен коридор с влакова композиция. Разбраха китайските патрньори колко е на зор работата, е и като за експресна доставка им платих. Тъй че, не се чуди, че кофичките ще са с лого с йероглифи. Кой ще печата герба на РБ по тях в тая лудница.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13568 -: Август 07, 2021, 11:18:26 »
Ето тук е казано съвсем ясно:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=129020742731511&id=100354128931506

 :0007: :0005:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13569 -: Август 07, 2021, 11:19:24 »
"Тръгнал Ветрогончо на пазар. Нанизал кошница яйца на тояга и я дигнал на рамо. Вървял Ветрогончо по пътя и си думал:
— Като продам яйцата, ще си купя свинки. Тя ще ми опраси дванадесет прасенца, все женски. Тия дванадесет прасенца ще порастат и всяко ще ми опраси още дванадесет. Ще завъдя цяло стадо свини. Ще ги угоя в гората с жълъди. Ще ги откарам на пазар. Ще ги продам всичките и ще натрупам голямо богатство. Ще си купя бял кон вихрогон. Ще се пременя хубаво, ще яхна коня, ще кривна капа, та чак при царските двори ще изфуча, като вятър. Там заран — вечер ще препускам. Царювата щерка ще ме съгледа от чардака и ще ме хареса. Па щом ме заиска, и аз ще я взема за жена. Тя ще роди мъжко детенце. Ще го кръстим Богданчо. Кога ида па пазар, ще му купя ябълки. Ще се върна от пазар. Ще изтърчи Богданчо да ме посрещне. Аз ще протегна ръка да го прегърна и ще извикам: „Ела ми, сине Богданчо, ела тате да ти даде ябълчици!“
Като издумал това, Ветрогончо забравил, та протегнал ръце да покаже как ще прегърне Богданчо. Изпуснал тоягата. Кошницата паднала. Яйцата се строшили. Ветрогончо се хванал за главата, па извикал:
— Отиде ми всичкото богатство!
Но видял един селянин, който вървял след него. Хванало го срам и попитал селянина:
— Побратиме, откога вървиш след мене?
— Откогато запечели, дорде всичко изгуби — отговорил селянинът."

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13570 -: Август 07, 2021, 12:17:09 »
Сега видях старата мома с ужасния пейзански акцент и селско-трикатските лафове, от които Бонго е очарован.

Ами че тя предлага от същото по много. Едно баба знае, едно си бае.

Веселбата е в пълен ход:
  - асолката с 12% ще управлява через мунчо и се мета като Раймонда Диен на коловоза
  - ристето бойкикюф и той с толко, и той ша управлява, макар никой да не го иска
  - алибаба като събирателен образ на ванко-1, маяма галева, бибикянчо дебелия лъжец и шепата останали негодници от шайката на черепа под егидата на сашкото дикуфф ще дърпа конците, дето ги нема

Същевременно Пацо Шнорхела леко разперва уши за полет.

Сиво-синьото епилирано (айде бе:)) отсекъде тяло играело баскетбол, което ми напомни за песента "скелет костите си клати и ги слуша как дрънчат".
 
Абе къде ръгнеш - се майтап изскача ;)

пс: Навремето имаше едно летно кино близо до площад Македония и си спомням как гледахме веднъж там филма "Кукла на верига" - филм на ужасите. Стената отляво на екрана всъщност беше поредица от кОси колони с разстояние между тях и така ориентирани, че да не можеш да гледаш кино от вън. По едно време, във сюблимния момент, някакъв мунчо се беше покачил отвън и съскаше "ужааааас, ужааааааааас", добре, ама някой му се изпика отгоре за всеобщо удовлетворение на публиката, а изрода почна да плюва и пцува като куманиз.
« Последна редакция: Август 07, 2021, 12:26:46 от p-k Lukash »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13571 -: Август 07, 2021, 12:34:00 »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9014
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #13572 -: Август 07, 2021, 12:54:06 »


Кронос (Κρόνος) - това е Времето (Χρόνος). А ние сме му деца. То ни създава и то ни изяжда. Не наведнъж - малко по малко. Неусетно.

П.П. От какво е болен Трифонов?

Quote (selected)
Прочутият лекар д-р Георги Гайдурков посочи каква според него е диагнозата на Слави Трифонов, чието здравословно състояние в последните месеци е разклатено и е повод за множество различни коментари и интерпретации в публичното пространство.

Под публикация на журналистката Татяна Кристи във фейсбук профила ѝ, в която тя пита: „От какво е болен Слави Трифонов?“, заваляват десетки коментари.

Сред тях е и този на д-р Гайдурков, който пише еднозначното: „МС“.
Това е медицинската абревиатура на болестта множествена склероза. Гайдурков съвсем не е първият, който спряга коварното нелечимо заболяване с името на Трифонов. В коментарите под същата публикация се появяват и други разкрития относно диагнозата му.

Потребителка с името Гери Николова пише: „Преди 15-20 години дъщерята на наши приятели беше диагностицирана с МС и се наложи спешно да я снабдят с някакво много скъпо лекарство, което се вземало 1 път седмично, но го нямаше в България тогава. Слави и Диляна Грозданова им помогнаха – продадоха им по няколко дози. Слави беше от 1-2 години с тая диагноза по онова време“.

Въпросът за здравословното състояние на Слави Трифонов не е просто нездраво любопитство и намеса в личното пространство, обясняват още в коментарите потребители на фейсбук. Той вече става обществен въпрос, след като партията му спечели изборите и се готви да управлява държавата. По цял свят всички аспекти от живота на един политик се гледат под лупа и обществеността има право да бъде информирана какво е физическото и психическото състояние на лидера на победилата партия.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13573 -: Август 07, 2021, 13:12:30 »
МС е отдавна спрягана диагноза, а откакто племеник на половинката го споходи това и аз се досетих сравнявайки 2 и 2.
На всичко отгоре, съседка, около 45-48, преди няколко години също се сблъска, преди две вече е в количка...ИТН.
Имам възможността да наблюдавам как се развиват нещата пред очите ми.
Трагедия!
След вливания, ментално се нормализират.
След това, пак трагедия.
Не се смили Господ над нас и това е!
 :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13574 -: Август 07, 2021, 13:16:19 »
П.П. От какво е болен Трифонов?
Колега, прочетохте ли тъпнята, която сте плеснали тук, преди да я плеснете?
МС е нелечима, а в същото време имало лекарство. Преди 15-20 години чалгата бил вече с 1-2 годишна диагноза, а и досега е жив.
Не е зле да потърсите лекарство против вродена тъпотия, и в случай че намерите такова, да го употребите в максимална доза.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13575 -: Август 07, 2021, 13:22:51 »
Цитат на: Пешo в Август 06, 2021, 23:30:17

    Пак не си разбрала, Лили - не ти се предлага да харесваш Слави, а просто да харесаш нещо. Щото наистина тук се развихри един наплювателски тайфун.

Но пък виж каква готовност за подкрепа на правителството му.

Не, бонго, недей да манипулираш.
Всъщност, става дума единствено за равнопоставено, а не предубедено отношение, каквото демонстрират почти всички тук. За насажданото внушение, че за всичко е виновен Слави (и неговите хора), което е много далече от истината*. За това, че нарочвайки един виновник, другите се самооневиняват и се опитват да се представят целите в бяло, прикривайки кафявите петна - а те не са малко.

* - дори Смилов раздели отговорността по равно между ИТН и другите.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13576 -: Август 07, 2021, 13:26:24 »
 И да допълня, дългите години прекарани в предизвестена смърт страшно променят човек до неузнаваемост.
Болния родственик се поддържа от семейството му - майка баща и брат хора средна ръка, но вече  продадоха всичко що са имали без жилището си.
Нашия човек пуши само Боро и го питам - Доре бе защо причиняваш на семейството си това с пушенето, те вече нямат с какво да те поддържат. Кротко ми отговори - а аз нямам вече живот.
И беше съвсем спокоен и уверен в правотата си. :m1708:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13577 -: Август 07, 2021, 13:32:06 »
А ето и един от пичовете, които вчера споменах(ме) тук във връзка с едни писания на Сашо Диков:

Световноизвестният български аниматор Теодор Ушев коментира във Фейсбук получения от партия „Има такъв народ“ мандат за съставяне на правителство.

Ето какво написа той /без съкращения!/:

Quote (selected)
„Навремето, през 97-а, когато Канадският консул ме попита – „Защо искаш да емигрираш в Канада, след като имаш толкова успешна кариера в България?“ му отговорих – „Аз не съм икономически емигрант. Бягам от пошлостта, простотията и арогантността.“А една от причините да искам да се махна беше именно присъствието на един виден, височък „аристократ на добрия вкус“.

Чалгата и мутренското поведение бяха в апогея си.

30 г. пошлото, простащината и арогантността „образоваха“ българския народ от ефира на най-гледаните телевизии, 2 пъти на ден.

Резултатът от това „образование“ е налице. Днес имаме реколтата му.

30 г. много хора биехме камбаната срещу опростачването на ефира и интонационната среда. Въпреки всичко, стотици кандидати за слава се надпреварваха да седнат на диванчето му и неловко поемаха арогантното му поведение и дебелашки шеги, всяка вечер, под звуците на кръчмарски оркестър и полуголи танцьорки.

Не ме интересува какъв екип ще има това правителство. Но ако бъде избрано, ще бъда първият, който ще извика – „Оставка, мутро! Взимай си бездарните сценаристи и музиканти и се омитай с балета си в крайпътното заведение на Учиндол – където ви е мястото“.
https://mignews.info/teodor-ushev-kam-slavi-trifonov-vzimaj-si-bezdarnite-stsenaristi-i-se-omitaj/  :t2015: :m1248:

« Последна редакция: Август 07, 2021, 13:39:40 от Джиджи »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13578 -: Август 07, 2021, 13:41:38 »
Не, бонго, недей да манипулираш.
Всъщност, става дума единствено за равнопоставено, а не предубедено отношение, каквото демонстрират почти всички тук. За насажданото внушение, че за всичко е виновен Слави (и неговите хора), което е много далече от истината*. За това, че нарочвайки един виновник, другите се самооневиняват и се опитват да се представят целите в бяло, прикривайки кафявите петна - а те не са малко.

* - дори Смилов раздели отговорността по равно между ИТН и другите.

За кое манипулирам. Смилов говори за отговорността при проваляне на опита за мандат. Естествено, че ИТН, ДБ и ИБНИ ще носят отговорност, ако не се сформира правителство. ГЕРБ е естествена опозиция, ДПС никога не не носят отговорност, а БСП се договори с ИТН.  В случая в бяло ще са тези три парламентарни групи - ГЕРБ, ДПС и БСП. От самото начало стоя на позицията, че всички, които подкрепят правителството , ще носят отговорност за него. Естествено , обратното също е вярно - тези, с които се водят преговори, носят и отговорност за неуспешния маднат. Дани Смилов добре е разпределил оговорността, но не е трябвало да включва ДПС в сметката.
Според мен моделът на управление, който се предлага , е лош. Той е изначално грешен. Предложеният състав само потвърждава грешността на предложения модел.
« Последна редакция: Август 07, 2021, 13:53:06 от Бонго »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13579 -: Август 07, 2021, 13:43:51 »
Quote (selected)
За насажданото внушение, че за всичко е виновен Слави (и неговите хора), което е много далече от истината*. За това, че нарочвайки един виновник, другите се самооневиняват и се опитват да се представят целите в бяло, прикривайки кафявите петна - а те не са малко
.

тук има сериозна разлика, която пренебрегваш
в момента "другите" не са първа политическа сила, отговорността не  е тяхна
аз обаче да попитам простодушно - ти какви очаквания имаш от управлението на ИТН, защо си избрал тях /ако си/?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13580 -: Август 07, 2021, 13:51:12 »
Хубаво Джи си го постнала това, но дупката е още по дълбока.
Опростачване, заличаване разлика м/у егоизъм и его, стигаме до уж дъното, където можеш да продадеш живота на съседа си за Ена ракия, при това наполовина такава, която си пил до вчера с него, но сме отишли ипо далеч - да не те е еня за майка ти и баща ти, дето са те създали и отгледали?
Имахме си такъв министър допреди десетина год. Нали?
Вече бях почнал да си мисля, че да проявява човек вълчи инстинкт към другите е нормално, че няма вече друго и това е постижение на еволюцията!
Матросов - изкопаемо!
Дал си някой живота /Левски?/  - ДГД!
Но преди две години някакъв войник /офицер, в Сирия виждайки че няма надежда продължава да дава координатите си да стрелят по позицията му, само и само повече сърцеяди да си заминат при девствениците си!
Фанатик???
Ами и той е имал семейство, жена, деца...
Тогава си помислих -  а, то имало и други светове все още, аз в какъв живея?
,......
Тъй!
В нашичкия си, създаден от???л
Не от Господ секи случай!
п.с. и няма как само чалгата и елементарни калинки да са виновни!
Промиваха, промиваха и не само 30 г. И кълвяха,кълвяха...и не само типажи "малка бях излъгах се".
п.п.с. щот си остава въпросът 'а га ядохте кифтетата...'
« Последна редакция: Август 07, 2021, 14:10:52 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13581 -: Август 07, 2021, 14:11:38 »
Хубаво Джи си го постнала това, но дупката е още по дълбока.

Хубаво е, но задруго. Показва как българите избиват селските си комплекси. Десет години мълчаха като шилета на същата простащина, ама ония бяха мутри - опасни, отмъстителни, злобни. Зад тях беше и полиция, и прокуратура. Сега българинът бързо усети, че Слвчо е безопасен и започва да си избива слугинажа върху него като боксова круша. До оня ден единици дръзваха да говорят и пишат за простащината и неграмотността на герп и гербаджийската бригада. Сега всеки иска да надмине другия с морални и естетични постове. Компенсаторни рефлекси на комплексирани хора. Къде беше тая "интелигенция" последните десет години?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13582 -: Август 07, 2021, 14:12:34 »
Кронос (Κρόνος) - това е Времето (Χρόνος). А ние сме му деца. То ни създава и то ни изяжда. Не наведнъж - малко по малко. Неусетно.

Офтпик, ма щом тъй и тъй е повдигнат въпроса: между образът от горната картинка и Дядо Мраз, по баща кокаКоледов има мнооого общо, не само едните Сатурналии. Лийла...

за който чатка горното:
https://www.youtube.com/watch?v=py44UXv1W7o
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13583 -: Август 07, 2021, 14:30:41 »
**"Стефан Янев допусна служебният кабинет да стане редовен***
Тук нали неккъф се питаше - а питали ли са служебното дали иска?
Явно са питали.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13584 -: Август 07, 2021, 14:31:39 »
Хубаво Джи си го постнала това, но дупката е още по дълбока.
Опростачване, заличаване разлика м/у егоизъм и его, стигаме до уж дъното, където можеш да продадеш живота на съседа си за Ена ракия, при това наполовина такава, която си пил до вчера с него, но сме отишли и по-далеч -
да не те е еня за майка ти и баща ти, дето са те създали и отгледали?

По принцип си прав, Бепе, което естествено е кофти! Но само по принцип!!!

Защото в конкретния случай с гласуване на редовно българско правителство вече ни се налага да излезем извън „принципа”,  тъй като това касае съдбата на цял един народ – на българския народ!!!

Който народ по Конституция трябва да бъде управляван през следващите 4-5 години от редовно българско правителство …

И какво имаме насреща – единствено ЕГОто на некъф ТУЛУП, който се е запънал като магаре на мост, не ще да преговаря с никого, а камо ли да подписва евентуално договореното!!!   

И ако случайно утре или в други ден „си получи неговото”, т.е. ако подкрепят тв’а шибано правителство с неизвестни никому други тулупи, какво правимЕ ний?!?

Даже не разполагаме с лист хартия, който евентуално да му захвърлим в лицето, след като е започнал ДА НЕ ИЗПЪЛНЯВА „мъжката си дума” от вече отдавна отминалите и неангажиращи никого с абсолютно нищо РАЗГОВОРИ …
  :t2102:


Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13585 -: Август 07, 2021, 14:36:54 »
И ако случайно утре или в други ден „си получи неговото”, т.е. ако подкрепят тв’а шибано правителство с неизвестни никому други тулупи, какво правимЕ ний?!?

Даже не разполагаме с лист хартия, който евентуално да му захвърлим в лицето, след като е започнал ДА НЕ ИЗПЪЛНЯВА „мъжката си дума” от вече отдавна отминалите неангажиращи никого РАЗГОВОРИ … 
Този македонски клип показва много добре какво правим. Мисли се преди избори, не след.
https://www.youtube.com/watch?v=qqSk3GfxwsU

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23894
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13586 -: Август 07, 2021, 14:38:07 »
Колега, прочетохте ли тъпнята, която сте плеснали тук, преди да я плеснете?
МС е нелечима, а в същото време имало лекарство. Преди 15-20 години чалгата бил вече с 1-2 годишна диагноза, а и досега е жив.
Не е зле да потърсите лекарство против вродена тъпотия, и в случай че намеьрите такова, да го употребите в максимална доза.
Няма излекуване, има терапии които забавят развитието,познавам човек който вече двайсетина години се бори, отскоро е в количка.
Болестта прогресира различно и е ужасна
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13587 -: Август 07, 2021, 14:38:47 »
За мен си имам само един въпрос на който не мога си отговоря.
Ако никой не подкрепи чалгата, дори и с всички  добронамерености на БСП, какво ще направи чалгата, при трети мандат и служебното-като редовно?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13588 -: Август 07, 2021, 14:39:23 »
***Стефан Янев допусна служебният кабинет да стане редовен***
:0005:
Ама наистина ли – кой и къде е казал подобно нещо?!?  :t1815:


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13589 -: Август 07, 2021, 14:41:22 »
:0005:
Ама наистина ли – кой и къде е казал подобно нещо?!?  :t1815:
В СЕГА.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13590 -: Август 07, 2021, 14:47:29 »
Този македонски клип показва много добре какво правим. Мисли се преди избори, не след.
https://www.youtube.com/watch?v=qqSk3GfxwsU

Ми, бракята македонци пак излязо'а прави:

Quote (selected)
После ебанье нема каенье ...
:t2015: :lol:


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11234
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13591 -: Август 07, 2021, 14:52:56 »
Сега дали може да се намери добър Конселиере, който да отиде при маркуча ида му каже- виж ся Слафчо, че се осра-осра се, че нямаш място за мърдане- нямаш, но ти се предлага да те извадим от лайната дето сам се набута със следното- ще получиш от бесепарите рехава подкрепа, толкова колкото да не успееш, но да си умиеш очите, че другите са виновни.
Сетне обаче, даваш едно рамо за служебното, щот нъълиии ти си си оДговорен и мислиш деня и нощя само за мамковината и изчегъртването!
Другото го остави на по можещите и знаещите.
Така и вълкът цял и агнето сито, ко'ш кайш?
Е, ся, ако МС е напреднала много - малшанс!
 :bigok:
« Последна редакция: Август 07, 2021, 14:59:19 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13592 -: Август 07, 2021, 15:01:23 »
В СЕГА.

Мерси, Бепе, а мат'риала който цитирам по-долу е на Петьо Цеков:

Quote (selected)
И докато идеята за президентска партия все още си е толкова нелогична,
то свързването на надеждите с отиващото си служебното правителство изглежда достатъчно сериозно.
https://www.segabg.com/category-observer/partiya-sluzhebno-pravitelstvo-ne-blagodarya

 :0005:


Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13593 -: Август 07, 2021, 15:03:36 »
От покойния, временно повъзкръснал, Дон Б. един съвет към на нематакъфнаротКонсилиерито: нарцис и ласкател е комбо-шербетлия, Плешивото и без това си е турил халки за по-лесно водене и каране ;))
*********   ✹    *********

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13594 -: Август 07, 2021, 15:10:33 »
За мен си имам само един въпрос на който не мога си отговоря.
Ако никой не подкрепи чалгата, дори и с всички  добронамерености на БСП, какво ще направи чалгата, при трети мандат и служебното-като редовно?
Ми Тошко го каза - нови предсрочни. И го каза с вече очевидно присъщата му/им наглост и подлост:

Знаете за кръчмаря и за сметките. Когато президентът издаде указ и когато има гласуване в зала, ще видим колко са гласовете, кой къде и как гласува. Ясно е, че ние очакваме подкрепа от “Демократична България” и “Изправи се! Ние идваме”, както и подкрепа от БСП. С тях сме водили разговори, постигнали сме общи насоки, стъпки и мерки, които са описани в тази декларация. Тя е изпратена и на трите парламентарни групи, подписана от нас. Очакваме от тях подкрепа. Ако те искат да имат нови избори, просто няма да подкрепят кабинета. Решението си е в тях.


Впрочем някой журналист успя ли да го попита ИТН искат ли да имат нови избори? Че то с тях много трудно се разговаря - сами си говорят в тъмното си студио.

ПП - Липсва ми псуващата главичка от старите емотикончета.


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13595 -: Август 07, 2021, 15:14:07 »
Ми Тошко го каза - нови предсрочни. И го каза с вече очевидно присъщата му/им наглост и подлост:

Не е задължително. Даже е нежелателно за шоото. Защото, ако не им мине правителството, а те не подкрепят третия мандат (демек служебното) - много ще са им неприятни тези избори. Да влезеш в един отбор с герп и Гешеф е кофти дори за едно шоо.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13596 -: Август 07, 2021, 15:24:44 »
Струва ми се, че Слафчу има потенциал да спечели поне още едни избори. Лесно ще убеди дебилния си електорат да си рече "Бат' Слафчу искаши да нъ упрай, правителство напрай, ама политиците, нихната мама, не му дадоха. Пак ша му гласувами на бат' Слафчу, дано тоз път да нъ упрай!" Слафчу ще загуби избори, след като вземе (или влезе във) властта и управлява достатъчно време, за да се разочароват дебилите, че не ги е оправил.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13597 -: Август 07, 2021, 15:40:05 »
. Защото, ако не им мине правителството, а те не подкрепят третия мандат (демек служебното) - много ще са им неприятни тези избори. Да влезеш в един отбор с герп и Гешеф е кофти дори за едно шоо.
Ха-ха-ха, правителството минаваше, докато се говореха нещата за "принципи" - изчегъртването на ГЕРБ и Гешев. Нещата се разпърдяха, когато новите здрави сили поискаха министри, а не да няма изчегъртване. Електоратът на тошковците ги разбира тези работи, а и ще им ги обяснят подробно. Другите ще имат проблеми защо са отменили изчегъртването заради няколко поста.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13598 -: Август 07, 2021, 15:47:07 »
Нещата се разпърдяха, когато новите здрави сили поискаха министри, а не да няма изчегъртване.

Не е вярно! Не са поискали министри, а предложиха министри от служебния. И що да не искат? Ако искаш подкрепа, трябва да дадеш нещо. И явно си пропуснал, ама "изчагъртването" никога не е било артикулирано от шоото. Опитай с некоя друга манипулацийка.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13599 -: Август 07, 2021, 15:48:22 »
Анализът на мазохизма и неговите механизми е коствал на Фройд промяна на целия конструкт...Изборите само подсилват картината на безсилие. Пиарчетата-готвачи чак толкова не чаткат, еле пък ДДебилите презокЯнски, ама хинта си струва:

https://www.youtube.com/watch?v=hU95kEMddrc
*********   ✹    *********

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13600 -: Август 07, 2021, 15:53:06 »
И явно си пропуснал, ама "изчагъртването" никога не е било артикулирано от шоото. Опитай с некоя друга манипулацийка.
Да опитам с друга манипулацийка, щом казваш.
Quote (selected)
Премахване на Специализираните съдилища и прокуратури; Въвеждане на работещ механизъм за предсрочното прекратяване на правомощията на главния прокурор; Структурни промени във Висшия съдебен съвет; Реформа в Прокуратурата, която да гарантира контрол върху всичките ѝ актове, засягащи пряко интересите на гражданите; Реално електронно правосъдие с цел постигане на бърз и справедлив процес.
Интересно кой ли го е декларирал това официално? Вероятно Пеевски...  :smokin:
« Последна редакция: Август 07, 2021, 16:03:24 от Калинчо »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13601 -: Август 07, 2021, 15:59:06 »
Интересно кой ли го е декларирал това официално? Вероятно Пеевски...

А още по-интересно е кога точно го декларираха, защо освен в "декларацийта" никъде не го споменават и какво значи "консенсус" в програмното експозе на шнорхела. И това няма доказателствена тежест. Друго можеш ли да опиташ?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13602 -: Август 07, 2021, 16:00:53 »
Ха-ха-ха, правителството минаваше, докато се говореха нещата за "принципи" - изчегъртването на ГЕРБ и Гешев.
Нещата се разпърдяха, когато новите здрави сили поискаха министри, а не да няма изчегъртване.

А това – КОЙ и КЪДЕ го е казал?!? :nuts:
Особено за поисканите министри – документирай тук ВЕДНАГА и с достатъчно доказателства, плийз!!!  :t0135:


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13603 -: Август 07, 2021, 16:08:51 »
А това – КОЙ и КЪДЕ го е казал?!? :nuts:
Особено за поисканите министри – документирай тук ВЕДНАГА и с достатъчно доказателства, плийз!!!  :t0135:
Quote (selected)
Христо Иванов поиска преговори за имена в кабинета
Quote (selected)
Иванов намекна, че министри от служебния кабинет се ползват с високо обществено доверие и няма да е никак лошо да бъдат привлечени и в редовно правителство. Той даде пример с министрите Кирил Петков, Асен Василев и проф. Николай Денков.
Христо Иванов даде да се разбере, че обявяването на имената е задължително условие преди разговорите с "Има такъв народ" да тръгнат в посока споразумение за подкрепа.
Quote (selected)
И от формацията на Мая Манолово одобряват работата на тримата министри от служебния кабинет, цитирани преди това от ДБ. Посоката и стандартът, които те зададоха, трябва да бъдат следвани и от наследниците им на постовете. Неслучайно служебното правителство се радва на голямо доверие. Хората очакват такова да е и следващото, коментира Манолова.
https://www.duma.bg/hristo-ivanov-poiska-pregovori-za-imena-v-kabineta-n242053
 :m1273:
 :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13604 -: Август 07, 2021, 16:10:50 »
Христо Иванов поиска преговори за имена в кабинета

Което изобщо НЕ Е равно на това, да е поискал собствени министри!!! :no!:

И спри да мЪ галиш по главичката, плийз, щото аз продължавам с бухалката ...  :t0135:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13605 -: Август 07, 2021, 16:14:16 »
Ива Митева: Или правителство на ИТН в сряда, или никакво

И тая постна канцеларска мишка си е повярвала. С 60 клоуна искат да управляват държава.

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/iva-miteva-ili-pravitelstvo-na-itn-sryada-ili-nikakvo

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13606 -: Август 07, 2021, 16:22:25 »
Ива Митева: Или правителство на ИТН в сряда, или никакво
Изядохте ги служебните дренки още зелени!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13607 -: Август 07, 2021, 16:25:37 »
кви служебни дренки?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13608 -: Август 07, 2021, 16:28:43 »
Ива Митева: Или правителство на ИТН в сряда, или никакво

И тая постна канцеларска мишка си е повярвала. С 60 клоуна искат да управляват държава.

Абе, тя нито е "постна", нито е "канцеларска мишка", само дето сe е сдружила с НЕпра'илните 'ора ...

Освен да сe е съгласила да влезе в следната роля

  :lol:

Което също хич не ми се вярва ... :cool-1084:


Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13609 -: Август 07, 2021, 16:29:00 »
айдеее...по жицата се носи аромат на барут, файрето ще даде огънче, левъла с боссфайта    :t0135:

https://www.youtube.com/watch?v=l_HIiP70JYA 




*********   ✹    *********

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13610 -: Август 07, 2021, 16:29:10 »
кви служебни дренки?
Колко време вече прогнозираха и чакаха служебното правителство да стане редовно? Като баба Меца, която прогнозирала обилна реколта от дренки, защото много ѝ се ядяли.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13611 -: Август 07, 2021, 16:29:47 »
Изядохте ги служебните дренки още зелени!

Що? Както е тръгнало, още дълго ще си управлява. А и целта никога не е била запазване на служебното. Питай Гугъл и кажи "Клатят ли се?"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13612 -: Август 07, 2021, 16:31:41 »
Quote (selected)
И от формацията на Мая Манолово

 :crying_with_laughter-3302:

И ся сериозно - това НЕ Е формация, нито е НА Мая Манолово. Евтини манипулации.
Quote (selected)
канадските ливади изселват се през Куба, а нашите овце ги храним с вестник «Дума»

П.П. За сведение на посрещачите:
Quote (selected)
„Изправи се БГ! Ние идваме“ е парламентарна група в 46-тото Народно събрание на Република България. Тя е съставена от: гражданската платформа „Изправи се.БГ“ на омбудсмана в периода 2015 - 2019 г. Мая Манолова; участниците в протестите през 2020 г., т. нар. „Отровното трио“, Николай Хаджигенов и Арман Бабикян; „Движение 21“ на Татяна Дончева; представителката на Единна народна партия Мария Капон; „Движение България на гражданите“ с лидер Димитър Делчев.

Аз гласувах за Татяна Дончева, не за Мая Манолова.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13613 -: Август 07, 2021, 16:32:17 »
Абе, тя нито е "постна", нито е "канцеларска мишка",

Що, блажна ли е? Като е бутала 15 години писалки в разни правни отдели да не е станала професор?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13614 -: Август 07, 2021, 16:35:48 »
Колко време вече прогнозираха и чакаха служебното правителство да стане редовно? Като баба Меца, която прогнозирала обилна реколта от дренки, защото много ѝ се ядяли.

А-а-а, тези ли дренки? Хуу.
Когато стаа въпрос за дренки и баа Меца, ти си експертът, така както Калинчо е тесноспециализиран фсегмента "Андрешко".

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #13615 -: Август 07, 2021, 16:38:07 »
Quote (selected)
И явно си пропуснал, ама "изчагъртването" никога не е било артикулирано от шоото. Опитай с некоя друга манипулацийка.

Беше. Трифонов използва тази дума в интервюто, което благоволи да даде на Волгин.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13616 -: Август 07, 2021, 16:43:12 »
Трифонов използва тази дума в интервюто, което благоволи да даде на Волгин.

Добре, де! Споменали го веднъж-дваж. Не е там въпросът. А защо винаги се ослушват, когато се заговори за това. Вече накрая почнаха да споменават съдебна реформа, щото стана ачик-ачик, че нямат намерение да се занимават с нея. Помниш ли Тошко как обясняваше, че съдебната реформа била дълъг процес, че който казвал еди-какво си, лъжел и т.н.?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13617 -: Август 07, 2021, 16:45:29 »
Аз гласувах за Татяна Дончева, не за Мая Манолова.

Бравос!  :thup:

Щото аз гласувах ПАК за МаяМа, ама ТаняДо – и тя същата!!!
:lol:


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10114
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13618 -: Август 07, 2021, 16:48:11 »
Щото аз гласувах ПАК за МаяМа, ама ТаняДо – и тя същата!!!

Пак ли са излъга? Между другото, има ли некой, за който не си гласувала досега?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #13619 -: Август 07, 2021, 16:53:00 »
До сряда новите и старите здрави сили все ще се опитат да извадят някой проскубан заек от изтъркания цилиндър. Каквито са ловки обаче, дали даже ще успеят да хванат заека за ушите или ще го държат за нещо друго... :smokin: