Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 04:18:52

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1875075 пъти)

0 Потребители и 84 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29460 -: Юни 30, 2022, 23:31:51 »
съоръжения в Източна Европа и РБ може да бъде подходяща цел – съвместните полигони и летища.
Или по-вероятното - центровете за вземане на решения. В София има един такъв НАТОфски център.
Те са повече де. Но тва е щаб.
Дано да не е ядрен удара. Но мисля срещу НАТО руснаците ще използват ядрено оръжие. Предупредиха. Пък и са реалисти и това е шанса им.
Айде, айде стига де, ще бъхтят по мижавите ни възможности с ЯО.
И въобще, аде да не пренапрягаме работата. Утре Киро вече може да не е кандидат за премиер и Генчовска да пише друга нота.
Проблема е че трябва да стане до 12 часа.Или след консултация с Козяк просто нищо да не направят, но Киро да се изсули като поеме отговорността и така да спаси останалите льохмани, отказвайки се и от премиерстването.
За което естествено ще му се плати допълнително. Сетне.
Трети възможен вариант - Киро остава гьонсурат до края, бърза врътка за мандатите, нови избори, кировчетата изчезват, бързо ги забравя плебса и пак си оставаме в началната точка.
От която започна чегъртането.
Язък за ентусиазма на ония които м.г. пълнеха площадите.
И за мамковината въобще.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29461 -: Юни 30, 2022, 23:32:09 »
Киро ненапразно днес чака половин ден докато си каже за нотата на Москва.
Явно веднага я е препратил до Вашингтон и чакаше някакво разяснение.
А пък вие тук си говорете за Виенски конвенции и български закони.
Горчивата истина е че момчето си е кукла на конци, която без кукловода не става за нищо.
То не че другите са нещо друго, но при него е доведено до абсурд.
Отделно че освен българския език в него май няма нищо българско.
За утре не съм голям оптимист.
Мисля че ще ни пожертват.
След това да му мислят следващите.
Щатите и да пращат газ ще е скъпо и отвреме навреме защото идва време Азия да почне да купува, а ние не можем да се борим с техните цени.
Газпром ако врътне кранчето на Азърбайджан и те няма откъде да увеличат обемите защото при тях схемата е купуват от руснаците за да вържат вътрешното потребление, а Шах Дениз го изнасят.
Газпром като нищо ще ограничи и Гърция за да не ни препродава.
Остава само да дупчим тръбата на Балкански поток и да крадем от сръбския и унгарския газ. Като Украйна до 2009 г.
Ама не е толкова страшно. Има още 4-5 месеца до зимата.
Ще измислят нов спасител за лапнишараните.
Пък може да ни оставят и този в комбина с Баце.

P.S. Чета че Макрон е променил нещо във френското предложение за Македония не в наша полза. ПП, ДБ, ГЕРБ и ДПС ще гласуват ли наново поправката или ще се направят на дръж ми шапката?
Аз залагам на второто.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29462 -: Юни 30, 2022, 23:35:01 »
Quote (selected)
Стана ясно, че премиерът се крие и няма да се яви в НС. От Министерски съвет разбрали, че председателският съвет бил не заради Москва, а заради горивата, затова Петков нямало да ходи в НС.
:)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29463 -: Юли 01, 2022, 00:03:59 »
Quote (selected)
Второ, членовете на БСП в  МС заемат ресори нямащи нищо общо с междудържавните отношения или националната сигурност, така че ще са със съвещателен глас.

Това не е вярно! Всички министри, независимо от ресорите имат право на глас по какъвто и да е било въпрос. Затова се нарича РМС, а не решение на ресорните министри от МС. Джузепе, излагаш се!

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29464 -: Юли 01, 2022, 00:13:27 »
Тошко Йорданов: Петков е лъгал брутално. Службите го казаха
https://glasove.com/novini/toshko-yordanov-petkov-e-lagal-brutalno-sluzhbite-go-kazaha

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29465 -: Юли 01, 2022, 00:37:18 »
Баси държавата, щом тоя ѝ беше премиер
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29466 -: Юли 01, 2022, 00:47:46 »
Ма вий сте много интересни хора. Що допуснахте Радев а не избрахте Цачева, тая достойна жена, препечена юристка при това? Ей го и Плевнелиев, още е мераклия. То и ТБЗБХ беше мераклия, зер нямаше тоз пост в колекцията си. Нека да видим колко секунди ще продължи предаването на мандата на малчуганите. Все някой друг ни е крив. Върнете дебелака и тайфата му хиени.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 721
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29467 -: Юли 01, 2022, 00:56:56 »
Абе нещо тея преводачки – Ленче-Кремче, хубавото Наде и Джиджи – мноо надълбоко сме ви бръкнали, както се изразявам аз:

На всеки нормален човек войнстващата простотия, душевна проституция (а по някои сведения за някои особи -- и телесна такава) му бръква дълбоко.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29468 -: Юли 01, 2022, 00:58:12 »
Да, докретахме до дверите на "Светлото бъдеще"!

- Без минималната защита от Русия, дори да е само заради останалите у нея сантименти, България ще загуби в близко време отново територия! Първо Пирин, после Родопите и Странджа! А 15-20 хил. отанска войска разположена тук, ще затвърди новата гео-политическа съдба на видимо не интересуващият се и безразличен за живота си, инертен и безотговорен плебс.
 :suicide:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29469 -: Юли 01, 2022, 01:16:17 »
Да не дава Господ!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29470 -: Юли 01, 2022, 07:07:34 »
 
Quote (selected)
било въпрос. Затова се нарича РМС, а не решение на ресорните министри от МС. Джузепе, излагаш
Формално е така.
Искам да видя как предложение по външната политика, свързано със сигурност , внесено от МВнР и съгласувано от МВР, МО и спецслужбите, се коригира от министрите на икономиката, земеделието, социалния и туризма.
Да бъдем сериозни викам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29471 -: Юли 01, 2022, 07:10:02 »
Quote (selected)
„Ако председателят на ДАНС е добавял в списъците с изгонени руски дипломати, хора, за които няма достатъчно основания, това повдига въпроса за неговата отговорност”.

Така лидерът на парламентарната група на „Демократична България” Христо Иванов коментира след днешния Председателски съвет в парламента въпроса кой е отговорен за решението да бъдат изгонени 70 души от руския дипломатически персонал в България.
https://www.vesti.bg/bulgaria/ivanov-ako-shefyt-na-dans-e-dobavial-hora-v-spisycite-s-diplomati-6146381
Леко даваме на заден ход като се озъртаме за удобен "бушон".
Засега пробват с малко шефче, ако не стане с някоя зам външна министърка, накрая ще гръмне и централния бушон.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29472 -: Юли 01, 2022, 07:16:03 »
Удобен момент Киро да каже " стана грешка, онаа  кучка от МВнР ме подвела, посипвам си гълъвътъ с фефел и се оттеглям."
И без тва май ше го оттеглят, но поне ф очите на GG ше запази достойнство като мъШ.
п.с. не искам пари за съвета.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29473 -: Юли 01, 2022, 07:28:03 »
Щом Дъе § Бъ не са категорични значи голямо л@йно са сервирали на председателското изслушване и даже те всеядните не могат го храносмели.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29474 -: Юли 01, 2022, 07:38:14 »
Quote (selected)
Парите за новите компенсации, както и досега, ще се вземат от печалбите на държавните енергийни предприятия. При по-високата борсова цена те ще печелят повече и ще правя отчисления във Фонда "Сигурност на електроенергийната система".

Помощта за бизнеса би била в рамките на около 500 млн. лв. на месец при цени на електроенергията на борсата около и над 500 лв на МВтч (средната цена за месец юни е 433 лв./мВтч). Това означава, че до края на годината целият механизъм ще струва около 3 млрд. лв.
https://www.segabg.com/hot/category-economy/deputatite-prieha-zlatni-kompensacii-za-toka-za-biznesa
Тази грозна практика с едната ръка грабиш, а сдругата да връщаш нещо от заграбеното или да даваш даже повече трябва да престане.

Quote (selected)
Контра

По повод споровете в НС предприемачът Ивайло Пенчев, собственик на "Уолтопия", коментира, че не е работа на държавата да подпомага по този начин бизнеса. "В която и да било обстановка, в която и да било държава бизнес, който иска директни плащания, директна подкрепа не трябва да бъде слушан", заяви той пред  БНР. "Единствената разумна от обществена гледна точка подкрепа за бизнеса е да се намаляват данъци и регулациите. Това е добре за всички  – по-ниски данъци плюс по-малко и по-прости регулации. Този, който иска парите на другите (било то бизнесмен или не), няма никакви основания и не трябва да бъде слушан. И аз имам много бизнес и много ток плащам, и ако държавата ми плаща сметката за ток, ще добрувам. Но не е честно", посочи той.
За мен това човече е рядко противно, ама кога е прав...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29475 -: Юли 01, 2022, 07:53:32 »
Щом Дъе § Бъ не са категорични значи голямо л@йно са сервирали на председателското изслушване и даже те всеядните не могат го храносмели.
Тошко е доста по категоричен от лъзгав Ристю.
https://epicenter.bg/article/Toshko-Yordanov-v-polunosht--Petkov-e-lagal-brutalno--Sluzhbite-go-kazaha-/286454/2/0
Не, че му вярвам абцелютно, но като съм му свикнал вече на мурафетите, мисля че не лъже или поне не лъже много.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29476 -: Юли 01, 2022, 08:02:06 »
Quote (selected)
По информация на Епицентър. бг Изпълнителната комисия на "Продължаваме промяната" не е успяла да стигне снощи до единно решние за това кой да е кандидат-премиерът. Мнозина в групата вече смятат, че Кирил Петков е "токсичен" за формацията и го чакат сам да се оттегли. Ако Кирил Петков обяви, че се оттегля като вариант за премиер са спрягани на Асен Василев, Антон Гюров, Никола Минчев и Даниел Лорер.
Е а дано днес до 11 часа да успее, а МВнР да е подготвило черновата за задния ход.
Аз съм за Антон Гюров. Може и Минчев да излъчат, честно ми се види момчето, но дето вика Змейко - сички пишлемета опитали да се праят на началници в последните 30 г. се изложиха тотално.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29477 -: Юли 01, 2022, 08:22:54 »
В ръководството на ПП са основно приятели и баджанаци. Ако някой очаква, че има нещо свястно там, то е в грешка. Та вижте Асен Василев и неговите изяви в Парламента. На моменти така му "нашепват гласовете" за неговата изключителност, че лъсва пълната му неадекватност. Или този от Еконт, дето ще строи мостове и тунели. Или Минчев, дето се обяснява кат ученичка. Това са хора с промити мозъци, но за разлика от останалите соросоиди са завършили в чужбина.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29478 -: Юли 01, 2022, 08:30:05 »
Quote (selected)
България не може да оттегля никакви ноти и да се поддава на ултиматуми. Ние сме независима държава. Каквото е направено е направено. Това заяви зам.-председателят на Народното събрание Атанас Атанасов пред bTV по повод реакцията на руското посолство в София след изгонването на 70 руски дипломати и служители.
Quote (selected)
"Изгонването на руските дипломати е логично, когато няма уважение се стига до подобни стъпки", заяви в предаването "Денят започва" на БНТ министърът на отбраната Драгомир Заков.
Това е от сутринта и означава, че най-вероятно ще скъсаме дипломатическите отношения с Русия.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29479 -: Юли 01, 2022, 08:36:40 »
Това е от сутринта и означава, че най-вероятно ще скъсаме дипломатическите отношения с Русия.
Това означава само, че CIA е впрегнала всички сили, осветявайки хората си на най високи нива, за да постигне целите си - прекъсване на руското влияние в БГ.
Ва банк.
Да видим.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29480 -: Юли 01, 2022, 08:42:18 »
И къде е това „руско влияние„?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29481 -: Юли 01, 2022, 08:45:35 »
Ще си позволя и прогноза - то скоро ще стане ясно, още днес -ще си проличи по решението на ПП за предложение за МП.
Та прогнозата ми е, че след скъсване или понижаване на дипломатическия статус /няма да скъсаме отношения, но ще имаме само консулство/, ефекта очакван от краварите ще е зашеметяващо отрицателен при едни нови избори.
А ако не се стигне до такива простотии и оттеглят нотата за дипломатите - очаквам пък наказателни процедури към жалната ни мамковина, тотален краварски тормоз, включително и еврогейски такъв и брутален натиск /то не че досега не е бил такъв/ за избиране на управници директно на подчинение и управление от краварско.
Мутрата бе на каишка. Сега ще стане на верига.
Страшен избор ни предстои.
Страшен и в двата случая.
И страшно отговорен!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29482 -: Юли 01, 2022, 08:45:46 »
Ще я докараме до революционна ситуация и вътрешна патаклама. Съседите ни гледат сеира и се подхилват.  Има един  сръбски лаф, че сме ... таковъни у главата. Пардон! Аз разбира се не мисля така. Нападнаха ни колорадски бръмбаЛи, а т.н. служби пълни с връзкари дремят, когато не си броят кайметата.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29483 -: Юли 01, 2022, 08:47:17 »
Да имам на българина втория акъл!  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29484 -: Юли 01, 2022, 08:47:36 »
И къде е това „руско влияние„?
Алисо, я си глей ти теориите на конспирацията.
Дори шибаните социологически проучвания на еврогейците го показват - наскоро мина такова.
С това не могат да се примирят ни кравари, ни еврогейци
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29485 -: Юли 01, 2022, 08:52:57 »
Прави впечатление поредното неадекватно поведение на БСП. Мълчат кат риби. Партията с най-голям процент симпатизанти-русофили вместо да застане начело за възстановяване на нормални отношения с Русия, се е скрила. Всеки сам може да си направи изводи за какво става въпрос.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29486 -: Юли 01, 2022, 08:58:26 »
Ще я докараме до революционна ситуация и вътрешна патаклама.


И кой ще е революционният фактор?
Коя партия или  организация ще повдигне знамето?
От тези, в които сте се втренчили и очаквате чудеса - никой.
Времето на цветните революции отмина.
А и каква ли революция, като всичко е в ръцете на соросоидите.
Най много да очакваме вътрешни разборки на върха.


„Дори шибаните социологически проучвания на еврогейците го показват - наскоро мина такова.„
Ах, колко мило от тяхна страна. И какъв лош народ.
За щастие обаче, управниците нямат нищо общо с него. :)))

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29487 -: Юли 01, 2022, 09:06:53 »
Quote (selected)
Правителството не трябва да прави никаква крачка назад по отношение на руските дипломати, заяви бившият премиер Бойко Борисов.
Сега има война, нещата са черни и бели, ние сме на страната на Украйна. Затова - ние подкрепяме действията на българското правителство, мотивира се Борисов.
Аз ги призовавам да не се връщат назад, да си свършат работата докрай, изтъкна лидерът на ГЕРБ, обръщайки се към правителството.

 
Не простоКиро, а магаре да предложат за министър-председател - то ще го изберат.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29488 -: Юли 01, 2022, 09:13:22 »
Хи... хи... хи... проз бил Бочко? Глупав бил? Пак удари у зèмята сите пулитици...  :crying_with_laughter-3302:
"Днес ние трябва да избираме дали да подкрепим тези действия на правителството. Аз винаги съм казвал, че гласът на народа е глас Божи. Българският народ избра Кирил Петков за премиер и това правителство. Хубаво, лошо, посоката, действията за оттегляне или привеждане в съответствие на нашите и техните дипломати трябва да бъде продължена. Никаква крачка назад не трябва да дава правителството. Има пълната ни подкрепа, защото това значело капитулация, това би значело отказ от суверинитет, а ние не трябва да го правим"
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29489 -: Юли 01, 2022, 09:24:01 »
Айде, айде стига де, ще бъхтят по мижавите ни възможности с ЯО.
То стигне ли се до удари по "възможностите" ядрената зима я пиши налична.
Не първите удари ще са демонстрация на решимост.
И аз мисля че от белата къща ще кажат. НАТО са ни скъпи, но американците за ни по-скъпи. Туземците в Европа да се оправят!
Така че и София и Варшава и Цурих са вероятна цел. Впрочем Цюрих май не.
 
А оттука нататък. Най простото е външният министър да отмени нотите.
Канадския запъртък не мое да каже копче. МС е колективен орган, едно и секи министър получава властта си от Парламента не от премиера.
Мое да и поиска оставката-максимум.
 
По сложния вариант е да свикат заседание Парламента и там да приемат решение, че нотите са нищожни и незаконосъобразни.
Киртака ко не му харесва да бега в КС да се оплаква.


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29490 -: Юли 01, 2022, 09:30:02 »
Тъпак си бе Боку, тъпак си и остана!
Не трябвало било като си се насрал до ушите, да си обършеш задника.
Трябвало да се доомажеш, щото така изглеждало по мъшки!
Дейбъ тази крива територия, дето го трая 12 години този тъпак, че и за още пита.
Ае със здраве, до довечера, че днес по добрата половинка ме е гепила да правим сладко от бели череши.
Ноо било хубаво.
 :eyes:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #29491 -: Юли 01, 2022, 09:30:33 »
На Баце снощи са му набили канчето и са му обещали нешо в амбасадата.
Затова е бил поканен.
Искал е ЦУ и гаранции лично от нейно превъзходителство Мустафа.
То беше ясно още като клекна за Македония, но онова си е било нещо като анонс.
Но да знае че пак ще го похарчат като му дойде времето.
Иначе Киро удобно насади държавата на пачи яйца.
Това за желаещите да ги поуправлява още няколко месеца.
Сега с Киро или без него ще бъде все тая.
По Кировски.
А  и Корнелия сама се натресе в цунгцванг.
Избори едва ли ще има.
Ще заформят някаква завера защото ги е страх от бъдещите резултати.
Или ще оставят само машинките и ще си напрограмират каквото им трябва.
« Последна редакция: Юли 01, 2022, 09:35:48 от AnonimusBG »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29492 -: Юли 01, 2022, 09:32:44 »
"По сложния вариант е да свикат заседание Парламента и там да приемат решение, че нотите са нищожни и незаконосъобразни.
Киртака ко не му харесва да бега в КС да се оплаква."
А бе тъй ама Бочко рече, че твърдо подкрепя решението на Кирчо... С кого в парламента ще вземате решение - да спасявате българо-съветската дружба???
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29493 -: Юли 01, 2022, 09:38:36 »
"По сложния вариант е да свикат заседание Парламента и там да приемат решение, че нотите са нищожни и незаконосъобразни.
Киртака ко не му харесва да бега в КС да се оплаква."
А бе тъй ама Бочко рече, че твърдо подкрепя решението на Кирчо... С кого в парламента ще вземате решение - да спасявате българо-съветската дружба???

България да спасяваме, барми, България....

ма кво разбираш ти от тия неща....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29494 -: Юли 01, 2022, 09:40:07 »
Бокаса може да се каже извървя целия път до позицията национален предател. Оттук нататък - няма какво повече да постига. Разликата с психодесните и новата им метастаза ПП е, че за целта му трябваха цели 13 години.

Бойко Борисов: Подкрепяме кабинета, никаква крачка назад за руските дипломати (видео)
https://dnes.dir.bg/politika/boyko-borisov-podkrepyame-kabineta-nikakva-krachka-nazad-za-ruskite-diplomati-video
« Последна редакция: Юли 01, 2022, 09:47:24 от kas »

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29495 -: Юли 01, 2022, 09:40:49 »
Кои сте тези - вие - които ще спасявате България?
И кой ви назначи за "спасители?
Моята БЪЛГАРИЯ  няма нужда от спасяване... и от спасители!!!
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29496 -: Юли 01, 2022, 09:45:27 »
Кои сте тези - вие - които ще спасявате България?
И кой ви назначи за "спасители?
Моята БЪЛГАРИЯ  няма нужда от спасяване... и от спасители!!!

явно си си изградил една българийка в хладилника и не ти пука за истинската.

дето таквизи като теб и видяха сметката.

девет милиона.
сега са шест. и още да ги разредите ви се иска
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29497 -: Юли 01, 2022, 09:46:45 »
Всички онези които по един или друг начин подкпрепят ГРОП и ПП, за ДБ въпросът е уточнен отдавна, са национални предатели, независимо дали го съзнават или не. Съответно към тях трябва да се подхожда като такива. Цялата отговорност за настоящите беди и злини, както и онези които предстои да дойдат лежи на тях.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29498 -: Юли 01, 2022, 09:52:16 »
Гледайте Бокаса, мислете за Радев. И двамата са поели по един и същ път. Само дето единият е малко по-напред от другия.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29499 -: Юли 01, 2022, 09:52:56 »
"явно си си изградил една българийка в хладилника и не ти пука за истинската."
Явно живеем в различни БЪЛГАРИИ !!! и моята БЪЛГАРИЯ се различава от твоята "българийка"...
Апропо - нашата - българската - история - бъка от такива мераклии - спасители...
Оставете ни на мира и спасявайте другаде.
След като и самия Борисов - който не може да бъде упрекнат в русофобство - ви го казва право в очите, явно ще трябва да избирате: Или  БЪЛГАРИЯ... или Биробиджан - Где так вольно дышит человек...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29500 -: Юли 01, 2022, 09:54:49 »
Тъпак си бе Боку, тъпак си и остана!
Не трябвало било като си се насрал до ушите, да си обършеш задника.
Трябвало да се доомажеш, щото така изглеждало по мъшки!
Дейбъ тази крива територия, дето го трая 12 години този тъпак, че и за още пита.
Ае със здраве, до довечера, че днес по добрата половинка ме е гепила да правим сладко от бели череши.
Ноо било хубаво.
 :eyes:
Бепе, моята прогноза е, че няма да оттеглим нотите.

РФ може да отзове Митрофанова за консултации (за неопределено време), ще сведе официално нивото на дипломатическо представителство до някой шарже д`афер до вземане на решение за прекратяване на дипломатическите отношения.
Вероятно българската страна ще (бъде принудена да) направи същото.

От това ще пострадат основно интересите на РБ, тъй като много скоро непряко ще последват и икономически санкции заради тези ноти, пак на гърба на българина.

Кабинет ще бъде (евентуално) съставен вече с явната подкрепа на ПП ГЕРБ АД, с всичките последствия.
За съжаление.

Дано греша.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29501 -: Юли 01, 2022, 10:01:43 »
"явно си си изградил една българийка в хладилника и не ти пука за истинската."
Явно живеем в различни БЪЛГАРИИ !!! и моята БЪЛГАРИЯ се различава от твоята "българийка"...
Апропо - нашата - българската - история - бъка от такива мераклии - спасители...
Оставете ни на мира и спасявайте другаде.
След като и самия Борисов - който не може да бъде упрекнат в русофобство - ви го казва право в очите, явно ще трябва да избирате" Или  БЪЛГАРИЯ... или Биробиджан - Где так вольно дышит человек...

баси и моралния стожер - борисов.

тамам си мислех, че след гнусотиите, които изпляка по повод на убитите от турски терористи български  майки с деца не можеш да паднеш по-ниско.

опроверга ме.

я кажи, в твоята хладилникова българия как хора със заплатки и пенсийки оживяват, нормално ли е?

или и те са неправилни българи и нямат право да се сбаждат, докато ваше величество си праи кефа?

еле па и иска да ме прогони от родината ми, ти голем наглец се оказа...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29502 -: Юли 01, 2022, 10:03:32 »
Аз очаквах подобни събития - новата опозиция и Герб да се вземат - още в началото на мандата и то на предното НС. Оказа се Слави и ДПС излязоха по-големи патриоти и от самите българи и дори от БСП която виждаме безславно приключи съществуването си извършвайки немислими дела по пътя си към дъното. Оттук нататък предстои да видим има ли останали някакви здрави сили в българския народ или той ще последва съдбата на Полша, Украйна и прибалтийските помияри, отдавайки се на бясна русофобия, насаждане и раздухване на непредизвикани ненавист и омраза. За последното наказанията ще бъдат повече от жестоки и няма да чакаме прекално дълго за да дойдат. Това, че обстановката се радикализира и маските падат от една страна е добре. Българският народ трябва сега открито да каже чия страна заема - на лъжците, крадците, предателите, еничарите и ненавистниците или на разумните човеци с минимателн набор от основни морални качества в себе си.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29503 -: Юли 01, 2022, 10:05:05 »
Може би Герб ни дразни най-много  с това че е конденз на ганьовщината. За него се залепиха всички хакана ганьовци.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29504 -: Юли 01, 2022, 10:06:53 »
Я Бочко-реалист. Знае че няма да управлява близките две-три години и не му пука  :smokin:
Пък и явно са му показвали папките в амбасадата, снощи :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29505 -: Юли 01, 2022, 10:07:27 »
Колеги, какво удоволстие намирате в това да обръщате внимание на хора без морал, които във всеки един момент са готови да ви продадат на който е готов да им плати за това? Това са само подобия на човеци, утре когато възникнат условия за това, няма и за секунда да се замислят да ви пратят в лагерите или да ви изтребят - така както беше през ВСВ в Германия, ако това им е изгодно.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29506 -: Юли 01, 2022, 10:07:33 »
"баси и моралния стожер - борисов.

тамам си мислех, че след гнусотиите, които изпляка по повод на убитите от турски терористи български  майки с деца не можеш да паднеш по-ниско.

опроверга ме."
А бе момче, ти у ред ли си? Какви "турски терористи" те гонят? Дай да ги видим тук... Не се ли усещаш сам? Или и ти  - за каквото и да иде реч, се сещаш за краставицата на Мирча???
И стига лъга... все пак са ти отредили роля на портиер...
А що се отнася за това къде да живееш - живей си където искаш - нЕ си в Русия, а в ЕС - където свободата на придвижването е ГАРАНТИРАНА!!!
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29507 -: Юли 01, 2022, 10:10:08 »
в ЕС - където свободата на придвижването е ГАРАНТИРАНА!!!
Ти си голем дебил бре.
Целата минала година беше гарнтирана, ъф коурс  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29508 -: Юли 01, 2022, 10:12:51 »
"Ти си голем дебил бре.
Целата минала година беше гарнтирана, ъф коурс  "
А беее... може и да стана - все пак българският народ е рекъл - С каквито се събереш, такъв ще станеш  :crying_with_laughter-3302:
А иначе - и ти ли - като портиера - имаш дълъг нос?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29509 -: Юли 01, 2022, 10:14:05 »

А що се отнася за това къде да живееш - живей си където искаш - нЕ си в Русия, а в ЕС - където свободата на придвижването е ГАРАНТИРАНА!!!

баси лайното си.

нерде свобода на придвижването, нерде прогонване на инакомислещите “Или  БЪЛГАРИЯ... или Биробиджан - Где так вольно дышит человек...“

глей ся, мислиш си че се впечатлявам на гнусотиите ти. не ми пука.
ще махам полюциите ти за да има хигиена във форума.

то се виде - по същество нищо не можеш да кажеш, сам заяжданици, тролене и гнусотии.

плувай.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29510 -: Юли 01, 2022, 10:19:05 »
А беее... може и да стана - все пак българският народ е рекъл - С каквито се събереш, такъв ще станеш 
Ти къф запартък си. И ти канадски?
Впрочем едва ли. шоплука избива ......
След барба ганю земат да издъдът и барма Ганю :nuts:

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29511 -: Юли 01, 2022, 10:24:53 »
Кабинет ще бъде (евентуално) съставен вече с явната подкрепа на ПП ГЕРБ АД, с всичките последствия. За съжаление.
Пепел ти на езика, казваше баба ми!
ДАНО наистина грешиш!


Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29512 -: Юли 01, 2022, 10:28:32 »
[Бепе, моята прогноза е, че няма да оттеглим нотите.

РФ може да отзове Митрофанова за консултации (за неопределено време), ще сведе официално нивото на дипломатическо представителство до някой шарже д`афер до вземане на решение за прекратяване на дипломатическите отношения.
Вероятно българската страна ще (бъде принудена да) направи същото.

От това ще пострадат основно интересите на РБ, тъй като много скоро непряко ще последват и икономически санкции заради тези ноти, пак на гърба на българина.

Кабинет ще бъде (евентуално) съставен вече с явната подкрепа на ПП ГЕРБ АД, с всичките последствия.
За съжаление.

Дано греша.

за съжаление и моите очаквания са в тая насока.....

а и мисля, че Русия ще даде на посолството си в Сърбия да представя и пред България интересите си...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29513 -: Юли 01, 2022, 10:28:55 »
Боко при Хера, Кокорчо - проектопремиер...
https://www.youtube.com/watch?v=Xr2CGNlqjLk
      приятно светене на кандилцата с мас                                 

джамовете...
спирките...
        комбие? - сенко, сенко, сенко, сенко

ПП играта приключи, изхвърлете си изборните калкулатори - няма да ви трябват повече
*********   ✹    *********

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29514 -: Юли 01, 2022, 10:33:17 »
[Бепе, моята прогноза е, че няма да оттеглим нотите.

РФ може да отзове Митрофанова за консултации (за неопределено време), ще сведе официално нивото на дипломатическо представителство до някой шарже д`афер до вземане на решение за прекратяване на дипломатическите отношения.
Вероятно българската страна ще (бъде принудена да) направи същото.

От това ще пострадат основно интересите на РБ, тъй като много скоро непряко ще последват и икономически санкции заради тези ноти, пак на гърба на българина.

Кабинет ще бъде (евентуално) съставен вече с явната подкрепа на ПП ГЕРБ АД, с всичките последствия.
За съжаление.

Дано греша.

за съжаление и моите очаквания са в тая насока.....

а и мисля, че Русия ще даде на посолството си в Сърбия да представя и пред България интересите си...
...по-скоро обратното - на сръбското посолство в София да представлява и интересите на РФ...
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29515 -: Юли 01, 2022, 10:39:03 »
И това доживях! Да цитирам Биков?!
Quote (selected)
„Какъв по-неотложен ангажимент има Кирил Петков, за да не бъде в парламента. В момента сме вкарани в тотална безизходица. Не е българското правителство, не е българският президент, не е българската съдебна система, ако щете. Българският парламент е този, който в момента се опитва да извади страната от кризата, доколкото му позволяват силите и доколкото му пречат всички останали институции. Няма как да не дадем оценка на институциите, след като всички се крият като мишки в останалите институции“, каза още Тома Биков.
https://tinyurl.com/5n75sbdx
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29516 -: Юли 01, 2022, 10:51:45 »
[quote ]
...

а и мисля, че Русия ще даде на посолството си в Сърбия да представя и пред България интересите си...

[/quote]
---
Уверен съм, че българските ноти няма да бъдат оттеглени. Още по-малка е вероятността руският посланик да оттегли нотата, както нахално предлага съгласно инструкциите от Козяк съчмата.
В такъв случай изключително важно е, каква ще е реакцията от руска страна, дали силно редуциране до шарже дафер или пълно прекратяване на отношенията дори без всякакво представителство в страната, а от съседна страна. По-вероятно и по-опасно за РБ второто, защото следващата стъпка е ВОЙНА. САЩ всячески се мъчат да предизвикат реален военен конфликт в Европа, ръчкат поляците, балтийците, опит да се изолира Калининград … , откровено си търсят як шамар.
Времената стават мноо интересни.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29517 -: Юли 01, 2022, 10:57:08 »
Всеки ден все по-зле и все по-откачено. От тулупа па най-малкото очаквах такава реакция. Те ги зомбират там и никой не може да ме убеди, че не ползват психотронни оръжия.
Байдън нема ли го свитнат?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29518 -: Юли 01, 2022, 10:58:32 »
Толупа си гледа личния интерес. Важното за него е да не го пипат за плячкосаните милиарди. Не прави нищо изненадващо или гениално.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #29519 -: Юли 01, 2022, 11:07:41 »
А не е ли важно да спечели следващите избори? За чий прави тая крачка таман преди разпада и точно след срещата с мустафите, винаги е имал инстинкт и рефлекс към народа.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.