Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 15:14:17

Автор Тема: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ  (Прочетена 19970 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #60 -: Юни 12, 2021, 23:17:27 »
За пръв път влизам в тая темичка, но не ми се рови нагоре, щото вече ми се спи …

Затова ще си задам въпроса направо:
Някой попитал ли е вече: "ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ ЖЕНИ ?!?"


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #61 -: Юни 12, 2021, 23:18:53 »
Някой попитал ли е вече ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ ЖЕНИ ?!?

Quote (selected)
Но всъщност да имате в живота си поне едно – и максимум две – лоши момчета е привилегия. Защото те ни учат да развиваме инстинкта си за самосъхранение. Малко по малко, с цената на излъгани надежди и няколко нервни кризи осъзнаваме, че за Любовта не е нужна единствено страст и че пърхащите пеперуди в стомаха не са достатъчни, за да наречеш някого своя половинка.

Няма да си легнеш скоро :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #62 -: Юни 12, 2021, 23:22:30 »
Няма да си легнеш скоро

Изморена съм, оставям го за утре ...

ЛЕКА


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #63 -: Юни 12, 2021, 23:24:48 »
Бягай, кюфтичам те! 

Или както там се казваше оня стар филм   :bigok:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #64 -: Юни 12, 2021, 23:26:43 »


Quote (selected)
Срещите с лоши момчета по житейския път изострят сетивата ни за качествата, които НЕ искаме да притежава мъжът до нас. Те всъщност са голямото училище, което ни подготвя да забележим и оценим човека, с когото ще сме истински щастливи – но само ако имаме очи, уши и разум за собствените си грешки.

Само не става ясно защо трябва да повтаряте? За затвърждаване на знанията и придобития опит ли :smokin:

Казва ли ти някой, пък смееш ли и да питаш …
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #65 -: Юни 12, 2021, 23:42:53 »
За пръв път влизам в тая темичка, но не ми се рови нагоре, щото вече ми се спи …

Затова ще си задам въпроса направо:
Някой попитал ли е вече: "ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ ЖЕНИ ?!?"
Джиджи, въпросът с мазохизма е отдавна изяснен.
Освен това има някои нюанси. Например на една фея ако й потрошиш крилата, на нея й се налага да ползва друго транспортно средство и най-близкото обикновено е метла, така че...

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #66 -: Юни 13, 2021, 00:33:40 »
За лошите момичета.

И Бог создал женщину 💃1956. (Full HD) Брижит Бардо
https://www.youtube.com/watch?v=tQko9tBErto

Или Петролотърсачките
https://www.vbox7.com/play:04d0b18afb

Ясно е че на дърти години става правилна, но слава Богу на млади години  си е Бриджит Бардо.
Истинската.

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #67 -: Юни 13, 2021, 01:26:15 »
Алиса,
За първия ти пост - моите уважения!
Темата е "ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ", а виж за какво стана въпрос в повечето постове. Пак се извъртяха нещата накъмто жените.
Сигурно защото сме процентно повече тук, или поне мъжете-участници в тази дискусия.
Аз, след Алисиния коментар, не бих казал нищо повече, освен да перефразирам Батето по един такъв начин:
Мъже, жени... какви бяха тия?!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #68 -: Юни 13, 2021, 08:56:31 »
И Батето ти стана за смях накрая. То колко му е?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #69 -: Юни 13, 2021, 11:22:58 »
по повод Бонговица от картинката  :cool-1084:

https://www.youtube.com/watch?v=VqJJzGZp5Mg
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #70 -: Юни 13, 2021, 11:29:44 »
Голяма писаница и пак не сте уточнили как се пише правилно:
- "стройна" или "с тройна" фигура.


ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #71 -: Юни 13, 2021, 11:40:21 »
Извън всяко съмнение, жената е хубаво нещо. Всичко се върти около нея.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #72 -: Юни 13, 2021, 11:47:32 »
Жената е хубаво нещо, със всичките и форми
https://www.youtube.com/watch?v=z3aNTLUlP_I

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #73 -: Юни 13, 2021, 11:57:11 »
Повечето горди притежатели на пенис са с вкус на неандерталци
Как стигна до тоя извод? Познаваш повечето притежатели на пенис?

Резонен въпрос. Не познавам лично 3.5 млрд човеци от мъжки пол. Но повечето ни роднини и приятели мъже са дългосрочно обвързани с жени, които имат едни минимум 15 излишни килца. Тук има публикувани и достатъчно примери от историята на изкуството, която е и история на вкусовете през епохите, нали?. Археологията башка. В Мавритания девойките биват изпращани от семействата си на специални курсове за угояване, за да си намерят съпрузи. Разбираемо е, женското тяло храни девет месеца новия живот, преди да го доведе на белия свят. Модата на кльощавите е дошла във военни и следвоенни времена, май. Туиги е грешка. Последици - анорексия и булимия. Това с ръста и килограмите е строго индивидуално. Стремежът към здравословно хранене трябва да е в рамките на разумното, не ОКР.
-----
Имах лошо момче в ранната си младост. Това е жизнен опит, който унищожава бръмбарите в главата и отваря очите. Не помня кой беше казал, че момичетата харесват лоши момчета, но се омъжват за зъболекари.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #74 -: Юни 13, 2021, 12:01:26 »
Това с ръста и килограмите е строго индивидуално.
това е формена глупост. индексът на телесната маса е универсален. степените на затлъстяване - също, те зависят от итм.

всички негативни последствия за здравето, предизвикани от затлъстяването - и те са универсални. или ако искаш - статистика.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #75 -: Юни 13, 2021, 12:07:46 »
Добре, при ръст 1.70 и широки, тежки кости, една жена не може да тежи 60 кг,мисля.
Изследвания в САЩ показват нарастване на средния ''тонаж'' на един брой американец и са наложили увеличаване на показателя тегло/пътник с два кг. Абе, дали американците, тежащи над 82 кг плащат по-скъпи самолетни билети? :m1708: :nuts:

https://www.yburlan.ru/biblioteka/kto-takoi-alfasamec С пожелание за приятен следобед.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #76 -: Юни 13, 2021, 12:19:46 »
това е формена глупост. индексът на телесната маса е универсален. степените на затлъстяване - също, те зависят от итм.

всички негативни последствия за здравето, предизвикани от затлъстяването - и те са универсални. или ако искаш - статистика.

https://en.wikipedia.org/wiki/Body_mass_index#Public_health

The medical establishment and statistical community have both highlighted the limitations of BMI.

Медицината никога не е била точна наука.
Дори и двама/двайсе/двеста/две хиляди/и т.н. души да имат еднакъв итм, едва ли ще има две идентични отражения върху здравето им. Има множество дпълнители фактори, които оказват влияние.

Негативните последици са хем уж универсални, хем познавам достатъчно шишкофци и шишки фцветущо здраве, както и доста кльощави с проблеми.

Теглото е един от признаците, но далеч не единственият, за здраве, каквото и да се разбира под здраве.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #77 -: Юни 13, 2021, 12:50:00 »
Вий моете ли си представи? Бай кошлук съживява жотева, осигурявайки и хляб в БНТ, зер скоро ще е безработна.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #78 -: Юни 13, 2021, 13:01:09 »
Добре, при ръст 1.70 и широки, тежки кости, една жена не може да тежи 60 кг,мисля.

плътни по-скоро :)

но плътността е свързана и с обема, мисля пък аз.

ако са плътни и тънки,  като нищо ще го докара и под 60 килограма. както и ако са по-рехави и по-обемни.

и доколкото си спомням, влечението към рубенсовия и вилендорфския тип жени е било, защото са предполагали, че такива жени ще раждат по-лесно деца, отколкото жените с конструкцията на Туиги (примерно).
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #79 -: Юни 13, 2021, 13:01:39 »
Вий моете ли си представи? Бай кошлук съживява жотева, осигурявайки и хляб в БНТ, зер скоро ще е безработна.

и това го прави лош мъж :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #80 -: Юни 13, 2021, 15:54:17 »
и доколкото си спомням, влечението към рубенсовия и вилендорфския тип жени е било, защото са предполагали, че такива жени ще раждат по-лесно деца, отколкото жените с конструкцията на Туиги (примерно).
Сетете се, че наличието на достатъчно храна е по-скоро новост в човешката история. Значи в миналото закръглената дама е от достатъчно заможно семейство. Местните индианци имат критерий за хубост - те казват "дебела жена", "дебело куче" и не защото кучето или жената тежат повече от нужното. За тях добре нахраненият домашен любимец е признак на състоятелност. Докато закръглената дама ще има възможност и в последващ гладен период да износи чавето що-годе нормално. После ще има с какво да го кърми и вероятността чавето да оцелее е по-голяма. Кърменото чаве се отличава с отлична челюст и добър имунитет, значи продължението на рода е по-вероятно. Пак погледнете красавиците - при тях килограмите не са в бюста, защото размерът там е относителен спрямо кърменето. "Спасителните пояси" са от кръста надолу.
Нищо лично, оцеляването на рода е заложено при всички видове.
Затова и дамският пол се оглежда не точно за лошите момчета, а за типа с квадратна челюст (мама му го е кърмила дълго, тези мускули се заформят от сукането), мощен скелет (баба му го е хранила със сирене, мляко и цимес, щото иначе рахит, обущарски гръден кош и проблеми с гръбнака), прилично окосмяване като вторичен полов признак (всичките му хормони са на място, значи и репродуктивната му функция би трябвало да е),  някой и друг мускул (свикнал е на труд, може да изхрани бъдещото поколение), малце буйна глава (ще брани бъдещото поколение и майка му). Нищо лично, момчета, въпрос на селекция, която природата е заложила за оцеляване на вида. Това, че картината съвпада с идеята за "лошите момчета", е, лошо нема, винаги може да се опитоми достатъчно, без да се разваля екземпляра. За това си има играчки: бързи коли, мотоциклети, самолетчета даже, часовници, костюми, италиански обувки, абе има си начини.  :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #81 -: Юни 13, 2021, 16:00:07 »
Цитат
Срещите с лоши момчета по житейския път изострят сетивата ни за качествата, които НЕ искаме да притежава мъжът до нас. Те всъщност са голямото училище, което ни подготвя да забележим и оценим човека, с когото ще сме истински щастливи – но само ако имаме очи, уши и разум за собствените си грешки.

Само не става ясно защо трябва да повтаряте? За затвърждаване на знанията и придобития опит ли

Доколкото - по неясни критерии - се е наложило мнението, че сексапилните момичета са преимуществено русокоси (метла да е, руса да е) ..... :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #82 -: Юни 13, 2021, 16:01:53 »
Докато закръглената дама ще има възможност и в последващ гладен период да износи чавето що-годе нормално. После ще има с какво да го кърми и вероятността чавето да оцелее е по-голяма.

Това едва ли някой го е отчитал. Най-важното е, че "закръглената дама" може да работи повечко. Да копа, да жъне, да цепи дърва, да дои крава и други полезни дейности за стопанина на къщата.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #83 -: Юни 13, 2021, 16:18:07 »
Доколкото - по неясни критерии - се е наложило мнението, че сексапилните момичета са преимуществено русокоси (метла да е, руса да е) ..... :smokin:
Бонго, какво му е неясното на критерия? Русите девойчета изглеждат по-безкосмени, което автоматично отговаря на вторичния полов признак за по-слабо окосмяване поради хормонални нива. Освен това русите девойчета изглеждат по-млади пак поради същия признак, Лолитиният чар никога не е бил отменян, така че имат двойно предимство пред лекичко мустакатите дами стил Фрида Кало.
Здравченцето ще го потвърди като автентично русо девойче!  :ok:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #84 -: Юни 13, 2021, 16:33:26 »
Сексапилността е дар Божи за жената. И голяма награда за мъжа. Не иде реч за големи гъз и цици.  Става дума за пропорции, извивки, кожа,  походка, лице, коса, глас, култура. Имам такова същество до себе си и съм щастлив. Децата са добри, хубави и възпитани. Благодарен съм Богу, че ме е направлявал. Макар че в живота има много случайности и алтернативи.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #85 -: Юни 13, 2021, 16:37:00 »
Сексапилността е дар Божи за жената. И голяма награда за мъжа. Не иде реч за големи гъз и цици.  Става дума за пропорции, извивки, кожа,  походка, лице, коса, глас, култура.


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #86 -: Юни 13, 2021, 16:40:31 »
''Здравченцето ще го потвърди като автентично русо девойче! '' Потвърдено. :th_up:
Ной, моля те, когато ти се съчетаят време и желание потърси оная немска дума, най-близка до звучното нашенско тепегьоз. Аз не се сещам. Я вижте как чуждите езици обогатяват нашия - тепегьоз, темерут, гьонсурат, перекенде (това не помня какво беше) пезевенк, пущ ( Геновева, здравей там горе)...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #87 -: Юни 13, 2021, 16:42:40 »
Сексапилността е дар Божи за жената. И голяма награда за мъжа. Не иде реч за големи гъз и цици.  Става дума за пропорции, извивки, кожа,  походка, лице, коса, глас, култура.

Основните потребности според някои колеги са храна, вода и покриф.
Сексът не е основна потребност по тази класификация, още по-малце разни сексапили, мерки, теглилки и коси.

Ако комуната има нужда от репродукция, ще бъдат дадени съответните насоки кое, как и ского  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #88 -: Юни 13, 2021, 16:45:51 »
''Здравченцето ще го потвърди като автентично русо девойче! '' Потвърдено. :th_up:
Ной, моля те, когато ти се съчетаят време и желание потърси оная немска дума, най-близка до звучното нашенско тепегьоз. Аз не се сещам. Я вижте как чуждите езици обогатяват нашия - тепегьоз, темерут, гьонсурат, перекенде (това не помня какво беше) пезевенк, пущ ( Геновева, здравей там горе)...
Какво не прави човек за другарче, което му е открило една от тайните на Варна! Дръж!
"Dummdreistigkeit"

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #89 -: Юни 13, 2021, 16:46:57 »
Никога нямаше да се сетя, благодаря, оценявам го. :t2015:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #90 -: Юни 13, 2021, 16:50:39 »
''Ако комуната има нужда от репродукция, ще бъдат дадени съответните насоки кое, как и с кого''
Чак пък инструкции. Поточната линия за серийно производство нали е програмирана предварително. :nuts:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #91 -: Юни 13, 2021, 17:22:40 »
Доколкото - по неясни критерии - се е наложило мнението, че сексапилните момичета са преимуществено русокоси (метла да е, руса да е) .....

Все пак ставаше дума за лоши момчета, а не за сексапилни жени :m1201:

И защо ги харесват жените, макар и не толкова сексапилни.

Но ако ще търсиш странни връзки в темата, може да помислиш за евентуална връзка между лошите момчета и (бъдещото) насилие върху тях :m1302:
the lamers club honourable member …

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #92 -: Юни 13, 2021, 17:55:10 »
''странни връзки в темата''...Аз взех, че се замислих за тая работа с блондинките. Хем сме популярни и ни е по-лесно в живота, отколкото на дамите с друг цвят на косата, хем сме били глупави. Вицовете за блондинки чет нямат. Обаче ако блондинка и брюнетка при абсолютно равни образование и представяне на интервю за работа се конкурират за единствено вакантно място, залагам на блондинката. Не знам защо е така. Ной даде смислено обяснение, но нещо ми убягва за да си сглобя изцяло пъзела.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #93 -: Юни 13, 2021, 17:57:19 »
''странни връзки в темата''...Аз взех, че се замислих за тая работа с блондинките. Хем сме популярни и ни е по-лесно в живота, отколкото на дамите с друг цвят на косата, хем сме били глупави. Вицовете за блондинки чет нямат. Обаче ако блондинка и брюнетка при абсолютно равни образование и представяне на интервю за работа се конкурират за единствено вакантно място, залагам на блондинката. Не знам защо е така. Ной даде смислено обяснение, но нещо ми убягва за да си сглобя изцяло пъзела.

Че какво ви е на блондинките?! От всичко си имате, не виждам причини да се оплаквате :notworthy:
the lamers club honourable member …

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #94 -: Юни 13, 2021, 18:00:33 »
Сексапилът идва отвътре, според скромното ми мнение. Вид излъчване си е, синоним на чар, мен ако питате и наистина няма много общо с външния вид и габаритите на една жена/мъж. Това с хормоните, феромоните и прочие биохимия не ми е твърде ясно, тук има експерти, да споделят, ако желаят. Лошите момчета са винаги 'ноо секси. Тия които са лоши, но не са секси, са обикновени криминални типове, май,а?
----
Във Варна се леят потоп след потоп, страшна работа.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #95 -: Юни 13, 2021, 18:02:44 »
Принце, не се оплаквам, няма за какво. Или казваш, ако една русокоска тръгне да мисли в писмен вид, може би става дума за рекламация :tongue_:

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #96 -: Юни 13, 2021, 18:17:58 »
Ся, ако от закачки и задявки преминаваме към теоретични разсъждения, Джаред Даймънд, по-известен с книгата си "Пушки, вируси и стомана", има и една книга "Why Is Sex Fun", в която обяснява много сексуални нагласи от еволюционна гледна точка - определени нагласи са били положителни за предаване и оцеляване на гените, други - не. Тръгвайки от особеностите на човека спрямо други бозайници - че заради големия мозък бебета се раждат трудно и обикновено по едно и много години са безпомощни. И извежда един куп следствия за човешката сексуалност - както биологични, така и поведенчески.
Май не е превеждана на български, както и другите му книги, е увлекателно написана.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #97 -: Юни 13, 2021, 19:32:19 »
''странни връзки в темата''...Аз взех, че се замислих за тая работа с блондинките. Хем сме популярни и ни е по-лесно в живота, отколкото на дамите с друг цвят на косата, хем сме били глупави. Вицовете за блондинки чет нямат. Обаче ако блондинка и брюнетка при абсолютно равни образование и представяне на интервю за работа се конкурират за единствено вакантно място, залагам на блондинката. Не знам защо е така. Ной даде смислено обяснение, но нещо ми убягва за да си сглобя изцяло пъзела.
Вицовете за блондинки са измислени от неособено умни брюнетки. Предполагам, от черна завист, защото розовото, светлосиньото и прочие умилителни цветове стоят по-добре на блондинките.
Да се придържаме към фактите - даже Лиза Симпсън е блондинка! В драматично червено, впрочем,

Никол Кидман в почти същата дрешка:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #98 -: Юни 13, 2021, 19:39:04 »
Quote (selected)
даже Лиза Симпсън е блондинка!
Засега!
Няма да е трудно да я анимират като афроамериканка.
Преческата доста афро, само цвета трябва да пипнат  с цифровите технологии не е голям и нерешим проблем.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #99 -: Юни 13, 2021, 19:43:48 »
Винаги съм твърдял че харесвам миньончета-брюнетки.По възможност- със светли очи.Все още не съм стигнал до мемоари, но се оказва, след инвентаризация на бившите- че все съм бил с длъгнести и цицорести блондинки, е, и една рижа-178 волейболистка. С годините почвам да осъзнавам че съм бил просто аксесоар към тоалета

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #100 -: Юни 13, 2021, 19:44:14 »
Засега!
Няма да е трудно да я анимират като афроамериканка.
Преческата доста афро, само цвета трябва да пипнат  с цифровите технологии не е голям и нерешим проблем.
Бързо, ама бързо затривай тоя пост, че ще вземе да стигне до когото не трябва и ще ми съсипят детските спомени!  :t0120:

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #101 -: Юни 13, 2021, 19:44:35 »
С една дума никога няма да намерите обяснение за химията която се случва между самеца и самката.
Предполагам че повечето от вас са били жертва на този процес.
И слава Богу.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #102 -: Юни 13, 2021, 20:19:23 »
Забравих очите и усмивката. И трябва да е топла жената, и кожата коприна естествено. За зъбите няма говоря. Нежни ръце и кръшна талия. И походката е важна. Не казвам че непременно трябва да върви на пръсти.

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1266
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #103 -: Юни 13, 2021, 20:24:19 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #104 -: Юни 13, 2021, 20:38:00 »

Май ставаше въпрос за пума.
Доколкото си спомням пума, леопард, ягуар е една и съща котка.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #105 -: Юни 13, 2021, 20:39:17 »
С една дума никога няма да намерите обяснение за химията която се случва между самеца и самката.
Предполагам че повечето от вас са били жертва на този процес.
И слава Богу.
Доста са напреднали по въпроса, дори в популярната литература:
 "Химия любви. Научный взгляд на любовь, секс и влечение"
 "Почему мы любим: Природа и химия романтической любви"
 "Эффект бабочек, или Химия любви"
 "Химия любви"
 "Котик и химия любви"
 "Нейрохимия любви"
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #106 -: Юни 13, 2021, 20:42:49 »
Quote (selected)
Доста са напреднали по въпроса,

Даже преди години патентоваха хапче против или за влюбване.

Quote (selected)
Американски учени създадоха вълшебно любовно хапче, което усилва чувствата към срещуположния пол.

В много близко бъдеще на пазара ще излезе ново революционно хапче, което ще помага на хората да засилват или намаляват чувствата към партньора. Учените смятат, че ефектът от таблетката съответства на човешката физиология, но подчертават, че хапчето не помага при несподелена любов, информира БГНЕС.
https://dariknews.bg/novini/liubopitno/syzdadoha-vylshebno-lyubovno-hapche-660952
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #107 -: Юни 13, 2021, 20:43:47 »
както казваше позната- или го правиш или пишеш спомени.С което приключвам по темта.Панции

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #108 -: Юни 14, 2021, 10:08:43 »
С което приключвам по темта.

Вероятно приключваш, защото начина, по който са зададени и двете темички:
 
„Защо харесваме лоши МОМЧЕТА?” и „Защо харесваме лоши МОМИЧЕТА?”
предполага малко „по-философски” подход, а не само татуси, пениси, обърнати джуки, „два декара дадници” и изкуствени цици …

Затова съм напълно съгласна със Здравка, че ако наистина ще коментираме, трябва първо да си изясним понятията „лошо момче” и „лошо момиче”

Така става ли?!?

А и ddantgwyn да посочи – ако обича! – откъде са приведените от него цитати в началото на тази страница, след които ме е заплашил едва ли не, „че няма да си легна скоро” …  :lol:

« Последна редакция: Юни 14, 2021, 10:48:32 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #109 -: Юни 14, 2021, 10:21:30 »
трябва първо да си изясним понятията „лошо момче” и „лошо момиче” …

Правилно, ако не ги знаете, трябва да си ги изясните. Bad boy (лошо момче) в никакъв случай няма отрицателен отенък. В известна степен е положителен етикет. Лошият бад бой просто е неконвенционален. А лошо момиче е ясно. Това е момиче, което е лошо. То постоянно се оплаква, че сладоледът ѝ е много студен, или в апартамента няма шест вида топла вода, или таксито не е нейният любим цвят. С една дума - лигла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #110 -: Юни 14, 2021, 10:30:22 »
Тва не беше ли "кифла" ? :)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #111 -: Юни 14, 2021, 10:33:41 »
Аз пък не понасям мрънкалата. Няма нищо по-досадно от тях, било женоря или мъжове, анатомично де. Речта трябва да има смисъл и да е на място.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #112 -: Юни 14, 2021, 10:36:46 »
А и ddantgwyn да посочи, откъде са приведените от него цитати в началото на тази страница, след които ме е едва ли не заплашил, „че няма да си легна скоро” … 

Ами да беше прочела откриващия темата коментар :lol:

Явно си от племето на чукчите-писатели :t0106:
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #113 -: Юни 14, 2021, 10:38:25 »
Тва не беше ли "кифла" ? :)

Кифла е общото понятие. В него влиза категорията "лигла". А на мрънкалата се вика "пепи" - нежно от пепелянка.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #114 -: Юни 14, 2021, 10:50:09 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 10:08:43

    А и ddantgwyn да посочи, откъде са приведените от него цитати в началото на тази страница, след които ме е едва ли не заплашил, „че няма да си легна скоро” … 

Ами да беше прочела откриващия темата коментар

Ами ако откриващият темата коментар е 5-10-15 страници назад, пак ли трябва да го чета и поВня?!!

И не беше ли ти, който беше дал тук инструкциЙ, всеки цитат да бъде придружен с информация за цитирания?!?
:no!:

Quote (selected)
Явно си от племето на чукчите-писатели


« Последна редакция: Юни 14, 2021, 11:00:22 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #115 -: Юни 14, 2021, 11:05:39 »
Ами ако откриващият темата коментар е 5-10-15 страници назад, пак ли трябва да го чета и поВня?!!

Задължително (има ли нужда да ти го подчертавам, удебелявам, уголемявам, оцветявам etc?!).

Иначе си затвърждаваш мястото в племето на чукчите-писатели, а не читатели :t0106:

И не беше ли ти, който беше дал тук инструкциЙ, всеки цитат да бъде придружен с информация за цитирания?!?

Ами намираш ги, прочиташ ги, осмисляш ги и най-важното -- спазваш ги :lol:
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #116 -: Юни 14, 2021, 11:11:18 »
Трудна работа е с жижито. Много е плодовита като обем.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #117 -: Юни 14, 2021, 11:18:28 »
Тук цитирам Отврат-а по изключение, тъй като за пръв път написаното от него е поне наполовина вярно ... :lol:

"Bad boy" (лошо момче) в никакъв случай няма отрицателен отенък.
В известна степен е положителен етикет.
Лошият бад бой просто е неконвенционален.
:thup:

Quote (selected)
А лошо момиче е ясно. Това е момиче, което е лошо ... То постоянно се оплаква, че сладоледът ѝ е много студен, или в апартамента няма шест вида топла вода, или таксито не е нейният любим цвят. С една дума - лигла.
Хич даже не е ясно "лошото момиче", тъй като то е също толкоз НЕконвеционално, колкото и "лошото момче":ive_got_it-1379:

А сега ви оставям да мислите, тъй като трябва да излизам за малко ...

През което време ще мисля и аз, за да може, когато се върна, да Зглобим заедно и образа на "лошото момиче" ... :cool-1084:

P.S. И МНОГО МОЛЯ, горните два мои коментара да бъдат счетени за два отделни поста, защото нямам време да ги местя, а бих искала да бъдат запазени съответните емоджита към тях.

За което благодаря предварително!!!

« Последна редакция: Юни 14, 2021, 11:27:12 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #118 -: Юни 14, 2021, 11:34:55 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 10:50:09

    И не беше ли ти, който беше дал тук инструкциЙ, всеки цитат да бъде придружен с информация за цитирания?!?

Ами намираш ги, прочиташ ги, осмисляш ги и най-важното -- спазваш ги

А ти пак „се виеш и сучеш тук”, но не като „стройна Калина”, а кат' „едно дръгливо животно на мост”, което от пусти ИНАТ няма да си признае никогиш, че не е било право …  :lol:

Ама пусто, че трябва да излизам, поради което, поне за момента – ЧАО … (:)


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ ЛОШИ МЪЖЕ
« Отговор #119 -: Юни 14, 2021, 11:50:29 »
"лошото момиче", тъй като то е също толкоз НЕконвеционално, колкото и "лошото момче"! 

Там е работата, че не е. При жените на неконвенционалното му викат другояче. Неконвециалното поведение на жените дори вкъщи е нежелателно. Да припомням ли приказката за килимчето, дето не занесло храна на мъжо?