Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 04:21:17

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 562697 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8700 -: Ноември 24, 2021, 18:08:01 »
Сега речи какво направи по този повод. Издигна друг, достоен кандидат за президент, също за депутати? Беше един от тях? Беше в агитационните групи за тях?

Е, са това е елементарно. Никой не може да пребори системата. Тя така е измислена. Да обвиняваш някого, че нищо не е направил, или че е допринесъл за положението с негласуването си е подличко и показва липса на доводи. Аз не гласувам много отдавна, но не обвинявам тези, които на всеки избори гласуват за различни партии, че крепят системата.
Ако си вдигнал ръце и само мрънкаш, нямаш право на негативизъм. Който нищо не прави, той не греши, била фразата. Но не е вярна.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8701 -: Ноември 24, 2021, 18:13:45 »
ся тва не го разбрах. двамата не били техните кандидати, та затова не гласували.
добре де и кой и как разбра, че те не са вашите?!? ами никой не разбра!
щеше да се разбере, ако бяхте отишли и гласували с „не подкрепям никого“
демек тези кандидати не са моите и ако се бяха събрали достатъчно такива гласове,
тогава с право можехте да издигате доводи за малък процент и тем подобни.
сега кво, бития бит, е . ния е . ан! :nuts:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8702 -: Ноември 24, 2021, 18:14:04 »
Мрънкането е жидомасонска практика, която намира особено добра почва при източноправославните славяновизантийски елементи.

Примесена е с мазохизъм и любов към страданието и търсене на съчувствие...

 :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8703 -: Ноември 24, 2021, 18:14:56 »
Ако си вдигнал ръце и само мрънкаш, нямаш право на негативизъм.

Какъв негативизъм, бе. Аз ти говоря за системата. Ти, като си толкова "активна", не променяш системата. Ако и да гласуваш против герп и Гержика. Само я поддържаш и утвърждаваш. Не е нормално човек да си менка "спасителите" на всеки избор. Доказва единствено, че не може да мисли.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8704 -: Ноември 24, 2021, 18:15:43 »
Ной, ти да не би да падаш от небето, за да не знаеш на тия години, опит и знания, какви шансове има отелният човек, който нито разполага с нуждните средства, връзки или каквато и да друга подкрепа, да се намеси в изборите, а още повече да ги спечели. Ти не знаеш ли, не разбираш ли, че всички основни медии чрез които евентуално човек може да стигне до масите се контролират? Че за една предизборна кампания са необходими няколк милиона - най малкото 10 лв? И това за да те забележат и да се прецелиш в 4те%. И после властите и Козяк да стоят мирни и да не ти пречат с проверки, дела, клевети и т.н. Ти като че ли си живяла в някаква паралелна вселена и не си наблюдавала какво се е случвало в татковината последните 20 години, да не говорим за останалите страни по света? Не очаквах точно от тебе подобен подход по темата.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8705 -: Ноември 24, 2021, 18:17:48 »
Ной, ти да не би да падаш от небето, за да не знаеш на тия години, опит и знания, какви шансове има отелният човек, който нито разполага с нуждните средства, връзки или каквато и да друга подкрепа, да се намеси в изборите, а още повече да ги спечели. Ти не знаеш ли, не разбираш ли, че всички основни медии чрез които евентуално човек може да стигне до масите се контролират? Че за една предизборна кампания са необходими няколк милиона - най малкото 10 лв? И това за да те забележат и да се прецелиш в 4те%. И после властите и Козяк да стоят мирни и да не ти пречат с проверки, дела, клевети и т.н. Ти като че ли си живяла в някаква паралелна вселена и не си наблюдавала какво се е случвало в татковината последните 20 години, да не говорим за останалите страни по света? Не очаквах точно от тебе подобен подход по темата.

Та, откъде, викаш, са дошли парите на Костя Кей?  :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8706 -: Ноември 24, 2021, 18:19:38 »
Иначе в стария форум на сега, на няколко пъти предлагах да направим нещо, защото виждах, че на едно място са събрали много качествени хора, които ако се обединят могат да постигнат много. Никой не прояви интерес, имаше мисля един два коментара от колеги и до там. А повода беше сериозен, бях се обнадеждил защото тогава успяхме(надявам се и ние да сме допринесли с нещо) да спрем налагането на ГМО у нас. Помня се бяхме обединили с форума бгмама, имаше протести и какво ли не и в крайна сметка гробарите се отказаха.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8707 -: Ноември 24, 2021, 18:22:27 »
Та, откъде, викаш, са дошли парите на Костя Кей?  :smokin:
Костя беше спечелил на предните избори над 1%, и следователно държавата е един от евентуалените му източники. С времето е натрупал и доста симпатизанти, няма да се учудя ако и те не са дали нещо. Иначе навремето Атака как влезе 2005 в парламента, да не би някой да е наливал в нея пари? Вярно, че времената бяха други - медиите не бяха тотално превзети и мозъците особено на младото поколение напълно промити. Вероятно една част от привържениците на Атака и на НФСБ са преминали към него, те няма къде да се загубят, подобна идеология в момента предлага само той.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8708 -: Ноември 24, 2021, 18:27:58 »
Ной, ти да не би да падаш от небето, за да не знаеш на тия години, опит и знания, какви шансове има отелният човек, който нито разполага с нуждните средства, връзки или каквато и да друга подкрепа, да се намеси в изборите, а още повече да ги спечели. Ти не знаеш ли, не разбираш ли, че всички основни медии чрез които евентуално човек може да стигне до масите се контролират? Че за една предизборна кампания са необходими няколк милиона - най малкото 10 лв? И това за да те забележат и да се прецелиш в 4те%. И после властите и Козяк да стоят мирни и да не ти пречат с проверки, дела, клевети и т.н. Ти като че ли си живяла в някаква паралелна вселена и не си наблюдавала какво се е случвало в татковината последните 20 години, да не говорим за останалите страни по света? Не очаквах точно от тебе подобен подход по темата.
Аз правя това, което мога. Ей на, в неделя се емнах с 67-и и гласувах на 150 километра от вкъщи. За да имам очи да река, аз там бях. И иначе правя каквото мога. Не си търся извинения под път и над път - медиите, сушата, кишата, четирите сезона, Станишев, Костя, Пеевски, Доган, абе каквото и да е, само да не съм аз. Не съм рекла, че не са ми пречели, но това е също част от цената на свободата, така да го кажа.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8709 -: Ноември 24, 2021, 18:31:25 »
Да гласува или не може всеки(почти). Да основе партия или политическо движение, с които влзезе в политиката и да промени курса на държавата това го могат само избрани - в момента от Козяк, а по нататък се надяваме и от Господа.
Аз не търся извинения, а обяснявам каква е ситуацията. Не е по моите сили да я променя, нито на всеки отделен обикновен човек. Така, че не виждам защо ще ме обвиняваш, че нищо не съм правил. Ето един милиардер като Божков нищо не можа да направи с ресурса който има(ако изобщо разполага с него), защото срещу него застана Козяк и еничарчетата от служебното правителство, а какво можем да кажем ние с гайдите? И ти къде видя някаква свобода? В момента няма свобода има тотално робство, зависимост и подчинение. Който си позволи да им се опълчи го пречупват по отработена от десетилетия схема. Не само у нас, а и в целия ЕС.
Ето днес в Линц, Австрия са уволнили шофьор на автобус който си позволил да пусне надпис "ваксината убива", докато явно се е прибирал в депото. Бил е забелязан и заснет от многобройни бдителни граждани, скоропостижно издирен и уволнен на секундата.
« Последна редакция: Ноември 24, 2021, 18:39:56 от kas »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8710 -: Ноември 24, 2021, 18:37:20 »
За да имам очи да река, аз там бях.

Боже, как са ви промили мозъците! Аз се бих на барикадите! Ма, те си знаят матряла. Иначе нямаше да господстват 250 години.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8711 -: Ноември 24, 2021, 18:39:37 »
За да имам очи да река, аз там бях.

Боже, как са ви промили мозъците! Аз се бих на барикадите! Ма, те си знаят матряла. Иначе нямаше да господстват 250 години.
Какви барикади, какви пет тугрика?! За да компенсирам решението на Асол да не гласува за Радев, ако се опре до последните два гласа!  :0005:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8712 -: Ноември 24, 2021, 18:41:02 »
в Атака(телевизия Алфа) се наляха много пари на Доган

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8713 -: Ноември 24, 2021, 18:42:36 »
в Атака(телевизия Алфа) се наляха много пари на Доган
Ами сигурно и затова се утече у канала. Сега Сидера като остане без субсидия ще трябва да я затваря.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8714 -: Ноември 24, 2021, 18:43:26 »
Ето днес в Линц, Австрия са уволнили шофьор на автобус който си позволил да пусне надпис "ваксината убива", докато явно се е прибирал в депото. Бил е забелязан и заснет от многобройни бдителни граждани, скоропостижно издирен и уволнен на секундата.
И правилно са го уволнили! За използване на служебно оборудване за лични цели! Ако си беше сложил надпис на личната кола, лошо няма, щеше да получи купища пари за неправилно уволнение. Но неее, протестърът иска да бъде видян - и използва служебно положение за това.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8715 -: Ноември 24, 2021, 18:44:41 »
Победата на Радев беше предизвестена от това, че БСП отново го подкрепи, също една немалка част от седерастията застана зад него. Така, че резултатите бяха пределно ясни, бадева си била път да ходиш да гласуваш.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8716 -: Ноември 24, 2021, 18:47:27 »
И без 267К гласа на бесепе пак щеше да победи.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8717 -: Ноември 24, 2021, 18:48:01 »
И правилно са го уволнили! За използване на служебно оборудване за лични цели! Ако си беше сложил надпис на личната кола, лошо няма, щеше да получи купища пари за неправилно уволнение. Но неее, протестърът иска да бъде видян - и използва служебно положение за това.
Ако беше сложил на личната, сигурно щяха да се опитат да го съдят. Тук така са им промили мозъците, че горките не знаят вече на кой свят живеят, което е нормално и кое не. Озверели са и мислят, че всичко им е позволено. Обаче като на власт са талибани-фанатици - в случая зелени, а коалиционните им партньори са готови на всичко само и само да са на софрата, невъзможни неща няма.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8718 -: Ноември 24, 2021, 18:48:27 »
костоваците и корнелианците са маргинали с най-много златен пръст. Въпрос на математика за полуначално(първи клас-незапочнат)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8719 -: Ноември 24, 2021, 18:48:41 »
И правилно са го уволнили! За използване на служебно оборудване за лични цели! Ако си беше сложил надпис на личната кола, лошо няма, щеше да получи купища пари за неправилно уволнение. Но неее, протестърът иска да бъде видян - и използва служебно положение за това.
Не може да не се съгласим с теб.
По същият начин са преследвали Раймонда Диен като си е сложила тялото на държавните релси.
Да не се превозват войски за Виетнам.
Откъде на къде личен PR на държавни релси? :smokin: (намиг-намиг)
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8720 -: Ноември 24, 2021, 18:50:05 »
И без 267К гласа на бесепе пак щеше да победи.
Щеше да победи Гердижка. Но срещу един свестен кандитат, когато тези гласове минат на отсрещната страна, и онези които не са гласували вземат участие, не се знае какъв щеше да бъде изхода. Проблемът е, че подобен кандидат няма откъде да се вземе, а и не може да се бори сам срещу гласовете на Герб, който все още е значим фактор.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8721 -: Ноември 24, 2021, 18:52:33 »
чемберпрофесорът не бе свестен, а манджурски кандидат. Тетка с тога.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8722 -: Ноември 24, 2021, 18:53:03 »
чемберпрофесорът не бе свестен, а манджурски кандидат. Тетка с тога.
Да. :thup:
И другият. :ok:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8723 -: Ноември 24, 2021, 18:53:10 »
Щеше да победи Гердижка. Но срещу един свестен кандитат, когато тези гласове минат на отсрещната страна, и онези които не са гласували вземат участие, не се знае какъв щеше да бъде изхода.

Знам ли..с много условности, но кой би бил такъв свестен кандидат анти-Радев?

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8724 -: Ноември 24, 2021, 18:54:45 »
Чета... и благородно ви завиждам...Ваш'те победили... :notworthy:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8725 -: Ноември 24, 2021, 18:57:12 »
Не може да не се съгласим с теб.
По същият начин са преследвали Раймонда Диен като си е сложила тялото на държавните релси.
Да не се превозват войски за Виетнам.
Откъде на къде личен PR на държавни релси? :smokin: (намиг-намиг)
Абе и ние имаме тук едни люде на държавните релси! Загубили са повече хора за каузата си, отколкото са спечелили.
И все пак Раймонда Диен си е сложила собственото тяло, а не използвала чуждо, нали?  :cool-1084:

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8726 -: Ноември 24, 2021, 18:59:48 »
Quote (selected)
Чета... и благородно ви завиждам...Ваш'те победили...
кои са ваш'те дедо ханъм?!? :m1708:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8727 -: Ноември 24, 2021, 19:01:38 »
зил и снайге

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8728 -: Ноември 24, 2021, 19:02:00 »
Победата на Радев беше предизвестена от това, че БСП отново го подкрепи, също една немалка част от седерастията застана зад него. Така, че резултатите бяха пределно ясни, бадева си била път да ходиш да гласуваш.
С такава подкрепа като на Нинова и БСП точно преди изборите, то не ти трябват врагове, ей богу!  :smokin:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2947
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8729 -: Ноември 24, 2021, 19:08:13 »
С такава подкрепа като на Нинова и БСП точно преди изборите, то не ти трябват врагове, ей богу!  :smokin:
Номерата бяха солова акция на Нинова.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8730 -: Ноември 24, 2021, 19:13:09 »
С такава подкрепа като на Нинова и БСП точно преди изборите, то не ти трябват врагове, ей богу!

Може и да греша, но си мисля, че за разлика от тебе Корнела все пак е председател на партия, назнайва повечко и не е толкова наивна. А Радев наистина изигра огромна роля за свалянето на герп от власт, но едновременно се оказа, че е и амбициозен опортюнист. Аз не мога да разбера защо обвинявате Корнела. Нещо да кажеш за Ристю? Той каква подкрепа даде за Радев?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8731 -: Ноември 24, 2021, 19:15:44 »
Некои очевидно са се надявал Радев да помогне за свалянето на герп и да помогне също така за качването на бесепе.

Ствсем очаквано - нъцкиии  :bigok:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2947
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8732 -: Ноември 24, 2021, 19:17:09 »
Защото 'Ристю' никога не се е бил в гърдите, че е лансирал Радев за президент през 2016.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8733 -: Ноември 24, 2021, 19:21:23 »
Цитат на: Лъчо
Цитат на: Лъчо
Прогнозата ми е, че избирателната активност ще бъде 33,33%, а от всички гласували за Радев ще гласуват 66,67%. Давам плюс-минус 5% толеранс за тия числа.
Резултат за Радев от 100% обработени протоколи - 66,72%. Сбъркал съм с цели 0,05%.
Още няма обявена активност към 20 ч., но мисля, че пак ще се вместя в толеранса от 5%.
Тук съм сбъркал с много, много повече - с цели 1,51%! Но така е, активността е доста по-трудна за прогнозиране от процентите получени гласове.
Избирателната активност е била цели 34.84%! Президентът е избран от около 23% от имащите право на глас.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8734 -: Ноември 24, 2021, 19:22:01 »
така за качването на бесепе.

Ствсем очаквано - нъцкиии 
Батета,
Няма защо да намирате махна на Радев!
За него бесепе е самолета който го издига в облаците. Когато му е необходимо слиза от самолета. Няма да стои постоянно в него, я?
По подобен начин е станал и "комунист". Иначе ще види пагони през крив макарон. Човещинка. Напълно го разбирам.
Единият ден ще каже, че Крим е руски. На другия след като го смъмрят от амбасадата, ще се поправи: "Еми...анексия". :t1813:
I love this game.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8735 -: Ноември 24, 2021, 19:22:34 »
че на Рист. ци кте са по-големи от тия на  Корнела е факт върху който благоразумно не привлича внимание.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8736 -: Ноември 24, 2021, 19:25:51 »
За него бесепе е самолета който го издига в облаците. Когато му е необходимо слиза от самолета. Няма да стои постоянно в него, я?
По подобен начин е станал и "комунист". Иначе ще види пагони през крив макарон.
Точно така стои и въпросът с Крим.
1. Признаваш го за руски, за да гласуват повече русофили за теб на изборите.
2. Оправдаваш се, че си неправилно разбран, за да не те свалят САЩ от власт.
Това е то политиката. Слалом между препятствия. Провиране през иглено ухо.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8737 -: Ноември 24, 2021, 19:25:59 »
Надеждите в Радев бяха освен в свалянето на Герб, да държи курс към освобождаване от колониалната зависимост, каквито намеци уж правеше с изказванията си. Оказа се всичко това са били лицемерни приказки, колкото да се крепи доверието на избирателите. После нещата вече тръгнаха по наклонената крива и вече нямаше как да се лъже и зад какво да се крие. Единственото което не ми стана ясно в цялата работа е, от самото начало ли е действал така целенасочено, или на един по-късен момент са го хванали в крачка и той се е съгласил да се продаде за да не го ликвидират политически или да го вкарат в затвора. Помним подслушванията на разговорите му, скандалите с жена му, баща му, може и да има неща които изобщо не са стигнали до публиката, но точно някъде по това време се забеляза определена промяна на посоката и курса.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8738 -: Ноември 24, 2021, 19:29:33 »
Ето един милиардер като Божков нищо не можа да направи с ресурса който има(ако изобщо разполага с него), защото срещу него застана Козяк и еничарчетата от служебното правителство
Айде и за Божков плачат здравите сили.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8739 -: Ноември 24, 2021, 19:30:22 »
Беше казана вярната дума за Радев: Опортюнист.
Няма какво повече да се занимаваме с него. Това сте избрали.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8740 -: Ноември 24, 2021, 19:32:19 »
Защото 'Ристю' никога не се е бил в гърдите, че е лансирал Радев за президент през 2016.

И какво като БСП го е издигнала за президент през 2016? Сега сме 2021. Била се в гърдите, разочаровала се, да кажем. Забранено ли е? Хем БСП маргинална, хем изчезва, хем туй, хем онуй, но излиза, че е била най-важният фактор за втория мандат на Радев. Защото преди изборите, а и след това, само за подкрепата на БСП ставаше въпрос.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8741 -: Ноември 24, 2021, 19:33:48 »
Айде и за Божков плачат здравите сили.
Невинен докато се докаже друго "in a Court of Law".
Всичко друго е мракобесие и  разкулачване на богатите.
Ако искате равенство като при соца, кажете си.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8742 -: Ноември 24, 2021, 19:34:21 »
Ето днес в Линц, Австрия са уволнили шофьор на автобус който си позволил да пусне надпис "ваксината убива", докато явно се е прибирал в депото. Бил е забелязан и заснет от многобройни бдителни граждани, скоропостижно издирен и уволнен на секундата.
Одобрявам!

Beim OÖVV war man froh, dass sich die Sache geklärt hat. "Wir akzeptieren und respektieren jede private Meinung und Haltung. Sobald allerdings öffentliche Verkehrsmittel des OÖ Verkehrsverbundes instrumentalisiert werden, um private Meinungen und Ansichten zu verbreiten, müssen wir natürlich handeln und gemeinsam mit dem verantwortlichen Verkehrsunternehmen entsprechende Maßnahmen einleiten", sagte Geschäftsführer Herbert Kubasta.

Одобрявам и за останалите, врещели по улиците в служебно облекло и опознавателни фирмени знаци.

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8743 -: Ноември 24, 2021, 19:34:55 »
а, не съм. пропускам задължителната шрограма шо принцип  Актът на "единение" между мастата на Професионални политици и масата-народ ми прилича на религиозна церемония включваща храмова шроституция. Без мен

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8744 -: Ноември 24, 2021, 19:36:48 »
Колониална зависимост ?

Няма такова нещо.Тва си е осъзнат избор на българския народ.

Костя кей има 5%.

Всички останали партии са верни евроатлантици.

 :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8745 -: Ноември 24, 2021, 19:36:54 »
Тук така са им промили мозъците, че горките не знаят вече на кой свят живеят, което е нормално и кое не.
Добре, че е Herr kas, да имало един нормален у йостеррайха.
Аланкоолу, кат е толку зле, що ядеш земели там, м?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8746 -: Ноември 24, 2021, 19:36:57 »
Ако опстоятелствата се беха стекли по друк начин, резултатът немаше да е този.
мисъл на Хатори Масашиге, известен като четвъртия Хатори Ханзо

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8747 -: Ноември 24, 2021, 19:40:25 »
Ако опстоятелствата се беха стекли по друк начин, резултатът немаше да е този.
мисъл на Хатори Масашиге, известен като четвъртия Хатори Ханзо
Удоволствие е да те чета!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8748 -: Ноември 24, 2021, 19:43:20 »
Апропо четворната коалиция се готви да изхвърли хартията и печатите.

Само БСП леко се дърпа, но Кокорчо въвежда ред.....

 :popcorn:

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8749 -: Ноември 24, 2021, 19:46:17 »
ако на хера Кас баба му беше мъшка е сериал който също пропускам

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8750 -: Ноември 24, 2021, 19:59:21 »
С такава подкрепа като на Нинова и БСП точно преди изборите, то не ти трябват врагове, ей богу!

Може и да греша, но си мисля, че за разлика от тебе Корнела все пак е председател на партия, назнайва повечко и не е толкова наивна. А Радев наистина изигра огромна роля за свалянето на герп от власт, но едновременно се оказа, че е и амбициозен опортюнист. Аз не мога да разбера защо обвинявате Корнела. Нещо да кажеш за Ристю? Той каква подкрепа даде за Радев?
Не я обвинявам за нищо, така е решила, така е подкрепила, нейно суверенно право и право на издигналата я партия. Но да се минава тази жлъч за "подкрепа" е смехотворно.
Ристю не съм се интересувала, нали неговата партия даде рамо на Лозан Панов, а не на Радев?

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8751 -: Ноември 24, 2021, 20:05:21 »
Ристю от Реформатор е жълтопаветник редуциран до Партията на Един Въпрос. Лозан Панов-инам меритократ, изваден от монтекста на Единият Въпрос-Съдебната Реформа, се оказа несъстоятелен като Тодир Живков на откриване на завод за полупроводници. А живот е суров и куров и не се изчерпва с един въпрос

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8752 -: Ноември 24, 2021, 20:06:32 »
Ако няма нормални, обществото в крайна сметка ще се самоунищожи. Всяка система може да съществува само при известен баланс на силите които действа в нея.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8753 -: Ноември 24, 2021, 20:09:03 »
Е, значи ти си гарант за оцеляването на Австрия  :bigok:
Самотен, единствен, но все пак наличен.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8754 -: Ноември 24, 2021, 20:10:58 »
Ако няма нормални, обществото в крайна сметка ще се самоунищожи. Всяка система може да съществува само при известен баланс на силите които действа в нея.
дефинирай "нормални".

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8755 -: Ноември 24, 2021, 20:13:01 »
Колониална зависимост ?

Няма такова нещо.Тва си е осъзнат избор на българския народ.

Костя кей има 5%.

Всички останали партии са верни евроатлантици.
Знаеш ли този „народ с осъзнатият избор„ такива плювки като теб къде ги слага
:smokin:

Алоу!
Ти къде мислиш че пишеш?
В някоя мегаломедия, че си тръгнал да разфърляш лозунги и клишета
Босът ти да не мисли, че пишеш в труд, или 24часа  :lol:
Знаеш ли този „народ с осъзнатият избор„ такива плювки като теб къде ги слага, и колко му е втръснало и от „осъзнати избори„ и от пасмината, разиграваща кадрила.
Та много си жалък  с този  кух ентусиазъм.
Аз от три месеца съм в България, и действителността е много по зле от очакванията ми.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8756 -: Ноември 24, 2021, 20:15:37 »
Знаеш ли този „народ с осъзнатият избор„ такива плювки като теб къде ги слага, и колко му е втръснало и от „осъзнати избори„
Къде и колко?

Kaizer Soze

  • Гост
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8757 -: Ноември 24, 2021, 20:15:53 »
«Всё мое» ,— сказало злато;
«Всё мое», — сказал булат.
«Всё куплю», — сказало злато;
«Всё возьму», — сказал булат.

всъщност последният си изпит по теория на системите полагах преди четвърт век и е възможно да следиш темата по-отблизо, Кас. Ще ми е интересно де е стигнала теорията в резюме

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8758 -: Ноември 24, 2021, 20:19:58 »
Къде и колко?

Колко се видя. Какъв процент се явиха на избори.
Къде? Където ви е мястото. В нужника.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #8759 -: Ноември 24, 2021, 20:25:22 »
Колко се видя. Какъв процент се явиха на избори
Ахаха, българска класика. Толку бесни, ама толку бесни, че не издържат, трескат с юмрук на масата и после клекат под нея.
Прост за управление народ, верно - годен само за basic tasks, но и от такива има нужда.