Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 01:31:41

Автор Тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи  (Прочетена 401596 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1380 -: Ноември 05, 2021, 15:35:00 »
Що пък непременно червено? Рекламират го, щото по-малко се харчи.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1381 -: Ноември 05, 2021, 15:36:38 »
Аз ако вземам всеки ден в продължение на два-три месеца и чаша червено вино, после няма да мога да спра от раз, щото ще ми е навик.

Към морфина ще придобиеш много тежка физическа зависимост. Гарантирано.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1382 -: Ноември 05, 2021, 15:37:05 »
Quote (selected)
Що пък непременно червено? Рекламират го, щото по-малко се харчи.
Щото червеното върви с мезе.  :smokin:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1383 -: Ноември 05, 2021, 15:37:38 »
Както става в майката природа. Сега само протакаме във времето със съмнителни мерки, постигащи  краткотрайно разтоварване на здравните системи. Човечеството е оцеляло през толкова пандемии, излизало е от тях по-малобройно и по-умно. За чумата в Европа, приключила със средновековието и отворила пътя на ренесанса, нещо, а? Не съм антиваксър по принцип, боже упази. Но да пробутват съмнителни микстури с кратко действие на целокупното човечество, при това със задължително, каквото и да ни казват, ваксиниране - ТЦ, N пъти TЦ. :piss!:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1384 -: Ноември 05, 2021, 15:39:22 »
Бялото, казват, се спирало по-лесно! И друго казват, че пияниците на бяло вино свършвали.  O:-)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1385 -: Ноември 05, 2021, 15:40:46 »
Тва требе почва така.
ПуснАл чукчата талавизора да види кво че кажат здравните шамани .......
Хукнал той към ваксинационния център ......
Mutatis mutandis, дето викали едно време.  :0005:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1386 -: Ноември 05, 2021, 15:45:51 »
Щото червеното върви с мезе.  :smokin:
Върви, върви! Впрочем, примерът не е свободно съчинение. Моя дружка - интелигентна съвременна дама - ми го разказа. Втори брак, всичко върви по мед и масло, вечер тя и съпругът й за вечеря пийват по чашка червено вино с манджата (и двамата сериозни месоядци, никакви вегани наоколо не се виждат!). Ден, втори, трети, пети, месец, две, само по една малка чашка, качествено червено. И една вечер се усетих, че не мога без тази чашка, рече ми тя, и я отрязах, но ми беше зле доста след това.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1387 -: Ноември 05, 2021, 16:01:00 »
Както става в майката природа
фсмисъл, оставяме вируса да ходи по хората и кой умрял, умрял?

Ей ти да решиш ена задача:

Условие:

Спорет 👉Джонс Хопкинз,
од началото на 2020-та до тоа момент иаме:
◻️ 248,787,600 регистрирани случая на ковид
◻️ 5,033,049 регистрирани смъртни случая од  ковид

◻️ Стаден имунитет се получава, когато минимум 75% од ена група хора изкарат заболяването.
◻️ Населението на таа планета е към 8 млрд.


Задача:

Колко време ще отнеме на човечеството да постигне стаден имунитет и колко човека ще дадат фира фпроцеса?

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1388 -: Ноември 05, 2021, 16:11:24 »
За чумата в Европа, приключила със средновековието и отворила пътя на ренесанса, нещо, а?
Ся, наистина много историци смятат, че голямата чума е имала положителни социални, технологични и икономически последици, оттам и културни. Само че чумата не е десет души да отидете в една вила и десет дни да си разказвате пикантни истории. Средните оценки са за около 50% умрели. Замисли се за близките си хора, зачеркни мислено половината от тях, пък пак си мисли и за положителните последици.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1389 -: Ноември 05, 2021, 16:16:21 »
фсмисъл, оставяме вируса да ходи по хората и кой умрял, умрял?

Ей ти да решиш ена задача:

Условие:

Спорет 👉Джонс Хопкинз,
од началото на 2020-та до тоа момент иаме:
◻️ 248,787,600 регистрирани случая на ковид
◻️ 5,033,049 регистрирани смъртни случая од  ковид

◻️ Стаден имунитет се получава, когато минимум 75% од ена група хора изкарат заболяването.
◻️ Населението на таа планета е към 8 млрд.


Задача:

Колко време ще отнеме на човечеството да постигне стаден имунитет и колко човека ще дадат фира фпроцеса?
Задачата ти е малко от типа "Не ми остава време за учене, защото осем часа спя, два часа ям, трийсет минути си мия зъбите, двайсет минути си връзвам връзките на обувките, гледам телевизия два часа, плета дантели час и така."
Не са всичките осем милиарда на един площад, да си кихат в лицата един на друг. Както и черната чума не е покосила целокупното човечество, ако правилно помня.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1390 -: Ноември 05, 2021, 16:16:42 »
Задача:

Колко време ще отнеме на човечеството да постигне стаден имунитет и колко човека ще дадат фира фпроцеса?

Колкото - толкова. Като не щете да борим вируса по протокол, тва е другият начин. С ваксините може малко да забавим разпространението (временно), но за сметка на това вирусът ще се научи да бяга от тях и тогава кво праим? Back to square one, но с доста по-опасен враг насреща.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1391 -: Ноември 05, 2021, 16:19:54 »
Quote (selected)
Не са всичките осем милиарда на един площад, да си кихат в лицата един на друг. Както и черната чума не е покосила целокупното човечество, ако правилно помня.

прочети пак условието, фкоето ясно съм посочил времевите параметри, фкоито се е осъществило заразяването на към 250,000,000 претставители на човечеството по целия свят, между които съм и ас.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1392 -: Ноември 05, 2021, 16:19:59 »
И една вечер се усетих, че не мога без тази чашка, рече ми тя, и я отрязах, но ми беше зле доста след това.
Очевидно е станала зависима, може да е само психическа зависимост, може да е физическа към алкохола, трябва да се лекува. Склонността към алкохолизъм е генетично обусловена.
Първите 50 г. червено баща ми сипа на 13 ми рожден ден, от тогава си пийвам редовно, 100-150 г., но не ми липсва, ако пропусна, имам периоди когато не ми се пие алкохол и не пия.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1393 -: Ноември 05, 2021, 16:23:01 »
Забравяме за Декамерон и караме по същество.
Рекидж, не съм особено религиозна, не знам кой е там горе и в що за мега компютър реди плановете си за всеки един от нас. Земята вече не ни издържа - буквално. Ядем и се..м повече, отколкото тя може да понесе. Не съм нито екоталибан, нито дори вегетарианец. Не призовавам да се върнем в пещерите. Но както сме я подкарали, следващите ни, които сега се раждат и техните деца, ги чакат такива чудесии, че приписваните на Ванга, Нострадамус и календара на маите, дето пишман математици го бяха изчислили на приключване 2012, ще бъдат приказки за лека нощ.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1394 -: Ноември 05, 2021, 16:23:50 »
Но както сме я подкарали, следващите ни, които сега се раждат и техните деца, ги чакат такива чудесии, че приписваните на Ванга, Нострадамус и календара на маите, дето пишман математици го бяха изчислили на приключване 2012, ще бъдат приказки за лека нощ.

Чак не ми се вярва, че съм свидетел на началото на края, но май е така.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1395 -: Ноември 05, 2021, 16:25:01 »
Go, End Of The World, Go!  :0007: :0005:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1396 -: Ноември 05, 2021, 16:25:49 »
Go, End Of The World, Go!  :0007: :0005:

Кому е нужно тва? Защо винаги някой от вашата групичка се появява с подобна тъпотия?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1397 -: Ноември 05, 2021, 16:27:03 »
Quote (selected)
Не са всичките осем милиарда на един площад, да си кихат в лицата един на друг. Както и черната чума не е покосила целокупното човечество, ако правилно помня.

Разбира се, ако бехме флезли изцяло фсценария на Здрафка, времето за фсеопщо заразяване щеше да е по-кратко, щото немаше да има спиране на международни полети, затваряне на граници, локдауни, карантини, изолации и ваксинации. Но понеже не ми е работа да моделирам, ас съм ползвал изходните данни од Джонс Хопкинз.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1398 -: Ноември 05, 2021, 16:29:13 »
Кому е нужно тва? Защо винаги някой от вашата групичка се появява с подобна тъпотия?
Ами не, прав е Саржа - за края на света се говори още от началото му. И все досега се е разминавало.
Здравченцето я е гепнал песимизъм днес, абсолютно несвойствен за такъв жизнелюбив човек като нея, ама се надявам да й мине.  :ok:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1399 -: Ноември 05, 2021, 16:30:26 »
Disclose.tv
@disclosetv
·
2h
JUST IN - Pfizer's new experimental Covid pill "Paxlovid" cuts hospitalizations and deaths by 89%, the company says.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1400 -: Ноември 05, 2021, 16:30:39 »
Институтът за здраве в Италия смята, че ако се преизчисли смъртността, от смърт с коронавирус в кръвта, на смърт от коронавирус, то смъртността от КОВИД ще се съкрати от 130468 на 3783, или с 97.1%!

Всички останали са имали от 1 до 5 сериозни остри или хронични заболявания, при това 7% са имали наведнъж три болести, а 17% - минимум две.

Това не значи че КОВИД не е опасна болест, а че за здравото население, смъртността е около 30 пъти по-ниска, от колкото при хората със сериозни заболявания.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1401 -: Ноември 05, 2021, 16:31:16 »
А все още сме с хиляди години назад технологично, за да си търсим други планети, подходящи за заселване. Не всички ще измрат. Половината от настоящите 7-8 млрд ще излязат от тази беда по-пригодени за оцеляване в трудни условия. Никак не е малко и вероятно си струва. Кой да ти каже, кого да питаш?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1402 -: Ноември 05, 2021, 16:33:20 »
Ами не, прав е Саржа - за края на света се говори още от началото му. И все досега се е разминавало.

Ама той не каза това, което ти казваш. Той влезе директно с еб@вка. И кво очаква насреща?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1403 -: Ноември 05, 2021, 16:34:50 »
Quote (selected)
Половината от настоящите 7-8 млрд ще излязат от тази беда по-пригодени за оцеляване в трудни условия. Никак не е малко и вероятно си струва.

Оценката дали си струва зависи од тва, дали шсе окажеш одстраната на излезлите.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1404 -: Ноември 05, 2021, 16:35:40 »
Драга Ной, това ми  настроение е вероятно поради утрешната Архангелова Задушница и днешните магнитни бури.  :smokin: Обаче си е до някъде вярно, мисля.  Малко градим, много консумираме и още повече съсипваме.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1405 -: Ноември 05, 2021, 16:36:54 »
Ами не, прав е Саржа - за края на света се говори още от началото му. И все досега се е разминавало.

аз малце се бъркам и одкакво точно ше дойде краят - од ковид (обикновеното грипче), од ваксините, од петжито (факт, че одкакто имаме петжи фрайона алехандро, роберто и рори си синхронизираха кукуригането сутрин), одболните, дето не могат се доредят до лечение поради пълните сковид болни одделения, од стреса за утрешния ден  :t1815:

но пък сеповече се забавлявам с темите за ковид  :crying_with_laughter-3302:


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1406 -: Ноември 05, 2021, 16:37:07 »
Рекидж, на мен по ЕГН и здравен картон не ми е писано да съм в списъка на преминалите отвъд. Какво пък, комуто, каквото и колкото толкова.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1407 -: Ноември 05, 2021, 16:40:02 »
Институтът за здраве в Италия смята, че ако се преизчисли смъртността, от смърт с коронавирус в кръвта, на смърт от коронавирус, то смъртността от КОВИД ще се съкрати от 130468 на 3783, или с 97.1%!

Ама, пак влизаме в хипотезата ейце-кокошка. От коронка не се умира. Умира се от остра пневмония, например. Както и от СПИН не се умира.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1408 -: Ноември 05, 2021, 16:41:12 »
Драга Ной, това ми  настроение е вероятно поради утрешната Архангелова Задушница и днешните магнитни бури.  :smokin: Обаче си е до някъде вярно, мисля.  Малко градим, много консумираме и още повече съсипваме.

ма чакай малце, тук наскоро имаше сериозни протести односно самата мисъл за огранияаване на раждаемостта фпо-бедните страни, щото не бивало така и тряало да попречим на рептилите да сведат световното население до златния милярд, а земята иначе лесно можела да понесе и 20-30 милярда...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1409 -: Ноември 05, 2021, 16:42:48 »
ноо консумираме, ама и ноо пищим, че згадните си сертификати гадните власти ни спират да ходим да консумираме така, както турчин не е консумирал.

Което е супериронично, предвит че тука храниме глобализма, консумеризма и неолиберализма 24/7(така де 12/7, щото фполунощ форумът гаси), а сега генерираме неистоф реф затва, че сцел да ни опази здравето и живота, некой ни потъпква праото на консумация.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1410 -: Ноември 05, 2021, 16:44:08 »
присе, че съм сертифицран не съм стъпил фзаведение или фмол

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1411 -: Ноември 05, 2021, 16:46:47 »
ас ше ходя да гледам мач фнеделя.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1412 -: Ноември 05, 2021, 16:50:41 »
Драга Ной, това ми  настроение е вероятно поради утрешната Архангелова Задушница и днешните магнитни бури.  :smokin: Обаче си е до някъде вярно, мисля.  Малко градим, много консумираме и още повече съсипваме.
Странно нещо е животът на различни места... Архангеловата Задушница май се казваше мъжка задушница и на нея се почитаха падналите без кръст и гроб. В тукашното наше село това се прави на 11 ноември, което е другата седмица.

За консумацията - о, йе, дето викаше дядо ми, г*з глава затрива, да не спомням по-неприличните изрази.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1413 -: Ноември 05, 2021, 16:53:07 »
Men's (aka Archalngel's) Suffocation & Cherry Suffocation  :t1815:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1414 -: Ноември 05, 2021, 16:54:59 »
Не е въпроса в това, че ще си пиеш кафето в мола, вместо вкъщи. Като ти се развали пералнята на трета седмица след изтичане на гаранцията я хвърляш, защото ремонтът ще ти излезе незначително по-евтино от покупката на нова. Ползващ 2-3 години и мяташ от балкона долу. За дребните уреди да не говорим. Аз отдавна пазарувам онлайн. Там никой не ме ограничава да харча, колкото са ми желанията и възможностите. Хем не губя време и не се потя в пробни и на опашки пред касата. И понеже ми е много удобно така, разглеждам и сравнявам без никой да ми диша във врата, май наистина консумирам повече.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1415 -: Ноември 05, 2021, 16:57:42 »
Men's (aka Archalngel's) Suffocation & Cherry Suffocation  :t1815:
Римув, римув, че ся ще дойде Джиджито и ще видиш ти!  :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1416 -: Ноември 05, 2021, 17:00:06 »

За консумацията - о, йе, дето викаше дядо ми, г*з глава затрива, да не спомням по-неприличните изрази.

праф ебил дедоти.
Фактът, че 100% од мрънкането срещу мерките, целящи ограничаване разпространението на вируса, е мотивирано од абстиненцията на консуматорите.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1417 -: Ноември 05, 2021, 17:02:47 »
Не е въпроса в това, че ще си пиеш кафето в мола, вместо вкъщи. Като ти се развали пералнята на трета седмица след изтичане на гаранцията я хвърляш, защото ремонтът ще ти излезе незначително по-евтино от покупката на нова. Ползващ 2-3 години и мяташ от балкона долу. За дребните уреди да не говорим. Аз отдавна пазарувам онлайн. Там никой не ме ограничава да харча, колкото са ми желанията и възможностите. Хем не губя време и не се потя в пробни и на опашки пред касата. И понеже ми е много удобно така, разглеждам и сравнявам без никой да ми диша във врата, май наистина консумирам повече.
тва донякъде обяснява готовността ти за "естествено" постигане на стаден имунитет.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1418 -: Ноември 05, 2021, 17:03:54 »
... а сега генерираме неистоф реф затва, че сцел да ни опази здравето и живота, некой ни потъпква праото на консумация.
Само учена глава може да напише в половин изречение три глупости.  :t0174:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1419 -: Ноември 05, 2021, 17:07:29 »
Много съвестно и правилно си нося маската, където трябва. Спазвам дистанция, правя забележка на неспазващи я, миенето на ръце е излишно да бъде споменавано. Храня се прилично, вземам умерено хранителни добавки през студените месеци, основно витамин С, лутеин и джиндифил капсули, че ме мъзи да го стържа :t1815:.  Това си е моят начин за предпазване.
------
Мараба Рекидж :0005:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1420 -: Ноември 05, 2021, 17:11:09 »
нямаш грижа.

Обаче фсички теа неща които праиш, за да си спасиш здравето и живота, щеха да бъдат разглеждани като съботаш на усилията за постигане на "масоф стаден имунитет".

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1421 -: Ноември 05, 2021, 17:12:46 »
Archangel's stew Без майтап, това ми предложи гугъл преводачът за Архангеловата Задушница, ти да видиш. Тоя преводач трябва да го забранят.  :piss!:

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1383
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1422 -: Ноември 05, 2021, 17:18:41 »
Archangel's stew Без майтап, това ми предложи гугъл преводачът за Архангеловата Задушница, ти да видиш. Тоя преводач трябва да го забранят.  :piss!:
На мен ми даде: Archangel's AssumptionЗатова пък на Запечен бански старец вече дава Baked old man in a bathing suit.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1423 -: Ноември 05, 2021, 17:20:51 »
''Обаче фсички теа неща които праиш, за да си спасиш здравето и живота, щеха да бъдат разглеждани като съботаш на усилията за постигане на "масоф стаден имунитет".''
Не съм самоубийца, не ми се боледува без време, още по-малко ми се мре. Не съм недоволна от живота си до тук и инстинктът ми за самосъхранение си работи нормално, мисля.  Което не променя виждането ми за глобалната реалност. Затриваме себе си, близките и и планетата си. И нещо ще се случи, искаме, или не.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1424 -: Ноември 05, 2021, 17:21:55 »
 Archangel's Assumption  :thup: а т'ва за стареца е връо  :th_up:

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1383
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1425 -: Ноември 05, 2021, 17:25:44 »
Archangel's Assumption  :thup: а т'ва за стареца е връо  :th_up:
Google Translator - The Best Translator In The World!  :lol:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1426 -: Ноември 05, 2021, 17:30:12 »
Quote (selected)
„Натрупват се комуникационни проблеми. Има група крайни антиваксъри, на които не може да се въздейства. Но има група, която се колебае и чака. Тези хора трябва да се идентифицират – да се видят какви са бариерите и да се подберат послания. Негативните послания не работят – хората се капсулират“, счита и доц. Александър Христов от Центъра за анализи и кризисни комуникации. Според него не трябва да се прекалява със свръхкомуникация на национално ниво и трябва да се слезе на по-микро ниво в различните социални групи.
Едно умерено мнение, което ми хареса.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/plasheneto-ne-pomaga-za-vaksinaciyata-otchete-suvetut-na-kacarov
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1427 -: Ноември 05, 2021, 17:31:47 »
То си е самоизпълняващо се пророчество, а и процес - не става от раз  ;)
Колкото повече нараства нуждата от контрол, толкоз по-афиф
А в пещерите духа, капе и е кално.
*********   ✹    *********

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1428 -: Ноември 05, 2021, 17:34:02 »
А в пещерите духа, капе и е кално. И няма интернет. :nuts:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1429 -: Ноември 05, 2021, 17:40:30 »
А в пещерите духа, капе и е кално. И няма интернет. :nuts:
Ами, вие просто не умеете да ги благоустроявате!  :t0153:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1430 -: Ноември 05, 2021, 17:45:23 »
Не зная дали това сте го дъвкали, но нека го има.

The SAR in household contacts exposed to the delta variant was 25% (95% CI 18–33) for fully vaccinated individuals compared with 38% (24–53) in unvaccinated individuals.
https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext#%20

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1383
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1431 -: Ноември 05, 2021, 17:52:24 »
Ами, вие просто не умеете да ги благоустроявате!  :t0153:
Ей това е благоустроена пещера. С всички екстри.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1432 -: Ноември 05, 2021, 17:58:08 »
А в пещерите духа, капе и е кално. И няма интернет. :nuts:

и водата е мокра, и пясък между люспите :nuts:
the lamers club honourable member …

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1433 -: Ноември 05, 2021, 18:10:32 »


Ето още една благоустроена - изглежда екстра, столето и гевезлъците - за огън или бартер


   
*********   ✹    *********

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1434 -: Ноември 05, 2021, 18:12:05 »
Човечеството е оцеляло през толкова пандемии, излизало е от тях по-малобройно и по-умно. За чумата в Европа, приключила със средновековието и отворила пътя на ренесанса, нещо, а?

Без чума - йок ренесанс, рийш ли.
Иначе ноо обичам приказки на аба за редукция на 20-30-40% от световното население, която приказващият, подразбира се, ще гледа мъдро отстрани, ще върти кичур връз фаланга и ще чака да стане по-умен по естествен път.
« Последна редакция: Ноември 05, 2021, 18:24:50 от Предводител на команчите »

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1435 -: Ноември 05, 2021, 18:24:13 »
Ся, едните пищят, че ковид нема, че от ковид не се мре, че ваксините били създадени от рептилите, за да ни погубят и направят я милярд, я мильон.

Други викат "Брау ковидье, яла да ни редуцирваш, че ноо хаНбурски ям и таа раутъ не отива на добре".

Антивакс компанията определено кърти мифки с логиката си.

А най-голем къртач е на Дзунглос подписът, пълен с автотицати и секви цифри.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1436 -: Ноември 05, 2021, 19:05:16 »
Без чума - йок ренесанс, рийш ли.
Недоказани с нищо хипотези, вероятно либерални и малтусиански, мизантропски.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1437 -: Ноември 05, 2021, 19:42:48 »
https://www.youtube.com/watch?v=UN8VA58x6GI

От 7-мата минута нататък, д-р Робърт Малоун, изобретателят на иРНК технологията, се бори с масовата ваксинация с иРНК ваксини!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1438 -: Ноември 05, 2021, 19:45:26 »
Тази вечер чух стряскащо число от лекар в реанимацията на Пирогов - оцелявали около 10% от влезлите там с Ковид.
Дали друг някой го чу това или имам грешка?
По БТВ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1439 -: Ноември 05, 2021, 19:58:28 »
Тази вечер чух стряскащо число от лекар в реанимацията на Пирогов - оцелявали около 10% от влезлите там с Ковид.
Дали друг някой го чу това или имам грешка?
По БТВ.
тук