Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 01, 2024, 20:10:17

Автор Тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи  (Прочетена 401493 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1680 -: Ноември 07, 2021, 15:56:27 »
с две дози Астра Зенека, ще си направя и трета, когато ми дойде времето и когато намеря Астра, ако изобщо има останала

тури си файзер, доста по-рептилска е  :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1681 -: Ноември 07, 2021, 15:59:43 »
Lillian, удобно ли е да те попитам за някакви оплаквания след AZ?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1682 -: Ноември 07, 2021, 16:00:50 »
Ше се оправя, Лили. Имам вътрешно чувство за това. Нали знаеш, че като тръгнем срещу влака, на него му се налага  да избега извън релсите :nuts:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1683 -: Ноември 07, 2021, 16:01:42 »
Аре да не вкарваш псевдопартийни идиотщини, става ли? А, и да...Прокопиев преде мноо повече от Нинова в тоз случай....можеш да ми верваш
Асол, сама знаеш, че нещата не са точно такива. Механизми за въздействие има много. Ако има желание. Думите не струват нищо.

Аз тук виждам само политическо лицемерие в национален мащаб-на думи ще сме срещу ваксините, а на дела-не. Едва ли има нужда да ти казвам колко лидери на антиваксърски партии са ваксинирани-само Славчо е достатъчен пример. Не вярвам и ваксинираният по късна доба Радев да го е направил, за да се умори зорлем.

Годините са ме научили да вярвам на дела, не на думи.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1684 -: Ноември 07, 2021, 16:03:28 »
решението за това не зависи от мен, а от Радев и Нинова и донякъде Кацаров, който

Аз тук виждам само политическо лицемерие в национален мащаб

Охо, предизборно студио ли започва? Нищо чудно де. Остава още една седмица. Надници трябва да се изкарват

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1685 -: Ноември 07, 2021, 16:06:48 »
Охо, предизборно студио ли започва? Нищо чудно де. Остава още една седмица. Надници трябва да се изкарват
Интересно дали админът ще каже нещо по повод обвинения в платена агитация. Не ми се вярва, ама да видим.
Чудно ми е тази глупост сериозно ли я мислиш, или просто така си свикнал да атакуваш опонентите, защото друго нямаш?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1686 -: Ноември 07, 2021, 16:07:06 »
Асол, сама знаеш, че нещата не са точно такива. Механизми за въздействие има много. Ако има желание. Думите не струват нищо.

Аз тук виждам само политическо лицемерие в национален мащаб-на думи ще сме срещу ваксините, а на дела-не. Едва ли има нужда да ти казвам колко лидери на антиваксърски партии са ваксинирани-само Славчо е достатъчен пример. Не вярвам и ваксинираният по късна доба Радев да го е направил, за да се умори зорлем.

Годините са ме научили да вярвам на дела, не на думи.

Човече, Нинова беше единствената, която каза, че не се е ваксинирала, щото подобно на наш Рекидж, има сертификат на ковид изкарала.
Занимавай се другите "лидери" и с техната "откровеност":smokin:

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1687 -: Ноември 07, 2021, 16:07:12 »
Lillian, удобно ли е да те попитам за някакви оплаквания след AZ?
Аз съм с АЗ още от пролетта - имаше само от нея тогава. 12 часа след първата доза - втрисане, температура, бях много отпаднал. 1-2 аспирина и за по-малко от 24 часа отшумя. След втората доза - по-слаба реакция, появи се и изчезна доста по-бързо.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1688 -: Ноември 07, 2021, 16:07:58 »
Човече, Нинова беше единствената, която каза, че не се е ваксинирала
Че какво от това. Никой не е задължен да се ваксинира. Повечето хора не са ваксинирани.

Политическа позиция е "Снемам доверието си от Радев, тъй подкрепя зеленият сертификат". "Аз съм против сертификатите, ама няма да правя нищо" или "Аз не подкрепям Кацаров, ама подкрепям Радев" са празни думи, на които не знам как още вярваш. Не си ли се научила да разпознаваш лицемерието? Това поведение ти харесва ли? Наистина ми е чудно.
« Последна редакция: Ноември 07, 2021, 16:14:17 от Yaroslav »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1689 -: Ноември 07, 2021, 16:08:40 »
Lillian, удобно ли е да те попитам за някакви оплаквания след AZ?
около седмица след първата доза бях малко болнава и уморена, без температура
втората доза изобщо не я усетих
почти шест месеца минаха вече, нямам никакви оплаквания

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1690 -: Ноември 07, 2021, 16:09:46 »
Ше се оправя, Лили. Имам вътрешно чувство за това. Нали знаеш, че като тръгнем срещу влака, на него му се налага  да избега извън релсите :nuts:
:0007:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1691 -: Ноември 07, 2021, 16:11:52 »
Аз съм с АЗ още от пролетта - имаше само от нея тогава. 12 часа след първата доза - втрисане, температура, бях много отпаднал. 1-2 аспирина и за по-малко от 24 часа отшумя. След втората доза - по-слаба реакция, появи се и изчезна доста по-бързо.

В Германия моите хора ми казаха, че обсъждат възможността да им набият трета доза - Янсен. Те са ваксинирани с Астра, децата, рзбира се, не

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1692 -: Ноември 07, 2021, 16:13:45 »
Lillian, много благодаря за отговора

Бъди здрава!

Manrico, благодаря!

Прави впечатление, че след ваксинация с AZ много хора съобщават за остро изразени грипоподобни симптоми, които постепенно отшумяват в интервал от 48 часа до една седмица

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1693 -: Ноември 07, 2021, 16:16:09 »
съм сфайзер, никви грижи, освен лека параноя между 15та и 16та минута слет първата доза  :nuts:

тва преди доста повече од 6 месяца  :0005:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1694 -: Ноември 07, 2021, 16:18:27 »
съм сфайзер, никви грижи, освен лека параноя между 15та и 16та минута слет първата доза  :nuts:

тва преди доста повече од 6 месяца  :0005:
Ловиш ли вече безплатен 5G интернет? :t0328:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1695 -: Ноември 07, 2021, 16:18:35 »
Точно на 10-я ден. Цял ден бях уморена и като се прибрах вечерта си премерих температурата - 37 и 4. Точно за половин час я свалих с един аспирин. После спах 9 часа като в кома. На другия ден - след обяд вдигнах температура 37 и 6, свалих я със /Супрадин!/. Умората е най-гадния симптом. Според листовката особено трябва да съм внимателна до 14-я ден и аз се следя внимателно. След два дни/вторник/  съм 14-я ден

п. п. Сбъркала съм  37 и 6 е вярното

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1696 -: Ноември 07, 2021, 16:20:56 »
Хуаво си почнал, нека да продължим.
Англия
Deaths within 28 days of positive test by date reported
https://coronavirus.data.gov.uk/details/deaths
Чудесно
Започнах го с цел да видя сезонната зависимост, а дневните данни бяха в отговор на един пост на лилиан. (Глупаво е да сравняваме например ефекта на грипните ваксини лятото спрямо зимата, както прави долу-горе фатмака за Португалия)
Малко по обобщени, месечните данни да речем, мисля, ще са по подходящи
Освен това, ще трябва да се вземат някои други фактори, като натрупания опит от страна на медиците.

Ще продължа с още малко данни от изследването на доктор Арванитидис
https://www.zougla.gr/kosmos/article/disaresti-ekpliksi-apo-ton-eopi-vretanias
Изходните данни касаят седмиците 37- 40 и могат да бъдат проверени тук https://coronavirus.data.gov.uk/
Който се съмнява - проверява и смята.
Индианците могат да напишат директно - фейк, защото е в зунгла... нЕма да им се сърдим.

За посочените седмици - смъртност спрямо цялото население - в подписа ми.
За посочените седмици - смъртност сред заболелите:

неваксинирани          - 371.696,  умрели    557  - 0,15%
ваксинирани (2дози) - 288.181,  умрели 2.136   - 0,74%

Ползата от ваксините се вижда, когато се разгледат смъртите по възрасти.
Но тях малко по-късно.
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1697 -: Ноември 07, 2021, 16:21:08 »
Вече дискусията се върти главно около това кой с какво се е ваксинирал и как се чувства. Може пък и разумът в крайна сметка да надделее. Дано не е само за тази криза, ама едва ли.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1698 -: Ноември 07, 2021, 16:23:31 »
Ловиш ли вече безплатен 5G интернет? :t0328:

оддавна.
че и кукуригам фсинхрон стрите си петли  :t0328:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1699 -: Ноември 07, 2021, 16:23:48 »
Вече дискусията се върти главно около това кой с какво се е ваксинирал и как се чувства.

Мда, вече. В последните 5 минути.  :crying_with_laughter-3302: Тва е кат бисера "НА седмица". 1:1. Плоски манипулации.  :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1700 -: Ноември 07, 2021, 16:24:36 »
ох, да знаете ,аз се вакснирах с Астра точно ден преди да бъде временно спряна, мисля на 13-ти март
на следващия ден хората започнаха да ми се обаждат и да ми пишат всеки ден, за да разберат как съм, ама едно тихичко, внимателно, като около тиктакаща бомба :bigok:
уф, оглупяхме около този вирус, пък може и само да ни е проличало, де

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1701 -: Ноември 07, 2021, 16:25:41 »
Мда, вече. В последните 5 минути.   Тва е кат бисера "НА седмица". 1:1. Плоски манипулации. 
Накрая вероятно ще останете само ти и кайли без ваксини. Всъщност за кайли не съм сигурен  :smokin:

уф, оглупяхме около този вирус, пък може и само да ни е проличало, де
Просто пролича. Нивото винаги е било такова. А накрая се гордеем, че триста зора сме постигнали това, което другите народи постигат с лекота.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1702 -: Ноември 07, 2021, 16:26:16 »
Накрая вероятно ще останете само ти и кайли без ваксини. Всъщност за кайли не съм сигурен  :smokin:

So fuckin' what?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1703 -: Ноември 07, 2021, 16:27:18 »
 try и ти полудя ,бе мило
даже не забелязваш,  че вече не се мразим много ваксърите и антиваксърите :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1704 -: Ноември 07, 2021, 16:27:41 »
Просто пролича

 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1705 -: Ноември 07, 2021, 16:31:30 »
ох, да знаете ,аз се вакснирах с Астра точно ден преди да бъде временно спряна, мисля на 13-ти март
на следващия ден хората започнаха да ми се обаждат и да ми пишат всеки ден, за да разберат как съм, ама едно тихичко, внимателно, като около тиктакаща бомба :bigok:
уф, оглупяхме около този вирус, пък може и само да ни е проличало, де
През последните седмици у нас, почти няма боцкане с астра. През последната - нито едно. И тва е на Кацаров успеха - успе да набоцка над 250 хиляди парчета, които изобщо не му мислят доброто, ако и да върви добре статистиката

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1706 -: Ноември 07, 2021, 16:31:57 »
try и ти полудя ,бе мило
даже не забелязваш,  че вече не се мразим много ваксърите и антиваксърите :smokin:

а колкото и да се мразим, сме федин фронт с/у гърчите  :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1707 -: Ноември 07, 2021, 16:33:12 »
Накрая вероятно ще останете само ти и кайли без ваксини. Всъщност за кайли не съм сигурен  :smokin:

съдбата ѝ е фръцете намосю макро  :0007:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1708 -: Ноември 07, 2021, 16:35:25 »
И тва е на Кацаров успеха - успе да набоцка над 250 хиляди парчета, които изобщо не му мислят доброто, ако и да върви добре статистиката
И както мразеха Кацаров, така и скоро ще си го заобичат.  :smokin:
Реалността е по-силна от всяка масова истерия. Изтрезняването отнема време.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1709 -: Ноември 07, 2021, 16:36:23 »
съдбата ѝ е фръцете намосю макро  :0007:
Докога с подигравките? Щото човек се съмнява? Ми и аз продължвам да се съмнявам...що не се спреш малко

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1710 -: Ноември 07, 2021, 16:38:50 »
Докога с подигравките? Щото човек се съмнява? Ми и аз продължвам да се съмнявам...що не се спреш малко

Млад е, прости му.  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1711 -: Ноември 07, 2021, 16:40:34 »
Докога с подигравките? Щото човек се съмнва? Ми и аз продължвам да се съмнявам...що не се спреш малко

човек, ако се съмнява, търси източници.
след определен брой греди почва да си подбира източиниците.

кайлиното не е нищо друго освен обсесия и търсене на негативна информация, свързана с ваксините и ваксинирането. одтам и секвите фейкове.

иначе и аз се съмнявам.
за мен няма 100% черно и бяло в тая история.
но това, което виждам при нас до момента, ме кара да мисля, че ваксините действат.

а това, което рабирам, че се случва в бг, ме кара да мисля, че бруталната опозиция на ваксинирането няа да доведе до нищо добро.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1712 -: Ноември 07, 2021, 16:41:24 »
Докога с подигравките? Щото човек се съмнва? Ми и аз продължвам да се съмнявам...що не се спреш малко
Проблемът не е в съмнението. Проблемът е в това, че това съмнение нямаше да е толкова масово, ако българите не бяха толкова необразовани, наивни и лесни за употребяване от всеки тарикат и шарлатанин.

А тези, които подхранваха това съмнение за лична изгода, имат огромен и непростим грях. И хиляди трупове на съвестта си. Толкоз.

P.S. Само тези, дето досега обиждаха всеки нормален експерт и вярваха на селски тарикатчета и шарлатани, да не се оплакват от обратната реакция към тях. Подигравките са заслужени. Дано подействат възпитателно. 

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1713 -: Ноември 07, 2021, 16:41:34 »
а това, което рабирам, че се случва в бг, ме кара да мисля, че бруталната опозиция на ваксинирането няа да доведе до нищо добро.

Грешиш.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1714 -: Ноември 07, 2021, 16:42:54 »
К'во не разбраха някои тук. Писна ми!
''Заявявам че:
1. съм запознат с ползите от ваксината срещу COVID-19 …………………………… (вписва се търговското име на ваксината), рисковете от заболяването и неговите усложнения; показанията, начина на приложение, противопоказанията, взаимодействието с други лекарствени продукти и очакваните нежелани лекарствени реакции на прилагания биопродукт''

Писах наскоро тук и питах, чие задължение е да ме запознае с очакваните нежелани лекарствени реакции на дадения продукт. Ама отговор нанай. Претенции към медицинските екипи от временните ваксинационни пунктове нямам. Те най-вероятно са добре обучени за работата която вършат на терен.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1715 -: Ноември 07, 2021, 16:45:53 »
К'во не разбраха някои тук. Писна ми!
''Заявявам че:
1. съм запознат с ползите от ваксината срещу COVID-19 …………………………… (вписва се търговското име на ваксината), рисковете от заболяването и неговите усложнения; показанията, начина на приложение, противопоказанията, взаимодействието с други лекарствени продукти и очакваните нежелани лекарствени реакции на прилагания биопродукт''

Писах наскоро тук и питах, чие задължение е да ме запознае с очакваните нежелани лекарствени реакции на дадения продукт. Ама отговор нанай. Претенции към медицинските екипи от временните ваксинационни пунктове нямам. Те най-вероятно са добре обучени за работата която вършат на терен.
От години изследванията показват около 50% функционална неграмотност на българите-четат текст, ама не разбират съдържанието му. Масовата интерпретация, че с декларацията се отказваш от някакви права, е практически пример за масовата функционална неграмотност.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1716 -: Ноември 07, 2021, 16:46:01 »
Грешиш.

що е време, сее напред  :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1717 -: Ноември 07, 2021, 16:46:13 »
коментирам по принцип, не конкретното лично решение.

ако вярвам, че ваксините са вредни, няа се ваксинирам, независимо од цената - работа, кариера, етц, щото няа си струва риска заздравето ми.

А ако децата ти зависят от това, ще се ваксинираш ли, при условие, че знаеш, че ваксините са вредни?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1718 -: Ноември 07, 2021, 16:47:56 »
Пак ще се повторя - аз имам изрядна имунизационна история - всичко в срок и всичко навреме! Аз не вярвам във фашистката ви истерия да ни ваксинирате под конвейр с нещо, което никой не знае какво е и за какво се бори. И още нещо - внимателно прочетох декларацията, която попълних - освободих от секаква отговорност менторите ви и вас идиотите, дето им кълвете..и се нахендрих сама, щото сте ми дали "избор". Господ ще да трябва да ви прощава....аз не знача нищо
Ако беше отказала да подпишеш декларацията?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1719 -: Ноември 07, 2021, 16:48:32 »
К'во не разбраха някои тук. Писна ми!
''Заявявам че:
1. съм запознат с ползите от ваксината срещу COVID-19 …………………………… (вписва се търговското име на ваксината), рисковете от заболяването и неговите усложнения; показанията, начина на приложение, противопоказанията, взаимодействието с други лекарствени продукти и очакваните нежелани лекарствени реакции на прилагания биопродукт''

Писах наскоро тук и питах, чие задължение е да ме запознае с очакваните нежелани лекарствени реакции на дадения продукт. Ама отговор нанай. Претенции към медицинските екипи от временните ваксинационни пунктове нямам. Те най-вероятно са добре обучени за работата която вършат на терен.

Когато си вдигнах пуловера да ме ваксинират, представителката на Янсен ме уведоми, че имам "автоимунно заболяване", за което производителят не се е сетил. Уведомих я, че тва не се води нито болест, нито заболяване. Докато лично ме боцна, сподели   - кво толкова, сега ще видим, какво ще стане...Аз тва го имам на запис

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1720 -: Ноември 07, 2021, 16:49:37 »
знаеш, че аз съм "ваксър", с две дози Астра Зенека, ще си направя и трета, когато ми дойде времето и когато намеря Астра, ако изобщо има останала
хайде, оправяй се и да кажеш за теста!
Разбрах, че третата може да е различна от Астра, така че отсега избирай коя от останалите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1721 -: Ноември 07, 2021, 16:50:30 »
Ако беше отказала да подпишеш декларацията?

Нямаше да ме ваксинират.  Преди да влезеш за вакисна, ти прибират точно декларцията. От нея попълват интерсувщите ги данни и личата ти карта после установява верността  на съществените позиции. Всичко е конвейр...

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1722 -: Ноември 07, 2021, 16:50:57 »
Quote (selected)
А ако децата ти зависят от това, ще се ваксинираш ли, при условие, че знаеш, че ваксините са вредн
този въпрос никой, ама никой не може да го задава, той не съществува

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1723 -: Ноември 07, 2021, 16:51:06 »
А ако децата ти зависят от това, ще се ваксинираш ли, при условие, че знаеш, че ваксините са вредни?

ако съм фанатик, ше си отстоявам решението.

децата ми да зависят от мен, щом са пълнолетни, няа да говори добре за мен, нито за тях.

но ако сепак се ваксинирам, начи съм си преценил, че не е толко опасно. както е случаят с асол.

и тва, което тя (обидено) представя като поддаване на изнудване всъщност е по-трезва и не толко първосигнална преценка, че каквито и рискове да има, едва ли са чак такива, че да откаже да се ваксинира.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1724 -: Ноември 07, 2021, 16:54:08 »
и тва, което тя (обидено) представя като поддаване на изнудване всъщност е по-трезва и не толко първосигнална преценка, че каквито и рискове да има, едва ли са чак такива, че да откаже да се ваксинира.

Подозирам, че Асол приема това като саможертва в името на кауза, а не като "трезва преценка". Нека тя каже.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1725 -: Ноември 07, 2021, 16:55:09 »
но ако сепак се ваксинирам, начи съм си преценил, че не е толко опасно. както е случаят с асол.

и тва, което тя (обидено) представя като поддаване на изнудване всъщност е по-трезва и не толко първосигнална преценка, че каквито и рискове да има, едва ли са чак такива, че да откаже да се ваксинира.
Да се ваксинираш е рационално, отговорно и безопасно. Ама не е идеологически издържано. Сещам се за ей тоя виц:

Руснак подава молба за членство в КПСС. Заедно с другите документи, трябва да попълни и анкета, в която да отговори на някои въпроси. Единият от тях е:
- Пиете ли?! Руснакът мисли:
- Ся, ако пиша "не пия", все ще се намери някой да ме наковлади и няма да ме приемат, ще кажат - лъже! Ако пиша "пия", пак няма да ме приемат, ще кажат - пияница! И написал:
- Пия, но с отвращение!

Па и сега-"Ваксинирах се, но с отвращение"  :nuts:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1726 -: Ноември 07, 2021, 16:55:40 »
Да се ваксинираш е рационално, отговорно и безопасно.

Подписваш ли се под това?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1727 -: Ноември 07, 2021, 16:57:51 »
съдбата ѝ е фръцете намосю макро  :0007:
Ти можеш ли да спреш да се занимаваш с лични данни, както аз никога не съм те нападала, нито съм ти се подигравала за англо-френско-португалско-българските ти победи?
Верно, навремето ми правеше впечатление на интелигентен човек, напоследък с лоши хора ли се сбра, грешната ваксина ли си би, някой ти открадна ника ли ... ама не си ти...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1728 -: Ноември 07, 2021, 16:58:10 »
Подозирам, че Асол приема това като саможертва в името на кауза, а не като "трезва преценка". Нека тя каже.

не ядем месо.

ако се постави въпрос, че ТРЯБВА да ядем месо, няа да реагираме.

ако нещата стигнат до там, че да няа друк начин, освен да се яде месо, туряш на кантар доколко е вжано да не ядеш месо и според степента на индоктринираност решаваш.

ако проядеш месо, няа да умреш. ше е некво одстъпление од идеалния вариант, но си си преценил, че няа да те повреди.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1729 -: Ноември 07, 2021, 16:59:18 »
Ти можеш ли да спреш да се занимаваш с лични данни, както аз никога не съм те нападала, нито съм ти се подигравала за англо-френско-португалско-българските ти победи?
Верно, навремето ми правеше впечатление на интелигентен човек, напоследък с лоши хора ли се сбра, грешната ваксина ли си би, някой ти открадна ника ли ... ама не си ти...

е стига де, тряа да можеш да носиш на бъзик.

но ако не можеш - извинения, хубу.

Неактивен try

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 503
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1730 -: Ноември 07, 2021, 16:59:43 »
try и ти полудя ,бе мило
даже не забелязваш,  че вече не се мразим много ваксърите и антиваксърите :smokin:
Напълно възможно Lillian, когато виждам, че се готвят да приемат разпореждания, с които да изнудят да се ваксинират с експериментални ваксини дори студентите и децата. (Добави и личния елемент - България е все още относително свободна страна, където бих могъл да избягам. Швеция ми е студена и далече.  :))) )

Но... Не мразя никого.
Единствената ми беда е, че още се влюбвам!
А се предполага, че вече съм солиден господин.  :t0174:
Нов нюрнбергски трибунал за престъпниците срещу човешкия род и създателите на медицинския фашизъм !!!
Англия: | 21.557.104 неваксинирани, умрели 557 = 0,0026%. | 37.683.497 ваксинирани с 2 дози, умрели 2.136 = 0,0057% | Подробности на стр. 13, тема: Коронавирус, ваксини, статистики и документи

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1731 -: Ноември 07, 2021, 17:00:39 »
Подписваш ли се под това?
Подписвам се под всичко, което съм казвал. И думите съответстват на делата ми-ваксинирах се в първия момент, в който имах възможност, още в началото на годината. Без никой да ме е карал или да го искал от мен-лична отговорност и личен избор.

Така че не критикувай мен, критикувай тези, при които няма връзка между дела и думи. Които ти казват едно, а по тъмна доба правят друго. :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1732 -: Ноември 07, 2021, 17:02:12 »
Подписвам се под всичко, което съм казвал.

Texas Father Who Lost 16-Year-Old Son to the Pfizer Vaccine

"My government lied to me"

https://twitter.com/TheChiefNerd/status/1455743667927502853

Изгледай го. Замисли се. Ако беше казал тва на тоя човек, сега вероятно щеше да си част от статистиката.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1733 -: Ноември 07, 2021, 17:02:34 »
Quote (selected)
но ако сепак се ваксинирам, начи съм си преценил, че не е толко опасно. както е случаят с асол.

и тва, което тя (обидено) представя като поддаване на изнудване всъщност е по-трезва и не толко първосигнална преценка, че каквито и рискове да има, едва ли са чак такива, че да откаже да се ваксинира.
Случяг с Асол е донекъде премерен риск, разчиташ на досега неподвеждащата имунна система. Обсъждахме го - аз съм заяка семеен. Ако успеете да ме сровите мен...Продължавам да не вервам в новите ви ваксини, но тестърът съм аз

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1734 -: Ноември 07, 2021, 17:04:19 »
човек, ако се съмнява, търси източници.
след определен брой греди почва да си подбира източиниците.

кайлиното не е нищо друго освен обсесия и търсене на негативна информация, свързана с ваксините и ваксинирането. одтам и секвите фейкове.


Кайла се е спряла на няколко източника и ги преглежда всеки или почти всеки ден, цитирала съм ги по-напред. Доверила съм им се. И ако видя нещо интересно, нося тук. По-рядко веднъж на седмица-две преглеждам още няколко.


95% от информацията ми е коректна, но дори нея наричате фейкове - щото не е рецензирана статията и значи е фейк, дотам стигнахте. Всяка публикувана информация, която не е минала рецензия, е фейк.
Калинчо, майсторът на фактчекването, опроверга видео на губернатор на половин Австралия за препълнени бо[size=78%]лници отпреди няколко дена с друго видео от началото на септември, където се говореше за полицейско насилие. Нищо общо едното с другото, пускам нещо проверено, вие отговаряте с първото попаднало ви под ръка и пеете зомбирано фейк фейк фейк[/size]
[size=78%]Верно, ти не беше такъв по-рано. [/size]
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1735 -: Ноември 07, 2021, 17:10:05 »
Нямаше да ме ваксинират.  Преди да влезеш за вакисна, ти прибират точно декларцията. От нея попълват интерсувщите ги данни и личата ти карта после установява верността  на съществените позиции. Всичко е конвейр...
Добре де, в случая те отказват да ваксинират, не се отказваш ти сама. Ти си готова да се ваксинираш, но не и да подпишеш декларацията.  Грешката е в тях, няма ли да пишат, че не те ваксинират поради автоимунното заболяване и така да минеш метър?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8833
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1736 -: Ноември 07, 2021, 17:10:29 »
не ядем месо.

ако се постави въпрос, че ТРЯБВА да ядем месо, няа да реагираме.

ако нещата стигнат до там, че да няа друк начин, освен да се яде месо, туряш на кантар доколко е вжано да не ядеш месо и според степента на индоктринираност решаваш.

ако проядеш месо, няа да умреш. ше е некво одстъпление од идеалния вариант, но си си преценил, че няа да те повреди.

От зората на човечеството се яде месо, дори еволюционистите казват, че без месо в рациона, нямаше да станем хомосапиенс. Но ваксините са модерно изобретение, и не е от Дженер, а от началото на XX век.

След няколко хиляди години, може би, ще се знае дали са от полза или вреда, същото и за ГМО и прочее отрови.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9585
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1737 -: Ноември 07, 2021, 17:11:10 »
този въпрос никой, ама никой не може да го задава, той не съществува
Ти деца имаш ли? Деца храниш ли? От отговора ти оставам с убеждението, че нямаш.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1738 -: Ноември 07, 2021, 17:22:38 »
Хлапето, което се ваксинира ден преди мен от днес е с диагноза - пневмония. Рентген. За три години преди това, дори не си го спомням да е кихал. Все пак хлапето, родено 95-та, изобщо не е било свидетел на соцпрофилактиката
За нема и две седмици - двама. Нещо мноо ви куца във ваксините

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус, ваксини, статистики и документи
« Отговор #1739 -: Ноември 07, 2021, 17:24:31 »
кайлиното не е нищо друго освен обсесия и търсене на негативна информация, свързана с ваксините и ваксинирането. одтам и секвите фейкове.
Може и да не е съвсем така. Ваксините не са първата тема, по която хвърля купчини откровени фейкове, въпреки напоителните обяснения защо и как.