Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:11:35

Автор Тема: Пир по време на пандемия, 48 часа свобода в пампасите и лотария след това  (Прочетена 18452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
ако некой од тримата има повече од един нормален акаунт, на мен лично ше ми се стори, меко казано, странно и със съмнителна цел - какво точно би накарало някого да има повече од един нормален акаунт във форум с дватрийсе активни потребители?

това не е съвсем вярно, но можеш да го прецизираш :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
са, теоретично не е невъзможно администрацията да одобри заявка за няколко минути, което значи админ на линия, макар че обикновено отнема много повече.

теоретично не е невъзможно кандидат-участникът да рефрешва (фалшивия) мейл за регистрация след 21.30, за да може да активира линка и да се регне веднага във форума и да почне да пише.

теоретично не е невъзможно един участник веднага след като се регне да почне да пише неколко поста.

и тук има какво да прецизираш.
the lamers club honourable member …

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
The response is irrelevant to the truth of the claim. For example, Person A: Pseudoscientific therapies can be harmful. Person B: What about Big Pharma?!


Тва е модус операндито на буратино(Person B), който също така е предразположен към свръхсекреция на нонсеквитури.


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
значи е добре да го направиш, защото иначе рекиджа тъне в неведение.
не тъна, само се плацикам.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Од линка на кайзера:


Особой кастой элитных троллей являются тролли-модераторы. Для них троллинг — это уже не развлечение, а рабочий инструмент в игре банхаммеров. С помощью сверхтонкого троллинга они могут спровоцировать на нарушение правил, оскорбление кровавой администрации, попытку захвата власти в сообществе или на троллинг любого участника форума, викиресурса или сообщества, который им не нравится — после чего, будучи как бы ни при чём и при исполнении, расстрелять бешеную собаку. Прочие участники — если модераторский троллинг был достаточно тонок и успешен — ничего не заподозрят, будут радоваться избавлению от смутьяна и благодарить доброго модератора. Следует знать, однако, что попытка закосить под игрока в банхаммеры, будучи бесстыдно толстым, заканчивается, как правило, плачевно: у умника отбирают молоток КЕМ и вставляют в жопу ему самому за злоупотребление полномочиями.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Това също е чудесен наръчник за разпознаване на морски лъвченца:

https://www.forbes.com/sites/marshallshepherd/2019/02/16/11-things-climate-change-dismissive-people-say-on-social-media/?sh=63cb940315e4

Мисловната замяна на "климатични промени" с "ваксини" е особено забавна.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
не тъна, само се плацикам.

тсмс © rado velev 1995
the lamers club honourable member …

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Подразних се от скорошни писаници тук, та искам да попитам онзи от новоявилите се дали поне се е извинил на сайбията на форума за глуменето със сий свободен и достоен клуб като  "форумът на куцото фотографче", тропосано в покойния форум, май беше в клюкарската тема за бабините дивотии, само питам (за сега).
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил

Тва е модус операндито на буратино(Person B), който също така е предразположен към свръхсекреция на нонсеквитури.
Нещо като:
Вий що ...негрите, ама във ваш прочит Вас що ви ... негрите?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
"In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking other users into a desired emotional response."Wikipedia



--------------
Нещо като:
Вий що ...негрите, ама във ваш прочит Вас що ви ... негрите?
точно така.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Това също е чудесен наръчник за разпознаване на морски лъвченца:

https://www.forbes.com/sites/marshallshepherd/2019/02/16/11-things-climate-change-dismissive-people-say-on-social-media/?sh=63cb940315e4

Мисловната замяна на "климатични промени" с "ваксини" е особено забавна.
лесно проверимо ф нашия форум.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Това също е чудесен наръчник за разпознаване на морски лъвченца:

https://www.forbes.com/sites/marshallshepherd/2019/02/16/11-things-climate-change-dismissive-people-say-on-social-media/?sh=63cb940315e4

Мисловната замяна на "климатични промени" с "ваксини" е особено забавна.

Мани, невероятен е направо. 10 начина да си оплетеш шапка. Особено полезен е за хора, които обичат да им бъде казвано кво да мислят.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Момчета,
Съдейки по поведнието ви от извстно време, смятам че сте наясно, че сте дошли до гуша на пишещите тук.
Няколко забележки и оплаквания бяха ви отправени до сега, за да стигнем накрая и до този конфликт.
Не знам и не ме интерсува какво е в дъното на арогантното ви поведение, но защо не си потърсите по подходящ за вас и вашата емоционална и ментална конфигурация форум. А и да пасва на тинейджрската ви възраст, поведение и разбирания.
Тук хората са улегнали, всеки с определена житейска мъдрост, и вашите подскоци просто уморяват публиката.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Възможно е да недовиждам, но има ли някъде публикувани ПРАВИЛАТА на този форум? Преди да публикувам това си мнение натиснах Please read the rules, но такива не открих.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
има ли някъде публикувани ПРАВИЛАТА на този форум?

Ми отвори си Раздел "Организационни", където ще видиш 4 заключени и само 1 отключена темичка ... :lol:

И можеш да почнеш да търсиш там тва, което ти трябва,
тъй като 4-те теми са заключени само за ПИСАНЕ, но не и за четене! :cool-1084:

« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 10:30:03 от Джиджи »

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Естествено че първото, което направих, бе да отворя петте "темички" в оцветеното каре на раздела "Организационни" и нямаше да досаждам с излишни въпроси, ако в "темичките" не бях открил само пожелания и проторегулация in statu nascendi, но не и изрично формулиран списък от правила. Ето какво чета там:

Темата Технически започва с покана: "В тази тема ми се иска да видя мнения относно външния и вътрешен вид на форума, неговата функционалност и евентуално какво би могло да се добави към нея."

Темата Правила започва с обещание: "Отварям тази тема, тъй като правила ще има и идеята е все пак във форума да има някаква модерация, но те ще бъдат избистрени впоследствие, когато се съберат повече участници във форума."


Темата Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021 е поредна покана: "Тук слагам за обсъждане текущи форумни правила, за да може всички форумни членове да ги огледат и ако сметнат за необходимо - да коментират, предлагат, отхвърлят части и формулировки."

Следва темата Оймякон травъл (или бележки върху хладилника), обявена като "Място за информация за падналите в борбата за Нарушение На Правилата Му".

И накая е темата Защо сме тук …, която заключава: "Всичко това налага спазването на правила, които все още не са формализирани и оповестени, но които правила по общ консенсус се спазват."

Извинявам се, но действително е трудно човек да не наруши Правилата Му, когато тези правила не са специално описани, а са оставени да се спазват "по общ консенсус". Позволявам си да забележа, че на такъв терен пързалката към Оймякон е доста заледена.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Извинявам се, но действително е трудно човек да не наруши Правилата Му, когато тези правила не са специално описани, а са оставени да се спазват "по общ консенсус". Позволявам си да забележа, че на такъв терен пързалката към Оймякон е доста заледена.
Така е то с пързалките... Но за дребни нарушенийца на добрия тон никой не придиря, така че спокойно, от никого не се искат тройни аксели и четворни тулупи! Кротка осморка е достатъчна!  :0005:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Хм, не знам какво е "четворен тулуп", знам за "единичен" - според речника "дебелак, простак", какъвто не съм. Еле па я! Но се сещам, че къмто Оймякон "в тулупе, в красном кашуке" ще ми бъде очень даже кстати, ако това е намекът.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Хм, не знам какво е "четворен тулуп", знам за "единичен" - според речника "дебелак, простак", какъвто не съм. Еле па я! Но се сещам, че къмто Оймякон "в тулупе, в красном кашуке" ще ми бъде очень даже кстати, ако това е намекът.
Тулупът на лед е обяснен тук  :tomtom:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Когато се отвори сайта, беше като алтернатива за пишещите във форума на в. „Сега„. За хора знаещи правилата и спазващи ги.
Затова правила не са писани, като се предполагаше, че правилата от „форумът-майка„, както често съм чувала да се изразяват тук, ще важат и тук. Защото ставаше дума за вече обучени хора, свикнали да се съобразяват с правилата, и с изградени лични морал и етика.

А там първо правило е „Споровете с администратор и модератор се наказват„

Бих приела сегашният спор на групата с администрацията, ако виждах, че води до някакво конструктивно обсъждане, а не лични и личностни обиди.
Показателното обаче е, че този или тези още в старият форум не зачитаха правилата, за тук не говорим - толериране на гаврата им до откат, са тръгнали да търсят правила.
Че нали ако се въведат правила, точно те ще попаднат под ножа.

Но да.
Напиште и въвдете правилата от старият форум.
И без това много от нас се придржат все още към тях.
А и къде да пишеш нови!
То вече всичко е измислено и написано


Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Възможно е да недовиждам, но има ли някъде публикувани ПРАВИЛАТА на този форум? Преди да публикувам това си мнение натиснах Please read the rules, но такива не открих.

В бележката на колегата всъщност има много резон. Потребителят вижда в раздел "Организационни" две теми, едната от които подвеждащо гласи "Правила", а определен набор от правила се посочва в темата с многозначителното име "Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021". В нея има не толкова правила, а по-скоро "съвети към сина" (по Кекавмен), за които в крайна сметка така и не става ясно дали са кодифицирани или остават в сферата на някакви добри пожелания.

"Основополагащото правило" е нищо незначещо най-малкото заради това, че не всички участници в един (и в този) форум са с еднакви права. Редови форумец няма как да "направи на секуко това, което секуко може да направи на редови форумец", доколкото секуко може да редактира/изтрие/замрази редовия форумец, а последният него - не. "Не прави на другия това, което не би искал да ти се случи на теб" е твърде неясна и разтеглива формулировка. Разбиранията на всекиго от нас за това, "какво не бихме искали да ни се случи", са твърде различни. Аз нямам нищо против да видя срещу себе си нито ехидно отношение, нито сарказъм, нито дори преки обиди, ако в даден случай някой желае да се облекчи. Вчера например бях класически обект на Sealioning от страна на фелдкурата, но не виждам проблем в това - така е решил, така е направил, на мен не ми дреме особено за "форумната ми личност", плюс това е важно на него да му е било добре. Следващият път вероятно ще сме с разменени роли.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Когато се отвори сайта, беше като алтернатива за пишещите във форума на в. „Сега„. За хора знаещи правилата и спазващи ги.
Затова правила не са писани, като се предполагаше, че правилата от „форумът-майка„, както често съм чувала да се изразяват тук, ще важат и тук. Защото ставаше дума за вече обучени хора, свикнали да се съобразяват с правилата, и с изградени лични морал и етика.

А там първо правило е „Споровете с администратор и модератор се наказват„

Бих приела сегашният спор на групата с администрацията, ако виждах, че води до някакво конструктивно обсъждане, а не лични и личностни обиди.
Показателното обаче е, че този или тези още в старият форум не зачитаха правилата, за тук не говорим - толериране на гаврата им до откат, са тръгнали да търсят правила.
Че нали ако се въведат правила, точно те ще попаднат под ножа.

Но да.
Напиште и въвдете правилата от старият форум.
И без това много от нас се придржат все още към тях.
А и къде да пишеш нови!
То вече всичко е измислено и написано



Уважаема, ти лично продължаваш да разказваш и досега колко пъти си получавала бан във форума на СЕГА. С оглед на това и на цитираното по-горе се очертава вътрешно напрежение в тезите ти. Има две хипотези:

1) Ти не си била сред хората, "знаещи правилата и спазващи ги"

2) Правилата не са били твърде читави, та едва ли е нужно да бъдат пренасяни тук.

Не зная кое от двете е вярно, но така или иначе противоречието следва да бъде изчистено.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И ето отново пример за това, което писах по горе.
Предводителят на.. не зачита правила, но иска към него да се отнасят правилно според неговите правила.
Плюс незачитане на администрацията.

Какви правила търсиш той, който във форумът С ПРАВИЛА беше трол, бот, и всякакъв друг, наритан и изхвърлян?
Този ли ще определя правилата тук?
Затова ли останаха трима пишещи тук?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
За пръв и последен път ще се занимая с теб като ти отговоря.
Банове съм получавала поради  доноси на бахура, бонго, и другите доносници
От теб едва ли. Ти беше със забрана да влизаш във форум на умни и ердудирани хора.
Появи се малко преди да се затвори форума, в задната одая, да се заяждаш с Даскала. И толкова простащина изсипа, толкова обиди, по този ерудиран човек, а си тръгнал тук да се правиш на ощипан.
Айде у лево!
И никога не се обръщай към мен, нито смей да се занимаваш с мен

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Прощавайте, но тези 48 часа не изтекоха ли?

Предлагам - затваряйте темата, обявявайте номинациите, раздавайте призовете и да вървим нататък.
Кстати, кой и по какви критерии ще обяви печелившите?

И да не забравим да благодарим на създателите на този форум, на сайбията и модераторите, както и на всички пишещи и четящи тук - да благодарим за Societe Ver.1. така и за настоящата версия 2.0.

Страхувам се само да не му писне на Артур да се занимава с форума и да му удари катанеца, наистина.

Тогава ще трябва да чакаме някои идеалист да направи Ver. 3.0 евентуално.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не знам дали са свършили, но
ИСКАТ ПРАВИЛА - ВЪВЕЖДАЙТЕ ПРАВИЛА

Първа точка - Споровете с администратор се наказват с бан.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Паниковски замълча, но само след една минута, когато нов тласък на колата го хвърли върху Бендер, отново се чу неговият трескав шепот:

— Бендер! Тя се разхожда по пътя. Гъска! Тази дивна птица се разхожда, а аз стоя и се преструвам, че това не ме интересува. Тя се приближава. Ей сега ще почне да съска срещу мен. Тези птици си мислят, че са най-силни и тук е слабото им място. Бендер! Тук е слабото им място!…

Сега нарушителят на конвенцията почти пееше:

— Тя идва към мен и съска като грамофон. Но аз не съм от страхливите, Бендер. На мое място друг би избягал, а аз стоя и чакам. Ето тя идва и проточва шия, бяла гъша шия с жълта човка. Тя иска да ме ухапе. Забележете, Бендер, моралното предимство е на моя страна. Не аз я нападам, а тя напада мен. И тук, с цел да се самозащитя, аз я хва…

Понеже и аз съм един от злостните "нарушители на конвенцията", нека вметна, по темата:

Речено е, "В чужд манастир със свой устав не се ходи". Поканен или не, то приет си на място, което не ти си създал. Така беше и в СЕГА, така е и тук. Мястото си има правила, определени от домакините. Не ти харесват? Свободен си да напуснеш. Или да останеш, приемайки ги.

Речено е, арабски поговорка, "Който купува коня, купува и седлото". Спазването на правилата се осигурява от (екип) модератори. Не роботи, не ботове. Живи хора. Всеки със своите "особености". Да, имало е моменти, когато на определен/и модератор/и им е личало личното отношение, негативно, към (не)скромната ми персона. До нетърпимост. Но съм го приемал философски. Защото има и модератор/и, от чието, позитивно, отношение към (не)скромната ми персона съм се ползвал. Как бих могъл да приема, без смут на съвестта, доброто отношение, ако не съм готов да приема и лошото. Това, което приемам, е балансът, а той е динамичен, между двете. В крайна сметка, тук е форум, не съд. И не можем да очакваме от любезните ни модератори квалификация на върховни съдии, когато отсъждат. Можем само да се надяваме на справедливо отношение и да се радваме, когато го получим.

А иначе, Алиса, драга, не знам що, да прощаваш, ама се сетих, покрай твоите нарушения на конвенцията, за един друг нарушител. Нали само ми се е сторило, че гледаш на модераторите, както Паниковски на гъските? Няма как да съм прав. Нали?  ;)

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
само да напомня, че все пак правилата съществуват, и меродавните да ги тълкуват са администраторите и модератора

Това, че и тримата, поддържащи реда тук, са с твърде свободни разбирания на тема свобода и цензура, не значи, че по всякакъв повод и без повод трябва да се заяждате с нас.
И съвсем не ви позволява да изисквате особени права, да сте някакви супермодератори с право да решавате какво и как трябва да пишат и правят администраторите и модератора.

няма да се повтарям повече. приехте за слабост моята диалогичност и опита ми да ви обясня защо правя нещо.
не желаете да разберете. ок, няма да се опитвам да обяснявам повече.


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Firmin

УФ, а аз си помислих... глей колко на място.
Е, не съвсем, щото ме поставяш в ролята на гъската, с една малка подробност и променка
Вместо Паниковский, ставим  Воробянинов Иполит   ;)
« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 10:54:24 от Алиса .. »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
За пръв и последен път ще се занимая с теб като ти отговоря.
Банове съм получавала поради  доноси на бахура, бонго, и другите доносници
От теб едва ли. Ти беше със забрана да влизаш във форум на умни и ердудирани хора.
Появи се малко преди да се затвори форума, в задната одая, да се заяждаш с Даскала. И толкова простащина изсипа, толкова обиди, по този ерудиран човек, а си тръгнал тук да се правиш на ощипан.
Айде у лево!
И никога не се обръщай към мен, нито смей да се занимаваш с мен

Мазна лъжа!
В оня форум едва ли съм разменил и една дума с теб.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Firmin

УФ, а аз си помислих... глей колко на място.
Е, не съвсем, щото ме поставяш в ролята на гъската, с една малка подробност и променка
Вместо Паниковский, ставим  Воробянинов Иполит   ;)

О, грешиш. Поставям, в твоя случай, модераторите в ролята на гъската. А ти си в ролята на Паниковски, все пак. Иполит Матвеич трудно си го представяме,  Предводител на дворянството, а тъй също и на команчите, да изпадне до това да гони гъски по прашния път.  :))) пък и друг тук е Предводителя на команчите, да не стават грешки.  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Искаш да кажеш, че този е менте?!

Леле!
Така си и знаех..   :cool-1084:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Искаш да кажеш, че този е менте?!

Не, просто е предпочел команчите. Пред ... дворянството.  :)))

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
А Киса?
Кво?
Предпочел котаците? :think:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
А Киса?
Кво?
Предпочел котаците? :think:

Що? И Киса ли си имаме тук?  :)))

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не знам защо, но още от снощи ме сърбят ръчичките да онагледя нещо като „спор”, възникнал ф тая тема.

Нойка
е предложила вербално обяснение /чрез хиперлинк!/ на термина от фигурното пързаляне – "тулуп" – който сама е използвала, но тъй като по принцип ф „Керпеден”-я думите нямат чак толкоз голяма тежест, аз винаги предпочитам да предложа и НАГЛЕДНО ОБЯСНЕНИЕ – точно както ф деЦката градина /по Н.Пр. фон Госингер / :notworthy:/

Затуй предлагам не „двоен”, а „троен тулуп” ф изпълнение на реален ТУЛУП от българската политическа сцена:

Уууупс, „изпълнението” не се получи, като остана само тулупът



А изящното изпълнение на тулупа може всеки да види на:

https://www.google.com/search?q=%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE+%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5+%E2%80%93+%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD+%D1%82%D1%83%D0%BB%D1%83%D0%BF&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjKqMvl17_0AhXVh_0HHfqqDK0Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1536&bih=711&dpr=1.25#imgrc=BRT0e32grq0jYM

Първият най-горе – вляво …
  :nuts: :lol:

« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 11:56:43 от Джиджи »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Е, как!
Нали Остап Бендер нарича   Иполит Воробянинов  гальовно понякога  Предводител на команчите, понякога Киса..   :think:

Kaizer Soze

  • Гост
първа глава на 12 стола(в пълната версия) започва с влизането на Иполит с две голи "братовчедки" под ръка докато полицая се мотае смутен около него. " Не ми досаждай" изчерпа отношението на ИМ към модерацията. Та така с дворянството, Понтиецо

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
първа глава на 12 стола(в пълната версия) започва с влизането на Иполит с две голи "братовчедки" под ръка докато полицая се мотае смутен около него. " Не ми досаждай" изчерпа отношението на ИМ към модерацията. Та така с дворянството, Понтиецо

Искаш да кажеш, че Кисата тук е Понтиеца?
Не.
Понтиеца беше честен човек. Малко по вече увлечен по комунизма, но това си е национална черта на гърците.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
теа дни бех силно шокиран да науча од сина си, че въф 4chan имало...модератори.
 
Попитах го, кво модерират модераторите ф таа септична яма, да не би да банват фсеки, който се държи нормално, но той ми каза, че банвали спамерите.
Имали и друга полезна функция, да бъдат обект на постоянни ебафки и презрителни коментари одстрана на местните юзъри, затва че работят като модератори точно въф 4chan.
« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 15:04:37 от wreckage »

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Ако некой иска да знае мненито ми за модераторите - казвам. Откъмто мене имам пожелание да редактират постовете на Кайзера в 'Кифтетата" ...
  От известно време и мойта булка чете рецепти там.. па във възторг от артистизъма на него..
  Вика - Блазе на булка Кайзерка.. Мъж ѝ готви, работи.. сигурно я и пере/ казано с мои думи/

  Ако може модераторите да му компресират рецептите... поне за кибиците, които четат анонимно..??
 Мерси. Друго нема.


Kaizer Soze

  • Гост
споко Ванче-още 24 часа Шабаш. А и командировката в Торуханск обещават да е кратка командировка. Кат две минути за удар със стик.Ще донеса рецепти от тайгата-като черен дроб от Кабарга на туча на кюмбе(виж " На лов в тайгата" и рецептите на Толя)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
„Модератор (он же мудератор, модераст, пидератор, обормод, чан. мочератор, от англ. moderate — ставить раком регулировать, усреднять) — человек, следящий за установленным порядком на каком-либо ресурсе или его части. Он же царь, Бог и мать-природа. Качает права и устанавливает порядок. Каков модер, таков ресурс, но, увы, зачастую ресурс в последнее время засран практически на всех углах рунета, ибо отсутствие бачка слива для говна влечет за собой неутешительные последствия. Срач, троллинг, дрочленство и прочую хуиту.„


Суупер!
но, увы, зачастую ресурс в последнее время засран практически на всех углах нета, ибо отсутствие бачка слива для говна влечет за собой неутешительные последствия.
Срач, троллинг, дрочленство и прочую хуиту.

Отдавна повтарям аз, материала е виновен. Ресурсът ,участниците са засранци, и не ви е виовен никакъв модератор. Да ,Кайзере?
 :crying_with_laughter-3302:


Kaizer Soze

  • Гост
преди трийсе годин можеше и да ти се навия, Бабалис, днес-твърдо "не"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
То па сега след 30 лазарника колко ли е твърдо Нье-то?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не си от категорията МИ.
Но развеселяваш с вображението СИ.
Форумен засранец - зачем мне это?

Kaizer Soze

  • Гост
сори Буратино-от бабетл готвещо се да скочи на Дядо Коледа едва ли е към мен. Явно е надушило че си пенсийо. Тече, всичко тече....съжалявам-гравитация

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не се чекни на чепат дънер, че много са се шпековали и кайзеровали на него.
Може да не са много, но не са малко!
Не увеличавай бройката. :smokin:
До пенсия имам още петилетки, подозирам че като ги наближа ще добавят още, до тогава я камилата я ковида..
Не че очаквам с нетърпение да легна на държавна ясла.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Ех, Кайзере, да беше някой дипломат, пък то...
Виж, Дядо Коледа е нещо друго.
Скандинавец, с аероплан, и много чували. С подаръци :)))

Kaizer Soze

  • Гост
ясно-материал гърл с десетилетия стаж
твой:Trollus Rex(чете се)
« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 19:07:40 от Kaizer Soze »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ее ее еееххаа. (прозявка).
......................
Предлагам всички мнемия на чужд език да се трият. Не е нужно тук да си мерим .пристрастията.
......................
Много се дразня, когато някоя патка по телевизията изхвърли "Уау!".

Kaizer Soze

  • Гост
а мога ли на майчин да споменавам леля ти?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз вече нямам лели. Ти за майка си се грижи. И за баща си де, ако са живи, дай Боже! И за лелите.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не барай родата на никого, и наблегни на мезето, че след малко пак ще станеш нечитаем

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Кому това? От просто любопитство. Не е точно тук мястото за прении.

Kaizer Soze

  • Гост
горното бе просто пример за тролинг на тролове vulgaris.И тия ще налагат правила? да сте ме видели да мачкам здравка или лилиан, макар че политически сме коренно различни?да вляза с бутонките на симпли или да  агрубя ванче? влизам само ако ме поканят
ваш:Влад Цепеш

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе на ядосан слон идваш на моменти. И какво сме ти ние криви?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Кайзере,
в старият форум беше забавен. Освен когато просташки се заяде с Мислителя.
А тук не си забавен, а скучен и озлобен.
Може да си още едно превълъщение на сержанта или рекиджа
Кой знае
« Последна редакция: Ноември 30, 2021, 20:12:15 от Алиса .. »