Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:05:10

Автор Тема: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука  (Прочетена 43108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
Не се опитвам да изяснявам ена ултрапроста ситуация, понеже вече няколко пъти  сколегите сме я изяснявали и изяснили. Но ако още не си я схванала, ще я резюмирам:

1. секуко не е админ. Факт. Одкоето е видно, че дирекна подигравка с администратора нема.
2. паралелепипед е админ. Факт.
3. Одношението към секуко не може да активира паралелепипеда, без да од това да не произтече злоупотреба звласт. Факт.
Преливане от пусто в празно. Факт. Пореден опит за скандал. Интересен похват - изяснявали сме я с колегите. Кои точно колеги!? Отново факт.
Рекидж, тези номера минават при друг тип аудитория

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Най-простото и 100% ефективно лечение би било отнемането на админския му статус.
ъхъ, най-простото решение от миша гледна точка е котката да се обзаведе със звънче. ама изпълнението е малко трудно, клонящо към невъзможно. факт.

ако аз бях мод/админ за това цитирано изречение щеше да заминеш на хладно.

ти всъщност защо седиш на място, което не одобряваш? и не само седиш, ами и смърдиш? м?

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Добре де, Манрико, Кайли си пише и се вълнува, даже въобще не се опитва да влиза в страстни диалози. От какъв зор трябва да й скачат няколко човека и да й се подиграват нон стоп
Аз не съм се подигравал на личността на Кайли, а на глупостите, които внИса - както съм се подигравал и ако ги внИсе някой друг. Ако се внИсат нон стоп глупости, те подканят и към подигравки нон стоп. Подиграването с глупости, а не ad hominem, доколкото разбирам, не е забранено от правилата.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
лошото е, че се усеща някаква причастност на модерирането към идеи
и нетърпимост към други, а това най-малкото дразни!

Не е лошо да попрегледаш модераторстването на Трой. Като учебник за гореизказаното от теб е. Ако ти е интересно, порови се :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Аз не съм се подигравал на личността на Кайли, а на глупостите, които внИса - както съм се подигравал и ако ги внИсе някой друг. Ако се внИсат нон стоп глупости, те подканят и към подигравки нон стоп. Подиграването с глупости, а не ad hominem, доколкото разбирам, не е забранено от правилата.

Не е забранено и конкретно теб никой не те е обвинил в тролене и в системно заяждане, ако все още не си го разбрал. А съм убедуна, че си го разбрал

Аз, например, бях върло против, когато НОЙ замрази Лукаш. С порядъчно дълъг бан и то за неща, за които другите отиват само в кошчето
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 13:55:26 от Aсол »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Дали в тази обстановка и посока Форума би оцелял - не знам. Бих се радвал много ако бъде почистен, саниран и остане като събор на приятни и умни хора.
Ето, Айса иска чистка и слет нея да останат само прайлните хора. Въф формата "събор".
Некой да не е съгласен?

Освен мен, де?

ъхъ, най-простото решение от миша гледна точка е котката да се обзаведе със звънче. ама изпълнението е малко трудно, клонящо към невъзможно. факт.

ако аз бях мод/админ за това цитирано изречение щеше да заминеш на хладно.


Защо?

Quote (selected)
ти всъщност защо седиш на място, което не одобряваш? и не само седиш, ами и смърдиш? м?
Първо, ако не ме беше грижа за мястото, немаше да пиша теа неща. Ако не го одобрявах, щех да флизам въф...мястото веднъш на два месеца колкото да предизвикам силни емоционални реакции и слет тва щех да си гледам другата работа.

Фторо и по-важно, одкъде-накъде критиката на на ено място треа задължително да води до емиграция од същото?
Тва е по същество фашистки концепт и преди да се възпалиш од констатацията ми, виш дали тя не е верна. Ще видиш, че е.

Ти имплицираш, че а)ти си правилен, а ас съм б)неправилен и, че моето мнение за условията ф средата, фкоято си пишем стебе теа работи, е по-долна ръка од твоето. Съответно, вместо да се опитвам да променя условията, които критикувам, ас треа да се разкарам одтука.

Ако ти одговоря с контра въпроса "Що ти не се разкараш?", ще бъда същият като тебе. Ас не искам да съм като тебе, искам тва място да е форум, а не "събор" и фнего фсеки да пише квото смята за уместно.


« Последна редакция: Януари 03, 2022, 14:51:47 от wreckage »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Ето, Айса иска чистка и слет нея да останат само прайлните хора. Въф формата "събор".
Некой да не е съгласен?

Освен мен, де?

Аз не искам никаква чистка, а опции са охлаждане на страстите. Когато се налага. И то с ясното съзнание, че това може да се случи и на мен. И вече се е случвало - в комплект с Фирмин за наш "диалог"

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Най-простото и 100% ефективно лечение би било отнемането на админския му статус. Щото не става за админ, хеле пък за модератор и нема нужда да се мъчи, мъчейки и нас( фключително и тебе, щото опитът ти да го защитиш ти товари моралния компас до положение на  спраскване).


https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1681.0
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Аз не съм се подигравал на личността на Кайли, а на глупостите, които внИса - както съм се подигравал и ако ги внИсе някой друг. Ако се внИсат нон стоп глупости, те подканят и към подигравки нон стоп. Подиграването с глупости, а не ad hominem, доколкото разбирам, не е забранено от правилата.
Тук не е темата за ковид и съответно евентуалните глупости, които съм внисала. Посочи една моя издънка, която аз поправих след 14 минути, преди още вие да се освестите и да ми я наврете в очите. От хиляда линкове посочи един. Иди в другата тема и ми посочи поне още няколко, че ако не друго, да се изравнят моите глупости със смъртността от ковид.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
викаш ли го, Кайле?

Ше доде, немай грижа.
Толкова ли не разбираш?
1. него няма кой да го махне, така че няма нужда да апелираш така сърцераздирателно. Над него няма админи, които да го махнат, той е най-нависоко. Така че спри с воплите и се съобразявай с правилата, откъдето стигаме и до
2. Вече нарушаваш многократно новите правила, не знам дали се усещаш.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Толкова ли не разбираш?
1. него няма кой да го махне, така че няма нужда да апелираш така сърцераздирателно. Над него няма админи, които да го махнат, той е най-нависоко. Така че спри с воплите и се съобразявай с правилата, откъдето стигаме и до
2. Вече нарушаваш многократно новите правила, не знам дали се усещаш.

Тва няма да е нарушение на правилата, а жертва на злоупотребата с власт от админа, който вече повече от час го търпи

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Толкова ли не разбираш?
1. него няма кой да го махне, така че няма нужда да апелираш така сърцераздирателно. Над него няма админи, които да го махнат, той е най-нависоко. Така че спри с воплите и се съобразявай с правилата, откъдето стигаме и до
2. Вече нарушаваш многократно новите правила, не знам дали се усещаш.
кви нови правила? Од тебе чувам, че има такива, явно и техният афтор е забрайл за тех, щом го викаш да се намеси. Както казах, ще дойде, нема да те остави неопгрижена.

Кайле, всъщност ти одкога стана такава фенка на правилата, сепак фпродължение на почти 10 месеца разтоварваш де що има пропаганда срещу противоепидемичните правила, а сега си един од най-ярките админски клакьори? Дали не е заради реакциите към антиваксърската ти активност?
Имай предвит, че ас не съм искал да бъдеш одстранена за спам, флуд, фейкове и манипулации.

Тва няма да е нарушение на правилата, а жертва на злоупотребата с власт от админа, който вече повече от час го търпи
да го ожали човек...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
да го ожали човек...

Ти го правиш абсолютно умишлено! Не знам само, какво се надяваш да постигнеш

А, и да допълня. На мен паралелепипеда не ми е приятел/както на теб Трой/, нито пък го познавам и знам кой е. Така че съм в пъти по-безпристрастна от теб.  Аз съм тук по покана на Принца :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тук обаче някои искат да се изтрият и двете теми – тази и „Подписи „ЗА” връщането на Принца ...”.

Но когато искаш нещо да се махне, значи то непременно ти ПРЕЧИ и тук идват 2 елементарни въпроса:  КАКВО точно ти пречи и ЗАЩО???

Единият от тях е Тройчо, а другият – тук:

*****
NB - за пореден път търсите интрига там къдаето няма.
Официално сте предупредена - следва 30 дневна санкция
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:09:06 от Alois Alzheimer »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Ти го правиш абсолютно умишлено! Не знам само, какво се надяваш да постигнеш
надявам се да постигна различни неща с различни колеги. Фтвоя случай се надявам да ти предизвикам разбиране, че
1. секуко не е админ, а потребител като мене и тебе.
и
2. че админската му "власт" почива единствено върху твоето убеждение, че личната ти полза од нея натхвърля вредата* за целия форум.

С Кайли случаят е идентичен.

------------
*пот вреда иам предвит смисъла од съществуването му като пълноценен форум, а не онлайн клуб, фкойто неколко граждани нат средна възраст пишат по един съдържащ недоволство од днешните нрави пост дневно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил


А, и да допълня. На мен паралелепипеда не ми е приятел/както на теб Трой/, нито пък го познавам и знам кой е. Така че съм в пъти по-безпристрастна от теб.  Аз съм тук по покана на Принца :smokin:

Принцът си би камшика, ne s'est pas?

Фмомента си фюрисдикцията на паралелепипеда и му се натягаш сфсички произтичащи од това последици.

Опитайте се да напишете това на български език - можете, доказвал сте го многократно.
За сведение - освен паралелепипеда има и втори администратор, със същите права - не стоварвайте всичщите грехове върху паралелепипеда.

 :smokin:
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:11:04 от Alois Alzheimer »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
надявам се да постигна различни неща с различни колеги. Фтвоя случай се надявам да ти предизвикам разбиране, че
1. секуко не е админ, а потребител като мене и тебе.
и
2. че админската му "власт" почива единствено върху твоето убеждение, че личната ти полза од нея натхвърля вредата* за целия форум.

С Кайли случаят е идентичен.

------------
*пот вреда иам предвит смисъла од съществуването му като пълноценен форум, а не клуб, фкойто неколко граждани нат средна възраст пишат по един съдържащ недоволство од днешните нрави пост дневно.

Нямам лична полза, почти не пиша в темата ви за тролене и не познавам админа. Даже и все по-рядко пиша тук. Доста е претенциозно да обясняваш кой точно нанася някакви вреди, щото на мен, например, ми липсват и Нор, и Мики, и Чоки. Заслугата за тяхната липса е на твоя приятел Трой, чието участие по темите е почти и изцяло само под формата персонални заяждания и оценки.
И я да цитирам пак
"Вярно е казано, че всичко на този свят зависи от гледната точка."
 Няма да ме убедиш, както и аз теб също, така че предлагам да спрем препирните, освен ако не намериш друг начин да нарушаваш правилата и да се фиксираш върху админа. Между другото дори не си и новатор, щото други много преди теб, преди години се нахвърляха срещу бгтопа, щото погрешно бяха схванали, че той би ги толерирал, щото принципно споделят едни и същи виждания. Дежа вю.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Принцът си би камшика, ne s'est pas?

Фмомента си фюрисдикцията на паралелепипеда и му се натягаш сфсички произтичащи од това последици.
 :smokin:

Подобни идиотщини дори не подлежат на коментар

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Принцът си би камшика, ne s'est pas?

Фмомента си фюрисдикцията на паралелепипеда и му се натягаш сфсички произтичащи од това последици.

Абсолютна ТЪПНЯ !!!

Щото тва, че одобряваш нечии действия, НЕ ОЗНАЧАВА че му се натягаш!!! :t0135:


Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Айса иска чистка и слет нея да останат само прайлните хора.

Интересно: - условно наклонение да се тълкува като повелително?! Разликата се съдържа в "бих" и "трябва", например. И да, тълкуването е напълно случайно - просто семантично пързаляне.

И второ: - не са визирани 'правилните', а приятните, нормални събеседници. Не-"праилните" имат дефекти из чиповете си, което лесно се установява. Било чрез писмен или вербален контакт.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Някои от драгите съфорумци вече са във фаза - :t0110:,   :t2407: или  :t0107:.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил

Абсолютна ТЪПНЯ !!!

Щото тва, че одобряваш нечии действия, НЕ ОЗНАЧАВА че му се натягаш!!! :t0135:



ако е единственият останал админ, означава точно тва.
--------




@Асол, не се опитвам да се изкарам по-голема жертва на...незнамкакво од тебе. 
Опитвам се, както казах по-горе, да опазя форума од неизбежното му сурване обратно към състоянието на рампа за разтоварне на дребни количества фрустрации од факта, че светът вече не е същият, какъфто беше ено време.

И се опитвам да се забавлявам.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Уилям Голдинг и Уилям Шекспир се въртят като вентилатори.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
кви нови правила? Од тебе чувам, че има такива, явно и техният афтор е забрайл за тех, щом го викаш да се намеси. Както казах, ще дойде, нема да те остави неопгрижена.

Пуснах ти линк към новите правила, не ги ли прочете?
Не знам какво си искал и какво не си, пуснах ти линк с правилата, да знаеш и да се съобразяваш, ако не искаш пак да идеш на студено.
Това е положението.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
ако е единственият останал админ, означава точно тва.
--------




@Асол, не се опитвам да се изкарам по-голема жертва на...незнамкакво од тебе. 
Опитвам се, както казах по-горе, да опазя форума од неизбежното му сурване обратно към състоянието на рампа за разтоварне на дребни количества фрустрации од факта, че светът вече не е същият, какъфто беше ено време.

И се опитвам да се забавлявам.

Няма лошо в нищо от това, което си написал. Но нека забавлението да не бъде за сметка на други хора, които не споделят твоите виждания. Каквито ще да са, те не заслужават подигравки и глуптници от тролове по петите им. Аз ноо мразя глутниците!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Но нека забавлението да не бъде за сметка на други хора, които не споделят твоите виждания.
хората, които не споделят вижданията на други хора, треа да имат пълната свобода да не ги споделят.

Или не?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И така!
Наприказвахте се!
wreckage, Джиджи и сержанта да не се правят на неразбрали
Цялата маневра е заради тях.
Или престават да пишат, след като не им изнася, или се ограничават с участие без спамене, тролене и лигавене.

Какво толкова трудно има за разбиране, та се налага да им се каже.
Айде сега марш по темите.
Ако има въобще какво да кажете по тях.


Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
да кажа и аз мнение , щото мисля,че така е редно
паралелепипед се справя изключително зле от месец -два насам
очевидно е, че има факти, процеси и договорки за предаването на форума, които са ни неизвестни, но изведоха паралелепипед до сегашната му позиция и до рязката промяна в поведението му
аз преди това дори не знаех, че е модератор или администратор
може би всичко щеше да е по- нормално, ако "Принца" не беше напуснал безмълвен
пак ще повторя - паралелепипед не се справя засега, мотивите му според мен нямат нищо общо с правилата, по-скоро са личностни, морално -етични и най-лошото ,политически
това едва ли ще приключи добре, но нека видим!
 с това мнение не споря с админа ,не оспорвам решенията му,  казвам му директно какво мисля
той да направи каквото реши   

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
И така!
Наприказвахте се!
wreckage, Джиджи и сержанта да не се правят на неразбрали
Цялата маневра е заради тях.
Или престават да пишат, след като не им изнася, или се ограничават с участие без спамене, тролене и лигавене.

Какво толкова трудно има за разбиране, та се налага да им се каже.
Айде сега марш по темите.
Ако има въобще какво да кажете по тях.


Тръмпослава говори згласа на секуко. Съвършена имитация.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
упс...

мисълта ми е, че на никого не му харесва да бъде овикван од некъф онлайн пъдарин и че не сме деца.

Памфуций

  • Гост
Така че съм в пъти по-безпристрастна от теб.
:nuts:  :lol:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Тръмпослава говори згласа на секуко. Съвършена имитация.

Аз тъпчо, навсякъде съм такава.
Не понасям мазни тъпи лекета ни в стар, ни в нов форум.
Не виждам защо всички трябва да се занимаваме с теб, след като не си нито интересен, нито умен.
Това, че тук те толерираше някой направи този форум треторазряден чат.
Сега обаче те подканват да напуснеш, и не виждам защо ние трява да се занимаваме със теб, а още по малко ти да се правиш на ущипана девица.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Подобни идиотщини дори не подлежат на коментар
Подлежат, подлежат!
Излиза, че на врекиджа "идиотщините" са мнение, а твоите мнения -подлагане.
Ми така излиза, аз нищо свое не влагам.
 :bigok:
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 16:29:22 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Сега обаче те подканват да напуснеш, и не виждам защо ние трява да се занимаваме със теб, а още по малко ти да се правиш на ущипана девица.
Не го подканват, или тези които го подканват - да си говорят от свое име. Само.
Занимаваме се с някого, щото и той се занимава с нас.
Последното е верно, но пък е ноо нескопосано, демек укоримо само като талант.
 :smokin:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Или престават да пишат, след като не им изнася, или се ограничават с участие без спамене, тролене и лигавене.

Какво толкова трудно има за разбиране, та се налага да им се каже.
Може ли да ни се обясни малко по-конкретно, с примери, щото нали ние не сме от по-умната и интелигентна част от форума? Начи, ако напише някой "на 12.01.2022 НАТО се свива до границите си от 1997г.", каква реакция ще е "участие без спамене, тролене и лигавене"
а) Бурни ръкопляскания и аплодисменти, тук-там преминаващи в овации и скандирания "КПСС-БКП"?
б) Питане дали самото свиване ще стане на този ден или само решението ще се вземе и подпише тогава?
в) Питане кога се очакват руските войски в Поморие и дали е по-добре да бъдат посрещани с погачи или с баници?
г) Ужасено питане кога са последните полети към старите членове на НАТО?
д) Смирена молба за нар по-близо до кюмбето в лагерната барака?
е) Нещо друго?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И така!
Наприказвахте се!
wreckage, Джиджи и сержанта да не се правят на неразбрали

Цялата маневра е заради тях.
Или престават да пишат, след като не им изнася, или се ограничават с участие без спамене, тролене и лигавене.

Какво толкова трудно има за разбиране, та се налага да им се каже.
Айде сега марш по темите.
Ако има въобще какво да кажете по тях.
:think:

А некой тук ревеше за нов администратор или модератор – ами ето ви я "нашта" 'Лиса ЦЕЛА ЦЕЛЕНИЧКА ...
Умна, мъдра, учтива, приятна и начетена, но най-вече – мноо добре въСпитана!!! :t2824:

« Последна редакция: Януари 03, 2022, 16:55:23 от Джиджи »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
е) Нещо друго?
Да, тва - изритване за поне три дена, за да не се прайш на по смарт отколкото си.
При следващ опит - седмица. Сетне - месец.
И т.н.
п.с. горното е лично мнение.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Времето пак се намръщи. Но поваля доста. Очертава се берекет.
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 16:59:07 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Най-добре е да се заключи темата защото става нетърпимо.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
:nuts:  :lol:
Търкаляш ли се от смях? А що не се търкаляше, когато Трой беше на пангара, м? Аз не съм била по-различна

п. п. Тва не е персонално към Бонго!
Изобщо си седнете на задниците и ако, и/или когато решите да влизате с рогите напред, се научете да си носите послидиците, а не да ревете. А аз съм фризирана и тук, и не си спомням да съм оревала орталъка по този повод. Нито пък Фирмин, например. Аман от изключителни лигльовци...с всекаква окраска. И знаете ли, кое е най-смешното? Че разни антикомунези в този форум ви гледат сеира и са прави, щото се държат в пъти по-адекватно от вас...пишман левите борци за кво ли не
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 16:59:05 от Aсол »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Манрико,
каква връзка има компашката с 12 януари?
Очакваш крясъци и падане възнак от тяхна страна, и не искаш да  пропуснеш шоуто?
От сега да се мисли за 12ти януари ми се види преувеличено.
Медиите да му берат гайлето как ще поднесат информацията.
Аз обаче мога да посоча точни примери за лигавене и спамене от страна рекидж и компашка, на мое участие и статии, които съм поставяла.
Той,  3 в едно, или трима отделни участници се опитват да модерират форума. Това минава, това не. Това е политкоректно, това не. Този остава, този ще го прогоним.
Ной ги толерираше, защото за нея беше по лесно. Всъщност те или той вършеха модерацията.
От което форумът заприлича на злобарски чат, и подхихикване от страна на модераторката.
Сиво и тъжно място.
Посредствеността никому не прощава.
Прогониха Nor1, а някои се погнусиха  и разредиха участие, но затова пък се яви безличният контингент, пълнежът на задните помещения на форумът на Сега. Между другото и рекиджа там висеше единствено във футболната тема, докато не реши че трябва да изгъбарка сегашниците. Не знам по чие предложение беше това просташко включване на рекиджа и сержанта, но Сега удари катинара на форума.
И тук гледам същите празноглави мазни лекета на първа линия, и с претенции за модератори.
Да се смее ли човек, или да плаче..
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 17:12:24 от Алиса .. »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
@Алиса

Quote (selected)
Основни правила
за участие във форума на „Общество Цигански клещи“


1.     Участието във Форума „Общество Цигански клещи“ е доброволно.

1.1.   Всеки от регистрираните участници може по всяко време да се оттегли от форума по ред, определен от администраторите.
:ive_got_it-1379:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
5.  С модераторите и администраторите не се спори; техните решения са окончателни и не подлежат на коментар. Нарушаването на това изискване се наказва от администраторите/модераторите;

6.  Троленето е забранено. За целите на модерацията под тролене ще се разбира интерпретацията на модератор/администратор.

7.  Администрацията има право да променя и допълва тези основни правила когато и както намери за правилно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил


Е, и? Какъв ти е проблемът? Колко частни форуми с други правила познаваш? И къде?

п. п. Алиса, пишеш тежки глупости!

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Quote (selected)
6.  Троленето е забранено. За целите на модерацията под тролене ще се разбира интерпретацията на модератор/администратор.

7.  Администрацията има право да променя и допълва тези основни правила когато и както намери за правилно.

не е ли по-добре - тук се толерират такива и такива мнения, не се толерират - онакива!
просто и ясно!
щом ще излизаме от дефиницията на тролене и трол, жална му майка на подобен форум!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
не е ли по-добре - тук се толерират такива и такива мнения, не се толерират - онакива!
просто и ясно!
щом ще излизаме от дефиницията на тролене и трол, жална му майка на подобен форум!

Ти какви проблеми си имал/имаш с модерацията/администрацията на този форум? Просто питам.

Щото мога да ти дам директно два примера за злонамерено тролене и при това несанкционирано от лошия паралелепипед. В темата и то  съвсем сериозно участваше и ти. В нея съвсем сериозно участваше и Рекиджа
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 17:26:04 от Aсол »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Най-добре е да се заключи темата защото става нетърпимо.
Напротив. Става все по-интересно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Ти какви проблеми си имал/имаш с модерацията/администрацията на този форум? Просто питам.
а трябва ли да имам, за да вземам отношение по подобни съждения?!?
достатъчно се нагледах, за малкото време откакто съм се завърнал тука, на субективна преценка
от хора с вменено изискване за обективна такава, и сега директно си влиза в правилата!
започва да ми напомня за един друг форум!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Е, и? Какъв ти е проблемът? Колко частни форуми с други правила познаваш? И къде?

да кажем, че познавам няколко милиона повече форума, одколкото познаваш ти.

Фсичките са частни, държавни нема. И нито един од тях не е подложен на риска фслетствие на въвеждането на теа фашизоидни правила активните му юзъри да се сведат до буратино, 66 и...джиджи(фмоментите, които не е банната). 

И понеже питаш къф ми е проблемът, ще ти кажа:

Проблемът ми фмомента е, че ти не виждаш къф е проблемът. Той си има име, даже две.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Асол
„п. п. Алиса, пишеш тежки глупости!„

Та аз не съм почнала дори с тежките глупости.
Защото всички четохме караниците със паралелепипеда, за това видите ли, че ги ограничи малко в лигавщината им, четохме и грозният скандал между рекиджа и Принца, а сега това леке се гаври тук със всички нас.
Да приключим веднъж за винаги с изключителните особи рекидж, Джиджи, сержанта  3 в едно.
Ако искат да пишат като всеки един от нас, добре, но да се занимаваме със съмнителната им „изключителност„ - ай сиктир!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
2.1.   Използването на чужди езици е допустимо само при цитиране.
2.2.2. Използването на диалектни форми на български език е допустимо по изключение.
2.2.3. Извращаването на българския език се наказва от администраторите/модераторите;

 :nuts:


 

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
да кажем, че познавам няколко милиона повече форума, одколкото познаваш ти.

Фсичките са частни, държавни нема. И нито един од тях не е подложен на риска фслетствие на въвеждането на теа фашизоидни правила активните му юзъри да се сведат до буратино, 66 и...джиджи(фмоментите, които не е банната). 

И понеже питаш къф ми е проблемът, ще ти кажа:

Проблемът ми фмомента е, че ти не виждаш къф е проблемът. Той си има име, даже две.

Няма проблем, Рекидж. Всичко се свежда до коментари и лични нападки към "ръководството" на форума. Иначе тук е абцелютна слободия. Няма логика да ревеш, че паралелепипеда те е треснал за спор с администратора, а да си правиш оглушки, че Лукаш отнесе един месец бан, щото от време оно не се долюбват с 67. В постинга му нямаше нищо по-лощо, отколкото има в твоите, или моите, или на Фирмин, или на когото и да било друг, когато си изпусне нервите. Нали за аршини говорим, или не е баш така?

п. п. Както вече споделих. Тази прожекция  вече съм я гледала

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мисля че рекиджа предлага добро решение от типа:
"Има човек има проблем,няма човек няма проблем"
Само  се чудя що модерацията не се съгласи и да реши проблема.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Мисля че рекиджа предлага добро решение от типа:
"Има човек има проблем,няма човек няма проблем"
Само  се чудя що модерацията не се съгласи и да реши проблема.
Ноо си потценил "модерацията". Явиш кво прайло е въвела Тя:

Quote (selected)
2.2.3. Извращаването на българския език се наказва от администраторите/модераторите;

Напрао да ти е кеф до отидеш да ме изпържиш и да ме баннат, за да си останете само двамата с 66 да гоните джиджи од "форума".


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Ноо си потценил "модерацията. Явиш кво прайло е въвела Тя:

Че теб специално същият този паралелепипед те толерира години наред, даже е споменавал, че има и атрактивни изключения. Тва пропусна ли го, или не ти изнася?

Има и друга опция - ти с голи гърди на барикадата, а Тройчо отзаде на завет. Направо съм убедена в последното :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Има право, въвежда.
Който не ги харесва да си седи дома.
Който не може да ги спазва като мен ще го фризират.
Имаш ли по-добро предложение?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И защо да го банват?
Той сам трябва да разбере че е нежелан, и се е поставил в ролята на клоунът на форума.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
Ноо си потценил "модерацията. Явиш кво прайло е въвела Тя:

Цитат
2.2.3. Извращаването на българския език се наказва от администраторите/модераторите;
Тва секуко ли го е въвел?
Я да потроля и аз малко.
Моля, да се въведе правилото:
Quote (selected)
Извращаването на българския език се поощрява от администраторите/модераторите;
:smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.