Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:51:06

Автор Тема: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука  (Прочетена 43138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
@Асол, асъм непричом по одношение на начина, по който си решила да си аргументираш конформизма. Тва си е изцяло между тебе и тебе.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
И защо да го банват?
Той сам трябва да разбере че е нежелан, и се е поставил в ролята на клоунът на форума.

Престани да пишеш глупости!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
За какво е цялата тази многочасова говорилня, джанъм? Дайте да не даваме акъл в чужда къща. Не стига, че домакините се изнесоха и ни оставиха да правим каквото си искаме, вместо да ни изритат и да затворят вратата, ами някои тук упорито му сеете на корена ряпа. Успокойте се, ей го на, пак настана ракиено време.  ;)

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Крайно време е изключителното „врекало“ да престане с лайняната си вариация на българския език, да престане да се гаври с родния език и като го стяга чипикът тук да се изнесе барабар с цялата си изключителност в his mother’s female part of her body and rest there!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
@Асол, асъм непричом по одношение на начина, по който си решила да си аргументираш конформизма. Тва си е изцяло между тебе и тебе.

Нищо подобно! Аз никога не съм била конформист, но и винаги съм се светвала, когато се опитват да ме използват. И се крият като плъхове зад гърба ми. Подобно нещо не позволявам! Къде ти е приятелчето да те подпре вече няколко часа? М? Остави те сам :smokin:
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 18:16:21 от Aсол »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Тва секуко ли го е въвел?
Я да потроля и аз малко.
Моля, да се въведе правилото: :smokin:
правилата са вече написани.
Със сигурност е имало широко опществено опсъждане на черновата им и мнението на фсеки участник е било взето предвит.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Крайно време е изключителното „врекало“ да престане с лайняната си вариация на българския език, да престане да се гаври с родния език и като го стяга чипикът тук да се изнесе барабар с цялата си изключителност в his mother’s female part of her body and rest there!
Quote (selected)
2.1.   Използването на чужди езици е допустимо само при цитиране.

Quote (selected)
You useless wannabe cop
:nuts:

Simplified Solutions

  • Гост
Къде ти е приятелчето да те подпре вече няколко часа? М? Остави те сам :smokin:
Срещу глутницата?  :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
правилата са вече написани.
Със сигурност е имало широко опществено опсъждане на черновата им и мнението на фсеки участник е било взето предвит.

Тва не ти е държавна администрация, а частно пространство, което не се подчинява на никакви подобни законови актове, включително и в целото прогресивно ЕС :nuts:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Отвори' Асол тефтери, че да си припомним позабравени моменти. Антикамунезите дразнели лъкатушещата и линия. Никой тук не слага всички под една черта. Има свестни хора с всякакви убеждения. Никой не мърмори против тях, а против намазаните от всякакъв цвят, прибрали парите и дърпащи конците. Мислех че тези неща са отдавна ясни.
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 18:44:17 от dabedabe »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
правилата са вече написани.
Не чакам отговор, но съм много любопитен дали не се усещаш или само се правиш.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Отвори' Асол тефтери, че да си припомним позабравени моменти. Антикамуназите дразнели лъкатушещата и линия. Никой тук не слага всички под една черта. Има свестни хора с всякакви убеждения. Никой не мърмори против тях, а против намазаните от всякакъв цвят, прибрали парите и дърпащи конците. Мислех че тези неща са отдавна ясни.

Нищо не си разбрал от това, което съм написала

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Никой не мърмори против тях, а против намазаните от всякакъв цвят, прибрали парите и дърпащи конците.
Кажи и за куфарчетата и нещо за Шесто, че ми е празно неккси, незавършено стои!
Моля те!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Не чакам отговор, но съм много любопитен дали не се усещаш или само се правиш.
 :smokin:
ако не се усещах, нямаше да почна.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
ако не се усещах, нямаше да почна.

Тва ми е ясно още отпреди няколко часа. Умишлено търсиш конфронтация с админа. Засега той печели, щот на теб ти е доста мъчително как да се сгънеш за да го засегнеш максимално, ама да не излиза съмсем лично и просташки. И не забравяй, че те оставиха сам! Въпреки няколко незначителни подмятания. Рекидж, ти си възрастен...сам можеш да си правиш изводите. И след теб не върви глупница, както след Кайли

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Тва ми е ясно още отпреди няколко часа. Умишлено търсиш конфронтация с админа. Засега той печели, щот на теб ти е доста мъчително как да се сгънеш за да го засегнеш максимално, ама да не излиза съмсем лично и просташки. И не забравяй, че те оставиха сам! Въпреки няколко незначителни подмятания. Рекидж, ти си възрастен...сам можеш да си правиш изводите. И след теб не върви глупница, както след Кайли
подължаваш да не чаткаш, какво казвам и защо го казвам. Надявам се да е умишлено, обратното би било още по-зле. Въпреки, че де да знам, да се напиняш да си адвокат на индивида, родил теа правила, е мега нелофко положение, независимо дали фтва има умисъл или не.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
подължаваш да не чаткаш, какво казвам и защо го казвам. Надявам се да е умишлено, обратното би било още по-зле. Въпреки, че де да знам, да се напиняш да си адвокат на индивида, родил теа правила, е мега нелофко положение, независимо да фтва има умисъл или не.

Чаткам и още как, не бива са се съмняваш ..подобни теми не са никаква новост за мен/даже и некои от участниците са общи/..последиците са още по-интерсни  :smokin:

п. п. Препирам се цял следобяд с теб, просто щото те харесвам като участник..и не ми се ще да се разочароваш след време..от приятелите си

Simplified Solutions

  • Гост
Quote (selected)
И не забравяй, че те оставиха сам!

На партийното ти събрание?  :m1273:

Впрочем що реши, че ти е работа да указваш кой кога, как и защо да се обажда или да не се?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
силата е фбройките.
До техното изчерпван
е фслетствие на произтеклия од "правилата" на секуко "форум".

NB - днес се ползвате с привилегии - имате право да поправите написаното. В следващите дни правилата за ползването на българския език ще се прилагат безпощадно, дори с риск да бъдте наскърбен и обиден.
Считайте това за официално предупреждение.
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:24:15 от Alois Alzheimer »

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил


Quote (selected)
Активни потребители през последните 10 минути:
fierce, Simplified Solutions, Aсол, buratinob, wreckage, Moesia, Еле па я!, otvrat, Алиса .., AnonimusBG,
:nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Забелезах, Лили :nuts:
нали, щото кептъна е винаги около мен :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Както и да е. Всеки има глава на раменете си, да се оправя като голям. И да не вини други заради своите решения и избори...или да участва в разни интрижки, инспирирани от майстори в жанра

Simplified Solutions

  • Гост
Както и да е. Всеки има глава на раменете си, да се оправя като голям. И да не вини други заради своите решения и избори...или да участва в разни интрижки, инспирирани от майстори в жанра
Ах. Щото хич не обичаш интрижките. Като тази:
Quote (selected)
п. п. Препирам се цял следобяд с теб, просто щото те харесвам като участник..и не ми се ще да се разочароваш след време..от приятелите си
:nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
тоа детайл ми убягна.

Активен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Тъжна констатация - (някои) не се спряха нито по празниците, нито сега...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Митовете не са случайни.
Един Мидас каквото докоснел ставало злато, други като докоснат нещо разцъфтява.
Уви някой съфорумници като докоснат нещо го оговняват.
Ми, дарба!  :smokin:
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:00:40 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Памфуций

  • Гост
Тва ми е ясно още отпреди няколко часа. Умишлено търсиш конфронтация с админа. Засега той печели, щот на теб ти е доста мъчително как да се сгънеш за да го засегнеш максимално, ама да не излиза съмсем лично и просташки. И не забравяй, че те оставиха сам! Въпреки няколко незначителни подмятания. Рекидж, ти си възрастен...сам можеш да си правиш изводите. И след теб не върви глупница, както след Кайли


Асолче, ако има некой, който разчита на подкрепата на глутница, това е най-много твоя милост. Помня как в "Сега" ме привикваше да споря с теб ТУК, именно с оглед подкрепата. И не ти ли писна от тези курвенски интригантски номерца? Преди да мигрираме от "Сега" тук се бехте превърнали точно в отнова, което Рекидж е описал по-горе. И каква глутница върви след Кайли  -тя се радва на пълната подкрепа на една цела антиваксърска глутница, в която си и ти една от вълчиците/кучките?

 И смешни са тези претенции към  стила на Рекидж - приятелчето ти Джузепе да не би да пише на литературен български? А кой от вас, лицемери ще послуша и молбите на Ванче да бъде изгонен - зер и неговият стил не по наръчниците на Института по българска литература, нали?

И само да попитам за онова правило за чуждите езици - то отнася  ли се до руския или него не го броите за чужд?

NB - в Република България руският език е чужд език, както и македонския.
Поради тази причина същият (руския език) може да се използва само при цитиране.
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:28:36 от Alois Alzheimer »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Не разбирам какви и къде са ви проблемите. Аз не възнамерявам да се навъртам повече често тук. Не, че не е така от доста време. Ще имате възможност да си общувате съобразно вкусовете. Не разбирам напъните ви..Администратори и собственици на сайта ли ще ставате? Кажете..за да се знае

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
за "чужди" следва да се смятат езиците, чужди на "админа".


Тва го написах на чужд език.

Памфуций

  • Гост
Търкаляш ли се от смях? А що не се търкаляше, когато Трой беше на пангара, м? Аз не съм била по-различна
Не зная кога Трой е бил на пангара, може просто да не съм участвал в този форум тогава. Ако е било след изгонването на Банши, значи дори и не съм ви чел тогава.


Памфуций

  • Гост
Не разбирам какви и къде са ви проблемите. Аз не възнамерявам да се навъртам повече често тук. Не, че не е така от доста време. Ще имате възможност да си общувате съобразно вкусове. Не разбирам напъните ви..Администратори и собственици на сайта ли ще ставате? Кажете..за да се знае

Има едни универсални правила на поведение, които надхвърлят въпроса кой собственик кой гост. То, когато поканиш гости, не се изсираш (с извинение) пред тях на килима, защото си си дома, нали?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Банши също ли я изгонихте?

'kin'ell...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Но пък и гостите, Бонго, не считат за чест да серат по килимите на домакина

Точно така, Рекидж, кучките като мен изгониха горката Банши!

Остайте си със здраве и си пишете!

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Преди да мигрираме от "Сега" тук се бехте превърнали точно в отнова, което Рекидж е описал по-горе.

И въпреки това извършихте тази миграция. Защо, от какви подбуди? Само сега и ти да не пледираш, че си Спасител на форума. Позицията е заета, остават апостолите.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Банши си реши сама и се оттегли.
За разлика от някой с претенции за мъже с големи топки.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не е добре да се оттеглят обидени хора. Никой не е вързан тук, но всеки е полезен. Просто трябва да се научим да степенуваме нещата. И да не дрънкаме и да не се вързваме на глупости/дреболии. Трябва да се научим да премълчаваме. Понякога може би не схващаме правилно посланието. Добре е да се реагира след малко повече премисляне. Пък и едно извинение в някои случаи не пречи. Но тук не е на мода.
...........................
Намирам за много полезно, че се даде възможност да се доизяснят позициите. Да забравим дреболиите. Можем да сме полезни един на друг. И да оставим политиката на заден план.
« Последна редакция: Януари 03, 2022, 19:34:12 от dabedabe »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Дами и господа, българи, хора!

Какво делите, да му еба майката?!?

Памфуций

  • Гост
Точно така, Рекидж, кучките като мен изгониха горката Банши!
Написал съм "вълчиците/кучките" - дал съм възможност на всяка една от вас, дами и другарки, да се причисли в желаната от нея категория ....  :smokin:
И да - и гостите не серат по килимите, освен ако домакинът не дал пример.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
И въпреки това извършихте тази миграция. Защо, от какви подбуди? Само сега и ти да не пледираш, че си Спасител на форума. Позицията е заета, остават апостолите.
Мигрирахме, щото онеа палячофци затвориха форума на Сега. Който си беше бона фиде форум, с фсички произтичащи од тва плюсове и минуси.

Не сме спасители на  тоа форум, щото преди нашта "миграция" тва не беше форум. Беше, как по-деликатно да се изразя, виртуално SOS-селище, чиито напълно имунизирани срещу вероятността да генерират квото и да било годно за четене и провокиращо полемика съдържание обитатели се занимаваха с гонене на фсеки хванат ф произвотството на такова, се ено същият вари безакцизна ракия.



--------------------
Банши...srsly, защо бе? Защо бе, Асол, защо изгонихте таа фина и интелигентна дама?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Мигрирахме, щото онеа палячофци затвориха форума на Сега. Който си беше бона фиде форум, с фсички произтичащи од тва плюсове и минуси.

Не сме спасители на  тоа форум, щото преди нашта "миграция" тва не беше форум. Беше, как по-деликатно да се изразя, виртуално SOS-селище, чиито напълно имунизирани срещу вероятността да генерират квото и да било годно за четене и провокиращо полемика съдържание обитатели се занимаваха с гонене на фсеки хванат ф произвотството на такова, се ено същият вари безакцизна ракия.



--------------------
Банши...srsly, защо бе? Защо бе, Асол, защо изгонихте таа фина и интелигентна дама?

Никой не е гонил Банши, но считай, че ти и няколко като теб сте изгонили мен. Приятно ви форумно битие и много здраве! Аз бях дотук! Ще ползвам личните за контакти с други форумци, с които общувам, докато не си попълня адресите им в пощата

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
NB - в Република България руският език е чужд език, както и македонския.
Поради тази причина същият (руския език) може да се използва само при цитиране.
Да му мисли модерацията как ще се справя с русизми, турцизми и македонски наречия.
Нали това искате?
"Гърч за модерацията!"
Вие сте на плюс, радУйте са!
https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
"Don't Worry Be Happy"
П.П. горното е цитат.
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
И знаете ли, кое е най-смешното? Че разни антикомунези в този форум ви гледат сеира и са прави, щото се държат в пъти по-адекватно от вас...пишман левите борци за кво ли не
Остави антикомунезите, ами се излагате и пред вътрешната опозиция, която е най-големия Враг. Това вече е непростимо! :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Кресливите спасители на форума няма ли да спрете да ни заливате със своите комплекси и мокри сънища.
Като не ви отърва хващайте пътя и отивайте да спасявате друг форум.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Кресливите спасители на форума няма ли да спрете да ни заливате със своите комплекси и мокри сънища.
Като не ви отърва хващайте пътя и отивайте да спасявате друг форум.
Да бе, тук най-много да ги замразят за няколко дена.
На други места направо стрелят.
П.П. Не ги таковат щот все пак наказание, не е награда.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Quote (selected)
NB - в Република България руският език е чужд език, както и македонския.
Поради тази причина същият (руския език) може да се използва само при цитиране.
"Както и македонският".
"Поради тази причина същият (руският език) може..."
  :smokin:


Памфуций

  • Гост
Да бе, тук най-много да ги замразят за няколко дена.
На други места направо стрелят.
П.П. Не ги таковат щот все пак наказание, не е награда.

Много тъжен е светът ти.
ПП.
Quote (selected)
NB - в Република България руският език е чужд език, както и македонския.
Поради тази причина същият (руския език) може да се използва само при цитиране.
Доколкото ми е известно, все още официалното становище на БАН е, че "македонски език" няма. Има македонска литертурна норма на българския език.
Не се заяждам, не опонирам на админ/модератор, но мисля, че е полезно за сведение.

Simplified Solutions

  • Гост
Ооо, аз също не се заяждам. Само намеквам, че администраторът си е поставил непосилна задача.  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Македонският е признат от ЕС за отделен европейски език

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Жив е светът ми Бонго.
Жив!
Стрелят, плюят, интрижки и ласкателстава, поддържат ме жив.
"Аз доволен!"
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
П.П. Не ги таковат щот все пак наказание, не е награда.
Няма ли да споделиш в кои форуми раздават такива награди? Не е хубаво да се затаява такава ценна информация. :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Доколкото помня в началото на форума поставих статии на руски език, и ми бе направена забележка.
Така че това не е от сега.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
силата е фбройките.
До техното изчерпван
е фслетствие на произтеклия од "правилата" на секуко "форум".

NB - днес се ползвате с привилегии - имате право да поправите написаното. В следващите дни правилата за ползването на българския език ще се прилагат безпощадно, дори с риск да бъдте наскърбен и обиден.
Считайте това за официално предупреждение.

☝️
тва го получих току-що

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И правилно си го получил.
След като не си грамотен, каква мисла ще очакваме да прочетем от теб

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Няма ли да споделиш в кои форуми раздават такива награди? Не е хубаво да се затаява такава ценна информация. :smokin:
Не знам!
Посещавам предимно такива дето се стрелят.
Ще се радвам ако имаш опит да споделиш да не попадна там. :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Като сте го считали за "SOS селище", защо сте участвали в него от 2018 г.? Не сте ли имали тогава претенции, че може да помогнете с нещо или забележки? Доста е лицемерен този алтруизъм сега:

Quote (selected)
Опитвам се, както казах по-горе, да опазя форума од неизбежното му сурване обратно към състоянието на рампа за разтоварне на дребни количества фрустрации од факта, че светът вече не е същият, какъфто беше ено време.

Аз съм тук отпреди "синхронната миграция", предимно чета. Но претенциите, че благодарение на мигриралите се е вдигнало нивото на форума, са твърде несъстоятелни според мен. Атмосферата се сговни, последните месеци - до непоносимост. Да не говорим, че доста хора се отказаха и да влизат, и да пишат тук след март 2021.

Памфуций

  • Гост
Жив е светът ми Бонго.
Жив!
Пред "Бонго" литературният български изисква запетая.
Тъжен е светът на онези, които смятат изнасилването (независимо чие) за "награда".