Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 20:33:39

Автор Тема: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука  (Прочетена 43132 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
съмнявам се, че робството и тирантството имат одношение към тая работа.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
тук също имаш дял(спорет мен). И мнението ти е важно(спорет мен)...



....както казват роботите ф колцентъра, преди да ти пуснат музиката.
 :nuts:
Прав си - имам, мненията са важно нещо в един форум! Всъщност, ако няма мнения - няма форум, нали?

За друго става дума - едни хора до сега са плащали някакви суми, за да мога да се забавлявам (защото за мен това е забавление), не са ми пробутвали реклами, кликове, трафик.... Е, уморили са се и сега остават на друг/други да доставят забавлението!
Аз не познавам първите - чувам слухове за Принца, Госингер, Паралелепипед... Не съм чул/прочел от тях, че са собственици...
Как мога да се чувствам обиден?
Разочарован от напускането на Принца - да, но обиден...? За какво?
Освен това съм непродаваем :)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил

За друго става дума - едни хора до сега са плащали някакви суми

хммм...това е, първо, допускане, че ние с тебе се явяваме нещо като вече амортизиран неодушевен инвентар ф тоа форум. Фторо, од ено такова допускане не би трябвало да произтича какъфто  и да било ангажимент од наша страна, доколкото ние сме записани като неодушевен инвентар и трето...

...данните за извършвани парични транзакции въф връска с поддръшката на форума са противоречиви. Меко казано*.

---------
*блъфирам. Очаквам секуко да не се фане на блъфа и, за да ми натрие носа, да претстави неопровежими доказателства, че ни е купил фсичките и нема мърдане. Или може би не блъфирам.

« Последна редакция: Януари 04, 2022, 00:10:16 от wreckage »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Алоу, прегоряло мозъче, казах ти да дръпнеш една джура за последно, и да си лягаш.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Вниманието не е мандра, Тръмпославо.
За него се бачка.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Страници и страници с неизискано, лигаво празнословие тук. С явни или прикрити опити за повдигане на краченцата и препикаване на нечии крачоли! Часове наред.

Асол, глупаво е да се дезавуираш сама. Тактиката им е да овърдалят избраната жертва в нищо незначещи повторения, бягане по тъча и мън-мън-мън... Докато се появи някой от няколкото "Корифей", та да извряскат слогана си и пак да дебнат отстрани.

И ето, дори една от дамите - винаги съм я уважавал като сериозен човек - тя тук обявява жертвите - мнозинството - за "глутница"? А не действителната, изръбала форума където завърнат, глутница. Тези няколко лигльовци без занимания, фенове на празнодумието, с държание на лепки по подметките.

Действително съм уверен, че отстъплението когато си прав, да се откажеш и да пожертваш Идеята, Труда си - още повече когато Правото е твое -  не е доброто решение. Първо срази и разчисти виновните навлеци, вярващи в "рожденото" им право да ръсят междуушен петмез навсякъде. Тези създали ситуацията. Пък после се оттегляй на спокойствие! Разбира се, никой не може да бъде задължен да жертва време от живота си, за да доставя "густо" на плебса, особено пък на сулями-пулями: -разни мърлячи + един, два гамена в прибавка. Ескортирани от едно, две клакьорчета! ...

- Първо проведете "тържествена екзекуция", възтържествувайте Правото, съберете аплодисментите и чак тогава - щом е време вече - вървете в заслужена "пенсия" и затворете ФОРУМА!

Дерзайте!
« Последна редакция: Януари 04, 2022, 02:20:22 от Eisblock »

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Значи, зарадвал съм се предварително; "Гарванско свърталище" не се било прЕдавало, наймити било прОдадено :)

От моята камбанария се вижда, че ако не се приложат предложенията на wreckage, с когото съм съгласен 100%, форумното босилече няма да закъснее много.

Още от самото начало ("ская", "сега" и тука) т.н. "правила" страдаха от тежка форма на дебилизъм. Похваленият тук "бот" с дебелашкото чувство за хумор - "три корнера = дузпа" и други подобни идиотщини като "с модератор не се спори", се лигавеше нонстоп по формулата "селски джандар в кръчма" - спори с останалите като участник, а когато някой му натрие мутрата, го арестува и го праща у кауша да му дойде акъла. Нещата се сговниха допълнително и неимоверно, когато една "mutton dressed as lam" започна да слага банове по 50 години.

На радикалните чугуни такова поведение допадаше - "съдията" да играе в техния отбор. Тази традиция пръдължава/ше и тука. Шеговито подмятане, че ще "докладвам където трябва", взето от репертоара на скудоумните полит-агитатори от времето на тодарживковския рай стана повод за едномесечен бан. Щяха да си изпотрошат "модераторите" краката кой повече да ми даде.

На мене ми е през дядовия дали ще пиша тук или не - видно от активността ми (0.587 поста на ден). Чета поради скука и заради шепата форумци, които смятам за оригинални (без оглед на политическите им преистрастия), а не заради масата безделници, които нямат какво да кажат, но виснат като паяци в кенеф 24/7 и плескат тъпотии, лозунги и велики мисли от сорта на "водата е мокра". Квалификацията "трол" (но не в тукашната абсурдна и смехотворна дефиниция) според мен се покрива 100% от Джиджи и 50% от Кайли.

Първа, лека и безобидна стъпка към ваксинацията на форумчето би била премахване на всякакви емотикони, снимки и силно редуциране на опциите за форматиране, това би охладило мераците на някои наследници на  Хитър Петровото магаре да си показват магарията.

Айде

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
И въпреки това извършихте тази миграция. Защо, от какви подбуди? Само сега и ти да не пледираш, че си Спасител на форума. Позицията е заета, остават апостолите.

Комуто паметта е къса какви са били дискусиите навремето:

ddantgwyn
Гост

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #13 -: Октомври 07, 2018, 10:05:11 »
Цитат на: 66 в Октомври 07, 2018, 01:27:55
Няма вече такива неща. Да трябва да трият мнение .....
Бан-ват те и изобщо не им пука.
Не е като навремето ..... дето слабонервното дотолкова се беше специализирало, че триеше по тридесет и осем пъти едно мнение, ако помня точно бройката, та да ти осигури "доживотен" бан.  Това за по малко от минута.
Но тогава във скайфорума имаше правила. Толкова изтрити мнения- толкова дни бан. Сега в "новия", тоест трети формат е бардак.

А тук как да бъде :)

Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени. Затова и тази тема вече дойде на дневен ред.


 Активен
Неактивен Nor1
Just Member
*****

Коментари: 5515
Профил

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2018, 01:23:16 »
В стария сегабг ми е баннат основният айпи-адрес от години, въпреки че нямам бан по ник, и никой друг не ползва това айпи. Не ми пречеше да пиша, но е показателно.
В новата кочина, имитираща форум, ми е баннат дори мейл-адресът, въпреки че никога не съм писал с друг ник. Дори не съм правил такъв. Което е още по-показателно за манталитета на слугите на крадеца Дончев.

Много са ги вбесили неколкократните ми призиви свестните хора да напуснат онова заразено място  :angry-smiley-014:


 Активен
Неактивен Nor1
Just Member
*****

Коментари: 5515
Профил

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2018, 01:30:44 »
Цитат на: ddantgwyn
А тук как да бъде ?
Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени.
Тук трябва да бъде точно групичка по интереси (по думите на фалшивия Предводител).
Който е с други интереси, си има дневник, клубз, гейбг, а вече и сегабг.
Единственият, когото бих поканил от "партнерите", е Патагонеца.


 Активен
ddantgwyn
Гост

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2018, 07:32:45 »
Цитат на: Nor1 в Октомври 08, 2018, 01:30:44
Цитат на: ddantgwyn
А тук как да бъде ?
Правила трябва да има, но не ми се иска да са еднолично написани и оповестени.

Тук трябва да бъде точно групичка по интереси (по думите на фалшивия Предводител).

Който е с други интереси, си има дневник, клубз, гейбг, а вече и сегабг.

Не съм много съгласен с подобно мнение. Ако визираш троловете, то има начини за борба с тях.

Quote (selected)
Единственият, когото бих поканил от "партнерите", е Патагонеца.

А ако дойдат непоканени? Не мислиш ли, че това място рано или късно ще стане известно? Така, че появата на тролове и подобни на тях е, бих казал, неизбежна. Хубавото тук е, че имаме повече свобода в избора си на действия.


 Активен
Неактивен SgtTroy
Just Member
*****

Коментари: 5519
Профил

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2018, 08:52:39 »
сепак има разлика между трол (примерно 90%+ постове на тема емотикони и т.н.) и някой с различно мнение, с което някой друг може и да не е съгласен, но това различно мнение си е напълно валидно.
наивно е да се очаква абсолютно единомислие по сички въпроси между сички пишещи, винаги ще има алтернативни гледни точки.



 Активен
ddantgwyn
Гост

Re: Дали да не спрем да участваме в този фарс? (интерпретация по котарака Спас)
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2018, 09:40:36 »
Цитат на: SgtTroy в Октомври 08, 2018, 08:52:39
сепак има разлика между трол (примерно 90%+ постове на тема емотикони и т.н.) и някой с различно мнение, с което някой друг може и да не е съгласен, но това различно мнение си е напълно валидно.
наивно е да се очаква абсолютно единомислие по сички въпроси между сички пишещи, винаги ще има алтернативни гледни точки.


Съгласен съм, за това ми се иска тук да дойдат колкото се може повече хора от онзи форум. Пък ако се върнат и някои от махналите се, ще е още по-добре (imho).


И както казах, за тролове като Хай Буй, Панталей и останалите като тях, има достатъчно начини за озаптяване.


https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=8.msg560#msg560
 
Прочетете целата тема, една страничка е  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Януари 03, 2022, 14:56:48

    Абсолютна ТЪПНЯ !!!
    Щото тва, че одобряваш нечии действия, НЕ ОЗНАЧАВА че му се натягаш!!!

ако е единственият останал админ, означава точно тва.

Не, НЕ Е единствен!!! Щото тук иде реч за останалите /поне за момента?!/ двама админи/модератори в "Керпеден":

Като единият от тях е ПАРАЛЕЛЕПИПЕД, а другият – Alois Alzheimer.

Който за пръв път /май?/ модерира мен още преди Нова Година по съвсем нов начин: със ЗАЧЕРКВАНЕ на неприемливия текст, за да се види ясно от всички КАКВО се приема и какво НЕ ... :m1924:

А кога Ной ще хвърли и тя кърпата, само един Господ знай ...

« Последна редакция: Януари 04, 2022, 08:01:12 от Джиджи »

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Мое лично наблюдение: откакто се откри тази тема, тя за няколко дни измести по активност тези за Ковида. Има логика - тези форумци, които бяха най-активни по въпросите на вируса, сега пишат тук... :think:

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Мое лично наблюдение: откакто се откри тази тема, тя за няколко дни измести по активност тези за Ковида. Има логика - тези форумци, които бяха най-активни по въпросите на вируса, сега пишат тук...
Тая велика и задълбочена мисла всеки трябва трябва да си я избродира на ковьорче и да си го закачи на стената, да не се затрие и да остане за поколенията ;)

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Мое лично наблюдение: откакто се откри тази тема, тя за няколко дни измести по активност тези за Ковида. Има логика - тези форумци, които бяха най-активни по въпросите на вируса, сега пишат тук... :think:
Това е очевидно невярно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Това е очевидно невярно.
то щото много форумец, много нещо! :cool-1084:

Quote (selected)
Активни потребители през последните 10 минути:
fierce, пешo, Manrico, Бонго, Кук, dabedabe, Maximus II, Kaizer Soze, Ловkия

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил

Прочетете целата тема, една страничка е  :smokin:

Айдее,
И тука почнаа подскоци и гюбеци на ваксаните гейрофили.  :t1205:
БЕ не се ли усещате, че форума работи по инерция първо и тва нема ка да продължи дълго, фторо :smokin:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
в момента охладените са с право да се логват,
за да им работят игнорите и да ползват каквото са си настроили.

нямат право да пишат.