Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:16:49

Автор Тема: Гласове „ЗА” връщането на Госингер, ака Принца, на мястото МУ  (Прочетена 19836 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Я, какво открих тук на второ четене:

Бачо, аз съм  :giggie:

Не, НЕ СИ !!!

Защото туй е емоджито „GiGi”– в случая „giggie”! – изпратено ми на мен лично от Чоки, докато беше тук Модератор …

После Принца го е бил смотал някъде заедно с прекрасната си емоджи-колекция, която изведнъж свали изцяло, а след това почна да пуска тук отново на порции …
Та ся, за „самоличност” ли ше се бориме …


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Опазил ме Господ да съм ти.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Аз, естествено, също съм "За".
По-важното, обаче, е какво ТОЙ иска!
............
Ами... форумът... направихме го по нашенски. Добре започна, а сега...
 :t0174:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Аз, естествено, също съм "За".
По-важното, обаче, е какво ТОЙ иска!

Абсолютно!!! :thup:

Аз точно затова отворих тук тази тема, от която – заедно с темата "Предават се, мамо ...", може да се види какво е ОБЩОТО настроение.

За жалост обаче, в темата „Дъска за съобщения …” останаха още повече от 2-3 страници с положителни отзиви за работата на Администрацията и Модерацията, както и за това, „че ни изтраяха толкова време”

Но пък от изключително неприятния език на 2-3 „личности” там, на мен ми мина ищаха да броя …

Така че, който прочел, прочел …

« Последна редакция: Януари 02, 2022, 11:34:10 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе скопосахме каквото можахме. Понатежали са ни килотките, ама се правим че всичко е наред. Както казваше Сендов "вкупом излишни станахме". А като погледнеш уж не сме лоши хора. Но туй заяждане на дребно не прощава. А всичко започва уж на шега. Бъдете здрави и по-търпеливи!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Аз, ако не искам да направя нещо, подобни теми само ще ме дразнят, щото ще ми звучат като настояване срещу волята ми. Затова и не се обаждам.
Иначе давам глас и висока оценка за дейността на принца дотук.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
То и аз съм ЗА, ама принцът е против. Разменихме си писма преди Нова година. Човекът си има причини и е категоричен, че няма да се връща. Поне не в близко време.
Поради това предлагам да спрем да дъвчем тая тема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Не ви знам къде ще сте вие, но аз ще чета там където пише тов. ЗИП. Не е задължително аз да пиша. Не съм сигурен, че има какво да ви кажа "anymore". Няма да се повтаряме.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Не ви знам къде ще сте вие, но аз ще чета там където пише тов. ЗИП.
И къде е това място?
Щото и аз го чета с интерес.
 Дори по теми, по които е тотално неинформиран. Дори предсказанията му, които се пукат като съпунени мехури два часа, след пускането им в пространството.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Дори предсказанията му, които се пукат като съпунени мехури два часа, след пускането им в пространството.
Виж в темата "Франция" какво припомних на Алиска!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Виж в темата "Франция" какво припомних на Алиска!

Абе Буч, с толкова настоятелна реклама на ЗИПчо, да не би ти да си въпросният шменти капели?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ее, у ЗИП-а има някаква вътрешна убеденост, закалка един вид. Доста заразителна.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Виж в темата "Франция" какво припомних на Алиска!
Аз не твърдя, че не е правил точни прогнози. Просто има и много обратни случаи. И, повтарям се, чета го с интерес.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Абе Буч, с толкова настоятелна реклама на ЗИПчо, да не би ти да си въпросният шменти капели?
Не е! Вика се на случая - благородно соцсъревнование.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Ее, у ЗИП-а има някаква вътрешна убеденост, закалка един вид. Доста заразителна.
Няма го Принца да ти обясни какво става със закалената стомана, ако не е отвърната...
« Последна редакция: Януари 02, 2022, 14:51:45 от Bacho Кольо »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: dabedabe в Днес в 12:43:43

    Ее, у ЗИП-а има някаква вътрешна убеденост, закалка един вид. Доста заразителна.

Няма го Принца да ти обясни, какво става със закалената стомана, ако не е отвърната...


А аз отново се появявам тук, само за да надникна в това, какво става с the developments, т.е. с развитието на събитията от вечерта на Дек. 28, 2021 г. насам, и мога да ви кажа, че изобщо НЕ съжалявам за откриването на тая тема ...


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
съмнявам се да има някой, който да не иска принцът да се върне.

но, от друга страна, съм убеден, че това решение е негово и от тази тема няма много смисъл.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
съмнявам се да има някой, който да не иска принцът да се върне.

но, от друга страна, съм убеден, че това решение е негово и от тази тема няма много смисъл.

И точно затова тази тема в момента се прекратява – от този, който я е открил ...  :ive_got_it-1379:


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
а, ти да видиш, джиджето вече е станала модератор и може да заключва теми.

да, ама май-май не.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
а, ти да видиш, джиджето вече е станала модератор и може да заключва теми.

да, ама май-май не.

Ми, дай Боже, Принца да се върне – да, ама май-май не ... 

Щото там историята е май-май /?!?/ доста по-дълбока ...

« Последна редакция: Януари 02, 2022, 20:23:26 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Ми, дай Боже, Принца да се върне – да, ама май-май не ... 

Щото там историята е май доста по-дълбока ...

Просто затвори темата, като престанеш да я пълниш с текст! Принцът ще се върне, ако и когато реши. Престани!!! Абе аре почни поне малко да се усещаш.
Не ми отговаряй!!! Просто се спри!!!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе Яков слугувал много за Лия и Ребека, ама и три години не е малко време. Моето уважение за търпението. Не мисля че е загубено време. Трябва да има острови на свободата и това си струва труда. Дай Боже, повече такива самоотвержени хора! Поклон!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Бе Яков слугувал много за Лия и Ребека, ама и три години не е малко време.
Моето уважение за търпението. Не мисля че е загубено време.
Трябва да има острови на свободата и това си струва труда. Дай Боже, повече такива самоотвержени хора! Поклон!
:notworthy:

А, ако ми бяха оставили "червеното", щях да ПОДЧЕРТАЯ с него "Дай Боже, повече такива самоотвержени хора! Поклон! :0004:

« Последна редакция: Януари 02, 2022, 20:07:54 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Трябва да сме по-сербез. Сетих се за "Йешче Полска не сгинала". Да не се тръшкаме на вятъра и да се кълвем за глупости, а да си възкресим доктрината и да я гоним, следваме де.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
. Сетих се за "Йешче Полска не сгинала". Да не се тръшкаме на вятъра и ...
Аз пък за "Ще не вмерла Україна"

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Сравнението не е съвсем на място, според мен.
..............
Жена ти да не е украинка? Дан' се засегнеш пък сега. Мъча се да си обясня нещата.
« Последна редакция: Януари 02, 2022, 20:31:48 от dabedabe »

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
ЧНГ!
Ко стана ще закривате форума ли?
И заради няколко тахтаби да изгорите юрганя.
Жалко тамън си бях намерил уютно местенце с аудитория. Стана като с дата.бг - и там уж се бях установил и я спряха - а беше най-големия форум в бг-интернет спейса. Нейсе. Има и по-важни неща от това да се дращят политизми и тъпизми на всеоглед и всеослушание.

Quote (selected)
Няма го Принца да ти обясни какво става със закалената стомана, ако не е отвърната...
Получава се питинг мейби? Или се троши?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Сравнението не е съвсем на място, според мен.

Да, ама щото аз по принцип не понимаю очень много русский язык, оставам по принцип "ЗАД" Бачо!!! :0007:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Просто затвори темата, като престанеш да я пълниш с текст!
Фелдкурат Ото Каттц, ти ли си?!? 

« Последна редакция: Януари 02, 2022, 22:16:56 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Сравнението не е съвсем на място, според мен.
..............
Жена ти да не е украинка? Дан' се засегнеш пък сега. Мъча се да си обясня нещата.
По-лошо - русенка.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
По-лошо - русенка.

А и има защо, щото тва беше и първата ми снаха ... :suicide:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Трябва си горд. Смятам русенци за напредничави хора. Спомням си га бях уйник в Родопите, бидейки ми възложено да водя едноседмично обучение на дечурлигата в едно закътано селце, там имаше една много мила детска учителка от Русе, отишла там за да може да следва. Сълза. А в селото е можела да разговаря с няколко човека. Очите ми останаха в нея. Сърцето ме заболя. Слушай русенката! Живи и здрави да сте и всички околовръст в широк периметър!

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Престани!!! Абе аре почни поне малко да се усещаш.


   Да се възгащиства /възгечтиства/, демек, Асол...Което ѝ го пожелавам и аз... / не значи, че я пожелавам, а ѝ пожелавам нещо/

  ПП Пояснението е за ДЖ..
  ппп Четки на Принца няма да правя. ...Че аз съм мравка, той е кит.
 
 ППП. И аз се не възгечтисах в тоз късен час  :suicide:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Само на мен ли направи впечатление, че госинджър си изтри акаунтите тихомълком и без никво „благодаря на другия администратор за съвместната работа“, м?

Аре малце статистика (с допустима грешка 1-2 бройки) според кой квито позиции е заявил.

(1)   Баннати за последните 2 месеца хиперактивност на паралелепѝпедала*, които го считат за негоден за администриране (баннатите за предходните 3 години са по-малце от 9):
1.   Ловкия
2.   Фирмин
3.   Кайзера
4.   Еле па я
5.   Пешо
6.   Рекидж
7.   Споко
8.   Ярослав
9.   Команч

(2)   Небаннати, които споделят мнението на групата баннати:
1.   Аз
2.   Бонго
3.   Хатерас
4.   Фиърс
5.   Симпли
6.   Лиляна
7.   Нойка
8.   Калинчо
9.   Лукаш
10.   ЗИП
11.   Здравка
12.   Манрико
13.   Барми

(3)   Неангажирани в споровете, които на евентуален въпрос „Госинджър или паралелепѝпедал“ искрено биха се зачудили как некой изобщо може да пита такива неща:
1.   Бачо Кольо
2.   Мае Аши
3.   Хексе
4.   Асол
5.   Анонимус
6.   Буратино
7.   Ванс (Хасанс)
8.   Буч
9.   Онци
10.   Коле
11.   Имко

(4)   Неангажирани в споровете, които не са дали индикации за некви предпочитания :
1.   Делиус
2.   Пенико
3.   Бакспейсър
4.   Лучо
5.   Мици
6.   Максимус
7.   Отврат
8.   Касьо
9.   Банана
10.   Керп

(5)   Пропаралелепѝпедали:
1.   Ото Катц
2.   Гьозепе
3.   Кайла
4.   Дозирис
5.   Айс
6.   Алиса
7.   66

66% - 33/50 от форумците ше си общуват прекрасно дори и да няа жиф паралелепѝпедал наоколо и дори предпочитат най-близкият паралелепѝпедал да е некъде другаде, напр. на юпитер. тук се включват поне 44%, които със сигурност не искат паралелепѝпедала в този форум.
20% - 10/50 не са се изяснили
14% - 7/50 няа да могат да живеят без паралелепѝпедал

с 14% твърда подкрепа видехме нови правила и верно опит за създаване на полпотовски плац.

Относно вложения труд, ресурси и т.н.
(1)   Изяснихме, че хостингът в Софийския Университет не е струвал пари. За Банана Джото – инфото кой къде се хоства е публично за секи сайт, отнема два клика в гугъл.
(2)   За железарията – куул, ако некой е купил нова машина специално за целите на форума, ма подозирам, че не е било баш така и че фактурата за железарията най-вероятно е фирмена – заради разходи и/или заради ддс.
(3)   За усилията по поддръжката –  след 5 следобед и преди 9 сутринта е в извънработно време. Сичко останало е в работно време и за сметка на работодателя.
(4)   Та, няа как некой да казва, че дължим вечна признателност за безплатен софтуер, безплатен хостинг, евентуално използване на фирмена техника и техническа поддръжка в работно време. Интересно как милиони форуми по света съществуват с безплатен софтуер и без необходимост от сериозна поддръжка. Този с какво е бил по-различен?
(5)   Единствените усилия, които наистина си струва да се отбележат, са усилията да се поддържа относително цивилизована среда за общуване. Което госинджър и нойка мор ор лес успяваха да постигнат последните 3 години. Тази среда изчезна с неадекватните намеси на паралелелпѝпедала.
(6)   Правилата се налагат с личен пример и от хора с авторитет, не от неуравновесени тролове, за които светът все още се движи по оста на противопоставяне бекапе – седесе и за които сибилстването е опит за компенсация на много дълго натрупвани дефицити.

Форумите се правят от участниците и от дискусиите помежду им, не от оборудването и/или от техническата поддръжка.

Който иска – да си почва на чисто, а сичко от този форум трябва да се свали от нета.  Което госинджър тряаше да направи веднага кат си изтри профилите.

Ние навремето сме се регвали във форум с друга програмна декларация за целите – https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=178.0 - Целта на настоящата втора версия на форума е друга — да даде възможност на всички, имащи желание свободно и лесно да общуват по всякакви теми, включително и такива, публикувани във вестник "Сега", да го правят в една нормална среда, без големи ограничения. – не с малоумните правила на паралелепѝпедала, които, ако бяха обявени по този начин през 2018, никой немаше да се навие да смени сибил от Сега с по-истерична нейна версия от същия социален пол в този форум.

И няа как да оставим мненията си да се прехвърлят с базата данни и да привличат читатели в друг форум с друго име, друга шапка, а вероятно и с някакви приходи от реклами или квото там – нито кайзера ше иска да рецептите му да останат, нито рекиджа и лиляна филмовите им препоръки, нито бонго и команча – историческите им коментари и т.н.

Сичко квото пропаралелепѝпедалите са писали, да си го зимат, тамън ше дадат ясна заявка в ква посока се движат, та никой да не се заблуди, ако реши да се регне във форума, който ше си направят.

*паралелепѝпедал (от англ. – parallelepipedal – паралелепипеден, но като англоговорящ паралелепѝпедал ми звучи по-добре)



Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Колега,

упущил сте да позиционирате колежката Джиджидж у списъка.
Златната квота, аромат и цвете на форума! Без нея е 'се едно шкембе-чорба без чесън, люто и оцет. И без ледената бира.

 :)))
Палосич! Палосич!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Само на мен ли направи впечатление, че госинджър си изтри акаунтите тихомълком и без никво „благодаря
......
(1)   Баннати за последните 2 месеца хиперактивност на паралелепѝпедала*, които го считат за негоден за администриране (баннатите за предходните 3 години са по-малце от 9):
1.   Ловкия
2.   Фирмин
......
Сичко квото пропаралелепѝпедалите са писали, да си го зимат, тамън ше дадат ясна заявка в ква посока се движат, та никой да не се заблуди, ако реши да се регне във форума, който ше си направят.

Не разбрах какви са мотивите и какви - целите, та да сътвориш тоя опус. Според мен трябва да имаме една цел   - да спасим форума. Останалото са дребни работи...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Не разбрах какви са мотивите и какви - целите, та да сътвориш тоя опус. Според мен трябва да имаме една цел   - да спасим форума. Останалото са дребни работи...
трудно ми е да си представя как един, дето оттатъка плещеше за 'вомиториума на норките' може да има за цел да спаси точно това място. или един друг, дето му беше под достойнството да дращи тука. или един трети, дето беше изчезнал, докато първия не се появи да повръща.

трудно ми е да си го представя. сигурно ми е слабо въображението.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
трудно ми е да си представя как един, дето оттатъка плещеше за 'вомиториума на норките' може да има за цел да спаси точно това място.
или един друг, дето му беше под достойнството да дращи тука.
или един трети, дето беше изчезнал, докато първият не се появи да повръща.

onzi, за туй мога да ти кажа само  :well_done-1299:

Защото основните таквизи са най-вече посочените от теб по-горе, ама айде да не почвам да се пра'я и аз тук на математик или на модератор ...


Памфуций

  • Гост
Аз не разбирам защо е отворена тази тема. Никакви анкети не могат да се отнасят до желанието или нежеланието на определена човешка личност да участва в каквото и да е.
Ако уважавате личностите, трябва да уважавате и решението им.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Фелдкурат Ото Каттц, ти ли си?!? 
Дъщерята на професора, препоръчвам ти да престанеш да си правиш дъвка от моите л***на. Приеми го като съвет, не като заплаха.
« Последна редакция: Януари 04, 2022, 14:06:22 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Попе, и ти ли си с привилегии? Щото на мен преди малко ми изтриха/хвърлиха в коша постинг за съвсем безобиден цитат.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Попе, и ти ли си с привилегии? Щото на мен преди малко ми изтриха постинг за съвсем безобиден цитат.
Моето не е цитат, statement.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Свидетели имаш ли?

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
 От затворена тема - тамън сега я видях..

  Щом някои хора на могат да се самоконтролират и въздържат, нямат нужното възпитание и обноски, то просто мястото им не е тук.
kas –  :th_up:

 

 Еми некои хора /жени/ не са се разпознали... па приветстват..
  Имат акъла на жабата, дето питала ..
   При умните ли да застана?? При красивите .. Или при лъва?

   Ама жаба си остава...
    ПП  Да ме извините за откровение..

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Оная тема само за няколко часа бурно писане, показа какво представлява форума в момента. След като прочете човек писаното там, става достатъчно разбираемо защо на Принца му е писнало и не иска да има повече взимане даване с такива хора.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мисля, че беше полезно. Не биваше да се мине без това. Всеки си изля душата дето се казва. По- добре е нещата да са ясни.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
тая работа заприлича на онова общо събрание на кооперацията, дето петима от общо девет собственика (притежаващи общо 45% от идеалните части) гласуваха аз, притежаващ 12% от общите части да платя 80% от сметката за ремонт на общи части....

било демократично, и прието с мнозинство...


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Дори отказалите се от депутатско място по желание не подлежат на обсъждане в НС. Ние изписахме н'ам колко метра екран да гласуваме за нещо, което е извън нашите желания и правомощия. Гласувах, разбира се, ЗА. Това е моето признание за Принца, че си върши толкова търпеливо работата, понасяйки всичките ни капризи, сръдни, грубости и глупости. За което още веднъж аз благодаря и му желая много здраве. Решението е само и единствено негово. Предлагам най-после да го оставим на мира.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Проба***
Написах пост, но не се пусна. Не го запазих. Ще го резюмирам. Съгласен съм със Здравка, но мисля че Секуко казва май нещо друго. Ние, Здравке, сме потребители и участници във форума. Аз не зная какво точно се е случвало в началото и как са се развили после нещата. Учуди ме аналогията на Секуко със събранието на кооперацията. Не разбрах какво се включва в „тая работа“. А демократично гласуваният процент 80%, не знам. 
Моля, когато сегашните администратори/собственици/модератори решат, да ни информират кратко и ясно за статуса и бъдещето на форума. Ной писа да очакваме съобщение.
« Последна редакция: Януари 05, 2022, 13:04:50 от Споко »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Има и един глас за връщането във форума на главния геостратег - тов ЗИП.
Има криза в Казахстан. ЗИП-е?

PS Вече е в "Гласове". Защо да се хаби тук? Там ще го прочетат повече хора?
« Последна редакция: Януари 05, 2022, 22:12:46 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Има и един глас за връщането във форума на главния геостратег - тов ЗИП.
Има криза в Казахстан. ЗИП-е?

PS Вече е в "Гласове". Защо да се хаби тук? Там ще го прочетат повече хора?

Интересното е че тук той беше за повече американски войски в БГ, а в Гласовете е на друга позиция.

Quote (selected)
ЗИП на 05.01.2022 в 16:07
Войната в Украйна чука на вратата и тва е доста вълнуващо. Правилната ни позиция е да не се бутаме между шамарите, но същевременно да си бъдем лоялен член на НАТО. Ако има война е добре от България да НЯМА активност на авиация и флот към конфликтния регион. Нещо, кат тил трябва да сме. Демек да повторим номера на Борис 3. Защото комай войната няма да се размине Апропо Казахстан беше ПОДПАЛЕН и тва съвсем ще подлуди Путин и той мое да избърза.....
https://glasove.com/categories/novini/news/kiril-petkov-shche-ima-diskusii-za-doplniteli-voenni-chasti-na-nato

Panta rhei, panta chorei.
Особено при ЗИП-а.
И много често.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да му предложим бира и чипс на корем или нов диван?
А стига с тия сърчица, всеки има право да идва и да си заминава.
Ако му стане интересно ще се върне, от нас зависи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да, това е наистина нашия ЗИП, той може да говори според аудиторията. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Да, това е наистина нашия ЗИП, той може да говори според аудиторията. :)))
Нали ви писах, че не можете да пиете кафе в "Starbucks "с тов ЗИП? :smokin:  ;)
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Да му предложим бира и чипс на корем или нов диван?
А стига с тия сърчица, всеки има право да идва и да си заминава.
Ако му стане интересно ще се върне, от нас зависи.

Що да зависи от нас.
ЗИП-ът има право да си пише където му хареса.
Но май освен Керпедена и Гласовете няма кой да му даде свобода на геополитическите му конструкции.

AnonimusBG

  • Гост
Нали ви писах, че не можете да пиете кафе в "Starbucks "с тов ЗИП? :smokin:  ;)

Бъч без обида, но в "Starbucks " и в "Макдоналдс" правят най-отвратителното кафе което някога съм пил.
Наистина не в Америка.
Ако в Щатите всичкото ви кафе е такова просто ви съжалявам.
Не вярвам че навсякъде правят такава помия.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Що да зависи от нас.
ЗИП-ът има право да си пише където му хареса.
Но май освен Керпедена и Гласовете няма кой да му даде свобода на геополитическите му конструкции.
Според класиците на марксизма "свободата е осъзната необходимост".
И, защото вероятно сте пропуснали, докато са ви забълбуквали със събитията в Казахстан и пр.:
Quote (selected)
паралелепипед
Administrator
*****
Коментари: 162
Профил Ел. поща Лично съобщение (Неактивен)

Re: Оймякон травъл (или бележки върху хладилника)
« Отговор #45 -: Януари 04, 2022, 12:02:39 »
ЗИП три дни за спор с мод. да се инатиш и три пъти да пускаш едно и също, след като мод го праща в кошчето...
:smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Според класиците на марксизма "свободата е осъзната необходимост".
И, защото вероятно сте пропуснали, докато са ви забълбуквали със събитията в Казахстан и пр.: :smokin:

Значи заради това пише в Гласовете.
Както правеше и преди няколко месеца преди да се яви тук когато никой не го е пращал в Оймякон.
Остана 1 ден и ще се яви пак.
Няма лошо.
Аз тук не го чета от известно време.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Бъч без обида, но в "Starbucks " и в "Макдоналдс" правят най-отвратителното кафе което някога съм пил.
Брате, горното не е есенцията на моята приказка. Има и други кафета в САЩ. Например:
https://www.peets.com/
Правят добро кафе. Не е продуктово позициониране... :lol:
Нещо за разсейване от световните кризи:
Pulp Fiction Gourmet Coffee Scene
https://www.youtube.com/watch?v=IbOd_h93zaM

Сцената е велика...(gourmet shit...)

От "Празната тенджера по калдъръма"