Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:54:33

Автор Тема: Алтернатива:  (Прочетена 52588 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #360 -: Февруари 08, 2022, 21:14:59 »

никакви.

ти си безотговорно лапацало, което до смърт се бои да му се подиграват. а тук нямаше и теоретичен шанс да се оправиш, нито акъл, нито капацитет, нито знания имаш за да се бориш със задачките.

самия факт, че не направи форум, а се метна да ползваш чат и да го сравняваш с форум много говори за нивото ти.

Максимум геймър с комплекси и никакво разбиране от технологията, но зазубрил думички и ги мета насам-натам, белки стресне неграмотните


изразходил си адски много чувства, за да ми съопщиш, че не си изпитал никакви чувства.

Ако искаш покана за дискорда, пиши ми на лични.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #361 -: Февруари 08, 2022, 21:15:48 »
 @wreckage

а да, и днес няколко пъти излъга че бана ти е бил продължен автоматично.

не, бана ти изтече на 4 януари, и ти на висока скорост още същия ден изпраска няколко тролски  поста, и няколко заяждания с админа.

и си замина за месец


е стига си лъгал на дребно за щяло и нещяло, обиждаш всички четящи тук.....

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #362 -: Февруари 08, 2022, 21:18:57 »
изразходил си адски много чувства, за да ми съопщиш, че не си изпитал никакви чувства.

Ако искаш покана за дискорда, пиши ми на лични.


първо, пиши на български.

второ, не ми е нужно някой да ме тълкува и да ми обяснява какво и как съм мислил и правил, не е гот.

трето - не, благодаря, нямам нужда, а и време.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #363 -: Февруари 08, 2022, 21:23:10 »
@wreckage

а да, и днес няколко пъти излъга че бана ти е бил продължен автоматично.

не, бана ти изтече на 4 януари, и ти на висока скорост още същия ден изпраска няколко тролски  поста, и няколко заяждания с админа.

и си замина за месец


е стига си лъгал на дребно за щяло и нещяло, обиждаш всички четящи тук.....
Банът ми изтичаше на 7-ми. Интервалът между 4-ти януари и 6-ти февруари е по-голям от месец. Надявам се това уточнение да ти уталожи никаквите чувства, породени от факта че при всичките ми негативни качества съм бил предпочетен като евентуален бъдещ собственик на тва нещо тук.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #364 -: Февруари 08, 2022, 21:29:33 »
Quote (selected)
факта че при всичките ми негативни качества съм бил предпочетен като евентуален бъдещ собственик на тва нещо тук.
Факт е че разполагаш денонощно със свободно време, за администриране трябва време, не се величай толкова.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #365 -: Февруари 08, 2022, 21:32:50 »
Банът ми изтичаше на 7-ми. Интервалът между 4-ти януари и 6-ти февруари е по-голям от месец. Надявам се това уточнение да ти уталожи никаквите чувства, породени от факта че при всичките ми негативни качества съм бил предпочетен като евентуален бъдещ собственик на тва нещо тук.


ми не, просто в оймякон отразих със закъснение групата банове, които наложих първите дни на януари.

както многократно съм казвал - не живея заради форума, нито като теб имам нужда от бясна самореализация без значение на каква цена.

хич не ми пука за комплексите ти, може да си ги проявяваш навсякъде, но тук ще се съобразяваш с правилата.

Когато ддангтуин ви остяваше да го обиждате и да му се катерите по главата ви предупредих, че сечете клона, който ви дава комфорт, не разбрахте от дума.

е, сега отделям време колкото мога, приоритетите ми са не да обяснявам, а да възстановя реда.

затова първо банвам, след това, ако ми остане време и ресурс, описвам във информационната тема.


.... а тая кълка, на която лежиш, че уж заради някакви твои хипотетични положителни качества ти е било предложено - в голяма грешка си, но кой съм аз, че да споря с корифея на чатовете.....

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #366 -: Февруари 08, 2022, 21:32:56 »
Добре де, Рекидж, нали 3/4 от този форум вече са се изнесли!? Що са ти е малката четвъртинка? :cool-1084:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #367 -: Февруари 08, 2022, 21:33:48 »
Факт е че разполагаш денонощно със свободно време, за администриране трябва време, не се величай толкова.

Да, направо бих бил за ожалване, да ходя да банвам хората 24/7. За глупости. Затова си направих дискорд и оставих хората да се контролират сами, а тези гадини точно това правят и не ми дават възможност да се разгърна.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #368 -: Февруари 08, 2022, 21:34:31 »
@wreckage
а да, и днес няколко пъти излъга че бана ти е бил продължен автоматично.
не, бана ти изтече на 4 януари, и ти на висока скорост още същия ден изпраска няколко тролски  поста, и няколко заяждания с админа.
и си замина за месец
е стига си лъгал на дребно за щяло и нещяло, обиждаш всички четящи тук.....
Моят спомен е друг. Може и да греша, но наказанието на wreckage бе удължено с 30 дни преди края на предишното кратко наказание. В обяснението пишеше, че е баннат за 30 дни поради правилото за българския език. А аз нищо не видях де е публикувано от него, и го написах.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #369 -: Февруари 08, 2022, 21:34:37 »
Добре де, Рекидж, нали 3/4 от този форум вече са се изнесли!? Що са ти е малката четвъртинка? :cool-1084:
Защото си струват труда.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #370 -: Февруари 08, 2022, 21:34:41 »
Да, направо бих бил за ожалване, да ходя да банвам хората 24/7. За глупости. Затова си направих дискорд и оставих хората да се контролират сами, а тези гадини точно това правят и не ми дават възможност да се разгърна.

Един прост въпрос. Нали вече си имаш форум, кво те брига този?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #371 -: Февруари 08, 2022, 21:35:27 »
Защото си струват труда.

Сериозно? Мисля, че си в голяма грешка. Не познаваш много от хората..

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #372 -: Февруари 08, 2022, 21:35:32 »
Моят спомен е друг. Може и да греша, но наказанието на wreckage бе удължено с 30 дни преди края на предишното кратко наказание. В обяснението пишеше, че е баннат за 30 дни поради правилото за българския език. А, аз нищо не видях де е публикувано от него, и го написах.

Споменът ти отговаря на обективната действителност.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #373 -: Февруари 08, 2022, 21:36:32 »
Сериозно? Мисля, че си в голяма грешка. Не познаваш много от хората..
Познавам ги точно колкото ми е необходимо, за да преценя, че си струват труда.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #374 -: Февруари 08, 2022, 21:36:59 »
Познавам ги точно колкото ми е необходимо, за да преценя, че си струват труда.

Ами...успех!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #375 -: Февруари 08, 2022, 21:40:12 »
Врекидж, зарежи форумите, ми кажи ко стаа с ковида..
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #376 -: Февруари 08, 2022, 21:41:02 »
Мисля, че нахалост се хабиш. На когото тук му е било скучно тук, се е оттеглил отдавна. Ма то няма вечни форуми де. Само докато си допадат хората.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #377 -: Февруари 08, 2022, 21:42:30 »
Quote (selected)
Ами...успех
мерси, успехът вече е налице. Единственото, за което съжалявам е, че бях баннат за глупости, точно преди да публикувам предложенията си за оздравяването на тоя тук форум. Но всяко зло за добро, предложенията ми бяха материализирани в любезно отворения от мен сървър в Дискорд(това е продуктово позициониране).

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #378 -: Февруари 08, 2022, 21:43:08 »
Врекидж, зарежи форумите, ми кажи ко стаа с ковида..
Къде това? В България, в Англия /UK/, Израел, Нова Зенландия, Перу?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #379 -: Февруари 08, 2022, 21:43:28 »
мерси, успехът вече е налице. Единственото, за което съжалявам е, че бях баннат за глупости, точно преди да публикувам предложенията си за оздравяването на тоя тук форум. Но всяко зло за добро, предложенията ми бяха материализирани в любезно отворения от мен сървър в Дискорд(това е продуктово позициониране).

Радвам се за теб...

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #380 -: Февруари 08, 2022, 21:44:44 »
Моят спомен е друг. Може и да греша, но наказанието на wreckage бе удължено с 30 дни преди края на предишното кратко наказание. В обяснението пишеше, че е баннат за 30 дни поради правилото за българския език. А аз нищо не видях де е публикувано от него, и го написах.

грешиш, и в горния си пост поясних откъде произлиза това ви усещане.

просто в темата за хладилника не описах навреме наказанията.

Това, за съжаление, продължава да се случва чат-пат и сега, днешните два бана сигурно ще ги опиша до няколко дни, но в момента тотално ме мързи и нямам никакво желание да влизам в онази тема.

И да, имаше след изтичане на бана взрив от заяждане, което предизвика реакцията и новия бан.
Групичката продължава да смята, че ако обижда уж изискано, ще бъде подминавана непрекъснато.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #381 -: Февруари 08, 2022, 21:45:19 »
точно преди да публикувам предложенията си за оздравяването на тоя тук форум.
Потвърждавам. Беше написал, че ще пуснеш виждането си относно правилата, и после последва дългосрочния-30-дневен бан. Спомням си.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #382 -: Февруари 08, 2022, 21:45:31 »
Врекидж, зарежи форумите, ми кажи ко стаа с ковида..
ковидът не е предмет на темата и не желая да бъда баннат, излизайки от нейните параметри. Освен това не ме вълнува. Ако искаш да пишеш за неща, които не са ковид, добре си дошла на сървъра ми. Съвсем сериозно. Ако настояваш, ще ти направя и една ковидна тема, колкото да видиш, че никой няма да я чете.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #383 -: Февруари 08, 2022, 21:45:45 »
.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #384 -: Февруари 08, 2022, 21:47:46 »
просто в темата за хладилника не описах навреме наказанията.
И как да разбера, че не си го направил? Появява се пост, чета го, а сега пишеш че постът е лагнат във времето, :(

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #385 -: Февруари 08, 2022, 21:49:44 »
ковидът не е предмет на темата и не желая да бъда баннат, излизайки от нейните параметри. Освен това не ме вълнува. Ако искаш да пишеш за неща, които не са ковид, добре си дошла на сървъра ми. Съвсем сериозно. Ако настояваш, ще ти направя и една ковидна тема, колкото да видиш, че никой няма да я чете.

Тва последното изречение издава страхотна революция. Мигар ще се пропусне боксова круша!? Извинявам се за черногледството, но не вярвам в чудеса. Особено на фона на тук случилото се.
Рекидж, имам едно гадно подозрение, но съм сигурна, че няма да си признаеш. Липсват ви опоненти и ти си се заел с нелеката задача да ги осигуриш за да ви стане весело. За 20 години по форумите съм съвършено наясно с този проблем...и кво ще стане след това :nuts:

п. п. Убедена съм, че не сте заритали за мен, например. Но със сигурност мога да ти обещая, че дори този форум да лупне кепенци, аз при теб няма да ида. Отново ти пожелавам успех!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #386 -: Февруари 08, 2022, 21:54:00 »
нямаме боксови круши, съжалявам. Общо-взето се отнасяме сравнително цивилизовано един към друг.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #387 -: Февруари 08, 2022, 21:55:12 »
Рекидж, имам едно гадно подозрение, но съм сигурна, че няма да си признаеш. Липсват ви опоненти и ти си се заел с нелеката задача да ги осигуриш за да ви стане весело. За 20 години по форумите съм съвършено наясно с този проблем...и кво ще стане след това

не само. щото ако беше само това, щеше да пусне един линк и да си излезне. и който иска - да цъкне там и да ги посети. обаче не - трябва да получи лично съобщение, сиреч да кеси постоянно тук, дето по думит му го малтретират, наказват, а бе въобще на едно много такова гадно за кесене място. от едното желанийце да филтрира входящите, да не би да се промъкне някой неблагонадежден.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #388 -: Февруари 08, 2022, 21:55:50 »
Quote (selected)
нямаме боксови круши, съжалявам.

Убедена съм. И поради липсата на такива, ще ти се разсъхне творението...ЗЗЕ

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #389 -: Февруари 08, 2022, 21:56:00 »
И как да разбера, че не си го направил? Появява се пост, чета го, а сега пишеш че постът е лагнат във времето, :(

уви, няма как да разбереш
посипвам си главата с пепел.

но пак да напомня правило номер пет.
и че си имам собствен живот, във който поддръжката на форума е една ента част, като ен не клони към единица, а напротив.

темата за хладилника аз я създадох, за да е честно и почетно, обаче през цялото време една определена групичка  ме третират като нещо, което не съм.
е, а аз пък, за разнообразие, чат-пат почнах да се държа така, както твърдят че се държа

майтап.....

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #390 -: Февруари 08, 2022, 21:59:05 »
мерси, успехът вече е налице. Единственото, за което съжалявам е, че бях баннат за глупости,

Ти забравѝ БАН-а и "глупостите", ами си спомни, какво ставаше тук миналото или по-миналото лято, когато не помня вече КОЙ от Администраторите или Модераторите тук /не тези в момента!/ те бяха подпукали яко за "кривдописа", който по принцип си наследил от HAMEL, а не си го измислил самият ти!!! :ive_got_it-1379:

И ако аз тогаз не бях се изпокарала с Ной, защото и аз обичам да го ползвам чат-пат, тук отдавна вече нямаше да те има ...

Защото без този КРИВДОПИС, ти не представляваш тук нищо и никой нямаше да ти обръща повече никакво внимание !!!
Затова отново – айде ЧАО! и успех на другото място!!!

« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 22:17:56 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #391 -: Февруари 08, 2022, 22:07:17 »
И как да разбера, че не си го направил? Появява се пост, чета го, а сега пишеш че постът е лагнат във времето,
ако ти се занимава, можеш да проследиш каканиженето рекиджово във времето и да забележиш липсата му между коледа и нова година. което е крайно нетипично за него, но от друга страна съвсем нормално, ако е бил охладен.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #392 -: Февруари 08, 2022, 22:15:11 »
Потвърждавам. Беше написал, че ще пуснеш виждането си относно правилата, и после последва дългосрочния-30-дневен бан. Спомням си.
Не се заяждам, само следвам логиката, моля.
Врекидж ИЛИ е бил баннат втори път, преди да му изтече старият бан, ИЛИ е могъл вече да пише, че ще пише, и тогава старият бан очевидно му е бил вече изтекъл.
Няма как баннат да пише, че ще пише, и да пише каквото и да било.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #393 -: Февруари 08, 2022, 22:16:35 »
ковидът не е предмет на темата и не желая да бъда баннат, излизайки от нейните параметри. Освен това не ме вълнува. Ако искаш да пишеш за неща, които не са ковид, добре си дошла на сървъра ми. Съвсем сериозно. Ако настояваш, ще ти направя и една ковидна тема, колкото да видиш, че никой няма да я чете.
вече не те вълнува? Какво се случва с теб?
А и да те баннат, кво ти пука, нали само наминаваш за продуктовото позициониране.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #394 -: Февруари 08, 2022, 22:18:33 »
Мисля, че Асол е напълно права!

Рекидж, предлагам да си вземете джиджи - нейната логорейна диария ще ви донесе още много постове, а ние може да ви платим за жертвата! :)

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #395 -: Февруари 08, 2022, 22:24:23 »
предложението ти е обидно за джиджи и затова ще го отклоня. Главно затова, а също и заради факта, че Дискорд е гигантска мина за емотикони. Изненадан съм да науча, че тук се отнасяте към хората като към неодушевен инвентар.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #396 -: Февруари 08, 2022, 22:26:02 »
вече не те вълнува? Какво се случва с теб?
А и да те баннат, кво ти пука, нали само наминаваш за продуктовото позициониране.
както казах, винаги си добре дошла.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #397 -: Февруари 08, 2022, 22:26:21 »
Няма как баннат да пише, че ще пише, и да пише каквото и да било.
Рекиджа написа, че ще пише коментари ПРЕДИ краткосрочно да бъде баннат. И пак ПРЕДИ да му изтече краткото наказание, се появи обявлението за 30 дневен бан.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #398 -: Февруари 08, 2022, 22:26:34 »
Рекидж, предлагам да си вземете джиджи - нейната логорейна диария ще ви донесе още много постове, а ние може да ви платим за жертвата! :)
 



Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #399 -: Февруари 08, 2022, 22:28:56 »
Не си прав никак. Ние уважаваме всяко живо същество и растение биля. Нали имаме общи гени. Не бива тъй леко да се хвърлят обвинения.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #400 -: Февруари 08, 2022, 22:30:04 »
Дискорд е гигантска мина за емотикони
За емотикони или за реклами?  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #401 -: Февруари 08, 2022, 22:34:34 »
Най-мразя реклами. 90% лъжа. И не щеш ли, днес сефте ми цъфна надпис, че срещу заплащане на месец или годишно, рекламата може да изчезне. Ама сигурно само конкретната. Голяма яма. Сега разбираме какъв рахат е било при социализма. Реклами по телевизията само от 19:30 до
19:50. И разбира се никой не ги гледаше. А сега показват цици, гъзове и прочее непрекъснато. Пардон! Уж реклами.
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 23:06:46 от dabedabe »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #402 -: Февруари 08, 2022, 22:35:02 »
Дискорд е некомерсиална платформа, съдържаща точно 0 реклами.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #403 -: Февруари 08, 2022, 22:38:44 »
Рекидж, ти не си тук заради Джиджи, нищо че пътьом се направи на жентълмен. На теб ти трябва друг урожай..такъв, какъвто няма да получиш. Странно ми е, че не разбра..

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #404 -: Февруари 08, 2022, 22:41:40 »
предложението ти е обидно за джиджи и затова ще го отклоня.
Главно затова, а също и заради факта, че Дискорд е гигантска мина за емотикони.

Първо, благодаря, Рикидж!

Но за жалост, от емотиконите няма да мога да се възползвам, тъй като тая платформа не ми е по вкуса ...

Quote (selected)
Изненадан съм да науча, че тук се отнасяте към хората като към неодушевен инвентар.

За щастие, само единици, Рекидж,
като например die Hexe, дето тук е само със 139 коментара, а Джиджи – с над 11,000, ама незнайно защо, още от самото начало, щом чуе "Джиджи", тая вади езика и започва да съска ето така:
 

Баси!!!

А за да не бъда голословна по повод на di Hexe, давам веднага препратка към темата "Правила", където всеки може да види коментара ѝ по повод на моето току-що регистриране от самия г-н Принц /просто така се получи / :lol:/ на стр. 2, #69 на дата октомври 27, 2018 година.

ЛЕКА ВЕЧЕР на всички ...

« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 00:27:18 от Джиджи »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #405 -: Февруари 08, 2022, 23:25:25 »
Джиджи,
ти си психично болна и ползваш форума като терапия. Страдаш от мания за величие. Много отдавна разобличих безпринципното ти самохвалство, че владееш добре английски. Наскоро те разобличих като долна лъжкиня. Ти не посмя да посочиш, кога по-точно и на каква кабина си превеждала с Хелън. Естествено не знаеш, че Хелън не превеждаше на кабина. Ти очевидно си пъкнала като ГЕРБ-ова калинка преводачка. По времето на соца преводачите бяха читави, а не калинки!
Въобще тук във форума се проявяваш като един роял пейн и ди æс, даже не те и подритват, защото си гнус! Най-добре гепи си гнусния образ и се възползвай от поканата на врекалото, което обикаля сий форум като виртуален помияр и се изнеси от тук, защото единствено генерираш паразитен трафик.
Вървете си и двамата с мир, за да не се налага да ви запратя ... знаете къде по-точно!

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #406 -: Февруари 08, 2022, 23:26:19 »
Не искъм да прозвучи като заяждане ама рекламите не се ли заплащат?
Мрун-мрун-дискрод-врън-врън-ама-елате-бее-дрън-дрън-айде народее евтин стаден форум за пл'вкии...
Ко е безплатна и разрешено рекламаджийствто - да кажа и аз : продавам турски керемиди на бройка и тасове за Москвич-12-ка 

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #407 -: Февруари 08, 2022, 23:36:08 »
И аз още пазя чаркове за Трабант. Споменавал съм, ама никой не се обади да му ги харижа. Абе търговията е надлъгване.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #408 -: Февруари 08, 2022, 23:40:55 »
Не искъм да прозвучи като заяждане ама рекламите не се ли заплащат?
Мрун-мрун-дискрод-врън-врън-ама-елате-бее-дрън-дрън-айде народее евтин стаден форум за пл'вкии...
Ко е безплатна и разрешено рекламаджийствто - да кажа и аз : продавам турски керемиди на бройка и тасове за Москвич-12-ка 
Няма. Реклами. Ако продаваш керемиди, намери си сървър, в който хората се занимават със стоителни глупости и им пращай линкове към керемидите. Всъщност по-лесно е да потърсиш имиджи от средата на Дискорд и да се увериш сам. :)

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #409 -: Февруари 09, 2022, 00:11:48 »
И айде поне аз с НЕпреводачките туканка да не споря а?!?

 :t1233:

Джиджи, твоят превод е точен и дословен. Но някак си не се изтъркулва така гладко от езика, както преводът на Здравка.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #410 -: Февруари 09, 2022, 00:50:04 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Февруари 08, 2022, 20:42:14

    И айде поне аз с НЕпреводачките туканка да не споря а?!?

     :t1233:

Джиджи, твоят превод е точен и дословен.
Но някак си не се изтъркулва така гладко от езика, както преводът на Здравка.

Опазил мъ Господ, Звездробоецо, ТИ да ми определяш къф ми е превода, особено след като е от ЛАТИНСКИ ...

Щото аз латински изобщо НЕ знам и съм го взела от УИКИПЕДИЯТА ...
Поради което обаче вие тук двамата със Здравченцето можете да бъдете обявени за новите керпеденски ЕЗИКОВЪДИ ...

Апропо, нито сте първите, нито сте ЕДИНСТВЕНИТЕ ...

« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 01:28:31 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #411 -: Февруари 09, 2022, 01:14:47 »
П.П. А освен всичко останало, тук, в "Керпеден" не съм превела нито една дума /и няма да го направя никога!/ след един превод, който преди 3 години ми беше възложил г-н Принца /и самият той ми беше ДОСТОЕН редактор!/, но накрая се оказа, че нито аз, нито той си нямаме и хабер от английски и накрая – съвсем естествено! – ТЕМАТА БЕШЕ ЗАТВОРЕНА ...

Щото тук всеки разбира от всичко!!!  :t0120:

« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 01:29:26 от Джиджи »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #412 -: Февруари 09, 2022, 01:50:38 »
Не ми е работа, но затвореният клуб за жентълмени е доста упадъчна структура.
Затворените кръчми където се допуска само с покана и само членовете могат да четат ми напомнят за илюминатска сбирка където всички си шушукат тайно. Много различно от тука.
Да!
Виж как се разбираме!
На всички които пишат другаде им предлагам да преодолеят егото си и да коментират тук. Ако напишат нещо стойностно, ще го прочета и евентуално ще взема отношение. Не мисля да влизам в затворени клубове. Мрежата е толкова голяма, защо да сме в някой килер?
Народното събрание  е станало само една сграда, но си струва пак да се помисли за надписа над него.
Като напишете нещо, нали се интерисувате колко човека ще го прочетат? На мен не ми е безразлично.
И на мен ми липсва онзи богат (с участници) форум от СЕГА, но човек играе с тези карти които му раздадат.
"Play the cards you are dealt!"

Бъдете живи и здрави!
« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 01:57:03 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #413 -: Февруари 09, 2022, 04:29:55 »
жиджи,
ти си психично болна и ползваш форума като терапия. Страдаш от мания за величие. Много отдавна разобличих безпринципното ти самохвалство, че владееш добре английски. Наскоро те разобличих като долна лъжкиня. Ти не посмя да посочиш, кога по-точно и на каква кабина си превеждала с Хелън. Естествено не знаеш, че Хелън не превеждаше на кабина. Ти очевидно си пъкнала като ГЕРБ-ова калинка преводачка. По времето на соца преводачите бяха читави, а не калинки!
не е само това, преводач трябва да има огромна обща култура и дар слово, а тука имаме ужасяваща липса и на двете. Па и се прави на младо бабЕто, дамски превръзки било ползвало :)
това ГЕРБово лирично отклонение го отдавам на куманязката ти същност и напреднала възраст, та може да ти се прощават тъпотиите. Нерде хелън нерде ГЕРБ...

А смехотворните ти заплахи да пращаш този и онзи незнамси къде само те правят да изглеждаш още по-жалък. Нали те видехме на снимките с троянското жуже, за което една жалка фемина тука плакА наскоро...

« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 04:38:01 от p-k Lukash »

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #414 -: Февруари 09, 2022, 04:33:08 »
И на мен ми липсва онзи богат (с участници) форум от СЕГА, но човек играе с тези карти които му раздадат.
на тебе много ти липсва по отношение участие във форуми, поради което не би било зле да не прекаляваш с обобщенията и да сипеш мъдрост от последна инстанция.
Страдащите от реална представа какво са и заблуждаващи се, че като са в Америка са станали гении не са един и двама, много такива отекоха през годините

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #415 -: Февруари 09, 2022, 05:06:37 »
сипеш мъдрост от последна инстанция.
Marhaba Lukash,
Винаги си мисля, че сипя мъдрост от "последна инстанция". Като пълноводен поток.
Free! Възползвай се! Не се хаби толкова много.
Естествено е, че като сме в Америка сме гении. Не един и двама.  ;)
Не злобей! Америка е като всяко друго място. Нали трябва да сме някъде? Като дойдеш, се обади! Ще те разходя по континента.
Няма да те "charge"-вам. Писа, че си богат. Богатите най-мразят "изваждането".  :crying_with_laughter-3302:
Ще те оставя да походиш по Newbury St.  & Boylston St. Ще се почувстваш "бял човек". Или не?

PS Що сте така кисели? Все едно съм сипал барут на раните ви и после го паля. Take it easy!
Младостта е отминала, но има още радости в живота.  :m1273:

BTW Не е ли достатъчно интересно в "чата" (алтернативата), че сте тук? Винаги сте добре дошли.
Все се надявам да науча нещо от вас. Dum spiro spero. :middle_finger-434:
« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 05:35:45 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: Алтернатива:
« Отговор #416 -: Февруари 09, 2022, 05:14:36 »
Рекиджа щял да оправя форума ама го баннали и не си публикувал тезисите.
Публикувай ги сега бе чоджум.
Какво ти пречи?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #417 -: Февруари 09, 2022, 06:29:06 »
Писа, че си богат.
и що така това ти толкова бръкна в джигера? щото богатите сте по подразбиране у америка ли?
за втори път плачеш и скърбиш по повод на една такава безобидна шега.
по "твоя" континент съм се разхождал достатъчно и никога не ми е трябвало съдействие от разни дебили с чувство за величие.
откога и ти стана калайджия, та ти почерне дупето и вече каниш/разрешаваш кой къде да пише?
до този момент не съм прочел нищо, писано от тебе, което да си заслужава времето за прочитане - само пост-ком глупости и носталгии, както и емигрнт-комплекс тъпотии


пс. и стига си пъстри бозите с изрази на английски, който знаеш колкото да се пофалиш пред невежите, ако си мислиш, че това те прави да изглеждаш по-интелигентен, грешиш; типична цървулкьовщина, като тази на шебека пцувач
« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 06:35:59 от p-k Lukash »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #418 -: Февруари 09, 2022, 06:39:59 »
не е само това, преводач трябва да има огромна обща култура и дар слово, а тука имаме ужасяваща липса и на двете. Па и се прави на младо бабЕто, дамски превръзки било ползвало :)
това ГЕРБово лирично отклонение го отдавам на куманязката ти същност и напреднала възраст, та може да ти се прощават тъпотиите. Нерде хелън нерде ГЕРБ...
p-k Lukash, горният епистоларен бисер демонстрира базовото Ви понятие от семантика, но за Ваше съжаление яко му куца синтаксиса, в следствие на което е невъзможно на грамотен български език някакво логично свързано мнение да изкажете. Това обаче ни най-малко не пречи на безпочвено Ви гигантско самочувствие да ръсите Вашата аподиктичната истина!
---
Quote (selected)
А смехотворните ти заплахи да пращаш този и онзи незнамси къде само те правят да изглеждаш още по-жалък. Нали те видехме на снимките с троянското жуже, за което една жалка фемина тука плакА наскоро...
Вероятно в собствените си очи изглеждате като един истински Нарцис, чувство породено от патологичното Ви душевно състояние, та раздавате на ляво и дясно оценки, които ще оставя без коментар, защото съвсем сериозно ще Ви пратя на XXXXXXXX и там да останете, докато съзреете достатъчно, за да се появите като нормално създание.
« Последна редакция: Февруари 09, 2022, 09:35:29 от Alois Alzheimer »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #419 -: Февруари 09, 2022, 06:40:27 »
Даааа...
големи баталии са ставали тук

...а Джиджето за што?!?