Преглед на печата … > Новините от деня …

Правителството падна - изпитвате ли задоволство?

(1/21) > >>

Giuseppe:
Темата е ясна.
Изпитвате ли задоволство от това, че правителството падна?
Сега!
Бих се радвал, каквито и отговори да има, да започват първо с ДА или НЕ.
Щото може да има стотици съображения човек, но в крайна сметка като си направи баланса всичко опира до ДА или НЕ.
Щото и изборът тук е ДА или НЕ.
Ще бъда честен - живот и здраве, ще задам същият въпрос след новите избори.
Ще бъда и още по честен със своето мнение.
Аз съжалявам, че падна провителството, не щото е било толкова добро, а защото смятам, че и след новите избори ще се получи нещо по добро.
Дори и ще се аргументирам - кратко, недостатъчно, но ясно що няма да е нещо различно - простокирото нареди до другите свалячи - ГРОБ, турците и чалгарите - нареди и Възраждане, за което имаше формално право, но със споменаването на Митрофанова като сваляч на правителството си отиде у киреча още преди да е тръгнал към нов проект.
Не мога да настоявам какво мнение да изкажетежете - със, без аргументи, но пак ще повтора - нека почва с ДА или НЕ.
 :smokin:

66:
Аз имам въпрос. Начи следващото по-лошо от предното.
До къде да връщаме. До Бочко, До Виденов ..... Луканов  :smokin:

Giuseppe:

--- Цитат на: 66 в Юни 22, 2022, 20:15:25 ---Аз имам въпрос. Начи следващото по-лошо от предното.
До къде да връщаме. До Бочко, До Виденов ..... Луканов  :smokin:

--- Край на цитат ---
Не ти разбирам въпроса, но не пречи да си изкажеш мнението.
Тук не сме от страхливите и предпазливите, нали?

фелдкурат Ото Катц:

--- Цитат на: Giuseppe в Юни 22, 2022, 20:10:55 ---Темата е ясна.
Изпитвате ли задоволство от това, че правителството падна?
Сега!
Бих се радвал, каквито и отговори да има, да започват първо с ДА или НЕ.
Щото може да има стотици съображения човек, но в крайна сметка като си направи баланса всичко опира до ДА или НЕ.
Щото и изборът тук е ДА или НЕ.
Ще бъда честен - живот и здраве, ще задам същият въпрос след новите избори.
Ще бъда и още по честен със своето мнение.
Аз съжалявам, че падна провителството, не щото е било толкова добро, а защото смятам, че и след новите избори ще се получи нещо по добро.
Дори и ще се аргументирам - кратко, недостатъчно, но ясно що няма да е нещо различно - простокирото нареди до другите свалячи - ГРОБ, турците и чалгарите - нареди и Възраждане, за което имаше формално право, но със споменаването на Митрофанова като сваляч на правителството си отиде у киреча още преди да е тръгнал към нов проект.
Не мога да настоявам какво мнение да изкажетежете - със, без аргументи, но пак ще повтора - нека почва с ДА или НЕ.
 :smokin:

--- Край на цитат ---
Да

Maximus II:
Правителството падна - изпитвате ли задоволство?

Изпитвам задоволство всеки път, когато на гаден човек, му се случва нещо гадно, като например министър крадец, таман си е опекъл кражбата на 100 милки, и да падне от власт! Мъка, мъка-а-а

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия