Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:48:50

Автор Тема: Мистериите около полет MH17 part II ...  (Прочетена 6380 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
« Последна редакция: Август 12, 2018, 10:14:48 от Karl von und zu Gossinger »
the lamers club honourable member …

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Мистериите около полет MH17 part II ...
« Отговор #1 -: Август 11, 2018, 19:24:07 »
кис, кис . да знаеш оня твой приятел Йижи какво ти е отговорил в новия свят ... няма да ти обадя ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Мистериите около полет MH17 part II ...
« Отговор #2 -: Август 11, 2018, 19:45:43 »
кис, кис . да знаеш оня твой приятел Йижи какво ти е отговорил в новия свят ... няма да ти обадя ...

Не виждам отговор до мен. Виждам само моя отговор към него с непряко зададен въпрос — дали самолетът е свален случайно или нарочно.

Всички се кълнат, че е свалянето е случайно, поради некадърност или пиянска изцепка. А аз мисля, че самолетът е свален нарочно. И ако разгледаме доказателствата, които ни се представят от JIT, ще стане ясна цялата работа.
the lamers club honourable member …

Неактивен letec55

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 1
    • Профил
Re: Мистериите около полет MH17 part II ...
« Отговор #3 -: Август 13, 2018, 21:23:11 »
Йежуита е или старателен труженик на пропагандата или ентусиазиран лаик, владеещ в някаква степен таз наука. Прави се, че не вижда какво го питаш и насочва вниманието само там, където счита, че противникът е слаб или че той е силен.
За мен най-голямата мистерия и до ден днешен си остава защо руснаците приеха битката да се води на пропагандния фронт, след като те там са в крайно уязвима позиция по отношение на медии и възможности на медии в световен мащаб. Всички са срещу тях, а те дават и поводи да бъдат укорявани за фейкове. Може и наивно да си мисля, но все пак нещата трябва да се свеждат до истината и до желанието да се узнае истината.
А за умисъл или не... Ако е умисъл следват мотивите. Ако приемем дадени мотиви на някоя от страните за по-вероятни, то пак възниква въпросът "КАК". И сме там, където сме сега. Да разсъждаваме по въпроса КАКВО (след като намираме недостатъци в авиационното разследване), КАК и с КАКВО (тук пък версията БУК засега издиша), и накрая КОЙ ( тук пък криминалните издишат, приели единствено подхвърлената им от авиационните разследващи версия и не търсещи никакви други версии).

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Мистериите около полет MH17 part II ...
« Отговор #4 -: Юни 21, 2019, 13:46:35 »
Попаднах на нещо интересно и систематизирано

http://mh17.webtalk.ru/

всички белингкатски и други проукраински фейкове анализирани на доста добро ниво.
виждал бях някои от анализите преди, сега накуп си е по интересно.

Затворени теми, за да се избегне редактирането на мнения към даден етап,
видеа, с блокирани оргинали в ютуб и качени в независими източници,
анализи на така наречените доклади - иначе казано излагациите на холандците...
и така нататък...

enjoy
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Мистериите около полет MH17 part II ...
« Отговор #5 -: Юни 21, 2019, 14:06:30 »
Да не пропуснем, за пълнота на изложението:

https://dariknews.bg/novini/sviat/premieryt-na-malajziia-ospori-obektivnosttana-razsledvaneto-za-svaleniia-mh17-2172494

Честно казано, не мисля на Другото място да сме оставили нещо важно необсъдено. Но пък кой знае ...  :image008: