Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:03:19

Автор Тема: Съмнения за "Новичок": ново разследване на отравяне на български бизнесмен  (Прочетена 9554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Съмнения за "Новичок": ново разследване на отравяне на български бизнесмен тук https://www.svobodnaevropa.bg/a/29730510.html - трогателно - и е все още жив, за да могат да му повдигнат обвинение.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Не съм.

Само заради отговора на Миндербиндера, очаквано ... няма как да е иначе - кучета на Павлов.
« Последна редакция: Януари 25, 2019, 16:55:54 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не съм.
:sad-3295:

А аз последните дни толкоз се старах да тЪ кандърдисам ...  :t0120:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
1. С Емко работя, макар и с прекъсвания,  почти  15 години. /Да не си помислите, че съм оръжеен търговец, просто ги снабдявам с два-три безобидни консуматива/ Основният им бизнес е с Индия . Който поне малко е в час с оръжейния бизнес знае, че в света по-труден клиент от индийците няма. На този пазар са трошили зъби  Русия, Франция, САЩ и не един път - родното ВМЗ. Емко е непоклатимо. Ако някой е искал да трови Гебрев, това е причината. Същата е тя и за сегашните атаки срещу Дунарит.
2. Не мога да се подпиша с две ръце, но оценявам на нула вероятността Гебрев, това яре от стара оръжейна коза,  да се бута в Украйна . Не изключвам възможността американски компании, на които той е продал боеприпаси, да го направят. Но и това е малко вероятно.
3. Не познавам лично Гебрев и сина му, но пък познавам добре В. Тахчиев. Не съм разговарял с него за това отравяне, но знам, че от 2015 г. насам той нееднократно е посещавал Русия. Ако е пречил на руснаците и те не са могли да го отровят, оттогава са имали десетки възможности да го отровят, заколят или обесят. Предполагам, че още ще ходи.

Няма да питам като какво ще рече това "вещество от семейството на "Новичок"?
Къде е тая класификация, освен в главите на нашенските козяшки агенти.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Ако е пречил на руснаците и те не са могли да го отровят, оттогава са имали десетки възможности да го отровят, заколят или обесят. Предполагам, че още ще ходи.

Тази мантра упорито я налагат, но всъщност е лъжовна. България не е проблем на руснаците в оръжейния бизнес и никога не е била. Истината е, че българската оръжейна индустрия изобщо не е сериозна. Произвеждаме единствено леко стрелково оръжие и боеприпаси. Такова производство имат най-малко 70% от държавите в света. Контрактите ни може да са големи за България, но за световната търговия са смешни. Ние не продаваме оръжейни системи като Русия. Освен това, лекото ни стрелково оръжие е два пъти по-скъпо от китайското и ние разчитаме единствено на конфликти и региони, където САЩ са решили да подкрепят този или онзи. Както беше в Сирия, Грузия и т.н. Проблем имаме само с лицензите, защото каквото и да ни втълпяват, каквито и доработки да сме правили, ние произвеждаме съветско оръжие.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
тя цялата тази простотия е лъжовна. в услуга на гнъсните англичани измислиха някаква простотия от преди не знам колко си време.

гебрев-мебрев-дрън-дрън. ако някой е забравил, иде реч за бов с огромна ефективност, една капка от което убива не знам си колко си народ.

баси нефелнато бойно отровно вещество, дето един човек не може да отрови, да не говорим как се прилага индивидуално - останалите отдавна са забравили, че са се виждали и вечеряли с гебревия.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Съмкненията за "Новичок" са отколешни.