Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:27:45

Автор Тема: Добре дошли ! :)  (Прочетена 240251 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1200 -: Юни 08, 2021, 23:26:45 »
Сирия вече не е интересна.Путин е инфантилен.Не става.Фарсът,като жанр не ми допада....

 :th_up:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1201 -: Юни 09, 2021, 07:48:37 »
Ти май ше излезеш менте ЗИП, но още малко време ми трябва.
 :t26157:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1202 -: Юни 09, 2021, 07:50:15 »
The five stages of grief are:

denial
anger
bargaining
depression
acceptance

 :crying_with_laughter-3302:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1203 -: Юни 21, 2021, 19:20:00 »
Quote (selected)
Последено регистриран: фелдкурат Ото Катц

Я кой се промъква по терлици!
  :m1277:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1204 -: Юли 28, 2021, 18:15:39 »
циникЪтхедонист
Баш ми е драго!
 :ok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1205 -: Юли 28, 2021, 18:24:22 »
циникЪтхедонист
Баш ми е драго!
 :ok:
 

Ама да започва и да пише, а не като други – само да се регистрира ...  :ok:


Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1206 -: Юни 18, 2022, 17:18:38 »
Quote (selected)
Активни потребители през последните 10 минути:
buratinob, dabedabe, пешo, otvrat, Google
Гледам след дедо Барми ( да не се бърка с БРАМИН ) и Пешо надниква.
Бе вие що не сте на прайда ми мишкувате туканка? :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1207 -: Юни 18, 2022, 17:48:23 »
На цержанта му липсваме май с нашите простотии. Оттатък де всички са умни и мислят еднакво, навярно е скука. На мен не ми  пречи, стига да не хапе.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1208 -: Юни 18, 2022, 17:49:57 »
На цержанта му липсваме май с нашите простотии. Оттатък де всички са умни и мислят еднакво, навярно е скука. На мен не ми  пречи, стига да не хапе.
То и тук не е различно.
Разделихме се на "ние", отврат, Джи и някой случайници.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1209 -: Юни 18, 2022, 20:43:02 »
На цержанта му липсваме май с нашите простотии. Оттатък де всички са умни и мислят еднакво, навярно е скука. На мен не ми  пречи, стига да не хапе.
То и тук не е различно.
Разделихме се на "ние", отврат, Джи и някой случайници.
...хади, бъдете човеци, нека да потърсим някакво face keeping решение за блудните си братя, мигар не ви липсват Пепи миндербиндер, Трой, Реки даже Фирмин?

...на мен понякога ми липсват, наистина.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1210 -: Юни 18, 2022, 20:52:11 »
Цитат на: фелдкурат Ото Катц
хади, бъдете човеци, нека да потърсим някакво face keeping решение за блудните си братя,
мигар не ви липсват Пепи-миндербиндер, Трой, Реки, даже Фирмин?

Не, никак!
Само Фирмин, когато не размахва лопатка.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1211 -: Юни 18, 2022, 20:53:55 »
Ма нека дишат, нека пишат! Може да стане по-интересно. Аз по принцип тук не влизам за информация. Ма не пречи да научи човек какво става по широкия свят. И как живеят нашите хора там, и какво ги боли. Ще се връщат ли. Па и да си поддържат българския поне.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1212 -: Юни 18, 2022, 21:03:33 »
Не виждам какво им пречи да се върнат.
Освен ОГРОМНОТО ИМ ЕГО.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1213 -: Юни 19, 2022, 11:07:34 »
Quote (selected)
Цитат на: фелдкурат Ото Катц

    хади, бъдете човеци, нека да потърсим някакво face keeping решение за блудните си братя,
    мигар не ви липсват Пепи-миндербиндер, Трой, Реки, даже Фирмин?

Не, никак!
Само Фирмин, когато не размахва лопатката.
:th_up:


Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1214 -: Юни 19, 2022, 14:26:05 »
Само Фирмин, когато не размахва лопатката.

Вероятно не, сага може да поведе БСП по нови "партизански" пътеки и ще е много зает. Пък и Мястото е вакантно.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1215 -: Юни 19, 2022, 18:30:45 »
На емигрантите ни е време вече да се приберат, ако се имат за българи. Трябва да закрепим страната си, като преди това изритаме продажните политикани. Работа има много за всеки. Занемарихме си градинката.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1216 -: Юни 19, 2022, 20:21:51 »
Аха, да се върнат и после вие да им казвате за кого да гласуват и как, а ако гласуват според собствените си разбирания, да скачате, че са прости, 80%, 90% и пр.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1217 -: Юни 19, 2022, 20:26:25 »
Да, да, точно, как ги разбираш работите. Но първо ще им изядем доларите.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2194
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1218 -: Юни 22, 2022, 07:44:37 »
Имам достоверна информация от голям град на Лазурния бряг, че лица - повечето от живеещите там българи, които от поне 2 десетилетия не живеят в България се подкокоросват едни други в социалните мрежи да си прекарат отпуските в България, "протестирайки В ПОДКРЕПА на правителството". После естествено ще си се приберат обратно.
Моите впечатления от такива лица - това лъсна ясно при предишни избори - е, че не са изтекли мозъци, а СЪС изтекли мозъци - най-напред масово гласуваха за ГЕРБ, после се редиха на опашки за Славчо, после за Кирчо, а най-авангарднодемократизиращата група - системно за Ристю и Наско.

Що се отнася до връщането постоянно в България, имам
куп познати, на които децата им със семействата си се завръщат. Става дума за хора с образование, работа и прилична доходи, живели по 10-15 години на Запад. Последно се върнаха едни от Канада - с висока квалификация и доходи там, заради медицинския фашизъм и задържителната ваксинация. Познавам от малко едно дете чудо, получило най-доброто възможно образование във всички степени с отличие, на висока длъжност с командировки по целия свят, със собствено жилище(!), което, ако от него зависеше, щеше тутакси да се прибере, но булката (от Хасковско) не е съгласна.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1219 -: Юни 22, 2022, 08:14:53 »
със собствено жилище(!)

Защо е тази удивителна? Вярно че в Канада цените на имотите (къщи, апартаменти, и т.н.) са все още безумни (сравнително отскоро), но не е рядко явление, даже никък. Както го описваш този без съмнение кадърен човек би трябвало отдавна да си го е изплатил.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2194
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1220 -: Юни 22, 2022, 12:07:08 »
Канадците живееха под наем в Канада.
Детето чудо живее във Франция и си е платило жилището.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1221 -: Юни 22, 2022, 12:11:59 »
със собствено жилище(!)

Защо е тази удивителна? Вярно че в Канада цените на имотите (къщи, апартаменти, и т.н.) са все още безумни (сравнително отскоро), но не е рядко явление, даже никък. Както го описваш този без съмнение кадърен човек би трябвало отдавна да си го е изплатил.
Ипотеките не са ли 20+ години, типично?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1222 -: Юни 22, 2022, 13:50:52 »
Аз имам приятелка в Австрия, която се върна покрай зулумите и още е в България.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1223 -: Юни 22, 2022, 19:07:48 »
Ипотеките не са ли 20+ години, типично?

В Канада къща не съм купувал. Там по принцип собствените жилища са много скъпо удоволствие, а от 5-8 години станаха безумно скъпи.

Но мога да ти кажа как е в САЩ (с уговорката, че може би има разлики от щат на щат): най-разпространените ипотеките са 30-годишни, защото месечните вноски са най-малки. След това са 15-годишните -- по-високи вноски, но по-малка лихва и края на краищата плащаш по-малко лихва общо. Супер ако можеш да си го позволиш. В зависимост от ипотечния брокер и доходите, има и 10-годишни (сравнително рядко).

В щатите донякъде го има българския стремеж да имаш собствено жилище (за разлика от Германия, Франция, и т.н. до колкото съм чувал). Законите благоприятстват купувача на жилище. В повечето щати единственото обезпечение на банката е жилището ти -- ако не можеш да плащаш и цените на жилищата са паднали много, банката духа супата. Също така няма такси за предплащане -- ако можеш да плащаш месечно повече, отколкото трябва, можеш да спестиш много лихва (или пък ако направо си изплатиш целия заем).

Много е разпространено ре-финансирането: сключиш договор за ипотека с 5% примерно, но след година-2-3 лихвите падат на 3%. Отиваш в някоя банка и поискваш да рефинансираш. Те ти изплащат текущия заем и сключват нов договор с по-малката лихва. Затова правилото е: ако имаш достатъчен доход, взимаш ипотека каквато и да е лихвата. Ако падне в бъдеще - рефинансираш. Ако се качи - имал си късмет да вземеш по-ниска лихва.



Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1224 -: Юни 30, 2022, 17:13:45 »
банкерите винаги си вързват гащите. Гадна пасмина.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1225 -: Юли 18, 2022, 20:19:05 »
В щатите донякъде го има българския стремеж да имаш собствено жилище

Де викоше тошко колев,
Кога ще ни стигнат,
 американцитее ......
 
Като се пробваха секи американец с жилище и бууум ..... 2008
А Бае Ви хТодар го беше докарал до 200%. Секи с жилище плюс вила  :smokin:

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1226 -: Юли 20, 2022, 07:41:20 »
Като се пробваха секи американец с жилище и бууум ..... 2008

Да, това беше голям панаир. Малко преди Леман, цените на къщите растяха буквално с $10 000 на ден. Хората, които имаха налични (или можеха лесно и бързо да вземат заем), препродаваха като луди: купиш за $200 000, след седмица продадеш за $250-300 000. Мен ме яд, че тогава не купихме нещо във Флорида -- там най-много се сгромолясаха цените: къщи за около $300 000 се продаваха за под $100 000, само и само банката да вземе нещо. Хората си изоставяха къщите -- слагат ключовете в един плик и ги изпращат на банката.


Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1227 -: Юли 23, 2022, 03:33:59 »
Да, това беше голям панаир. Малко преди Леман, цените на къщите растяха буквално с $10 000 на ден. Хората, които имаха налични (или можеха лесно и бързо да вземат заем), препродаваха като луди: купиш за $200 000, след седмица продадеш за $250-300 000. Мен ме яд, че тогава не купихме нещо във Флорида -- там най-много се сгромолясаха цените: къщи за около $300 000 се продаваха за под $100 000, само и само банката да вземе нещо. Хората си изоставяха къщите -- слагат ключовете в един плик и ги изпращат на банката.
Аз изкярих от ситуацията в 2009. Случвало ми се е и в БГ. Може би причината е, че и в 2та  случая не съм търсил някакъв светкавичен гешефт и дебела пачка. Бяхме спестили някакви пари и решихме да купим нещо за инвестиция. Намерихме няколко привлекателни имота. Не ни достигаше известна сума. Искахме да теглим заем от - не ни одобриха? При положение, че работехме (с доста прилични заплати), имахме вече имот с изплатена съществена част от стойността му, 2 нови коли - изреждам за да стане ясно, че имахме какво да предложим катоо залог. Не ни одобриха! Дали заради истерията наоколо нямам идеа. Ядосах се и тргъгнах по приятели и познати. За 3 дни събрах липсавщите ни пари и платихме всичко в брой и наведнъж. За $40000 се сдобихме с двустаен 110 кв м (в хола можеш да сложиш маса за тенис или билярд), голяма тераса с панорамен прозорец, блокът има басейн и е на 10 мин от къщата ни. От познати и приятели - подобни апартаменти в района са вървели над $100К. Сватът купи през 2014 на 2 пресечки от нас за $90К.
Инак четох тогава, че по твоя щат банките са сривали цели новоизградени комплекси (тип пенсионерски) само и само да не им плащат режийни и поддръжка.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1228 -: Юли 25, 2022, 00:00:56 »
Quote (selected)
В щатите донякъде го има българския стремеж да имаш собствено жилище (за разлика от Германия, Франция, и т.н. до колкото съм чувал)
Моля, моля ? Във Франция е абсолютно същото като навсякъде, всеки иска да има собствено жилище, наемите стават все по-малко. Французите точно като нас крият пари "в буркани" и в "матраци" ! Като започна ковид-терора и ограниченията - куци , кьораво и сакато се втурна да си вади парите и да купува недвижимости. Преди на витрините на агенциите имаше с десетки обяви и с картинки, за година - година и половина всичко изчезна ! Дори неатрактивни имоти , които съм виждал с окачени табели че се продават, бяха изкупени. Почти не знам някой познат местен, който да не живее в собствено жилище, освен съвсем бедните, които има общински "резиданс сосиал"...

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1229 -: Юли 25, 2022, 00:59:00 »
Да, и цените скочиха с 20-30% за тия две години, което на фона на френските цени си е ужасяващо.
Продажбите са намалели съответно в пъти и никой не продава, ни купува. Е, не никой не, ама сделките са намалели бая.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1230 -: Юли 25, 2022, 04:50:12 »
Моля, моля ? Във Франция е абсолютно същото като навсякъде, всеки иска да има собствено жилище, наемите стават все по-малко

Е, казах, че така съм чувал от тамошни хора. Не съм живял там и нямам преки впечатления. Пък и желанията и навиците се променят.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1231 -: Юли 25, 2022, 05:02:59 »
Не ни достигаше известна сума. Искахме да теглим заем от - не ни одобриха? При положение, че работехме (с доста прилични заплати), имахме вече имот с изплатена съществена част от стойността му, 2 нови коли - изреждам за да стане ясно, че имахме какво да предложим катоо залог. Не ни одобриха!

Вие сте уцелили преходния период: от етапа на банките да дават жилищни заеми на буквално куцо и сакато, на етапа когато на банките им начукаха канчетата (Уелс Фарго плати много милиони глоба защото нейните служители си измисляли доходи на апликантите). Имаше трагичен случай (май в Алабама) -- една шофьорка на училищен автобус с $15 на час заплата и непълен работен ден беше взела ипотека за $400,000 за някакъв палат. Милата едва година и половина успя да се наслаждава.

През 2009-2010 беше много строго.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1232 -: Юли 25, 2022, 12:17:27 »
Сега чакаме на тукашните банки да им начукат канчетата, лихвеният процент вече почна да се повишава. Апартаментите станаха по милион, не в Париж това и не някой супер дупер апартамент на добро място. Даже тия по арабските квартали гонят майка си и баща си.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1233 -: Юли 31, 2022, 21:30:24 »
Сега чакаме на тукашните банки да им начукат канчетата, лихвеният процент вече почна да се повишава. Апартаментите станаха по милион, не в Париж това и не някой супер дупер апартамент на добро място. Даже тия по арабските квартали гонят майка си и баща си.
Ми чекайте
Тая с глезенето на населението в западната част на Ервопа умре. Още преди къде 40 години. Живота ще става все по сурав и курав.
Впрочем нещичко мое се направи. Нъл имате сериозна комунистическа партия.
На следващите избори 20+, а по добре 30+ процента гласуват за нея и имате некви шансове да ви обърнат фнимание :m1273:

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1234 -: Август 08, 2022, 14:19:07 »
Видях, че се е появил ник  Butch!?
Добре дошъл!
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1235 -: Август 08, 2022, 14:24:14 »
Видях, че се е появил ник  Butch!?
Добре дошъл!

ще видим.

и двамата са разпознаваеми, така че е въпрос само на време.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1236 -: Август 08, 2022, 16:49:33 »
Ми чекайте
Тая с глезенето на населението в западната част на Ервопа умре. Още преди къде 40 години. Живота ще става все по сурав и курав.
Уважавам те, но трябва да си точен. Глезенето на хората на запад свърши с разпадането на СССР. Капитализмът престана да има алтернатива, ако се изключи затворената Северна Корея и Куба.
« Последна редакция: Август 08, 2022, 17:02:48 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1237 -: Август 08, 2022, 17:18:41 »
Видях, че се е появил ник  Butch!?
Добре дошъл!

ще видим.

и двамата са разпознаваеми, така че е въпрос само на време.


И двамата? :)))

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1238 -: Август 08, 2022, 17:19:35 »
Видях, че се е появил ник  Butch!?
Добре дошъл!

ще видим.

и двамата са разпознаваеми, така че е въпрос само на време.

И двамата? :)))

аха, и двамата -- или е единия, или е другия :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1239 -: Август 08, 2022, 17:26:02 »
Боже! Те били двама!   :suicide:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1240 -: Август 08, 2022, 17:32:56 »
Боже! Те били двама!   :suicide:
:notworthy:
Правилна забележка! Помислих си да се обадя, но щяха да ми пишат, че "араламбя", та премълчах.
Нали съм поумнял? :think:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1241 -: Август 08, 2022, 17:40:45 »
Умничък си ти
Всичи тук сме се събрали едни умници..   :tomtom:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1242 -: Август 08, 2022, 17:42:17 »
Видях, че се е появил ник  Butch!?
Добре дошъл!
Благодарско! :t0328:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1243 -: Август 08, 2022, 17:43:15 »
Боже! Те били двама!   :suicide:
:notworthy:
Правилна забележка! Помислих си да се обадя, но щяха да ми пишат, че "араламбя", та премълчах.
Нали съм поумнял? :think:

в този случай нямаше да е „араламбене“, ама както искаш.

а в този форум се нагледах на достатъчно „фалшиви“ акаунти, за да си имам едно наум.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1244 -: Август 08, 2022, 17:50:25 »
а в този форум се нагледах на достатъчно „фалшиви“ акаунти, за да си имам едно наум.
Аз съм "genuine".

Definition of genuine

1a : actually having the reputed or apparent qualities or character
 genuine vintage wines
b : actually produced by or proceeding from the alleged source or author
the signature is genuine
c : sincerely and honestly
 felt or experienced a deep and genuine love

Като си намеря аватара някъде на лаптопа, ще го сложа (за доказателство  :lol:)

BTW От и за известно време съм в БГ forever и се запознах с хубави хора (и форумци) като Eisblock и buratinob, което си е "privilege" отсекъде.
« Последна редакция: Август 08, 2022, 18:31:57 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1245 -: Август 08, 2022, 17:58:41 »
Като си намеря аватара някъде на лаптопа, ще го сложа (за доказателство  :lol:)

мога и аз да го потърся из архивите :lol:
the lamers club honourable member …

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1246 -: Август 08, 2022, 19:22:27 »
а в този форум се нагледах на достатъчно „фалшиви“ акаунти, за да си имам едно наум.

Да, особено ако се вземе предвид, че на врекито сигурно много му е доскучало да си приказва сам в дискорда.
Пък и фоновата радиация знае номера с кирилица/латиница.
Добре дошъл (отново) Butch.
*********   ✹    *********

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1247 -: Август 08, 2022, 19:24:11 »
Да, бе!
Някой ако има достъп да прати един поздрав или по-здрав на отлюспилите се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1248 -: Август 08, 2022, 19:24:47 »
Добре дошъл (отново) Butch.
Добре заварили!
 :t0328:
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1249 -: Август 08, 2022, 19:35:14 »
Бъч радвам се че се върна.
Липсваше.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1250 -: Август 08, 2022, 19:36:37 »
Не разбрах, ше черпиш ли за добре дошъл. Такива са традициите.
................
Дан' го гевезим, че пак мое се фръцне.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1251 -: Август 08, 2022, 19:40:48 »
Не разбрах, ше черпиш ли за добре дошъл.
Само тези на които съм липсвал. Ще ме намерите в Стара Загора и във форума. ;) Нали не се бъркате - животът е вън от форума? Онзи истинският.
AnonimusBG  :t0328:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1252 -: Август 08, 2022, 19:41:20 »
Бе липсваше, ама има грях да изплаща че се връцна така.
Не му дигайте акциите, нека се поизпоти малко! :)))
« Последна редакция: Август 08, 2022, 19:46:34 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1253 -: Август 08, 2022, 20:02:49 »
В Стара Загора не стъпвам. Имам горчив опит. Интересчии. Поне хората, с който имах контакт. Богат район и много намазани. Мое мнение само.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1254 -: Август 08, 2022, 20:23:16 »
Ще пусна едно авансово добре дошъл и на Giuseppe, че нещо се засегна, ама дано му мине скоро!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1255 -: Август 08, 2022, 20:32:50 »
Утре може да му мине. Аз не разбиран хората дето се засягат че някой не им харесва позицията. Ами нали форумите са за това, всеки да си каже мнението. Хайде само да дакаме.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1256 -: Август 08, 2022, 23:12:18 »
а, за заарата губиш. аз тази година имам разнообразни спомени - роди ми се внук там, там като отидох за две седмици да го видя, на третия ден пипнах ковид...

обаче там имат едно мноо хубаво нещо - заарски калмари. като отида след 2-3 седмици да видя бебока, ще ги опитам пак. точно зад общината, кръчмата се зове 'при кмета'.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1257 -: Август 09, 2022, 08:38:06 »
кръчмата се зове 'при кмета'.
"there must be something can be done..."
https://www.youtube.com/watch?v=ADHXahsxIGM

Обади се, ще пием бира със печени свински уши и ще се убедиш, че съм "normal" и не съм "on a slow side", а аз ще припозная БСП като моя майчица-закрилница и всичко ще се нареди много добре. Къде ще те търся по джерманито, да ядем "wurst" и да пием "Radeberger"?

PS Да ти е жив и здрав внука в Стара Загора!
« Последна редакция: Август 09, 2022, 09:14:59 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1258 -: Август 09, 2022, 10:15:15 »
Браво Butch, че се накани!

- И да удостоверя, със споменаването за малкото прекарано време заедно в Средата на България, че този Бъч - е старият ни Бъч.

Използвам случаят, за да се подсетим (силно се надявам че сме способни!), как е безсмислено да се дърлим, замеряме с курешки и показваме характери на истерични госпожици! Нека не правим на другите това, което мразим на нас да правят!!! Нека пазим чуждото достойнство, така както ценим собственото!

Удостоверявам, че Бъч е приятен, умен човек, уравновесен, спокоен, малко замислен на пръв поглед (а това е хубаво, защото не е импулсивен), с богат житейски опит и трезв поглед над света. Бе ми удоволствие да бъдем заедно и се надявам това пак, скоро, да се случи.

Пак си добре дошъл! :t0328:

И да не забравя, ценя всички вас, дори понякога да се чудя "защо". Във всеки има частица от слънцето, хубаво е да се оставя тя да присветне и не да дърпаме тежки завеси пред себе си, за да не я показваме и не я виждаме у другите!...

Поезия бакалъм! :beer_:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1259 -: Август 09, 2022, 10:31:51 »
Да живей 1000 години! Аз само стотина. Наздраве!