Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 02:30:21

Автор Тема: Re: Има ли в България недостиг на кадри?  (Прочетена 2177 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Има ли в България недостиг на кадри?
« -: Декември 19, 2019, 13:38:58 »
Kолко от компютрите се използват в медицината и в управлението на полети ?
Ама всеки държ. служител си прекарва 3/4 от раб. време във Фейсбук, в редене на уиндоуски пасианси и в писане по форуми (предимно в плюене по Русия, социализма и Корнелия).
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Има ли в България недостиг на кадри?
« Отговор #1 -: Декември 19, 2019, 14:29:54 »
Kолко от компютрите се използват в медицината и в управлението на полети ?
Ама всеки държ. служител си прекарва 3/4 от раб. време във Фейсбук, в редене на уиндоуски пасианси и в писане по форуми (предимно в плюене по Русия, социализма и Корнелия).

Фейсбук нямам и не мисля да имам. Пасианси не редя. Компютри използвам от време, в което ти, момченце, още не си бил роден. А преценката ти как си разпределям времето, за да си свърша работата, следва да се основава все пак на моите умения, а не на твоите. Бас ловя, че това, което аз свършвам за 1/4 от времето си, ти не можеш свърши и за 4/4 от него.  ???

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Има ли в България недостиг на кадри?
« Отговор #2 -: Декември 19, 2019, 15:42:38 »
Цитат на: Firmin
Бас ловя, че това, което аз свършвам за 1/4 от времето си, ти не можеш свърши и за 4/4 от него.  ???

Това, което ти вършиш, аз не бих вършил за нищо на света. Твърде гнусно ми идва ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Има ли в България недостиг на кадри?
« Отговор #3 -: Декември 19, 2019, 18:14:56 »
Някои люде са толкова тежко глупави, че е просто неудобно да се занасяш с тях.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.