Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:48:35

Автор Тема: Родител А и Родител Б вече и у наше село  (Прочетена 15625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #60 -: Април 01, 2019, 21:08:06 »
теоретично е възможно - примерно таткото и дядото на детето ...
При циганите го има и варианта бащата на някое чааве да му се явява и дядо  :blurry_drunk-2127:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #61 -: Април 02, 2019, 01:12:23 »
Quote (selected)
И въобще за този род отношения - природата си е намерила начин, да се оправя с грешките си сама - оставя си грешките без поколения.Самоочиства се.
И т.н. до края
Джузепе,
Моите адмирации за това ти мнение!!!
 :yes-1289:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #62 -: Април 02, 2019, 01:50:43 »
Това с природата не го казвайте на Кайли, ше имате проблеми. :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #63 -: Април 02, 2019, 02:00:48 »
Едно време в зелените паспорти май имало и графа за народност, както и за семейно положение, деца до 18 години, жителство...вече ги няма.
Сега има много повече неща, събрани за всекиго, ама са при Дългоухите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #64 -: Април 02, 2019, 15:01:58 »
Вашата мания е да изкривите нормалните неща и да наложите уродливости.

Добре.
Бащата на Мюмюн умира млад. Майка му Зинаида се жени повторно за Менахем. Какъв е Менахем на Мюмюн от гледна точка на родителски срещи и свързани с училището неща - баща, родител, настойник?
Еве ли го Менахем как точно ще го пишат?

Добре.

Бащата на Мюмюн умира млад.  Майка му не се омъжва повторно. Кво да напише в графата "родител 2"?
Същото и с Менахем - нема да го пишат изобщо.

П.П.  Верно, в твоя сценарии Менахем е жена с мъжко име, ма крайният резултат е същият.  :beer-405:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #65 -: Април 02, 2019, 15:08:49 »
Вашата мания е да изкривите нормалните неща и да наложите уродливости.

Добре.
Бащата на Мюмюн умира млад. Майка му Зинаида се жени повторно за Менахем. Какъв е Менахем на Мюмюн от гледна точка на родителски срещи и свързани с училището неща - баща, родител, настойник?
Еве ли го Менахем как точно ще го пишат?

Добре.

Бащата на Мюмюн умира млад.  Майка му не се омъжва повторно. Кво да напише в графата "родител 2"?
Същото и с Менахем - нема да го пишат изобщо.

П.П.  Верно, в твоя сценарии Менахем е жена с мъжко име, ма крайният резултат е същият.  :beer-405:

Почти ме хвана.
Менахем е флуид джендър.  :image008:
« Последна редакция: Април 02, 2019, 15:15:06 от SgtTroy »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #66 -: Април 02, 2019, 16:08:50 »
Не съм имал за цел да те хващам. Менахем е никакъв на Мюмюн=> не попада в графа "родител". Па дали го еве - тва си е негов проблем.  :beer-405:

Чок觧

  • Гост
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #67 -: Април 07, 2019, 18:15:12 »
.
« Последна редакция: Април 11, 2019, 09:48:50 от Чок觧 »

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #68 -: Април 08, 2019, 13:57:53 »
Quote (selected)
публикация в групата Укриваните знания.
:nuts:
Хигиена, Чоки, поне минимлна хигиена!
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Чок觧

  • Гост
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #69 -: Април 08, 2019, 15:53:30 »
.
« Последна редакция: Април 11, 2019, 09:48:28 от Чок觧 »

Неактивен len

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 58
    • Профил
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #70 -: Април 08, 2019, 17:03:11 »
Публикацията на Росица Митева я има на много места във ФБ, аз също я прочетох там. Жената алармира. И не само тя. Защото медиите престъпно мълчат. Тоест, хитро мълчат, защото видяха, че пишейки за Истанбулската конФекция, без да искат отвориха очите на народа. Сега се спотайват. А тази стратегия май е по-страшна и от конфекцията. И впрочем преди да са я приели си действа. Скорошен пример - Симона от едно смолянско село, чието бебе беше иззето направо от родилното и дадено на приемно семейство, защото, видите ли, тя нямала умения за майка и добри условия у дома. Че коя първескиня има умения за майка?! По сигнал от неонатологията и СС-овците се задействаха. Добре че се намеси Павел Низамов-Перата, какъвто ще да го наричат и издокарват, този човек постигна връщането на детето. Адвокат Петър Николов безплатно защити родилката в съда, много хора откликнаха със средства и вещи за семейството. Още по-скорошен, отново за него прочетох в социалните мрежи, в официалните - ни дума, ни вопъл, ни стон. Отнети са две близначета и бебе-кърмаче от семейство в село Ленково, някъде в северна България. Ситуацията е много сериозна. И защо ли никой не иззема деца от циганите, а се нахвърлят като чакали върху бедни български семейства?! Риторичен въпрос.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #71 -: Април 08, 2019, 17:27:18 »
Копирал съм го от Фейсбук , човека е застанал с името си .
Някакъв коментар по написаното ?
"Не може и да бъде, защото и липсва най-важното - кръвната връзка между родителите и детето, изразяваща се в безгранична обич, граничеща с жертвоготовност, всеотдайност и неотменна грижа."
Чоки, стигнах до тук и плюнах.
Аз имам осиновена сестра. Никаква кръвна връзка, поне не е известна, а вероятността е практически нулева. Никога, никога, никога "кръвното" дете не е било третирано с повече обич, с повече грижа. Точно обратното, здравословно състояние на сестра ми като дете изискваше всички да се съобразяват с нея - ваканции там, където е полезно, почивки там и тогава, когато може. И това не подлежеше не на обсъждане, а дори на съмнение - това трябваше на детето, това се правеше.
Разбирам идеята на авторката да защити традиционното семейство, не харесвам начина. "Родител А" и "Родител Б" е ария от друга опера.

Чок觧

  • Гост
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #72 -: Април 08, 2019, 17:54:11 »
67 , правиш ли разлика между осиновено и отнето и дадено на някакви за да получават 900 лв , пък как ще го гледат - Божа работа ?
 Те не го осиновяват , те го получават заради финансовата изгода ! Ако им го предложиш без пари - няма да го вземат ! Как ли не , ще си развалят хатъра !

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Родител А и Родител Б вече и у наше село
« Отговор #73 -: Април 08, 2019, 18:00:56 »
67 , правиш ли разлика между осиновено и отнето и дадено на някакви за да получават 900 лв , пък как ще го гледат - Божа работа ?
 Те не го осиновяват , те го получават заради финансовата изгода ! Ако им го предложиш без пари - няма да го вземат ! Как ли не , ще си развалят хатъра !
О, това с финансовата изгода съм го виждала на живо тук, в канадско. Много е страшно. И борбата да се промени това също съм я виждала, заедно с последствията. Виждала съм и обратното, как родната майка гроби отрочето си и никаква система не може да го предотврати.
Но както всяка система, правена от хора за хора, балансът се уцелва много трудно.