Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:21:05

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
БСП без СерГЕЙ, със социална или социалистическа идеология.
На първо време може и да опитат с някаква изобщо някаква идеология.
Това са пълни глупости, които крещят изречението "Не знам какво искам"
Въобще не е глупост. "Сега да свалим ГЕРБ, пък после ще му мислим" - ето това е глупост.
Защото хората казват "И БСП ги видяхме. Ако ще е да свалим Бойко, пък да качваме тях - не."
Трябва да покажете на един милион души, че БСП от 2019 г. няма да е като БСП на Станишев. Което не става с общи приказки, още по-малко пък с избиране на Станишев и придържане към "ценностите" на сороския ПЕС.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
БСП без СерГЕЙ, със социална или социалистическа идеология.
На първо време може и да опитат с някаква изобщо някаква идеология.
Това са пълни глупости, които крещят изречението "Не знам какво искам"
Въобще не е глупост. "Сега да свалим ГЕРБ, пък после ще му мислим" - ето това е глупост.
Защото хората казват "И БСП ги видяхме. Ако ще е да свалим Бойко, пък да качваме тях - не."
Трябва да покажете на един милион души, че БСП от 2019 г. няма да е като БСП на Станишев. Което не става с общи приказки, още по-малко пък с избиране на Станишев и придържане към "ценностите" на сороския ПЕС.
тва е пълна тъпота. ако този милион още не е разбрал докъде герб докара държавата, то заслужават да продължават да просперират под гербаво управление. като те напъпли чума, вземаш мерки да я излекуваш, а порязаното кутре остава на заден план. и няма никакво значение дали от лечението ще хванеш настинка.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
ако този милион още не е разбрал докъде герб докара държавата, то заслужават да продължават да
Ами не е разбрал. Хората, които чувам да кажат нещо за политика, точно така говорят. Не харесват вече ГЕРБ, но не виждат никой читав, и не смятат да гласуват. И който вместо да им покаже голяма промяна и смисъл, само казва "ми кат са такива, заслужават си ГЕРБ" е съучастник в поредната победа на Бахурите.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 00:30:23 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
ако този милион още не е разбрал докъде герб докара държавата, то заслужават да продължават да
Ами не е разбрал. Хората, които чувам да кажат нещо за политика, точно така говорят. Не харесват вече ГЕРБ, но не виждат никой читав, и не смятат да гласуват. И който вместо да им покаже голяма промяна и смисъл, само казва "ми кат са такива, заслужават си ГЕРБ" е съучастник в поредната победа на Бахурите.

Точно така.
Корнелия продължава да се прави на Баце в пола, но на скорошните евроизбори личната ми прогноза е, че ше е след Баце, макар и с малце.

Пешо

  • Гост
Лилиан иска Станишев да влезе в ЕП по същата причина, поради която аз искам да НЕ влезе - Истанбулския парцал.
....
. Колкото и да ме е яд на него за поне три неща и аз съм на мнение, че не можеш да изриташ председателя на ПЕС от там. Това не е редно, а и Станишев беше най-добрият премиер в най-новата история на България и никой не може да ме убеди в противното, щото съм свидетел.
  :aplause:
освен това харесвам Станишев, естетически
харесвам този маниер на водене на разговор, тези идеи, бе моят човек е
и на Minderbinder 8)
Верно. Винаги съм бил станишевист.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
E, мисля, че водачът се очертава вече...даже си е направо почти сигурно
Quote (selected)
Изпълнителното бюро на БСП ще влезе на заседанието на Националния съвет с предложението за Елена Йончева.

Това заяви в интервю за БТВ организационният секретар на БСП Кирил Добрев.
От 11 ч трябва да се събере пленумът на БСП, за да утвърди водача за евролистата.
С най-много номинации от общинските конференции на червените са Йончева и президентът на ПЕС Сергей Станишев.
С най-много номинации в челната петица са Елена, Станишев, Златева, Курумбашев, Неков, информира оргсекретарят на БСП.


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ако този милион още не е разбрал докъде герб докара държавата, то заслужават да продължават да
Ами не е разбрал. Хората, които чувам да кажат нещо за политика, точно така говорят. Не харесват вече ГЕРБ, но не виждат никой читав, и не смятат да гласуват. И който вместо да им покаже голяма промяна и смисъл, само казва "ми кат са такива, заслужават си ГЕРБ" е съучастник в поредната победа на Бахурите.
това означава само и единствено, че тези, дето така говорят, нямат нищо против герб. очевидно недоволството им е само на приказки, мозъкът още не е включен.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Ако в предизборна ситуация партия, която и да е тя,  обещае "голяма промяна", каквато и да е тя, ще ли се намерят достатъчен брой поддръжници*, които да тръгнат с нея и по този начин да изпратят ГЕРБ в дълговременна опозиция**.

*мислех, дали не е по-добре "наивници"

**което в случая е равносилно на "политическо небитие"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ако този милион още не е разбрал докъде герб докара държавата, то заслужават да продължават да
Ами не е разбрал. Хората, които чувам да кажат нещо за политика, точно така говорят. Не харесват вече ГЕРБ, но не виждат никой читав, и не смятат да гласуват. И който вместо да им покаже голяма промяна и смисъл, само казва "ми кат са такива, заслужават си ГЕРБ" е съучастник в поредната победа на Бахурите.
това означава само и единствено, че тези, дето така говорят, нямат нищо против герб. очевидно недоволството им е само на приказки, мозъкът още не е включен.

Продължаваш да не разбираш, че точно такова отношение към другите отблъсква този милион.
Хората си казват, тези не са като мен, имат се за елит да си седят по-далеч от мен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Продължаваш да не разбираш, че точно такова отношение към другите отблъсква този милион.
Хората си казват, тези не са като мен, имат се за елит да си седят по-далеч от мен.
тези, които наричаш "хората", имат пълната свобода да си регистрират партия, да си дефинират исканията и да се пробват да привлекат колкото си щат поддръжници.

а ти продължаваш да не разбираш, че да даваш акъл отстрани как тези, дето са се ангажирали от 100+ години с политика, да управляват собствената си къщичка, е малко нагло.

като сложим и признанието ти от снощи как нищо не разбираш от темата, става не малко, а върло нагло.

Пешо

  • Гост
E, мисля, че водачът се очертава вече...даже си е направо почти сигурно
Quote (selected)
Изпълнителното бюро на БСП ще влезе на заседанието на Националния съвет с предложението за Елена Йончева.

Това заяви в интервю за БТВ организационният секретар на БСП Кирил Добрев.
От 11 ч трябва да се събере пленумът на БСП, за да утвърди водача за евролистата.
С най-много номинации от общинските конференции на червените са Йончева и президентът на ПЕС Сергей Станишев.
С най-много номинации в челната петица са Елена, Станишев, Златева, Курумбашев, Неков, информира оргсекретарят на БСП.

Четох дописката в 'СЕГА' - там се споменават само номинациите за Елена, като въобще се избягва въпросът колко са за водещото място.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Аз и в готвенето не съм професионалист, което не ми пречи да имам изисквания към храната.
Това, че някой 100 + години държи ресторант, но последните 30 предлага само
нескопосани манджи няма да ме накара да го посетя, да го уважавам още по-малко.
Моята работа е да създавам други блага, професионалните готвачи/политици да
готвят или да правят политика.
Не е нагло че не искам да си дам парите/вота за неща които не мога да преглътна.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Хората си казват, тези не са като мен, имат се за елит да си седят по-далеч от мен.
Както пише в началото на темата, поне 87% от 'хората' не си казват такива неща.
Въобще, оставам с впечатление, че неколцина тук, които се изживяват като представители на 'хората', са доста далеч от тях, всъщност.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Четох дописката в 'СЕГА' - там се споменават само номинациите за Елена, като въобще се избягва въпросът колко са за водещото място.
напоследък в "сега" се стараят да информират колкото може по-малко. ето от епицентър /цък/
Quote (selected)
Запитан как избрахте Йончева, Кирил Добрев отговори: "Много са причините. Първо, от проведени 293 конференции до този момент, Елена Йончева има 266. Т.е. тя е припозната в огромна част от партията.

Второ и най-важно, с Елена Йончева ние търсим разширяване на влиянието. И трето, тя е изключтелно лоялен, коректен човек и флагман на борбата с корупцията в България".

Нелепо е, ако БСП не заложи на такъв водач на листа“, каза още Добрев.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
тези, които наричаш "хората", имат пълната свобода да си регистрират партия, да си дефинират исканията и да се пробват да привлекат колкото си щат поддръжници.

Сега се сетих къде съм го срещал този слоган.
Преди десетина година години един БоК с подобни думи изпрати младите да садят картофи и да гледат животни. :bigok:
Найс, А?

Quote (selected)
Както пише в началото на темата, поне 87% от 'хората' не си казват такива неща.

Това вече го коментирахме, ако към тези 87% от 10% партийни членове се присъединят още само 10% от негласуващите ще станат 43,5%.
Ще, ама на дали.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Аз и в готвенето не съм професионалист, което не ми пречи да имам изисквания към храната.
Това, че някой 100 + години държи ресторант, но последните 30 предлага само
нескопосани манджи няма да ме накара да го посетя, да го уважавам още по-малко.
Моята работа е да създавам други блага, професионалните готвачи/политици да
готвят или да правят политика.
Не е нагло че не искам да си дам парите/вота за неща които не мога да преглътна.
ами пробвай следващия път като отидеш на ресторант, гледай да е известен и препълнен, да обясниш на всички присъстващи как готвачът нищо не разбира, как трябва да готви по такъв и онакъв начин, и как мнозинството хора всъщност не харесват манджите му. после ела да докладваш за резултатите.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
препълнен
:b0230:

Не знаех,че БСП прелива от симпатизанти и даже се налага някой да изчакат следващите избори да могат да гласуват за нея.

Аз не съм много нахален, не съм толкова гладен за прегорели манджи.
Запишете ми място пред урните  за къде след 30 години, ако съм жив разбира се.  :roll-1076:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
... но си петимен да даваш акъл по въпроси, от които нямаш никакъв, ама никакъв хабер.

с което само затвърждаваш почетната си форумна титла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Като гледам нивото на раздаващият титли ми става жал.
От човещина давам лепта да не изпосталеете съвсем, което не значи че ще ви поема на пансион.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
напротив, раздаваш съвети от позицията на последна и всичкознаеща инстанция, което е в рязко противоречие с компетенциите ти /нивото на които е нулево, ти сам си призна/.

дънинг-крюгер. класически случай. тотална неспособност да обоснове каквото и да е, но плющи съвет след съвет.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Радвам се че ме приемаш за последна инстанция, не знаех колко много цениш мнението ми.
Нямам много опит в социалните мрежи, но е добре да знаеш че се вслушват в думите ти.
В твоя случай мисля че прекаляваш с превъзнасянето ми, но щом ти трябва лидер на мнения, СЛЕДВАЙ МЕ!
Благодаря!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Буратино снощи вярно издрънка глупост за преговори и коалиране на БСП с негласуващите  :bigok:, но за всичко друго е прав. Точно защото не се смята за елит. Така има поглед отстрани и е безпристрастен - като милионите негласуващи, презирани от партийните елити.
А тъпотията на партийните елити (с изкл. на гербавото дисциплинирано стадо) е, че не се опитват да привлекат негласуващото мнозинство. Което е всъщност нерегистрираната партия на отвратените.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 11:44:46 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Буратино снощи вярно издрънка глупост за преговори и коалиране на БСП с негласуващите  :bigok:, но за всичко друго е прав. Точно защото не се смята за елит. Така има поглед отстрани и е безпристрастен - като милионите негласуващи, презирани от партийните елити.
той дрънка глупост след тъпота. за кое точно е бил прав?

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Буратино снощи вярно издрънка глупост за преговори и коалиране на БСП с негласуващите  :bigok:, но за всичко друго е прав. Точно защото не се смята за елит. Така има поглед отстрани и е безпристрастен - като милионите негласуващи, презирани от партийните елити.
той дрънка глупост след тъпота. за кое точно е бил прав?
Вече казах за кое - за всичко друго.
Покрай глупостите от бързане да пише преди да дообмисли, казва и много верни неща. По принцип, не само в тази тема. Ти мислиш точно и пишеш точно, остро и грубо, но не се усещаш как прекаляваш.
И аз съм същият като теб, обаче виждам как това кара другите да настръхват срещу мен и нещата, които казвам.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 11:51:12 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
и кое е всичкото друго? конкретно? първо, второ, трето?

няма да питам кое е обосновал, щото такова няма.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Нор покажи ми, къде съм поискал коалиция.
Писах БСП да припознае исканията на негласуващите.
Да приеме това което те искат, не да се договаря с тях и да гледаме пак разделение на властта и проблемите 3/5/8 например давам 3 ваши желания ако изпълните 2 мои.
Това не е коалиране, а приемане на исканията на по-голямата група.
При условие, че повечето симпатизанти на БСП са на 90 % съгласни с проблемите изтъквани от негласуващите е проблем само за егото на ИБ на БСП.
Ама те били аморфни, неорганизирани, то па БСП е самата консолидация.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
и кое е всичкото друго? конкретно? първо, второ, трето?
няма да питам кое е обосновал, щото такова няма.
Ето ти ги верните му неща от тази тема:

Не съм лидер на партия, не съм и идеолог.
Нямам такива претенции, само констатирам,че "лидерите" се отдалечават от мен и подобните ми.
Че техните поддръжници намаяват за сметка на негласуващите.
България ще остане, даже негласуващите да са 90%, БСП не знам дали ще оцелее ако не тръгне по друга пътека.
Ако някоя партия иска да управлява трябва да увеличи поддръжниците си.
Вече 30 години върви назад, значи трябва да се промени посоката ако иска да расте.
Когато и ако се промени може да привлече повече симпатизанти, не е задължително аз да съм сред тях.
БСП без СерГЕЙ, със социална или социалистическа идеология.
На първо време може и да опитат с някаква изобщо някаква идеология.
"Да свалим ББ" не е идеология, не може да бъде национален идеал.
Ако БСП излезе от сегашният ПЕС, Буратино ще разбере,че има и други допирни точки с тия
хора освен българското гражданство.
Защото Буратино не подкрепя миграцията на азиатски и африкански брадати майки, не намира за нормално джендърската идеология да застрашава семейството му.
Продължаваш да не разбираш, че точно такова отношение към другите отблъсква този милион.
Хората си казват, тези не са като мен, имат се за елит да си седят по-далеч от мен.
Аз и в готвенето не съм професионалист, което не ми пречи да имам изисквания към храната.
Това, че някой 100 + години държи ресторант, но последните 30 предлага само
нескопосани манджи няма да ме накара да го посетя, да го уважавам още по-малко.
Не е нагло че не искам да си дам парите/вота за неща които не мога да преглътна.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Нор покажи ми, къде съм поискал коалиция.
Писах БСП да припознае исканията на негласуващите.
Да приеме това което те искат, не да се договаря с тях и да гледаме пак разделение на властта и проблемите 3/5/8 например давам 3 ваши желания ако изпълните 2 мои.
Това не е коалиране, а приемане на исканията на по-голямата група.
При условие, че повечето симпатизанти на БСП са на 90 % съгласни с проблемите изтъквани от негласуващите е проблем само за егото на ИБ на БСП.
Ама те били аморфни, неорганизирани, то па БСП е самата консолидация.
липса на спомени от снощи? а това какво е?
Ако в БСП има мислещи хора с желание България да се промени имат реален шанс да погледнат избора на президент.
Членовете са малка група, сами няма да могат да вземат 51% и следващите 2000 години.
Ако се съгласят да бъдат по-малката партия в отбора на несъгласните със статуквото може да свалят ГЕРБ от власт.
Ако егото им победи, ще загубят всичко, ние също.
и така и не конкретизира ако бсп са по-малката партия, то коя е по-голямата.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Ето ти ги верните му неща от тази тема:
а да ти прави впечатление, че в тези неща няма нищо, ама нищо, което да има практическо значение? и че те само показват едно сериозно разбъркване в буратиновата глава?

той така и не осъзнава, че политиката на бсп се определя от членовете ѝ, а не от това какво му се иска на него.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Политиката на БСП се определя от нейната върхушка - централна и донякъде местна, не от редовите членове.
А техните интереси нито съвпадат с тези на бълг. народ, нито с желанията на негласуващите.
И горните (буратинови) неща не са никакво разбъркване, ами напълно практически констатации и предложения.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Отбор, слабите играчи следват силните, малкото следват многото.
Не са коалиция с разписани права и задължения.
Не става с ние ще задраскаме всяко четно искане от нашата програма, ама и вие да задраскате няколко от вашите.
Населението има други приоритети от тясно партийните и ако са загрижени за България и българите да си преосмислят позициите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Отбор, слабите играчи следват силните, малкото следват многото.
пореден идиотизъм. силните играчи трябва да имат такива неща като имена, при това известни. цитирай няколко :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Политиката на БСП се определя от нейната върхушка - централна и донякъде местна, не от редовите членове.
А техните интереси нито съвпадат с тези на бълг. народ, нито с желанията на негласуващите.
И горните (буратинови) неща не са никакво разбъркване, ами напълно практически констатации и предложения.
сиреч истанбулската не беше искана от върхушката, а редовите членове силно я желаеха? и българският народ като цяло? да виждаш противоречие?

или инспекцията на пътищата - желае я върхушката, на народа му е през щепсела, че разни автобуси се обръщат на току-що ремонтирани пътища, а?

или оградата - и нея върхушката я иска оправена, а народът не я желае въобще.

да виждаш некви противоречия?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Какъв беше предметът на статията?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
БСП като има известни колко гола е вкарала на ГЕРБ?
Времената се променят, непригодните за различно мислене ще изчезнат.
Партиите трябва да правят това което искат хората, а хората явно не искат това което им се предлага.
Пътеката е ясна, смяна на устави, задраскване на неща които явно не работят колкото и да изглеждат правилни и работещи в миналото.
да си организират един частен референдум, да допуснат за гласуване всички български граждани и да видят къде ни стяга чепика.
Знам, ще кажеш че герберите ще налазят секциите.
Ами няма лошо ако 60% от населението исканещо кои са БСП да го спират?
Тръгват след хората или се седят в кабинетите на Позитано, но спират да се оплакват.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Какъв беше предметът на статията?

Кой ще е водачът на листата на БСП за изборите за евродепутати - за и против Станишев/БСП в частност са последиците от заглавието

Quote (selected)
да си организират един частен референдум, да допуснат за гласуване всички български граждани и да видят къде ни стяга чепика.

Отново празни приказки, без връзка с реалността. Помниш ли колко хора отидоха да гласуват на референдума за АЕЦ Белене? :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Какъв беше предметът на статията?

За мен статията чепка доколко БСП е адекватна на сегашната обстановка след като 87 % си искат СерГЕЙ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
айде пак:
Quote (selected)
Отбор, слабите играчи следват силните, малкото следват многото.
пореден идиотизъм. силните играчи трябва да имат такива неща като имена, при това известни. цитирай няколко :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
да си организират един частен референдум, да допуснат за гласуване всички български граждани и да видят къде ни стяга чепика.
тотална глупост. частен референдум, в който да гласуват всички български граждани. е, не, очевидно те държи още.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Добре , нека е допитване,  до всички граждани, това не е забранено.

Quote (selected)
Помниш ли колко хора отидоха да гласуват на референдума за АЕЦ Белене?

Асол, това твоето си е чист мазохизъм.
Да приравняваш БСП с учиндолския даже аз не мога да го направя. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Какво значи да ги приравнявам? БСП и Атака бяха причината за реферундума за АЕЦ-а.

 На слафчу, синоптицин му подложи едно рамо, като му върза референдума към президентските избори.
От друга страна, ако пък толкова много държиш да участваш в партийния живот на БСП - запиши се симпатизант и действай. Или номерът е да тръгнат от врата на врата и да ви канят с бъклица и дрян, като чинно записват бележките и въжделенията ви. Начи, пишеш такива яки глупости, дето ги няма и във фентъзи - литературата

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
за него вместо бъклица и дрян - дряновица :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Или номерът е да тръгнат от врата на врата и да ви канят с бъклица и дрян, като чинно записват бележките и въжделенията ви.

Не е лоша идеята ако може обаче без дряна,че ми навява едни лоши мисли. :beer-405:
Да не питат тогава, да си карат с тяхната истина.
Само ако може да вземат да изчукат тая истина на една каменна плоча, та да остане нещо след тях, ей така за поколенията.
да се учат следващите как не трябва да се правят нещата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?

и все пак не забравяй:
Отбор, слабите играчи следват силните, малкото следват многото.
пореден идиотизъм. силните играчи трябва да имат такива неща като имена, при това известни. цитирай няколко :nuts:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Кой да води листата на БСП- Сергей или Елена...или Деница, та даже и Корумбашев?

Ако си от твърдото ядро на БСП за теб няма дилема. Нямаш нужда от преференции -  когото посочи Партията.
Ако си симпатизант на БСП и не ти харесва водача , пак нямаш дилема  - имаш преференции.
Ако си с леви убеждения и виждаш все пак, че БСП  при всичките и кусури възможно най-добре от всички представя интересите ти - тогава вече решаваш. Но ако все пак избереш БСП, подредбата на листата не би трябвало да е проблем.
Абсолютно съща е и ситуацията ако не знаеш къф си - ляв ли съм, десен ли, все  тая, ама ми е писнало от ГЕРБаджийските изпълнения,... Тогава избираш - ДПС, Марешки, Тафров или БСП.
Къде е драмата "Елена или Сергей" ?!? Тя си тяхна лична. Не е наша.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 12:59:42 от Bacho Кольо »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Е, Нинова предложи за водач Елена Йончева - изходът е поне 99% ясен :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Или номерът е да тръгнат от врата на врата и да ви канят с бъклица и дрян, като чинно записват бележките и въжделенията ви.
Според мен, това е задължителна част от номера. Засега се изпълнява само в зали където е събран собствения актив по места. Отминалите парламентарни избори са най-голямото достижение. Ако не започне този номер да се прилага поне в някаква степен, пътят е само надолу. 

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Този номер изобщо не е толкова лесен, въпреки че има опции за нещо подобно, което обаче е трудно за изпълнение в сикаджийска среда. Така че, дето се вика - едно добро начало ще бъде да се изритат(по възможност заличат като образувание) гербавите по възможно най-спешния начин. От там нататък всякакви там партии да си сядат на задниците, като никога не забравят какво беше довлечено на държавата заради простотиите им години наред

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Ако номерът беше лесен, всички щяха да го правят. При това ходенето от врата на врата е най-лесната част. Трябва да има и какво да кажеш на вратата. Ясно, разбираемо, задължително честно и свързано с реалността, изпълнимо. Има значение и кой ще ги казва тези работи, защото др. Вигенин или др. Зарков не биха получили голямо доверие или предизвикали особен ентусиазъм... :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Или номерът е да тръгнат от врата на врата и да ви канят с бъклица и дрян, като чинно записват бележките и въжделенията ви.
Според мен, това е задължителна част от номера. Засега се изпълнява само в зали където е събран собствения актив по места. Отминалите парламентарни избори са най-голямото достижение. Ако не започне този номер да се прилага поне в някаква степен, пътят е само надолу.
айде и за теб:
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
това се превърна в тема, където всеки се чувства длъжен да споделя мечтите си, при това задължително бсп да ги изпълни. да се снишели, от врата на врата да ходели, тоя да махнели, оня да сложели...

нова година мина. дядо мраз /или коледа/ ще дойде след една бременност време.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
което е изключително странно /в смисъл нелогично/ с оглед на текущите гербави управляващи - както централно, така и по места. обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
или др. Зарков н

И защо? Защото каза очевизвадната истина за един човек(аз бих включила доста повече такива), дето вадят дедовци за многократна употреба!? Лицемерието не е най-добрият начин да се харесаш. По мое мнение е отвратителна "черта" и определя един доста пухльовски вид човешки характер

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.

На мен ми омръзна вече да отбелязвам горния парадокс :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
И защо? Защото каза очевизвадната истина за един човек(аз бих включила доста повече такива), дето вадят дедовци за многократна употреба!?

За цялостно представяне. Това с дядовците е моментен проблясък, който намирам за уместен и духовит, но еднократен.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
което е изключително странно /в смисъл нелогично/ с оглед на текущите гербави управляващи - както централно, така и по места. обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.
Напротив, много логично е. Можеш да искаш нещо от някого, който има някаква вероятност да се съгласи да го направи, и който може да го направи. Ако си убеден, че някой твърдо не иска или не може нещо, не го искаш от него.

Пък този, който иска да гласуват за него, трябва не от врата на врата, ами и от прозорец на прозорец да ходи, и да слуша какво се иска от него, а не надуто да дрънка, че акъл от буратиновци не ще.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 13:40:22 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
"Станишев е най-големият компромат за БСП през последните години, създаден от самия него. Поради своето маниакално желание за власт и самовнушение за месианство в политиката той дори не усеща мащаба на собствения си провал и ненужността си в отстояване на левите идеи, ако той въобще наистина ги изповядва. Като министър-председател демонстрираше пълна безотговорност и неосъзнаване на постъпките си. Срам за лявата идея, абсурдна номинация, при наличието да толкова достойни кандидати. :t1933: "

Горното са мисли на моята половинка. Не можах да се възпротивя на желанието и да ги направи обществено достояние.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 13:43:38 от Bacho Кольо »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Годините през които Станишев е бил начело на БСП и / или правителството са единствените от най-ново време в които е имало увеличаване на раждаемостта в България.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
което е изключително странно /в смисъл нелогично/ с оглед на текущите гербави управляващи - както централно, така и по места. обаче към тях мечтаещите нямат никакви претенции, те искат само и единствено от бсп.
Напротив, много логично е. Можеш да искаш нещо от някого, който има някаква вероятност да се съгласи да го направи, и който може да го направи. Ако си убеден, че някой твърдо не иска или не може нещо, не го искаш от него.
виж сега, има логика, има и женска логика. та това, дето казваш, е логично, ама не по нормалната логика.

Quote (selected)
Пък този, който иска да гласуват за него, трябва не от врата на врата, ами и от прозорец на прозорец да ходи, и да слуша какво се иска от него, а не надуто да дрънка, че акъл от буратиновци не ще.
айде и за теб:
да вземеш да споделиш колко пъти гербаджии са чукали на вратата ти с цел да разберат какво мислиш? или атакаджии? или каквито и да е?
това очевидно е много труден въпрос - никой не му отговаря.