Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 19:26:30

Автор Тема: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме  (Прочетена 39030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #60 -: Декември 06, 2018, 20:59:39 »
Quote (selected)
Тва го бях запазил за десерт, за по важен случай!

Ей го и другичкият, с десертчетата. Да не са ти изпадали зъбките от сладкото, старо? Щото не се справяш с хапенето. Все по-трудно ми става да ти разбирам писаното, но упорствам. Това от някакви благословени от бога субстанции ще да е, не от друго. Наздраве, прочее. Никулден е.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #61 -: Декември 06, 2018, 21:01:34 »
Не, хули нямаше, имаше непомерен неприязън, зле прикривани нервни изблици за неприемане, като че ли някой ти бе изял третото.
Уви, нямам навика да записвам други, освен партнерчета. Оказва се грешка, щото си трябвало.
Но пък помня достатъчно добре и не за да те обвинявам, твой си проблем по кого ще хвърляш кал. Това пък което помня по въпроса, е достатъчно за мен, няма да ходя на прокурор, я!Просто ще предприема някои хигиенизиращи мерки.
За себе си.
« Последна редакция: Декември 06, 2018, 21:15:13 от Old_BG »
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #62 -: Декември 06, 2018, 21:06:42 »
Quote (selected)
Все по-трудно ми става да ти разбирам писаното, но упорствам.
Твой си проблем!
Апропо, със зъбите съм ОК. Използвам ги само по предназначение.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #63 -: Декември 06, 2018, 21:12:53 »
Quote (selected)
Мои хули, изливани по "особата", ти, разбира се,
Не ми се ще да се произнасям по отношение на функционалната ти грамотност, но ставаше дума за особата на президента - не за моята. Това се разбираше прекрасно дори и от предишните изречения. А, за това какво си излял за президента се учудвам на изключителната ти наглост - в темата за "Нинова срещу Баце" лично аз дадох линк към "анализите" и умотворенията ти. И като за последно - много се дивя на "твоята партия" - с членове подобни на теб, не и трябват врагове. За ферманите ти с общи лафове, отново ще цитирам Тути - хюбрис - в пълния смисъл на думата

Апропо, Фирмин, ти имаш ли нещо общо с Буруджиева? :smokin:

Ааа, да. Радев ти беше приличал на Гамизов...тва беше отбелязано в един твой ферман. Така че по-кротко с изявленията "кой лъже", щото писаното остава...за тва лао Дзъ не се ли е сетил да  пише? Е, не може да ти е свил такъв номер...
« Последна редакция: Декември 06, 2018, 21:19:17 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23790
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #64 -: Декември 06, 2018, 21:13:13 »
Quote (selected)
Все по-трудно ми става да ти разбирам писаното, но упорствам.
Твой си проблем!
Апропо, със зъбите съм ОК. Използвам ги само по предназначение.

 :t2002:

Прав си Олди!
Няма нужда да хапеш задници!
Това го знам, ама понякога не се стърпявам. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #65 -: Декември 06, 2018, 21:20:37 »
Готово!
Няма да ви кажа пък, кой се нареди до Сгугнясалия.
 :smokin:
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #66 -: Декември 06, 2018, 21:25:55 »
Quote (selected)
Апропо, Фирмин, ти имаш ли нещо общо с Буруджиева? :smokin:

Ааа, да. Радев ти беше приличал на Гамизов...

Поредната жалка манипулация. Ами да, прилича на Гамизов. В лице, както съм и посочил.

Колкото до Буруджиева, дефинирай "общо". Щото ако питаш дали се познаваме, то, да, познаваме се. Стига още да ме помни, де.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #67 -: Декември 06, 2018, 21:42:39 »
Quote (selected)
В лице, както съм и посочил.

и като изказ, а пък ти този не можеш да го дишаш...цитирам те точно, не си вади само каквото ти уйдисва от думите, щото даже и вече не можеш да ги изтриеш :D

Аз съм много по-лоша от Олди - пазя сичко неприятно...професионална деформация :nuts:

Неактивен Сгугню

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 1
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #68 -: Декември 06, 2018, 22:28:48 »
За да управлява, БСП първо трябва да получи поне толкова гласове, щото да може в коалиция с някого (който не е ГЕРБ) да има мнозинство. Смятам, няма нужда се дискутира, че БСП няма как да получат самостоятелно мнозинство.
Второ, за да управлява, БСП не трябва да се коалира с ДПС. Корнела именно това е показала с приказките си за ДПС - какво БСП и тя искат за да приемат коалиция, оферта е направила, един вид. Щото ако се коалира с ДПС, на другия ден площадите ще са пълни с протестиращи. И ще се повтори времето на Орешарски.

На база горното, възможното управление на БСП е доста имагинерно.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #69 -: Декември 06, 2018, 22:49:07 »
Да, и като изказ. Интонацията. Ритъмът на речта. Наистина ми напомняше Гамизов и, да, хич не съм му фен на него.

При близо, колко бяха, 55 000 мнения, сигурно доста нещо може да се извади от контекст и да се спекулира с него. Особено от някоя прилежна злобарчица дребна. Но това не ме притеснява. Така съм мислил, така съм чувствал, така съм писал. Биз съм ясен, честен и открит, какъвто съм и в невиртуалния си живот. Без да си мисля какво ще ми струва тогава или по сетне. Вероятно, това е представата ми за форум. Но може би греша. Махнах се от "другото място" заради незаслужени и нечестни обиди от човек, към който съм бил добронамерен, загрижен и дори приятелски настроен. Махнах се и заради двойните стандарти.

Още не ми е ясно за мнозина тук, пребивавали или дори пребиваващи "там", кое ги е довело. Сред тях има и такива, които никак не са ми липсвали, а и аз едва ли съм им липсвал. Дори, допускам, отдъхнали са си с облекчение, което сега ги напуска. Е, имам надежда за тях. Едва ли ще чакат дълго. Честно казано, не намирам основания да "пребивавам". Близък другар и приятел, който четеше форума, ме убеждаваше, че си струва и даже трябва. Но пък най-близките ми ме питат "защо си го причиняваш всичко това", а аз нямам отговор. С годините и силите и времето намаляват. Естествен процес. И идва време човек да реши, разбрал че не за всичко ще има време и сили, за какво да ги използва. Кое си струва. Слава богу, в живота и в работата си имам неща, които си струват. И времето, и силите. И честното отношение изисква решение. Честно към хора и неща, честно и към себе си. Да си отговоря срещу какво размених време от единствения си живот. Срещу 55 000 поста в някакъв форум. Адресирани към хора, които не познавам, а някои дори и не харесвам. И защо това? Запълвам някаква празнота? А тя откъде иде, когато животът ми и денят ми са пълни с толкова неща, които си струват. А има хора, дето ме питат как успявам. Което е смешно, защото те знаят от една трета до най-много половината от това, с което се занимавам наистина. Горчивата ирония е в това, че от тези, които са най-наясно, най-близките ми, отнемам най-много. "Пак ли си във форума", "Пак е във форума" - такива едни. Което ще рече, че пак съм до тях, но не с тях. С вас. А дали го заслужавате. А дали си заслужава.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #70 -: Декември 06, 2018, 22:55:40 »
ти сега кво, на самосъжаление ли го изби?
Quote (selected)
А дали си заслужава.
щом си тръгнал така да се питаш - не си. форумите по дефиниция са забавление в свободното време. като нямаш свободно време - не кесиш във форуми.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #71 -: Декември 07, 2018, 01:35:55 »
Quote (selected)
Решението на Нинова се приема като бойкот. Според политолога Татяна Буруджиева, която е в Лисабон, за да наблюдава работата на конгреса, това е лош знак.
„В крайна сметка резолюциите са известни от юни, БСП няма възражения, аз съм изненадана, защото до последния момент имаше потвърждение”, каза Буруджиева.
Quote (selected)
Конгресът ще приеме резолюция за равенство на половете, в която се призовава всички държави-членки да ратифицират Истанбулската конвенция и да я приложат в националното си законодателство, като, цитирам, единствен, единствен начин за защита на жени от насилие”, възмути се Корнелия Нинова.
Quote (selected)
„Партията на европейските социалисти се солидаризира с Пакта по миграция на ООН и го подкрепя напълно – нещо, което също се разминава с нашите позиции. Ето защо помолих Изпълнителното бюро на Националния съвет на БСП да ме освободи от присъствие на Конгреса и съм тук”, отсече Нинова.
Значи Корни е последователна в битката си срещу ПЕС.
Остава само да поиска БСП да напусне ПЕС, поради изчерпване на другите възможности да вкара ПЕС в "правия" път.
 :m1731:

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Един политически лидер има ангажимент да изкаже позицията на партията си точно на форуми като конгреса на ПЕС, няма нужда да се крие. Така политоложката Татяна Буруджиева, която е в Лисабон за конгреса на ПЕС, коментира внезапния отказ на соцлидерката Корнелия Нинова да присъства. Най-висшият форум на европейската левица ще се проведе в Лисабон през уикенда.
Наближават избори. Всеки лидер трябва да си дава сметка, че партията му губи, когато той не застава на място и с тежки аргументи да поеме своята отговорност, предупреди тя. Трябва да имаш ако не смелост, то елементарно самочувствие в собственото си политическо семейство да изкажеш позицията си, допълни Буруджиева и обясни, че и други леви партии от други държави имат възражения срещу Истанбулската конвенция, но присъстват на форума.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7187884
Татяна Буруджиева, политолог: Политическият знак е лош според мен. Всеки политически лидер трябва да си дава сметка, че партията му губи, когато той не застава на място с тежки сериозни аргументи и да поеме тази отговорност. Всъщност не е само БСП, която има някакви възражения, но лидерите на другите партии, които имат възражения ще бъдат тук и ще го изкажат на конгреса. Трябва да имаш елементарно самочувствие, даже не бих го казала смелост в собственото си партийно семейство да говориш свободно.
http://news.bnt.bg/bg/a/politicheska-intriga-v-pes-sled-otkaza-na-ninova-da-uchastva-na-kongresa
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #73 -: Декември 07, 2018, 05:07:43 »
"Трябва да имаш елементарно самочувствие, даже не бих го казала смелост в собственото си партийно семейство да говориш свободно."
Дявол да го вземе, днес по-рано цитирах Димитър Димов по същия повод в съседната одая. Дали да не си го препечатам?! Вечна класика, за вечните проблеми на вечната партия! Особено за "собственото си партийно семейство" през очите на Павел и Лила!
"- Ако ти се чувствуваш прав, защо не останеш да се бориш срещу погрешния курс на партията тук? - попита тя.

- Защото сте безогледни към всеки, който се опита да ви посочи грешките... Защото ме изключихте от партията, провъзгласихте ме за вредител... Защото дори ти се усъмни, че мога да стана враг и търгаш като брат си!..."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #74 -: Декември 07, 2018, 07:42:31 »
буруджиева спрямо нинова е като фирмин с пола. енгелсе, ако ти се четат храчки, потърси "буруджиева нинова" в гугъла.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #75 -: Декември 07, 2018, 09:52:19 »
И още едно мнение

http://pogled.info/avtorski/Rumen-Petkov/ninova-izbra-dezertorstvoto-ot-kongresa-na-pes-v-lisabon.99479


Разбира се, ние трябва да изчакаме официоза на Нинова и тежката дума на мадам В. , да ни сведе правата линия, за да си съставим мнение. Но epicenter.bg нещо се бави с коментаря. Засега се ограничи да ни пусне опорките в болд, както му е според обичая.

http://epicenter.bg/article/Topnovina--Ninova-otkaza-uchastie-v-kongresa-na-PES-zaradi-Istanbulskata-konventsiya-i-Pakta-na-OON/170066/2/48

 :angry-smiley-014: :t1252:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #76 -: Декември 07, 2018, 09:59:46 »
Quote (selected)
буруджиева спрямо нинова е като фирмин с пола

Шотландски боец, демек, а?  Туй да не е скрита реклама на някакво уиски?  :m1728:


Пешо

  • Гост
Един политически лидер има ангажимент да изкаже позицията на партията си точно на форуми като конгреса на ПЕС, няма нужда да се крие. Така политоложката Татяна Буруджиева, която е в Лисабон за конгреса на ПЕС, коментира внезапния отказ на соцлидерката Корнелия Нинова да присъства. Най-висшият форум на европейската левица ще се проведе в Лисабон през уикенда.
Наближават избори. Всеки лидер трябва да си дава сметка, че партията му губи, когато той не застава на място и с тежки аргументи да поеме своята отговорност, предупреди тя. Трябва да имаш ако не смелост, то елементарно самочувствие в собственото си политическо семейство да изкажеш позицията си, допълни Буруджиева и обясни, че и други леви партии от други държави имат възражения срещу Истанбулската конвенция, но присъстват на форума.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7187884
Татяна Буруджиева, политолог: Политическият знак е лош според мен. Всеки политически лидер трябва да си дава сметка, че партията му губи, когато той не застава на място с тежки сериозни аргументи и да поеме тази отговорност. Всъщност не е само БСП, която има някакви възражения, но лидерите на другите партии, които имат възражения ще бъдат тук и ще го изкажат на конгреса. Трябва да имаш елементарно самочувствие, даже не бих го казала смелост в собственото си партийно семейство да говориш свободно.
http://news.bnt.bg/bg/a/politicheska-intriga-v-pes-sled-otkaza-na-ninova-da-uchastva-na-kongresa
Солидаризирам се изцяло с Боруджиева. Този път Нинова реагира необмислено и неадекватно. Не зная какво цели  с този откровено популистки ход - да се укрепи вътрешнопартийно или да привлече периферия, може би просто да трупа лихвоточки, щото се опъва на омразния Станишев, но е глупаво и недалновидно. Освен ако наистина възнамерява да извади БСП от ПЕС (което ми се вижда още по-глупаво).

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #78 -: Декември 07, 2018, 10:16:52 »
Quote (selected)
Освен ако наистина възнамерява да извади БСП от ПЕС (което ми се вижда още по-глупаво).

Така, както е тръгнало с няколко изключения, от които точно БСП се явява едно от най-ярките, ПЕС сами ще се самоизвадят и от парламентите в собствените си държави и от европарламента. И причините са няколко - загуба на собствена физиономия(не мож ги различи от енепето), колаборация с последните, плюс охотните заигравки с дедко Сорос. Всичко това съвсем закономерно и последователно ги срива. Боя се, че преди да го осъзнаят, ще бъдат изхвърлени отвсякъде и ще загубят всякаква тежест

И за да не съм голословна...представянето е на "Капитал". Такива биографии вече са повече от банални

Quote (selected)
Татяна Буруджиева е доцент в катедра политология на СУ" Св. Климент Охридски" и активен коментатор на събитията от политическия живот в страната.

Quote (selected)
Завършила е социология в СУ "Св. Климент Охридски".  Защитава  докторска степен по социология през 1986 г.Има специализации във Франция  и в БелгияРъководител и консултант е на серия проекти, сред които Младежки делиберационен форум "Президентски избори 2001", Анализ и мониторинг на предизборната кампания на политическите партии и движения в парламентарните избори през 2001, мониторинг на медиите на фондация "Медийна демокрация" и др.

Председател е на управителния съвет на Българската асоциация по политически маркетинг и комуникация. Участва в множество неправителствени организации
« Последна редакция: Декември 07, 2018, 10:29:40 от Асол »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #79 -: Декември 07, 2018, 10:28:58 »
Както можете да забележите тук,
https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/2018-PES-Congress-Programme-7-8-December-2018_.pdf_2063069299.pdf
Председателят на ПЕС Жени ще докладва по програма, непосредствено след избора на Председател на ПЕС и словото на Станишев, резолюцията за равенство на половете.

Това, което може би не знаете е, че на 6 декември бе насрочена и се проведе Годишната конференция на ПЕС Жени.

Чуда се, не беше ли добре другарката ни Нинова да участва в тази конференция на женската организация на ПЕС. Може пък това да бе подходящият форум да развие тезите си срещу Истанбулската конвенция. А заместващата я Деница Златева дали е била там? А дали е изложила позицията на БСП по въпроса? Или пък на женското движение в БСП поне? Много ми е любопитно. Ще трябва и на друго място да питам, комай.  :m1731:


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #80 -: Декември 07, 2018, 10:36:27 »
Quote (selected)
Не зная какво цели  с този откровено популистки ход - да се укрепи вътрешнопартийно или да привлече периферия, може би просто да трупа лихвоточки, щото се опъва на омразния Станишев, но е глупаво и недалновидно.]Не зная какво цели  с този откровено популистки ход - да се укрепи вътрешнопартийно или да привлече периферия, може би просто да трупа лихвоточки, щото се опъва на омразния Станишев, но е глупаво и недалновидно.
Нинова се е устремила като боен слон през македонска фаланга. Не може да и се отрече целеустремеността. Но ако се огледа, ще се окаже, че не е посред македонците, а посред стъкларията в стъкларския магазин. Малко строшени грънци нея не я притесняват, че залогът и е голям. Не знам, може и права да е. Но според мен подценява колатералните жертви на устрема и. Накрая може те, в съвкупността си, да натежат. Тя си отваря фронт след фронт, но всеки нов фронт отворен изгаря мостове и отлъчва потенциални съюзници. Един ден ще и потрябват, а няма да ги има. Крайният и и безогледен индивидуализъм, който е в основата на досегашния и успех, ще е причина и за провала и. Когато и потрябват партньори, те ще са резервирани имайки наблюдението върху това, което тя причинява на съюзниците си. Просто няма да и вярват.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #81 -: Декември 07, 2018, 10:46:34 »
Тя си отваря фронт след фронт, но всеки нов фронт отворен изгаря мостове и отлъчва потенциални съюзници. Един ден ще и потрябват, а няма да ги има. Крайният и и безогледен индивидуализъм, който е в основата на досегашния и успех, ще е причина и за провала и. Когато и потрябват партньори, те ще са резервирани имайки наблюдението върху това, което тя причинява на съюзниците си. Просто няма да и вярват.

И какво от това? Че европейските и българските социал-либерали няма да ѝ вярват? Тая компания изроди социалдемокрацията и по-добре да не се съюзяваш с тях.


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #82 -: Декември 07, 2018, 10:49:34 »
Quote (selected)
Тая компания изроди социалдемокрацията и по-добре да не се съюзяваш с тях.

А най-любопитното е да им видиш приоритетите, дето щели да ги защитават в последния европарламент(за сегашно време ми е думата). Който открие разликите с тези на боцевите патрони да се обади. Иначе, всичко е миш маш от празни приказки и което е най-важното - без никаква идея какво да се прави и как точно да се направи :D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #83 -: Декември 07, 2018, 10:52:37 »


А най-любопитното е да им видиш приоритетите, дето щели да ги защитават в последния европарламент(за сегашно време ми е думата) :D
[/quote]

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #84 -: Декември 07, 2018, 10:55:21 »
Ето да се позабавляваш..всички се борят срещу безработицата, в услуга на пазарите са и са за равенство и многообразие и "реформи"(тази дума я намразих жестоко! стана толкова безсмислена, колкото и "демокрация"). Като аптекарски шишета са и като отбележиш и как стройно си гласуват в зала всичко, което е в ущърб на населението, ами....

http://www.europarl.europa.eu/elections-2014/bg/political-groups/group-of-the-progressive-alliance-of-socialists-and-democrats


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #85 -: Декември 07, 2018, 11:04:14 »
Продадоха се за жълти жендъри.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #86 -: Декември 07, 2018, 11:14:40 »
Quote (selected)
И какво от това? Че европейските и българските социал-либерали няма да ѝ вярват? Тая компания изроди социалдемокрацията и по-добре да не се съюзяваш с тях.

Е, да, разбира се. Криптофашагите са ни къде-къде по лика-прилика съюзници - бивши салашисти, хонведи, усташи, банедровци дори, може би, и вся остальная сволочь. И като така, Нинова по стъпките на Фицо ли е повела БСП? За да влезе във властта в България, ще извади БСП от ПЕС? Сигурен съм, че отговорът на Нинова е "да". Ако това е цената, толкова по-зле за ПЕС, нали? "Боливар е грогясал и не може да носи двама". Власт и ценности. Натежават.  ???

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #87 -: Декември 07, 2018, 11:26:57 »
Като стана дума за разни фашаги, бандеровци и прочее е върло любопитно как гласуват съюзниците ни от ПЕС (ние и тук сме на контра!) разни резолюции. Например, на 23.11.2016 срещу руските телевизии, щото пропаганда, разбираш ли...

Айде всеки да си търси като голям...да се регистрира първо
https://www.votewatch.eu/en/term8-european-parliament-latest-votes.html#/#BOTH/13/2014-07-01/2018-12-07/0

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #88 -: Декември 07, 2018, 11:50:17 »
Quote (selected)
Тя си отваря фронт след фронт, но всеки нов фронт отворен изгаря мостове и отлъчва потенциални съюзници.
кои по-точно е отлъчила? герб и дпс - тези, дето ѝ беше сложен мандат да не управлява с тях. също и абв, татянко1 - дето се правят на равни по сила с бсп. или оня земеделец, дето е в коалицията, ама иска за местните избори да е самостоятелен.

кои не трябваше? не е ли време вече желаещите съюз или коалиция малко да се сетят, че трябва да се спазват договорките? или че не може с половин процент подкрепа да си равен на бсп?

забравих бенчо. той ли е изгорен мост?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #89 -: Декември 07, 2018, 11:51:33 »
Криптофашагите са ни къде-къде по лика-прилика съюзници - бивши салашисти, хонведи, усташи, банедровци

Лика-прилика са на европейските социал-либерали в ПЕС (бивши еврокомунисти). Те застават зад всеки бандеровец, стига да плюе по Русия. В Европа няма вече социалдемокрация. Изродиха я в квази лейбъристки неотроцкизъм. Правилно постъпва Нинова. Колкото по-далеч от жендърите, толкова по-добре.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #90 -: Декември 07, 2018, 11:56:44 »
Quote (selected)
Чуда се, не беше ли добре другарката ни Нинова да участва в тази конференция на женската организация на ПЕС.
чудя се що се чудиш.
Quote (selected)
ПЕС Жени до Нинова: Само БСП е против Конвенцията
Зита Гурмай, лидер на ПЕС Жени, изтъква в писмо до Корнелия Нинова, че БСП е единствената партия от политическото семейство против Истанбулската конвенция.

23:37 | 31 януари 2018   966  57 YouTube
   
Във връзка с позицията на БСП относно Истанбулската конвенция в писмото се казва, че сега само тя се противопоставя на Конвенцията, въпреки че нейна делегация е гласувала в подкрепа миналата година.

Казва се още, че ако тази позиция не се промени, въпросът ще бъде отнесен до президиума на Партията на европейските социалисти, съобщи „24 часа“.
Quote (selected)
ПЕС с Второ КЪРВАВО ПИСМО до Нинова: Подписвайте Конвенцията, Забраняваме ви Референдум! ЕС прати и Станишев да натисне БСП!
от Иван Георгиев - февруари 5, 20181430 0
 
От цялата безгръбначна и продажна политическа класа у нас, днес само една жена със зъби и нокти се бори за честта на унизената ни и смачкана клета майчица България. Да я подкрепим! Корнелия, норода е с теб! Огън… бий! Skandalno.net Цялата статия прочети по-долу:

Второ заплашително писмо е получила от ПЕС лидерката на БСП Корнелия Нинова. Този път шефката на ПЕС – Жени, Зита Гурмай изисква от българските социалисти незабавно да изтеглят предложението си за Референдум, на който народът ни да гласува с „Да“ и с „Не“ за Истанбулската конвенция.

„Това демократично ли е?“, коментира по повод новата кървава евро-депеша Корнелия Нинова. „Какво по- демократично от това да попиташ народа си на референдум иска или не иска дадено предложение“, заяви още тя.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #91 -: Декември 07, 2018, 12:00:49 »
фирмин,

ти наистина ли мислиш, че бсп и нинова като неин лидер трябва да се наведат и безгръбначно да изпълнят всички идиотщини на пес, "щото европа така иска"?!

и съответно да ходят да се унизяват да бъдат тричани публично по разни мероприятия? пес-жени, бля.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #92 -: Декември 07, 2018, 12:03:37 »
Quote (selected)
буруджиева спрямо нинова е като фирмин с пола

Шотландски боец, демек, а?  Туй да не е скрита реклама на някакво уиски?  :m1728:
не, същата патетична злост и ирационална омраза. но в пола.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #93 -: Декември 07, 2018, 12:11:32 »
 
Quote (selected)
или че не може с половин процент подкрепа да си равен на бсп?

Задръж тая мисла, дорде обърнат урната. Да не стане тъй, щото, че баш този половин процент подкрепа да ти липсва за заветната цел.

Колкото до ПЕС, ПЕС Жени и тричането на непреклонната Нинова, тези героически пози може да въодушевяват тук електопата, на който тя разчита да я въздигне до властта, но в Европа и по света са нелепи и смехотворни. Е, ние, разбира се, пет пари не даваме за Свят и Европа, затънали в безпросветния си провинциализъм и втренчени в косматия си пъп, неполазен от джендърска сласт. Що са ни, я. Ние сме си тъй велики и самодостатъчни.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #94 -: Декември 07, 2018, 12:20:38 »
А, още един, дето не ви пука за него, че са му малки процентите ...

Quote (selected)
http://pogled.info/bulgarski/i-angel-naidenov-reagira-ostro-na-otkaza-na-ninova-da-prisastva-na-kongresa-na-pes-v-lisabon.99498

Е, нищо, де. Аз няма да питам дали Мая Манолова, например, споделя на половинката си оценките. Да не ви развалям рахатя, покрай кандидатурата и за кмет на София.

П.П. Майче, речи на Ангел да си помалчи малце, че Корни се люто сърди на такива приказки.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #95 -: Декември 07, 2018, 12:36:58 »
Quote (selected)
не, същата патетична злост и ирационална омраза.

Забрави и "изпечена баш европейка". То, Алеко като представител на по-провинциалната и проста част от нас, отдавна е описал Христофор Петрович. Смешното е, че не могат днешните форита да се видят колко си тичкат на оригинала. Да не говорим, че не могат без да превият гръб пред началниците, ама се смеят на Боци. Той поне не е лицемерен колкото тях :smokin:

А, че се сетих..интересно ми е, колко от т. нар. нашенски "европейски леви" се грижат за благополучието на "европейската левица" без да получават брюкселски заплати дали като евродепутати или част от екипа на такива и без финансовите инжекции на разни нпо-та и фондации. Много ми е любопитно! :image008:
« Последна редакция: Декември 07, 2018, 12:41:19 от Асол »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #96 -: Декември 07, 2018, 13:05:30 »
Quote (selected)
А, че се сетих..интересно ми е, колко от т. нар. нашенски "европейски леви" се грижат за благополучието на "европейската левица" без да получават брюкселски заплати дали като евродепутати или част от екипа на такива и без финансовите инжекции на разни нпо-та и фондации. Много ми е любопитно!

А! Дойдохме ли си на думата? Комай са забравили приносите и компетентността ти, евроинтеграционните, тез хаирсъзи и ни брюкселска заплата, ни инжекции финансови ... Вай-вай-вай! Как ще помине таз европейска левица без твойта грижа, вай!  :'(

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #97 -: Декември 07, 2018, 13:13:05 »
 
Quote (selected)
Дойдохме ли си на думата?

Таз дума е била, е и винаги ще бъде актуална - търси финансирането! Така се спестява много време и нерви в опитите да разбереш този отсреща какъв е и за какво се бори. Не са ли те научили на таз проста максима!? Жалко, щото това е "а"-то и "б"-то на "европейското финансиране". За черни очи пари не се полагат..така че по банкнотите, по банкнотите и работата става ясна :D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #98 -: Декември 07, 2018, 13:14:45 »
Тези, които критикуват Нинова заради отказ от представяне на позицията на БСП по ИК, може би биха намерили основание за критиката си при сравнение с това

http://epicenter.bg/article/BPTs-zashtiti-pozitsiyata-si-za-Istanbulskata-konventsiya-pred-EK/170130/2/0

Но пък ... Църквата не я чакат избори. Нали? Нито се е завтекла към светската власт.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #99 -: Декември 07, 2018, 13:19:47 »
Quote (selected)
Не са ли те научили на таз проста максима!?

Законът RICO. Руди Джулиани - прокурор. Гони сицилианците из Ню Йорк. И парите им.

Абе, ние мафията ли сме подгонили! Амчи така кажете, де! Да подгоним парите около Техноимпекс пак, а? Или не сега?  8)
« Последна редакция: Декември 07, 2018, 13:24:33 от Firmin »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #100 -: Декември 07, 2018, 13:26:24 »
Мисля, че е крайно време да изкопаш една дупка на брега...пардон, да си отвориш една тема "Нинова има магарешки уши" и така целият свят да разбере тайната. Така, както го караш е мноо разхвърляно и някой може да не забележи в калабалъка обсесиите ти. :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #101 -: Декември 07, 2018, 13:46:30 »
Quote (selected)
или че не може с половин процент подкрепа да си равен на бсп?

Задръж тая мисла, дорде обърнат урната. Да не стане тъй, щото, че баш този половин процент подкрепа да ти липсва за заветната цел.
и като стане - кво, половин процент е равен на 49.5 невям? що за идиотщина? нали точно с тази философия дпс дерибействаха, пардон балансираха, толко години. айде нема нужда. като не стане - не стане, тогава има силна опозиция.
Quote (selected)
Колкото до ПЕС, ПЕС Жени и тричането на непреклонната Нинова, тези героически пози може да въодушевяват тук електопата, на който тя разчита да я въздигне до властта, но в Европа и по света са нелепи и смехотворни. Е, ние, разбира се, пет пари не даваме за Свят и Европа, затънали в безпросветния си провинциализъм и втренчени в косматия си пъп, неполазен от джендърска сласт. Що са ни, я. Ние сме си тъй велики и самодостатъчни.
да разбирам ли, че наистина искаш да седиш нагъзен пред ойропата? това ли ти е отговора на въпроса ми за "европа така иска"?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #102 -: Декември 07, 2018, 13:53:01 »
Тези, които критикуват Нинова заради отказ от представяне на позицията на БСП по ИК, може би биха намерили основание за критиката си при сравнение с това

http://epicenter.bg/article/BPTs-zashtiti-pozitsiyata-si-za-Istanbulskata-konventsiya-pred-EK/170130/2/0

Но пък ... Църквата не я чакат избори. Нали? Нито се е завтекла към светската власт.
бсп представи позицията си и я защити. миналата година. резултатът беше ругателни писма от пес-жени и опит за четене на конско от страна на станишев. какво повече? ясно е, че пес нито ще променят позицията си, нито ще се опитат да разберат позицията на бсп. демократите от пес-жени, дето искаха да отменят референдум.

иначе и ти, и ангел найденов удобно забравяте, че позицията за стамбулската е на членовете на бсп, и корите нинова, че я изказа и защитава. видимо искате /ти и найденов като краен минимум/ лидер, който да не го интересува какво мислят бесепарите и който овчедушно да подкрепя европата.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #103 -: Декември 07, 2018, 14:18:43 »
Quote (selected)
да разбирам ли, че наистина искаш да седиш нагъзен пред ойропата? това ли ти е отговора на въпроса ми за "европа така иска"?

Самият факт на рамката на мислене "ние и ойропата" е достатъчно показателен сам по себе си.

Задай си въпроса, първо, колко от членуващите в ПЕС партии и членовете им мислят за себе си като за "ние и ойропата". Второ, запитай се колко от тях считат общото мнение и позиция на ПЕС за свое "нагъзване пред ойропата".

И, трето, не мислиш ли, че всичко това, драги, е резултат главно на тежкия ви комплекс, последица от тъй дълга история на нагъзване и разлъка с ойропата. Дали пък не е време да го преодолеете, а?

И, накрая, не ти ли се струва малко странна тази картинка, дето я рисуваш - всички европейски леви нагъзени, пък ний гордо изпъчени с "Булгар! Булга-ар!".  Да ти припомня ли ...

Quote (selected)
- чакай сега да им покажем "вампор" на кое викат.

И като се обърна по гърба си, той почна да нанася такива немилостиви удари с нозете си по повърхността на разпенената вода, щото бризги летяха чак до тавана. Той завъртя бързо ръце, за да изрази колелото на парахода: "Тупа-лупа, тупа-лупа, фйюууу - и бай Ганьо изсвири с уста. Немците окаменяха на местата си. Те, по всяка вероятност, приеха моя другар за някой новодошъл, не постъпил още в лудницата възточен човек и аз забележих по лицата им не толкова негодувание, колкото съжаление. А бай Ганьо, вижда се, прочете по лицата им безкрайно удивление на неговото изкуство и затова възлезе бързешката по стълбата, изправи се малко разкрачен, изгледа високомерно немците, почна да се удря геройски по влакнатите гърди и извика победоносно:
- Булгар! Булга-ар! - и още по-силно се удари в гърдите. Горделивият тон, с който изрече тази рекомендация, говореше много; този тон казваше: "Ето го, видите ли го българина! Този е той, такъв е той! Вий сте го чували само, сливнишкия герой, балканския гений! Ето го сега пред вас, цял-целиничък, от глава до пети, в натура! Видите ли какви чудеса е той в състояние да направи! И само това ли! Ехе, на какви работи още е той способен! Прости били българите, а! Гиди, чифути с чифути!"

- А бе я попитай има ли сапун - казва ми бай Ганьо, след. като поизстина малко патриотическият му възторг, - я виж нозете ми на какво ся заприличали...

Не, бе. Не, че нещо. Ама някои тук цитираха Щастливеца, щото.


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #104 -: Декември 07, 2018, 14:28:26 »
задай си въпроса кой от членуващите в пес ще постави мнението на пес пред мнението на членовете на партията си. дотук имаме двама такива - ти и ангел найденов.

всъщност трима - плюс станишев.

кои други?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #105 -: Декември 07, 2018, 14:33:20 »
Quote (selected)
Мисля, че е крайно време да изкопаш една дупка на брега...пардон, да си отвориш една тема "Нинова има магарешки уши" и така целият свят да разбере тайната. Така, както го караш е мноо разхвърляно и някой може да не забележи в калабалъка обсесиите ти.

Нинова няма магарешки уши. Но пък първият път като я видях отблизо, на един от конгресите, беше с космати крака. Запомня се. Но пък ти не би ме посъветвала да отворя тема с това название, а и на уважаемите модератори би им се видяло ако не прекалено, то твърде странно.

И не, нямам обсесия. И горкото момче, видяло ушите на Мидас, не е имало. Просто не можело да живее с истината, която е узнало, без да я сподели, заради шока от това да види царя си така овенчан. По причина на липсващ житейски опит не е могло да си рече ха, уши! и кво, щото другото си е било на място при Мидас - това, което го е правело да е нелош цар на народа си. Тъй и аз, с привилегията на възрастта си - не косматите крака на Нинова, веднъж видяни, са в главата ми, а това, което става с партията, начело с нея.




Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #107 -: Декември 07, 2018, 14:55:37 »
ко стаа :firefrog:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #108 -: Декември 07, 2018, 15:03:35 »
реки, добре дошъл!
 :m1277:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #109 -: Декември 07, 2018, 15:06:21 »
Всичко е спокойно.
Чакахме те да се появиш.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #110 -: Декември 07, 2018, 15:09:10 »
Какви са краката на Нинова е доста низка топка, ще ме прощаваш. А пък квартално-кръчмарската вивисекция на ПИК е трудно да се приеме за авторитетна.

Тя да ходила да се разправя и убеждава глутницата на западните "социал-демократи" е кауза Пердута. Няма по-гнусно, фашизирано стадо от тези в момента. За жалост идеалите им се сведоха до борба за власт и постове, длъжности и подкряквания в либерасткият хор. Те стоят в ролята на употребен мат'рял зад изпълненията да се ликвидира Европа. Тъжното е, че тези бяха употребени да се борят за каузи на Паразитите - Истанбулската, за глобалната миграция, за премахването на категорията незаконна миграция, разширяване пълномощията на ЕС за "бежанците", както и Споразумението с 28 държави на Западна Африка от 02 май 2018г.

И за да няма разни измислени обвинения - ДА, ТРЯБВА да се помага на хората извън Европа (па даже и в нея), но така, че те да си закрепят и развият държавите си. Напускането на родните места и паразитиране при "богатите" (до кога ли, след когато поемат целият товар от вънка) ще доведе до унищожението на по-слабите държавни и псевдо-държавни образувания, до истинско преселение на народите и до тотален колапс.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #111 -: Декември 07, 2018, 15:19:44 »
хмм...аз още се ориентирам. Като се ориентирам, ще почна да си образувам мнения. Като ги образувам, ще ги обнародвам незабавно. А, току-що ми се образува ено мнение по темата:

Одобрявам одказа на Корнелия да не участва ф ено хипотетично съвместно управление с герп. Фмомента не се сещам кво друго да ѝ одобря, но се надявам да ме изненада приятно.


-----------
Гледам, че има ноо емотикони, тва е добре за душевното здраве на Джиджи.

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #112 -: Декември 07, 2018, 15:25:26 »
Виждам, тук има достоен заместник на кир Сгугню, на Фона, на Хера, на Йежи и Безпросветния Трак.
Веселите се, а?
Гиди, гиди...
 :m1924:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #113 -: Декември 07, 2018, 16:33:39 »
Нашите доблестно опитват да прикрият фронта.  :way_to_go-1308: :aplause:
Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/Dobrev--Delegatsiyata-na-BSP-s-radost-shte-glasuva-za-treti-mandat-na-Sergey--Tova-e-unikalno-postizhenie/170180/7/0

Щото щуротията на Дукс-а им хич не им помага.

Ето Деничка що рече:

Quote (selected)
А Деница Златева подробно обясни, че още в процеса на подготовка на резолюциите БСП ясно и категорично, позовавайки се на устава на ПЕС е декларирала, че не може да подкрепи текстовете от резолюцията, които призовават към ратификация на Истанбулската конвенция. „Още през юни сме изпратили съответното писмо, което препотвърдихме, тъй като такава резолюция се появи в още едно писмо, което получихме предната седмица. Двете писма ще бъдат отразени в документите на конгреса. Партиите предварително декларират по кои текстове от резолюциите имат резерви. В едно семейство с 34 партии и организации е нормално да има различия по някои от тезите в резолюциите. Важното е, че по основните теми като борбата с неравенството, заетост и други нямаме различия“, каза зам.-председателят на БСП.

И при все това, що беше нужен циркът на Нинова? Демонстрация на какво? На крайно нежелание да си вдигне ръката за Сергей, комай? Щото ако да беше там, щеше да е странно да не гласува за него, нали? Ишмарчета и иширетчета разни? Ишлеменце нечие?

 

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #114 -: Декември 07, 2018, 16:37:36 »
 
Quote (selected)
Важното е, че по основните теми като борбата с неравенството, заетост и други нямаме различия“, каза зам.-председателят на БСП.

равенството между половете извън борбата с неравенството ли се явяа?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #115 -: Декември 07, 2018, 16:40:54 »
Ааа, някой ни чете, комай  8)

Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/Zapochna-kongresat-na-PES--Ochakva-se-rechta-na-Stanishev/170173/7/0

Quote (selected)
От Америка делегация е изпратила Демократическата партия.
:aplause:

За левите демократи от Демократическата партия - хип-хип-ура!

А рекох четат ни, щото през текста на фотката по материала ни уведомяват, че провела се е вчера и Годишната конференция на ПЕС Жени. Ура и за тях!  :aplause:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #116 -: Декември 07, 2018, 16:42:40 »
Виждам, тук има достоен заместник на кир Сгугню, на Фона, на Хера, на Йежи

Не ми стана ясно кой е този достоен заместник, но тук без типове като Сгугню и Йезуита е скучно някак си. Поне на мен.

Колкото до  Фона и Хера - хер си ними!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #117 -: Декември 07, 2018, 16:43:23 »
Quote (selected)
равенството между половете извън борбата с неравенството ли се явяа?

Едва ли. Щото, доколкото си спомням, последният път като наглеждах как вървят данните, графиката на жените бе още по-стръмна. Слабите страдат повече. Така е и по отношение на децата.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #118 -: Декември 07, 2018, 16:45:15 »
Quote (selected)
Не ми стана ясно кой е този достоен заместник

Изчервен си признавам - шепотникът кощунник омразен съм аз.  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия Нинова: С ГЕРБ няма да управляваме
« Отговор #119 -: Декември 07, 2018, 16:50:19 »
Виждам, тук има достоен заместник на кир Сгугню, на Фона, на Хера, на Йежи

Не ми стана ясно кой е този достоен заместник, но тук без типове като Сгугню и Йезуита е скучно някак си. Поне на мен.

Колкото до  Фона и Хера - хер си ними!
сгугню е регистриран, но не е особено активен, само едно мнение има. хера и фона са тук като хер мюлер, но също липсва активност.