Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:08:49

Автор Тема: Re: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 27297 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
руски, украински, полски, румънски, финландски...войни.
А "белоруските" войни в стачка ще да са били?
Боже, колко соросоидна мъка има по тоя свят, боже!
« Последна редакция: Март 03, 2023, 12:50:28 от Zeitgeist »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
как пък не пропускат седерастките лайна да осерат темата за свободата, след като тяснопартийните им сектантски мозъчета не могат да поемат нищо повече от русофобските догми....

нещо да възхвалим и полските и турските воини, а и башибузука, те също са взели участие във войната?

верно, биейки се СРЕЩУ българската свобода, ама....

я вземи  си закичи една жовто-блакитна “мартеница“, и поне днес не влачи долнопробна пропаганда.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
cekyko

Знаеш ли, такива Здравчета са в правото си да пишат това, което пишат, за съжаление.
Защото в историята има историйки, които са премълчани, което дава право на Здравчетата да претендират, за това, което претендират. Дори и за това, че не Русия, а Англия била освободила България. Ми то се вижда по масонските пирамиди на паметниците.
А паметникът на Цар Освободител не е пирамида.


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
С Ваше позволение, дами и господа, ще си позволя да Ви припомня, че на 03.03.1878 е сключен предварителен мирен договор между Руската и Османската империи, който дори не освобождава  изцяло територията населявана с българи.
----
Всякакви тук ''седерастки лайна'', ''соросоиди'' и пр. и пр. са меко казано и неверни и не на място. Не е ден за спорове кой русофил, кой русофоб. За това спирам. А Вие както искате.

не позволявам.
в къщи прави каквото си искаш, но на публично място не се дръж неадекватно.
простичко е дори като за теб.
« Последна редакция: Март 03, 2023, 14:07:45 от паралелепипед »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
С Ваше позволение, дами и господа, ще си позволя да Ви припомня, че на 03.03.1878 е сключен предварителен мирен договор между Руската и Османската империи, който дори не освобождава  изцяло територията населявана с българи.
----
Всякакви тук ''седерастки лайна'', ''соросоиди'' и пр. и пр. са меко казано и неверни и не на място. Не е ден за спорове кой русофил, кой русофоб. За това спирам. А Вие както искате.

---
Хубаво направи, че спря, защо вече се канех да вляза и да ти тегля една една майна!
Считай, че съм го направил.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
.За знайните и незнайни въстаници, опълченци и руски, украински, полски, румънски, финландски...войни. ПОКЛОН.
Здравките винаги споменават украинците, поляците и финландците и никогаш осетинците. Обидно някак си...
 В разгара на войната  генерал Скобелев изпраща писмо до император Александър II и изисква: „Изпратете повече осетинци!“. Защо ли? Прочее, осетински доброволци е имало и в състава на Опълчението.

П.С. Дали има статистика колки етнически поляка са участвали в Освободителната война?
 Руско-турската война 1877-78 е с най-много доброволци от всички войни през 19 в.
Колко доброволци руснаци и колко ли доброволци финландци е имало?
« Последна редакция: Март 03, 2023, 15:00:11 от Bacho Кольо »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Наистина мислех да спра, но тук се изписаха толкова неверни и злостни думи по мой адрес, че не мога да оставя това без отговор.

В началото на 1878 година действуващата руска армия е на 20 км от Цариград. Победата е пълна. Великобритания изпраща в Мраморно море боен флот, който да предотврати превземането на османската столица. Под натиска на Великите сили на 19/31 януари Русия сключва с Османската империя Одринското примирие, с което се прекратяват бойните действия.

На 19 февруари/3 март Русия и Османската империя подписват предварителния Санстефански договор. Според него Румъния, Сърбия и Черна гора получават пълна независимост. България се създава като автономно трибутарно княжество. Територии на Османската империя се поделят между Великите сили.

Съгласно предварителните договорености между Русия и Австро-Унгария,[34] както и между Русия и Великобритания,[35] няколко месеца по-късно Великите сили се събират, за да оформят окончателния договор по време на Берлинския конгрес. Берлинският договор от 1/13 юли 1878 между Великите сили и Османската империя ревизира Санстефанския и в началото на 1879 е потвърден с Цариградския договор между Русия и Османската империя.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил

AnonimusBG

  • Гост
И никога да не забравяме оня велик и страшен Двадесети Априлий който реално ни сложи на картата на света.  И от мен Честит Трети Март и шапки долу за за Кочо Чистеменски и бачо Киро, за Чипровци, Батак, Ново село, Стара Загора, Плевен...За знайните и незнайни въстаници, опълченци и руски, украински, полски, румънски, финландски...войни. ПОКЛОН.

Слава Богу че Русия е поробила украинци, поляци и финландци та те да ни освободят.
Без тяхната безкористна помощ нямаше да ни бъде.
А къде са прибалтите?
Иначе в помощ на Здравка от уикито.

Состав русской армии, действовавшей на Балканах во время Русско-турецкой войны (1877—1878)
https://ru.wikipedia.org/wiki/Состав_русской_армии,_действовавшей_на_Балканах_во_время_Русско-турецкой_войны_(1877—1878)


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Допускам, че доста руснаци се питат дали си е струвало дядовците им да си дават зор да ни освобождават. Не че някой ги е питал. Но мисля че принципът "Направи добро и то ще ти се върне!" е неотменен. Питам се напоследък, толкова ли е закъсал светът, та се стигна до туй джафкане. Толкоз ли сме некадърни да подходим разумно към натрупаните проблеми? Желая здраве на всички! Това е най-важното.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Здравчето малко е извън политкоректността на деня днес. Това с поляците и украинците е от предишните години.
Днес в България повсеместно се чества Арилското въстание, и жертвите, които е дал българският народ в него. Да. Честваме жертвите.
Току що се прибирам от мероприятието в чест на 3ти март в забравеното от Бога населено място със затихващи функции в което пребивавам от немного време. В речта дръпната от общинска функционерка  се говореше за априлци, Кочо и изгорялите като факли еретици, докарали свободата на България, за да може свободно да живее в Европа. И нито дума за руски войници, опълченци даже, нито Самарски знамена поне. Полит, полит, политкоректно. И явно спуснато от горе в готов текст и прочетено с прекомерен патос. Народът, в лицето на 50тина души гледаше тъпо, и очакваше кебапчетата.
Казаха се и три стихчета от три дечица за свободата и Левски.
Бедна ми бедна Българийо!
На 20 април сигурно ще честваме рожденният ден на кралицата, вместо Априлското въстание, но в това няма нищо лошо.
И то ще е политкоректно.


И въобще що ли не отворя една рубрика за бурният политкоректен живот в забутаното село. Мерна единица на европеизацията на България.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ти си късметлийка че имаш село. Мойто изчезна към 1955/6. Еднъж, га бях в отделенията го видях на една географска карта в училище и толкоз. Ний бяхме прогресивни хора.

AnonimusBG

  • Гост
Ти си късметлийка че имаш село. Мойто изчезна към 1955/6. Еднъж га бях в отделенията го видях на една географска карта в училище и толкоз. Ний бяхме прогресивни хора.

Купи си.
Не са скъпи.

AnonimusBG

  • Гост
И въобще що ли не отворя една рубрика за бурният политкоректен живот в забутаното село. Мерна единица на европеизацията на България.

Интересно ще е.
Нещо като Чудомир.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Поскъпнаха.
Сега, с аферата на соларките се търсят празни села с трансформатори.

AnonimusBG

  • Гост
Поскъпнаха.
Сега, с аферата на соларките се търсят празни села с трансформатори.

Ваша си работа.
По Средногорието има доста села с действащи трансформатори.
И още шават и даже гласуват.
« Последна редакция: Март 03, 2023, 19:50:32 от AnonimusBG »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Дразня се от използване на израза ваша си работа без да разбира човек гри.
Районът е определен за произодство на слънчева енергия. Земя трета категория, Добруджа. Ако разбираш от категориите земи в Б-я.
Непрекъснато летят самолети да разпръскват каквото разпръскват, за да няма дъждовни дни. Дъжд вали два пъти в годината. Районът е с висока смъртност и заболеваемост . Почти обезлюден.

AnonimusBG

  • Гост
Съжалявам че се намесих.
Ваша си работа мосю.
Повече няма да правя така.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не разбрах къде това. Че имам близки в средногорието, мек район с благи хора.

AnonimusBG

  • Гост
Не разбрах къде това. Че имам близки в средногорието, мек район с благи хора.

Питай ги тогава за 1 и 2 партизанска средногорска бригада.
Христо Ботев и Васил Левски.
За да ти олекне.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз говоря за сега, бе. Къде ме тури и ти. Следи малко нещата.

AnonimusBG

  • Гост
Аз говоря за сега, бе. Къде ме тури и ти. Следи малко нещата.

Ъхъ
Следи гласуването на 02.04
И гласуванията преди това на https://www.cik.bg/ и ще ти стане ясно че не е толкова просто.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Аа, те тези от средногорско залебиха, и хич и не щат да се сещат а артизаните.
Преди години отивам в едно село старозагорско, и гледам паметници на партизани в центъра на селото, че и в гората. Изпълни ме една такава гордост.. Питам домакинята, възрастна жена, омни ли партизаните, а тя ми вика - какви партизани! Те не можаа и едно гърне варени картофи да изедат, и се върнаа по къщята. Нямаше партизани, казва.
Средногорието го не гледайте.
Спомнете си „когато на Дунав се мръкне„. Там да ви е окото.
Щото до към Дунава много  е причернело

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
прекалявате!

Принце майната им на Алис и дабедато.
Аз не прекалявам.
Не ме карайте пак да пускам снимки.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
прекалявате!

Принце майната им на Алис и дабедато.
Аз не прекалявам.
Не ме карайте пак да пускам снимки.

прекалявате и тримата - не е тук мястото за подобна дискусия.

снимките са добре дошли, стига да са по темата.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Пак аз крив, Боже мой. Абе щерка ми се пресели нататък. Иначе нищо общо друго нямам с тоя край.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Принце помагай с молбата ми в другата тема, иначе ей така ще си изкарвам мъката в душата и ще тъжнея
Даже и за възззтание може да призовЪ

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Принце помагай с молбата ми в другата тема, иначе ей така ще си изкарвам мъката в душата и ще тъжнея
Даже и за възззтание може да призовЪ

аз стигам до livejournal.com, така че звънни и питай доставчика ти какво ще направи по въпроса.
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Принце помагай с молбата ми в другата тема, иначе ей така ще си изкарвам мъката в душата и ще тъжнея
Даже и за възззтание може да призовЪ

аз стигам до livejournal.com, така че звънни и питай доставчика ти какво ще направи по въпроса.

Кво да кажа?
При мен се отваря.
Значи пробвайте ВПН или това което ви е дал Лъчо.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Не знам какво е това ВПН, не виждам какво е дал Лъчо, ама ако проблемът е в доставчика, утре ще ги разпердушиня, мами..та им турска.

AnonimusBG

  • Гост
Здравке
Да те питам защо във вчерашния си пост спомена само украинци, поляци, финландци(между другото украинците се появиха скоро. Даже Плевнелиев не ги споменаваше.)
А къде са арменците, грузинците, мордовците, осетинците, марий-елците, калмиките и т.н.
Що ги забравяш?
Щото не са ти удобни сигурно или просто си ги забравила?
Жива и здрава.
И по-малко вярвай на това което ти разказва АзБ.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Поставила съм многоточие, ако си обърнал внимание. За допълване според личните предпочитания на четящия. 
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Преди да пожелая приятна вечер, ето малко украинци в Руско-турската освободителна война 1877-1878
https://rusofili.bg/%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Поставила съм многоточие, ако си обърнал внимание. За допълване според личните предпочитания на четящия.

Много удобно.
Важното е кои си отбелязала.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9564
    • Профил
Поставила съм многоточие, ако си обърнал внимание. За допълване според личните предпочитания на четящия.

Много удобно.
Важното е кои си отбелязала.
Руснаците отбелязала ли ги е?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Поставила съм многоточие, ако си обърнал внимание. За допълване според личните предпочитания на четящия.

Много удобно.
Важното е кои си отбелязала.
Руснаците отбелязала ли ги е?

Да.
Все пак има някаква съвест.
Но освен руснаците освободители са поляците, украинците и финландците.
Другите са многоточие.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Россияни.
Иначе, всички, и калмики, и узбеки, и тувинци, и евреи и украинци са русские

AnonimusBG

  • Гост
Россияни.
Иначе, всички, и калмики, и узбеки, и тувинци, и евреи и украинци са русские

Малко си се объркал.
Русские са руснаците.
Иначе, всички, и калмики, и узбеки, и тувинци, и евреи и украинци са россияне.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Тц!
Не забеляза узбеките и украинците.
Россияне са тези в Россия. Русские са тези в Русская империя

Преди години, преди 14та година и Украйна, в един руски форум се обсъждаше евентуалната война между Россия и НАТО. Един узбек написа тогава - „Братцы,  ние сме россияне, таджики, узбеки, белоруси, арменци, украинци, грузинци и т.н., но нападнат ли на Россия, всички ние ще се бием като един, защото всички ние сме русски.
« Последна редакция: Март 04, 2023, 20:06:59 от Алиса »

AnonimusBG

  • Гост
Тц!
Не забеляза узбеките и украинците.
Россияне са тези в Россия. Русские са тези в Русская империя

Преди години, преди 14та година и Украйна, в един руски форум се обсъждаше евентуалната война между Россия и НАТО. Един узбек написа тогава - „Братцы,  ние сме россияне, таджики, узбеки, белоруси, арменци, украинци, грузинци и т.н., но нападнат ли на Россия, всички ние ще се бием като един, защото всички ние сме русски.

Нека да е твоето.
 :bounce-3294:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Има и продължение.
Въодушевих се аз.. и написах, че и ние ще помагаме отвътре да капичнем проклетото нату Веднага ме баннаха.
Това беше в Рамблера  :)))

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
А защо ваши милости упорито игнорирате това, че освен руснаците, украинците и поляците съм изброила поименно и румънците дори преди финландците?! А те са били по онова време из тия земи начело с краля си.
За Влашко приютило поборниците ни няма да се отклонявам. Може би защото Румъния е член на ЕС и НАТО, т.е по подразбиране враг на сий почитаемий форум, или нещо бъркам?
****
« Последна редакция: Март 04, 2023, 22:15:40 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
А защо ваши милости упорито игнорирате това, че освен руснаците, украинците и поляците съм изброила поименно и румънците дори преди финландците?! А те са били по онова време из тия земи начело с краля си.
За Влашко приютило поборниците ни няма да се отклонявам. Може би защото Румъния е член на ЕС и НАТО, т.е по подразбиране враг на сий почитаемий форум, или нещо бъркам?
****

Нека да е така.
Освободени сме от украинци, поляци, финландци.
И румънци.
На 3 март или не?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
За да не ме четете както дяволът чете евангелието, ще си позволя да се самоцитирам:
За знайните и незнайни въстаници, опълченци и руски, украински, полски, румънски, финландски...войни. ПОКЛОН.
Лека нощ.
« Последна редакция: Март 04, 2023, 22:39:00 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
За да не ме четете както дяволът чете евангелието, ще си позволя да се самоцитирам:
За знайните и незнайни въстаници, опълченци и руски, украински, полски, румънски, финландски...войни. ПОКЛОН.
Лека нощ.

А къде са арменците, грузинците, мордовците, осетинците, марий-елците, калмиките и т.н.
Що ги забравяш?
Щото не са ти удобни сигурно или просто си ги забравила?
Жива и здрава.
И по-малко вярвай на това което ти разказва АзБ.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Уффф, пак ли да обяснявам многоточие.  :bored: Ти пък си пропуснал тувинците. Или и те са след твоето и.т.н. Ако бях на мястото на Сергей Шойгу щях да се обидя, че тувинците са в и.т.н.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
А що се отнася до арменците то те по време на Руско Турските войни все още са били поданици на падишаха, ако не греша.

''Република Армения е основана на 28 май 1918 г., след поражението на Османската империя в Първата световна война. Тя просъществува обаче само до 29 ноември 1920 г., когато е завладяна от руската армия.''
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
А що се отнася до арменците то те по време на Руско Турските войни все още са били поданици на падишаха, ако не греша.

''Република Армения е основана на 28 май 1918 г., след поражението на Османската империя в Първата световна война. Тя просъществува обаче само до 29 ноември 1920 г., когато е завладяна от руската армия.''


ти си уникално агресивна и проста.

Армения се присъединява към Руската империя къде 1820 година.

но кво им пука на седерастките за някакви си факти, имат да прокарват малоумна пропаганда....

.... уикипедия не е и не може да е източник на знания...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

AnonimusBG

  • Гост
Голямо многоточие се получи след днешните русофоби.
Не знаеш как да го допълниш.
Ваша си работа.
Допълвпйте го с рускоговорящите украинци.
Защо ли си говорят на руски, а не на мова?
Може би щото им е по-лесно.
Или не?



Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
''През 1911 г. провинцията Танну-Урянхай, към която принадлежи Тува, се отцепва от Китай. Това се дължи на сепаратисткото движение, подкрепяно от Царска Русия. Тува се намира под протектората на Руската империя от 17 април 1914 г.

През 1921 г. е образувана независимата държава Народна република Танну-Тува („танну“ – висока, високопланинска), преименувана през 1926 година на Тувинска народна република. Тува е независима държава в периода между световните войни, призната само от СССР през 1924 и от Монголия през 1926 г. От 1929 година просъветското правителство започва политика на борба с будизма и шаманството и на колективизация.''
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
... и от немците, щото ... нали ... такова ... Тотлебен.
Руснаци май не е имало. Поляци, украинци, милиони украинци, Ернрот, пак украинци, 26 бакински комисари, 1 самурай и стоици латишки стрелци

AnonimusBG

  • Гост
Добре е да се предложи на Шойгу да се присъединят към Китай.
Това може да се хареса на  Блинкен.
Или не?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
ти си уникално агресивна и проста.

Армения се присъединява към Руската империя къде 1820 година.

но кво им пука на седерастките за някакви си факти, имат да прокарват малоумна пропаганда....

.... уикипедия не е и не може да е източник на знания...

Да си видял някъде да съм писала за присъединяването на някои провинции с арменско население към Руската империя /1828 впрочем/ ? Става дума за независима Армения.
И защо си мислиш, че не бих могла да използвам обидни думи ако искам? Не искам, те никога не са аргумент.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
За Здравка кое е по-добре.
Тува в Китай или в Русия?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Участието на Здравка е много в унисон с вчерашната грешка на оная шушла, американският представител в ООН, където се обърка и нарече РФ Руска Народна Република.  :)))
Но пасаран Здравче!
Мокри сънища

AnonimusBG

  • Гост
Принце, извинявай. Съжалавам, но не съм свикнала да оставям без отговор постове отправени към мен за добро, или лошо. Още веднъж, прощавай.

Това е хубаво
Та все пак кое е по-добре за Тува?
В Китай или в Русия?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Самоопределението на Тува не е работа нито на Здравчето, нито на който и да е било друг, освен на населението на Тува. ТЧК.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Самоопределението на Тува не е работа нито на Здравчето, нито на който и да е било друг, освен на населението на Тува. ТЧК.

За разлика от теб аз все пак познавам тувинци.
И калмики и т.н.