Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:49:21

Автор Тема: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"  (Прочетена 304945 пъти)

0 Потребители и 48 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1800 -: Декември 11, 2019, 20:17:15 »
Quote (selected)
Г.Тунберг за одсъствие на сексапил и имплицитни одкази от встъпване ф сексуален контакт със същата
Айде сега да си навреш рекиджианския там където е лопатата на Фирмин, или покажи поне ЕДИН пост колега/колежка с най-малкия намек за сексуално общуване с вампирчето!
Иначе попадаш в графата тъп трол.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1801 -: Декември 11, 2019, 20:23:12 »
фтаавръска се сетих за моя форумен(не од тоя форум, од един друг) колега Киърън Мадигън, който толкова не обича Корбин и не му се възхищава, че напрао не може да спре да пише за него. Което принуди модератора Джон Костело да му смени ника од Киърс(Ciars) на Киърбин(Ciarbyn). 

Мярката не постигна желания ефект.

--------------
Quote (selected)
Айде сега да си навреш рекиджианския там където е лопатата на Фирмин, или покажи поне ЕДИН пост колега/колежка с най-малкия намек за сексуално общуване с вампирчето!
Иначе попадаш в графата тъп трол.

понеже по-скоро бих умрял, одколкото да попадна ф таа ужасна графа, ще се аргументирам. Аргументите ми се съдържат ф болднатата част од цитата. Од нея е видно, че ти енергично одказваш да флезеш ф сексуален контакт с Г.Тунберг, аргументирайки одказа си с тва, че тя ти напомня на вампир/че.

Именно вампир/че, а не щото е примерно малолетна или щото ни един нормално възпитан зрел мъж нема да седне да опсъжда физическия облик на малолетна претставителка на одсрещния пол. Озадачаващото е, че ено 47% од критиките срещу малолетната Тунберг фтая тема са насочени срещу външния ѝ вит.

Надявам се аргументацията ми да ти е достатъчна. :bluegrab:
« Последна редакция: Декември 11, 2019, 20:35:53 от wreckage »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1802 -: Декември 11, 2019, 20:55:46 »
Рекидж, ти дан си станАл затоплист бря?
Питам щото причинно-следствената връзка явно ти куца.
А тва е мноо характерно за тех  :smokin:
 

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1803 -: Декември 11, 2019, 20:59:02 »
Фпрочем остай ми кажи кефят ли те прогнозите. Ингилиските?
Щото както изглежда гейросъюза не три ми дор девет пъти че преработва окончателното, неподлежащо на промени, и квото беше още там споразумение с ингилизите  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1804 -: Декември 11, 2019, 20:59:56 »
Quote (selected)
Озадачаващото е, че ено 47% од критиките срещу малолетната Тунберг фтая тема са насочени срещу външния ѝ вит.

Промотираният външен вид е част от изградения медиен образ.
Май единствената разбираема част.
Дете стимулирано да покаже клиничната си картина в името на  "един по-добър свят".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1805 -: Декември 11, 2019, 21:03:09 »
Озадачаващото е, че ено 47% од критиките срещу малолетната Тунберг фтая тема са насочени срещу външния ѝ вит.

Значи 53% с насочени към вътрешния ѝ вид. Демек повече. И какво следва от това? Всеки човек бива оценяван по външен и вътрешен вид. Даже има поговорка такава. Грета е озлобена и не е умна. И не може да е умна, защото не ходи на училище. Следователно?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1806 -: Декември 11, 2019, 21:57:17 »
Може да елементаризирам малко, обаче единствената причина възрастен човек да не вижда 16 годишните като деца е той да е на техния акъл. Или още по-млад. :bigok:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1807 -: Декември 11, 2019, 22:00:13 »
Може да елементаризирам малко, обаче единствената причина възрастен човек да не вижда 16 годишните като деца е той да е на техния акъл. Или още по-млад. :bigok:
Мога да кажа същото ако им се вързва на акъла или е набор или по-малка сестричка гледаща кака си в устата. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1808 -: Декември 11, 2019, 22:06:42 »

Това просто не е верно. През целият си живот съм споделял знанията, които имам. Въпреки съветите и заръките на приятелите и близките ми "Спри да ги учиш!", които изпитват ревност към този ми кют да споделям знание. Защото давам на други това, което съм дал и на тях, а те са ми най-близките.

А аз дълбоко вярвам, че знанието е сила. Ти ме рисуваш с роля като на олимпийски бог. Не, няма да река, че съм Прометей, не съм толкова жертвоготовен, че да храня орлите на Зевс с дроба си. Но ценното, което имам, споделям. Защото, освен другото, силно вярвам, че освобождаването на посочените от теб минава през просвета. Така, със знанието им се дава не само сила, но и възможност, а то ще рече - свобода.

Сигурен ли си, че лесно споделяш? Защото в този форум това е много дискусионно.

Не те разбрах. Наистина. Едва ли има някой, споделил повече лични данни, до една верни, впрочем, от мен - и тук, и оттатък. Но това не са знания, да. Форумът, обаче, не е специализиран в някоя от областите, в които имам знания и опит, или дори интерес. Ставало е дума, но не повече от това. Ако нещо те интересува специално, прати ми съобщение или мейл, дори. Пощата ми е активна.

Ами аз мога да претендирам, че май съм единственият в този форум (а и в другия форум), който не е анонимен.

И явно разбираме различни неща под „споделяне“ на знания.

Както и да е, засега няма неща, които да ме интересуват специално, по-скоро ме интересуваха за обща култура.
the lamers club honourable member …

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1809 -: Декември 11, 2019, 22:12:12 »
Фирмин е написал страхотни неща. :way_to_go-1308: Дори да не съм съгласна с всичко, примерно с брьогеловото инферно там за съдниците, наистина е на висота.
И опонентът му Ной също е на висота, а другите му опоненти в тази тема са в сянката на Джиджи.   ;D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1810 -: Декември 11, 2019, 22:15:06 »
Quote (selected)
Фирмин е написал страхотни неща.

Трябва да му се признае да превърне бифукацията  във фукарщина не всеки го може.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1811 -: Декември 11, 2019, 22:25:12 »
Може да елементаризирам малко, обаче единствената причина възрастен човек да не вижда 16 годишните като деца е той да е на техния акъл. Или още по-млад. :bigok:
Остави 16 годишните, баба ми все се кахъреше някой като почине млад, недоживял до 90! И съседката ми по остров така викаше, да беше била по-внимателна тук дружката ми, нямаше млада да умре, какво са 84! А другата съседка не иска онзи младок, синът й, да се мести при нея, след като си има негова си къща през два ъгъла. Няма да й пречи на социалния живот, я, тя е в прекрасно здраве за десетия си десятък, а той още млякото от устата не си е избърсал, седемдесет и малко лазарника не са му стигнали! А той пие бира с другия съсед, поправят помпата и вика мама винаги е права!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1812 -: Декември 11, 2019, 22:27:50 »
Quote (selected)
Истина ви казвам, ако се не обърнете, и бъдете както децата, нема да влезете в царството небесно.

Quote (selected)
Братя, не бъдете деца по ум, но бъдете невръстни в злобата, а по ум бъдете пълнолетни.

:)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1813 -: Декември 11, 2019, 22:30:04 »
Ами аз мога да претендирам, че май съм единственият в този форум (а и в другия форум), който не е анонимен.

мне, единствено фона никога не е бил анонимен. според мен роджър мур го играеше най-добре, въпреки че и дениъл крейг се доближаваше по автентичност :smokin:

а и джиджи сички я знаем  :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1814 -: Декември 11, 2019, 22:33:29 »
Quote (selected)
а и джиджи сички я знаем  :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951:

Що и пусна снимката. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1815 -: Декември 11, 2019, 22:35:55 »
Quote (selected)
а и джиджи сички я знаем  :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951: :jump_for_joy-951:

Що и пусна снимката. :t0328:

аз и досега ги бъркам малко двете с тони дачева

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1816 -: Декември 11, 2019, 22:36:04 »
Фирмин е написал страхотни неща. :way_to_go-1308: Дори да не съм съгласна с всичко, примерно с брьогеловото инферно там за съдниците, наистина е на висота.
И опонентът му Ной също е на висота, а другите му опоненти в тази тема са в сянката на Джиджи.   ;D

Kaто ще даваме оценки кой на каква висота е, ето ти и моята (непогрешима както винаги):
 :t10502:
Съответно ние не мразим психопатчето, а тези, които му дърпат конците. Психопатчето просто ни е неприятно заради злобата, с която е изпълнено.
« Последна редакция: Декември 11, 2019, 22:50:29 от Ной »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1817 -: Декември 11, 2019, 22:40:19 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1818 -: Декември 11, 2019, 22:41:40 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:

...сякаш личните ви морални компаси не ви съветват най-добре?!  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1819 -: Декември 11, 2019, 22:47:07 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:

...сякаш личните ви морални компаси не ви съветват най-добре?!  :nuts:
Питам за "правилната" позиция.
Моята кривата си я знам.
Та пак да питам, ако някой попържа това което имаме като цивилизация как да го приемем.
- като месия
- като уруспия
- като извънземен или подземен рептил
- на лечение в психиатрията
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1820 -: Декември 11, 2019, 22:56:35 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:

...сякаш личните ви морални компаси не ви съветват най-добре?!  :nuts:
Питам за "правилната" позиция.
Моята кривата си я знам.
Та пак да питам, ако някой попържа това което имаме като цивилизация как да го приемем.
- като месия
- като уруспия
- като извънземен или подземен рептил
- на лечение в психиатрията

секи да си има квато позиция си реши.
нали не ме подозираш да загубя квото и да е време в спорове или убеждаване  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1821 -: Декември 11, 2019, 22:58:36 »
Фирмин е написал страхотни неща. :way_to_go-1308: Дори да не съм съгласна с всичко, примерно с брьогеловото инферно там за съдниците, наистина е на висота.
И опонентът му Ной също е на висота, а другите му опоненти в тази тема са в сянката на Джиджи.   ;D

Kaто ще даваме оценки кой на каква висота е, ето ти и моята (непогрешима както винаги):
 :t10502:
Съответно ние не мразим психопатчето, а тези, които му дърпат конците. Психопатчето просто ни е неприятно заради злобата, с която е изпълнено.

ма кво му е станало на нориньо с оценката, некой да не го е цензурирал, той мноо се засяга от цензуриране  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1822 -: Декември 11, 2019, 22:59:31 »
Убеждаването ще е трудно, просто питах каква е "правилната" позиция, но явно сте затруднени с точна формулировка освен че не е не моята. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1823 -: Декември 11, 2019, 23:02:01 »
ма кво му е станало на нориньо с оценката, некой да не го е цензурирал, той мноо се засяга от цензуриране  :nuts:
Оценката му беше леко персонална в някои аспекти. Нямам толкова време за редакции... Затова с големия парцал. Съжалявам, не се засягайте, по-добре пребройте до 21 като в древната приказка.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1824 -: Декември 11, 2019, 23:07:59 »
САЩ събират 37 000 войници в Европа за най-големите маневри от 25 г.
Щатите ще изпробват способността си да прехвърлят военните през Атлантика до Белгия и Нидерландия, а след това да ги придвижи бързо през Германия до Полша и по източния фланг на НАТО

То и аз вдигам глобал уорнинги, ма бадева. Само се потя.
Явно не гледам достатъчно тъпо...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1825 -: Декември 11, 2019, 23:13:40 »
Убеждаването ще е трудно, просто питах каква е "правилната" позиция, но явно сте затруднени с точна формулировка освен че не е не моята. :t0328:

и тук греда.
изобщо не коментирам чия е правилната.
секи си има собствен микроклимат, не ли?  :smokin:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1826 -: Декември 11, 2019, 23:16:01 »
Quote (selected)
То и аз вдигам глобал уорнинги, ма бадева. Само се потя.
Явно не гледам достатъчно тъпо...
Пусни си плитка, спри да се къпеш и съскай за опасност на швецки-английски. Еко-лелките ще ти се умилят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1827 -: Декември 11, 2019, 23:16:24 »
Според Грета никакви лични микроклимати!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1828 -: Декември 11, 2019, 23:20:14 »
Цитат на: SgtTroy
ма кво му е станало на нориньо с оценката, некой да не го е цензурирал, той мноо се засяга от цензуриране  :nuts:
Цитат на: Ной
Оценката му беше леко персонална в някои аспекти.

От Ноя не се засягам. Защото в никой сайт/форум не съм срещал по-точен мод от нея.
Пък и оценката ми беше тежко персонална  :smokin: , макар и безпогрешна.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1829 -: Декември 11, 2019, 23:23:27 »
Quote (selected)
тежко персонална

Като гледам колко персонални има нецензурирани твоята е била поне персон и половина. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1830 -: Декември 11, 2019, 23:25:21 »
Quote (selected)
тежко персонална

Като гледам колко персонални има нецензурирани твоята е била поне персон и половина. :bigok:
4-5 ката някъде беше. Хванах я преди да мине Нойчето. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1831 -: Декември 11, 2019, 23:34:16 »
Quote (selected)
4-5 ката някъде беше. Хванах я преди да мине Нойчето

Мале Мики, като ти знам скалата  наистина е било впечатляващо! :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1832 -: Декември 11, 2019, 23:37:48 »
Цитат на: SgtTroy
ма кво му е станало на нориньо с оценката, некой да не го е цензурирал, той мноо се засяга от цензуриране  :nuts:
Цитат на: Ной
Оценката му беше леко персонална в някои аспекти.

От Ноя не се засягам. Защото в никой сайт/форум не съм срещал по-точен мод от нея.
Пък и оценката ми беше тежко персонална  :smokin: , макар и безпогрешна.
:t1813: :t1815:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1833 -: Декември 11, 2019, 23:42:20 »
Кой ти да знае, че да копне. Клипбордове да искаш...
Да го кажем така: Една групичка (имаш въображение за участниците) я отнесе като товарен дизел - цинкова кофа. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1834 -: Декември 12, 2019, 09:26:54 »
Quote (selected)
поне половината од темата "ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ" съдържа страстни обяснения ф нелюбоф към Г.Тунберг
Съвсем естествено и логично. Грета е лице, т.е. - персонификация, на една перфидна  пропагандна кампания на екотерористите, които са недолюбвани от по-голямата част от човечеството.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1835 -: Декември 12, 2019, 13:21:13 »
Може да елементаризирам малко, обаче единствената причина възрастен човек да не вижда 16 годишните като деца е той да е на техния акъл. Или още по-млад. :bigok:
по-добрата Банши :0007:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1836 -: Декември 12, 2019, 13:27:02 »
Quote (selected)
поне половината од темата "ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ" съдържа страстни обяснения ф нелюбоф към Г.Тунберг
Съвсем естествено и логично. Грета е лице, т.е. - персонификация, на една перфидна  пропагандна кампания на екотерористите, които са недолюбвани от по-голямата част от човечеството.
Иам смътни подозрения, че ена част од човечеството не се е регистрирала ф тоя форум.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1837 -: Декември 12, 2019, 13:33:47 »
Quote (selected)
Затова спри да лицемериш и се дръж естествено.
не мога да се държа естествено, каквото и да означава това
шашната съм от еквилибристики, минаване през закони, социология, физиология, държавно и традиционно право, ООН, морета и океани,огън и лед, отказ от свяст, баба ми
само за да мразим Грета
ами не мога, моля да ме извините
Пък аз какъвто съм задръстен си мислех, че лицемерието ти е присъщо и естествено като водата за рибите. :t0328:
въх, ти ме разкри, направо къф си смел, каза на Лилито истината в очите
ама пък, кахъри, пусти ядове, Лилито смята лицемерието за добродетел, ах! :m1235:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1838 -: Декември 12, 2019, 13:45:10 »
въх, ти ме разкри, направо къф си смел, каза на Лилито истината в очите

Лилито, един практичен съвет : по-добре си признай, че лицемериш, защото иначе излиза, че вярваш в тея глупости, дето ги пишеш. А това не говори никак добре за теб. Особено в женската част.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1839 -: Декември 12, 2019, 13:50:16 »
Quote (selected)
поне половината од темата "ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ" съдържа страстни обяснения ф нелюбоф към Г.Тунберг
Съвсем естествено и логично. Грета е лице, т.е. - персонификация, на една перфидна  пропагандна кампания на екотерористите, които са недолюбвани от по-голямата част от човечеството.
Иам смътни подозрения, че ена част од човечеството не се е регистрирала ф тоя форум.
Няма и как да се регистрира, щото екопитеците се опитват да върнат човечеството в каменната епоха като мимимум. Като максимум - виж кво пише Firmin за апокалипсиса и аццките огньове в очите гретини.
Пак предлагам на будните еко-умове да зарежат всичко индустриално и да се върнат в гората, ама продължават да висят в интернет, да раздават акъл и да увеличават въглеродните емисии. Хау деър ю?!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1840 -: Декември 12, 2019, 13:54:40 »
въх, ти ме разкри, направо къф си смел, каза на Лилито истината в очите

Лилито, един практичен съвет : по-добре си признай, че лицемериш, защото иначе излиза, че вярваш в тея глупости, дето ги пишеш. А това не говори никак добре за теб. Особено в женската част.
е нали признах вече, грам не вярвам от това, което пиша, каюсь, каюсь, каюсь
anything else? :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1841 -: Декември 12, 2019, 14:25:51 »
Quote (selected)
поне половината од темата "ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ" съдържа страстни обяснения ф нелюбоф към Г.Тунберг
Съвсем естествено и логично. Грета е лице, т.е. - персонификация, на една перфидна  пропагандна кампания на екотерористите, които са недолюбвани от по-голямата част от човечеството.
Иам смътни подозрения, че ена част од човечеството не се е регистрирала ф тоя форум.

но пък никога не можеш да си сигурен за броя на гласовете в главите на регистриралата се част, на финала може и да наваксат  :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1842 -: Декември 12, 2019, 14:29:49 »
въх, ти ме разкри, направо къф си смел, каза на Лилито истината в очите

Лилито, един практичен съвет : по-добре си признай, че лицемериш, защото иначе излиза, че вярваш в тея глупости, дето ги пишеш. А това не говори никак добре за теб. Особено в женската част.
е нали признах вече, грам не вярвам от това, което пиша, каюсь, каюсь, каюсь
anything else? :smokin:

може също така да добавиш, че обичаш лъжата, лицемерието и некоректните отношения. както и че си потомка на салемска вещица :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1843 -: Декември 12, 2019, 14:45:21 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:

...сякаш личните ви морални компаси не ви съветват най-добре?!
Лилиан, ти ли си?!  :t1811:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1844 -: Декември 12, 2019, 15:24:54 »
да , Лилиан е, кой се обажда? :o

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1845 -: Декември 12, 2019, 15:31:16 »
Така и не разбрах как да постъпваме, ако 16 годишно девойче използва език на омразата срещу целокупното человечество? :bigok:

Не следя одблизо изявите на Г.Тунберг, но неам спомен да е използвала език на омразата срещу целокупното человечество, поне срещу по-големата му част, която спорет некои достоверни източници се състои од колегите въф форума.

Верно, момичето има некои кретични изказвания срещу болсонаро и оранжевия, както и срещу ръковотствата на пет-шест фирми, занимаващи се с генериране на индустриални количества въглероден двуокис, но чак пък език на омразата...

Не да е като да ги е нарекла тъпи, грозни, вампири, психопати, пикли и т.н.   

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1846 -: Декември 12, 2019, 15:38:43 »
Цитат на: Lillian
да , Лилиан е, кой се обажда? :o

От кастинг-екипа на турски сериали сме. Търсим възрастни жени с измъчена физиономия и печален глас за ролята на майки на жени, върху които се извършва редовно насилие.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1847 -: Декември 12, 2019, 15:57:37 »
радостен съм да одбележа, че оранжевият е успял да намери време ф згъстения си график и да даде бащински съвет на младата Тунберг:

Quote (selected)
Donald J. Trump

Потвърден профил
 
@realDonaldTrump


So ridiculous. Greta must work on her Anger Management problem, then go to a good old fashioned movie with a friend! Chill Greta, Chill!

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1205100602025545730?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-1102199226431935884.ampproject.net%2F1911191835190%2Fframe.html

Още по-радостен съм од факта, че младата Тунберг (не)забавно се е фслушала ф съвета на оранжевия туитър-деятел:



https://twitter.com/GretaThunberg

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1848 -: Декември 12, 2019, 16:15:18 »
Цитат на: Lillian
да , Лилиан е, кой се обажда? :o

От кастинг-екипа на турски сериали сме. Търсим възрастни жени с измъчена физиономия и печален глас за ролята на майки на жени, върху които се извършва редовно насилие.

продължаваме да не откликваме на твоя настойчив зов за помощ.
но не се отчайвай, тва само показва колко е важно за нас  :smokin:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1849 -: Декември 12, 2019, 16:24:13 »
"Вие" = ти и гласовете у главата ти?
Ми не ги слушай, лъжат те!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1850 -: Декември 12, 2019, 16:27:56 »
При толкоз собствени чавета, Тръмп би трябвало да поназнайва нещо в бащинството. Ето, дал е съвет, дано Гретето се поосвести. Като си няма майка като Мелания, която за нейното чаве само дето не разкъса във въздуха някаква приказлива юристка-даскалица, така е, ще се налага да се вслушва в съветите на чужди бащи!  :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1851 -: Декември 12, 2019, 16:32:28 »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1852 -: Декември 12, 2019, 16:35:47 »
Цитат на: wreckage
оранжевият е успял да намери време ф згъстения си график и да даде бащински съвет на младата Тунберг:

Donald J. Trump:
- Greta must work on her Anger Management problem, then go to a good old fashioned movie with a friend! Chill Greta, Chill!

Мн. добър съвет, но малкото психопатче слуша други съвети.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1853 -: Декември 12, 2019, 16:38:49 »
Цитат на: wreckage
оранжевият е успял да намери време ф згъстения си график и да даде бащински съвет на младата Тунберг:

Donald J. Trump:
- Greta must work on her Anger Management problem, then go to a good old fashioned movie with a friend! Chill Greta, Chill!

Мн. добър съвет, но малкото психопатче слуша други съвети.


ТЦЪ, ноо сексистко и мачистко, ами ако иска приятелка или някой от другите?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1854 -: Декември 12, 2019, 16:43:29 »
Цитат на: SgtTroy
продължаваме да не откликваме на твоя настойчив зов за помощ.

Звучиш като един капитан на сащски самолетоносач - Ричард Джеймс Хауърд  :nuts:
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 16:46:31 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1855 -: Декември 12, 2019, 16:50:35 »
Цитат на: SgtTroy
продължаваме да не откликваме на твоя настойчив зов за помощ.

Звучиш като един капитан на сащски самолетоносач - Ричард Джеймс Хауърд  :nuts:

мне, аз съм оня с шотландския акцент, успех с приземяването - https://www.youtube.com/watch?v=UGRcJQ9tMbY  :smokin:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1856 -: Декември 12, 2019, 17:12:52 »
Като си няма майка като Мелания, която за нейното чаве само дето не разкъса във въздуха някаква приказлива юристка-даскалица, така е, ще се налага да се вслушва в съветите на чужди бащи!  :smokin:
Прави го. Слуша разни бащи на анархията и еко терористи.Изстъпленията изказванията й изглеждат като под диктовка и едва ли толкова спонтанно са възникнали в аспергеровото гретино съзнание.

btw, Мелания ми хареса, че реагира на онази импичка (sorry)  :t1815:.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1857 -: Декември 12, 2019, 17:18:25 »
И на мен ми хареса реакцията на Мелания - децата няма защо да бъдат влачени в игрите на възрастните. Може и да я пишат брошка на ревера на мъжа й, ама тя като рече нещо, го заковава с 20 сантиметрови гвоздеи.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1858 -: Декември 12, 2019, 17:32:07 »
Quote (selected)
И на мен ми хареса реакцията на Мелания - децата няма защо да бъдат влачени в игрите на възрастните.

"You should be ashamed of your very angry and obviously biased public pandering, and using a child to do it,"

ъхъ, Мелания сеено гълчи оранжевия си мъш за не помня вече какво. Сигурно за некой туит. Примерно оня малко по-нагоре.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: ИЗМАМАТА "ГЛОБАЛНО ЗАТОПЛЯНЕ"
« Отговор #1859 -: Декември 12, 2019, 17:58:10 »
Натвърдяш за туита на Тръмп към клета Грета да гледа кино с приятели?
Голямото НО е че Гретето самó се бута пред камерите,  държи речи на "хаудерю" и гледа лошо.
Байрон си кара детството и не се напъва да става публична личност или "глас на поколението".