Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 19:20:45

Автор Тема: Re: ПП „Възраждане“ и всичко останало, свързано с нея …  (Прочетена 1916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ами може и такваз команда да получите.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на Лъчо:

(23-минутно днешно интервю на Николай Колев в рубриката "Делници" на телевизия "Евроком" с Костадин Костадинов, вкл. с въпроси и отговори на зрители)

Бравос, бавос, Лъчо!!!

Защото за пръв път виждам да се спомене тъдява българската ТВ "Евроком" ИЗОБЩО, която на мен ми е ежедневие ;)

Независимо от това, че цитирам други журналисти. Ама и Николай Колев бива!!!

Так держать!  :0005:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Zdravka в Юни 23, 2023, 23:06:12

    И без акцията на Възраждане нямаше да има прожекция, поради това, че варненци не сме си купили билети. Ние помии не гледаме. Щадим очите си.

От откъслечната и противоречива информация и аз това си помислих.
Би било прекрасно филмът да се пусне в полупразен салон,
ако "Възраждане"* и футболните агитки не действаха така първосигнално

Бравос, Бачи!

Тъй като напоследък събирам информация единствено от българските ТВ /защото така ме устройва!/, напоследък чувам все по-често за ФУТБОЛНИТЕ АГИТКИ и "Възраждане" ...

В първия момент се замислих, но в резултат на кошмарната АГРЕСИЯ на таз партия, няма начин да НЕ се съглася, че това е ВЯРНО!!! :angryfire:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Няма ли някой неправилен историк  около проф. Денков да му обясни как приключват такива проф. замашки в българската история.

Quote (selected)
Цитат на: lucho в Юни 28, 2023, 11:08:32

    Не знаех, но се оказа, че и цаНКОВ е бил академик като деНКОВ!
  :i_laughing:

Малииий ... И българските академици ли подпукахте вече?!? 
Като последен "пристан" на българската ИНТЕЛИГЕНЦИЯ ..
С-Р-А-М-О-Т-А !!! :t0135:

« Последна редакция: Юни 29, 2023, 10:40:38 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А наставката "-НКОВ" си е "ординерен" словообразувателен елемент, като в нея няма абсолютно НИЩО академично ...  :i_laughing:

Например: във Вълко ЧервеНКОВ ...

« Последна редакция: Юни 29, 2023, 10:41:41 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
По форуми налагане на бан се прилага за нарушаване на правила, недопустим език, тролене и куп други неща, кой както си е уредил правилата.
Когато за излагане на факти се трие, а за откровено псуване се трае, това е цензура, а не модериране.
За справка, от Речник на чуждите думи в българския език, 1970 г
Цензура
1. В древния Рим - длъжност и звание на цензор.
2. Учреждение в буржоазните страни, което надзирава печата, кореспонденцията, съдържанието и постановките на театралните пиеси,филмите, радиопредаванията, телевизията и пр.,за да не се разпространяват сред населението идеи и сведения, които според властвуващата класа противоречат на интересите и.
3. Самото преглеждане на тези произведения.
4. Преглеждане на частната кореспонденция през време на война.

бел ппд. тук, в този форум има правила.
вземи се запознай най-после с тях и не упражнявай остроумието си в спор с тях.
а и ми е писнало най-големите цензори да ми се правят на борци за свобода на словото.
« Последна редакция: Юли 09, 2023, 19:57:53 от паралелепипед »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да, тоз референдум беше безсмислен, щото хората са 50 на 50. И не решава нищо по същество. Аз не съм се подписвал, но и повечето са го направили от някакво чувство за солидарност, от каквото несъмнено имаме нужда. Референдумите не са за аджамии, това е истина.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Тя стана една ... . Сега червеят ще загризе подписалите. Но е добре да се оглеждат обстойно нещата. Ясно е, че ще се гласува дорде съм жив, ма ще падне голямо кокорене.
« Последна редакция: Юли 11, 2023, 12:29:03 от dabedabe »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Амчи съдиите затуй са бъкани с пари, щото много им сложна раптата, която сами са усложнили. Ша са упрай светът друг път. Аз викам занапред законите да се правят от прости хора. Готов съм. Закон първи: Всеки да бъде честен! Бе ша я докараме до десетте. Не си прави идоли, партии демек. Един ден щастливите оцелели хора ще живуркат без партии. Можете ли си представи такваз свобода?

« Последна редакция: Юли 11, 2023, 14:46:05 от dabedabe »