Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:11:49

Автор Тема: ГЕРБ трудно ще спечелят отново София, ако има балотаж  (Прочетена 104947 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
то и в изборния кодекс пише за отпуск:
Quote (selected)
Чл. 161. (1) (Изм. - ДВ, бр. 39 от 2016 г., в сила от 26.05.2016 г.) Кандидат, който е държавен или местен орган или заема служба в администрацията на държавен или местен орган, с изключение на кандидат за общински съветник, задължително ползва по свой избор неплатен служебен отпуск или платен годишен отпуск за времето от регистрацията до обявяване на резултатите от изборите.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Я, виж ти какво намерих, докато се ровех из нета за правилата за номиниране!
https://www.club.bg/news.php?news-url=Ot-Volja-obmisljat-da-predlojat-Rumen-Radev-ili-Maja-Manolova-za-kmet-na-Sofija
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
а, воля се пробва като абевето по президентските избори - да свети с отразена светлина.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Остави какво се пробва Марешки, става дума какво се върти из главите на особи извън БСП.
Затова ми стана интересно.
Нейде по горе писах, че ще трябват доста "съдружници", но тия курви не очаквах, че може и те да се наредят на опашката.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
според мен манолова не е перфектния кандидат. да, известна е, но като критик.

би трябвало някой с управленски опит /радев е такъв/ и неопетнен /радев е такъв/ да е по-добър кандидат. щото иде реч за управление на администрацията на двумилионен град.

така че /бивш/ директор на голяма фирма ми изглежда по-добра кандидатура.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз на всичкото отгоре си мисля, че и тукашният талинбанлък (основната им локация е тук) е твърде склонен да бие един шут на Боци. Има да си МУ връщат много...

И на мен, Онзи, но човекът не ще. (имаше такова предложение)..и е почти невъзможно да го убедиш, иначе си е партиен член и не е крадец и лъжец :D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, аз съм реалист..видял какво ли не, няма да се хвана на бас, но си мисля, че Мая ще се съгласи/се е съгласила :nuts:

От твойте уста – в Божиите уши!!!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
така че /бивш/ директор на голяма фирма ми изглежда по-добра кандидатура.
Иии, коя е "голямата фирма" останала читава през последните години в БГ?
Или намекваш за Валентин Златев?
Моооже!
Аз бих го номинирал - избираем е.
И при всички случаи по кадърен управленец, а като човек с не толкова мека чупка в кръста - може и да се опъне на доста мутрафончета, ако се опитат да го рекетират.
Не гледай, че е плющял белот с Баце - ако се наложи и Баце ти може да изплющи. Само че ше трябва да го номинира някой друг извън БСП - ИК да речем. От който БСП да се дистанцира и на втория тур...изненадааа!
Нъл тъй бре Фирмин. По вашта конспирация?
Дали съм сфанал прайльна Сун Дзъ?
 :smokin:
Само не съм наясно в ерата на Интернет, Сун Дзъ дали не би духал супата.
Всъщност, наясно съм де, но нагоре писах че и на десен кандидат кандисвам!
Ако изритат тази смрад от СО.
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 18:19:03 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Аз на всичкото отгоре си мисля, че и тукашният талинбанлък (основната им локация е тук) е твърде склонен да бие един шут на Боци. Има да си МУ връщат много...

И на мен, Онзи, но човекът не ще. (имаше такова предложение)..и е почти невъзможно да го убедиш, иначе си е партиен член и не е крадец и лъжец :D

Би било интересно ако е възможно на нас некомпетентните да ни подхвърлите малко клюки?
Интересно ми е по-скоро за тукашния талинбанлък.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Червените сини сливи са зелени, както, в мъдростта си е установил народът.

В София - зелен кандидат, със зелена платформа, научна степен от западен университет, по възможност специализирал в някоя от водещите урбанистични школи, средна възраст, здраво семейство, две, а по-добре - три, деца.

Кампанията - иновативна, високотехнологична, с повечко наука в нея, че парите са кът.

Но пък мен кой ли ме слуша ...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
... и с управленски опит, забравих да отбележа, а е важно.;-)

AnonimusBG

  • Гост
Вкарай и малко политкоректност и ЛГБТ.

Ако искаш да го затриеш дори в София.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
В София - зелен кандидат, със зелена платформа, научна степен от западен университет, по възможност специализирал в някоя от водещите урбанистични школи, средна възраст, здраво семейство, две, а по-добре - три, деца.

Кампанията - иновативна, високотехнологична, с повечко наука в нея, че парите са кът.
Имам само един въпрос - на кандидата защо ще му е да се кандидатира при тези условия? Мазохизъм?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Е, как! Въпросът с Прайда не ще му бъде спестен, нямам илюзии за това.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Интересно ми е по-скоро за тукашния талинбанлък.

Това са джиджините приятели. БСП веднъж им подкрепи кандидат и той спечели, има да си връщат...не съм забелязала да се дърпат от подобни предложения. Всъщност, за тях е важно да се позакрепят в София (те са основно тук), а от опегето освен рекет и шутове, друго се убедиха, че няма да спечелят. Дори нормална комуникация..без да ги унижават по най-селташкия начин. Е, има и такива инджевци и илианвасилевци, но не са чак толкова много. Младоците са по-отворени. Дъртите пенции "закърмени с антикомунизъм" вече не са кой знае какви фактори в "дясно"  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
според мен манолова не е перфектния кандидат. да, известна е, но като критик.

би трябвало някой с управленски опит /радев е такъв/ и неопетнен /радев е такъв/ да е по-добър кандидат. щото иде реч за управление на администрацията на двумилионен град.

така че /бивш/ директор на голяма фирма ми изглежда по-добра кандидатура.
  :t2626:

А нещо ме мързи да обяснявам.  :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
...и управленски опит...
Начи - пак опираме до Валю Златев!
Глей кво пише тук:
https://frognews.bg/glasat-na-jabata/glasat/stroiteli-kapitalizma-valentin-zlatev-vtoriiat-1-pravets.html
и тук
http://www.slava.bg/profiles/592.html
Готоф отсекъде!
Йеехх, как го изчислих вааа!
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 18:36:47 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Може да му е интересно, Ной.  :-)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Това са джиджините приятели. БСП веднъж им подкрепи кандидат и той спечели, има да си връщат...не съм забелязала да се дърпат от подобни предложения. Всъщност, за тях е важно да се позакрепят в София (те са основно тук), а от опегето освен рекет и шутове, друго се убедиха, че няма да спечелят. Дори нормална комуникация..без да ги унижават по най-селташкия начин. Е, има и такива инджевци и илианвасилевци, но не са чак толкова много. Младоците са по-отворени. Дъртите пенции "закърмени с антикомунизъм" вече не са кой знае какви фактори в "дясно"  :nuts:
Тва дори аз не посмях да го напиша!
 :way_to_go-1308:
И пак има една "но!" Асол!
НЕ ИМ ВЯРВАМ!
Вече за трети път пиша, че бих подкрепил на втори тур техен кандидат, само и само да се изрине гюбрето, но никак, ама никак, ама нииикак не съм уверен, че дори и да се направи писмено споразумение те пък да подкрепят ляв кандидат, талибанлъка ще устиска да го спазва!
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 18:43:27 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Благодаря Асол.
Схванах.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
научна степен от западен университет, по възможност специализирал в някоя от водещите урбанистични школи,

Източен университет и некоя тамошна урбанистична водеща школа не може ли? Или те не са толкова шарени, писани и съвършени като "западните" такива!? :image008:

Само искам да те предупредя, че съм се нагледала на достатъчно стажанти от "водещи западни университети"! Години наред и то в работна среда!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Източен може - Пекинския;-)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Интересно ми е по-скоро за тукашния талинбанлък.

Това са джиджините приятели.
  :D
Нема да наричаш приятелите ми "талибанлък"!  :m0955:

Щом Радан влезе у Европарламента, начи вече надигаме глас. А според некви намквиси цоцологически иСледвания, в София сме биле около 500 хиляди.
Полвин милЬОн!!!  :b0756:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Ной,
То и на Милен Велчев ако погледнеш, и за него ще се запиташ за какво му е трябвало да се кандидатира.
Ама на - на "ползу роду" изглежда е мноо привлекателна фраза!
Що иначе?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Нема да наричаш приятелите ми "талибанлък"! 
Я, тва ме заинтригува.
Джидженце, ти си по таа част - как е в ж.р. тойзи термин, би ли?
А ф мн. ч.?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Източен може - Пекинския;-)

Глей значи ние кви тъпанари сме, дето не си мислим баш за пекинския. Ама къде ще се сравняваме с теб..даже и пари за частни уроци не даваме. Сал на едни голи стипендии разчитаме - кеф ти от "водещи западни", кеф ти от "не толкова престижни източни".
Фирмин, баба ми имаше един много циничен, но житейски правдив лаф - откога стана калайджия, откога ти почерня...знаеш какво :D

Бележка. Доста съм видяла от запада, не можеш да ме впечатлиш

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Нема да наричаш приятелите ми "талибанлък"! 
Я, тва ме заинтригува.
Джидженце, ти си по таа част - как е в ж.р. тойзи термин, би ли?
А ф мн. ч.?
е, как - талибанщина. а то множественото число си е там - единственото е талиб.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Това са джиджините приятели. БСП веднъж им подкрепи кандидат и той спечели, има да си връщат...не съм забелязала да се дърпат от подобни предложения. Всъщност, за тях е важно да се позакрепят в София (те са основно тук), а от опегето освен рекет и шутове, друго се убедиха, че няма да спечелят. Дори нормална комуникация..без да ги унижават по най-селташкия начин. Е, има и такива инджевци и илианвасилевци, но не са чак толкова много. Младоците са по-отворени. Дъртите пенции "закърмени с антикомунизъм" вече не са кой знае какви фактори в "дясно"  :nuts:
Тва дори аз не посмях да го напиша!
 :way_to_go-1308:
И пак има една "но!" Асол!
НЕ ИМ ВЯРВАМ!
Вече за трети път пиша, че бих подкрепил на втори тур техен кандидат, само и само да се изрине гюбрето, но никак, ама никак, ама нииикак не съм уверен, че дори и да се направи писмено споразумение те пък да подкрепят ляв кандидат, талибанлъка ще устиска да го спазва!

Естествено, че не трябва да вярваш на всички, Джузепе.

Най–вече на тея от СДС–то!!! :animated-smileys-stargate-015

Жалко обаче, че Радан е един и не може да огрее насекъде.

И дано поне на тези – в неговата партия! – най–сетне им уврат тиквите и напра'ят нещо смислено ...  8)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Жалко обаче, че Радан е един и не може да огрее насекъде.

Така е. Даже, ако си спомняш, когато Радев спечели Боци освен на БСП, честити и на Радан Кънев. И то поне няколко пъти му честити :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
А нещо ме мързи да обяснявам.  :D

що, обясни. за мен доказаните управленски умения е важно.

ама тези хора не са толко често срещани.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
е, как - талибанщина. а то множественото число си е там - единственото е талиб.
Мооже!
Аз си помислих - талибанлъци и съотв. талибанлъчки, ама нали не съм спец по сичко...
 8)
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Нема да наричаш приятелите ми "талибанлък"! 
Я, тва ме заинтригува.
Джидженце, ти си по таа част - как е в ж.р. тойзи термин, би ли?
А ф мн. ч.?

Нито ф ж.р., нито ф мн.ч., Джузепе!
SINGULARIA TANTUM !!! :light_bulb-1377:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Начи - пак опираме до Валю Златев!

е той не е ли в бургас?

не се бях сетил за него, честно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Свободен агент е вече. Така че - готов за трансфер!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Алоооо, компанията! Валю ви Златев е правешки бисер, с английска гимназия и  с московско образование...международно! :D

А, и е връстник на наш Фирмин

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Жалко обаче, че Радан е един и не може да огрее насекъде.

Така е. Даже, ако си спомняш, когато Радев спечели Боци освен на БСП, честити и на Радан Кънев. И то поне няколко пъти му честити

Абе, тва явно съм го пропущила. 
А на Боци треа да му пратя цалуфка, мЪ не мога ... :moon-2177: /mooning!  :D/

П.С.
От снощи насам НОЙ май вече ше ме бие – и с право!  :t0120:
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 19:17:46 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Начи - пак опираме до Валю Златев!

е той не е ли в бургас?

не се бях сетил за него, честно.

Свободен агент е вече. Така че - готов за трансфер!

Ами то, по вашата логика, "готов за трансфер" е и оня, "бургазлията" дето ги прекарваше или пуцаше по границата.  :nuts:

Как се викаше?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Джидже, ти пак не си разбрала!
Аз правех портрет по описание на Фирмините изисквания и засега само Валю пасва!
Малко му куца западното направление, но той си е дялан камък, ше се упрай!
Става!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
А, и е връстник на наш Фирмин
Тва ше го преживеем!
Аз затва пуснах два линка да се види какъф печеняга йе!
Валю де!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джидже, ти пак не си разбрала!
Аз правех портрет по описание на Фирмините изисквания и засега само Валю пасва!
Малко му куца западното направление, но ... става!
:giggle-3307:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Златев го "пенсионираха" в Лукойл, вече не е управляващ. Нещо като почетен съветник, мина му времето там.
Сега да не излезе пак, че Путин мисли с няколко хода напред и го е освободил за да стане кошмара на ББ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Фирмин, баба ми имаше един много циничен, но житейски правдив лаф - откога стана калайджия, откога ти почерня...знаеш какво :D

Мило, не знам какъв интерес ти представлява тенът на моя ... знаеш какво, а така също дали е укоримо, че пет пари не давам за тена на твоя ... знаеш какво и че не мисля да ги сравнявам.

Добре би било, обаче, ти да не забравяш, че зад всяка дума, която съм написал, има съвсем конкретно рационално основание. Това, че ти хабер си нямаш за това и за много други неща, ако въобще е проблем, е твой, а не мой.

Вместо да остроумничиш и ехидничиш на всяко мое мнение, постъпи непривично разумно и се възползвай. Това е възможността да погледнеш нещата от още една, различна от твоята, гледна точка.

Разбира се, можеш да се наредиш в дългата редичка тук от споменаващи дървени философи, плъхове-педерасти, латексови предпазители, розови лопатки, куп анални алюзии и пр. на всяко мое мнение.

AnonimusBG

  • Гост
Фирмине слез от трона и забрави този тон.
Тукашната публика все пак нещо разбира.
Бъди по близко до плебса.
Или вас не ви учат на такива работи?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Фирмине слез от трона и забрави този тон.

Не е трон, нормален сап на лопатката обаче явно прави чудеса! :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
началникът на кабинета на президента полк. Димитър Стоянов

Дали става за кмет на София?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Фирмине слез от трона и забрави този тон.
Тукашната публика все пак нещо разбира.
Бъди по близко до плебса.
Или вас не ви учат на такива работи?

Всички, които са ме учили в този ми живот, а те не са малко, ме учеха със заръка с наученото да вдигам "плебса" при мен, а не аз да слизам при него.

И кой точно тон ми препоръчваш да забравя? Нещо нямам спомен да си рекъл на някой тук, дето ръси мръсотиите си като кози барабонки, да забрави тона си.

AnonimusBG

  • Гост
И кой точно тон ми препоръчваш да забравя? Нещо нямам спомен да си рекъл на някой тук, дето ръси мръсотиите си като кози барабонки, да забрави тона си.

Просто прочети какво си написал ГОСПОДИНЕ.

Теб какво ти пука кой как пише.
Ставаше въпрос за твоите кози барабонки.
Оправяй се. Все пак това онова.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
началникът на кабинета на президента полк. Димитър Стоянов

Дали става за кмет на София?

управленският опит го има, не го знам дали има софийско жителство - нали това е основно изискване за местните избори. и не е ясно доколко радев ще е съгласен да се раздели с него.

щото ако е съгласен - може да се опита да прелее малко рейтинг.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Ами погледни по-горе. Той, един от многото, не се е забавил никак. Което, без да забавно, е поучително. Забелязал съм, например, как всички шумно и яростно афиширащи хомофобията си непрекъснато ръсят намеци и картини за сексуално насилие ако не, то за употреба, на различни предмети - за предпочитане фалически атрибути. Дай им да бръщолевят за задници, гейове, хомосексуален секс, садо-мазо и всякакви подобни твърде нездрави за мен фантазии и изяви на развинтено въображение. Не могат да се удържат. Навярно си мислят, че тази показна агресивност може да прикрие с арогантна простащина или простотия невежеството и комплексите им. Е, имам новина - не става. Отдавна сте изучени и описани в учебниците. Стига да му се чете на човек. А най-смешното е, че го правят убедени в остроумието си. Смешници окаяни.

AnonimusBG

  • Гост
Ами погледни по-горе. Той, един от многото, не се е забавил никак. Което, без да забавно, е поучително. Забелязал съм, например, как всички шумно и яростно афиширащи хомофобията си непрекъснато ръсят намеци и картини за сексуално насилие ако не, то за употреба, на различни предмети - за предпочитане фалически атрибути. Дай им да бръщолевят за задници, гейове, хомосексуален секс, садо-мазо и всякакви подобни твърде нездрави за мен фантазии и изяви на развинтено въображение. Не могат да се удържат. Навярно си мислят, че тази показна агресивност може да прикрие с арогантна простащина или простотия невежеството и комплексите им. Е, имам новина - не става. Отдавна сте изучени и описани в учебниците. Стига да му се чете на човек. А най-смешното е, че го правят убедени в остроумието си. Смешници окаяни.

Намери някакъв начин без всичките твои фантазии да го вкараш в няколко реда.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
    началникът на кабинета на президента полк. Димитър Стоянов


Дали става за кмет на София?

Не е началник кабинет. Главен секретар е.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Едва ли е подходящ. Ще го схрускат на тема "комуне".
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
« Последна редакция: Юли 12, 2019, 13:12:07 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
С подробен анализ на сделката с F–16, от който се оказа че минусите са много повече от плюсовете. И говори толкоз интелигентно, компетентно и убедително, че човек не може да не му повярва.

Викаш, говори кат че ли цял живот това е работил, а?  :D

https://www.president.bg/cat56/Glaven-sekretar/

 :D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Викаш, говори кат че ли цял живот това е работил, а?

Абе, не знам какво е работил, но не спомена нито веднъж нито "анализ", нито "методи на анализа".  :D

Явно му е достатъчно това, че е възпитаник на Военновъздушния колеж „Максуел”, САЩ. :b0205:
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 22:29:03 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
На миналите кметски избори в София, кандидатът на БСП спечели 33 хил гласа при около 1 милион избиратели (от които гласуваха 412 хил.).
При сегашната политика, явно се чака да стане чудо като при Румен Радев. Някой да им намери читав кандидат, а като замирише на успех да го припознаят за свой.
Ако класиците бяха изучавани не толкова небрежно, щеше да е ясно как се повтаря историята.
И Мая Манолова не е чак толкова тъпа, че да се хване. Кмет е място с отговорности и вършене на конкретна работа. Обективно погледнато, Мая Манолова винаги се е проваляла с конкретните неща и има място само където се плямпа и не се носи никаква отговорност. Ненапразно се гласеше за кандидат-президент вместо Радев, сега е омбудсман. Като кмет може и да изкара първата зима, но не е сигурно. Естествено, рейтингите от празни приказки не са гласове в урните, та и за кмет няма реален шанс.
За читав независим кандидат пък няма партийна воля, по висините, не по низините.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Е, ние дето сме самоуки и не сме ходили по Америката, се придържаме и към метода, и към анализа. Дори с риск да не намерим място в тъй голямото ти сърце. Безутешно страдам, прочее.  :crying-1315:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
За читав независим кандидат пък няма партийна воля, по висините, не по низините.

30 310. Толкова бяха гласовете за Иванчева на Евроизборите през май. По "низините".

Впрочем, от системна гледна точка, това беше най-значимото електорално събитие на преминалия избор.

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Намери някакъв начин без всичките твои фантазии да го вкараш в няколко реда.

Слава Богу.
Ние тъпаците го разбираме.