Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 10, 2024, 21:48:53

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1891477 пъти)

0 Потребители и 73 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9300 -: Юли 15, 2021, 20:06:30 »
Аз гледайки отстрани, си мисля че Паскалев от бая време къта маршалския  жезъл в раницата. Ама пуста скромност!
Паскалеф е Слафчу без шоо.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9301 -: Юли 15, 2021, 20:11:18 »
Ми некой го е посъветвал да удря по слабите звена. Остава да гледаме дали и защо некое от двете би му клекнало. 

Те фантазиите са безплатни. Голите ти куки - също.
Никой не му е клякал, да не говорим, че днес Иванов споменал, че не е особен проблем за ДБ да остане и в опозиция.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9302 -: Юли 15, 2021, 20:11:50 »
Опа. Сашо Дончев тази вечер е при Дремджиев.

О, да. Забравих да ви известя

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23877
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9303 -: Юли 15, 2021, 20:13:52 »
Бонго, мноо неестествено си навирил гребен. Същото в твоя случай беше 2013, щото помня като слон.
Един път слон, вторипът слон, терти път слона?
Бе вие да нямате някаква роднинска връзка? :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9304 -: Юли 15, 2021, 20:18:39 »
Ся-баш Аденауер не провежда"дясна" политика по готови рецепти,просто е зает да управлява една окупирана и разорена страна с избити на фронта мъже, отделно дали християндемократите- леко десно център са точно десни по това време.Освен в парадигмата комунизъм(от съветски тип)-антикомунизъм(по Фултънски сценарий).Но Меркел определено е "дясна" "неолибералка".Смес от неработещи икономически рецепти и "неоконсерватизъм" - характерен за всеки прозелит плам да се доказва.Особено ако е кариеристично нищожество, стъпило на политическият труп на гиганта Кол(на когото лично заби ноц в гърба, заедно с форменото корумпе Вебер).А инак християнство и демокрация не се изключват.Справка-отците Густаво Гутиерес, Паулу Фрейре,  Камило Торес, Себастиан Каспен, та дори и сандиниста Ортега

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9305 -: Юли 15, 2021, 20:23:47 »
Хубаво. утре по пладне ще видим евентуално новите номинанти и евентуално некои корекции в "програмата". На пръв поглед върми към служебно до края на годината, барабар с всички конституционни изключения

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1712
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9306 -: Юли 15, 2021, 20:28:14 »
Ся-баш Аденауер не провежда"дясна" политика по готови рецепти,просто е зает да управлява една окупирана и разорена страна с избити на фронта мъже, отделно дали християндемократите- леко десно център са точно десни по това време.Освен в парадигмата комунизъм(от съветски тип)-антикомунизъм(по Фултънски сценарий).Но Меркел определено е "дясна" "неолибералка".Смес от неработещи икономически рецепти и "неоконсерватизъм" - характерен за всеки прозелит плам да се доказва.Особено ако е кариеристично нищожество, стъпило на политическият труп на гиганта Кол.А инак християнство и демокрация не се изключват.Справка-отците Густаво Гутиерес, Паулу Фрейре,  Камило Торес, Себастиан Каспен, та дори и сандиниста Ортега
Кайзере, ако искаме да бъдем съвсем прецизни, в т.н. Neheim-Hüstener Programm от 1. март 1946 (първата партийна програма на CDU) приета само за територията на британската окупационна зона със съдействието на Аденауер, се формулира отказът от т.н. християнски социализъм (christlicher Sozialismus), типичен за католическата партия "Център", от която  "произлиза" политически Аденауер.
Това обаче е друга тема, да не противоречим на опитите за манипулацийка
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9307 -: Юли 15, 2021, 20:28:54 »
великите октомврийски избори.Всъщност- половин година без правна макулатура, башка че до този момент се крадеше по милиард евро на месец(по скромни оценки)-а в момента хазната прелива от пари -щото котараците са стресирани.Ще се окаже че и лява политика е възможна без вдигане на данъци- на този етап е достатъчно да се краде наполовина.А ако изобщо спрат да крадат, редуцират бюрокрацията до разумни нива и намалят малоумието-ще се окаже че Държавата ще ни връща пари.На крачка от комунизъм сме.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9308 -: Юли 15, 2021, 20:29:22 »
Асол, ади малко по-кротко с Бонго, а ... :tongue_:
Щото виж какво съм писала и аз за Крумчо по-горе ... :surr:

що? бонго има право да лъже, и да се заяжда с останалите, а останалите нямат право да го коват?

що?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23877
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9309 -: Юли 15, 2021, 20:29:56 »
Quote (selected)
На пръв поглед върми към служебно до края на годината, барабар с всички конституционни изключения

Твърде хубаво за да се случи.
Такъв вариант е омерзителен за всички пазибоже политици и няма да го допуснат даже ако трябва и да унищожат България.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9310 -: Юли 15, 2021, 20:30:38 »
Къде съм написал, че Крумчо е застанал срещу ръководството? Очевидно функционалната грамотност е като прехваления морал и твърдението, че никога не лъжеш.  :nuts:

Написах, че подава оставка, а то било , че бил готов да я подаде.
Цитирал съм дословно думите на Паскалев. Спестил съм другите му думи за "БСП ООД" и за нов ляв проект ....

сиреч излъга
и върху лъжата си изгради цяла пизанска кула, че и се караш на другите, че ти търсели кусурите....

евалата, пич.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9311 -: Юли 15, 2021, 20:31:38 »
Фелдкурат- разбира се че ще го декларира.Всъщност точно в Германия се заражда християнският социализъм.С Томас Мюнцер.Едва ли е харесвало на британците(та дори да е кабинет на Атли)

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9312 -: Юли 15, 2021, 20:32:19 »
Не че пък Бонго тиобръща внимание  :m1273:

бонго в такива случаи твърдо не обръща внимание, щото трябва да си признае, че е лъжец, ма той е над тия неща, и му е по гот да метне нова порция лъжи и инсинуации, белки старото се загуби в спама.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23877
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9313 -: Юли 15, 2021, 20:32:52 »
Quote (selected)
Ще се окаже че и лява политика е възможна без вдигане на данъци- на този етап е достатъчно да се краде наполовина

На половината половината си е четвъртинка.
Все още сме далеч от славните години на "мистър 10%" че и от робския десятък.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9314 -: Юли 15, 2021, 20:36:01 »
туй беше процент за министъра.Отделно че съсипваха предприятие за милиард, да го купят за сто хиляди,за да дадат петдесет под масата.Справка- Домуза.Нефтохим.БГА,фондовете- и не само тричаният Банев, но и златни левове, доверия,стари планини и любимите мелинвест.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9315 -: Юли 15, 2021, 20:36:36 »

Останах с впечатление от думите му, че няма механизъм избраният на преки избори председател да бъде принуден да се оттегли преждевременно. Защо не се е кандидатирал няма значение. Той набляга на ситуацията СЕГА - че БСП губи влияние и престиж (освен в очите на корнелианската кохорта).

че ти вземи кажи "останах с впечатление", а не да то декларираш твърдо и еднозначно, че и да се заяждаш  с тия, дето те поправиха....

майтап....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9316 -: Юли 15, 2021, 20:38:52 »
През 90те години в ерата на СМИ тип радиоточка политиците можеха да действат скрито и със задни мисли и задкулисие.Сега с тия социални мрежи а си кривнал а са те разкостили.

Трифонов видя реакцията и даде заден.Требе да стопли, че хората искат измитането на Борисов, Доган и Гешев.Ако си мисли, че може да играе ролята на Поп Гапон дълбоко се заблуждава...

 :ouch-2147:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9317 -: Юли 15, 2021, 20:39:20 »
Те фантазиите са безплатни. Голите ти куки - също.
Никой не му е клякал, да не говорим, че днес Иванов споменал, че не е особен проблем за ДБ да остане и в опозиция.

те ви бонго в пълния му блясък

окъка  се еднозначво, с четвърт намек отчете, че е излъгал, ма не му пречи да се дърли и да се прави на велик....

и заяждания. заяждания. белки фане дикиш и изработи бан за опонента....

готин......
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9318 -: Юли 15, 2021, 20:39:33 »
оставката не може да е намерение-тя е действие.Инак е бил съм се бил напил и съм мислел да се сбия
Макар че при Зарков препоръчвам да пише едно хайку и да фаща тантото, не калема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9319 -: Юли 15, 2021, 20:39:53 »
Кой ли пък може да е новият избраник на Трифонов?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9320 -: Юли 15, 2021, 20:41:30 »
Новият избранник е стария-C17H21NO4

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9321 -: Юли 15, 2021, 20:43:34 »
Надрусан социопат въобразил си че говори с Господ.за едно ферари с цвят червен,гадже с бронзов тен и един милион с цвят зелен.Това е.Че и чува Господ да му отговаря!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9322 -: Юли 15, 2021, 20:45:15 »
Кой ли пък може да е новият избраник на Трифонов?

Сигурно некой с осем езика. По-добре ще е от Никито с неговите седем.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9323 -: Юли 15, 2021, 20:47:58 »

Надрусан социопат въобразил си че говори с Господ.за едно ферари с цвят червен,гадже с бронзов тен и един милион с цвят зелен.Това е.Че и чува Господ да му отговаря!

това и е първия ми най-силния ми спомен за слави, от кукувския му период.

на негов приятел бях написал софтуера за чейндж-бюрото, и се домъква слави и иска да му отпечатам бордеро, че е чейнджил левове за един милион долара....

бая време развяваше гордо тая хартийка, а на мен май доста повече време ми отне да разбера, че за него това не е готин майтап, а начин на мислене, предмет на гордост и въобще кой е по по най.

пусто, тогава все си мислех, че хората са по дефиниция умни, адекватни и нормални, а не.....


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9324 -: Юли 15, 2021, 20:49:51 »
ПарАта и аудиторията объркват някои натури. Виж ТБЗБХ докъде я докара. Може да се поболее, заради въпиющата несправедливост.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9325 -: Юли 15, 2021, 20:52:50 »
Да, но постът вече ще е част от пазарлъка. Г-ца Дончева също беше започнала да приглажда сукман за там.

Е и ? Дончева неколко класи над мама Цеца и Караянчева. Определено е по-добра и от Митева, на която липсата на опит и личи.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9326 -: Юли 15, 2021, 20:57:32 »
бонго в такива случаи твърдо не обръща внимание, щото трябва да си признае, че е лъжец
Винаги, когато объркам нещо - защото не съм претендирал за непогрешимост - признавам грешката си. Както и сега направих, за разлика от некои други (твоя милост особено).

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9327 -: Юли 15, 2021, 21:00:02 »
Всъщност аз се отбих в необияайно за мен време да декларирам, че считам лицето Станислав Трифонов за...Абе не ми се иска дългосрочен бан.
Можеш да го речеш обтекаемо, нещо като "изходен продукт на огнедишащ дракон, който Леди Сибил е нахранила грешно с варовикови хапчета пълнени със сушени жаби". Или "мед, който Мечо Пух се кани да яде вторично".

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9328 -: Юли 15, 2021, 21:07:32 »
Винаги, когато объркам нещо - защото не съм претендирал за непогрешимост - признавам грешката си. Както и сега направих, за разлика от некои други (твоя милост особено).

кога това?

имаше един случай, дето се предовери на деебейската пропаганда и пусна една яка лъжа тук, а после домъкна стенограмите и се оказа че е това, което аз твърдя, но не помня да се извини накрая.

ной поне си призна, че се окъка, и че има да черпи, ма ти нищо не мъцна тогаз. Само ръгна цитата, доказваш моите думи, и почна да се държиш все едно си прав.

бе бонговщини.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9329 -: Юли 15, 2021, 21:09:26 »
те ви бонго в пълния му блясък

окъка  се еднозначво, с четвърт намек отчете, че е излъгал, ма не му пречи да се дърли и да се прави на велик....

и заяждания. заяждания. белки фане дикиш и изработи бан за опонента....

готин......
Объркал си форума, джанъм, объркал си го! Виж, погледни някое джобно календарче, после погледни заглавието и се успокой. Бановете се заработват самолично в тукашните ширини.

Ако имаш нещо да речеш - карай по същество.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9330 -: Юли 15, 2021, 21:11:06 »
ной, аз винаги съм по същество, таквиз дребни дръцкания и от твоя страна са неблагородни, ръбешма....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9331 -: Юли 15, 2021, 21:15:54 »
кога това?

имаше един случай, дето се предовери на деебейската пропаганда и пусна една яка лъжа тук, а после домъкна стенограмите и се оказа че е това, което аз твърдя, но не помня да се извини накрая.

ной поне си призна, че се окъка, и че има да черпи, ма ти нищо не мъцна тогаз. Само ръгна цитата, доказваш моите думи, и почна да се държиш все едно си прав.

бе бонговщини.....
Тази избирателна памет ти е изневерила.  :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9332 -: Юли 15, 2021, 21:18:01 »
Колеги, скучно е да ни занимавате, с ваши и на други колеги характерови особености, тук сме за друго!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9333 -: Юли 15, 2021, 21:22:06 »
Дали не игра покер Удол-  фърли из ефира нефелен ксбинет, разлая глутницата, даде заден (вслушва се демек ф народа), но сега ще иска да се пазари дърпайки чергата повече?
Плебса прощава шоуто.  Не знам ония употребените как са, ама на салфетки кой обръща внимание.
Аако е така, рискува със сериозните хора нататък да удари на камък.
Не знам, мноо курвенска изцепка сътвори, дано са му премерили пипето.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9334 -: Юли 15, 2021, 21:23:28 »
Колеги, скучно е да ни занимавате, с ваши и на други колеги характерови особености, тук сме за друго!
И ти си прав!  :ok:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9335 -: Юли 15, 2021, 21:24:59 »
Не е покер.Просто "аз съм шефа".И си вярва.Слави е семпъл кат характеристика.Виж горе- кокаинов социопат който не че говори с господ- мисли се за господ.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9336 -: Юли 15, 2021, 21:26:52 »
Колеги, скучно е да ни занимавате, с ваши и на други колеги характерови особености, тук сме за друго!


ми не си прав

говорим за един, дето пак излъга, и няколко часа форума обсъждаше лъжата му като новина.
и за тия, дето клъвват оттук оттам тая лъжа се е превърнала в непреходна истина...

работа на форума е да се придържа към фактите, а не към интерпретациите нечии....

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9337 -: Юли 15, 2021, 21:27:26 »
Дали не игра покер Удол-  фърли из ефира нефелен ксбинет, разлая глутницата, даде заден (вслушва се демек ф народа), но сега ще иска да се пазари дърпайки чергата повече?

Според мадам  имало брожения в парламентарната група на ИТН.
http://epicenter.bg/article/Skandal-v-ITN--Deputati-zaplashtili-Trifonov-s-napuskane-zaradi-Nikolay-Vasilev/254803/2/0

Неактивен Соколу Мехмед паша

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 23
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9338 -: Юли 15, 2021, 21:28:16 »
ф Pyro.gov са ебатициганитесериозно...
Бакшишбаши хеким Балтолу е верен köpek на доскорошния румелийски бейлербей Боко велед-и Методи.
Миналата година по това време разправяше, че граждани били заптиета, но заптиетата граждани - йолу йок.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9339 -: Юли 15, 2021, 21:30:58 »
Тази избирателна памет ти е изневерила.  :smokin:

ми не, паметта ми не е избирателна и не изневерява.
че и архивите говорят

.
Дай тогава да оставим спора до публикацията на въпросния правилник.
Ако там са разделени ГП и съдиите, черпя аз.
Ако те са омешени, черпнята е от теб.
По-достоверно от това - здраве!

ходи провери пак, в правилника в едно изречение ли бяха (тезата на бонго) - или в две (моята теза).

друго е, че някому е неприятно да си признае, че се е окъкал, ма това си е ваш проблем.


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9340 -: Юли 15, 2021, 21:32:46 »
ми не, паметта ми не е избирателна и не изневерява.
че и архивите говорят

.
ходи провери пак, в правилника в едно изречение ли бяха (тезата на бонго) - или в две (моята теза).

друго е, че някому е неприятно да си признае, че се е окъкал, ма това си е ваш проблем.
Изобщо не ми е интересно как е оформено граматически. Въпросът е дали вървят заедно. Ако да - ти черпиш!  :beer_:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9341 -: Юли 15, 2021, 21:34:46 »
Оставете Бонго на мира.Човека работи върху ерудицията си всеки ден.Нещо като бодибилдинг, но в менталната област.Дори да си бил прав-след това е отделил барем седмиица по темата да проучи въпроса , да прочете всички авторитети, и в момента е готов да те засипе с цитати, доказващи че случайно може и да си прав, но по същество не си.Бонго е интелектуалец.Не си губи времето с черен труд.Не си цапа ръцете и не пие потна вода.Ако ти разчиташ на някакви знания-той има времето и амбицията да продължи да ги трупа


Разбира се-както да фанеш Шварценегер да ти изкопае септична яма, подлъган че толкова мускул ще свърши работата бързо и качествено-така и небива да даваш на Бонго да взема практически решения в управлението-в сферата на ума е аналога на бодибилдера-не става за хамалин.
Но той  и не е.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9342 -: Юли 15, 2021, 21:36:02 »
Изобщо не ми е интересно как е оформено граматически. Въпросът е дали вървят заедно. Ако да - ти черпиш!  :beer_:

че кой ти говори за граматика?

говорим за две процедури, описани в две изречения, едната за гп другата за съдиите. при това има разлика в двете процедури.

ай стига се прави на бонго, не ти отива на акъля, оня все пак е първо пропагандист, а след това всичко останало....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9343 -: Юли 15, 2021, 21:38:31 »

...
Дори да си бил прав-след това е отделил барем седмиица по темата да проучи въпроса , да прочете всички авторитети, и в момента е готов да те засипе с цитати, доказващи че случайно може и да си прав, но по същество не си.
...

:-)
 колко нежно го нарече агресивен манипулатор, чак да се изкефи човек.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9344 -: Юли 15, 2021, 21:39:27 »
Дори да си бил прав


Не е, Опита се, и продължава да опитва да преиначи онова гласуване на БСП с ДПС и ГЕРБ, което вмени не само на Гешев, но и на двамата върховни съдии да ходят на всеки три месеца в НС. 

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9345 -: Юли 15, 2021, 21:42:58 »
Дори да си бил прав
Quote (selected)
Не е, Опита се, и продължава да опитва да преиначи онова гласуване на БСП с ДПС и ГЕРБ, което вмени не само на Гешев, но и на двамата върховни съдии да ходят на всеки три месеца в НС.
ми не, бонго

ти твърдеше, че 1) процедурата за тримата е една 2) тази процедура е противоконституционна

доказа се, че 1) процедурите са две а второто остава да го докажеш, щото ти за това се тръщна


и айде вземи ме цитирай, какво съм преиначил, щот пак меткаш лъжи по форума и трябва да се занимаваме с тях
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Соколу Мехмед паша

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 23
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9346 -: Юли 15, 2021, 21:45:45 »


Тошко велед-и Йордан и Истанислав велед-и Тодор, обути в добре прикрити 7/8 гащи, обсъждат умислени новия диван, който да представят на неблагодарната рая.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9347 -: Юли 15, 2021, 21:46:21 »
Е и ? Дончева неколко класи над мама Цеца и Караянчева. Определено е по-добра и от Митева, на която липсата на опит и личи.
Не става въпрос за качества, а за пазарлъка. Този пост може да е ранна индикация за такива работи.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9348 -: Юли 15, 2021, 21:46:45 »
ти твърдеше, че 1) процедурата за тримата е една 2) тази процедура е противоконституционна
Лъжеш

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9349 -: Юли 15, 2021, 21:47:21 »
Тази избирателна памет ти е изневерила.  :smokin:

Не му е изневерила. И ти се омаза до ушите тогава, а и не само тогава...ма да не издребняваме

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #9350 -: Юли 15, 2021, 21:48:17 »
Според мадам  имало брожения в парламентарната група на ИТН.
http://epicenter.bg/article/Skandal-v-ITN--Deputati-zaplashtili-Trifonov-s-napuskane-zaradi-Nikolay-Vasilev/254803/2/0

Дам... Доста подробно, за да е партенка. Пък и аз се чудех как там хора с биографии и име се подчиняват на посредствени шоумен и сценаристи, и си мълчат.


И да - Дончева беше тази, която овладя миналия парламент и подкара работата с нужното темпо. Не се сещам за по-подходящ председател на НС.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9351 -: Юли 15, 2021, 21:52:05 »
Цитат на: cekyko в Днес в 21:42:58
ти твърдеше, че 1) процедурата за тримата е една 2) тази процедура е противоконституционна
 

Лъжеш

кое е лъжата?

че твърдиш, че процедурата е една

или

че твърдиш, че текста е противоконституционен


айде изясни се, че ми писна от йезуитщините ти

или сега твърдиш, че процедурите са две и не са противоконституционни?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9352 -: Юли 15, 2021, 21:54:27 »

ми не, бонго

ти твърдеше, че 1) процедурата за тримата е една 2) тази процедура е противоконституционна

доказа се, че 1) процедурите са две а второто остава да го докажеш, щото ти за това се тръщна


и айде вземи ме цитирай, какво съм преиначил, щот пак меткаш лъжи по форума и трябва да се занимаваме с тях

Ето го правилникът:
"Чл. 27. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 36 от 2021 г., в сила от 01.05.2021 г.) Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва главния прокурор във връзка с прилагането на закона и дейността на прокуратурата и разследващите органи, включително законодателни промени, ресурсна осигуреност, затруднения, свързани с осъществяване функциите на тези органи, резултати в борбата с престъпността, в т.ч. корупцията, взаимодействие с разследващите органи. Главният прокурор е длъжен да се яви пред комисията. Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд. Обсъждане се провежда и по инициатива на председателя на Върховния касационен съд, председателя на Върховния административен съд или главния прокурор. За резултатите от обсъжданията комисията изготвя доклад, който се предоставя на народните представители."

А сега любезно ми обясни като как ще бъдат изслушани председателят на Върховния касационен съд и председателят на Върховния административен съд, ако решат да не се явят.

То бива безграмотност административна от страна на НС, бива, ама това е от кон курбан. Речено е, бързата кучка слепи ги ражда, ама при кучката това е естествен процес, а НС е намешало прокуратура и съд в един кюп.

Можеше, разбира се, да се направи точно: задължава се ГП да се явява, на другите двама се дава възможност да заявят желание за обсъждане, което да не може да бъде отлагано за повече от три месеца. Тогава всичко заспива. А сега - за чеп за зеле не става.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9353 -: Юли 15, 2021, 21:54:37 »
Кой ли пък може да е новият избраник на Трифонов?

Сигурно некой с осем езика. По-добре ще е от Никито с неговите седем.
Най вече македонски, украински и есперанто.
Както и пет варианта на BASIC
 
Дам... Доста подробно, за да е партенка. Пък и аз се чудех как там хора с биографии и име се подчиняват на посредствени шоумен и сценаристи, и си мълчат.
Мда. Реалистично.
Щото простотията с "оттегляне на проектокабинета" е даже по-голяма от тая за представянето му!
 
Друг възможен вариант е информация че като земе мандата Киндерплиза смята на своя глава да го входира в Парламента, вместо да го върне, разчитайки на гласовете на ГЕРБ и ДПС

« Последна редакция: Юли 15, 2021, 22:05:33 от 66 »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9354 -: Юли 15, 2021, 21:56:31 »
Не му е изневерила. И ти се омаза до ушите тогава, а и не само тогава...ма да не издребняваме
Не четете и това е, правилникът вече е факт, цитирала съм ви го и също съм пояснила ЗАЩО е неправилен.

Неактивен Соколу Мехмед паша

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 23
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9355 -: Юли 15, 2021, 21:57:41 »
Дам... Доста подробно, за да е партенка.

Нека не бъде подценявана способността на кадън ефенди Валерия да съчини всякаква засукана и протяжна лъжа.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9356 -: Юли 15, 2021, 21:58:01 »
Речено е, бързата кучка слепи ги ражда

Е, за да сме екзактни, по-вървежна е версията "Бързата кучка планина повдига". :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2750
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9357 -: Юли 15, 2021, 21:59:02 »
Ето го правилникът:
"Чл. 27. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 36 от 2021 г., в сила от 01.05.2021 г.)
Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва главния прокурор във връзка с прилагането на закона и дейността на прокуратурата и разследващите органи, включително законодателни промени, ресурсна осигуреност, затруднения, свързани с осъществяване функциите на тези органи, резултати в борбата с престъпността, в т.ч. корупцията, взаимодействие с разследващите органи. Главният прокурор е длъжен да се яви пред комисията.

Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд. Обсъждане се провежда и по инициатива на председателя на Върховния касационен съд, председателя на Върховния административен съд или главния прокурор. За резултатите от обсъжданията комисията изготвя доклад, който се предоставя на народните представители."

дотук добре- Това е първата част от спора.
любезно цитираното еднозначно доказва, че става дума за ДВЕ процедури.
dixi

а оттук почват простотиите в стил бонго, белки се забатачи темата и се забрави за какво иде реч

А сега любезно ми обясни като как ще бъдат изслушани председателят на Върховния касационен съд и председателят на Върховния административен съд, ако решат да не се явят.

То бива безграмотност административна от страна на НС, бива, ама това е от кон курбан. Речено е, бързата кучка слепи ги ражда, ама при кучката това е естествен процес, а НС е намешало прокуратура и съд в един кюп.

Можеше, разбира се, да се направи точно: задължава се ГП да се явява, на другите двама се дава възможност да заявят желание за обсъждане, което да не може да бъде отлагано за повече от три месеца. Тогава всичко заспива. А сега - за чеп за зеле не става.


ми не, ТОВА не е било тема на никакъв спор, жа додат или няма да додат съдиите.


Предмет на спора бе

1. Две ли са процедурите
2. Са ли противоконституционни, след като се добавиха съдиите, след като според бонго, ако не бяха добавили съдиите нямаше са е противоконституционна.....


ай резилий, то бива бива, ма чак толко да се излагате не бива
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9358 -: Юли 15, 2021, 21:59:24 »
Ето го правилникът:
"Чл. 27. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 36 от 2021 г., в сила от 01.05.2021 г.) Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва главния прокурор във връзка с прилагането на закона и дейността на прокуратурата и разследващите органи, включително законодателни промени, ресурсна осигуреност, затруднения, свързани с осъществяване функциите на тези органи, резултати в борбата с престъпността, в т.ч. корупцията, взаимодействие с разследващите органи. Главният прокурор е длъжен да се яви пред комисията. Комисията по правни въпроси най-малко веднъж на всеки три месеца изслушва председателя на Върховния касационен съд и председателя на Върховния административен съд. Обсъждане се провежда и по инициатива на председателя на Върховния касационен съд, председателя на Върховния административен съд или главния прокурор. За резултатите от обсъжданията комисията изготвя доклад, който се предоставя на народните представители."

А сега любезно ми обясни...

и защо да го прави? вие двечките с бонгича виехте като препълнени прахосмукачки /или као вуци на месечина, ако по ти харесва/ как била една процедура, била противоконституционна и заради съдиите щял да отпадне целия член и заради нинова гешев нямало да може да бъде изслушан. вие двечките.

после почна сукане, гънене и клатуркане, щото се оказа, че нямате понятие срещу какво точно виете.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #9359 -: Юли 15, 2021, 21:59:56 »
Дам... Доста подробно, за да е партенка. Пък и аз се чудех как там хора с биографии и име се подчиняват на посредствени шоумен и сценаристи, и си мълчат.


И да - Дончева беше тази, която овладя миналия парламент и подкара работата с нужното темпо. Не се сещам за по-подходящ председател на НС.

Мдаа ...тва е доста близо до истината и даже потвърждава слуховете, че слафчу има депутати на консигнация