Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:32:44

Автор Тема: Пир по време на пандемия, 48 часа свобода в пампасите и лотария след това  (Прочетена 18446 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Твърдо вярвам в силата на класиката. Затова уговорих двамата администратори на нещо досега неправено.

 :tomtom:

"— Многоуважаеми господа — каза съдебният Съветник усмихнат. — Искате ли да се проявявате няколко дни сами, без да ви пречи никой? Ще ви се даде възможност! "

Да, да, да! 48 часа, сметнато от момента на публикация на този пост, в който няма да бъдат трити никакви мнения, с изключение на опасните за форума като цяло (хероват екстремизъм, но не по-малко).

"— Но за всичко друго трябва да се грижите сами — каза съдебният съветник. — Така ще имате пълна възможност да се формирате, както ви душа иска. Сами ще отговаряте за себе си и ще видите дали е удоволствие, или товар човек да се грижи сам за себе си. Разбрахме ли се?"

След изтичането на часовете за пир аз ще мина с чумната каруца и ще събера труповете, ще дезинфекцирам пространството и ще проведем тримата с паралелепипеда и Принца една малка лотарийка. Първите трима тролове (ако се намерят злонамерени такива) ще получат едномесечен бан за писане без право на обжалване.
Ако работата отиде съвсем в киреча, и ми се строши чумната каруца, умре ми конят, който я влачи, и пространството не подлежи на дезинфекция, ще настъпи "Оймякон мой, ой, Оймякон" и спокойствие по празниците! Става?

И да става и да не става, мандалото лопва с публикацията на този пост.
Както виждате, темата е отворена, постът подлежи на коментар също.

Понеже вярвам в колективния ви разум, но вярата ми не е съвсем укрепнала, отивам да плета шапки-ушанки. Плетенето, казват, успокоявало. Е, то онази фраза беше за плетенето на чорапи, ама и вие не сте колективен портрет на княз Болконски, тъй де!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не знам колко ще помогне експериментът. Може да се наложи и хипноза за извикване на доброто начало.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Първите трима тролове (ако се намерят злонамерени такива) ще получат едномесечен бан за писане без право на обжалване.

Иам един уточняващ въпрос и той е:

Кво управата фтвое лице, флицето на принца и флицето на паралелепипеда разбира пот "тролове"?

Примерно, Кайла и трайчо тролове ли са или само свръхплодовити спамери?
Джиджи, буратино, Бармалей, Максимус... тролове ли са или просто шитпостъри?
Тръмпослава само трол ли е или е също така шитпостър и нелегален мигрант од друга фселена?
Ас само трол ли съм или фсичките гореизброени неща, зети заедно?

Спорет мен, ена съобразена със съвременните тенденции интерпретация на понятието "трол" би била ноо полезна, предвит, че ползваният од паралелепипеда катехизис од 1903-та е първо, анахроничен и фторо, допуска секви тълкувания, създавайки претпостафки за административен произвол од сорта на тоя, на който ноо од нас станаха обект теа дни.

суважение итака нататък
потпис несечете

 :cool-1084:
 

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да да, нещата трябва да се поставят на научна основа. Нали ще градим живота нов, дет' се вика. Но и един молебен не пречи. Прости, Боже!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Лично ас бих се радвал нещата да бъдат поставени на потходящата за поставянето на такъф сорт неща основа.

Форумът е терен за походова писмена интеракция между участници, съгласили се помежду си да опщуват баш по тоа неестествен начин, примерно ас пиша нещо, за да предизвикам реакция, ти реагираш, ас реагирам на твойта реакция, ти реагираш на моята...и т.н.

Фтоа контекст, фсичко написано въф форума може да бъде интерпретирано като "тролене", доколкото фсяка акция цели реакция, иначе за кво въопще сме се регистрирали?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да, така е. И на всеки мисълта тече по различен начин, и слага различни акценти. Никой тук не драматизира нещата. Аз съм против политическите пристрастия. Явно всичко почива на някакъв интерес. Това обяснява позициите и ние просто трябва да го отчитаме. Едва ли можем да си влияем взаимно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
естествено, че можем да си влияем, иначе за кво сме се регистрирали?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
щом има нарочно отворена тема, нищо не ми пречи да кажа отново това, което съм писала и друг път
благодарни сме на собствениците и  управата на форума за усилията, те са безценни
не приемам обаче опитите да бъдат превъзпитавани форумците
в ръцете на администрацията са дадени ясни инструменти за управление - правилник и действия при неспазването му
когато някой е в битността си на администратор,  не може да обяснява на пишещите тук какви са и да изисква от тях да бъдат някакви други, нему угодни 
единственото редно нещо е да санкционира в съответствие с правилника

p.s. спомням си ,че за първи път казах това на SgtTroy, когато  беше админ и ме помоли за мое добро, да спра се заяждам с някого
не знаех, че  той е админ, ама и да знаех, пак щях да му кажа - изгони ме за Бога ,така се управлява :smokin:
 

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Иам един уточняващ въпрос и той е:

Кво управата фтвое лице, флицето на принца и флицето на паралелепипеда разбира пот "тролове"?

Примерно, Кайла и трайчо тролове ли са или само свръхплодовити спамери?
Джиджи, буратино, Бармалей, Максимус... тролове ли са или просто шитпостъри?
Тръмпослава само трол ли е или е също така шитпостър и нелегален мигрант од друга фселена?
Ас само трол ли съм или фсичките гореизброени неща, зети заедно?

Спорет мен, ена съобразена със съвременните тенденции интерпретация на понятието "трол" би била ноо полезна, предвит, че ползваният од паралелепипеда катехизис од 1903-та е първо, анахроничен и фторо, допуска секви тълкувания, създавайки претпостафки за административен произвол од сорта на тоя, на който ноо од нас станаха обект теа дни.

суважение итака нататък
потпис несечете
Принцът има някъде голяма статия с разбивки що е трол и има ли то почва у нас, у вас и у съседите.
Аз съм я чела, но толкова дълго не мога да помня, затова карам по късичките определения.

Трол* е инак мил човек, който знае слабото място на събеседника си, и използва това знание целенасочено за да предизвика болезнена реакция.

Спамерите са също мили хора, които умрат да носят от девет кладенеца вода, понякога даже с надежда, че ти поливат градината.

Шитпостърите са мили, но нещастни хора, които хем мразят мястото, на което се намират, хем не могат да намерят сили да си вдигнат чукалата от това място.

На шитпостърите може да се помогне чрез изхвърляне, но садистичната ми същност не позволява да го правя постоянно, а най-здрави са връзките садист-мазохист, казват в психиатрията.

Спамерите са относително безобиден вид, просто могат да бъдат игнорирани, докато те се потят с влаченето на връзки, изказвания и прочие. Ако ли бъде донесена достатъчно вода да се удави темата, могат да бъдат изсушени чрез кратко замразяване.

Троловете в по-изисканите си форми, а тук са се събрали само такива, изискват индивидуален подход. Което е дълго за описване, трудно за прилагане и понякога се стига до "Абе я....!"

*Държа да се отбележи стилистичното ед.ч. при троловете за разлика от мн.ч. при спамерите и шитпостърите!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Принцът има някъде голяма статия с разбивки що е трол и има ли то почва у нас, у вас и у съседите.

запознат съм със статията, поне с теа нейни пасажи, които потребителят секуко бе така добър да снася ф адресираните си до мен постове, оправдавайки с тях действията на админа паралелепипед срещу мен.

Действията на админа паралелепипед срещу мен се състояха од триене на ени мои коментари и писане с червен химикал фдруги мои коментари. Нейсе, мисля, че си фтечение на случката, която реших да смятам за приключила с позитивен резултат за фсички участващи.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
запознат съм със статията, поне с теа нейни пасажи, които потребителят секуко бе така добър да снася ф адресираните си до мен постове, оправдавайки с тях действията на админа паралелепипед срещу мен.

Действията на админа паралелепипед срещу мен се състояха од триене на ени мои коментари и писане с червен химикал фдруги мои коментари. Нейсе, мисля, че си фтечение на случката, която реших да смятам за приключила с позитивен резултат за фсички участващи.

тоест не оценяваш, че не беше замразен за поне седмица за спор с админ/мод, а искаш още по-особено отношение?
взимам си бележка.

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

не точно -- имате 24 часа, в които няма да бъде взето отношение по така изразеното мнение, но то ще бъде взето след изтичането на този срок.

и ако резултатите не ни харесат, първите трима ще бъдат наказани за по месец без право на обяснение и на обжалване.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.
Свобода имате винаги. Тя обаче върви с отговорността и наказателните мерки. Така че:

ДА

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Действията на админа паралелепипед срещу мен се състояха од триене на ени мои коментари и писане с червен химикал фдруги мои коментари. Нейсе, мисля, че си фтечение на случката, която реших да смятам за приключила с позитивен резултат за фсички участващи.

нали ти казах да си поговориш със сержанта да ти разясни йерархията на наказанията, която беше възприета още при въвеждането на модерацията, пък може и да схванеш най-после, че досега се разминаваш удивително леко.
the lamers club honourable member …

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Обсъждайки редно и нередно поведение във форума, допустимо ли е редовият форумец да изказва гласно съмненията си, че определен/и ник(ове) е/са дублиращ/и респ. заместващ/и и че бива/т използван/и, за да създава/т проблематична и провокативна атмосфера в дадена тема или във форума като цяло, или трябва да запази тези си наблюдения за лична употреба?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
тоест не оценяваш, че не беше замразен за поне седмица за спор с админ/мод, а искаш още по-особено отношение?
взимам си бележка.

фнито един момент од нашите разговори напоследък, не съм се чуфствал заплашен од замразяване, изхождайки од убеждението си, че няма нормален админ на света, който би ме замразил за претполагаемите душевни увреждания, които съм причинил на даден потребител, без засегнатата страна, фслучая потребителят секуко, да се е жалвала по съответния рет срещу мен на администрацията, фслучая админа паралелепипед.

Праф ли съм да твърдя, че не е постъпвал сигнал срещу мен од потребителя секуко до админа паралелепипед?

Праф съм.

Начи ти съфсем прайлно не си ме замразил. Тва е ена донякъде изненадваща проява на професионализъм од твоя страна, за която те поздравявам.
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 18:34:00 от wreckage »

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Quote (selected)
Свобода имате винаги. Тя обаче върви с отговорността и наказателните мерки. Така че:

ДА
Ето това е отговор. Мерси.
Значи и нещо като томбола с награди ще има за първите тримца отличили се в съревнованието по пиперлив език и цветисти описания ?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ето това е отговор. Мерси.
Значи и нещо като томбола с награди ще има за първите тримца отличили се в съревнованието по пиперлив език и цветисти описания ?
Разбира се! Все пак коледен сезон е!  :0005:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Squid Game е организирала администрацията се оказва

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Squid Game е организирала администрацията се оказва
Какво е Squid Game? Сериозно питам, защото отдалеч чух за някакъв филм с подобно название и че народът се колел след него, но повече не съм задълбавала!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
ас харесвам администрацията и не бих я сменил здруга...


...освен можеби с администрацията на theroadend.co.uk, която е съвършена.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Правилно ли да разбирам, че администрацията с тази тема предлага един виртуален бардак сиреч публичен дом, където желаещите могат да отидат да се облекчат с всичките последствия от това?
И предложението важи само 48 часа, след това ще трябва да стискат.

Предимство на предложението е, че вместо да ръкоблудстват, кандидатите могат да го споделят с трети - яко!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Правилно ли да разбирам, че администрацията с тази тема предлага един виртуален бардак сиреч публичен дом, където желаещите могат да отидат да се облекчат с всичките последствия от това?
И предложението важи само 48 часа, след това ще трябва да стискат.

Предимство на предложението е, че вместо да ръкоблудстват, кандидатите могат да го споделят с трети - яко!
Кви сме готини, нали?  :0005:

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Кви сме готини, нали?  :0005:
кой това - ние кибиците, вие администрацията или потенциалните балъци?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Зададох технически въпрос по-горе, моля за отговор от администратор.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
нали ти казах да си поговориш със сержанта да ти разясни йерархията на наказанията, която беше възприета още при въвеждането на модерацията, пък може и да схванеш най-после, че досега се разминаваш удивително леко.

упс, ние с рекиджа фдесетките си срещи не сме си говорили за форуми и не виждам начин да нарушим конвенцията...не толко, че ми се струва неуместно да съм страна по разговора на рекиджа стекущата администрация  :bigok:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Обсъждайки редно и нередно поведение във форума, допустимо ли е редовият форумец да изказва гласно съмненията си, че определен/и ник(ове) е/са дублиращ/и респ. заместващ/и и че бива/т използван/и, за да създава/т проблематична и провокативна атмосфера в дадена тема или във форума като цяло, или трябва да запази тези си наблюдения за лична употреба?

Ще ти отговоря по изкючение. Аз лично, с което не ангажирам никого, смятам, че е редно да се събюдава некаква ...нека да го наречем хигиена. И аз съм човекът, който тук обяви неколкото никове на Калки за ползване само в този форум. Но, забележи, че никога не обявих твоите два резервни във форума на СЕГА, след като ти го напусна с гръм и трясък и със специална тема. Мога одма  да ти напиша тогавашните никове
п. п. За мен разговорът е приключен!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
упс, ние с рекиджа фдесетките си срещи не сме си говорили за форуми и не виждам начин да нарушим конвенцията...не толко, че ми се струва неуместно да съм страна по разговора на рекиджа стекущата администрация  :bigok:
както казах, текущата администрация е ф челната тройка на любимите ми администрации, но тва са ени съкровени чуфства и не са за маса.  :nuts:

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Quote (selected)
Ще ти отговоря по изкючение. Аз лично, с което не ангажирам никого, смятам, че е редно да се събюдава некаква ...нека да го наречем хигиена. И аз съм човекът, който тук обяви неколкото никове на Калки за ползване само в този форум. Но, забележи, че никога не обявих твоите два резервни във форума на СЕГА, след като ти го напусна с гръм и трясък и със специална тема. Мога одма  да ти напиша тогавашните никове
п. п. За мен разговорът е приключен!

Ади сега - М-р Счупено гърне толкува се вживява във форумното менторство и напътствия на не-ваксаното стадо а ти му разваляш  така градения образ на инстанция от последен ред с тия обвинения за много-никовост. Нидей !

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Блгдр, Асол. Свободна си да пишеш каквото и когато искаш - не зная колко пъти трябва да ти го повторя.

ПП Само два? Небрежно е работено :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Ще ти отговоря по изкючение. Аз лично, с което не ангажирам никого, смятам, че е редно да се събюдава некаква ...нека да го наречем хигиена. И аз съм човекът, който тук обяви неколкото никове на Калки за ползване само в този форум. Но, забележи, че никога не обявих твоите два резервни във форума на СЕГА, след като ти го напусна с гръм и трясък и със специална тема. Мога одма  да ти напиша тогавашните никове

пропускаш точката.

оня ден прочетох следното (няа как да го цитирам, щото темата е заключена, само ше го копна):

не е вярно и това, че другите администратори или модератори имаме само по един акаунт тук. поне два са.

"поне два са" означава "има и (поне един) с три (акаунта)".

ако съм разбрал горното правилно, ше може ли да разберем кой от тримата по колко акаунта има?

един администраторски/модераторски и един обикновен е ок, щото, с изключение на госинджър, преди некой да стане администратор/модератор си е имал нормален акаунт.

ако некой од тримата има повече од един нормален акаунт, на мен лично ше ми се стори, меко казано, странно и със съмнителна цел - какво точно би накарало някого да има повече од един нормален акаунт във форум с дватрийсе активни потребители?

мерси предварително за одговорите.




Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
пропускаш точката.

оня ден прочетох следното (няа как да го цитирам, щото темата е заключена, само ше го копна):

не е вярно и това, че другите администратори или модератори имаме само по един акаунт тук. поне два са.

"поне два са" означава "има и (поне един) с три (акаунта)".

ако съм разбрал горното правилно, ше може ли да разберем кой от тримата по колко акаунта има?

един администраторски/модераторски и един обикновен е ок, щото, с изключение на госинджър, преди некой да стане администратор/модератор си е имал нормален акаунт.

ако некой од тримата има повече од един нормален акаунт, на мен лично ше ми се стори, меко казано, странно и със съмнителна цел - какво точно би накарало някого да има повече од един нормален акаунт във форум с дватрийсе активни потребители?

мерси предварително за одговорите.

Нещо си се мноо объркал. Аз каквото имаше да кажа, го казах и тва нямаше нищо общо с модерацията :smokin:

п. п. На всичкото отгоре, докато ти беше модератор, знаеш, че винаги съм защитавала и права и анонимност и даже те бранех тогава от разни нападки. Но пък какво ли си длъжен да си спомняш? И кво значение има кога и какво пишем по форуми, нали!?

п. п. п. Аз отлично разбрах какво е написал Команча и той също така разбра, какво му написах аз. Опитвай на други места...
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 18:24:43 от Aсол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Нещо си се мноо объркал. Аз каквото имаше да кажа, го казах и тва нямаше нищо общо с модерцията :smokin:

ти нещо много си се объркала.

прочети отново какво е писал команча и как ти го коментираш.

хинт - квото е писал изобщо не се однася до теб  :bigok:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Не моа да разбЕра трепетното очакване на некои колеги да ударят по ена майна някому и да са спокойни, че ше ги оставят временно без последствие!
ми къде изчезва тръпката бре?
Да изпъчиш гърди геройски и да си готов за последствията?
Пфу!
Мекотели!
Се ено да се намъкнеш на чуждо (което си е вид кражба), ама час преди тва да си провел видеоразговор със сайбията намиращ се в Канбера!
Пфу!
Зеам си два дни неплатен!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
ква майна?
Фсичко е ноо възпитано.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
кой това - ние кибиците, вие администрацията или потенциалните балъци?
Всички - не можеш да танцуваш танго сам!  :ok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
и за да не звуча без контекст -

има един потребител - https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=profile;area=showposts;u=16811

чието първо мнение е 27(!) минути след времето на регистрация.

регистрацията е на 14.07.21 в 21:36, първото мнение е на 14.07.21 в 22:03.

са, теоретично не е невъзможно администрацията да одобри заявка за няколко минути, което значи админ на линия, макар че обикновено отнема много повече.

теоретично не е невъзможно кандидат-участникът да рефрешва (фалшивия) мейл за регистрация след 21.30, за да може да активира линка и да се регне веднага във форума и да почне да пише.

теоретично не е невъзможно един участник веднага след като се регне да почне да пише неколко поста.

ма в комбинация сичките тия неща са доста съмнителни, най-малкото щото нищо подобно не се наблюдава при никой од другите участници, регистрирани след въвеждането на одобряване на регистрациите от администрацията.

мненията на тоя участник са любопитни, ма никой не му се е вързал да спори снего. както и на още един подобен  :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
ква майна?
Фсичко е ноо възпитано.

Доколкото разбирам (може и да греша) колегата Guiseppe:

Не моа да разбЕра трепетното очакване на некои колеги да ударят по ена майна някому и да са спокойни, че ше ги оставят временно без последствие!

визира това мнение на колегата ogopogo:

Да разбирам ли че имаме 24 часа пълна слобода да изразим мнението си за разни несимпатични форумци като примерно горния врекидж и роднините им по женска линия без последствия? Ко може с кратичко - да или не да отговорите щот не ми се четат фермани и словоизлияния на разни пробити в главата и някъде другаде гуманитари. Кратко точно и ясно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
колегата Ого-Пого е...така де, фпроцес на адаптация към средата. 
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 19:19:35 от wreckage »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Обсъждайки редно и нередно поведение във форума, допустимо ли е редовият форумец да изказва гласно съмненията си, че определен/и ник(ове) е/са дублиращ/и респ. заместващ/и и че бива/т използван/и, за да създава/т проблематична и провокативна атмосфера в дадена тема или във форума като цяло, или трябва да запази тези си наблюдения за лична употреба?
Аз лично мисля, че ако редовият форумец има таквиз съмнения, може да ги сподели с администрацията. От друга страна, никъде във форума няма ограничения за количеството никове, който някой би могъл да създаде. НО тези никове трябва да бъдат одобрени, и е по-вероятно да бъдат отфилтрирани на този етап.
Аз лично не виждам защо са му на човек няколко ника в този форум, освен ако не е администратор. Щастливо щях да си живея с 67, ако по времето, когато гепнах модераторския парцал, модерацията не беше анонимна.
Съмненията от типа "Аз знам, че Гошо, Тошо и Сашо са никове на ТриБанана от стария форум, който беше ник на ЧетириСливи от по-стария форум, ама аз никога не го издадох" ми са чужди лично и не виждам в тях полза за форума.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
НО тези никове трябва да бъдат одобрени, и е по-вероятно да бъдат отфилтрирани на този етап.

точно тва попитах преди малко - по колко акаунта имат тримата от администрацията?

Неактивен ogopogo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 529
    • Профил
Quote (selected)
колегата Ого-Пого е...така де, фпоцес на адаптация към средата.
Срредата е достатъчно наситена с токсини и отпадъчни продукти от деятелността на такива дрожди кат тебе и още няколко подобни микроорганизъма. И изисква курс по ЯХБЗ и защитно облекло за да същесвува нормален форумец в нея.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
К'ъв пир, к'ва чума, речете Сатурналии да се разберем, после трима роба ще ги ...
бе ще им правят така че на другите да им хрумва да правят като тях. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Аз лично мисля, че ако редовият форумец има таквиз съмнения, може да ги сподели с администрацията.

Благодаря за отговора  :thup:

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
точно тва попитах преди малко - по колко акаунта имат тримата от администрацията?
Има ли значение колко са?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
точно тва попитах преди малко - по колко акаунта имат тримата от администрацията?

само децата в детската градина смятат, че ако са ударили шамар някому ще им се размине, щом оня ги е провокирал, почесвайки носа си "ей толкоз предизвикателно"...


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
точно тва попитах преди малко - по колко акаунта имат тримата от администрацията?
Останалите да си рекат, но аз имам два.
67 си е мой от "Сега" още.
Ной е създаден само и единствено за модераторски цели, но поради мързел и липса на шизофрения го ползвам и като се дърля с колегите в лична форма след свалянето на модераторската покровна тайна.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
само децата в детската градина смятат, че ако са ударили шамар някому ще им се размине, щом оня ги е провокирал, почесвайки носа си "ей толкоз предизвикателно"...

ми не бих изпозлвал каквито и да е аналогии с шамари във форумни разговори, но наистина се опасявам, че каквото си написал не е точно отговор на въпроса ми.

виж за сравнение по-долу ной как е отговорила.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
бая се чудих дали ни трябва нещо такова за ония лайненца от форума-майка, дето гледат да прецакат опонентите си със гнуснеене из форума и лепене по подметките на нормалните хора (тъ мъ), като същевременно се правят на сейнт уотър ъндринкед, особено след като по техни доноси се банва наред.....

поведението на некои герберастчета отатък ме убеждава, че трябва да има нещо тук таквоз за разбор на най-отявлените нещица от там.... ъъъъ.... Сещам се за лемовската дефиниция гнусотник беснеещ,  направо им лепи на тия около бахурестия плазмодий и самото онуй.....


Хе-хе, това е от миналата година, а аз се регистирах тук на 29-ти май т.г.
Ма нема реваншизъм, де, хич даже... :smokin:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Quote (selected)
Доколкото разбирам (може и да греша) колегата Guiseppe:
Ц!
Флизам отпускарски само щото да не стане интрига,
Нама тръпка щото си знаем и долните гащи и тази  ваканция няма да донесе нищо, е някой може и да се върже да си обърне гащите наобратно, но едва ли.
Сетне, ми то разлика от досега няма, дали щяла да закъснее реакцията с парцала (само да закъснее) - ми то се случва и фо сега,
Месец за номинираните няколко - звучи ми като мехлем за ушите на един, дето може да обере сички номинации, че и за още квоти да пита.
И накрая - не мога да разбера кефа на онея ф Испания дет се бият с домати. Ми кеф е ако фраснеш с мухлядал домат некое гуедо, ама като индивидуална изява, фъф фсеопщата доматена фиеста си е стадно изпълнение.
Тъй го разбирам.Твай.
Иначе желанието за разчупване  го адмирирам.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил

Kaizer Soze

  • Гост
два дена няма за псувам Калинчо и да ругая Бабалис.  без модератор всеки може.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Интересно ми е некой дали ще разпознае злобарското си творенийце по мой адрес... :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Интересно ми е некой дали ще разпознае злобарското си творенийце по мой адрес... :smokin:
Не е мое, ама ме пиши съавтор ( без хонорар ).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Не е мое, ама ме пиши съавтор ( без хонорар ).
Е немаше нужда да потвърждаваш за подерен път каква жмел си... :m1273:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Тук напоследък често се използва обяснението "Тролиш!". Понятието трол е обтекаемо, многопластово и нерядко субективно тълкувано. Последното, естествено, няма да се промени, но ако не друго, можем да се постараем да осъвременим и разчленим определението. Добра отправна точка е поведението, описвано като Sealioning, и което може да се наблюдава и тук с невъоръжено око. Друг е въпросът кой какво вижда и какво иска да види.
Ето симпатичен текст по темата:
https://medium.com/digital-diplomacy/welcome-to-advanced-trolling-sealioning-9bfb78fb1f51

Извадка:

Quote (selected)
The response is irrelevant to the truth of the claim. For example, Person A: Pseudoscientific therapies can be harmful. Person B: What about Big Pharma?!

 :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
аз погледнах од едното любопитство дефинициите ф оксфорд и мириам-уебстър.


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
аз погледнах од едното любопитство дефинициите ф оксфорд и мириам-уебстър.
Тряа и аз да погледна, сигур има твоя снимка*
* не е мое, нещо като краднат цитат. :bigok:
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 20:25:51 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
упс, ние с рекиджа фдесетките си срещи не сме си говорили за форуми и не виждам начин да нарушим конвенцията...не толко, че ми се струва неуместно да съм страна по разговора на рекиджа стекущата администрация

значи е добре да го направиш, защото иначе рекиджа тъне в неведение.
the lamers club honourable member …