Преглед на печата … > Теми на форумците …

Chemtrails

(1/76) > >>

Muktata:
Тази тема е АНТИ-конспиративна. Тя има за цел да изобличава конспиративните твърдения на властите, които ни убеждават да не вярваме на очите си, да не вярваме на фото,видео и собствените си усещания, когато вдишваме ТЕХНИТЕ фашкии. Тази тема е отворена на първо място за снимки, коментари по тях, хипотези и факти. Моля интелектуални рогоносци които вярват на твърденията на хваната си на калъп половинка "Скъпи, това което виждаш не е това ,което си мислиш !" да не създават кухи спорове. Благодаря в аванс !

Muktata:
Тъй като слабо се интересувах през годините от chemtrails , не че бях скептичен , или вярващ ... просто не следях темата, започнах да правя по-често снимки с телефона последните две години и половина. По обясними причини. Повечето снимки са над Франция, Германия, или България ... Имам и от Испания, Белгия. Общо взето от Европа. В един момент станаха толкова много, че реших да ги сложа в една папка. Удивяваше ме НЕлюбопитството на хората, които не отлепят поглед от тутурутките си и да погледнат какво имат над главите  :t2618: Много често, особено тук на запад, като им покажа снимки примерно от вчера /  айфон 12 мегапикселова камера/ се смайват и викат : "Невероятно ! Къде сте го снимали това?" И ти им викаш примерно - ами вчера следобед над нас, над главите ни ! А те "О, ние нищо не сме забелязали !"  :i_sheepish: :i_sheepish: :i_sheepish: В България познатите са малко по-с главите си, но и там мнозинството не обръща внимание с какво ни поливат ! Какво пада над нас ! Какво дишаме ! :piss!: И как това се вързва с ЛЪЖИТЕ на Новия Световен Ред в който се вкарахме...

Muktata:
И откривам фотосесията с една от любимите ми снимки от миналата зима 2021 , нощна снимка, правена към 23 часа на улицата... Районът е далеч от всякакви летища, излитащи или кацащи самолети. Въздушният трафик е висок /по флайтрадар 24 няма самолет на под 7000 метра/ - вуала ! https://ibb.co/68Zy766

Здравка:
Моята GP е абсолютно убедена, че
а/ вирусът е 100% лабораторна направа
б/ пускат ни го от въздуха

Тя е с дълъг  лекарски стаж, първо в Бърза помощ, после /над 20 год/ като общопрактикуващ лекар. Познаваме се от 50 години и съвсем отговорно твърдя, че това е една изключително земна, трезвомислеща и свястна жена, добър специалист с дълга пациентска листа.

onzi:
снимката на муктата:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия