За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: И сега? …

(1/33) > >>

Джиджи:

--- Цитат на: Aсол в Октомври 12, 2022, 15:41:02 ---п-.п. Седят и се хвалят тук некакви нещастници и еднодневки, и други им гледат сеира. Е, времето дойде - ще вървите там, откъдето сте изпълзеле...от нищото
--- Край на цитат ---

Айдаа, започна се – с което искам да кажа, че ЗВЕРИЛНИКЪТ отново набира скорост – нищо ново под слънцето!!!  :bored:

Джиджи:

--- Цитат на: Aсол в Октомври 12, 2022, 15:41:02 ---Аз нямам абцелютно никаква представа за приноса му към българската литература,
а братът на дедо ми е един от присъстващите в  тази литература.
--- Край на цитат ---
Да, ама очинайката на ОЧИНАЙКО ми, е създала тази литература ...  :ive_got_it-1379: :too_funny-1052:

Aсол:

--- Цитат на: Джиджи в Октомври 12, 2022, 16:19:13 ---
--- Цитат на: Aсол в Октомври 12, 2022, 15:41:02 ---п-.п. Седят и се хвалят тук некакви нещастници и еднодневки, и други им гледат сеира. Е, времето дойде - ще вървите там, откъдето сте изпълзеле...от нищото
--- Край на цитат ---

Айдаа, започна се – с което искам да кажа, че ЗВЕРИЛНИКЪТ отново набира скорост – нищо ново под слънцето!!!  :bored:

--- Край на цитат ---

Застани самоотвержено пред огледалото - виж се каква незначителна и проста лелка си. Ако се погледнеш обективно отстрани, ще си снижиш в дози нахалство. Да. По-млада съм от теб, в пъти по-стройна и по-малко кила, и висока, и даже умна. Аз обикноовено не обичам да говоря на подобна тема, но вие ставате непоносимо нахални. Следователно, срещу срещу вас е разрешено всичко. Аз съм точно 52 кила. Последното не означава, че не съм в състояние да претрепа от бой и ристютоту и кирчуто ви. Къде сте расли и пасли не е мой проблем, но важното е, че сте само пасли. Боклуци

Джиджи:

--- Цитат на: Aсол в Октомври 12, 2022, 16:24:42 ---Застани самоотвержено пред огледалото - виж се каква незначителна и проста лелка си. Ако се погледнеш обективно отстрани, ще си снижиш в дози нахалство.

Да. По-млада съм от теб, в пъти по-стройна и по-малко кила, и висока, и даже умна.
--- Край на цитат ---
Баси!!!
Че е умрела циганката, дето та хвали, СЪЖАЛЯВАМ, ама няма ли скоро да си намериш некоя друга!?!

Aсол:

--- Цитат на: Джиджи в Октомври 12, 2022, 16:27:59 ---
--- Цитат на: Aсол в Октомври 12, 2022, 16:24:42 ---Застани самоотвержено пред огледалото - виж се каква незначителна и проста лелка си. Ако се погледнеш обективно отстрани, ще си снижиш в дози нахалство. Да. По-млада съм от теб, в пъти по-стройна и по-малко кила, и висока, и даже умна. Аз обикноовено не обичам да говоря на подобна тема, но вие ставате непоносимо нахални. Следователно, срещу срещу вас е разрешено всичко
--- Край на цитат ---


--- Край на цитат ---
Точно на два шамара сополи си, глупачко

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия