Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 16, 2024, 21:49:32

Автор Тема: "В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050  (Прочетена 318967 пъти)

Дърт Вейдър, керпеден и 87 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Стига сте ревали!
Да бяхте вписали в приватизационния договор на БМФ на Домуз ага да дава точки на Черно Море.
"Сега е късно либе за китка!"
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Чета сайта на  "Фокус" и намирам  следната информация за някойси ,който ми е абсолютно неизвестен"
Quote (selected)
Това каза в аудиокаста на “Фокус" “Това е България" Александър Димитров, доктор на политическите науки и специалист по избори. 
Сега какво е казал не си направих труда да разбера след като прочетох ,че бил доктор по намк`ви си науки и най-важното "СПЕЦИАЛИСТ ПО ИЗБОРИ"! И както можете да се досетите  тази специализация в такава хлъзгава област ме зачовърка ,както вчерашният дебат за адвокатите. Каква ще е таз специализация , откъде се получава ,кой може да я придобие... много неизвестност. Най-важното какво означава това!?! Дали значи висока компетенция и натрупан опит във електоралните манипулации или има бизнес с гласове на едро.Или пък с PR медикаменти лъска образи на омръзнали ни кандидати!?! Не знам!!!Итересувам се  защото може  да има далавера. Все пак съм още във (политически и социално) фертилна възраст , та да не изтървем келепиря. Очевидно са много като него , ама знам ли... може , ако се захвана да ме бият някъде...бе,има си риск според мене! Та некой , ако е компетентен да светне малко...

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Стига сте ревали!
Не ривем! Само ,нещо , ако им е кеф...нъл`тъй ? Инак ,трето място - Берекет версин!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
та да не изтървем келепиря.
Аз го изтървах! :giggie:
Quote (selected)
Спецполицаи с автомати арестуваха 9 души при показна акция за изборите
Операцията беше проведена на територията на няколко бургаски квартала
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/specpolicai-avtomati-arestuvaha-9-dushi-pri-pokazna-akciya-za-izborite
Таман се бях договорил за едни бързи 100 лева, ама ми прибраха на топло дилъра.
П.П. Лъчо, извинявай, ама 100 лева и преди и сега са си 100 лева ( по един виц ). :)))
П.П.П. Сега ще трябва да гласувам по съвест! :smokin:
П.П.П.П. Тъпо, кофти... да не говорим че безплатно!
« Последна редакция: Май 13, 2024, 18:12:33 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1334
    • Профил
Стига сте ревали!
Не ривем! Само ,нещо , ако им е кеф...нъл`тъй ? Инак ,трето място - Берекет версин!!!
И бронзът е сплав с блясък, т'ва първо. Да загубиш от отбора, който е на път да спечели за 13-ти път титла не е срамно. И ако трябва да съм честна, ама съвсем честна, аз от футбол разбирам колкото от ядрена физика, нищо, че съм изяла кошница семки на стария варненски стадион, но когато Лудогорец играе, стискам палци винаги за този отбор. И имам фенска чаша за кафе, купена от техния магазин за сувенири в Разград, нъц.  :tongue_:
P.S. Колкото пари са изхарчени за двата софийски гранда през годините, до сега да са спечелили поне трето място на някой достатъчно престижен международен клубен турнир. Да, ама НЕ. Упс, забравих да сложа кавички на ''грандове''. А ако от гнездото на орлите са хора, аз като варненка, мога само да кажа едно мерси за оная точка, евентуално.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1334
    • Профил
Quote (selected)
та да не изтървем келепиря.
Аз го изтървах! :giggie:
Quote (selected)
Спецполицаи с автомати арестуваха 9 души при показна акция за изборите
Операцията беше проведена на територията на няколко бургаски квартала
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/specpolicai-avtomati-arestuvaha-9-dushi-pri-pokazna-akciya-za-izborite
Таман се бях договорил за едни бързи 100 лева, ама ми прибраха на топло дилъра.
П.П. Лъчо, извинявай, ама 100 лева и преди и сега са си 100 лева ( по един виц ). :)))
П.П.П. Сега ще трябва да гласувам по съвест! :smokin:
П.П.П.П. Тъпо, кофти... да не говорим че безплатно!
Друга ма'ала с римляни нямате ли наоколо? 100 кинта са си пари дори и при тая инфлация.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Френският президент Макрон препоръча Варна като своя любима дестинация
https://manager.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/frenskiat-prezident-makron-preporacha-varna-kato-svoa-lubima-destinacia
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Френският президент Макрон препоръча Варна като своя любима дестинация
О-о-о , за френски президент е прекрасен град ,наистина ! Нему и  Каспичан би харесал , ако го заведат там ... Градът е хубав ,хората  ...,абе и те са хубави, като знам к`ви живеят  у София , си казвам: Е , има и по лошо ! Че те у София  Морска градина си нямат!!! Трета буна нямат , да не говорим за  топлия басейн на Офицерския плаж...Пък улицата ,на която  живея  така я асфалтираха , да ти е драго да я пресичаш където си поискаш и да паркираш по новите тротоари ,ма не дават гадовете...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1334
    • Профил
Ми като знаем в какво превърнаха Франция новите граждани от бившите колонии, на г-н Макрон във Варна и Максуда ше му ареса повече от Марсилия например, че нашите римляни попътуваха, поработиха, видяха свят...
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1402
    • Профил
Още повече, че „Ние тука всички сме парле ву франсе!“

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2203
    • Профил
Той още Желю Желев - "български учен (доктор на философските науки), дисидент и политик, държавен глава на България между 1 август 1990 и 22 януари 1997 г."(W)  ни причисли към франкофоните.

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Той още Желю Желев - "български учен (доктор на философските науки), дисидент и политик, държавен глава на България между 1 август 1990 и 22 януари 1997 г."(W)  ни причисли към франкофоните.
Имахме едно време  един снабдител,малко мек беше в главата и чувам един ден  колега да му обяснявя за найсти път едно и също...колегата кипна и му кресна: - Бе ти к`ъф си идиот ,малоумен или олигофрен!?! Онзи клепА,клепА и учуден отговаря:  Как ,бе Витали не знаеш ли ,че съм франкофон!?!?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1334
    • Профил
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
 :i_laughing:

Добър ден, кръчмарю! Гледам, че е отворено, викам си да влеза малко да се запознаем.
Нали тук е мястото за лаф муабет, да не съм сбъркал вратата? Драго ми е, Банана Джо ме викат.

СипАх си една бира, ще прощавате. После ще я платя. Бях тръгнал към мойта си кръчма, ама времето ме приклещи, та не стигнах.
Всъщност не времето, ми това, че требваше да джапам 2 часа у калищака, па за капак и да цепим дръва посред май. Утре ш'си ида, не се тревожете.
Аз и още бира шси сипя, пък ако нещо съборя ше го плАтя, нема да се плашите.

Я, да си наглася музиката и еквалайзерите... Оп, Васко Китаеца..., баса малко нагоре...готово. А така.
Ми наздраве на домакина и на гостите  :t0328:
*********   ✹    *********

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
Та, да си дойдем на приказката. И аз съм кръчмар - туй е от зодията.
Дай ни да сипваме вино и да опиваме ората. Ма не ни ценят...викат вода сме били леели, подливали.
Абе,  кат е вОда, оти кренаш и заваляш? Не е ли така?
*********   ✹    *********

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Добър ден, кръчмарю! Гледам, че е отворено, викам си да влеза малко да се запознаем.
Нали тук е мястото за лаф муабет, да не съм сбъркал вратата? Драго ми е, Банана Джо ме викат.
Добър ден,сеньор! Ей тъй най ми е драго  като ми влиза мющерия ... с уважение идва човекът както си ме у редът ,знай си табиета и предупреждава...  как да не му налееш едно от заведението!!! Хай,наздраве! Аз тамам се прибирам от едно комшийско кафене , събираме се там една групичка  баби ,дедовци , ама сме япар ,не се даваме  още! Много страдание и възторг има в тази наша юдол плачевна ,приятелю Джо.Народът се стопли, разщъка се , порасъблече се и пусти дертове  се размърдаха!! Ей , туй меракът , от мен да го знаеш не мори , ама тормози, досущ кат риматиза! Мене ,ако питаш тея прилепнали клинове ,дето ги носят жените  трябва да ги забранят... ми то на маймуна ставаш да въртиш глава наляво-надясно! Но здраве да е  хубав е животът. Чакай ,че ми пресъхна такоата ...да си  сипя и аз ,те и кръчмарите са хора... хай ,наздраве ! Да живейш и пак да додиш! щото масали много има кой да ги точи ,има и кой да ги слуша, сега и пенсиите като увеличат стой та гледай!!!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
Аааа, наздраве  :t0328:
Баш ми е драго. Съм малко нетърпелив, без малко да си идем при една вещица, Нибиру ѝ викаме. И тя с клинче, ма голема беля, жив зян, много зла. Жив и здрав, че ме опази овреме. Чакай, че свърших цигарите, ще ида да си заредя. Да донеса ли нещо, кебапчета, туй-онуй, гледам скара има?  Нема да се даваме. Аз си зех и втора бира, ти пиши там у батаците, че аз ще забраим, знаеш как е...
*********   ✹    *********

Активен керпеден

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 25
    • Профил
Ади ,върви ама не се бави! Докат си натъпча лулата и да си тука! Нищо не  носи , тука от празниците останаха шерденчета ,джигерец агнешки ,бъбречета, пиндживиши  едно друго ша има да мезим!!! :t0328:

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 863
    • Профил
Quote (selected)
Ми като знаем в какво превърнаха Франция новите граждани от бившите колонии, на г-н Макрон във Варна и Максуда ше му ареса повече от Марсилия например
Я сега Здравке, с блондинската си главица, да разправиш ти била ли си в Марсилия? И ако си била какво видя, какво запомни, какво посети и т.н. да разкажеш малко по-подробно :smokin: Ама не прави справки по Гугле щото ще те изловя тутакси...  :i_laughing:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7532
    • Профил
Цитат на: Banana Joe
без малко да си идем при една вещица, Нибиру ѝ викаме

Нибиру се обади и каза, че няма нужда да отиваме при нея. Тя малко (12-тина години) се била забавила с грима и тоалетите (женска й работа), но непременно щяла да намине насам до няколко месеца.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
 :t0328: Нори, баш ми е драго!

Да идва. Знаем ѝ номерата от А до Я  :beer_old:

*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
То па едни номера!
Преди иляди години са ги нарисували в Кама Сутра!
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
 :t0328: Буратино!

Има далеч по-изящни и небесни тела от Нибиру.
И пак знаят същите номера.
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Само да не са с клинове в леопардова шарка, че покрай тях много лошо име им излезе на тия невинни котета. :nuts:
« Последна редакция: Днес в 20:26:50 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3002
    • Профил
Ми не са.
Нибиру рокерка го раздава, ама конкуренцията, от която си купих цигарите преди малко, е по-хитра.
Пък и музикалният фон с Васко Китаеца не само че не я дразни, а ѝ е и любопитен...
*********   ✹    *********