Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:48:13

Автор Тема: "В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050  (Прочетена 293823 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Често срещано объркване, някой психопат използва формално някаква догма, за да експлоатира и потиска другите, и те възстават срещу догмата, а не срещу психопата.

Поповете били грешници, блажили през пости, задиряли жени... е, значи учението на Христос е измама.

Вашите душмани на това разчитат, спомнете си как българите ентусиазирано разрушиха и разграбиха построеното през социализма, било гнил комунизъм... и сега мъка, мизерия, аргатуване и гурбетчийство, ама де толкоз акъл, у дебилите на проф. Иво Христов. А душманите ви си кътат пачките и кюлчетата по чекмеджета, и вие ги видяхте, нали?   :b0230:
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Maximus II
Догмата е котва

 ... на шията.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Не съм съгласен с метафората, котва на шията, особено сега, никоя догма от миналото, не е на нечия шия, напротив, липсата на морални котви у обществото, ни закотви на дъното, по всякакви показатели.

Не  е ли вярно? Свободни, но умиращи в мизерия и простотия. Е, с демократичен банан в устата.

Беше метафора, вярна, при това.
« Последна редакция: Юли 06, 2020, 21:36:46 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Maximus II
липсата на морални котви у обществото

Моралните котви не са догми. Те поддържат справедливостта, сплотеността и съответно добротата.
Догмата е точно обратното. Тя насажда страх, сковаване, застой и е оръжие на силните срещу слабите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не съм съгласен с метафората, котва на шията, особено сега, никоя догма от миналото, не е на нечия шия, напротив.
Липсата на морални котви у обществото, ни закотви на дъното, по всякакви показатели.
:way_to_go-1308:

А т.нар. "социални мрежи"? "Народовластие", égalité /social & political equality!?

Пълна перверзия!!!  :pissed-891:
« Последна редакция: Юли 07, 2020, 10:32:24 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
е те точно социалните мрежи показаха в пълен блясък какво става при тотално егалите, когато мнението на всяка кухарка стане поне толкова важно, колкото мнението на медиите, които са проверили фактите, ползвали са информация от няколко различни източника и т.н. обаче всички тези проверки са абсолютно равносилни на мнението на буля пена от съседната улица, която е чула еди-кво си от ена жена на пазаря.

егалите отсекъде.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Наближава 14 Юли,денят обявен за национален празник на Франция, ден ,който е свързан с най -голямата вълна от терор и унищожение във Франция , денят ,  когато уж са  са обявени  Свободата, Братството и Равенството сред хората като основополагащи принципи за развитието на човечеството , принципи ,които  дет`са вика още на другия ден бяха погазени от разбеснелите се " революционери" . Обаче то така трябвало защото едната от ширещите се по света безброй догми гласи ,че: : Революцията изяжда рожбите си!"
Тези весели мисли се завъртяха в главата ми когато  слушах новините за безобразията в Щатите. Сетих се за   онзи   варварин ,който  заблъскал с окървавената си брадва по портите на Рим и като не му отворили ,сам си отворил и го разрушил,така хубаво се справил,че още тънем в догадки какво точно се е случило наистина и от там ли идват нашите беди...,защото  сега "новите  варвари" се опитват да разрушат стария ред в Америкаи ,ако успеят са на път да  получат  резултата на онзи безименен варвари ,но умножен по много , ама много... Демократите смятат ,че ще им помогнат да свалят Тръмп , ама хич не си правят сметка ,че революциите преди да изядат рожбите си , изяждат бащите им . Дано да споделите моята радост от случващото си като прегледате  и тази статия!

https://kontinentusa.com/gde-nasha-amerika-poshla-nevernym-putem/

Quote (selected)
Элиэзер Рабинович | Где наша Америка пошла неверным путём, или почему Трамп, возможно, проиграет выборы?
Опубликовано: 7.07.2020
Утопий было много в течение пяти тысяч лет, о том, как бы нам лучше обустроиться в жизни – минимум: не голодать, быть одетыми, иметь крышу над головой. Организованное государство с минимумом инициативы и самостоятельности.
« Последна редакция: Юли 07, 2020, 15:33:52 от Kerpeden »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Знае се как варварите превзели Рим, всичко започва с изпедерстяването, нямам предвид сексуални практики, а когато мъжете станат жени, то за това се правят "прайдове" и демонстрации. Цивилизациите и обществата са по принцип мъжки, защото са йерархични, сатанистите за това плащат на "борци"  за равни права, за джендър глупости, за да разрушат обществата и държавите - последните пречки пред световното правителство на лихварите.

За това и няма и никога не е имало женски общества и цивилизации, за това белите мъже сме толкова мразени и заклеймявани от разни объркани мъжемразки.
Вие си ги избрахте!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Бепе, за протокола - Федералната Република няма конституция.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Дедо, вчера като се шляехме с кучето из махалата видях мила картинка (не бях виждал подобно нещо над 30 години) - на спортна площадка пубери (~15-16 годишни) ритаха топка, сиреч играеха футбол, яко попържаха, викаха на топката таралеж, залагаха на силата вместо на финеса, въпреки това беше много мило - стоях над 15 минути и ги гледах.....

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Речь Трампа, четыре неудобных президента и одна арестованная львица.



Quote (selected)
Третьего июля, накануне Дня Независимости, который тоже, видимо, скоро отменят, потому что Декларацию Независимости подписывали одни бeлыe мужчины, почти все оказавшиеся при ближайшем рассмотрении paбoвлaдeльцaми, Трамп решил произнести речь около этой горы, и тут же неожиданно выяснилось, что из четырёх высеченных, хотя и не до конца, президентов на этой горе по крайней мере двое — Вашингтон и Джефферсон — paбoвлaдeльцы

https://kontinentusa.com/gora-rushmor-i-ee-obitateli/

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Дедо, вчера като се шляехме с кучето из махалата видях мила картинка (не бях виждал подобно нещо над 30 години) - на спортна площадка пубери (~15-16 годишни) ритаха топка, сиреч играеха футбол, яко попържаха, викаха на топката таралеж, залагаха на силата вместо на финеса, въпреки това беше много мило - стоях над 15 минути и ги гледах.....
Трудно се виждат вече такива гледки из кварталните площадки ,първо щото те намаляват и второ децата вече са други,но не е съвсем загубена каузата...

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Така е, и с други неща трябва да свикваме - преди 2-3 тодини, на полянката зад амбасадата, пускайки кучето да тича, видях двама юнаци (тогава между 7 и 9 години) да шляпат боси по асфалта и тревата (пълна с кърлежи), зазяпах се, захилих се, разговорих се с майка им - оказа се, че тя и съпругът й поощряват юнаците да правят така.
Оказа се, че това е съпругата на ген. Атанасов, по-късно и той се яви, начумерен, възвисен .... такива спомени ме налягат, даге...

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Още една  интересна ,според мен статия и позиция...


https://kontinentusa.com/anonimnoe-pismo-kollegam/

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Така е, и с други неща трябва да свикваме - преди 2-3 тодини, на полянката зад амбасадата, пускайки кучето да тича, видях двама юнаци (тогава между 7 и 9 години) да шляпат боси по асфалта и тревата (пълна с кърлежи), зазяпах се, захилих се, разговорих се с майка им - оказа се, че тя и съпругът й поощряват юнаците да правят така.
Оказа се, че това е съпругата на ген. Атанасов, по-късно и той се яви, начумерен, възвисен .... такива спомени ме налягат, даге...
Ти си се срещал със самия Инч Хай!?! Че и около амбасадата...да не е бил на инструктаж!?!Божкеейй,как ти завидях!!!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Не, просто той живее ДО амбасадата, виждах го често преди да отраснат момчетата, разговаряхме, стана почитател на гончетата покрай нашата, държеше се съвсем нормално.
Кстати, държи пуберите изкъсо, няма лабаво.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Не, просто той живее ДО амбасадата, виждах го често преди да отраснат момчетата, разговаряхме, стана почитател на гончетата покрай нашата, държеше се съвсем нормално.
Кстати, държи пуберите изкъсо, няма лабаво.
К`во нещо е медийният образ на един човек! Гледаш го такъв ,пък той бил друг!!! А,де!!!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Е то излезе като във вица: на визитката пише дизайнер, а аз гледам - обикновен пеерас.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 06:19:24 от Kole »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Kole
следващите олимп. игри негрите да тичат 5 метра, вместо 50, да вдигат 10 кг, вместо 100
Метрите и килограмите не са им проблем. Виж, за шахмата - белите трябва да играят срещу тях без дама и два топа, че да е изравнена играта  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Цитат на: Kole
следващите олимп. игри негрите да тичат 5 метра, вместо 50, да вдигат 10 кг, вместо 100
Метрите и килограмите не са им проблем. Виж, за шахмата - белите трябва да играят срещу тях без дама и два топа, че да е изравнена играта  :nuts:
И белите фигури да не стъпват черно поле, значи белите с един офицер и кончета няма да имат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 06:16:07 от Kole »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Гледам и не вярвам на ушите си?  Коя е таз женица до президента, дето се радва ,че той размахва юмрук на мафията???
https://www.facebook.com/btvnews/videos/302719994189802/?t=67

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 06:15:47 от Kole »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Мадамата е ясна, ама защо медиите не отразяват митинга в подкрепа на президента Радев и срещу мафията на бай Х¥й?
Междувременно Радан Кънев сезирал ЕП за безчинствата на Шайката.
Ми примерно щото в БНТ мирикански агент.
Той се обосра в парламента та Боко го посади в БНТ.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 06:15:32 от Kole »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
« Последна редакция: Юли 10, 2020, 00:07:54 от Kerpeden »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Мислех да ви спестя последният Чичо Фичов опус, но няма! Цалувайте ръка и четете!!!
 https://glasove.com/categories/skandalyt/news/no-koga-se-tam-syzira-otmanlijski-bryag

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Надявах се БНТ да покаже нещо, щото частниците са само скръб, реклама и турски сериали.

Забраи'л си най-големата простотия – реалити-форматите!!! :you_suck-874:

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
 С голи гърди за оставка, довечера пак протест
 

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/s-goli-gyrdi-za-ostavka-dovechera-pak-protest-2232927
« Последна редакция: Юли 12, 2020, 18:27:08 от Kerpeden »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил

СБОГОМ ,МИРЯНА!!!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Светла ѝ памет.
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Ох, не...

Сбогом, Дорис!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Явно тази нощ Дорис е починала.

Днес сутринта си мислих за нея - как ли е, какво става? Ето - стана!

- Дорис, бъди това което беше до сега и ТАМ. Животът не свършва и пак ще бъдем заедно.

Всички!
(емотикон: МНОГО ЦВЕТЯ)

ПС - Ако някой съболезновава оттатъка, моля, нека спомене и едно сбогом от мен. Не за друго, а че там се запознахме лично.
« Последна редакция: Юли 12, 2020, 18:54:16 от Eisblock »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Толкова тъжно! Още един светъл, интелигентен и талантлив човек си отиде, и самотата нахлува като при загуба на близък ...

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Мила Дорис, обичам те!
Всяко твое  :way_to_go-1308: за мой коментар съм приемал за страхотен комплимент.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Да, Бачо Кольо, така беше с всички ни.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Отпрах оттатак един вопъл да отблокират всички замразени никове, дори и еднократно, за да могат поне да изкажат съболезнованията си.
Дано има остатъчна човещина все още.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен len

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 58
    • Профил
Прекрасна Миряна! Тя е с нас и ще бъде с нас! Днес социалните мрежи са заляти от нейните стихове. Лек път нагоре!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Явно тази нощ Дорис е починала.

Днес сутринта си мислих за нея - как ли е, какво става? Ето - стана!

- Дорис, бъди това което беше до сега и ТАМ. Животът не свършва и пак ще бъдем заедно.

Всички!
(емотикон: МНОГО ЦВЕТЯ)

ПС - Ако някой съболезновава оттатъка, моля, нека спомене и едно сбогом от мен. Не за друго, а че там се запознахме лично.
... готово, направих го, даже помолих г-н Ловкия да поднесе цветя от твое и мое име, Башева го заслужава ... мир на душата й, нека да почива в мир...

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Благодаря най-сърдечно!

PS Помолвам коленопреклонно г-ца Джиджи, да избере един пищен букет цветя за емотикон - да има. Настъпват времена където ускорено ще трябват подобни...
 :image008:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Благодаря най-сърдечно!

PS Помолвам коленопреклонно г-ца Джиджи, да избере един пищен букет цветя за емотикон - да има. Настъпват времена където ускорено ще трябват подобни...
 :image008:
...за какво са ти букети? Да ги гушкаме? ... по-добре мотикон модел "надгробно камъче", с някакъв надпис.

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Няма да е лошо и едно красиво ангелче летящо нагоре.
Тук има едно, обаче изглежда малко несериозно...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
PS Помолвам коленопреклонно г-ца Джиджи, да избере един пищен букет цветя за емотикон - да има.
:in_love-1101:

За жалост обаче, НЕ г-ца Джиджи избира емотиконите, а г-н Госингер.

Откога съм го помолила за "емотикон с кръстене" /щото съм суеверна! :D/, ама все не ми се урежда въпросА ... 

Quote (selected)
Настъпват времена, където ускорено ще трябват подобни...

Йес, сър!!!  :0008: :0005:
« Последна редакция: Юли 13, 2020, 14:19:20 от Джиджи »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Хайде Джиджи, май за утре ще Трябва букет, може и повече...
 8)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Хайде Джиджи, май за утре ще Трябва букет, може и повече...
 8)

О.К. Ще се опитам ...  :D
P.S. А Миряна, няма как лесно да я забравим.  :crying-1315:

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Америка, проснись! Время пошло…

Америка больна. Это ясно всем, особенно нам, старшему поколению, еще помнящему Советский Союз и его историю peвoлюциoннoгo рождения, перестроек и, в конечном итоге, похopoн coциaлизма. Мы боимся повторения coциaлизма «с человеческим лицом» здесь, в Америке.

https://kontinentusa.com/amerika-prosnis-vremya-poshlo/

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Когато кажем расизъм обикновено се сещам за САЩ и Южна Африка като най ярки примери,не че на други места няма , но на мене това ми иде на ума и тука  ми попада едно ,четиво ,каквото не съм чел досега. Един анализ  на книга ,писана от  американец за отношението на черните  към расизма, за желанието на черните да бъдат управлявани от черното мнозинство, за отношение на черните към белите и то не къде да е, а в Южна Африка!Признавам ,че е ново за мен и си спомням   историите за Южна Африка ,които разказваше  покойният Евгени Джелебов ,известен като Църни Шопара, мир на праха му.Това ,което чета е почти същото ,което разказваше Шопара за времето ,когато е бил там.
Нeпoлиткoppeктныe мысли о чepныx
Опубликовано: 15.07.2020
Открывающие глаза наблюдения американца, жившего в Aфpикe почти 20 лет.





«Почти никто, чepный или бeлый, лeвый или пpaвый, никогда не говорит ничего, кроме чепухи, о pacе». Так пишет Гедалия Браун в своей замечательной книге, которая совсем не чепуха. “Pacизм, вина и самообман” – одна из тех редких книг, настолько полных понимания и здравого смысла, что о них приятно писать. Поскольку предметом является pacа, эта книга не нашла коммерческого издателя, но ее можно заказать непосредственно у автора.

https://kontinentusa.com/nepolitkrektnye-mysli-o-chrnh/

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Kerpeden
https://kontinentusa.com/nepolitkrektnye-mysli-o-chrnh/
Ako знаеш какви лопатки щяха да се размахват тук към автора на статията преди няколко месеца  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
А ве Джиджинце, нъл ти рекох - букети и пак букети. Дор три днеска съ. Виде ли?!

- За утре ще трябват повечко... Айде, да е хайрлия!

PS За Каскетя, не знам - може повече да потрябват...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А ве Джиджинце, нъл ти рекох - букети и пак букети. Дор три днеска съ. Виде ли?!

- За утре ще трябват повечко... Айде, да е хайрлия!

PS За Каскетя, не знам - може повече да потрябват...
Изпреварил си ме, Айс, с първите три жертви, щото аз снощи ги гледах как падат то телевизора – нали съм ТВ зрител?!   :b0201:

И най-сетне първите паднаха в кърви!!!  :0008: :0005:

А за следващите съм приготвила не отделни букетчета, а цела летна цветна градина:


За всеки да си бере цветенца и вие букетчета на воля!!! :yes-1289:

Щото ше требват много ...  :nuts:
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 12:16:54 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Няма да стане с букети брадърз и систърз, може, но ако вътре в тях е скрито произведение на др. Колт.
Намирам се на около 15 километра от площад "9-и септември" но от тук чувам виковете "Оставка"...
Може пък, някой да е напънал телевизора си на съседния хълм до дупка - и това е вариант, но дори и така да е - това е което може да оправи ....Боже, нищо няма да оправи, но поне да ни измие очите, малко от малко!
п.с. телевизор било изглежда!
И това не е малко, оказва се, че не само мисирки имало!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 
п.с. телевизор било изглежда!
И това не е малко, оказва се, че не само мисирки имало!
:way_to_go-1308: :giggle-3307:
« Последна редакция: Юли 17, 2020, 12:49:14 от Джиджи »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Българският Кайрос
от Христина Христова в Избор на редактора
· 16/07/2020 · 16:21

България е пред повратна точка в спонтанно изригналата съпротива срещу мутренско-олигархичния модел на управление и неговия инструментариум за поддържане на населението в състояние на страх и социална апатия – съдебната власт и прокуратурата.


http://www.memoriabg.com/2020/07/16/bulgarskiat-kairos/

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Добре е нанизала думите и буквите Христина Христова, уви не видях някакво смислено предложение.
Без някаква смислена цел дали ще е ВНС, лустрация, кастрация... ( не че те са смислени) всичко друго е преливане от пусто в празно.
Свалихме Т.Живков да възцарим Луканов, после и той падна, после... а ние все в кочината само касапите се сменят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Добре е нанизала думите и буквите Христина Христова, уви не видях някакво смислено предложение.
Без някаква смислена цел дали ще е ВНС, лустрация, кастрация... ( не че те са смислени) всичко друго е преливане от пусто в празно.
Свалихме Т.Живков да възцарим Луканов, после и той падна, после... а ние все в кочината само касапите се сменят.

На касапи случихме.
Мисля че има опашка от кандидати за нови.
Румен Радев е прекалено свестен човек и едва ли ще може да свърши нещо в тая кочина.
Не му завиждам.
Дано да успее, но не ми се вярва.
Един вариант ми се върти в главата, но май и за него няма хора.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Обаче Комара определено ней уцелил ваксата.
Требеше Боко с паничка, протегната гипсирана лева ръка и гипсиран десен крак да вика дай милион, дай милион.
А отстрани облегнати две патерици.
С надпис МВРО и ДПС, мда  :smokin:
Жиже?  :yes-1289:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Добре е нанизала думите и буквите Христина Христова, уви не видях някакво смислено предложение.

Ти от Христина Христова смислено предложение нема да видиш никога.
Щото просто толкоз ѝ е капацитетОТ.  :smile-1081: