Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 20:53:48

Автор Тема: НАТО  (Прочетена 81812 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #360 -: Май 29, 2021, 12:08:37 »
Това отношение към емигрантите е обидно. Останало е от времето когато "другарите" определяха забегналите като "предатели". Това са вашите синове, дъщери, съседи... Трябва да го надживеете. Let it go!

Погледни първо твоето отношение към останалите, които сме в България и после пак кажи, че си обиден.

Защото не си първият български емигрант в САЩ, който пише с пренебрежение за останалите в България.
the lamers club honourable member …

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #361 -: Май 29, 2021, 12:10:54 »

Какваа тренировка е да пазиш вътрешният периметър на летището на Кандахар? :t26157:
Повече е от чопленето на семки по плаца и помощта в селското стопанство. След една такава не-тренировка в Кербала петима се върнаха в ковчези, ако помниш.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #362 -: Май 29, 2021, 12:12:54 »
Ами, помня, например, че последните около 6 месеца преди уволнението, старият набор заминаваше на бригади "в помощ на социалистическото (селско) стопанство". Ти не си ли ходил ?

Сигурен ли си? Защото при мен бяха само 3 месеца и то след изтичането на двете години -- така наречената задръжка.

Това в средата на 80-те години. Освен това, всички от стария набор, които бяха приети за студенти се уволняваха преди задръжката. И като капак, тези които оставаха на бригади, обикновено рядко изтрезняваха -- след две години принудително въздържание, подобно поведение има своето обяснение.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #363 -: Май 29, 2021, 12:15:59 »
Аз винаги съм разглеждал мисиите  като тренировка на българските части е реални условия.
И в Кербала ли?!?

Тук е достатъчен само един от коментарите под едно видео на тази тема:

Quote (selected)
Само дето бяхме пратени за пушечно месо без никакъв смисъл.

А ето и самото видео:

Кербала – една малко разказвана голяма битка на армията ни
https://www.youtube.com/watch?v=3WFuS1la9ck  :t23145:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #364 -: Май 29, 2021, 12:18:24 »
Писал съм какво не е добре в САЩ. Защо да не пиша какво не ми харесва в БГ? Само заради нечие засегнато самолюбие? Няма как да го направя. 

Ха-ха, освен че пишеш какво не ти харесва тук, ти обвиняваш и тези, които сме тук, че не сме направили каквото ти би направил.

Няма как да те изтърпят където и да е с подобно поведение.
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #365 -: Май 29, 2021, 12:19:55 »
Тук е достатъчен само един от коментарите под едно видео на тази тема:

Жижи, харесва ми, че започваш да разсъждаваш правилно. Както викаше моят старшина: "Можело, значи!"

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #366 -: Май 29, 2021, 12:23:06 »
Ха-ха, освен че пишеш какво не ти харесва тук, ти обвиняваш и тези, които сме тук, че не сме направили каквото ти би направил.

Това наистина е антипатичана част от писанията му!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #367 -: Май 29, 2021, 12:26:32 »

Умнико, не ти е работа къде ще бъде синът ми! Или да го намесваш? Къде се намираш?
Каква ти е работата като модератор, да споменаваш синът ми?

Напротив, работа ми е от момента, в който повдигна въпроса за чуждите военни в България. Ти самият се похвали, че е завършил USMA West Point, да ти го припомням ли?

И пак да ти натъртя, че явно имаш нужда -- моят въпрос се отнася до теб, твоят въпрос се отнася до моя син. Схващаш ли разликата?

А това, че непрекъснато напомняш, че съм модератор, макар че под името ми в този профил пише нещо съвсем друго, просто показва, че ти не си свободен човек.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #368 -: Май 29, 2021, 12:31:28 »

Ха-ха, освен че пишеш какво не ти харесва тук, ти обвиняваш и тези, които сме тук, че не сме направили каквото ти би направил.

Това наистина е антипатичана част от писанията му!

То и за това е отрицателната ми реакция към него, а не заради нещата, които е казвал, че не му харесват тук. Още повече, че в голяма част от нещата нямам голямо разминаване с него.

Подобно отношение съм виждал от български емигранти в САЩ и в новинарската група soc.culture.bulgaria. Те там -- голямата работа, ние тук -- прости плебеи.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #369 -: Май 29, 2021, 12:41:44 »
Жижи, харесва ми, че започваш да разсъждаваш правилно. Както викаше моят старшина: "Можело, значи!"

Ха! И ти ли следиш и подтикваш по всякакъв начин моето умствено израстване тук?! :lol:

Похвално, мноо похвално ...
Ама по-добре, 'Оди да плуваш!!!


Памфуций

  • Гост
Re: НАТО
« Отговор #370 -: Май 29, 2021, 13:13:08 »
И в Кербала ли?!?

Тук е достатъчен само един от коментарите под едно видео на тази тема:

А ето и самото видео:

Кербала – една малко разказвана голяма битка на армията ни
https://www.youtube.com/watch?v=3WFuS1la9ck  :t23145:

Да, и в Кербала.
Армията е "пушечно месо" , когато е неподготвена, без умения, неадекватно въоръжена, и без подходящо снаряжение.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #371 -: Май 29, 2021, 14:12:04 »
Подобно отношение съм виждал от български емигранти в САЩ и в новинарската група soc.culture.bulgaria. Те там -- голямата работа, ние тук -- прости плебеи.
Това и на мен ми е направило впечатление и то не само с бивши нашенци.
Имам чувството (не казвам, че е така), че минават някакво държавно препрограмиране, брейнуошинг като в секта, че са дъ бест оф дъ бест оф дъ бест. Аз като един балкански кашон нямам нужда от точно такова помпане на самочувствието и ми бяха забавни, до момента, в който ми станаха противни.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #372 -: Май 29, 2021, 14:19:58 »
Усеща се едно особено светоусещане у някои нашенци емигрирали в САЩ по- специално. Като че ли у емигриралите в ЕС не е така.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #373 -: Май 29, 2021, 14:25:09 »
Усеща се едно особено светоусещане у някои нашенци емигрирали в САЩ по- специално. Като че ли у емигриралите в ЕС не е така.

бегъл прочит намненията напотребители, емигрирали фгермания и фгърчия могат да те разколебаят.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #374 -: Май 29, 2021, 16:04:02 »
Е, докъде я докарахте?
Наровихте ли се в стари, прокиснали лайна?
Чудя ви се на апетита.
Вместо да се питате какво ще е утре, и накъде върви светът, и ние барабар с него, вие - НЕ, все там, все в старото.
Новото не виждате.
Една провокация, и сте готови.
Това не е форум, а чатарник.

Имало  натовски ли, американски ли учения в България.
Ами ще има.
Районът ни е такъв, взривоопасен, и последно време вървят учение след учение от Прибалтика до Родос.
Нека се учат.
За друго няма да им стигнат силите, не биха посмяли,  ако си мислите, че ще се бие НАТО с Русия.
Виж с Турция, напълно възможно.
« Последна редакция: Май 29, 2021, 16:13:42 от Алиса .. »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #375 -: Май 29, 2021, 16:33:45 »
Да, и в Кербала.
Армията е "пушечно месо" , когато е неподготвена, без умения, неадекватно въоръжена, и без подходящо снаряжение.
В Кербала умряха неподготвени за война войници.
Буквално умряха в леглата си, в казармата не на бойна мисия.
Талибаните може да не са гении, но са успели да забележат "професионализма" на нашите и се възползвали.
Тези мисии за командированите са заради командировъчните, за политиците да има и те с какво да се похвалят.
Когато стане бела първите горят, вторите се покрива и така до следващото нещастие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #376 -: Май 29, 2021, 16:41:00 »
Никаква бела и нещастен случай, а добре организирана операция. Показаха  на България къде и е мястото.
Който трябваше да разбере разбра.
Колко милиарда дължеше Ирак на България?
8? 20? Не помня вече точно.
Нищо не получихме.
« Последна редакция: Май 29, 2021, 16:47:48 от Алиса .. »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3578
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #377 -: Май 29, 2021, 16:48:02 »
Основният въпрос на философията, както знаем, е чий го държаха нашите военни в Ирак.
Като стана онзи сакатлък в Кербала, телевизорът ми съобщи, че били умрели поради, таковата, дълг към родината. Оттогава се чудя те от коя родина са били родом и какво общо е имала тя с Ирак.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #378 -: Май 29, 2021, 16:58:25 »
Някой се е надявал, че с участието на България в Иракската операция, при разграбването на Ирак ще се отчете иракският дълг към България, и ще бъде изплатен. Уви. Един камион натъпкан с взрив погреба тези надежди.
Между другото, само задълженията на Ирак към България и Русия не бяха уважени.
И ако ние загубихм 20 милиарда, Русия загуби 200

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #379 -: Май 29, 2021, 17:00:11 »
Как така "чий"?
Не помниш ли какво ти каза Мунчо Паси?
Че само тези, които ще участват в умиротворяването на Ирак, след това ще се включат в икономическите инициативи. И по този начин ще си върнем 2-3 млрд дол държавен дълг, които преди това бяхме опростили...
Те за тия 3 млрд дадоха живота си войниците ни...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #380 -: Май 29, 2021, 17:03:53 »
Ние сами го опростихме без да го искат от нас.
Барнахме се барабар Петко с демократите.

А, Бачо го е писал.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #381 -: Май 29, 2021, 17:08:57 »
Изводът е, че когато се хванеш да играеш на хорото с международният тероризъм, и ти можеш да получиш терористичен акт.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3578
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #382 -: Май 29, 2021, 17:15:25 »
Сега вие ми казвате, че държавата X ни е убедила да участваме в съсипията на държавата Y, с която дотогава сме имали добри търговски отношения, срещу това X да ни позволи да си вземем част от онуй, което сме загубили не поради друго, а именно поради разсипването и разграбването на Y от X? И че дори в това държавата X ни е излъгала?
Че то така правят само бандити – изнудвачи и насилници, а държавата X не е нищо такова! Тя е наш най-верен приятел и съюзник! Какви ги говорите, опомнете се!

Памфуций

  • Гост
Re: НАТО
« Отговор #383 -: Май 29, 2021, 17:26:08 »
Ми той Ирак така и не обслужваше този дълг. Нямаше лошо да участване в разграбването (в което да си вземе своето) и после възстановяването на Ирак, но ни изключиха от разграбването, а до въстановяване така и не се стигна. 
Това го пиши към базите - същата работа.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8813
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #384 -: Май 29, 2021, 17:35:06 »
Ние сами го опростихме без да го искат от нас.
Напротив, поискано е от нас, от "партнерите", не пубично, доброзорлем, повече остава за "партнерите".
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8813
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #385 -: Май 29, 2021, 17:40:06 »
"Американски войници атакуваха по погрешка производствен цех в Пловдивско и след като го претърсиха и прочистиха, накрая респектираха персонала...Министерството на отбраната и армията на САЩ поднесоха своите извинения на българските граждани, които са били в цеха по време на инцидента в Чешнегирово, както и на собственика на фирмата. МО ще обезщети фирмата, ако има нанесени материални щети. Американската армия поема ангажимент в бъдеще да не допуска подобни инциденти."

Не, никаква грешка не е било, тренират за нападение и окупиране на врага - Русия.

Както казва Кърт Вонегът, мразят ни за наглостта. А аз мразя нашите дупедавци.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #386 -: Май 29, 2021, 17:46:56 »
Това със завземането на цеха за олио честно изби рибата, изкърти фаянса и потроши мебелите! Нима въпросните командоси не са могли да попитат персонала на летището що за сграда е там залепена? Или картите им са правени от онези, дето изтърбушиха китайското посолство в Белград? Или компасите им са правени в Китай?
А може би е просто мързел, защо да ходят далеч да се потят...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #387 -: Май 29, 2021, 17:59:43 »
Това със завземането на цеха за олио ми напомня за оня случай прди години, когато щабистите от USArmy така се бяха вживяли във войната с Русия, че за по голяма достоверност на ученията бяха наели руски емигранти за статисти.
Статистите победиха.
Та и с нашият цех.
Превзеха ли го, или работниците победиха?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #388 -: Май 29, 2021, 18:02:13 »
В Кербала умряха неподготвени за война войници.
Буквално умряха в леглата си, в казармата, не на бойна мисия.
Талибаните може да не са гении, но са успели да забележат "професионализма" на нашите и се възползвали.
Тези мисии за командированите са заради командировъчните
, за политиците, за да има и те с какво да се похвалят.

А пък бабата на папата /Франциск, де!/ е рекла:

„Дяволът влиза у човека през джоба му.”


Като визирам само теП и никого другиго ...  :lol:

« Последна редакция: Май 29, 2021, 18:09:32 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #389 -: Май 29, 2021, 18:05:01 »
Quote (selected)
„Дяволът влиза у човека през джоба му.”

Мислиш че са го направил да защитят родината си?
« Последна редакция: Май 29, 2021, 18:11:24 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #390 -: Май 29, 2021, 18:13:02 »
За разграбването на Ирак не знам много, но за разграбването на Либия от глобалистката шайка бях намерила едно парче - бонбон.
Ще го пусна в „Скрижалите„

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #391 -: Май 29, 2021, 18:31:54 »
    „Дяволът влиза у човека през джоба му.”

Мислиш че са го направил да защитят родината си?

ТакивИ високопарни слова можеш да си съхраниш за коментари на учебниците по Марксизъм-Ленинизъм ...

А момчетата са го направили като служебно задължение, като службата са си избрали сами!!!

И всеки жив човек трябва да има някаква служба или "службица", за да има с какво да се препитава.

N'est-ce pas ???

« Последна редакция: Май 29, 2021, 19:52:42 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #392 -: Май 29, 2021, 19:26:01 »
Препитание и призвание са различни неща.
Не е било това тяхното призвание.
Не знам какво са търсили на хиляди километри от РБ, но не е от полза за никой от нас.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #393 -: Май 29, 2021, 19:36:11 »
И всеки жив човек трябва да има някаква служба или "службица", за да има с какво да се препитава.

Нема лошо! Швейцарците столетия са се прехранвали от това. И не са умирали за велика, родна Швейцария, а за своите чужди господари. Но швейцарските гвардейци, които са се продавали из цяла Европа, никога не са се отъждествявали с Швейцария. Затова и българските наемници в Афганистан и другаде, трябва да бъдат третирани просто като наемници, а не българска армия. Да мрат в Ирак! Доста от тях даже и подкупи са давали да отидат там.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #394 -: Май 29, 2021, 19:54:44 »
Препитание и призвание са различни неща.
Не е било това тяхното призвание.

Това, последното, можеш да го речеш само ти!!! :t0120:
И не смейте да обвинявате самите момчета, които са били там, а обвинявайте тези, които са ги изпратили!!! :t0135:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #395 -: Май 29, 2021, 19:57:13 »
Quote (selected)
Доста от тях даже и подкупи са давали да отидат там.
Всички си плащаме, за глупостта и алчността сметките са високи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #396 -: Май 29, 2021, 20:00:46 »
Всички си плащаме, за глупостта и алчността сметките са високи.

А пък Дяволът влиза – най-вече у buratinob! – единствено през джоба му!!!  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #397 -: Май 29, 2021, 20:02:23 »
И де не смеете да обвинявате самите момчета, които са били там, а тези, които са ги изпратили!!!

И защо да не ги обвиняваме тези "момчета" (некои са по на 45 лазарника)? Когато си наемник и се продаваш, и знаеш, че некви политици-ибрикчии ще те изпратят някъде, ти се продаваш, за да отидеш някъде. Всички мисии са от "доброволци". Напливът е толкова голям, че се плащат подкупи, за да се вредиш. Следователно са си виновни самите "момчета". Те съзнателно са отишли там. Да си берат гайлето! А като са се продали да служат в българската армия, ще обслужват американските интереси.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #398 -: Май 29, 2021, 20:05:42 »
А като са се продали да служат в българската армия, ще обслужват американските интереси.

А точно затова ти изказване – за да не го маркирам в червено! – аз май трябва да те пратя отново да поплаваш!!! 
 
  Bon voyage!

« Последна редакция: Май 29, 2021, 20:18:54 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #399 -: Май 29, 2021, 20:15:49 »
А точно затова ти изказване, аз май трябва да те пратя отново да поплуваш, пардон – да поплаваш!!!

Що, кво му е на изказването? Тебе едно време в казармата за какво те подготвяха? Да се биеш с турците, или да ходиш пазвантин на руснаците в Афганистан? Като си се клела какво викаше? Да защитаваш България! И кво ѝ защитаваш на България в Айрак?

AnonimusBG

  • Гост
Re: НАТО
« Отговор #400 -: Май 31, 2021, 10:28:52 »
Дания е помагала на САЩ да следят европейските политици през 2013 г.
https://glasove.com/categories/novini/news/daniya-e-pomagala-na-sashch-da-sledyat-evropeyskite-polititsi-prez-2013-godina

Истински съюзници и приятели.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #401 -: Май 31, 2021, 11:28:44 »
Хуморът тук е забележителен.

На руската граница британците и французите преоткриват окопната война
https://reseauinternational.net/a-la-frontiere-russe-britanniques-et-francais-redecouvrent-la-guerre-des-tranchees/

Да не забравите коментарите.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #402 -: Май 31, 2021, 12:22:57 »
Хуморът тук е забележителен.

На руската граница британците и французите преоткриват окопната война
https://reseauinternational.net/a-la-frontiere-russe-britanniques-et-francais-redecouvrent-la-guerre-des-tranchees/

Да не забравите коментарите.
Наистина !
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #403 -: Май 31, 2021, 12:42:24 »
Quote (selected)
Не, никаква грешка не е било, тренират за нападение и окупиране на врага - Русия.

Не е грешка, а чисто малоумие и ако в междушието им прочичат некакви процеси, ще си хващат дърмите и ще си се прибират у Холивуд. За там стават..като за кино. Кухо, ама кино некакво.
Максимус, това е тотална излагация, а не опит за превземане.  За втори път се губят и са тотално неадекватни. И тези щели да ни пазят!?

Quote (selected)
Хуморът тук е забележителен.
Определено. За по-бърз успех е требвало да оставят естонците с лъкове и прашки :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #404 -: Май 31, 2021, 13:10:22 »
Quote (selected)
тренират за нападение и окупиране на врага - Русия.
Русия е толкова опширна, че местните не могат да я окупират, камо ли некви врагове.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #405 -: Май 31, 2021, 13:59:39 »
Русия е толкова опширна, че местните не могат да я окупират, камо ли некви врагове.
Майтапът настрана, аз съм си мислил какво, аджеба щеше да стане, ако Хитлер беше победил при Сталинград и беше тръгнал на Изток. Докъде? До Владивосток?
Е, и?
Сетне? Сетне, като Наполеон - кръгом и обратно ...
http://www.desant.net/show-news/22497
П.С. Няма достоверни доказателства за срещата на Стаменов със Сталин, но в думите му - реални или измислени, има огромна доза истина...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #406 -: Май 31, 2021, 16:05:02 »
Русия е толкова опширна, че местните не могат да я окупират, камо ли некви врагове.
А има региони, в които направо не си пази особено много границите, защото няма нужда. Прекрасни места за живеене особено ако си бяла мечка или северен елен.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #407 -: Май 31, 2021, 16:37:02 »
Бачо, уж те имам за умен човек, а не можеш да различиш една партенка.
Още по вече пусната в българско издание.
В България цялата преса е контролирана, и няма значение дали е неоКонска, или неоЛиберална,  за двете е характерен антикомунизмът.
Особено неолибералите са безкрайно продуктивни.
Но усещат, че времето им изтича, и затова често започнаха да пишат за Сталин.
Подли мръсотийки разбира се, така, както и цялото им временце беше една подла мръсотия.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #408 -: Май 31, 2021, 16:38:26 »
НАТО, Петров и Баширов
https://www.youtube.com/watch?v=ici25YuQpIk

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8813
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #409 -: Май 31, 2021, 16:51:51 »
Дания е помагала на САЩ да следят европейските политици през 2013 г.
А пък слубите на Германия помагат за подслушване, идентификация, следене и локализиране на враговете на САЩ с диесема, за да бъдат убити с дрон, после Боширов и Петров били диверсанти.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2968
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #410 -: Май 31, 2021, 17:38:45 »
НАТО, Петров и Баширов
https://www.youtube.com/watch?v=ici25YuQpIk

 :crying_with_laughter-3302:

Ставаме все по-добри - само за 17 години съвместна дейност с новите ни съюзници им докарахме Мозъчна Смърф
https://www.youtube.com/watch?v=GIgcVg-_cw4
RiL Slavs  :ok:
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #411 -: Май 31, 2021, 17:49:01 »
НАТО, Петров и Баширов
https://www.youtube.com/watch?v=ici25YuQpIk
:ok:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #412 -: Май 31, 2021, 17:57:56 »
Quote (selected)
Но усещат, че времето им изтича, и затова често започнаха да пишат за Сталин.

Сталин е измислил фотошопа.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #413 -: Май 31, 2021, 18:04:18 »
Сталин е измислил фотошопа.
Това ДА! :th_up:
Една почти изчезнала професия "фотограф художник" сега се завръща със страшна популярност!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #414 -: Май 31, 2021, 18:12:17 »
аз говоря за фотошопа, фотографи-художници далгоспот, особено одкакто онеа ф Apple усъвършенстваха сатанинската камера ф телефоните си до степен да надминава човешките въсприятия.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #415 -: Май 31, 2021, 18:14:24 »
Нищо не знам за фотошопа. От онова време помня, че някой като загуби службата и в Политбюро или Секретариат портрета му се сваляше и ставаше пренареждане на портретите по стената. Колкото портрета ти е по -близо до този на вожда толкова си ПО-ВЛИЯТЕЛЕН. Ако портрета ти е надолу по коридора (до тоалетните) значи е време да си пишеш резюмето. :lol:
Всъщност нищо ново. Новият римски император е махал статуйте на стария. Накрая за икономия са махали само главите и заменяли с нови.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23748
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #416 -: Май 31, 2021, 18:15:59 »
аз говоря за фотошопа, фотографи-художници далгоспот, особено одкакто онеа ф Apple усъвършенстваха сатанинската камера ф телефоните си до степен да надминава човешките въсприятия.
Фотографите художници са отделна гилдия от режисьорите - предварително подготвени кадри.
Там от фото плака с четка се прави нова плака - аналогов фотошоп.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #417 -: Май 31, 2021, 18:26:54 »
Нищо не знам за фотошопа.

Фначалото Сталин тества изобретението си върху затворници на Соловецките острови и остава доволен. После го тества върху Ежоф, туряйки Ежоф на снимки од събития, накоито Ежоф нe е присъствал. И тоа тест е успешен, Сталин подава документи за патент, но докато се точи процедурата, почва войната и фзалисията по нея, той забравя да се потпише на пощаджията за получаване на плика с патента, съответно не му плаща вноските и той изтича.
 
Слет смъртта на Сталин, Хрушчоф изнася целата документация ф Щатите, дава я на Кенеди, той си я слага ф джоба и отива ф Далас на посещение. Там го гръмват, обаче при аутопсията документацията не се одкрива и се губи домомента, фкойто фкрая на 90-те фирмата Adobe излиза на пазара със готовия софтуерен продукт, известен като Adobe Photoshop.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #418 -: Май 31, 2021, 18:33:43 »
Сталин има някакъв правнук. Ще е знак на признание ако Adobe му отпусне персонална пенсия. Или ако сметнат, че е млад да го вземат в San Jose, CA на работа.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: НАТО
« Отговор #419 -: Май 31, 2021, 18:41:21 »
Българинът като цяло, с известни всем изключения, си пада по телняшките. Българинът, като цяло, и задникът си няма да врътне в интерес на натутоту и европейските пудели. Може да го наричате както щете, но над 35 години се опитвате да го настройвате срещу Русия - е, нЕма да стане и даже и не става, колкото и трагично да ви звучи. В интерес на истината в определени случаи/визирам националния ни манталитет/ страхливецът може да свърши чудеса :smokin:

п. п. Бонго, специално за теб, през последните над 4 години аз се срещам с всякакви хора в България, от всякакви съсловия, и на всякакви години
Колкото и да ти е неприятно - Русия е нашият най-голям приятел. След толкова години държавата САЩ се нареди плътно до Турция като субект на  националната ни омраза
« Последна редакция: Май 31, 2021, 18:49:36 от Aсол »