Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 20:10:00

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127298 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Не намерих точното място, а не искам да пускам нова тема и затова ще си задам въпроса тук.
Не съм от пишещите само чета, но ми прави впечатление, че в последно време форума се отваря много бавно.
Преди да ме посъветвате да търся проблема при мен ще кажа, че горното е проверено от различни устройства с повечето популярни програми и от различни геогравски места в Германия.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ъм, проблемът е в интернет доставчика ти. тук при мен /миттелфранкен/ нямам никакви проблеми със скоростта на отваряне.

ако ти се занимава, пусни в 'организационни' /цък/ някой и друг рипорт от примерно мтр /цък/. нарочно ти давам уикито, там има линкове към страниците и за уиндоус, и за *nix.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не намерих точното място, а не искам да пускам нова тема и затова ще си задам въпроса тук.
Не съм от пишещите само чета, но ми прави впечатление, че в последно време форума се отваря много бавно.
Преди да ме посъветвате да търся проблема при мен ще кажа, че горното е проверено от различни устройства с повечето популярни програми и от различни геогравски места в Германия.

Хм, странно. Нека видим и onzi какво ще каже по темата, все пак и той се подвизава по същите географски места в Германия. Може и kasapina да се включи, нищо че той е малко по-наблизо от onzi.

И би ли споделил как точно проверяваш, че форума се отваря бавно? С браузър, при посещение на форума или ползваш някаква специализирана програма? И какъв достъп до internet ползваш? През някой мобилен оператор или през някой ISP? И с какви устройства си тествал -- таблет, умен телефон, лаптоп, настолна машина?

Задавам тези въпроси само и единствено, защото причините за бавното отваряне на форума могат да бъдат най-различни и ми се иска да ги отсеем една по една.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
При мен всичко се отваря веднага.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
При мен се отваря светкавично. От десктоп и от мобилни устройства.

AnonimusBG

  • Гост
С какво не ви угоди 9 май та го хвърлихте в кошчето заради негова светлост Бонго?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
От мен:

Адмирации за мъдрото решение на Администрацията да премести цялата гмеж от снощи в Подсълбието!!! :t2015:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
А от мен критика:

Затова под ножа отива ВСИЧКО, и споровете кой е фашист, неофашист, продажник, путинист, адепт на фееричните бомбения и негов подгласник, абе всичко. И за да няма обидени, всички съпътстващи мнение да не виснат.

Това е недопустимо. За да нямало обидени, да трием всичко наред. Не че съм написал нещо велико, но съм си изгубил времето. И понеже някой бил напсувал, айде...

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Това е недопустимо. За да нямало обидени, да трием всичко наред. Не че съм написал нещо велико, но съм си изгубил времето. И понеже някой бил напсувал, айде...
Аз бях (и съм) на същото мнение - и даже писах следния текст, който потъна (но аз го запазих, така че ще го пусна тук):
 
... Аз сега ще затрия всичкия днешен позор, ама съвсем всичкия. Ще оставя единствено поздравленията в темата за Деня на Победата. Темата ще оставя отворена, за да може всеки от тук списващите да сложи там ЕДНО от любимите си неща - цитат от книга, стихотворение, снимка, песен...
Това е едно много съветско предложение.
Навремето така изпращаха към БСЭ едни указания как да се изрежат страниците със статията "Берия, Лаврентий Павлович" - и за да се запълни оформилото се празно място предлагаха "заместваща" една страница снимки от Берингово море. Няма статия за Берия, няма проблем.
И пак по тази схема изнесоха Сталин от Мавзолея. Няма Сталин, няма проблем.
Така по съветската телевизия по време на кацането на Луната предаваха, да речем, "Лебедово езеро". Няма предаване за кацането на Луната, няма проблем.
Така и Чернобил беше първоначално обявен за измислен проблем с цел очерняне на строя...
Оказа се, че тая представа за проблемите и тяхното изчезване не е съвсем читава. Не само, че не изчезват, ами се връщат с по-голяма сила.
Та: днешният "позор" си е много поучителен и, според мен, е добре да остане  да виси като обица на ушенце - а не да се правим в най-добри съветски традиции, че нищо не се е случило.
А Памфуций си е съвсем на място във Форума.
А на Captain Buddy ще припомня хубавата немска приказка "Keiner ist unnütz, er kann immer noch als schlechtes Beispiel dienen".
So ungefähr.
 :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
@Юмжагийн Целденбал

 :well_done-1299:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
А от мен критика:

Това е недопустимо. За да нямало обидени, да трием всичко наред. Не че съм написал нещо велико, но съм си изгубил времето. И понеже някой бил напсувал, айде...
Може и да е недопустимо. Обаче и аз не съм желязна, да ходя да сортирам разни безобразия, че да ги чета по три пъти кое с кое се връзва и кое виси. Всички ги е еня за тяхното време, а моето кучета го яли (не че един дакел не го прави постоянно, ама той е лично мой дакел!)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Може и да е недопустимо. Обаче и аз не съм желязна, да ходя да сортирам разни безобразия, че да ги чета по три пъти кое с кое се връзва и кое виси. Всички ги е еня за тяхното време, а моето кучета го яли (не че един дакел не го прави постоянно, ама той е лично мой дакел!)

Напълно те разбирам, повярвай. Обаче си се захванала с тая работа и... трябва да я вършиш. Кофти, но тва е положението. Нищо лично, даже напротив - изпитвам симпатия към теб. :)

AnonimusBG

  • Гост
Може и да е недопустимо. Обаче и аз не съм желязна, да ходя да сортирам разни безобразия, че да ги чета по три пъти кое с кое се връзва и кое виси. Всички ги е еня за тяхното време, а моето кучета го яли (не че един дакел не го прави постоянно, ама той е лично мой дакел!)

Според мен се получи много некрасиво меко казано.
Върни си го където си беше.

P.S. Не си бършете ръцете с кептъна. Той е може би един от най-свестните хора тук.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Според мен се получи много некрасиво меко казано.
Върни си го където си беше.

P.S. Не си бършете ръцете с кептъна. Той е може би един от най-свестните хора тук.
Няма!
Кептънът е свестен, за това дума няма.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
P.S. Не си бършете ръцете с кептъна. Той е може би един от най-свестните хора тук.
Всички сме свестни хора, кептъна също, но и на Слънцвто има петна.
 :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2719
    • Профил
всички животни са равни, но някои са по-равни

затова да забришем сичко, да не се види......
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Юмжагийн Целденбал
 :well_done-1299:

Едно мое мнение го сложих в "draft". Къде да го намеря сега? Исках да отговоря на Панфуции, но софта не заработи както трябва и сега Панфуции ще остане без отговор. Не ми се мисли пак. Много е трудно. :lol:
« Последна редакция: Май 10, 2021, 23:41:57 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Абе що половината мнения тук са по повод модерирането, Жижи настрана. Що толкова обичате да има един модератор и вие да си го плювкате или кротко да спорите с него? Аз предлагам следното, има отдолу бутонче Информирай модератор. Ной вместо да си губи времето да чете всичко, да си гледа кучето, който смята, че някакво мнение не съответства на правилата, натиска бутончето, ако Ной получи минимум две повиквания на едно и също нещо, ходи да чете и да чисти или не по съвест.
Във фейса май е така, ако тема получи еди си колко докладвания, се затрива автоматично и ни модератор, ни гявол може да я върне обратно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Имам едно просто предложение, макар че направо крещи за изискване, ако не се възразява. Почитаемата 67, когато влиза в дискусии по теми да не ползва модераторския си  ник. Вярно е, че всички го знаем, но все пак ...все пак...аз не се впечатлявам, но....

п. п. Позволявам си горното изказване, тъй като в началото на форума аз предложих 67 за модератор. Да не стават грешки....Помня бетер слон и имам гадния навик да колекционирам всичко! Професионална неканадска деформация.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
зададох според мен доста ясни въпроси, но няма проблем да пофторя:

1. Форумът не е ли предназначен за обмяна на мнения?
2. Ако мненията са едни и същи, къф е смисълът од техната обмяна?
3. Ако мненията са едни и същи и въпреки тва се обменят, тва форум ли е или нещо друго, примерно защитена територия?
4. Ако е защитена територия, що нема неква табелка, указваща че тва не е форум, а нещо като резерват?

Допълнение: неам никви проблеми с модерирането, ако ме измодерират, приемам го спокойно и сразбиране.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Имам едно просто предложение, макар че направо крещи за изискване, ако не се възразява. Почитаемата 67, когато влиза в дискусии по теми да не ползва модераторския си  ник. Вярно е, че всички го знаем, но все пак ...все пак...аз не се впечатлявам, но....

п. п. Позволявам си горното изказване, тъй като в началото на форума аз предложих 67 за модератор. Да не стават грешки....Помня бетер слон и имам гадния навик да колекционирам всичко! Професионална неканадска деформация.
На 67 й беше предложена модераторска престилка много преди това. Аз отказвах многократно, Принцът ми е свидетел. И още не съм убедена, че това решение е било най-правилното в живота ми.
Но поради липса на шизофрения и разделение на личността, а също поради желанието на списващите форума за известност на модератора, "Ной" е работно безплатно приложение към 67, а не обратното. На 67 й хареса форумът, затова се съгласи на "Ной". Това не значи, че слугинажът е безплатен. Цената е, че 67 няма да тича като гламава между два ника, за които всички знаят, че са нейни, белким се раздалечи от себе си.
 
Модерацията отразява не само пишещите във форума, за добро или за зло тя отразява и модериращия. Инак се получава вариантът, който кайли предлага малко по-горе.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 16:15:41 от Ной »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
зададох според мен доста ясни въпроси, но няма проблем да пофторя:

1. Форумът не е ли предназначен за обмяна на мнения?
2. Ако мненията са едни и същи, къф е смисълът од техната обмяна?
3. Ако мненията са едни и същи и въпреки тва се обменят, тва форум ли е или нещо друго, примерно защитена територия?
4. Ако е защитена територия, що нема неква табелка, указваща че тва не е форум, а нещо като резерват?

Допълнение: неам никви проблеми с модерирането, ако ме измодерират, приемам го спокойно и сразбиране.
1. Е.
2. Никакъв.
3. Когато препиканото е  в общите теми - забърсвам.
4. Има табелки, но не се спазват, излиза се от резервата. Ерго, пак се налага забърсване. Понякога се замита и повече, къде поради факта, че виси мнение без връзки, къде просто по недоглеждане, за което генуфлектвам за извинение.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Инак се получава вариантът, който кайли предлага малко по-горе.

при този вариант има вероятност въф форума да останат около шес напълно съгласни един здруг човека.
 

« Последна редакция: Май 11, 2021, 16:25:17 от wreckage »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
при този вариант има вероятност въф форума ще останат около шес напълно съгласни един здруг човека.
Оптимист!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Quote (selected)
има вероятност въф форума ще останат около шес напълно съгласни един здруг човека

Превод?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
има и вероятност да се получи тва, което се получи ф края на Десет малки негърчета.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
На 67 й беше предложена модераторска престилка много преди това. Аз отказвах многократно,

Мен това не ме интересува изобщо! Като тръгнеш да ми се пънеш със собствено мнение, ще си бъдеш под истинския ник, а не да те мързи, а всъщност  да плашиш гаргите. Не нам!


п. п. Много ли ще ти струва да ми се извиниш за тълмаческите си напъни в мое отстъствие? Отговорих ти в кошчето за боклук, където съвсем справедливо си запратила и собственото си изказване.  Ще ти бъде ли  удобно да не ме тълкуваш!? Ако някому не е ясно нещо, аз ще се справя сама, не е необходима твоята намеса

Рекидж, не се бутай между шамарите :nuts:
« Последна редакция: Май 11, 2021, 17:50:32 от Aсол »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Мен това не ме интересува изобщо! Като тръгнеш да ми се пънеш със собствено мнение, ще си бъдеш под истинския ник, а не да те мързи, а всъщност  да плашиш гаргите. Не нам!
Аз съм си под истинския ник. "Ной" е също мой ник и това е известно на всички недоплашени гарги от първия ден, в който някой рече "Искаме да знаем кой е модераторът!".


Quote (selected)
п. п. Много ли ще ти струва да ми се извиниш за тълмаческите си напъни в мое отстъствие? Отговорих ти в кошчето за боклук, където съвсем справедливо си запратила и собственото си изказване.  Ще ти бъде ли  удобно да не ме тълкуваш!? Ако някому не е ясно нещо, аз ще се справя сама, не е необходима твоята намеса
Аз не те тълкувам, аз те цитирам по памет. Но мога да се напрегна и да намеря оригиналния цитат, ако не си го затрила по стар обичай. "Последна публикация от Ной - Днес в 17:17:44" е в темата "А сега накъде...»

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Кво значи, че са били в БСП? Ми то БКП-то по едно време наближаваше почти милион. Въпросът би трябвало да е по-различен, а той е - колко от БКП-то останаха в БСП. Иначе гербавите днес са най-голямата партия у нас. Ако след пет години не се докопат до властта, колко мислиш, че ще останат в опг-то? Защо разсъждаваш толкова елементарно? Бройката наистина е критерий, но не точто такъв както ти го  представяш писмено и то под формата на аргумент

п. п. БКП в момента е коалиционен партньор на БСП. Най-читавият и непробиваем наш съветник в СОС е точно от БКП
Моля за извинение, не били всички комунистически партии, а само БКП.
Объркала съм се, че повече комунисти поддържат БСП! Моя грешка!

Памфуций

  • Гост
Аз съм си под истинския ник. "Ной" е също мой ник и това е известно на всички недоплашени гарги от първия ден, в който някой рече "Искаме да знаем кой е модераторът!".

Не се шашкай. Поне още не са те нарекли "многониковка"  :lol:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Не се шашкай. Поне още не са те нарекли "многониковка"  :lol:
Ще взема да си направя още един ник, та да ми станат колкото на Ежко-Бежко хитринките! Тогава ще видите!  :t0153:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Фсеки разговор на сложни и комплексни теми накрая стига до некъф вариант на вечния въпрос:

Кой не гаси лампата ф антрето?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Аз съм си под истинския ник. "Ной" е също мой ник и това е известно на всички недоплашени гарги от първия ден, в който някой рече "Искаме да знаем кой е модераторът!".

Аз не те тълкувам, аз те цитирам по памет. Но мога да се напрегна и да намеря оригиналния цитат, ако не си го затрила по стар обичай. "Последна публикация от Ной - Днес в 17:17:44" е в темата "А сега накъде...»

Не ме цитираш по памет, а лъжеш бетер дърта циганка! Специално те помолих да ме цитираш...не по памет.. Аре да не ми играеш словесни гюбеци, ако обичаш. То човектрябва да има и някакво достойнство сепак...ако му стиска, разбира се

п. п. По отношение на инсинуацията "затрила по стар обичай"  - държа администарторите на този форум да намерят начин, знам, че могат, да възстановят всички "затрити от мен постинги"
Принце,, това е сериозно! И много държа на това! И няма да се откажа!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Към администраторите на този форум настоявам всички мои постинги/имам още два ника, не поради желание да си сменям самоличността/ и редакциите към тях да станат общо достояние! Без никакво отклонение! Наясно съм, че това е възможно.
После лицето 67 може и да си модераторства и/или да се покрие, както му е удобно!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Към администраторите на този форум настоявам всички мои постинги/имам още два ника, не поради желание да си сменям самоличността/ и редакции към тях да станат общо достояние! Без никакво отклонение! Наясно съм, че това е възможно.

Че те не са ли обществено достояние?!

И за какви редакции говориш?
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Др. Нинова формира по свой образ и подобие...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23477
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Към администраторите на този форум настоявам всички мои постинги/имам още два ника, не поради желание да си сменям самоличността/ и редакциите към тях да станат общо достояние! Без никакво отклонение! Наясно съм, че това е възможно.
Ай стига кифленски желания!
Тук сме свободен форум със свободна модерация.
На който му се е накривила перуката да си търси друг фризьорски салон.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Не говоря аз за редакции! Прочети й постинга по-горе - тя ме обвинява! Аз добросъвстно го цитирах. Булката искаше да каже, че се радактирам и сменям позициите, а истината е, че не държа да трупам мнения. Виж какво, аз мога спокойно да живея и без форуми - въпросът е принципен. Модераторката ти е некадърен манипулатор и заявявам съвсем отговорно  - и лъжец , с прентенции!

Не ми е никакъв проблем да си тръгна от тук!Въпросът просто е принципен -госпожата си позволява лукса да се представя за нечий тълмач без това да й е разрешено. Умишлино я избявам в последно време, но тя упорито ме цитира, преиначава думите ми и се вре по петите ми. Кво всъщност искаш, Принце!? Да й отговоря както смятам за добре? Това ли искаш? Със сигурност мога да го направя и то без дори да употребя една обидна дума..Така ли трябва да стане?
« Последна редакция: Май 11, 2021, 20:10:53 от Aсол »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Не ме цитираш по памет, а лъжеш бетер дърта циганка! Специално те помолих да ме цитираш...не по памет.. Аре да не ми играеш словесни гюбеци, ако обичаш. То човектрябва да има и някакво достойнство сепак...ако му стиска, разбира се
Цитатът - заедно с извинението - е в следващия постинг. С дата и час.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23477
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Думата модератор във форума трябва да се чете само в "Информирай модератор" не и в лични постове.
Всякакви други задявки са въпрос на лична ниска обществена/форумна култура.
В повечето медии водят до затриване на лаладжията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Не говоря аз за редакции! Прочети й постинга по-горе - тя ме обвинява! Аз добросъвстно го цитирах. Булката искаше да каже, че се радактирам и сменям позициите, а истината е, че не държа да трупам мнения. Виж какво, аз мога спокойно да живея и без форуми - въпросът е принципен. Модераторката ти е некадърен манипулатор и заявявам съвсем отговорно  - и лъжец , с прентенции!
Спокойно, и по-лоши неща съм чувала за себе си. Ако бях момченце, щях да имам избор относно местенето в крачолите, но не съм, затова ще използвам наклона на капата си.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Изобщо не ме интересува какво си слушала за себе си. Тук си равна с всички останали. Мога и да не съм никак любезна и да няма начин да ме отстреляш. Предупредих те - намери си по-подхадящ обект!
п. п. Ненавиждам лъжци и кючекини! И винаги ги разпознавам
« Последна редакция: Май 11, 2021, 20:20:07 от Aсол »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не говоря аз за редакции! Прочети й постинга по-горе - тя ме обвинява! Аз добросъвестно го цитирах. Булката искаше да каже, че се редактирам и сменям позициите, а истината е, че не държа да трупам мнения.

Софтуерът на форума честно и почтено отбелязва най-отдолу в коментара дали е редактиран, кога е редактиран и от кого е редактиран. И ако няма подобна бележка под коментара ти, не виждам от какво се притесняваш.

Не ми е никакъв проблем да си тръгна от тук!Въпросът просто е принципен - госпожата си позволява лукса да се представя за нечий тълмач без това да й е разрешено. Умишлено я избягвам в последно време, но тя упорито ме цитира, преиначава думите ми и се вре по петите ми.

Извинявай, но това не е ли присъщо на всеки един форум -- тълкуване на чуждото мнение и дискусия по него? Отделен въпрос е "качеството" на това тълкуване.

Кво всъщност искаш, Принце!? Да й отговоря както смятам за добре? Това ли искаш? Със сигурност мога да го направя и то без дори да употребя една обидна дума. Така ли трябва да стане?

Всъщност искам Земята да спре, за да сляза от нея. И го искам съвсем сериозно, и го искам точно сега. Предполагам, че ще ме разбереш.

Не мога да ти забраня (нито на теб, нито на някой друг) да ѝ отговориш както смяташ за добре, но поне не го прави с груби думи. Аргументирай се все едно говориш на детето си или пред някаква друга сериозна аудитория.

Както казах и в правилата (здрасти, Пешо) -- бъдете авангардисти. Много е лесно да отговориш грубо и примитивно на някого, по-трудно е да не го направиш.

За пращулките ти от другите ти две самоличности -- върти ми се из главата, че някъде имаше възможност за прехвърляне на коментари от един потребител към друг, но в момента не успявам да намеря къде са точно (съжалявам, но нещо не се справям). Искаш ли, ако ги намеря изобщо, да ги обединя със сегашната ти самоличност?
the lamers club honourable member …

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Quote (selected)
За пращулките ти от другите ти две самоличности -- върти ми се из главата, че някъде имаше възможност за прехвърляне на коментари от един потребител към друг, но в момента не успявам да намеря къде са точно (съжалявам, но нещо не се справям). Искаш ли, ако ги намеря изобщо, да ги обединя със сегашната ти самоличност?
Аз не разбирам от тези неща и даже ти го писах. Ако е възможно - събери ги. Ти  много добре знаеш, какво се случи. Давам ти карт бланш - ако е възможно събери мненията и разкарай другите два ника.Аз съм си аз - нямам навика да се раздвоявам, разтроявам и т. н.....

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

За пращулките ти от другите ти две самоличности -- върти ми се из главата, че някъде имаше възможност за прехвърляне на коментари от един потребител към друг, но в момента не успявам да намеря къде са точно (съжалявам, но нещо не се справям). Искаш ли, ако ги намеря изобщо, да ги обединя със сегашната ти самоличност?

Аз не разбирам от тези неща и даже ти го писах. Ако е възможно - събери ги. Ти  много добре знаеш, какво се случи. Давам ти карт бланш - ако е възможно събери мненията и разкарай другите два ника.Аз съм си аз - нямам навика да се раздвоявам, разтроявам и т. н.....

Добре, но не обещавам, че ще стане бързо, за съжаление.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Изобщо не ме интересува какво си слушала за себе си. Тук си равна с всички останали. Мога и да не съм никак любезна и да няма начин да ме отстреляш. Предупредих те - намери си по-подхадящ обект!
п. п. Ненавиждам лъжци и кючекини! И винаги ги разпознавам
Аз не искам да те отстрелвам.  :smokin:
Къде ще намерим друг такъв най-български българин за екземпляр, за еталон и мярка за останалите нас, не-дотам-правилни българи?! По който да си равняваме българщината, че сал ти ни остана, а нас кучета ни яли! Ние роднини нямаме, а ако имаме - трябва да мълчим, щото досие ни се готви!
Впрочем, кючекът е изключително полезен преди раждане, укрепва тазовото дъно и мускулите, необходими за раждане, а също така в зряла възраст предпазва от куп протичащи неприятности. Затова не виждам защо го обиждаш, като всичко виждаш с тез твоите рентгенови очи.
П.П. Само някой да посмее да спомене Светослав Минков!   :t0120:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Въпросът не е в това, че не искаш, а че не можеш! Последното решително надхвърля компетенциите ти. Да се повторя - не по високо от опинците.
 Провери у гугъля кво е това опинци

Щото си от уж Пловдив или по-вероятно от присъдружните му селия със сигурност не познаваш северняците

Упс! Я да провря нещо, дето го няма в нета. 67, обясняваше тук надълго  и на широко как имаш македонска жилка. Дай десет имена на македонци в Ботевата чета.Имаш 10 минути :nuts:

п. п. Ще те предупредя, че имам целия списък, който не фигурира в нета
« Последна редакция: Май 11, 2021, 21:23:14 от Aсол »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Уфф!!! Пардон!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23477
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
 грешка.
Бърза мишка, аз уж съм я хванал с ръка, а опашката  ѝ прави безобразия. :t1813:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Въпросът не е в това, че не искаш, а че не можеш! Последното решително надхвърля компетенциите ти. Да се повторя - не по високо от опинците.
 Провери у гугъля кво е това опинци

Щото си от уж Пловдив или по-вероятно от присъдружните му селия със сигурност не познаваш северняците

Упс! Я да провря нещо, дето го няма в нета. 67, обясняваше тук надълго  и на широко как имаш македонска жилка. Дай десет имена на македонци в Ботевата чета.Имаш 10 минути :nuts:

п. п. Ще те предупредя, че имам целия списък, който не фигурира в нета
Това е много готино! Защо аз трябва да ти давам списък на македонци в Ботевата чета като доказателство, че имам македонска жилка???  Ако ти дам имената на петима от местните индиански вождове, които ги няма в нета, ще ме признаят за чиста мохиканка ли? :nuts:

За това, че съм и от Пловдив, където съм родена, и от почти присъдружното му селие Голямо Конаре по рода, за никого не е тайна.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Готино е и още как! Как излезе парата от свирката се види, че всичко  е просто свирка. Аз не съм изненадана, обаче :bigok:

Не по-високо от опинците. Последното го има в гугъля. И Бонго даже може да ти го преведе :nuts:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Готино е и още как! Как излезе парата от свирката се види, че всичко  е просто свирка. Аз не съм изненадана, обаче :bigok:

Не по-високо от опинците. Последното го има в гугъля. И Бонго даже може да ти го преведе :nuts:
"Опинци" ще да идва от "opinion", чуждица един вид на българската дума "мнения".

А сега разтълкувай как списъкът на македонците в Ботевата чета се отнася към моята македонска жилка, че ми стана интересно! Верно, че хората, съсредоточени на списъци и досиета, рядко ползват логиката, но направи усилие заради мен!  :popcorn:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Винаги когато прочета такива постинги ми се приисква да гласувам за ГЕРБ.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23477
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Винаги когато прочета такива постинги ми се приисква да гласувам за ГЕРБ.
Пропуснал си "пак". :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
"Опинци" ще да идва от "opinion", чуждица един вид на българската дума "мнения".

А сега разтълкувай как списъкът на македонците в Ботевата чета се отнася към моята македонска жилка, че ми стана интересно! Верно, че хората, съсредоточени на списъци и досиета, рядко ползват логиката, но направи усилие заради мен!  :popcorn:
Викаш "досиетата" на ботевите четници ги е писала там некаква сигурност

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Викаш "досиетата" на ботевите четници ги е писала там некаква сигурност
Ами не зная, ти твърдиш, че са апокрифни, и то не досиетата, а имената. И при това само хората с македонска жилка, ама всичките тези с македонска жилка, са задължени да ги знаят наизуст, а останалите не могат да се броят за македонци поради незнание на тези имена. Това е като някаква тайна завера, предавана от македонска уста на македонско ухо!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23477
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Интересен тест.
Каракачанов дали им знае имената? :popcorn:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Интересен тест.
Каракачанов дали им знае имената? :popcorn:
Ка щяло да не знае, той се ползва с популярност в исконно македонския северняшки град Русе и още по-македонския град Плевен!  :0005:
Като казвам на Здравченцето, че работата върви към свършване на пуканките, знам за какво говоря!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Не. Щото не е сварил да им продаде бълг. гражданство.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.