Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 01:43:34

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 130566 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Предлагаш пясъчник, само за нея, да си играйка... и да не се пречка.
Ама ще трябва и да се назначи дежурен, за да не скучае сама. Все някой трябва да се "радва" на мислите ѝ, а и трябва да разбира от емотики...
Не стаам за тая раб'та

всъщност тема, отворена за пребиваващите на хладно - да си се изявяват само и единствено там. във форума на 'сега' мисля се обсъждаше нещо такова за 'помощ', не знам въведоха ли го.

тука може такъв раздел да е примерно кошчето  :smokin:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
тука може такъв раздел да е примерно кошчето
Сигурно може, но сигурно е и доста работа!
Не знам, едва ли си заслужава.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Предлагаш пясъчник, само за нея, да си играйка... и да не се пречка.
Ама ще трябва и да се назначи дежурен, за да не скучае сама. Все някой трябва да се "радва" на мислите ѝ, а и трябва да разбира от емотики...
Не стаам за тая раб'та

всъщност тема, отворена за пребиваващите на хладно - да си се изявяват само и единствено там. във форума на 'сега' мисля се обсъждаше нещо такова за 'помощ', не знам въведоха ли го.

тука може такъв раздел да е примерно кошчето  :smokin:

може, но май трябва да се направи нова група, на която да се настроят правата за писане само в една тема. а както вече казах, не си струва да полагам толкова усилия. но може би от любопитство ще погледна, но не обещавам нищо - нито кога, нито дали.

а кошчето е прекалено щедро, а аз вече не съм толкова склонен на такива отстъпки.

още повече, че останаха само двама-трима, които понякога не се съобразяват с правилата.
the lamers club honourable member …

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Джиджи няма място тук. Това не е клиника за лекуване на неадекватници. Та тя няма нито едно нормално мнение. Намира се в собствен свят, дето може би само тя се разбира.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4345
    • Профил
Джиджи ...Намира се в собствен свят, дето може би само тя се разбира.
Точно така е. И, което е по-важно,  в реалния живот все по-често ще срещаме джиджита. В този смисъл, виртуалното общуване с Оригинала ще бъде за нас една своеобразна тренировка за живия  живот.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Quote (selected)
може, но май трябва да се направи нова група, на която да се настроят правата за писане само в една тема. а както вече казах, не си струва да полагам толкова усилия. но може би от любопитство ще погледна, но не обещавам нищо - нито кога, нито дали.
Няма да стане.
Няколко могат да пишат само в едната тема, другите във всички?!
Ами все ще се намери някой отегчен, или на три ракии всичкотемец, да отиде при еднотемците и да им пусне някоя и друга конска муха.
Невинно така, не извън правилата.
И кво правиш тогава с разбунения кошер?
Наказваш всичкотемец? За кво?
Усмиряваш еднотемците? Как?
Абе я оставете тия усложнения.
Нещо простичко- всяко следващо наказание-удвояване.
Нали знаете какво бил поискал изобретателят на шаха от императора?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
Нали знаете какво бил поискал изобретателят на шаха от императора?

Знаем, но не знаем дали го е получил. Май не.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Нали знаете какво бил поискал изобретателят на шаха от императора?

Знаем, но не знаем дали го е получил. Май не.

не е, защото …
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост

не е, защото …

Е невъзможно.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил

не е, защото …

Е невъзможно.
Могат да му дадат посмъртно Абел за откриването на геометричната прогресия.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил

не е, защото …

Е невъзможно.

Могат да му дадат посмъртно Абел за откриването на геометричната прогресия.

на анонимуса ли :)))

иначе ми беше интересно кой от двата варианта, които знам, щеше да довършиш. а можеше и трети да излезе :eyes:
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
иначе ми беше интересно кой от двата варианта, които знам, щеше да довършиш. а можеше и трети да излезе :eyes:

Вариантът, който знам е, че е поискал 1 зърно ориз за първото квадратче, 2 за второто, 4 за третото и т.н. Владетелят се учудил, но наредил да му дадат торбичката с ориз. Когато след няколко часа излюзъл от залата, видял човека да седи пред вратата. Попитал го какво прави и онзи му казал, че си чака наградата. Владетелят се разтневил, че не са му изпълнили заповедта и заплашил, че ше хвърчат глави. Тогава му обяснили, че дори да засади цялата земя с ориз, пак няма да стигне за да се изплати желаното. После какво е станало, не знам.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8089
    • Профил
А решението е елементарно.
Струпват му няколко чувала ориз и му казват че няма проблем, но да се преброи "наградата" :smokin:
Може и да я разпредели по "квадратчета"
 
А иначе това ми напомня лекциите по статистическа термодинамика.
Там числа от този порядък се пренебрагваха смело, поради техната малозначимост  :nuts:
« Последна редакция: Октомври 21, 2022, 11:48:56 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Карам по спомени, както в повечето случаи.
Не да се засади, а да се покрие, заедно с океаните от пласт  оризови зърна - тук вече импровизирам - май беше около 4 см.
Но пойнта ми бе, че почвайки от ден, най добрите в професията скоро щяха да престанат да са проблем.
Само постоянство и без нерви.
Допълнително предимство, простота и демокрация!
Всеки, дори и Джи, щеше да може да пресметне на какво се надява следващия път.
И да си направи баланса цена- качество.
Така де.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3574
    • Профил
А решението е елементарно.
Струпват му няколко чувала ориз и му казват че няма проблем, но да се преброи "наградата"
Няколко чувала с ориз ли? За 18446744073709551615 зрънца?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
А решението е елементарно.
Струпват му няколко чувала ориз и му казват че няма проблем, но да се преброи "наградата"
Няколко чувала с ориз ли? За 18446744073709551615 зрънца?
Всъщност преброяването на чувалите е лесно. Преброява един и умножава по броя на чувалите. Е ще се озори малко с първия. Ако оризът е с еднакви зърна, може да използва метода, който се използва в банките да броят монетите - теглят ги.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
иначе ми беше интересно кой от двата варианта, които знам, щеше да довършиш. а можеше и трети да излезе :eyes:

Вариантът, който знам е, че е поискал 1 зърно ориз за първото квадратче, 2 за второто, 4 за третото и т.н. Владетелят се учудил, но наредил да му дадат торбичката с ориз. Когато след няколко часа излюзъл от залата, видял човека да седи пред вратата. Попитал го какво прави и онзи му казал, че си чака наградата. Владетелят се разгневил, че не са му изпълнили заповедта и заплашил, че ше хвърчат глави. Тогава му обяснили, че дори да засади цялата земя с ориз, пак няма да стигне за да се изплати желаното. После какво е станало, не знам.

аха, това е единия.

другият, който знам, е със златна монета на първото квадратче и от там нататък алгоритъма е същия. и обяснението след това.

забавни са тези истории.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3574
    • Профил
Всъщност преброяването на чувалите е лесно. Преброява един и умножава по броя на чувалите. Е ще се озори малко с първия. Ако оризът е с еднакви зърна, може да използва метода, който се използва в банките да броят монетите - теглят ги.
Ако чувалът е 50 кг, ще съдържа примерно 1 милион зърна. Тогава трябват около 20 трилиона чувала.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8089
    • Профил
А решението е елементарно.
Струпват му няколко чувала ориз и му казват че няма проблем, но да се преброи "наградата"
Няколко чувала с ориз ли? За 18446744073709551615 зрънца?
И за колко се преброяват тези зрънца, ако примерно се брои по едно зрънце на секунда.
И това ако не се разпределят зрънцата по "квадратчетата" :smokin:
 
След като изобратателя на шаха се е набутал в математика то да има предвид, че тя е точна дисциплина, тъй че да брои  :nuts: наградата

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3574
    • Профил
След като изобратателя на шафа се е набутал в математика то да има предвид, че тя е точна дисциплина, тъй че да брои
Според твоето броене 20 трилиона чувала са „няколко“ – къде е тук математиката?
И всъщност на математиката работата не е да брои. Броят бройлерите.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
След като изобратателя на шаха се е набутал в математика то да има предвид, че тя е точна дисциплина, тъй че да брои  :nuts: наградата

обаче преди да я преброи, тя трябва да му бъде изплатена, което означава, че и някой друг преди него ще трябва да брои.

и броенето в случая е по-малкия проблем.

но това вече е питанка за математици, а не за модератори.
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
След като изобратателя на шаха се е набутал в математика то да има предвид, че тя е точна дисциплина, тъй че да брои  :nuts: наградата

обаче преди да я преброи, тя трябва да му бъде изплатена, което означава, че и някой друг преди него ще трябва да брои.

и броенето в случая е по-малкия проблем.

но това вече е питанка за математици, а не за модератори.
Преди време, когато глобата за нередовен пътник в градския транспорт в София стана 40 лв. имаше един тарикат, който ходеше с едно чувалче - 40 лв. на монети по 1 ст. И понеже когато го глобят, това трябва да стане най-късно до следващата спирка, контрольорите спряха да се разправят с него. По правило не могат да му напишат и акт, защото той иска да си плати, а те не му щат парите, защото не са в състояние да ги преброят.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Преди време, когато глобата за нередовен пътник в градския транспорт в София стана 40 лв. имаше един тарикат, който ходеше с едно чувалче - 40 лв. на монети по 1 ст. И понеже когато го глобят, това трябва да стане най-късно до следващата спирка, контрольорите спряха да се разправят с него. По правило не могат да му напишат и акт, защото той иска да си плати, а те не му щат парите, защото не са в състояние да ги преброят.
Не знам как е в БГ. Видях как е в Германия, в Хамбург. Десететина млади, яки младежи бяха завардили (преградили) изхода на една гара на метрото (S ban)(в случая Blankenese) и без да покажеш билет с дата, не можеш да излезеш. Не мисля, че ще върви номера с евроцентове.
« Последна редакция: Октомври 21, 2022, 19:34:34 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Ще е добре времето на корекции на поста да се вдигне. Поне на час или два. Сега виждам моя правописна грешка. Нали е досадно? Да не можеш да се поправиш. Все пак тук няма редактор.
Мислех, че съм натиснал промени, а то станало вече "цитат".  :t0174:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9534
    • Профил
И с повече да се вдигне времето. И освен това и заглавията на собствените теми не могат да се поправят, като изтече времето.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Май всичко коментирахте и обсъдихте.
Остана само онова, дали е удачно за бановете.
 :cool-1084:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23744
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не виждам какво има да обсъждаме, освен размера.
Предният и бан беше за 2 месеца, сега удвоен трябва да е 4.
Откак се  е върнала не е произвела даже един смислен символ във форума само глезотии,
заяждане и правене на пук.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
.Не се бъркайте на модераторите. Не са ни длъжни с/в нищо. Кой каквото си постели. Претенциозни, глей ги ти. И на какво отгоре? Каквото, такова. Колкото, толкова. На харизано магаре зъбите ще гледат.
« Последна редакция: Октомври 21, 2022, 20:02:05 от dabedabe »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8089
    • Профил
Преди време, когато глобата за нередовен пътник в градския транспорт в София стана 40 лв. имаше един тарикат, който ходеше с едно чувалче - 40 лв. на монети по 1 ст. И понеже когато го глобят, това трябва да стане най-късно до следващата спирка, контрольорите спряха да се разправят с него. По правило не могат да му напишат и акт, защото той иска да си плати, а те не му щат парите, защото не са в състояние да ги преброят.
Не знам как е в БГ. Видях как е в Германия, в Хамбург. Десететина млади, яки младежи бяха завардили (преградили) изхода на една гара на метрото (S ban)(в случая Blankenese) и без да покажеш билет с дата, не можеш да излезеш. Не мисля, че ще върви номера с евроцентове.
Въх, дотолко ли се изпедерасти дойчофския народ. За елементарна работа цело стадо ........
А кви арийци имаше (с претенции) ......
Ма дето е стъпил хамерикански крак ......
Фпрочем ко налетят на двама-трима гости на Фрау, с афгански произход, нема им се размине.  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Не знам как е в БГ. Видях как е в Германия, в Хамбург. Десететина млади, яки младежи бяха завардили (преградили) изхода на една гара на метрото (S ban)(в случая Blankenese) и без да покажеш билет с дата, не можеш да излезеш. Не мисля, че ще върви номера с евроцентове.
квото и да си видял, не си го доразбрал и не мож го обясни като хората. метрото в германия е u-bahn. s-bahn са градските влакове, които не слизат под земята като метрото. и за да стане кашата пълна, има още едни влакове, straßenbahn, известни у нас като трамваи.

теоретично може да са завардили спирката на метрото, щото там трябва да влезеш с валиден билет, автоматите са преди нея. вземаш билет и отиваш на перона. ако нямаш билет и си на перона - глоба. и после тази цялата група се юрва във влака и проверява наред. виждал въм го. и май не се сещам за акция на контролиращи, на която съм бил свидетел, която да не е намерила поне една издънка. което показва колко законопослушни са и дойчовците.

най-безобидното нарушение, което съм виждал, беше едно детенце, дето си беше забравило или загубило ученическата карта. най-смешното - една, дето искаше да се качи в рейса с инвалидната карта на сина си /тя е със снимка/, и я показа на шофьора. това преди короната.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Ще е добре времето на корекции на поста да се вдигне. Поне на час или два. Сега виждам моя правописна грешка. Нали е досадно? Да не можеш да се поправиш. Все пак тук няма редактор.
Мислех, че съм натиснал промени, а то станало вече "цитат".
то беше намалено нарочно, заради гнусната троица. те си умреха да напишат некоя глупост, и като им отговорят без цитат, да влязат и да си променят мнението. и съответно следващото мнение седеше 'в нищото'.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
най-безобидното нарушение, което съм виждал, беше едно детенце, дето си беше забравило или загубило ученическата карта. най-смешното - една, дето искаше да се качи в рейса с инвалидната карта на сина си /тя е със снимка/, и я показа на шофьора. това преди короната.
тука по принцип са разбрани - на детенцето му казаха да отиде с картата в центъра за работа с клиенти, и ще му опростят глобата. иначе му снеха необходимите данни - име и адрес.

бил съм свидетел как на контрольорите им се карат, че еди-кой си автомат не работел и затова не са си щракнали билета. доколкото знам, ако това наистина е така - няма глоба.

малката е с годишна карта - 365 евро за календарната 2022, сиреч по евро на ден. като въведоха девет евровия билет, ходи във въпросния кунден център и ѝ възстановиха разликата за 3 месеца, сиреч вместо 30-31 евро месечно по 9. върнаха ѝ 60-65 евро.

догодина ще има нещо подобно на 9 еврорите билети, ама по 49 евро, и пак за регионалните влакове и рейсове за цяла германия. което си е далавера - сега месечна карта само за моя град е 80 евро.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
s-bahn са градските влакове, които не слизат под земята като метрото
В желанието си да кажеш нещо (да противоречиш) казваш неверни неща. Не споря метрото дали се казва S-ban. Затова и го написах S-ban. Ако си ходил в Хамбург ще да си видял, че S-ban си слиза под земята. Поне "S1" -  Под Елба, при летището и между няколко спирки от прочутия "Reeperbahn" до Hamburg Hauptbahnhof. Пиша неща които съм видял.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Онзи е прав.

* Ес/бан основно върви отгоре, но в центъра може да слезе под земята и то за километри.

* У/бан - основно под земята, но някъде може да се покаже отгоре.

* Щтрассен/бан - трамвай. Може и мешано, както са условията. Но основно е по улиците.

В Мюнхен в центъра, тунелите на У/бан-а вървят под влезлият също под земята Ес/бан. На Мариенплац станциите са една под друга. Има и ескалатори между тях - освен тези за нагоре и надолу.

Активен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
s-bahn са градските влакове, които не слизат под земята като метрото
В желанието си да кажеш нещо (да противоречиш) казваш неверни неща. Не споря метрото дали се казва S-ban. Затова и го написах S-ban. Ако си ходил в Хамбург ще да си видял, че S-ban си слиза под земята. Поне "S1" -  Под Елба, при летището и между няколко спирки от прочутия "Reeperbahn" до Hamburg Hauptbahnhof. Пиша неща които съм видял.
---
Butch,

Драго ми е да те приветствам BUT

With all my due respect to you неприятно ми е да ти съобщя, че ми напомняш на разни българета, дето дойдат веднъж дваж до Виена и започват да ми я обясняват.
В немскоговорящия свят (ФРГ, Австрия, частично Швейцария) е прието метрото да се нарича UBAHN, което е електрическо, подземно и надземно. SBAHN (съкратено от старото название Schnellbahn) e градски електрически влак предимно надземен, частично под земята най-вече в района на спирки и други пресечни пунктове. SBAHN-а, за разлика от UBAHN-а, често излиза извън градския район. Straßenbahn-а пък е като нашия трамвай. "Новите" зелени трамваи в София са стари рециклирани швейцарски .


Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
Под Елба, при летището и между няколко спирки от прочутия "Reeperbahn" до Hamburg Hauptbahnhof. Пиша неща които съм видял.

Господ здраве да ти дава, Бучи, Върна ме половин век назад.
Началото на ноември,около 20 часа, вали суграшица, С, Бог да го прости, баща ми пристигаме в ъв Франкфурт на "Майната си" с автомобил. Той запазил стая в някакъв хотел до гарата. Навлизаме в едно кръгово, той кара и ми вика: "Гледай за отклонението към гарата - Bahnhof трябва да пише."  Трафик - усилен. Въртим 2 обиколки на кръговото, но такъв надпис няма. " Абе не нидя ли  къде  пише Bahnhof" пита бащата. "Не!" - казвам му. "Обаче имаше табела, на която пишеше "Hauptbahnhof!" "Ми това е" - вика той. Та се оправихме. После ме води в един бар, където голи мадами плуваха н едни големи, висящи от тавана сфери пълни с вода. Зер, навършил бях пълнолетие и ми се полагаше да видя нещо по-така. Дълги години след това си спомняхме със смях за разликата между "Bahnhof" и ¨Hauptbahnhof!"
П.С. Моля да ме извините да офтопика, но се разчувствах. Бъдете живи и здрави. Всички!   :133:

 https://www.youtube.com/watch?v=_DlVWts1064
« Последна редакция: Октомври 22, 2022, 19:07:25 от Shabaan_bin_Robert »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
В немскоговорящия свят (ФРГ, Австрия, частично Швейцария) е прието метрото да се нарича UBAHN, което е електрическо, подземно и надземно. SBAHN (съкратено от старото название Schnellbahn) e градски електрически влак предимно надземен
Голяма работа сте!
Аз нали пиша в БГ форум. Най-нормално е да напиша за влакчето - "метро". За това, че за метро  е прието друго (Uban) в Германия или Австрия, не съм спорил. Така че не ми обяснявайте неща които не съм твърдял, а вижте как съм го написал. "Метрото (Sban)". Сигурно щях да съм по-прав ако напиша "градското надземно влакче (Sban), което слиза понякога под земята". Знам, че щяхте да сте "happy".
Да и зная, че в Германия и в Хамбург има Uban, и откъде идва "U".
Големи пуристи. ХА. Нали съм ви писал, че само съм гостувал в Северна Германия, за някой друг ден, месец.

PS Българското метро като е доста време над земята, нали му казват метро?

PPS Подменяте нещо. Писах, че Sban слиза под земята на места (по спирките главно). което е факт.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Посипвам си главата с пепел. Зачерквам го! Метрото (Sban)

Сега нали е по-добре? :m1273:

Да, и съм бил веднъж, дваж до Виена (летището). Имаше метро* до центъра и имах 3 часа престой и 3 часа се чудих дали да скоча в него и да видя Операта на нашият човек там (как му беше името?)
 :)))

* F@ck me! Пак издънка.
« Последна редакция: Октомври 22, 2022, 20:03:30 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Господ здраве да ти дава, Бучи,
 
Ето, това е приказка! :notworthy: С голите мадами ме хвана за сърцето. ;)

Аз да не пиша, за да ми обясняват колко не съм прав? Може и да не пиша. Правил съм го.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
Аз да не пиша, за да ми обясняват колко не съм прав?

Как ще си прав като си седнал и си пиеш..., а бе каквото си пиеш там?
Нали знаеш какво е писал Пеньо Пенев:
"Когато цъфнат теменугите и вятър тихичко повей, Е......та на другите и сам щастливо си живей!" :t0301:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Аз да не пиша, за да ми обясняват колко не съм прав? Може и да не пиша. Правил съм го.
Пиши си, пиши си!
Аз лично, намирам интересни неща в това което пишеш. Може да не съм съгласен с всичко, но затова е "друга гледна точка".
Сигурно не съм много велик и егото ми не е толкова голямо :)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Аз да не пиша, за да ми обясняват колко не съм прав?

Как ще си прав като си седнал и си пиеш..., а бе каквото си пиеш там?
Нали знаеш какво е писал Пеньо Пенев:
"Когато цъфнат теменугите и вятър тихичко повей, Е......та на другите и сам щастливо си живей!" :t0301:
А аз го знам малко по иначе.
Тъй започва, но завършва неккси по практично
"...и вятър във гората зашуми...в ракията утеха намери"
Абеее...се тая!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1377
    • Профил
Аз да не пиша, за да ми обясняват колко не съм прав?

Как ще си прав като си седнал и си пиеш..., а бе каквото си пиеш там?
Нали знаеш какво е писал Пеньо Пенев:
"Когато цъфнат теменугите и вятър тихичко повей, Е......та на другите и сам щастливо си живей!" :t0301:
А аз го знам малко по иначе.
Тъй започва, но завършва неккси по практично
"...и вятър във гората зашуми...в ракията утеха намери"
Абеее...се тая!
И на теб  :t0301:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23744
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Малко се пие във форума и затова са тия конфликти.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Малко се пие във форума и затова са тия конфликти.
 :t0328:
Е кво да прай човек при тези санкции?
Я питай Силвио как му е?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Малко се пие във форума и затова са тия конфликти.
 :t0328:
Вярно е, отивам да си сипя... Ще си облагородя чая :)

AnonimusBG

  • Гост
Фонът май е намерил ново място ми се струва.
Чувствам мирис на фон Неймън в коментарите..
https://glasove.com/novini/yanis-varufakis-ikonomicheskiyat-kolaps-na-es-e-garantiran

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Quote (selected)
Чувствам мирис на фон Неймън в коментарите..
Погледнах. И на мен ми засмърдя на партенки.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23744
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не го познавам, ама по снимки дето беше пускал тук не са партенки, а найлонови чорапи в мушамени маратонки.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Би било полезно по някакъв начин да се разбира дали нечие мнение е пратено в коша от модераторите, или е добавено от автора. Ако е трудно, по-добре да се забрани да се бърника в коша.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Би било полезно по някакъв начин да се разбира дали нечие мнение е пратено в коша от модераторите, или е добавено от автора. Ако е трудно, по-добре да се забрани да се бърника в коша.

какво значение има кой е преценил, че на даден коментар мястото му е в кръглата тема?

и какво се разбира под бърникане в коша?

няма да споменавам, че обикновеният потребител може само да промени, но не и да изтрие коментара си. и то в ограничен период от време.

така, че мислете поне докато пишете.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Тези рубрики на този форум са наистина много зле. Просто са засрани от малоумни постове, екзалтирани игнорантщини, флуд. Вероятно модераторите толерират всичко това с терапевтична и хуманна цел спрямо авторите на баластрата. :m1273: :m1273:

понеже приемам това като камък в моята градина, ще ти повторя част от това, което написах и на алиса - форумът се прави от вас, а не от модераторите. не модераторите създават съдържанието тук.

и един въпрос - като според теб има много баластра, защо я четеш, че даже и я коментираш? функцията „игнорирай потребител“ работи?

а в момента правиш грешката да сравняваш този форум с форума на „сега“. ами не е същия, няма и да бъде същия. и никога идеята за този форум не е била да е копие на стария форум.

толкова от мен по тази тема.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Принце, къде изчезна онази голяма смееща се глава?
Все пак сме хора на определена възраст, и промените и загубите ни носят дискомфорт

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Принце, къде изчезна онази голяма смееща се глава?

Все пак сме хора на определена възраст, и промените и загубите ни носят дискомфорт.

каква глава? и какъв дискомфорт?
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Емотикон
Една глава дето се смее и подскача Ха Ха

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Емотикон
Една глава дето се смее и подскача Ха Ха

ами ако я няма, значи съм я махнал.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Абе чудя се колко пъти ще се настъпва мотиката, колко пъти тази откровенна проститутка и трол трябва едно и също, едно и също, едно и също да троли, че да и се тури майната.

Quote (selected)
Неактивен дедо Барми
Just Member
*****

Коментари: 1663
Профил Лично съобщение (Неактивен)

Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #671 -: Ноември 02, 2022, 19:32:14 »
Quote (selected)
Ади - цалувайте ръка - разлаях въ... :lol:
Информирай модератор    Активен
Sine Borisov ... in stilo Borisov
Вижте, аз не се чувствам псе!
Да, всеки има право на мнение, но когато определено няма и няма и няма мнение, а само тролене, то мястото започва да изглежда доста неприятно.
И да - всеки има право на избор да стои или да се махне от него.
Е добре, чия цел ще е постигната - на проститутката и трола, или на правото на избор?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Това ограничение за 300 секунди между постове се отнася за една и съща тема ли, /изглежда има резон/ или за всички теми, т.е. за целият форум?
Ако е второто, нещо не пасва.
Освен ако няма друга техническа възможност.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Това ограничение за 300 секунди между постове се отнася за една и съща тема ли, /изглежда има резон/ или за всички теми, т.е. за целият форум?

Ако е второто, нещо не пасва.

Освен ако няма друга техническа възможност.

не знам, след малко ще видим :)

PS за целия форум се отнася. ограничението се прилага върху IP адрес. явно не е измислено докрай от програмистите.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Ми...ше се получи малко като в олигофренски театър - някой ще запита по даден пост нещо, авторът ще чака 5 минути и отговори, оня първият - също...
Но, глас Божи - глас народен!
Ъъъъ
 :nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Ми...ше се получи малко като в олигофренски театър - някой ще запита по даден пост нещо, авторът ще чака 5 минути и отговори, оня първият - също...
Но, глас Божи - глас народен!
Ъъъъ
 :nuts:

ами докато се чака, ще има време да се огледа отговора няколко пъти и междувременно да се преброи поне до 100 и да се помисли дали си заслужава.

и да, знам, че много искам, ама това е положението.

а в случая дедо господ е невинен :smokin:
the lamers club honourable member …